Kielce 20.06.2020
Dzień Miotacza 2020. Otwarcie sezonu [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.92 ZACHARZ Julia KKL Kielce 05 U16 SK +1.0 III TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2020 LDK!
2 14 s 1 13.84 ZIELIŃSKA Sonia KS Cracovia 1906 Kraków 05 U16 MA +1.0 V DMP KOŁODZIEJ Roman Z/1426/20 2020 37
3 20 s 1 14.33 MOLENDOWSKA Julia KS Słoneczko Busko Zdrój 06 U16 SK +1.0 V PEREPICZKO Zdzisław Z/1041/18 2020 5 LDK!
4 22 s 1 14.61 JASIŃSKA Hanna KKL Kielce 05 U16 SK +1.0 -- FURMANEK Grzegorz Z/0484/19 2020 LDK!
5 23 s 1 15.04 DRÓŻDŻ Zofia KLKS Juventa-Kobex Starachowice 07 U14 SK +1.0 -- WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2481/20 , 2020 LDK!
6 24 s 1 15.89 BARAN Marta KS Cracovia 1906 Kraków 04 U18 MA +1.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1350/20 2020
7 25 s 1 16.11 WÓJCICKA Alicja KKL Kielce 08 U14 SK +1.0 -- B.D. Z/1937/20 2020 LDK!
1 11 s 2 13.61 JARZĄBEK Klaudia SSR Olimp Strawczyn 04 U18 SK +0.5 IV WOŹNIAK Łukasz Z/3710/17 2020 4
2 13 s 2 13.78 ŁOS Izabela KKL Kielce 03 U18 SK +0.5 IV B.D. TIETIERIN Paweł , Z/1399/17 , 2020 BEZ LDK!
3 15 s 2 13.94 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 06 U16 SK +0.5 V JANUCHTA Krzysztof B.D. , Z/2208/20 , 2020 LDK!
4 17 s 2 14.00 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 05 U16 SK +0.5 V OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3936/18 , 2020 5 LDK!
5 18 s 2 14.08 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U23 MA +0.5 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2020 4
6 21 s 2 14.41 BANAŚ Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 05 U16 SK +0.5 V PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/0884/18 , 2020 5 LDK!
7 26 s 2 17.56 NOWAK Michalina KKL Kielce 09 U12 SK +0.5 -- B.D. Z/4215/19 2020 LDK!
1 4 s 3 13.24 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 04 U18 SK +0.6 IV TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2020 4 LDK!
2 8 s 3 13.27 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 02 U20 LU +0.6 IV B.D. Z/3526/19 2020
3 9 s 3 13.34 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 04 U18 SK +0.6 IV TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0148/17 2020 2 LDK!
4 12 s 3 13.75 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 06 U16 MZ +0.6 IV ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2020 LDK!
5 16 s 3 13.98 BOREK Alicja KKL Kielce 05 U16 SK +0.6 V JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2020 5 LDK!
6 19 s 3 14.10 RESIAK Kamila SSR Olimp Strawczyn 05 U16 SK +0.6 V B.D. Z/1485/19 2020 5
1 2 s 4 13.06 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U18 SK -0.9 III WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0126/17 2020 2 LDK!
2 3 s 4 13.13 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 89 Sen MA -0.9 III DMP KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2020 3 66
3 5 s 4 13.24 MASTALERZ Idalia SSR Olimp Strawczyn 04 U18 SK -0.9 IV WOŹNIAK Łukasz Z/0031/18 2020 3 LDK!
4 6 s 4 13.26 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 05 U16 SK -0.9 IV SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0155/17 2020 3 LDK!
5 7 s 4 13.27 ADAMCZEWSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 05 U16 LD -0.9 IV LISIECKI Paweł Z/0238/18 2020 4
6 10 s 4 13.35 OSIPIUK Klaudia MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU -0.9 IV B.D. Z/3169/19 2020
300 m K
1 s 1 46.09 ZACHARZ Julia KKL Kielce 05 U16 SK IV TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2020 LDK!
2 s 1 46.13 FOREMNIK Jowita UMKS Nadir Jędrzejów 02 U20 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/2769/16 2020 3 LDK!
3 s 1 47.99 ZIELIŃSKA Sonia KS Cracovia 1906 Kraków 05 U16 MA V KOŁODZIEJ Roman Z/1426/20 2020
4 s 1 48.41 JASIŃSKA Hanna KKL Kielce 05 U16 SK V FURMANEK Grzegorz Z/0484/19 2020 LDK!
5 s 1 50.58 BRZÓZKA Katarzyna STS Skarżysko-Kamienna 05 U16 SK -- CZARNECKI Rafał CZARNECKI Rafał , Z/1483/19 , 2020 5 LDK!
6 s 1 51.30 BARAN Marta KS Cracovia 1906 Kraków 04 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1350/20 2020
7 s 1 52.14 DRÓŻDŻ Zofia KLKS Juventa-Kobex Starachowice 07 U14 SK -- WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2481/20 , 2020 LDK!
8 s 1 55.37 LECH Magdalena KS Słoneczko Busko Zdrój 07 U14 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1990/19 2020 LDK!
1 s 2 42.44 OSTROWSKA Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK -- JAROS Kazimierz Z/2768/16 2020 3 LDK!
2 s 2 43.51 OSIPIUK Klaudia MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU III B.D. Z/3169/19 2020
3 s 2 44.91 ŁOS Izabela KKL Kielce 03 U18 SK -- B.D. TIETIERIN Paweł , Z/1399/17 , 2020 BEZ LDK!
4 s 2 45.73 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2020 4
5 s 2 45.97 JARZĄBEK Klaudia SSR Olimp Strawczyn 04 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/3710/17 2020 4
6 s 2 47.35 MOLENDOWSKA Julia KS Słoneczko Busko Zdrój 06 U16 SK V PEREPICZKO Zdzisław Z/1041/18 2020 5 LDK!
7 s 2 47.87 OLESINSKA Daria UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/0437/16 2020 BEZ LDK!
8 s 2 49.55 BANAŚ Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 05 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/0884/18 , 2020 5 LDK!
1 s 3 42.02 DĄBEK Emilia MUKS Wisła Junior Sandomierz 01 U20 SK -- MIREK Andrzej Z/5252/15 2020 1 LDK!
2 s 3 42.53 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 02 U20 LU -- B.D. Z/3526/19 2020
3 s 3 42.85 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 04 U18 SK -- TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0148/17 2020 2 LDK!
4 s 3 42.95 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U18 SK -- WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0126/17 2020 2 LDK!
5 s 3 43.08 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 89 Sen MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2020 3
6 s 3 44.51 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U20 SK -- MIREK Andrzej Z/2710/16 2020 3
7 s 3 45.60 MASTALERZ Idalia SSR Olimp Strawczyn 04 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/0031/18 2020 3 LDK!
8 s 3 46.65 GRZYB Aleksandra MUKS Wisła Junior Sandomierz 04 U18 SK -- MIREK Andrzej Z/2713/16 2020 3
600 m K
1 s 1 1:40.22 PERYT Maja KLKS Juventa-Kobex Starachowice 04 U18 SK -- KUBIEC Dawid Z/5354/18 2020 4 LDK!
2 s 1 1:48.18 KAWECKA Anna KS Słoneczko Busko Zdrój 07 U14 SK V PEREPICZKO Zdzisław Z/1988/19 2020 LDK!
3 s 1 1:55.79 SPERCZYŃSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 04 U18 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/4623/17 2020 4 LDK!
4 s 1 1:58.16 KRUSZCZAK Oliwia KKL Kielce 04 U18 SK -- TIETIERIN Paweł Z/2297/19 2020
5 s 1 2:00.72 GÓRA Julia KKL Kielce 06 U16 SK -- TIETIERIN Paweł Z/2179/20 2020
6 s 1 2:03.00 PARADA Tatiana KS Słoneczko Busko Zdrój 07 U14 SK -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/2222/18 , 2020 BEZ LDK!
7 s 1 2:03.87 SZWAJDA Anna KLKS Juventa-Kobex Starachowice 06 U16 SK -- KUBIEC Dawid Z/1030/20 2020 LDK!
8 s 1 2:11.87 FREJ Maja UMKS Nadir Jędrzejów 04 U18 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/0164/18 2020 BEZ
1000 m K
1 s 1 2:57.06 SZYDŁOWSKA Julia UKS Żaczek Połaniec 04 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/3619/17 , 2020 4 LDK!
2 s 1 3:00.10 FIUTEK Karolina UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK -- JAROS Kazimierz Z/1249/15 2020 2 LDK!
3 s 1 3:04.12 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 04 U18 MZ -- MISZTAL Janusz Z/2894/18 2020 3 LDK!
4 s 1 3:05.84 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 06 U16 SK III B.D. Z/3371/19 2020 LDK!
5 s 1 3:07.52 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/5149/18 2020 4 LDK!
6 s 1 3:09.90 SIEDLARZ Kinga SSR Olimp Strawczyn 02 U20 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/0557/16 2020 3
7 s 1 3:11.69 MORDAKA Marcelina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 03 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/0916/17 2020 4
8 s 1 3:15.40 WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 05 U16 LD IV WASIAK Jarosław Z/5148/18 2020 4 LDK!
9 s 1 3:16.10 WOJNAR Weronika KLKS Juventa-Kobex Starachowice 03 U18 SK -- KUBIEC Dawid Z/0162/18 2020 4
10 s 1 3:18.50 LEWINOWSKA Iga KKL Kielce 02 U20 SK -- TIETIERIN Paweł Z/0815/16 2020 BEZ LDK!
11 s 1 3:24.54 MICHALSKA Małgorzata KKL Kielce 05 U16 SK V JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/2298/19 , 2020 BEZ LDK!
12 s 1 3:28.42 SUWARA Amelia STS Skarżysko-Kamienna 03 U18 SK -- CZARNECKI Rafał Z/0938/17 2020 3 LDK!
13 s 1 3:29.70 OLEKSIAK Magda UMKS Nadir Jędrzejów 05 U16 SK V SZCZERBA Mariusz Z/2406/19 2020
14 s 1 3:30.55 NIZIOŁEK Aleksandra STS Skarżysko-Kamienna 05 U16 SK V CZARNECKI Rafał CZARNECKI Rafał , Z/1482/19 , 2020 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.04 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 05 U16 SK II DMP DMP U20 JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0483/19 , 2020 BEZ LDK! 89 132
2 f 1 2.94 JASTRZĄB Zofia KKL Kielce 06 U16 SK III DMP DMP U20 WRONA Agnieszka Z/2295/19 2020 LDK! 82 126
W dal K
1 f 1 4.93 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 05 U16 SK +1.2 IV DMP DMP U20 SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0155/17 2020 3 LDK! 56 77
2 f 1 4.84 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 04 U18 SK +1.4 IV TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2020 4 LDK!
3 f 1 4.78 BOREK Alicja KKL Kielce 05 U16 SK +2.3 V DMP DMP U20 JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2020 5 LDK! 47 71
4 f 1 4.56 PAKUŁA Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 04 U18 LD +2.2 -- B.D. Z/5494/18 2020 BEZ
5 f 1 4.46 RESIAK Kamila SSR Olimp Strawczyn 05 U16 SK +1.5 -- B.D. Z/1485/19 2020 5
6 f 1 4.30 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 06 U16 SK +2.6 -- JANUCHTA Krzysztof B.D. , Z/2208/20 , 2020 LDK!
7 f 1 4.00 KAWECKA Anna KS Słoneczko Busko Zdrój 07 U14 SK +1.3 -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1988/19 2020 LDK!
8 f 1 3.94 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 05 U16 SK +1.8 -- OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3936/18 , 2020 5 LDK!
  4.12 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 06 U16 SK +1.3 -- JANUCHTA Krzysztof B.D. , Z/2208/20 , 2020 LDK!
  4.52 PAKUŁA Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 04 U18 LD +0.8 -- B.D. Z/5494/18 2020 BEZ
  4.63 BOREK Alicja KKL Kielce 05 U16 SK +1.7 V DMP DMP U20 JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2020 5 LDK! 39 66
Kula (3) K
1 f 1 12.17 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2020 LDK!
2 f 1 10.37 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 03 U18 SK IV FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2020 2 LDK!
3 f 1 9.46 UŻYCZAK Michalina KKL Kielce 04 U18 SK -- FURMANEK Grzegorz JANUCHTA Krzysztof Z/0152/17 2020 4 LDK!
4 f 1 8.22 SADŁOCHA Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 03 U18 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/1585/17 2020 5
1 f 2 10.17 PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 05 U16 SK IV FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2020 5 LDK!
2 f 2 8.55 PIEPRZYCKA Olga ULKS Gryf Rytwiany 05 U16 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/1939/20 2020
3 f 2 7.19 HILIUK Kornelia KKL Kielce 06 U16 SK -- B.D. Z/3385/19 2020 LDK!
4 f 2 6.32 JASTRZĄB Emilia KKL Kielce 06 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/2294/19 2020 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 42.87 UŻYCZAK Michalina KKL Kielce 04 U18 SK III DMP U20 FURMANEK Grzegorz JANUCHTA Krzysztof Z/0152/17 2020 4 LDK! 103
2 f 1 42.42 ORLIŃSKA Martyna UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD III ZIMNY Emanuel B.D. , Z/0284/18 , 2020 LDK!
3 f 1 40.99 WALCZAK Alicja AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ IV DMP U20 GÓRA Marcin Z/2464/20 2020 96
  f 1 NM ŁUGOWSKA Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD -- B.D. Z/2102/20 2020
1 f 2 34.98 PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 05 U16 SK V DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2020 5 LDK! 80
2 f 2 29.03 JASTRZĄB Emilia KKL Kielce 06 U16 SK V FURMANEK Grzegorz Z/2294/19 2020 LDK!
3 f 2 20.49 HILIUK Kornelia KKL Kielce 06 U16 SK -- B.D. Z/3385/19 2020 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 52.02 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 03 U18 SK I DMP FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2020 2 LDK! 126
2 f 1 39.06 GUZ Karolina MUKS Park Zduńska Wola 98 U23 LD III SZEWCZYK Tomasz B.D. Z/4274/15 2020 BEZ
Oszczep (500) K
1 f 1 37.97 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ III DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2020 LDK! 101
2 f 1 25.24 SADŁOCHA Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 03 U18 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/1585/17 2020 5
3 f 1 24.70 PAKUŁA Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 04 U18 LD -- B.D. Z/5494/18 2020 BEZ
  f 1 NM PIEPRZYCKA Olga ULKS Gryf Rytwiany 05 U16 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/1939/20 2020
Oszczep (600) K
1 f 1 51.01 REGIN Klaudia KS AZS UWM Olsztyn 97 Sen WN I BORYSEWICZ Piotr B.D. Z/0852/13 2020
2 f 1 45.88 BAJOR Magdalena AZS UMCS Lublin 99 U23 LU I DMP WIEJAK Izydor B.D. Z/5214/15 2020 119
100 m M
1 7 s 1 12.15 GLINKOWSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 05 U16 LD +0.3 IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/4374/18 , 2020 LDK!
2 10 s 1 13.37 MARKOWSKI Wiktor KKL Kielce 07 U14 SK +0.3 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof Z/3394/19 2020 BEZ LDK!
3 11 s 1 15.82 BAGNECKI Leon KKL Kielce 10 U12 SK +0.3 -- B.D. Z/1926/20 2020 LDK!
4 12 s 1 15.91 STOKOWIEC Michał KKL Kielce 08 U14 SK +0.3 -- B.D. Z/3398/19 2020 LDK!
5 13 s 1 15.98 DURLIK Bartosz KKL Kielce 08 U14 SK +0.3 -- B.D. Z/2178/20 2020 LDK!
6 14 s 1 16.05 GRUSZCZYŃSKI Bartosz KKL Kielce 09 U12 SK +0.3 -- B.D. Z/1929/20 2020 LDK!
7 15 s 1 16.54 JANUCHTA Dawid KKL Kielce 10 U12 SK +0.3 -- JANUCHTA Krzysztof B.D. , Z/3387/19 , 2020 LDK!
8 16 s 1 16.58 KUPISZ Jan KKL Kielce 08 U14 SK +0.3 -- B.D. Z/3393/19 2020 LDK!
9 17 s 1 17.20 KOBIEC Kacper KKL Kielce 09 U12 SK +0.3 -- B.D. Z/3374/19 2020 LDK!
1 1 s 2 11.09 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U20 LD +0.2 II SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2020 1
2 2 s 2 11.76 ZAJĄC Piotr KKL Kielce 04 U18 SK +0.2 IV DMP DMP U20 B.D. Z/3513/19 2020 50 98
3 3 s 2 11.77 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 04 U18 MZ +0.2 IV MISZTAL Janusz Z/2864/18 2020 3 LDK!
4 4 s 2 11.90 BRUTKOWSKI Krystian KS Słoneczko Busko Zdrój 03 U18 SK +0.2 IV PEREPICZKO Zdzisław Z/5065/18 2020 4 LDK!
5 5 s 2 11.91 ŚNIOCH Wiktor KKL Kielce 03 U18 SK +0.2 IV TIETIERIN Paweł Z/2480/18 2020 5 LDK!
6 6 s 2 12.03 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 03 U18 SK +0.2 IV TIETIERIN Paweł Z/4775/17 2020 BEZ
7 8 s 2 12.44 REGIEL Igor KKL Kielce 04 U18 SK +0.2 -- SARNA Mirosława Z/4768/17 2020 BEZ LDK!
8 9 s 2 12.64 RADWAŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 03 U18 SK +0.2 -- B.D. Z/5145/18 2020 5
300 m M
1 s 1 38.95 GLINKOWSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 05 U16 LD III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/4374/18 , 2020 LDK!
2 s 1 39.81 WRZAŁEK Jakub UKS Żaczek Połaniec 04 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2215/18 2020 BEZ LDK!
3 s 1 45.41 NIEWIADOMSKI Oliwier UKS Żaczek Połaniec 05 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2263/20 2020 LDK!
4 s 1 46.00 BĄK Karol UKS Żaczek Połaniec 06 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3077/19 2020 LDK!
5 s 1 46.60 PODOLSKI Filip KS Słoneczko Busko Zdrój 08 U14 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/2488/20 2020
1 s 2 34.44 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02 U20 SK -- TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2020 2 LDK!
2 s 2 35.45 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U20 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2020 1
3 s 2 37.00 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 04 U18 MZ -- MISZTAL Janusz Z/2864/18 2020 3 LDK!
4 s 2 38.46 BANAŚ Dawid KS Słoneczko Busko Zdrój 02 U20 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/0551/16 2020 BEZ LDK!
5 s 2 38.53 ŚNIOCH Wiktor KKL Kielce 03 U18 SK -- TIETIERIN Paweł Z/2480/18 2020 5 LDK!
6 s 2 39.56 ZAJĄC Piotr KKL Kielce 04 U18 SK -- B.D. Z/3513/19 2020
600 m M
1 s 1 1:46.79 RACZYŃSKI Piotr SSR Olimp Strawczyn 05 U16 SK -- NIWIŃSKI Aleksander Z/1487/19 2020
2 s 1 1:52.25 PRZYBYŁO Oskar UKS Żaczek Połaniec 06 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/3080/19 , 2020 BEZ LDK!
3 s 1 2:04.03 STOKOWIEC Michał KKL Kielce 08 U14 SK -- B.D. Z/3398/19 2020 LDK!
4 s 1 2:06.39 BAGNECKI Leon KKL Kielce 10 U12 SK -- B.D. Z/1926/20 2020 LDK!
5 s 1 2:07.90 DURLIK Bartosz KKL Kielce 08 U14 SK -- B.D. Z/2178/20 2020 LDK!
6 s 1 2:09.42 KUPISZ Jan KKL Kielce 08 U14 SK -- B.D. Z/3393/19 2020 LDK!
7 s 1 2:13.88 GRUSZCZYŃSKI Bartosz KKL Kielce 09 U12 SK -- B.D. Z/1929/20 2020 LDK!
8 s 1 2:19.55 KOBIEC Kacper KKL Kielce 09 U12 SK -- B.D. Z/3374/19 2020 LDK!
9 s 1 2:22.05 JANUCHTA Dawid KKL Kielce 10 U12 SK -- JANUCHTA Krzysztof B.D. , Z/3387/19 , 2020 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:52.16 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U20 SK II DMP DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof Z/3631/15 2020 1 109 144
2 2 s 1 1:53.23 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U23 OP II ŻABIŃSKI Mariusz Z/1194/15 2020 2
3 3 s 1 1:58.46 PĄCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 02 U20 SK III DMP DMP U20 B.D. Z/2229/19 2020 BEZ 60 114
4 4 s 1 2:00.55 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02 U20 SK III DMP DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof Z/1398/17 2020 2 47 104
  s 1 DNF JASIEŃCZUK Szymon KS AZS AWF Wrocław # 00 U23 DS -- ROŻEJ Marek Z/1819/16 2020
1000 m M
1 s 1 2:35.44 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 01 U20 SK -- MIREK Andrzej Z/2504/17 2020 1
2 s 1 2:38.14 SEREMAK Marcel UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ III MISZTAL Janusz Z/2893/18 2020 4 LDK!
3 s 1 2:45.41 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/3622/17 2020 4
4 s 1 2:46.14 BONDARCHUK Oleh KS Cracovia 1906 Kraków 96 Sen MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1967/20 2020
5 s 1 2:46.45 PIETRZYKOWSKI Jakub KKL Kielce 03 U18 SK -- B.D. Z/5507/18 2020 BEZ
6 s 1 2:50.38 GAWEŁ Kuba SSR Olimp Strawczyn 02 U20 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/1312/17 2020 BEZ
7 s 1 2:51.01 BASAJ Bartosz UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/2865/18 2020 5 LDK!
8 s 1 2:51.56 STRZESZKOWSKI Karol UMKS Nadir Jędrzejów 04 U18 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/0856/19 2020
9 s 1 2:52.86 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2020 4 LDK!
10 s 1 2:53.29 SOBSTEL Rafał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/2349/18 2020 5 LDK!
11 s 1 2:58.04 MARKOWSKI Wiktor KKL Kielce 07 U14 SK V JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof Z/3394/19 2020 BEZ LDK!
12 s 1 3:03.94 STOPA Kacper STS Skarżysko-Kamienna 06 U16 SK -- B.D. B.D. CZARNECKI Rafał CZARNECKI Rafał , Z/5635/19 , 2020 LDK!
13 s 1 3:05.08 KASPROWICZ Igor STS Skarżysko-Kamienna 05 U16 SK -- CZARNECKI Rafał CZARNECKI Rafał CZARNECKI Rafał , Z/1484/19 , 2020 LDK!
14 s 1 3:35.02 ZAWICKI Arkadiusz STS Skarżysko-Kamienna 06 U16 SK -- CZARNECKI Rafał Z/5623/19 2020
2000 m M
1 s 1 5:45.69 LEPIARZ Sylwester LKB Rudnik 93 Sen SK -- DUDEK Sylwester Z/4856/11 2020
2 s 1 5:46.05 RUGAŁA Dominik ULKS Gryf Rytwiany 02 U20 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/1586/17 2020 BEZ
Tyczka M
1 f 1 3.54 JAGODZKI Oskar KKL Kielce # 03 U18 SK IV DMP DMP U20 TIETIERIN Paweł B.D. , Z/0129/17 , 2020 LDK! 46 104
2 f 1 2.54 BIAŁOGOŃSKI Karol KKL Kielce 07 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof B.D. , Z/0822/20 , 2020 LDK!
W dal M
1 f 1 6.45 KURUC Jakub MUKS Park Zduńska Wola 03 U18 LD +1.5 III SZEWCZYK Tomasz Z/3878/17 2020 BEZ LDK!
2 f 1 6.15 BRUTKOWSKI Krystian KS Słoneczko Busko Zdrój 03 U18 SK +1.9 IV PEREPICZKO Zdzisław Z/5065/18 2020 4 LDK!
3 f 1 6.08 REGIEL Igor KKL Kielce 04 U18 SK +2.6 IV DMP SARNA Mirosława Z/4768/17 2020 BEZ LDK! 39
4 f 1 5.67 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 03 U18 SK +1.9 -- TIETIERIN Paweł Z/4775/17 2020 BEZ
  5.92 REGIEL Igor KKL Kielce 04 U18 SK +1.2 IV DMP SARNA Mirosława Z/4768/17 2020 BEZ LDK! 32
Kula (5) M
1 f 1 9.50 STACHURA Jakub KKL Kielce 06 U16 SK -- B.D. Z/2177/20 2020 LDK!
2 f 1 8.73 SALUS Rafał KKL Kielce 05 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/0486/19 , 2020 BEZ LDK!
3 f 1 8.53 MYK Mateusz KKL Kielce 06 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2299/19 , 2020 LDK!
1 f 2 13.64 KULA Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ III DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/0380/17 2020 3 LDK! 103
Młot (4) M
1 f 1 34.07 STACHURA Jakub KKL Kielce 06 U16 SK V B.D. Z/2177/20 2020 LDK!
2 f 1 31.77 MYK Mateusz KKL Kielce 06 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2299/19 , 2020 LDK!
3 f 1 28.48 SALUS Rafał KKL Kielce 05 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/0486/19 , 2020 BEZ LDK!
Młot (5) M
1 f 1 63.99 DZIOBA Jakub AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ II GÓRA Marcin Z/4493/18 2020
2 f 1 55.90 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/0829/17 2020 2
3 f 1 46.55 SIATKOWSKI Paweł UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1122/17 2020 5
1 f 2 43.96 KRUSZWIC Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 06 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/3604/19 2020
2 f 2 36.46 OPALIŃSKI Franciszek MUKS Park Zduńska Wola 05 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/1284/20 , 2020 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 60.23 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 02 U20 LU I DMP U20 KOPRON Witold Z/3906/16 2020 2 148
2 f 1 56.35 SOBIESZCZAK Miłosz AZS-AWF Warszawa 02 U20 MZ II DMP U20 GÓRA Marcin Z/2986/16 2020 3 138
3 f 1 51.09 BRYK Michał UKS Błyskawica Domaniewice 02 U20 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/1643/16 2020 3
Młot (7.26) M
1 f 1 62.78 RATAJCZYK Tomasz MUKS Park Zduńska Wola 02 U20 LD I SZEWCZYK Tomasz Z/1648/16 2020 1 LDK!
2 f 1 46.72 KILUK Konrad AZS-AWF Warszawa 00 U23 MZ II GÓRA Marcin Z/4224/15 2020
Oszczep (600) M
1 f 1 47.92 KRUKOWSKI Roch KS Warszawianka W-wa 07 U14 MZ IV KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał , Z/4541/18 , 2020 BEZ
2 f 1 36.20 KIEŁBIOWSKI Szymon RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/5101/18 2020 BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 82.85 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 92 Sen MZ MM KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2020 MM
2 f 1 77.77 KWAŚNIEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 95 Sen LU M DMP SZWARC Zygmunt Z/2300/11 2020 162
3 f 1 73.92 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ I DMP B.D. KRUKOWSKI Michał B.D. , Z/0444/12 , 2020 M 146
4 f 1 65.53 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I DMP B.D. B.D. Z/3684/11 2020 1 114
5 f 1 64.93 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ I DMP B.D. B.D. Z/5021/15 2020 1 112
6 f 1 50.20 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 02 U20 LU III WIEJAK Izydor Z/3606/17 2020 4

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.0290510654449 sekund