Łódź 10.06.2010
SAC - Finał
100 m K
1 e 1 12.34 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP +1.3 II KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
2 e 1 12.91 PODLEWSKA Roksana KS Stal Ostrów Wlkp. 96 U16 WP +1.3 III
3 e 1 13.16 MAZUR Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +1.3 III
4 e 1 13.33 DŹWIL Iwona UKS 19 Bojary Białystok 95 U16 PD +1.3 IV SUTYNIEC Hanna Z/0919/11 2013 2
1 e 2 12.72 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot # 96 U16 PM +0.7 II #
2 e 2 12.92 KUROWSKA Julia UKL Ósemka Police 95 U16 ZP +0.7 III
3 e 2 12.99 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN +0.7 III
4 e 2 13.28 DZIEWIĄTAK Arletta RKS Łódź 95 U16 LD +0.7 IV #
5 e 2 13.53 ŁĘGOWSKA Ewelina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +0.7 IV #
1 f 12.16 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP +3.6 II KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
2 f 12.38 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot # 96 U16 PM +3.6 II #
3 f 12.59 KUROWSKA Julia UKL Ósemka Police 95 U16 ZP +3.6 II
4 f 12.68 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN +3.6 II
5 f 12.71 PODLEWSKA Roksana KS Stal Ostrów Wlkp. 96 U16 WP +3.6 II
6 f 12.73 MAZUR Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +3.6 II
7 f 13.00 DZIEWIĄTAK Arletta RKS Łódź 95 U16 LD +3.6 III #
8 f 13.08 DŹWIL Iwona UKS 19 Bojary Białystok 95 U16 PD +3.6 III SUTYNIEC Hanna Z/0919/11 2013 2
300 m K
1 6 s 1 42.23 PIONTEK Natalia TL ROW Rybnik # 95 U16 SL II #
2 7 s 1 42.39 ŻMUDZIEJEWSKA Joanna CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK II
3 8 s 1 42.62 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS II ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
4 9 s 1 42.72 MIKOŁAJCZAK Monika SL Olimpia Poznań # 96 U16 WP II B.D.
5 10 s 1 43.69 KOPCZAK Kamila UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ III #
6 13 s 1 45.37 KALIŚCIAK Marta LKS Narew Kurpiewski Łomża # 96 U16 PD IV
1 1 s 2 40.70 ŁUGOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN II
2 2 s 2 41.43 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # 3
3 3 s 2 41.70 GESEK Karolina SKLA Sopot # 96 U16 PM II
4 4 s 2 41.85 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1477/11 2019 1
5 5 s 2 42.14 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U16 LD II B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
6 11 s 2 43.88 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP III KOHUTEK Artur B.D. # Z/1161/11 2019 1
7 12 s 2 44.34 SOBKA Anna LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0039/12 BEZ
600 m K
1 1:37.64 WÓJTOWICZ Małgorzata MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS II #
2 1:37.73 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2019 M
3 1:38.60 KRĘŻEL Aleksandra MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA II #
4 1:39.74 WIERA Natalia LKS Pszczyna 95 U16 SL III
5 1:40.28 STRUCIŃSKA Martyna KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III #
6 1:40.58 NAPRAWA Sylwia LKS Stal Mielec 95 U16 PK III
7 1:41.20 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin # 95 U16 LU III SZYMANIAK Wojciech # Z/3838/11 2019 MM
8 1:41.43 KUKIEŁKO Tatiana SKLA Sopot 95 U16 PM III B.D. B.D. # 3
9 1:41.56 KOTAŃSKA Klaudia STS Skarżysko-Kamienna 95 U16 SK III OSMAN Artur B.D. Z/4729/11 2012 3
10 1:41.88 GAWŁOWSKA Daria LKS Vectra Włocławek # 95 U16 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2633/11 2017 3
11 1:42.10 BUCHAJCZYK Anna KS Gwardia Piła 95 U16 WP III B.D. BEZ
12 1:45.63 ŁAPIŃSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 95 U16 PD IV #
Wzwyż K
1 1.70 WAWRZYNIAK Monika OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP I B.D. # 1
2 1.60 FIJAK Ewa KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA III B.D. ZAPART Stanisław , Z/3538/18 , 2018 2
3 1.60 KONDRAT Izabela KS Podlasie Białystok 95 U16 PD III B.D. # 3
4 1.55 KISZEWSKA Kornelia MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP III
5 1.50 SŁAWIŃSKA Sonia OSOT Szczecin # 95 U16 ZP IV #
5 1.50 NOWOŚWIAT Agnieszka MKS Truso Elbląg 95 U16 WN IV #
5 1.50 PURGAŁ Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP IV
5 1.50 RADTKE Natalia MKS Sambor Tczew 96 U16 PM IV
9 1.50 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP IV B.D. B.D. # M
9 1.50 KĘDZIOR Anna UKS Vis Skierniewice 96 U16 LD IV #
11 1.35 GIZA Olga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK --
W dal K
1 5.41 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP -1.0 II JAGACIAK Jarosław # Z/1019/12 2019 M
2 5.35 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP +0.7 III OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
3 5.34 KOWALIK Paula MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS -1.4 III
4 5.31 MIKOŁAJEK Maja AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM -0.3 III B.D. # 3
5 5.27 PAZURKIEWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 95 U16 LB -2.7 III #
6 5.21 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA -0.1 III BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
7 5.21 FISZER Karolina KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA 0.0 III #
8 5.18 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ 0.0 III ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0058/11 2019 2
9 4.99 FRONTCZAK Monika UKB Szubin 95 U16 KP -0.4 IV WOCHNA Marek # Z/4394/11 2015 4
10 4.94 BOLESKA Jacquelina MMKS Gdańsk 95 U16 PM 0.0 IV
11 4.49 ZAJKOWSKA Marzena MKS Juvenia Białystok # 95 U16 PD 0.0 -- MYDLARZ Adrian # Z/1673/12 2014 4
Kula (3) K
1 13.58 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA II TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
2 12.27 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan # Z/2813/11 2019 1
3 11.68 HNATIUK Katarzyna MTS Junior Sopot 96 U16 PM III RETYK Sławomir # Z/1215/12 2017 2
4 11.22 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok # 96 U16 PD III ZABAWSKI Przemysław # Z/1449/12 2019 MM
5 11.22 JAKUBOWSKA Karolina PKS Gwardia Szczytno # 95 U16 WN III BUKOWIECKI Ireneusz # Z/2868/11 2014 2
6 11.22 SZCZUTOWSKA Anna MLKL Płock 95 U16 MZ III #
7 10.80 FILIPIAK Aleksandra LUKS Inowrocław 96 U16 KP IV DRELISZAK Ryszard # Z/1576/12 2012 3
8 10.78 CZERWIEC Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK IV
100 m M
1 e 1 11.22 GAD Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK +3.0 II #
2 e 1 11.53 OLSZEWSKI Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD +3.0 III #
3 e 1 11.55 SERAFIN Aleksander TS AKS Chorzów 95 U16 SL +3.0 III
4 e 1 11.61 KOŚCIÓŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +3.0 III
5 e 1 11.71 GROBELNY Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 95 U16 WP +3.0 III #
6 e 1 11.79 WALCZAK Artur MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS +3.0 IV #
1 e 2 11.37 GRELA Adam MKL Szczecin # 95 U16 ZP +2.0 III B.D. B.D. B.D. # 3
2 e 2 11.42 LADEMANN Radosław LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM +2.0 III
3 e 2 11.53 GRALEWSKI Maciej MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ +2.0 III
4 e 2 11.72 ŁUGOWSKI Patryk MLKS Ostróda # 95 U16 WN +2.0 III #
5 e 2 11.79 OLENDER Michał MKL Toruń 96 U16 KP +2.0 IV #
6 e 2 12.14 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD +2.0 IV LIPIŃSKI Leszek B.D. # Z/0319/11 2017 2
1 f 11.42 GAD Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK +1.0 III #
2 f 11.51 GRELA Adam MKL Szczecin # 95 U16 ZP +1.0 III B.D. B.D. B.D. # 3
3 f 11.67 OLSZEWSKI Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD +1.0 III #
4 f 11.69 SERAFIN Aleksander TS AKS Chorzów 95 U16 SL +1.0 III
5 f 11.71 KOŚCIÓŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +1.0 III
6 f 11.78 GROBELNY Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 95 U16 WP +1.0 IV #
7 f 11.89 GRALEWSKI Maciej MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ +1.0 IV
300 m M
1 1 s 1 35.65 HŁADUNIUK Patryk MLKS Lubusz Barlinek # 95 U16 ZP II SZYMANIAK Wojciech # Z/3826/11 2019 M
2 2 s 1 37.52 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS III #
3 9 s 1 38.63 KARKÓWKA Konrad KS Podlasie Białystok # 95 U16 PD III
4 10 s 1 38.66 SIUDA Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK III #
5 11 s 1 39.08 RABENDA Bartłomiej KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK IV
1 3 s 2 37.67 KACPRZAK Marcin AZS Łódź # 95 U16 LD III
2 4 s 2 37.78 GULCZYŃSKI Bartosz LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP III BINDASZEWSKA Hanna B.D. Z/4582/11 2014 3
3 5 s 2 37.96 STODOLNY Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP III B.D. # BEZ
4 6 s 2 38.13 RUMIŃSKI Jakub UKS Lipusz 95 U16 PM III
5 7 s 2 38.30 WARDAK Mateusz LUKS Wieża Postomino # 95 U16 ZP III #
6 8 s 2 38.46 ZIELIŃSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB III
1000 m M
1 2:38.14 MATYCZ Marcin CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK III
2 2:39.08 LIPIŃSKI Bartosz SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP III B.D. 3
3 2:39.15 KUC Sławomir RKS Łódź # 96 U16 LD III #
4 2:39.20 RUDNIK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 95 U16 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/0750/11 2018 1
5 2:39.40 MUCHA Piotr LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB III
6 2:41.41 PANKRATOW Paweł MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP III NOWICKI Bartosz B.D. # Z/0258/11 2019 2
7 2:45.49 MAŃKOWSKI Kamil SSMKS Parasol Wrocław # 95 U16 DS IV
8 2:47.31 KARNICKI Adam AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL IV #
9 2:48.18 PAWŁOWSKI Tomasz KS Podlasie Białystok 95 U16 PD IV #
10 2:50.56 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ V WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof # Z/1267/11 2019 2
11 3:01.53 ZABOROWSKI Paweł LKS Vectra Włocławek # 95 U16 KP --
Wzwyż M
1 1.83 MAŁKIEWICZ Michał MKS Sambor Tczew 95 U16 PM III
2 1.83 HAMPEL Hubert LUKS Orkan Września 96 U16 WP III
3 1.80 WOŁCZYŃSKI Łukasz MKS Piast Lwówek Śląski 95 U16 DS IV
3 1.80 SANOWSKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK IV
5 1.80 PIETRUSZYŃSKI Cezary GKS Olimpia Grudziądz # 96 U16 KP IV #
6 1.75 CHOROSZEWSKI Jakub OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ IV #
6 1.75 GÓRSKI Antoni LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U16 PD IV
6 1.75 JAKUBOWSKI Krzysztof UKS Technik Augustów # 95 U16 PD IV
9 1.75 FABA Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV
9 1.75 GÓRALSKI Marcin BKL Bełchatów 95 U16 LD IV
9 1.75 GRYKA Patryk PLKS Gwda Piła 95 U16 WP IV #
12 1.60 KLIMECKI Antoni MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP -- #
W dal M
  6.23 KOSIOR Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP +2.0 IV B.D. BARTA Franciszek # , Z/3614/11 , 2019 3
1 6.37 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa # 95 U16 MZ 0.0 III B.D. # BEZ
2 6.31 KOSIOR Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP +2.2 III B.D. BARTA Franciszek # , Z/3614/11 , 2019 3
3 6.29 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.6 IV B.D. 3
4 6.13 SIEDLECKI Marek UKS 55 Łódź # 95 U16 LD +0.6 IV OSTOJSKI Piotr # Z/0112/11 3
5 6.12 STOCHAJ Artur KS Gwardia Piła 95 U16 WP +0.9 IV
6 5.91 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK +2.0 IV #
7 5.87 WASTOWSKI Dominik MKS Święc Sławno 96 U16 ZP +1.4 V
8 5.82 ŻAKIEWICZ Rafał KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +1.9 V
9 5.66 CHWARZYŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM +1.1 V #
10 5.57 URBANOWSKI Dawid LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U16 PD +1.7 --
11 5.46 KUCHARSKI Mateusz LIUKS Kruszwica 95 U16 KP +0.9 --
Kula (5) M
1 15.48 WASIL Dominik LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ II ZGLESZEWSKI Daniel Z/4902/11 2014 1
2 14.11 STANOWSKI Dawid KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP III SZYBOWSKI Mirosław # Z/3620/11 2015 2
3 13.76 CHOJNOWSKI Bartosz LUKS Eurocentr Suchowola # 95 U16 PD III
4 13.49 SUM Przemysław WKS Wawel Kraków 95 U16 MA IV #
5 13.25 SOBIERAJ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV
6 12.48 OPOCZYŃSKI Cezary MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD V
7 11.92 CZEPIEL Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 95 U16 DS V
8 11.91 WASILEWSKI Mateusz LIUKS Kruszwica 95 U16 KP V
9 11.59 PYCKA Mariusz MMKS Gdańsk 95 U16 PM V
10 11.25 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK V #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.1114270687103 sekund