Warszawa 10.05.2008
Zawody młodzików
100 m K
3 s 6 13.29 ZDUŃCZYK Sylwia KS Orzeł Warszawa # 93 U16 MZ +1.5 IV
1 f 12.74 WŁODARCZYK Ewelina AZS-AWF Warszawa 93 U16 MZ +0.2 II
1 12.95 WŁODARCZYK Ewelina AZS-AWF Warszawa 93 U16 MZ +0.2 III
300 m K
1 44.82 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa # 93 U16 MZ III #
600 m K
1 1:41.08 SZYMA Karolina MKS Polonia Warszawa # 93 U16 MZ III B.D. B.D. BEZ
1000 m K
1 3:12.58 SIWEK Paulina UOLKA Ostrów Mazowiecka # 93 U16 MZ IV B.D. 4
2 3:13.74 KARPIŃSKA Milena UKS Kusy Warszawa # 93 U16 MZ IV
300 m pł K
1 46.82 ZDUŃCZYK Sylwia KS Orzeł Warszawa # 93 U16 MZ II
Tyczka K
1 3.40 KALWODA Kaja AZS-AWF Warszawa 82 Sen MZ I
W dal K
1 5.35 WŁODARCZYK Ewelina AZS-AWF Warszawa 93 U16 MZ -3.0 III
Kula (3) K
1 10.60 ZACHARSKA Anna MKS Pułtusk 93 U16 MZ IV
2 10.48 OPRZĄDEK Magdalena AKL Ursynów Warszawa # 93 U16 MZ IV
Dysk (0.75) K
1 33.19 ZYSKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 93 U16 MZ III
2 30.32 BĄCZEK Dorota MKS Pułtusk 93 U16 MZ IV
3 28.00 PRZYBYSZ Aneta MKS Pułtusk 93 U16 MZ IV
Młot (3) K
1 25.68 KORYTKO Edyta MKS Polonia Warszawa # 93 U16 MZ -- #
2 24.34 WNUCZEK Patrycja UKS Orlęta Warszawa # 94 U16 MZ --
Oszczep (600) K
2 26.21 GIZICKA Katarzyna ULKS Jedlińsk 93 U16 MZ --
Chód 3 km K
1 15:25.74 KARAŚ Jolanta AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ -- #
2 18:19.48 CAŁUN Angelika MKS Polonia Warszawa # 93 U16 MZ IV #
3 18:45.82 TOPOREK Natalia MKS Polonia Warszawa # 93 U16 MZ IV #
4 18:58.39 GRUBEK Zuzanna MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ --
5 19:11.09 PRZĄDKA Klaudia MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ --
6 19:43.73 DOMAŃSKA Aleksandra MKS Polonia Warszawa # 94 U16 MZ V #
7 19:46.56 MALINOWSKA Aneta MKS Polonia Warszawa # 93 U16 MZ V
8 20:00.64 POGORZELSKA Karolina MKS Polonia Warszawa # 93 U16 MZ V
300 m M
2 s 1 39.56 BOGUCKI Michał UKS Kusy Warszawa # 93 U16 MZ IV #
1 s 2 39.25 SMAKOSZ Marcin UOLKA Ostrów Mazowiecka # 93 U16 MZ IV
1 s 3 39.22 SKOWROŃSKI Kamil UKS LA Basket Warszawa 93 U16 MZ IV
600 m M
1 1:25.21 PACHOLCZAK Przemysław KS Piaseczno 89 U20 MZ -- #
2 1:29.59 MAŁKIŃSKI Mariusz UOLKA Ostrów Mazowiecka # 93 U16 MZ III WARDASZKA Andrzej # 3
1000 m M
1 2:45.28 POLAKOWSKI Piotr OKLA Ostrołęka # 93 U16 MZ IV WARDASZKA Andrzej # Z/4933/11 2
Tyczka M
2 3.00 WITKOWSKI Karol AZS-AWF Warszawa 93 U16 MZ V
W dal M
1 6.00 SZUBA Łukasz MKS Polonia Warszawa # 93 U16 MZ +0.3 IV #
2 5.87 RĘBACZ Jakub KS Orzeł Warszawa # 93 U16 MZ +0.2 V
Kula (4) M
1 18.08 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 93 U16 LU II KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. # Z/1411/11 2019 M
Dysk (1) M
1 54.87 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 93 U16 LU II KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. # Z/1411/11 2019 M
2 45.58 KŁOSIEWICZ Daniel MKS Pułtusk 93 U16 MZ III
3 45.52 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U16 LU III ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2020 M
4 38.34 GREGAJTYS Maciej MKS Pułtusk 93 U16 MZ IV
Młot (4) M
1 45.67 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U16 LU IV ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2020 M
2 42.67 SULEJEWSKI Karol RKS Skra Warszawa # 94 U16 MZ V ROSA Mikołaj # Z/2077/11 2015 1
3 36.19 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa # 94 U16 MZ V ROSA Mikołaj # Z/2074/11 2016 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.84518098831177 sekund