Rzeszów 22.06.2008
Mistrzostwa województwa podkarpackiego jun. mł.
100 m K
1 s 1 12.44 STANEK Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK +1.3 II
2 s 1 12.48 RZĄDECZKA Sylwia CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK +1.3 II
3 s 1 12.59 BARAN Małgorzata CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK +1.3 II #
5 s 1 12.94 RACHWAŁ Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 93 U16 PK +1.3 III
1 s 2 12.87 MIGAS Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK +1.1 III
200 m K
1 s 1 26.18 KIPIEL Joanna UKS Maraton Sękowa # 90 U20 MA +1.3 II
2 s 1 26.50 CIŚLAK Magdalena ULKS Technik Trzcinica # 89 U20 PK +1.3 III
1 s 2 25.40 RZĄDECZKA Sylwia CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK +0.9 II
2 s 2 25.49 KOBAKA Weronika CWKS Resovia Rzeszów # 88 U23 PK +0.9 II
3 s 2 26.10 GODZWON Magdalena AZS Łódź # 90 U20 LD +0.9 II B.D. # 3
4 s 2 26.86 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U20 PK +0.9 III #
1 s 3 28.22 FAKA Paulina KS Komunalni Sanok # 93 U16 PK +1.2 IV B.D. BEZ
400 m K
1 58.31 JACNIAK Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 U20 LU II B.D. B.D. B.D. B.D. # BEZ
2 59.10 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U20 PK III #
600 m K
1 1:38.63 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK II KOWAL Piotr B.D. # Z/0598/11 2019 MM
2 1:40.25 ORŁOWSKA Marta KS Sprinterzy.com Kraków # 93 U16 MA III OSTROWSKA Justyna Z/4669/19 2019
800 m K
1 2:14.12 WACŁAWSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA II B.D. # 1
3 2:27.93 DZIURA Agata SKB Kraśnik 94 U16 LU IV #
1500 m K
1 4:47.64 ANDREASIK Monika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 90 U20 PK III
300 m pł K
1 44.75 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin # 93 U16 LU II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/4343/11 2019
400 m pł K K
1 68.72 MAZAN Żaneta CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK III B.D. # 3
3000 m prz K
1 11:05.98 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów # 89 U20 PK I KOWAL Piotr # Z/0093/11 2018 MM
2 12:05.65 WACŁAWSKA Anita MKS Halicz Ustrzyki Dolne # 89 U20 PK III OLEKSYK Grzegorz # 1
Wzwyż K
1 1.73 MAŁEK Sonia WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ I B.D. # 2
2 1.61 RABIEJ Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK III
3 1.58 KOWALSKA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK III
W dal K
1 5.25 GODZWON Magdalena AZS Łódź # 90 U20 LD +0.6 III B.D. # 3
2 5.15 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA +0.8 III #
3 5.03 BENEDYK Karina CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK +0.8 IV
4 5.02 RACHWAŁ Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 93 U16 PK +0.5 IV
5 4.98 MIGAS Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK +0.9 IV
7 4.92 ZARYCH Dominika CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK +0.9 IV
Trójskok K
1 11.08 CHMURA Beata ULKS Technik Trzcinica # 90 U20 PK +1.3 III #
2 10.78 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA +0.6 III #
3 10.08 GŁOWNIAK Magdalena UKS Żaczek Połaniec # 91 U18 SK +1.2 -- #
Kula (3) K
1 11.06 JAREK Monika WKS Wawel Kraków # 93 U16 MA III B.D. # 1
Kula (4) K
1 11.60 MARTOWICZ Natalia KS Agros Zamość # 90 U20 LU III
2 11.39 GODZWON Magdalena AZS Łódź # 90 U20 LD III B.D. # 3
3 11.01 MIŁOŚ Sylwana LKS Stal Mielec # 92 U18 PK III
4 10.91 KRUPA Lilianna CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK III
5 10.03 GIMPEL Ksenia KKS Victoria Stalowa Wola # 92 U18 PK III #
6 9.84 KOZIOŁ Aneta ULKS Technik Trzcinica # 91 U18 PK IV #
Dysk (1) K
1 40.38 MARTOWICZ Natalia KS Agros Zamość # 90 U20 LU II
2 36.01 KRUPA Lilianna CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK III
3 30.95 GIMPEL Ksenia KKS Victoria Stalowa Wola # 92 U18 PK IV #
Młot (4) K
1 33.05 ZIĘBA Amanda ULKS Technik Trzcinica # 90 U20 PK IV
2 32.66 WARDZIŃSKA Paulina LKS Stal Mielec # 91 U18 PK IV
3 24.21 MIŁOŚ Sylwana LKS Stal Mielec # 92 U18 PK --
Oszczep (600) K
1 33.87 MAŁEK Patrycja CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK IV
Chód 3 km K
1 15:02.14 MAZIARZ Monika LKS Stal Mielec # 93 U16 PK II
2 17:03.03 REMBOWICZ Sylwia LKS Stal Mielec # 95 U14 PK III KULIG Marzena Z/2012/11 2017 BEZ
3 18:11.92 KLEINSCHMIDT Dominika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 93 U16 PK IV
Chód 5 km K
1 27:23.47 OSINIAK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 92 U18 PK III #
2 30:02.15 DROZD Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 91 U18 PK III
3 30:45.72 RUSIN Weronika CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK III
4 31:02.69 ŻMUDA Ewelina GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 92 U18 PK IV
200 m M
1 s 1 22.05 STOPYRA Artur KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U20 PK +1.1 II B.D. B.D. B.D. BEZ
2 s 1 22.43 RUMAK Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK +1.1 II
3 s 1 22.79 KONIARZ Patryk CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK +1.1 II
4 s 1 23.17 POŁUDNIAK Dariusz CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK +1.1 III
5 s 2 25.77 WOŚ Piotr ULKS Gryf Rytwiany 93 U16 SK +0.8 --
400 m M
1 50.08 KAROLAK Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U20 LU II
800 m M
1 1:51.61 ZIELIŃSKI Kamil KB Sporting Międzyzdroje # 89 U20 ZP I
2 1:52.80 GURDAK Kamil MKS Stal Nowa Dęba # 90 U20 PK II ZIĘBA Julian # Z/4890/11 2016 1
3 1:55.63 MIERZWA Mariusz KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U20 PK II
4 1:56.67 DOBROWOLSKI Kamil LKS Stal Mielec # 91 U18 PK II
5 1:56.93 CZEREBAK Grzegorz SKB Kraśnik 91 U18 LU II
10 2:09.51 SZUREK Sławomir ULKS Lipinki 93 U16 MA V ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/2291/19 2019 BEZ
1500 m M
1 3:57.90 STADNICKI Jarosław MKS Halicz Ustrzyki Dolne # 90 U20 PK II
2 3:59.40 ŁYSZCZARZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK II
3 3:59.90 SIÓDMIAK Andrzej LKS Stal Mielec # 92 U18 PK II B.D.
4 4:00.00 NOGA Damian UKS Żaczek Połaniec # 89 U20 SK II SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2654/11 2013 2
5 4:09.14 KULKA Szymon WKS Grunwald Poznań # 93 U16 WP III B.D. # Z/2485/11 2019
400 m pł J MŁ M
1 55.69 ŻĄDŁO Jacek LKS Stal Mielec # 91 U18 PK II #
2 56.44 CETNAROWICZ Artur ULKS Lipinki 91 U18 MA III B.D. BEZ
3 57.19 CETNAROWICZ Rafał ULKS Lipinki 92 U18 MA III #
4 58.78 KOSIŃSKI Daniel CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK IV
400 m pł M
1 55.28 JAJUGA Paweł KS AZS AWF Kraków # 87 U23 MA II
2000 m prz M
1 6:09.27 WOJCIECHOWSKI Rafał MKS Stal Nowa Dęba # 90 U20 PK II #
2 6:16.69 MUSZYŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA III #
3 6:19.36 GORCZYCA Bartosz ULKS Technik Trzcinica # 91 U18 PK III WOJTAS Tomasz # Z/0094/11 2019 3
4 6:30.39 NIEZGODA Marcin KKB MOSiR Krosno # 90 U20 PK IV KATAN Wacław Z/3583/11 2019 3
6 6:47.89 SIEŃKO Mirosław CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK IV
7 6:52.73 KASPERKOWICZ Rafał KKB MOSiR Krosno # 92 U18 PK --
8 6:53.62 GRZĘDA Mikołaj CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK --
Wzwyż M
1 1.90 LUTY Przemysław CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK III B.D. BEZ
3 1.70 SABAT Piotr MKL Sparta Stalowa Wola # 93 U16 PK V #
W dal M
1 6.54 LENTOWICZ Jarosław LKS Stal Mielec # 92 U18 PK +1.2 III #
Trójskok M
1 13.58 SZCZEPANIK Tomasz UKS Budowlani Nowy Sącz # 91 U18 MA +1.4 III
2 13.57 LENTOWICZ Jarosław LKS Stal Mielec # 92 U18 PK +1.2 III #
3 13.42 SERAFIN Dariusz LKS Stal Mielec # 90 U20 PK +0.5 III
4 13.32 CZARNY Kamil CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK +1.1 III
5 13.09 KĘDZIOR I Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 92 U18 PK +0.9 IV
Kula (5) M
1 14.56 MISZCZYSZYN Marcin CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK III #
2 13.84 JANUS Arnold ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 92 U18 MA III
3 13.68 GUŚCIORA Mateusz MKL Sparta Stalowa Wola # 91 U18 PK III
Dysk (1.5) M
1 40.51 GRZYWACZ Tomasz ULKS Technik Trzcinica # 92 U18 PK III WŁADYKA Jacek # Z/2220/11 2014 BEZ
Oszczep (700) M
1 52.62 PORADZISZ Patryk WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA III #
Oszczep (800) M
1 60.80 DĘBICKI Sebastian ULKS Technik Trzcinica # 78 Sen PK II
Chód 5 km M
1 23:37.47 STALA Jakub LKS Stal Mielec # 91 U18 PK -- #
2 23:51.05 HERBA Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.3679170608521 sekund