Szczecin 04 - 06.07.2008
LXXXIV Mistrzostwa Polski
100 m K
1 s 1 12.15 STAŃCZYK Agnieszka LKS Lubusz Słubice # 87 U23 LB +4.7 I #
2 s 1 12.22 OLEJNICKA Dominika KS AZS AWF Poznań # 88 U23 WP +4.7 II
3 s 1 12.37 KAŹMIERSKA Anna OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP +4.7 II #
4 s 1 12.50 CAŁKA Malwina KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +4.7 II
6 s 1 12.60 SZMULKIS Sylwia LKS Lubusz Słubice # 89 U20 LB +4.7 II #
7 s 1 12.69 MAŚLANKA Paulina KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA +4.7 II #
1 e 1 11.34 KORCZYŃSKA Daria WKS Śląsk Wrocław # 81 Sen DS +2.0 MM
2 e 1 11.51 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław # 87 U23 DS +2.0 M #
3 e 1 11.57 JESCHKE Marta SKLA Sopot 86 U23 PM +2.0 M #
4 e 1 11.88 GABRYELEWICZ Joanna KS AZS AWF Poznań # 85 Sen WP +2.0 I
5 e 1 11.93 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +2.0 I #
6 e 1 12.06 DŁUGA Monika LKS Ziemi Puckiej Puck # 78 Sen PM +2.0 I #
7 e 1 12.08 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS +2.0 I
1 e 2 11.50 JĘDRUSIŃSKA Dorota KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA +3.6 M
2 e 2 11.53 KOCIELNIK Joanna KS Orzeł Warszawa # 83 Sen MZ +3.6 M #
3 e 2 11.85 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice # 87 U23 SL +3.6 M #
4 e 2 11.87 ŻYNEL Magdalena KS Podlasie Białystok # 83 Sen PD +3.6 I #
5 e 2 12.07 OLSZAŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS +3.6 I #
6 e 2 12.23 KASICA Agnieszka LKS Lubusz Słubice # 85 Sen LB +3.6 II
7 e 2 12.41 STASIEŁUK Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 87 U23 MZ +3.6 II #
1 e 3 11.72 ZIÓŁKOWSKA Iwona OŚ AZS Poznań # 80 Sen WP +1.9 M #
2 e 3 11.80 MAKARUK Beata KS AZS-AWF Biała Podlaska # 80 Sen LU +1.9 M
3 e 3 11.99 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP +1.9 I #
4 e 3 12.00 CEGLAREK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 88 U23 WP +1.9 I #
5 e 3 12.34 SUROWIEC Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM +1.9 II
6 e 3 12.59 PEAS Katarzyna RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ +1.9 II
1 f 2 11.81 ŻYNEL Magdalena KS Podlasie Białystok # 83 Sen PD +1.7 M #
2 f 2 11.85 GABRYELEWICZ Joanna KS AZS AWF Poznań # 85 Sen WP +1.7 M
3 f 2 11.91 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +1.7 I #
4 f 2 11.94 CEGLAREK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 88 U23 WP +1.7 I #
5 f 2 11.94 DŁUGA Monika LKS Ziemi Puckiej Puck # 78 Sen PM +1.7 I #
6 f 2 11.99 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP +1.7 I #
7 f 2 12.00 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS +1.7 I
8 f 2 12.32 OLSZAŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS +1.7 II #
1 11.29 KORCZYŃSKA Daria WKS Śląsk Wrocław # 81 Sen DS +3.3 MM
2 11.45 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław # 87 U23 DS +3.3 M #
3 11.47 KOCIELNIK Joanna KS Orzeł Warszawa # 83 Sen MZ +3.3 M #
4 11.49 JESCHKE Marta SKLA Sopot 86 U23 PM +3.3 M #
5 11.50 JĘDRUSIŃSKA Dorota KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA +3.3 M
6 11.52 MAKARUK Beata KS AZS-AWF Biała Podlaska # 80 Sen LU +3.3 M
7 11.63 ZIÓŁKOWSKA Iwona OŚ AZS Poznań # 80 Sen WP +3.3 M #
8 11.81 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice # 87 U23 SL +3.3 M #
400 m K
1 s 1 58.60 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II #
2 s 1 59.31 BLICHARSKA Barbara AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ III #
3 s 1 61.27 BORAWSKA Anna MUKS ILKUS Olkusz # 88 U23 MA III BORAWSKI Krzysztof B.D. # BEZ
1 e 1 52.91 KARPIESIUK Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 82 Sen PM M #
2 e 1 53.78 BEDNAREK Agata AZS Łódź 88 U23 LD M B.D. M
3 e 1 54.51 RADECKA Zuzanna TL Pogoń Ruda Śląska # 75 Sen SL I
4 e 1 55.53 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 U20 KP I BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2020 MM
5 e 1 57.36 WOLSKA Marzena AZS-AWF Katowice 82 Sen SL II
1 e 2 53.40 PROKOPEK-JANÁČEK Grażyna AZS-AWF Warszawa 77 Sen MZ M #
2 e 2 54.22 KAJTOCH Jolanta AZS-AWF Warszawa # 84 Sen MZ M
3 e 2 56.39 BURMISTRZAK Magdalena LKS Vectra Włocławek # 88 U23 KP I B.D. BEZ
4 e 2 56.54 KURBEL Agnieszka MULKS MOS Sieradz # 87 U23 LD II
5 e 2 56.79 FICK Ewelina TS AKS Chorzów # 86 U23 SL II
1 e 3 54.05 BEJNAR Monika AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ M
2 e 3 54.09 KOSTRUBA-RÓJ Izabela KS Agros Zamość # 84 Sen LU M
3 e 3 55.37 ŁUKASIK Bożena RLTL ZTE Radom 85 Sen MZ I
4 e 3 56.29 ILCZUK Weronika KS Sprinterzy.com Kraków # 86 U23 MA I B.D. Z/2529/20 2020
5 e 3 56.73 TRAWIŃSKA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS II #
6 e 3 57.11 KUŚNIAR Marta KS AZS AWF Wrocław # 84 Sen DS II
5000 m K
1 15:36.44 FRANKIEWICZ Wioletta KS AZS AWF Kraków # 77 Sen MA M
2 15:57.26 BĄK Justyna KS Piętka Katowice # 74 Sen SL M #
3 16:05.60 NADOLSKA Karolina KU AZS UAM Poznań # 81 Sen WP I B.D. # Z/1645/11 2019
4 16:13.80 MIERZEJEWSKA Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 Sen SL I B.D. Z/3845/11 2017 2
5 16:36.40 MAJ-ROKSZ Maria KS Wejher Wejherowo # 80 Sen PM I
6 16:41.99 JAKUBCZAK Aleksandra KS Agros Zamość # 82 Sen LU I #
7 16:45.10 KŁUCZYŃSKA Marzena OŚ AZS Poznań # 84 Sen WP I #
8 16:48.98 CZYŻ Katarzyna TL Pogoń Ruda Śląska # 77 Sen SL I #
9 17:09.19 PASZKIEWICZ Izabela AZS UMCS Lublin 88 U23 LU I JAKUBOWSKI Marek JAKUBOWSKI Marek # Z/2651/11 2020
10 17:11.49 PRZYGÓDZKA Angelika KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN I #
11 17:17.22 PRZYBYŁA Beata AZS-AWF Katowice 83 Sen SL II #
12 17:27.19 CENTKOWSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 88 U23 KP II #
13 17:37.02 SZTYKIEL Dagna AZS-AWF Katowice 87 U23 SL II #
14 17:48.60 WŁODAREK Paulina MKL Szczecin 87 U23 ZP II #
400 m pł K K
1 e 1 56.22 PSKIT Małgorzata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 76 Sen PD MM
2 e 1 59.28 JANECKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 87 U23 MA M
3 e 1 59.84 ZIELIŃSKA Weronika KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ I #
4 e 1 61.81 KONERT Anita AZS-AWF Gorzów 87 U23 LB I
5 e 1 62.63 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U20 MZ II B.D. # 1
1 e 2 58.98 CHRUST-ROŻEJ Marta KS AZS AWF Wrocław # 78 Sen DS M
2 e 2 59.28 JAKÓBCZAK Aneta OŚ AZS Poznań # 85 Sen WP M #
3 e 2 61.87 LITWINIUK Edyta AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ I #
4 e 2 62.56 BLICHARSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ II #
5 e 2 63.22 SMYRSKA Alicja AZS-AWF Warszawa # 84 Sen MZ II
6 e 2 65.77 KAJTOCH Monika AZS-AWF Katowice # 82 Sen SL II #
Wzwyż K
1 1.89 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD M LIĆWINKO Michał # Z/0793/11 2020 MM
2 1.87 GRONAU Karolina MKS Start Lublin # 84 Sen LU M MODELSKI Michał B.D. # Z/4166/11 2013 3
3 1.78 ZAWIŁA Karolina KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA I #
4 1.74 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA I B.D. B.D. 2
5 1.74 ZARECKA Aleksandra KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD I #
6 1.70 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 U16 MZ I GOS Piotr B.D. # Z/3964/11 2020 1
7 1.70 KASPRZYCKA-PYRA Justyna KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS I #
7 1.70 GARDZIELEWSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS I #
9 1.70 JUNGOWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I
10 1.65 NIEDZIELKO Paulina KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD II #
11 1.65 BORKOWSKA Marta AZS UMCS Lublin 82 Sen LU II
Kula (4) K
1 17.39 ZABAWSKA Krystyna KS Podlasie Białystok # 68 Masters PD MM
2 16.80 BRONISZ Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U23 SL M #
3 16.63 SOBIESZEK Magdalena AZS UMCS Lublin # 86 U23 LU M #
4 15.53 JARMUŻEK Agnieszka KS AZS-AWF Biała Podlaska # 84 Sen LU I
5 15.23 DUDZIŃSKA Agnieszka RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ I #
6 14.79 KORALEWSKA Izabela LKS Lubusz Słubice # 85 Sen LB I #
7 14.13 DURSKA Ewa UKS Barnim Goleniów # 77 Sen ZP I
8 13.08 SAMUL Agata AZS UMCS Lublin 87 U23 LU I
100 m M
1 s 1 10.73 SAMBORSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +2.4 I
2 s 1 10.91 KRZEMIŃSKI Michał SSA Legia 1926 Warszawa # 83 Sen MZ +2.4 II #
3 s 1 10.91 WALASZCZYK Marcin AZS-AWF Gorzów 87 U23 LB +2.4 II
4 s 1 10.97 ZNYK Stanisław UKS GOK Zduny # 84 Sen LD +2.4 II ZNYK Stanisław # Z/3981/18 2020 BEZ
5 s 1 11.06 RÓŻAŃSKI Maciej KS AZS AWF Poznań # 84 Sen WP +2.4 II #
6 s 1 11.10 TYBURSKI Błażej OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP +2.4 II
1 s 2 11.01 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa # 90 U20 MZ +1.4 II B.D. # 1
2 s 2 11.01 SZYMCZAK Tomasz MKL Szczecin # 89 U20 ZP +1.4 II #
3 s 2 11.21 IGNAŚ Mariusz LKS Lubusz Słubice # 87 U23 LB +1.4 II
4 s 2 11.35 KOŁODZIEJSKI Karol MKS Polonia Warszawa # 89 U20 MZ +1.4 III
5 s 2 11.45 BURDZIŃSKI Kacper AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ +1.4 III
6 s 2 11.56 ŚLIWKA Rafał MKL Szczecin 82 Sen ZP +1.4 III #
7 s 2 12.55 PIERSIŃSKI Michał MKL Szczecin 81 Sen ZP +1.4 -- #
1 s 3 11.05 SZTABIŃSKI Wojciech LKS Lubusz Słubice # 87 U23 LB +0.8 II
2 s 3 11.30 NICIECKI Adam MKL Szczecin 87 U23 ZP +0.8 II
3 s 3 11.51 MĄKINA Arkadiusz KS AZS AWF Poznań # 86 U23 WP +0.8 III #
4 s 3 11.66 KAC Janusz SSA Legia 1926 Warszawa # 85 Sen MZ +0.8 III
5 s 3 11.87 GRANDA Artur MKL Szczecin 77 Sen ZP +0.8 --
6 s 3 11.94 KASKA Tomasz SSA Legia 1926 Warszawa # 84 Sen MZ +0.8 --
1 e 1 10.31 JĘDRUSIŃSKI Marcin WKS Śląsk Wrocław # 81 Sen DS +1.8 M
2 e 1 10.36 NOWAK Marcin KS AZS AWF Kraków # 77 Sen MA +1.8 M
3 e 1 10.46 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań # 84 Sen WP +1.8 M OSIK Tadeusz # Z/2487/11 2018 1
4 e 1 10.53 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice 88 U23 SL +1.8 M #
5 e 1 10.75 KULESZA Jarosław AZS-AWF Warszawa 77 Sen MZ +1.8 I #
6 e 1 10.79 WITKOWSKI Kamil MKL Szczecin 86 U23 ZP +1.8 I
7 e 1 10.91 WOLAK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS +1.8 II
1 e 2 10.39 LEWAŃSKI Mikołaj MKL Szczecin 86 U23 ZP +3.4 M #
2 e 2 10.39 CHYŁA Łukasz WKS Śląsk Wrocław # 81 Sen DS +3.4 M #
3 e 2 10.44 ZIÓŁKOWSKI Fabian MKL Szczecin 86 U23 ZP +3.4 M #
4 e 2 10.54 BRZUCHALA Michał AZS UMCS Lublin # 86 U23 LU +3.4 M #
5 e 2 10.59 GAJ Adam OŚ AZS Poznań # 83 Sen WP +3.4 M
6 e 2 10.86 JURKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +3.4 I #
7 e 2 10.94 ĆWIEK Patryk KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS +3.4 II #
1 e 3 10.24 KUĆ Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 86 U23 KP +2.5 MM #
2 e 3 10.42 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA +2.5 M
3 e 3 10.69 ADAMSKI Jakub OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP +2.5 I #
4 e 3 10.80 KOPEĆ Dominik RKS Łódź # 85 Sen LD +2.5 I #
5 e 3 13.81 WALCZAK Wiktor MKL Szczecin 82 Sen ZP +2.5 -- #
1 e 4 10.34 KUBACZYK Robert WKS Śląsk Wrocław # 86 U23 DS +2.4 M #
2 e 4 10.43 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +2.4 M #
3 e 4 10.43 PLUTA Mateusz OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP +2.4 M #
4 e 4 10.61 KOSSOWSKI Daniel RLTL ZTE Radom 81 Sen MZ +2.4 M B.D. # Z/1716/13 2020 3
5 e 4 10.70 MATUSZAK Robert AZS UMCS Lublin # 84 Sen LU +2.4 I #
6 e 4 10.72 TALKOWSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 84 Sen KP +2.4 I
7 e 4 10.81 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin # 87 U23 LU +2.4 I STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
1 f 2 10.38 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań # 84 Sen WP +2.0 M OSIK Tadeusz # Z/2487/11 2018 1
2 f 2 10.41 PLUTA Mateusz OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP +2.0 M #
3 f 2 10.43 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice 88 U23 SL +2.0 M #
4 f 2 10.50 GAJ Adam OŚ AZS Poznań # 83 Sen WP +2.0 M
5 f 2 10.53 BRZUCHALA Michał AZS UMCS Lublin # 86 U23 LU +2.0 M #
6 f 2 10.53 ZIÓŁKOWSKI Fabian MKL Szczecin 86 U23 ZP +2.0 M #
7 f 2 10.57 ADAMSKI Jakub OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP +2.0 M #
8 f 2 10.67 KOSSOWSKI Daniel RLTL ZTE Radom 81 Sen MZ +2.0 I B.D. # Z/1716/13 2020 3
1 10.27 KUĆ Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 86 U23 KP +1.7 M #
2 10.33 NOWAK Marcin KS AZS AWF Kraków # 77 Sen MA +1.7 M
3 10.35 JĘDRUSIŃSKI Marcin WKS Śląsk Wrocław # 81 Sen DS +1.7 M
4 10.39 KUBACZYK Robert WKS Śląsk Wrocław # 86 U23 DS +1.7 M #
5 10.42 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA +1.7 M
6 10.43 LEWAŃSKI Mikołaj MKL Szczecin 86 U23 ZP +1.7 M #
7 10.44 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +1.7 M #
8 10.49 CHYŁA Łukasz WKS Śląsk Wrocław # 81 Sen DS +1.7 M #
400 m M
1 s 1 47.92 OGONOWSKI Szymon AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ I OGONOWSKI Jakub # Z/1812/12 2020 2
2 s 1 48.07 SOŁODKO Daniel AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ I #
3 s 1 48.21 TROCHIMIAK Łukasz AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ I
4 s 1 48.51 HUDZIAK Marek OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP II REJEWSKI Robert B.D. # Z/5131/11 2020 3
5 s 1 48.89 WITKOWSKI Bartosz niest. Olsztyn # 85 Sen WN II B.D. B.D.
6 s 1 48.91 WROŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ II #
7 s 1 49.11 BOCIĄG Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 85 Sen PM II
1 s 2 48.06 GRYNKIEWICZ Marcin WMLKS Pomorze Stargard # 90 U20 ZP I
2 s 2 48.80 SMOLIŃSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II #
3 s 2 49.16 RUDOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II #
4 s 2 49.45 MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II #
5 s 2 50.03 KOZIEŁ Piotr AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ II #
6 s 2 50.12 BARANIAK Krzysztof LKS Orkan Wlkp. Poznań # 87 U23 WP II
7 s 2 51.06 CZYŻ Maciej UKS Herkules Sulejówek # 90 U20 MZ III CZYŻ Maciej # Z/0200/11 2019
1 e 1 46.43 KĘDZIA Piotr AZS Łódź 84 Sen LD M B.D.
2 e 1 46.62 WIADEREK Piotr SKLA Sopot # 84 Sen PM M #
3 e 1 46.75 BARANOWSKI Patryk AZS Łódź 86 U23 LD M
4 e 1 47.17 ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 80 Sen MA M
5 e 1 47.38 PORZĄDNY Sebastian AZS Łódź 88 U23 LD I B.D. 1
6 e 1 47.78 WOJCIECHOWSKI Adam LUKS Inowrocław # 88 U23 KP I DRELISZAK Ryszard # Z/3556/11 2012 BEZ
7 e 1 48.66 GOŚCINIAK Mateusz TS Olimpia Poznań # 87 U23 WP II MAĆKOWIAK Robert # Z/0664/11 2011 1
1 e 2 46.54 WIERUSZEWSKI Rafał UKS Orkan Środa Wlkp. # 81 Sen WP M B.D. # BEZ
2 e 2 47.06 CHYBIŃSKI Wojciech KS AZS UWM Olsztyn # 84 Sen WN M #
3 e 2 47.17 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław # 82 Sen DS M
4 e 2 47.57 BAŃKA Witold SPLA Tychy # 84 Sen SL I LISOWSKI Józef # 1
5 e 2 48.48 DOMAGAŁA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM I #
6 e 2 48.67 POTASIŃSKI Damian AZS-AWF Gorzów 87 U23 LB II
1 e 3 46.62 KLIMCZAK Piotr KKS Victoria Stalowa Wola # 80 Sen PK M #
2 e 3 46.79 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN M KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2020 M
3 e 3 46.96 WASIAK Jarosław AZS Łódź # 84 Sen LD M #
4 e 3 47.56 KLIMCZYK Grzegorz TS Olimpia Poznań # 85 Sen WP I
5 e 3 47.85 PIOTROWSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ I #
6 e 3 48.26 RYSIUKIEWICZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 74 Sen DS I
7 e 3 48.40 KRZEMIŃSKI Paweł TS Olimpia Poznań # 86 U23 WP I #
800 m M
1 e 1 1:52.68 CZAPIEWSKI Paweł LKS Lubusz Słubice # 78 Sen LB II
2 e 1 1:53.76 FORMELA Mirosław KB Sporting Międzyzdroje # 78 Sen ZP II
3 e 1 1:53.84 OSTROWSKI Artur KB Sporting Międzyzdroje # 88 U23 ZP II OSTROWSKI Ryszard # Z/1186/11 2020 BEZ LDK!
4 e 1 1:54.07 PAPUGA Sebastian BKL Bełchatów # 85 Sen LD II #
5 e 1 1:54.63 KUBACKI Bartłomiej MUKS Kadet Rawicz # 85 Sen WP II
6 e 1 1:54.81 MARKS Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 81 Sen WN II
7 e 1 1:55.89 MATUŁA Adam SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 83 Sen KP II DELIŃSKI Henryk # Z/2192/11 2014 2
8 e 1 1:57.76 BRONIATOWSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 87 U23 MA III #
9 e 1 2:00.21 OTOLIŃSKI Adrian MKS Truso Elbląg # 81 Sen WN III
1 e 2 1:49.94 DĄBROWSKI Piotr KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA I
2 e 2 1:50.87 PODOLAK Michał KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN I
3 e 2 1:51.02 SOBIECH Marcin AZS-AWF Warszawa # 88 U23 MZ I
4 e 2 1:51.16 KRAWCZYK Szymon WKS Śląsk Wrocław # 88 U23 DS I #
5 e 2 1:51.53 URBANIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów # 86 U23 LD I #
6 e 2 1:52.90 WIŚNIEWSKI Arkadiusz MLKS Tucholanka Tuchola # 87 U23 KP II WEGWERTH Włodzimierz WOJTAS Marek # Z/3941/11, Z/3941/11 , 2016 3
7 e 2 1:53.26 ZIELIŃSKI Kamil KB Sporting Międzyzdroje # 89 U20 ZP II
8 e 2 1:53.88 KLIMIUK Jan KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD II #
5000 m M
1 13:57.69 KACZMAREK Michał WKS Grunwald Poznań # 77 Sen WP I PLAWGO Mirosław # Z/2493/11 2018 1
2 13:57.88 KOZŁOWSKI Artur ULKS MOSiR Sieradz # 85 Sen LD I KOZŁOWSKI Tomasz # Z/1510/11 2020 2
3 13:57.95 MURZYN Kamil WKS Wawel Kraków # 86 U23 MA I #
4 13:58.12 KŁECZEK Radosław KB Sporting Międzyzdroje # 85 Sen ZP I # LDK!
5 14:00.67 SMALEC Michał KS Podlasie Białystok # 81 Sen PD I
6 14:04.83 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław # 86 U23 DS I B.D. # Z/1684/11 2020 M
7 14:12.44 SKOCZYŃSKI Łukasz WKS Śląsk Wrocław # 86 U23 DS I
8 14:17.51 ZBLEWSKI Tadeusz LKB im. Braci Petk Lębork # 84 Sen PM I B.D. # Z/0523/12 2020
9 14:18.34 MIERECZKO Maciej LKS Vectra Włocławek # 79 Sen KP I ZIÓŁKOWSKI Marek # 2
10 14:19.52 MURAWSKI Zbigniew KB Maratończyk Team Szczecin # 66 Masters ZP I B.D. 3
11 14:24.34 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość # 80 Sen LU I NAGÓREK Marcin B.D. # Z/0851/11 2020 2
12 14:24.73 LANCMAN Michał LKS Pomorze Stargard # 90 U20 ZP I KRZYSIEK Zbigniew B.D. # Z/4523/11 2012 3
13 14:32.29 PAŁKA Piotr CKS Budowlani Częstochowa # 84 Sen SL II PAŁKA Piotr # Z/1643/11 2020 2
14 14:40.67 SAJEK Marcin MLUKS Mokasyn Płoty # 85 Sen ZP II NADOLSKI Zbigniew # Z/5167/11 2018 2
15 14:46.40 FEHLAU Marcin FP Sport Poznań # 78 Sen WP II B.D. Z/5742/19 2019
16 14:50.91 BRESZKA Michał UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # 84 Sen PM II POBŁOCKI Piotr # Z/0673/11 2020 1
17 14:58.25 POCZWARDOWSKI Kamil KB Sporting Międzyzdroje # 84 Sen ZP II
18 15:05.61 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89 U20 SL II MARMUR Stanisław # Z/2967/11 2020 1
400 m pł M
1 e 1 51.84 PLAWGO Marek KS Warszawianka W-wa # 81 Sen MZ I WIDERA Jan Z/5108/11 2013 M
2 e 1 51.85 PAŁKIEWICZ Krzysztof ULKS Zielony Dąb Żarów 86 U23 DS I MYDŁOWSKI Ryszard # 1
3 e 1 51.87 BARAŃSKI Kamil KS Warszawianka W-wa # 85 Sen MZ I
4 e 1 52.69 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 U23 MA I B.D. # Z/4054/11 2019 1
5 e 1 52.83 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa # 79 Sen MZ I ADAMCZYK Jakub B.D. # Z/3910/11 2020 3
6 e 1 53.69 KASZUBA Tomasz KL Gdynia 88 U23 PM I #
7 e 1 54.69 ROMAŃSKI Marcin WKS Wawel Kraków # 85 Sen MA II
1 e 2 50.69 OSTROWSKI Rafał KU AZS PWSZ w Tarnowie # 85 Sen MA M #
2 e 2 51.59 CICHOSZ Jarosław AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM I #
3 e 2 51.86 SIEKIERSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 85 Sen LB I #
4 e 2 53.17 SOBIŃSKI Grzegorz MKLA Łęczyca 87 U23 LD I #
5 e 2 53.57 SULIMA Piotr KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD I
6 e 2 53.83 PIERÓG Paweł WKS Wawel Kraków # 87 U23 MA I #
7 e 2 54.79 POGONOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 87 U23 MA II #
W dal M
  7.86 LEWANDOWSKI Krzysztof WKS Wawel Kraków # 86 U23 MA +0.7 M #
  7.96 STARZAK Marcin KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 Sen LU +1.3 M
1 8.20 STARZAK Marcin KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 Sen LU +2.3 MM
2 8.07 LEWANDOWSKI Krzysztof WKS Wawel Kraków # 86 U23 MA +2.3 MM #
3 8.00 MATEUSIAK Tomasz OKLA Ostrołęka # 80 Sen MZ +1.4 MM
4 7.91 PARLICKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 Sen SL +1.0 M
5 7.49 LEŚNIAK Cezary SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U23 KP +2.6 I
6 7.49 SIWIK Maciej KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA +2.2 I #
7 7.48 MATEUSIAK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +2.2 I #
8 7.45 ROSTKOWSKI Krzysztof AZS-PWSZ Gorzów 86 U23 LB +2.8 I
9 7.37 DUDEK Marcin KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD +2.1 I DUDEK Marcin # Z/0462/11 2016 1
10 7.35 MIKITA Marek KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS +1.9 I #
11 7.30 SZADE Damian niest. Poznań # 88 U23 WP +3.0 I
12 7.25 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław # 86 U23 DS +1.7 I JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2020 1
13 7.23 ŁUKASIAK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +2.0 II #
14 7.09 BAGIŃSKI Cezary AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ +9.7 II #
15 7.04 STRUZIK Radosław MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 Sen SL +1.4 II
Kula (7.26) M
1 20.50 MAJEWSKI Tomasz AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ MM #
2 19.31 GIŻA Jakub LKS Stal Mielec # 85 Sen PK M #
3 19.13 ZIELIŃSKI Dominik WKS Flota Gdynia # 80 Sen PM M #
4 18.80 PANKAU Grzegorz MLKS Krajna Sępólno # 84 Sen KP M
5 18.63 ŚLIWA Leszek SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 79 Sen KP M
6 18.62 KRZYWOSZ Krzysztof KS Podlasie Białystok # 83 Sen PD M
7 17.59 MROZIK Andrzej LLKS Pomorze Stargard # 84 Sen ZP I GOŁDYN Bartosz B.D. # Z/4961/11 2013 1
8 17.58 RADZIWON Piotr KS Podlasie Białystok # 87 U23 PD I #
9 17.13 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck # 85 Sen PM I KOWNATKE Rafał # Z/5086/11 2020 1
10 17.12 GÓRZYŃSKI Marcin SKLA Sopot 85 Sen PM I
11 17.11 GIBES Wojciech WKS Wawel Kraków # 84 Sen MA I #
12 17.10 HODUN Michał AZS UMCS Lublin # 83 Sen LU I #
13 17.06 KUTEK Łukasz AZS-AWF Katowice 88 U23 SL I #
14 16.27 GOLBA Piotr AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I #
15 15.93 BOSKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU I #
16 15.33 BARON Radosław MOSiR Łaziska Górne # 85 Sen SL I #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.4432089328766 sekund