Bia這gard 16.07.2010
XII Zachodniopomorski Wieczorny Miting Biegowy
100 m K
1 s 1 12.50 MICHALSKA Alicja MKL Szczecin # 90 U23 ZP 0.0 II B.D. # 2
2 s 1 12.61 KIBATSHI Delfina MKL Szczecin 94 U18 ZP 0.0 II
3 s 1 12.81 KOTLICKA Kamila MKL Szczecin 93 U18 ZP 0.0 III #
4 s 1 12.88 SROKA Olga MKL Szczecin 93 U18 ZP 0.0 III B.D. B.D. BEZ
5 s 1 12.88 FABIA哸ZYK Sylwia MKL Szczecin 94 U18 ZP 0.0 III #
6 s 1 12.94 BUKOWSKA Urszula KMKL Sztorm Ko這brzeg 94 U18 ZP 0.0 III
7 s 1 13.06 NOWAK Natalia MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP 0.0 III
1 s 2 13.00 KUBACKA Dominika MKS Junior Z這cieniec 93 U18 ZP -0.7 III
2 s 2 13.15 JA匠IEWICZ Diana MKL Szczecin 94 U18 ZP -0.7 III
3 s 2 13.18 ST襾IE Dominika KMKL Sztorm Ko這brzeg 96 U16 ZP -0.7 III #
4 s 2 13.41 KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U16 PM -0.7 IV HAS Rafa B.D. Z/1665/12 2019
5 s 2 13.58 BOJKOWSKA Nikola UKS Wie瘸 Postomino 93 U18 ZP -0.7 IV ROLBIECKI Janusz Z/1050/11 2012 BEZ
6 s 2 13.68 JAS Ewa KL Ba速yk Koszalin 93 U18 ZP -0.7 IV
7 s 2 13.88 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -0.7 -- B.D. BEZ
8 s 2 15.01 WITUSZY垶KA Marta LUKS Wie瘸 Postomino # 96 U16 ZP -0.7 --
200 m K
1 s 1 26.09 MICHALSKA Alicja MKL Szczecin # 90 U23 ZP +0.4 II B.D. # 2
2 s 1 26.11 NOWAK Natalia MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +0.4 II
3 s 1 27.70 BOJKOWSKA Nikola UKS Wie瘸 Postomino 93 U18 ZP +0.4 IV ROLBIECKI Janusz Z/1050/11 2012 BEZ
4 s 1 27.72 KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U16 PM +0.4 IV HAS Rafa B.D. Z/1665/12 2019
1 s 2 27.05 BUKOWSKA Urszula KMKL Sztorm Ko這brzeg 94 U18 ZP +0.6 III
2 s 2 28.23 ST襾IE Dominika KMKL Sztorm Ko這brzeg 96 U16 ZP +0.6 IV #
3 s 2 29.45 LECKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP +0.6 V
400 m K
1 s 1 57.96 PODLASZCZAK Weronika MKL Szczecin # 95 U16 ZP II
2 s 1 58.70 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostr鏚a 93 U18 WN II NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
3 s 1 62.44 ROMEJ Aleksandra ΘB Trucht υbez # 96 U16 ZP IV ROMEJ El瘺ieta # Z/0776/12 2014 BEZ
4 s 1 62.53 JAGIEㄒO Anna UKS Barnim Goleni闚 94 U18 ZP IV
1 s 2 63.68 DR邛KIEWICZ Renata STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP IV #
2 s 2 66.48 LE吉IA垶KA Martyna ULKS Talex Borzytuchom 94 U18 PM --
3 s 2 70.41 KECLER Katarzyna MLUKS Mokasyn P這ty 95 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/5092/11 2017 BEZ
800 m K
1 2:10.09 CHAΣBEK Aleksandra UKS Barnim Goleni闚 # 93 U18 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1457/11 2016 1
2 2:13.71 KOZΜWSKA Karolina MLKS Ostr鏚a 90 U23 WN II
3 2:18.12 ROMEJ Justyna MKL Szczecin # 94 U18 ZP III B.D. # 2
4 2:18.64 WILKOSZ Natalia WMLKS Pomorze Stargard # 91 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/4522/11 2016 BEZ
1000 m K
1 3:03.24 MANEL Ewelina LKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP --
2 3:07.92 PO吉IAK Manuela MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
3 3:12.84 WITEK Paulina MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
4 3:17.72 ROBAK Izabela MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
1500 m K
1 5:02.16 TRZEBIATOWSKA Kamila ULKS Talex Borzytuchom 93 U18 PM IV
2 5:02.49 SERAFINOWSKA Julia ULKS Talex Borzytuchom 93 U18 PM IV
3 5:19.44 TEREFENKO Joanna LKS Jantar Ustka 93 U18 PM -- MICHALSKI Henryk # Z/3419/11 2018 1
W dal K
1 5.35 MACHCI垶KA Monika ULKS Tychowo 91 U20 ZP +0.1 III
2 5.31 KASYK Anna MKL Szczecin 93 U18 ZP +0.5 III #
3 5.27 PARZUCHOWSKA Patrycja ULKS Tychowo 93 U18 ZP +0.2 III
4 4.40 WYSOCKA Magda STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.1 -- #
5 4.26 KECLER Katarzyna MLUKS Mokasyn P這ty 95 U16 ZP +0.4 -- KECLER Szymon Z/5092/11 2017 BEZ
100 m M
1 s 1 11.21 MAKAJ Mateusz SL Olimpia Pozna # 91 U20 WP -0.3 II B.D.
2 s 1 11.24 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP -0.3 II JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
3 s 1 11.42 KO堲A Micha KS AZS AWF Krak闚 # 93 U18 MA -0.3 III #
4 s 1 11.54 PAZDERSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek # 90 U23 ZP -0.3 III B.D. # BEZ
5 s 1 11.75 KOPROWSKI Amadeusz MKL Szczecin 94 U18 ZP -0.3 III #
6 s 1 11.76 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek 90 U23 ZP -0.3 --
7 s 1 11.81 MACIEJEWSKI Dawid LUKS Wie瘸 Postomino # 93 U18 ZP -0.3 IV ROLBIECKI Janusz B.D. # Z/0002/12, Z/0002/12 , 2013 3
1 s 2 11.51 DYS Piotr LKS Jantar Ustka 92 U20 PM +0.8 III
2 s 2 11.77 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek # 93 U18 ZP +0.8 IV JUNIEWICZ Jakub B.D. # Z/0786/11 2019 2
3 s 2 11.81 ΣMKIEWICZ Mateusz LKS Jantar Ustka 94 U18 PM +0.8 IV
4 s 2 11.88 BOGDANOWICZ Szymon KL Ba速yk Koszalin 93 U18 ZP +0.8 IV
5 s 2 11.96 POPxWSKI Tomasz KS 畝k Wa販z 92 U20 ZP +0.8 IV
6 s 2 12.22 POLEWIAK Kacper KL Ba速yk Koszalin 92 U20 ZP +0.8 --
7 s 2 12.65 NADARZY垶KI Szymon AZS-AWF Gorz闚 # 88 U23 LB +0.8 -- #
1 s 3 11.72 JASIEWICZ Pawe LKS Jantar Ustka 92 U20 PM -0.2 III #
2 s 3 11.98 JENDRASZCZYK Pawe STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP -0.2 IV
3 s 3 12.41 MALINOWSKI Alan STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -0.2 -- #
4 s 3 12.49 WYSOCKI Patryk KMKL Sztorm Ko這brzeg 95 U16 ZP -0.2 V #
200 m M
1 s 1 22.45 MAKAJ Mateusz SL Olimpia Pozna # 91 U20 WP +0.6 II B.D.
2 s 1 23.09 DYS Piotr LKS Jantar Ustka 92 U20 PM +0.6 III
3 s 1 23.44 KO堲A Micha KS AZS AWF Krak闚 # 93 U18 MA +0.6 III #
4 s 1 23.50 KOPROWSKI Amadeusz MKL Szczecin 94 U18 ZP +0.6 III #
1 s 2 23.78 BOGDANOWICZ Szymon KL Ba速yk Koszalin 93 U18 ZP 0.0 IV
2 s 2 23.92 POPxWSKI Tomasz KS 畝k Wa販z 92 U20 ZP 0.0 IV
3 s 2 25.40 WYSOCKI Patryk KMKL Sztorm Ko這brzeg 95 U16 ZP 0.0 V #
400 m M
1 48.60 GRYNKIEWICZ Marcin WMLKS Pomorze Stargard # 90 U23 ZP II
2 48.83 BRYLI垶KI Robert O AZS Pozna # 91 U20 WP II MA鬢OWIAK Robert # Z/3806/11 2019 M
3 58.29 WOΒK Mateusz STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -- TOBOx Roman # BEZ
800 m M
1 1:58.59 BRZESKI Karol ULKS Talex Borzytuchom 93 U18 PM III
2 1:59.06 CIECIERSKI Damian ULKS Talex Borzytuchom 94 U18 PM III
3 2:04.39 LEWANDOWSKI Mi這sz MKS Szkuner My郵ib鏎z 91 U20 ZP IV
4 2:05.26 PSZCZOx Dariusz niest. Pozna # 90 U23 WP --
5 2:09.98 CIELECKI Szymon MKS Szkuner My郵ib鏎z 95 U16 ZP V
1000 m M
1 2:33.25 WIERZCHOWSKI Bart這miej LKS Pomorze Stargard 90 U23 ZP --
2 2:33.80 FILIPIAK Konrad LKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/4519/11 2013 3
3 2:37.01 GAΘOWSKI Damian AZS-AWFiS Gda雟k # 94 U18 PM -- SZAxCH Krzysztof Z/1047/11 2016 BEZ
4 2:38.99 PANKRATOW Pawe MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP III NOWICKI Bartosz B.D. # Z/0258/11 2019 2
5 2:40.60 KRAUS Krzysztof MKS Olimp υbez # 94 U18 ZP --
6 2:42.15 SZWED Mateusz MKS Junior Z這cieniec 93 U18 ZP --
7 2:47.15 GUMI垶KI Krystian MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
8 2:47.53 G紑SKI Mi這sz MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
1500 m M
1 3:44.02 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleni闚 89 U23 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1331/11 2019 MM
2 3:54.20 POCZWARDOWSKI Kamil KB Sporting Mi璠zyzdroje 84 Sen ZP II
3 3:58.82 SZYMA垶KI Tomasz MKS Aurum Kobud Z這toryja 86 Sen DS II B.D. B.D. , Z/3526/11 , 2019
4 4:00.04 TW紑 Maciej MLUKS Mokasyn P這ty 85 Sen ZP II KECLER Szymon Z/5168/11 2015
5 4:04.87 KRAJEWSKI Andrzej LUKS Wie瘸 Postomino # 94 U18 ZP III #
6 4:16.29 DEC Micha UKS Barnim Goleni闚 92 U20 ZP IV KOSTRZEBA Jacek Z/1332/11 2018 2
7 4:28.62 G紑ECKI Mateusz SKLA S逝psk 93 U18 PM -- #
8 4:29.00 SEPOΜWSKI Marek KMKL Sztorm Ko這brzeg 94 U18 ZP --
9 4:30.03 CZERNIEWSKI Marcin LKS Fenix S逝psk # 90 U23 PM -- ROLBIECKI Janusz # Z/4532/11 2019 BEZ
10 4:33.00 ZBLEWSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 93 U18 PM --
3000 m M
1 8:59.48 KASZEWSKI Zbigniew ULKS Talex Borzytuchom 92 U20 PM III 列IGAx Jaros豉w Z/4213/11 2017 2
2 9:00.73 WIRKUS ㄆkasz ULKS Talex Borzytuchom 88 U23 PM III 列IGAx Jaros豉w Z/0524/12 2014 BEZ
3 10:17.50 NIEWIADOMSKI Igor KMKL Sztorm Ko這brzeg 94 U18 ZP -- BARTA Franciszek B.D. Z/3637/11 2017 BEZ
W dal M
1 6.55 KOSTRZEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP -0.8 III B.D. BEZ
2 6.14 KRAWCZYK Mateusz LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP +0.4 IV 名IERCZY垶KI S豉womir B.D. # Z/3071/11 2015 3
3 6.04 ΣMKIEWICZ Mateusz LKS Jantar Ustka 94 U18 PM +0.5 IV
4 5.90 JASIEWICZ Pawe LKS Jantar Ustka 92 U20 PM +0.4 IV #
5 5.88 NADARZY垶KI Szymon AZS-AWF Gorz闚 # 88 U23 LB +0.4 -- #
6 5.30 MACIEJEWSKI Dawid LUKS Wie瘸 Postomino # 93 U18 ZP +0.3 -- ROLBIECKI Janusz B.D. # Z/0002/12, Z/0002/12 , 2013 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.0298070907593 sekund