Chorzów 20.06.2020
Królowa Sportu wraca na Stadion Śląski [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.04 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U20 SL +0.4 I OLSZAR Michał Z/3464/15 2020 1 LDK!
2 2 s 1 12.10 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 92 Sen SL +0.4 I MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2020 MM
3 3 s 1 12.61 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +0.4 II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/2554/15 2020
4 4 s 1 12.62 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.4 II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0545/14 2020
1 5 s 2 13.16 ZAJĄC Zuzanna AZS-AWF Katowice 06 U16 SL +0.6 III CHRIST Marek Z/4905/19 2020 LDK!
2 6 s 2 13.41 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 06 U16 LD +0.6 IV DMP DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/5739/19 2020 LDK! 54 95
3 7 s 2 13.48 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 02 U20 DS +0.6 IV BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2020 4
4 8 s 2 13.65 STERNATIVO Wiktoria TS AKS Chorzów 97 Sen SL +0.6 -- ZIEMBA Dariusz Z/0771/18 2020 3
200 m K
1 1 s 1 25.42 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U20 SL 0.0 II OLSZAR Michał Z/3464/15 2020 1 LDK!
2 2 s 1 28.12 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 00 U23 DS 0.0 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2020
3 3 s 1 29.54 WĄSOWICZ Alicja MCKiS Jaworzno 02 U20 SL 0.0 -- BEDNARCZYK Józef Z/1454/17 2020 4
300 m K
1 1 s 1 37.05 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 92 Sen SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2020 MM
2 2 s 1 37.49 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2020
3 3 s 1 38.01 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/0863/17 2020 2 LDK!
4 4 s 1 38.50 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -- ROŻEJ Marek B.D. Z/1435/11 2020
1 5 s 2 39.86 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/2554/15 2020
2 6 s 2 40.81 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0545/14 2020
3 7 s 2 44.09 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 00 U23 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2020
4 8 s 2 45.30 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 06 U16 LD IV KOPEĆ Dominik Z/5739/19 2020 LDK!
5 9 s 2 45.64 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 02 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2020 4
600 m K
1 1 s 1 1:27.90 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice 91 Sen SL -- B.D. Z/4322/11 2020
2 2 s 1 1:30.83 GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin 97 Sen ZP -- NOWICKI Bartosz B.D. Z/1234/13 2020 1
3 3 s 1 1:33.37 HAJDA Teresa AZS-AWF Katowice 98 U23 SL -- MARMUR Stanisław Z/0670/14 2020
4 4 s 1 1:33.73 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2020 3 LDK!
  s 1 DNF ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 92 Sen SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2020 MM
Młot (4) K
1 f 1 71.02 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 Sen SK MM DMP FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2020 M 191
2 f 1 60.56 KACZMAREK Marika KKL Kielce 96 Sen SK I DMP FURMANEK Grzegorz Z/1130/12 2020 LDK! 161
3 f 1 60.50 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U23 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2020 1
100 m M
1 2 s 1 10.82 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 Sen MA -0.1 I KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2020 1
2 7 s 1 10.93 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -0.1 II RZEPKA Marek Z/0703/15 2020 1
3 8 s 1 11.06 MAJEWSKI Jacek AZS-AWF Katowice 00 U23 SL -0.1 II MATUSIŃSKI Aleksander Z/4611/15 2020
4 9 s 1 11.53 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03 U18 DS -0.1 III BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2020 3
1 3 s 2 10.83 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -0.8 I DMP SALMONOWICZ Wojciech B.D. Z/1329/14 2020 117
2 10 s 2 11.89 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 02 U20 DS -0.8 IV BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2020 3
3 11 s 2 12.08 CYGAN Wiktor AZS-AWF Katowice 03 U18 SL -0.8 IV MARMUR Stanisław Z/0991/20 2020
1 1 s 3 10.51 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U20 PK -0.6 M MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2020 1 LDK!
2 4 s 3 10.88 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98 U23 SL -0.6 I PRENCEL Piotr B.D. KOTUŁA Krzysztof # Z/0326/14 2020
3 5 s 3 10.88 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL -0.6 I ROLAK Dorota Z/5732/15 2020 1
4 6 s 3 10.88 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL -0.6 I HOMA Wioleta Z/0363/15 2020 M
200 m M
1 4 s 1 22.04 MAJEWSKI Jacek AZS-AWF Katowice 00 U23 SL -0.7 II MATUSIŃSKI Aleksander Z/4611/15 2020
2 5 s 1 22.06 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -0.7 II DMP RZEPKA Marek Z/0703/15 2020 1 107
3 7 s 1 22.82 KONIECZNY Mateusz KS Sprinterzy.com Kraków 02 U20 MA -0.7 III DMP B.D. Z/5667/15 2020 80
4 8 s 1 23.95 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 04 U18 LD -0.7 IV DMP DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/0230/19 2020 LDK! 48 96
5 9 s 1 24.02 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 02 U20 DS -0.7 IV BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2020 3
1 1 s 2 21.30 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U20 PK +0.2 M DMP U20 MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2020 1 LDK! 169
2 2 s 2 21.82 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL +0.2 I ROLAK Dorota Z/5732/15 2020 1
3 3 s 2 21.88 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98 U23 SL +0.2 I PRENCEL Piotr B.D. KOTUŁA Krzysztof # Z/0326/14 2020
4 6 s 2 22.75 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U23 SL +0.2 II LAMCH Czesław Z/3045/16 2020 2
300 m M
1 1 s 1 32.87 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice 93 Sen SL -- OGONOWSKI Jakub Z/2480/11 2020 MM
2 2 s 1 36.47 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 Sen SL -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2020 2
3 3 s 1 37.79 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2020 3
400 m M
1 5 s 1 47.46 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98 U23 LD I DMP KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2020 M 133
2 6 s 1 48.66 PAŹDZIERZ Adam AZS-AWF Katowice 00 U23 SL II MATUSIŃSKI Aleksander Z/4651/15 2020 2
3 7 s 1 48.86 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U23 SL II KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2020 1
4 8 s 1 49.18 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 01 U20 DS II DMP U20 ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2020 2 LDK! 139
1 1 s 2 46.05 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 89 Sen DS M DMP SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3817/11 2020 M 162
2 2 s 2 47.01 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 95 Sen LD M DMP WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2020 M 142
3 3 s 2 47.25 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław 95 Sen DS I LISOWSKI Józef Z/0195/12 2020 1
4 4 s 2 47.39 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 89 Sen DS I WOJSA Maciej Z/1702/11 2020 MM
Tyczka M
1 f 1 5.45 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 89 Sen KP M DMP BOCHENEK Dominik Z/2184/11 2020 MM 170
2 f 1 4.75 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 Sen KP I DMP DAKINIEWICZ Wojciech B.D. Z/0058/14 2020 123
3 f 1 4.60 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP I DMP DAKINIEWICZ Wojciech B.D. Z/0579/15 2020 113
Kula (7.26) M
1 f 1 20.63 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 97 Sen WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2020 MM
2 f 1 20.12 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 92 Sen SL MM GALON Piotr Jan Z/0084/11 2020 MM
3 f 1 19.54 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice 91 Sen SL MM KOTWICA Czesław B.D. Z/1690/11 2020
4 f 1 19.13 ŁUKSZO Sebastian AZS UMCS Lublin 94 Sen LU M DMP B.D. BUKOWIECKI Maciej , Z/4693/11 , 2020 169
5 f 1 18.06 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 U20 WP M MAŁECKI Marcin Z/3653/15 2020 1
6 f 1 17.54 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2020 1 LDK!
Młot (7.26) M
1 f 1 78.52 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 89 Sen PD MM DMP WOJTULEWICZ Malwina Z/3138/11 2020 MM 188
2 f 1 51.93 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2020 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.7263498306274 sekund