Mielec 25.01.2020 Halowy mityng LA, Mistrzostwa woj. U18 (skoki długie, bieg sprinterskie i płotkarskie) |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 7.75 | STRUZIK Alicja | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U20 | MA | -- | GIZA Andrzej B.D. | Z/2047/16 | 2022 | KNF SKN | |||||||
2 | e | 1 | 7.80 | NIEMCZYK Magdalena | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2003 | U18 | PK | -- | KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek | Z/0352/17 | 2024 | 2 | LDK! | KNF SKN | |||||
3 | e | 1 | 7.97 | GAWEŁ Martyna | LKS Stal Mielec | 2004 | U18 | PK | -- | TORBA Agnieszka | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
4 | e | 1 | 8.05 | ZWOLIŃSKA Judyta | CWKS Resovia Rzeszów # | 2002 | U20 | PK | -- | MAZUR Janusz B.D. # | Z/3127/16 | 2024 | ZKN SKN | |||||||
1 | e | 2 | 7.92 | WROŃSKA Wiktoria | CWKS Resovia Rzeszów # | 2000 | U23 | PK | -- | B.D. MAZUR Janusz # | , Z/0142/16 | , 2024 | ||||||||
2 | e | 2 | 8.03 | GUT Oliwia | KKS Victoria Stalowa Wola | 2005 | U16 | PK | -- | KŁOSOWSKA Monika # | 2 | LDK! | ROSU | |||||||
3 | e | 2 | 8.34 | BUTRYN Kornelia | KKL Stal Stalowa Wola # | 2006 | U16 | PK | -- | KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław # | , Z/3654/18 | , 2024 | 3 | LDK! | ||||||
1 | e | 3 | 8.43 | WŁOCH Adriana | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2003 | U18 | PK | -- | SUGIER Krzysztof | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
2 | e | 3 | 8.57 | PISULIŃSKA Jagoda | CWKS Resovia Rzeszów | 2004 | U18 | PK | -- | TITTINGER Katarzyna | 4 | LDK! | ROSU | |||||||
3 | e | 3 | 8.65 | WRÓBEL Zuzanna | CWKS Resovia Rzeszów | 2003 | U18 | PK | -- | MAZUR Janusz | 4 | LDK! | ||||||||
4 | e | 3 | 8.93 | ŻELAZKO Kamila | KKL Stal Stalowa Wola # | 2005 | U16 | PK | -- | MOMOT Krzysztof # | Z/3803/19 | 2023 | ||||||||
1 | e | 4 | 8.58 | TUREK Julia | ULKS Technik Trzcinica | 2005 | U16 | PK | -- | WOJTAS Tomasz | Z/5021/19 | 2022 | ||||||||
2 | e | 4 | 8.66 | MAJCHROWICZ Rena | CWKS Resovia Rzeszów | 1997 | Sen | PK | -- | MAZUR Janusz MAZUR Janusz B.D. | Z/1553/14 | 2023 | ||||||||
3 | e | 4 | 8.78 | GANCARSKA Amelia | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2005 | U16 | PK | -- | BIGUS Anna | Z/4631/18 | 2024 | 5 | LDK! | ||||||
4 | e | 4 | 8.95 | KUREK Oliwia | KU AZS PWSZ w Tarnowie # | 2004 | U18 | MA | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | e | 5 | 8.38 | KRZYŻEWSKA Wanessa | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U20 | MA | -- | GIZA Andrzej B.D. # | Z/1429/16 | 2024 | ZKN SKN | |||||||
2 | e | 5 | 8.38 | DUL Wiktoria | KKS Victoria Stalowa Wola | 2001 | U20 | PK | -- | |||||||||||
3 | e | 5 | 8.49 | TŁUCZEK Kamila | CWKS Resovia Rzeszów | 1997 | Sen | PK | -- | B.D. | ||||||||||
4 | e | 5 | 8.57 | KALANDYK Dominika | LKS Resovia Rzeszów | 2002 | U20 | PK | -- | PRZYGÓRZEWSKI Zbigniew | Z/2745/16 | 2020 | 4 | |||||||
1 | e | 6 | 8.85 | STEPANIAK Zuzanna | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2005 | U16 | PK | -- | MARSZAŁEK Alicja BIGUS Anna | , Z/4632/18 | , 2024 | 5 | LDK! | ||||||
2 | e | 6 | 8.89 | KAWA Martyna | CWKS Resovia Rzeszów | 2004 | U18 | PK | -- | # | ||||||||||
3 | e | 6 | 9.26 | RAŚ Wiktoria | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2006 | U16 | PK | -- | |||||||||||
1 | e | 7 | 8.77 | CYGAN Natalia | KKL Stal Stalowa Wola # | 2005 | U16 | PK | -- | KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław # | , Z/3651/18 | , 2024 | 5 | LDK! | ROSU | |||||
2 | e | 7 | 8.92 | KRZYŻANOWSKA Julita | KKB MOSiR Krosno # | 2003 | U18 | PK | -- | SOCHA Tomasz | Z/4598/15 | 2021 | ||||||||
3 | e | 7 | 8.96 | DRZAŁ Victoria | CWKS Resovia Rzeszów | 2003 | U18 | PK | -- | B.D. | LDK! | |||||||||
4 | e | 7 | 8.96 | OPAROWSKA Zuzanna | KKB MOSiR Krosno | 2003 | U18 | PK | -- | SOCHA Tomasz | Z/5069/18 | 2021 | 5 | |||||||
1 | e | 8 | 8.93 | KULINOWSKA Milena | CWKS Resovia Rzeszów | 2006 | U16 | PK | -- | MAJCHROWICZ Rena # | Z/5574/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | e | 8 | 9.07 | GALIK Kinga | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2006 | U16 | PK | -- | BIGUS Anna # | Z/4630/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | e | 8 | 9.14 | URBAŃSKA Aleksandra | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2006 | U16 | PK | -- | SUGIER Maria | Z/0612/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
4 | e | 8 | 9.49 | TRELA Aldona | KB Witar Tarnobrzeg | 2003 | U18 | PK | -- | |||||||||||
1 | e | 9 | 8.73 | GRZYBOWSKA Gabriela | KKL Stal Stalowa Wola # | 2006 | U16 | PK | -- | KŁOSOWSKA Monika # | 4 | LDK! | ||||||||
2 | e | 9 | 8.80 | STRZELEC Małgorzata | KKL Stal Stalowa Wola # | 2006 | U16 | PK | -- | KŁOSOWSKA Monika # | 5 | LDK! | ||||||||
3 | e | 9 | 9.17 | KWAŚNIAK Oliwia | ULKS Technik Trzcinica | 2004 | U18 | PK | -- | WOJTAS Tomasz B.D. | Z/0416/20 | 2023 | ||||||||
4 | e | 9 | 9.40 | KOPEĆ Karolina | KB Witar Tarnobrzeg | 2006 | U16 | PK | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | e | 10 | 9.17 | SZYMCZYSZYN Milena | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2006 | U16 | PK | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
2 | e | 10 | 9.21 | KUPINIAK Honorata | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2007 | U14 | PK | -- | # | LDK! | |||||||||
3 | e | 10 | 9.87 | JASKOWIAK Kornelia | KKL Stal Stalowa Wola # | 2006 | U16 | PK | -- | ŁYP Jacek # | Z/2423/20 | 2023 | LDK! | |||||||
4 | e | 10 | 10.36 | SUROWIEC Milena | KB Witar Tarnobrzeg | 2008 | U14 | PK | -- | MAŚLANKA Adam | Z/3498/20 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | f | A | 7.80 | NIEMCZYK Magdalena | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2003 | U18 | PK | -- | KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek | Z/0352/17 | 2024 | 2 | LDK! | KNF SKN | |||||
2 | f | A | 7.91 | GAWEŁ Martyna | LKS Stal Mielec | 2004 | U18 | PK | -- | TORBA Agnieszka | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
3 | f | A | 8.02 | GUT Oliwia | KKS Victoria Stalowa Wola | 2005 | U16 | PK | -- | KŁOSOWSKA Monika # | 2 | LDK! | ROSU | |||||||
4 | f | A | 8.16 | BUTRYN Kornelia | KKL Stal Stalowa Wola # | 2006 | U16 | PK | -- | KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław # | , Z/3654/18 | , 2024 | 3 | LDK! | ||||||
1 | f | B | 7.70 | STRUZIK Alicja | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U20 | MA | -- | GIZA Andrzej B.D. | Z/2047/16 | 2022 | KNF SKN | |||||||
2 | f | B | 7.86 | WROŃSKA Wiktoria | CWKS Resovia Rzeszów # | 2000 | U23 | PK | -- | B.D. MAZUR Janusz # | , Z/0142/16 | , 2024 | ||||||||
3 | f | B | 8.03 | ZWOLIŃSKA Judyta | CWKS Resovia Rzeszów # | 2002 | U20 | PK | -- | MAZUR Janusz B.D. # | Z/3127/16 | 2024 | ZKN SKN | |||||||
4 | f | B | 8.47 | KRZYŻEWSKA Wanessa | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U20 | MA | -- | GIZA Andrzej B.D. # | Z/1429/16 | 2024 | ZKN SKN | |||||||
1 | f | C | 8.33 | DUL Wiktoria | KKS Victoria Stalowa Wola | 2001 | U20 | PK | -- | |||||||||||
2 | f | C | 8.38 | WŁOCH Adriana | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2003 | U18 | PK | -- | SUGIER Krzysztof | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
3 | f | C | 8.48 | PISULIŃSKA Jagoda | CWKS Resovia Rzeszów | 2004 | U18 | PK | -- | TITTINGER Katarzyna | 4 | LDK! | ROSU | |||||||
4 | f | C | 8.52 | TUREK Julia | ULKS Technik Trzcinica | 2005 | U16 | PK | -- | WOJTAS Tomasz | Z/5021/19 | 2022 | ||||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9.79 | SZCZEPANIK Julia | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2005 | U16 | PK | -- | SUGIER Maria | Z/0324/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | s | 1 | 10.56 | SZCZEPANIK Anna | CWKS Resovia Rzeszów | 2005 | U16 | PK | -- | TITTINGER Katarzyna | 5 | LDK! | ROSU | |||||||
3 | s | 1 | 10.61 | STEPANIAK Zuzanna | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2005 | U16 | PK | -- | MARSZAŁEK Alicja BIGUS Anna | , Z/4632/18 | , 2024 | 5 | LDK! | ||||||
4 | s | 1 | 11.95 | KMIECIK Kornelia | ULKS Lipinki | 2006 | U16 | MA | -- | ŚWIERZOWSKI Tomasz | Z/1974/19 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||
1 | s | 2 | 10.85 | SZCZEPANIK Karolina | CWKS Resovia Rzeszów | 2006 | U16 | PK | -- | TITTINGER Katarzyna | LDK! | ROSU | ||||||||
3 | s | 2 | 11.47 | URBAŃSKA Aleksandra | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2006 | U16 | PK | -- | SUGIER Maria | Z/0612/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
s | 2 | DNF | KUPINIAK Honorata | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2007 | U14 | PK | -- | # | LDK! | ||||||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
2 | s | 2 | 10.89 | KUREK Oliwia | KU AZS PWSZ w Tarnowie # | 2004 | U18 | MA | -- | # | LDK! | |||||||||
2 | s | 3 | 9.37 | WŁOCH Adriana | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2003 | U18 | PK | -- | SUGIER Krzysztof | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
3 | s | 3 | 9.85 | SZCZEPANIK Agnieszka | CWKS Resovia Rzeszów | 2003 | U18 | PK | -- | MAZUR Janusz | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
4 | s | 3 | 10.73 | DRZAŁ Victoria | CWKS Resovia Rzeszów | 2003 | U18 | PK | -- | B.D. | LDK! | |||||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 3 | 9.12 | PLIZGA Daria | CWKS Resovia Rzeszów | 2001 | U20 | PK | -- | ZKN | ||||||||||
1 | s | 4 | 9.26 | PLIZGA Daria | CWKS Resovia Rzeszów | 2001 | U20 | PK | -- | ZKN | ||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | 4.78 | GANCARSKA Amelia | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2005 | U16 | PK | V | BIGUS Anna | Z/4631/18 | 2024 | 5 | LDK! | |||||||
2 | 1 | 4.63 | TUREK Julia | ULKS Technik Trzcinica | 2005 | U16 | PK | V | WOJTAS Tomasz | Z/5021/19 | 2022 | |||||||||
3 | 1 | 4.62 | WAL Olga | LKS Stal Mielec | 2006 | U16 | PK | V | ŻĄDŁO Magdalena # | LDK! | ROSU | |||||||||
4 | 1 | 4.42 | RAŚ Magdalena | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2006 | U16 | PK | -- | BIGUS Anna | Z/3940/19 | 2021 | |||||||||
5 | 1 | 4.32 | CHMURA Natalia | MKL Sparta Stalowa Wola | 2006 | U16 | PK | -- | ||||||||||||
6 | 1 | 4.26 | GALIK Kinga | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2006 | U16 | PK | -- | BIGUS Anna # | Z/4630/18 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||||
7 | 1 | 4.12 | WAL Martyna | LKS Stal Mielec | 2006 | U16 | PK | -- | ŻĄDŁO Magdalena # | LDK! | ROSU | |||||||||
1 | 2 | 5.37 | JANIK Emilia | KS Komunalni Sanok | 2000 | U23 | PK | III | JANIK Emilia # | Z/5145/15 | 2024 | 3 | ||||||||
2 | 2 | 5.13 | GOLEC Magdalena | CWKS Resovia Rzeszów # | 2002 | U20 | PK | III | WIERZBICKI Mirosław B.D. | Z/4831/18 | 2024 | ZKN | ||||||||
3 | 2 | 4.79 | KWAŚNIAK Oliwia | ULKS Technik Trzcinica | 2004 | U18 | PK | -- | WOJTAS Tomasz B.D. | Z/0416/20 | 2023 | |||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.22 | MOSKAL Monika | KKB MOSiR Krosno | 2003 | U18 | PK | III | SOCHA Tomasz B.D. | Z/3935/17 | 2023 | ZKN | |||||||||
2 | 10.51 | STOBIERSKA Julia | LKS Stal Mielec | 2003 | U18 | PK | IV | TORBA Tomasz | LDK! | ZKN | ||||||||||
3 | 10.27 | TARNOWSKA Aleksandra | CWKS Resovia Rzeszów | 2003 | U18 | PK | IV | |||||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 7.00 | KOMAŃSKI Albert | CWKS Resovia Rzeszów | 2000 | U23 | PK | -- | MAZUR Janusz B.D. | Z/5152/15 | 2024 | ZKN | |||||||
2 | e | 1 | 7.47 | SZWEDO Kacper | CWKS Resovia Rzeszów # | 2002 | U20 | PK | -- | MAZUR Janusz B.D. # | Z/0962/17 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | e | 1 | 7.58 | ORZECH Mateusz | CWKS Resovia Rzeszów | 2002 | U20 | PK | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 7.62 | SITEK Jakub | CWKS Resovia Rzeszów | 2002 | U20 | PK | -- | TITTINGER Katarzyna | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | e | 2 | 7.52 | BURKIEWICZ Eryk | KS Sprinterzy.com Kraków # | 2003 | U18 | MA | -- | ŻĄDŁO Jacek B.D. # | , Z/0354/17 | , 2023 | LDK! | |||||||
2 | e | 2 | 7.57 | NOWAK Jakub | CWKS Resovia Rzeszów | 2004 | U18 | PK | -- | MAZUR Janusz | Z/0736/19 | 2024 | ROSU | |||||||
3 | e | 2 | 7.60 | MOLEK Mateusz | LKS Stal Mielec | 2004 | U18 | PK | -- | TORBA Agnieszka # | 4 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
4 | e | 2 | 7.75 | TENDELSKI Kacper | CWKS Resovia Rzeszów | 2003 | U18 | PK | -- | # | ||||||||||
1 | e | 3 | 7.43 | REMBISZ Rafał | CWKS Resovia Rzeszów | 2003 | U18 | PK | -- | MAZUR Janusz B.D. | Z/2278/20 | 2024 | ||||||||
2 | e | 3 | 7.46 | KOCHMAŃSKI Mateusz | CWKS Resovia Rzeszów | 2005 | U16 | PK | -- | TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz | , Z/2671/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
3 | e | 3 | 7.58 | WITAS Daniel | LKS Stal Mielec | 2001 | U20 | PK | -- | |||||||||||
4 | e | 3 | 7.85 | ZAJĄC Łukasz | CWKS Resovia Rzeszów | 2003 | U18 | PK | -- | |||||||||||
1 | e | 4 | 7.65 | KAMIŃSKI Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2005 | U16 | PM | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
2 | e | 4 | 7.70 | CYRAN Karol | ULKS Technik Trzcinica | 2004 | U18 | PK | -- | WOJTAS Tomasz | Z/5020/19 | 2020 | ||||||||
3 | e | 4 | 7.70 | BUDZIŃSKI Dominik | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2005 | U16 | PK | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
4 | e | 4 | 7.76 | BABIARZ Patryk | CWKS Resovia Rzeszów | 2003 | U18 | PK | -- | |||||||||||
1 | e | 5 | 7.89 | AUGUSTYN Michał | LKS Stal Mielec | 2006 | U16 | PK | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
2 | e | 5 | 7.96 | LESICZKA Karol | AZS UMCS Lublin # | 2001 | U20 | LU | -- | B.D. B.D. | , Z/3803/16 | , 2024 | ||||||||
3 | e | 5 | 8.11 | PRZYBYŁO Mateusz | ULKS Lipinki | 2005 | U16 | MA | -- | ŚWIERZOWSKI Tomasz WOJNA Anna | Z/2645/19 | 2022 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
4 | e | 5 | 8.42 | KOPEĆ Kamil | MKS Stal Nowa Dęba | 2007 | U14 | PK | -- | ZIĘBA Julian # | Z/2933/19 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | e | 6 | 7.72 | PAWŁOWSKI Jakub | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2005 | U16 | PK | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
2 | e | 6 | 7.74 | ARTYM Jakub | CWKS Resovia Rzeszów # | 2004 | U18 | PK | -- | MAZUR Janusz B.D. | Z/3792/17 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | e | 6 | 7.79 | KUCZEK Piotr | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2002 | U20 | MA | -- | KUCZEK Piotr | Z/3620/19 | 2022 | ||||||||
4 | e | 6 | 7.83 | HNAT Kacper | KS Komunalni Sanok | 2005 | U16 | PK | -- | LDK! | ||||||||||
1 | e | 7 | 7.67 | SEKUŁA Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł B.D. | Z/4809/18 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | e | 7 | 7.81 | KOLAK Gabriel | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2003 | U18 | MA | -- | |||||||||||
3 | e | 7 | 8.10 | DEMBIŃSKI Kacper | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2003 | U18 | MA | -- | |||||||||||
4 | e | 7 | 8.27 | CIEŚLIŃSKI Jakub | KKS Victoria Stalowa Wola | 2004 | U18 | PK | -- | MATUSZAK Robert # | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
1 | e | 8 | 8.09 | WOŹNIAK Maciej | ULKS Technik Trzcinica | 2004 | U18 | PK | -- | WOJTAS Tomasz | Z/0988/20 | 2022 | ||||||||
2 | e | 8 | 8.22 | KRASOWSKI Jakub | KKL Stal Stalowa Wola # | 2005 | U16 | PK | -- | MOMOT Krzysztof # | Z/3183/18 | 2024 | BEZ | |||||||
3 | e | 8 | 8.52 | WOJTAS Bartosz | ULKS Technik Trzcinica | 2007 | U14 | PK | -- | WOJTAS Tomasz | Z/1157/20 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | e | 8 | 8.91 | SAWUŁA Bartosz | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2006 | U16 | PK | -- | WĘGRZYN Monika # | Z/3339/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
1 | e | 9 | 7.97 | PELC Łukasz | KB Krościenko Wyżne | 2005 | U16 | PK | -- | ZATORSKI Witold | Z/3822/18 | 2022 | BEZ | |||||||
2 | e | 9 | 7.98 | DĘBIAK Patryk | MKL Sparta Stalowa Wola | 2003 | U18 | PK | -- | |||||||||||
3 | e | 9 | 8.05 | GRYKAŁOWSKI Marek | KKL Stal Stalowa Wola # | 2006 | U16 | PK | -- | BARSZCZ Mirosław # | Z/2424/20 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | e | 9 | 8.37 | GĘŚLA Krzysztof | MKL Sparta Stalowa Wola | 2005 | U16 | PK | -- | SIWEK Andrzej # | Z/3267/19 | 2021 | ||||||||
1 | f | A | 7.38 | REMBISZ Rafał | CWKS Resovia Rzeszów | 2003 | U18 | PK | -- | MAZUR Janusz B.D. | Z/2278/20 | 2024 | ||||||||
2 | f | A | 7.41 | KOCHMAŃSKI Mateusz | CWKS Resovia Rzeszów | 2005 | U16 | PK | -- | TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz | , Z/2671/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
3 | f | A | 7.49 | BURKIEWICZ Eryk | KS Sprinterzy.com Kraków # | 2003 | U18 | MA | -- | ŻĄDŁO Jacek B.D. # | , Z/0354/17 | , 2023 | LDK! | |||||||
4 | f | A | 7.64 | NOWAK Jakub | CWKS Resovia Rzeszów | 2004 | U18 | PK | -- | MAZUR Janusz | Z/0736/19 | 2024 | ROSU | |||||||
1 | f | B | 7.04 | KOMAŃSKI Albert | CWKS Resovia Rzeszów | 2000 | U23 | PK | -- | MAZUR Janusz B.D. | Z/5152/15 | 2024 | ZKN | |||||||
2 | f | B | 7.28 | SZWEDO Kacper | CWKS Resovia Rzeszów # | 2002 | U20 | PK | -- | MAZUR Janusz B.D. # | Z/0962/17 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | f | B | 7.51 | ORZECH Mateusz | CWKS Resovia Rzeszów | 2002 | U20 | PK | -- | |||||||||||
4 | f | B | 7.57 | WITAS Daniel | LKS Stal Mielec | 2001 | U20 | PK | -- | |||||||||||
1 | f | C | 7.55 | SITEK Jakub | CWKS Resovia Rzeszów | 2002 | U20 | PK | -- | TITTINGER Katarzyna | BEZ | LDK! | ||||||||
2 | f | C | 7.56 | CYRAN Karol | ULKS Technik Trzcinica | 2004 | U18 | PK | -- | WOJTAS Tomasz | Z/5020/19 | 2020 | ||||||||
3 | f | C | 7.67 | MOLEK Mateusz | LKS Stal Mielec | 2004 | U18 | PK | -- | TORBA Agnieszka # | 4 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
4 | f | C | 7.68 | KAMIŃSKI Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2005 | U16 | PM | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
60 m pł M Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 9.70 | PRZYBYŁO Mateusz | ULKS Lipinki | 2005 | U16 | MA | -- | ŚWIERZOWSKI Tomasz WOJNA Anna | Z/2645/19 | 2022 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
2 | s | 2 | 10.98 | SAWUŁA Bartosz | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2006 | U16 | PK | -- | WĘGRZYN Monika # | Z/3339/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | s | 2 | 11.08 | GOŁĄBEK Kacper | MKS Stal Nowa Dęba | 2005 | U16 | PK | -- | ZIĘBA Julian SUDOŁ Grzegorz B.D. # | Z/4687/18 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 2 | 11.18 | SIKORA Adam | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2006 | U16 | PK | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
60 m pł M J Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8.65 | SEKUŁA Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł B.D. | Z/4809/18 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | s | 1 | 8.86 | SZYLER Tymon | LKS Stal Mielec | 2004 | U18 | PK | -- | TORBA Agnieszka | 5 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
1 | s | 3 | 8.63 | SEKUŁA Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł B.D. | Z/4809/18 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | s | 3 | 8.83 | SZYLER Tymon | LKS Stal Mielec | 2004 | U18 | PK | -- | TORBA Agnieszka | 5 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
60 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 9.18 | KUCZEK Piotr | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2002 | U20 | MA | -- | KUCZEK Piotr | Z/3620/19 | 2022 | ||||||||
3 | s | 3 | 9.01 | KUCZEK Piotr | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2002 | U20 | MA | -- | KUCZEK Piotr | Z/3620/19 | 2022 | ||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | 5.65 | PELC Patryk | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2005 | U16 | PK | V | RADOCHOŃSKI Marek # | Z/0323/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
1 | 2 | 6.32 | RÓG Jakub | LKS Stal Mielec | 2004 | U18 | PK | III | TORBA Tomasz | Z/0576/19 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
2 | 2 | 6.27 | KOCZERA Jakub | KS Komunalni Sanok | 2001 | U20 | PK | IV | DŁUGOSZ Ryszard B.D. | Z/3571/16 | 2023 | |||||||||
3 | 2 | 6.25 | KAMIŃSKI Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2005 | U16 | PM | IV | # | LDK! | ROSU | |||||||||
4 | 2 | 6.16 | PAWŁOWSKI Jakub | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2005 | U16 | PK | IV | LDK! | ROSU | ||||||||||
5 | 2 | 5.88 | BABIARZ Patryk | CWKS Resovia Rzeszów | 2003 | U18 | PK | -- | ||||||||||||
6 | 2 | 5.72 | ZAJĄC Łukasz | CWKS Resovia Rzeszów | 2003 | U18 | PK | -- | ||||||||||||
7 | 2 | 5.12 | CYRAN Karol | ULKS Technik Trzcinica | 2004 | U18 | PK | -- | WOJTAS Tomasz | Z/5020/19 | 2020 | |||||||||
8 | 2 | 5.08 | WOŹNIAK Maciej | ULKS Technik Trzcinica | 2004 | U18 | PK | -- | WOJTAS Tomasz | Z/0988/20 | 2022 | |||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.34 | WĄŻ Kamil | LKS Stal Mielec | 2001 | U20 | PK | III | LDK! | ZKN | |||||||||||
2 | 12.95 | RÓG Jakub | LKS Stal Mielec | 2004 | U18 | PK | IV | TORBA Tomasz | Z/0576/19 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
3 | 12.78 | WOLSKI Patryk | KKB MOSiR Krosno # | 2002 | U20 | PK | IV | SOCHA Tomasz | Z/2441/16 | 2021 | ||||||||||
4 | 12.13 | WĄŻ Mateusz | LKS Stal Mielec | 2003 | U18 | PK | -- | LDK! | ||||||||||||
5 | 11.20 | ZAJĄC Łukasz | CWKS Resovia Rzeszów | 2003 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
NM | KOCZERA Jakub | KS Komunalni Sanok | 2001 | U20 | PK | -- | DŁUGOSZ Ryszard B.D. | Z/3571/16 | 2023 | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.4962468147278 sekund |