Łódź 31.05.2010
SAC 2010
100 m K
1 e 1 12.89 DZIEWIĄTAK Arletta RKS Łódź 95 U16 LD +1.8 III #
2 e 1 13.63 TOMCZYK Joanna RKS Łódź 96 U16 LD +1.8 IV #
3 e 1 14.00 SIEKIERA Anna UKS Jedynka Łowicz 96 U16 LD +1.8 V
4 e 1 14.74 MIĘTUS Aneta Gimnazjum 2 Rawa Mazowiecka 96 U16 LD +1.8 --
5 e 1 14.83 GRZYWACZEWSKA Katarzyna Gimnazjum 2 Rawa Mazowiecka 95 U16 LD +1.8 --
6 e 1 15.58 TOCZEK Karolina Gimnazjum 2 Rawa Mazowiecka 95 U16 LD +1.8 --
1 e 2 12.83 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN +0.4 III
2 e 2 13.65 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 96 U16 MZ +0.4 IV #
3 e 2 13.67 WIESIOŁEK Aleksandra UKS 44 Łódź # 95 U16 LD +0.4 IV RÓŻAŃSKI Waldemar RÓŻAŃSKI Waldemar , Z/4404/11 , 2011 BEZ
4 e 2 14.24 KĘDZIERSKA Klaudia MLKL Płock 96 U16 MZ +0.4 V
5 e 2 14.60 MIODUSZEWSKA Izabela RKS Łódź 96 U16 LD +0.4 --
6 e 2 14.67 BĄK Maria RKS Łódź 96 U16 LD +0.4 --
1 e 3 13.18 DZIEDZIC Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP +2.7 III ZIÓŁKOWSKI Marek # 4
2 e 3 13.55 ZAWADZKA Patrycja MGSZS Zelów 96 U16 LD +2.7 IV B.D.
3 e 3 13.65 GÓRNIAK Ewa AZS Łódź 96 U16 LD +2.7 IV
4 e 3 13.75 DWURZNIK Kamila UKS Vis Skierniewice 96 U16 LD +2.7 IV #
5 e 3 14.55 PIRA Karolina UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +2.7 --
6 e 3 14.70 POKRZYWNICKA Monika MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ +2.7 --
1 e 4 14.03 OSTROWSKA Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD 0.0 V #
2 e 4 14.12 GOŚCINIAK Aleksandra Gimnazjum Radzanowo 96 U16 MZ 0.0 V
3 e 4 14.22 KOCZASKA Klaudia MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 95 U16 LD 0.0 V
4 e 4 14.26 PIETRZAK Aleksandra AZS Łódź 96 U16 LD 0.0 V #
5 e 4 15.20 SZURMAK Emanuela MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ 0.0 --
1 e 5 13.13 OLEWICZ Iwona OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP +0.1 III BIEDERMANN Roman B.D. # Z/0143/12 2018 2
2 e 5 13.29 STUSIO Monika RKS Łódź 95 U16 LD +0.1 IV #
3 e 5 13.33 OCIEPA Aleksandra MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 96 U16 LD +0.1 IV
4 e 5 13.49 KNERA Aleksandra AZS Łódź 95 U16 LD +0.1 IV #
5 e 5 13.54 MATCZAK Sara MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ +0.1 IV
6 e 5 13.94 GAWRYSIAK Malwina MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 96 U16 LD +0.1 V
1 e 6 12.93 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U16 LD +3.2 III B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
2 e 6 13.75 JASTRZĘBSKA Wioletta OKLA Ostrołęka # 96 U16 MZ +3.2 IV #
3 e 6 14.10 SADOWSKA Karolina MUKS Płock 95 U16 MZ +3.2 V
4 e 6 14.41 WIĄCZEK Joanna UMLKS Pegaz Opoczno 96 U16 LD +3.2 V #
5 e 6 14.50 MACIEJEWSKA Anna MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 96 U16 LD +3.2 V
6 e 6 14.93 SMEJA Aleksandra Gimnazjum 37 Łódź 96 U16 LD +3.2 --
1 e 7 13.27 NOJEK Jagoda UMLKS Pegaz Opoczno 95 U16 LD +3.2 IV
2 e 7 13.68 WOJENKA Klaudia UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +3.2 IV #
3 e 7 13.76 TARADEJNA Monika UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +3.2 IV #
4 e 7 13.84 KALISZEWSKA Patrycja MUKS Płock 95 U16 MZ +3.2 V
5 e 7 14.52 DERWISZ Monika LUKS Strzałków # 96 U16 LD +3.2 --
6 e 7 14.77 KOWALSKA Anna MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 96 U16 LD +3.2 --
1 e 8 13.38 FORNAL Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD +3.1 IV #
2 e 8 13.48 LESZCZYŃSKA Aleksandra MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ +3.1 IV #
3 e 8 14.07 PIELASZEWSKA Magdalena Gimnazjum Radzanowo # 95 U16 MZ +3.1 V
4 e 8 14.13 KOWARA Kinga UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +3.1 V #
5 e 8 14.21 JAŻDŻYK Róża UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +3.1 V #
6 e 8 14.60 HYSKA Jowita UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +3.1 --
1 e 9 13.29 FLIS Katarzyna AZS Łódź # 96 U16 LD +1.7 IV BLAUSZ Henryka B.D. # Z/1329/12 2019 1
2 e 9 13.79 GLIŃSKA Izabela MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD +1.7 IV
3 e 9 13.82 BITNER Aleksandra MLKL Płock 96 U16 MZ +1.7 V
4 e 9 14.10 CHRUŚCIEL Andżelika MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ +1.7 V
5 e 9 14.15 NISKA Iwona MLKL Płock 96 U16 MZ +1.7 V
6 e 9 14.23 DANOL Karolina KS Resursa Zduńska Wola 96 U16 LD +1.7 V
7 e 9 15.96 RĄCZKA Natalia MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 96 U16 LD +1.7 --
1 f 12.1 r CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN +3.8 --
2 f 12.2 r DZIEWIĄTAK Arletta RKS Łódź 95 U16 LD +3.8 -- #
3 f 12.2 r SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U16 LD +3.8 -- B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
4 f 12.5 r DZIEDZIC Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP +3.8 -- ZIÓŁKOWSKI Marek # 4
5 f 12.6 r OLEWICZ Iwona OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP +3.8 -- BIEDERMANN Roman B.D. # Z/0143/12 2018 2
6 f 12.8 r FLIS Katarzyna AZS Łódź # 96 U16 LD +3.8 -- BLAUSZ Henryka B.D. # Z/1329/12 2019 1
7 f 13.0 r NOJEK Jagoda UMLKS Pegaz Opoczno 95 U16 LD +3.8 --
8 f 13.4 r STUSIO Monika RKS Łódź 95 U16 LD +3.8 -- #
300 m K
1 s 1 44.4 r SŁOWIK Wioleta MKS Pogoń Siedlce # 95 U16 MZ -- B.D. Z/0217/11 2011 BEZ
2 s 1 45.6 r WOŁEK Iwona MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ --
3 s 1 48.0 r SAWICKA Patrycja UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD -- #
4 s 1 49.5 r OJRZYŃSKA Wioletta LUKS Strzałków # 95 U16 LD --
5 s 1 50.3 r MATCZAK Sara MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ --
6 s 1 52.0 r BANASIAK Małgorzata MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 96 U16 LD --
7 s 1 56.4 r ZIELIŃSKA Małgorzata Gimnazjum 37 Łódź # 95 U16 LD --
1 s 2 44.7 r KOCHANOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ -- #
2 s 2 46.2 r BRAUN Monika MUKS Płock 96 U16 MZ --
3 s 2 48.1 r SADKOWSKA Anna MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ --
4 s 2 49.4 r WORONIECKA Karolina niest. Warszawa # 95 U16 MZ --
5 s 2 51.4 r DERWISZ Monika LUKS Strzałków # 96 U16 LD --
6 s 2 52.2 r PRZYBYSZEWSKA Dagmara MUKS Płock # 96 U16 MZ --
7 s 2 57.7 r OKRASZEWSKA Milena Gimnazjum Radzanowo # 95 U16 MZ --
1 s 3 42.3 r SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U16 LD -- B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
2 s 3 44.4 r ŁUCZYWEK Pola UKS 55 Łódź # 96 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej B.D. Z/0262/12 BEZ
3 s 3 44.6 r SUSKI Magdalena OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ --
4 s 3 45.4 r DZIEWIĄTAK Arletta RKS Łódź 95 U16 LD -- #
5 s 3 47.2 r WUJEK Olga UMLKS Pegaz Opoczno 96 U16 LD -- #
6 s 3 47.2 r LESZCZYŃSKA Aleksandra MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ -- #
7 s 3 47.3 r BOCZKIEWICZ Paulina UKS 55 Łódź # 96 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej B.D. Z/0249/12 BEZ
1 s 4 46.2 r NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2019 3
2 s 4 46.7 r GROMEK Dagmara MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD --
3 s 4 47.2 r OLEJNICZAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD --
4 s 4 47.7 r BITNER Aleksandra MLKL Płock 96 U16 MZ --
5 s 4 50.2 r ABRATKIEWICZ Anna UMLKS Pegaz Opoczno # 95 U16 LD --
6 s 4 51.2 r WIŚNIEWSKA Justyna MKS Expom Krośniewianka Krośniewice # 96 U16 LD --
7 s 4 53.3 r HEBDA Patrycja RKS Łódź 96 U16 LD -- #
600 m K
1 s 1 1:37.73 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2019 M
2 s 1 1:38.33 KRĘŻEL Aleksandra MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA II #
3 s 1 1:43.76 PAWŁOWSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 95 U16 LU IV JAKUBOWSKI Marek B.D. # Z/0211/11 2017 1
4 s 1 1:44.61 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP IV OSTROWSKI Ryszard B.D. # Z/0939/12 2019 M
5 s 1 1:45.60 WYPYCH Aleksandra MGSZS Zelów 95 U16 LD IV DZIADKIEWICZ Zbigniew BEZ
6 s 1 1:49.55 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów # 96 U16 LD V #
7 s 1 1:50.28 SIENKOWICZ Patrycja MULKS MOS Sieradz 96 U16 LD -- #
8 s 1 1:55.52 KOSTRZEWSKA Milena AZS Łódź 96 U16 LD -- #
9 s 1 1:53.46 DYMEK Adrianna MUKS Płock 95 U16 MZ --
10 s 1 2:12.23 DREWNIAK Paulina LUKS Boguszyce 95 U16 LD -- #
1 s 2 1:52.81 KOWALCZYK Katarzyna AZS Łódź 96 U16 LD --
2 s 2 1:54.94 ZNAŃSKA Nina MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 96 U16 LD --
3 s 2 1:55.94 ZIÓŁKOWSKA Kamila LUKS Boguszyce 96 U16 LD -- #
4 s 2 2:01.11 PIEKARSKA Angelika AZS Łódź 95 U16 LD --
5 s 2 2:07.75 WOCHOWSKA Marlena MLKL Płock 95 U16 MZ --
6 s 2 2:09.62 MARCHEWKA Michalina AZS Łódź 96 U16 LD --
7 s 2 2:11.68 GÓRECKA Katarzyna MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 96 U16 LD --
8 s 2 2:20.54 JÓŹWIAK Angelika RKS Łódź 96 U16 LD -- #
1 s 3 1:48.62 GRALA Anna OKLA Ostrołęka # 96 U16 MZ V
2 s 3 1:51.65 GŁAŻEWSKA Wioleta OKLA Ostrołęka # 96 U16 MZ --
3 s 3 1:52.11 SZCZUTOWSKA Anna MLKL Płock 95 U16 MZ -- #
4 s 3 2:03.40 SOBIERSKA Marlena niest. Łódź # 95 U16 LD --
5 s 3 2:04.58 PIETRZAK Patrycja MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD -- #
6 s 3 2:07.10 GRODECKA Sylwia MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 96 U16 LD --
7 s 3 2:12.90 KAPOWICKA Milena MUKS Płock # 96 U16 MZ --
8 s 3 2:16.60 PŁUCIENNIK Żaneta niest. Łódź # 96 U16 LD --
9 s 3 2:18.22 BATAROWICZ Marlena RKS Łódź 96 U16 LD -- #
10 s 3 2:18.66 BOROWSKA Agnieszka RKS Łódź # 96 U16 LD --
Wzwyż K
1 1.50 KĘDZIOR Anna UKS Vis Skierniewice 96 U16 LD IV #
2 1.50 GOSZCZYŃSKA Izabela BKL Bełchatów 96 U16 LD IV
3 1.50 PIELUŻEK Aleksandra UMLKS Pegaz Opoczno 95 U16 LD IV
4 1.45 SAGAN Ola BKL Bełchatów 96 U16 LD IV
5 1.40 CHOJNACKA Dominika LUKS Orkan Września 95 U16 WP V
6 1.40 WOŹNICKA Zuzanna RKS Łódź 96 U16 LD V #
7 1.35 GOLIK Weronika BKL Bełchatów 96 U16 LD -- #
8 1.35 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2019 3
9 1.35 BIEGAŁA Ewelina UMLKS Pegaz Opoczno 96 U16 LD -- #
10 1.35 WARDA Anna MUKS Płock 95 U16 MZ --
11 1.30 GLINKOWSKA Karolina KS Resursa Zduńska Wola 95 U16 LD --
12 1.25 ANTOSIAK Agata Gimnazjum 37 Łódź 96 U16 LD --
13 1.25 POPŁAWSKA Weronika MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ --
W dal K
1 5.16 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ +3.6 III ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0058/11 2019 2
2 5.10 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 96 U16 MZ +1.4 III #
3 5.01 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok # 96 U16 PD +3.1 IV NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M
4 4.90 ŁUCZYWEK Pola UKS 55 Łódź # 96 U16 LD +3.4 IV PALISZEWSKI Maciej B.D. Z/0262/12 BEZ
5 4.82 BOCZKIEWICZ Paulina UKS 55 Łódź # 96 U16 LD +2.0 IV PALISZEWSKI Maciej B.D. Z/0249/12 BEZ
6 4.78 DZIEDZIC Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP +2.0 V ZIÓŁKOWSKI Marek # 4
7 4.61 WORONIECKA Karolina niest. Warszawa # 95 U16 MZ +2.6 V
8 4.46 KĘDZIERSKA Klaudia MLKL Płock 96 U16 MZ +1.4 --
9 4.42 KNERA Aleksandra AZS Łódź 95 U16 LD +3.9 -- #
10 4.38 MIELEWCZYK Katarzyna MUKS Płock 96 U16 MZ +5.0 --
11 4.22 KACZOROWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD +2.9 --
12 4.21 ŁAZARZ Patrycja MKS Tempo Kęty 95 U16 MA +2.9 -- #
13 4.20 WALCZAK Magdalena MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ +3.9 --
14 4.18 STASZAK Marlena MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD +4.1 --
15 4.15 GOŚCINIAK Aleksandra Gimnazjum Radzanowo 96 U16 MZ +3.0 --
16 4.15 DWURZNIK Kamila UKS Vis Skierniewice 96 U16 LD +1.4 -- #
17 4.10 HYSKA Jowita UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +3.3 --
18 4.03 KOWARA Kinga UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +4.1 -- #
19 4.01 PIELASZEWSKA Magdalena Gimnazjum Radzanowo # 95 U16 MZ +4.0 --
20 3.99 GRYŚ Natalia BKL Bełchatów 96 U16 LD +2.6 -- MANTYK Łukasz Z/0181/12 2016 3
21 3.93 PIRA Karolina UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +2.1 --
22 3.83 SZCZESIO Adrianna AZS Łódź 95 U16 LD +3.6 -- #
23 3.55 GÓRNIAK Ewa AZS Łódź 96 U16 LD +1.4 --
24 3.54 ADAMIAK Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD +3.0 -- #
Kula (3) K
1 10.42 SZCZUTOWSKA Anna MLKL Płock 95 U16 MZ IV #
2 9.94 FILIPIAK Katarzyna UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD IV
3 9.88 KOŁODZIEJSKA Andżelika MLKL Płock 95 U16 MZ IV
4 9.69 KSYBEK Angelika MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ V
5 9.58 CZAPNIK Monika UKS Sprint Legnica 96 U16 DS V
6 9.40 ZAMOLSKA Magdalena MGSZS Zelów 95 U16 LD V B.D. 5
7 9.06 MASTALERZ Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD V
8 9.03 GAŁAJ Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP V #
9 8.86 SAWICKA Blanka UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD V #
10 8.75 MIKULEC Patrycja UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD V
11 8.54 CZAJKA Iwona Gimnazjum 2 Rawa Mazowiecka 95 U16 LD --
12 8.54 KWIATKOWSKA Ilona MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ --
13 8.50 MRÓWKA Małgorzata RKS Łódź 96 U16 LD -- #
14 8.50 JUSTYN Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD --
15 8.48 KARASIEWICZ Monika MUKS Płock 95 U16 MZ --
16 8.32 TRZEBIŃSKA Malwina UKS Dziesiątka Radomsko 96 U16 LD --
17 8.25 KRZAK Olga Gimnazjum 37 Łódź 96 U16 LD --
18 8.04 KAŹMIERCZAK Weronika AZS Łódź 95 U16 LD -- #
19 7.91 KULIGOWSKA Edyta MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ --
20 7.91 GAJDA Magdalena UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD --
21 7.90 DZIWOTA Elżbieta MLKL Płock 95 U16 MZ --
22 7.88 NADOLNA Milena UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD --
23 7.84 MIĘTUS Karolina Gimnazjum 2 Rawa Mazowiecka 95 U16 LD --
24 7.76 JAKUBOWSKA Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD -- #
25 7.55 GRZYWACZEWSKA Katarzyna Gimnazjum 2 Rawa Mazowiecka 95 U16 LD --
26 7.34 GAJDA Paulina UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD --
27 7.25 JAKUBOWSKA Natalia MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ --
28 7.16 WRONKA Marlena RKS Łódź # 96 U16 LD -- B.D. # BEZ
29 6.97 KOSMALSKA Martyna MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 96 U16 LD --
30 6.84 PAKULSKA Aleksandra MKS Durasan Płońsk 97 U14 MZ --
31 6.55 WALCZAK Natalia MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 96 U16 LD --
100 m M
1 e 1 11.58 GRALEWSKI Maciej MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ +2.0 III
2 e 1 12.29 CIESZEWSKI Damian MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ +2.0 V
3 e 1 12.40 NOWACKI Wiktor AZS Łódź 95 U16 LD +2.0 V #
4 e 1 12.89 JANIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD +2.0 -- #
5 e 1 13.00 KRZYŻANOWSKI Krzysztof MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ +2.0 -- #
1 e 2 12.00 KWIATKOWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD +2.0 IV #
2 e 2 12.49 HUBICKI Łukasz AZS Łódź 95 U16 LD +2.0 V #
3 e 2 12.70 MAJ Piotr AZS Łódź 95 U16 LD +2.0 V #
4 e 2 12.82 KACZMAREK Adrian AZS Łódź 95 U16 LD +2.0 -- #
1 e 3 12.05 KOWALCZYK Oskar RKS Łódź 95 U16 LD +1.9 IV
2 e 3 12.22 CHOJNACKI Krzysztof SKS Start Łódź 95 U16 LD +1.9 V MĘDRZYCKI Dariusz B.D. Z/0097/11 2012 BEZ
3 e 3 12.57 SUMIŃSKI Michał UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +1.9 V #
4 e 3 12.92 RZEPECKI Mariusz RKS Łódź 96 U16 LD +1.9 -- #
5 e 3 13.32 SZYMCZYK Jacek UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +1.9 -- #
6 e 3 13.93 KRAWCZYK Adrian UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +1.9 --
1 e 4 11.95 GIŻYŃSKI Bartosz MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ +1.7 IV
2 e 4 12.05 WINIAREK Michał MUKS Płock 95 U16 MZ +1.7 IV
3 e 4 12.93 KUNKOWSKI Eryk MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ +1.7 --
4 e 4 12.97 LIS Dawid MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ +1.7 -- #
5 e 4 13.25 PARJASZEWSKI Damian UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +1.7 -- #
1 e 5 11.78 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD +1.8 IV LIPIŃSKI Leszek B.D. # Z/0319/11 2017 2
2 e 5 12.19 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa # 95 U16 MZ +1.8 IV B.D. # BEZ
3 e 5 12.79 KWIATKOWSKI Sebastian UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +1.8 --
4 e 5 13.52 SZCZEPAŃSKI Ernest Gimnazjum Radzanowo 95 U16 MZ +1.8 --
5 e 5 14.60 KOWALSKI Paweł LUKS PMOS Zduńska Wola 96 U16 LD +1.8 --
6 e 5 15.13 LEWANDOWSKI Michał MUKS Płock # 96 U16 MZ +1.8 --
1 f 11.43 GRALEWSKI Maciej MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ +3.2 III
2 f 11.46 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD +3.2 III LIPIŃSKI Leszek B.D. # Z/0319/11 2017 2
3 f 11.59 GIŻYŃSKI Bartosz MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ +3.2 III
4 f 11.79 KWIATKOWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD +3.2 IV #
5 f 11.84 WINIAREK Michał MUKS Płock 95 U16 MZ +3.2 IV
6 f 12.04 CHOJNACKI Krzysztof SKS Start Łódź 95 U16 LD +3.2 IV MĘDRZYCKI Dariusz B.D. Z/0097/11 2012 BEZ
300 m M
1 s 1 37.91 KACPRZAK Marcin AZS Łódź # 95 U16 LD III
2 s 1 39.20 KROCZAK Szymon MUKS Płock 95 U16 MZ IV
3 s 1 39.64 KOWALCZYK Oskar RKS Łódź 95 U16 LD IV
4 s 1 40.23 HUBICKI Łukasz AZS Łódź 95 U16 LD IV #
5 s 1 41.19 BOCIEK Bartosz AZS Łódź 95 U16 LD V #
6 s 1 45.45 GONTAREK Rafał UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD --
7 s 1 48.28 ADAMIAK Szymon SKS Start Łódź 96 U16 LD -- MĘDRZYCKI Dariusz BEZ
1 s 2 39.47 WOJDA Cezary UKS Kusy Warszawa # 96 U16 MZ IV KRET Waldemar RADKE Karol # Z/0140/12, Z/0140/12 , 2014 2
2 s 2 40.60 SOSNOWSKI Patryk AZS Łódź 95 U16 LD V #
3 s 2 41.42 LEWANDOWSKI Łukasz MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 95 U16 LD V #
4 s 2 41.68 GRZYWACZEWSKA Jakub UMLKS Pegaz Opoczno 95 U16 LD V
5 s 2 43.64 KOPYT Wiktor Gimnazjum Radzanowo 95 U16 MZ --
6 s 2 44.58 SŁODOWNIK Grzegorz MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ --
7 s 2 44.96 GOCEJNA Michał MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ --
1 s 3 38.50 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD III LIPIŃSKI Leszek B.D. # Z/0319/11 2017 2
2 s 3 41.39 CIESZEWSKI Damian MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ V
3 s 3 41.41 LIS Dawid MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ V #
4 s 3 41.72 KUNKOWSKI Eryk MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ V
5 s 3 44.40 SZCZEPAŃSKI Ernest Gimnazjum Radzanowo 95 U16 MZ --
6 s 3 44.98 GŁOWALA Damian Gimnazjum Radzanowo 95 U16 MZ --
1000 m M
1 s 1 2:43.79 KUC Sławomir RKS Łódź # 96 U16 LD IV #
2 s 1 2:44.49 FONAŁ Filip WKS Oleśniczanka Oleśnica # 95 U16 DS IV #
3 s 1 2:44.78 PANKRATOW Paweł MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP IV NOWICKI Bartosz B.D. # Z/0258/11 2019 2
4 s 1 2:46.29 GOCEJNA Mateusz MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ IV
5 s 1 2:48.51 SOBCZYK Patryk MKL Gniezno 95 U16 WP IV PINIARSKI Paweł BEZ
6 s 1 2:48.57 SZEFER Adam SKLA Sopot 95 U16 PM IV
7 s 1 2:50.02 TOSIK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 95 U16 LD V #
8 s 1 2:52.73 KULA Błażej LUKS PMOS Zduńska Wola 96 U16 LD V B.D. 3
9 s 1 2:54.20 SIENKIEWICZ Sebastian MKS Pogoń Siedlce # 95 U16 MZ V MARKOWSKI Michał Z/0212/11 2013 3
10 s 1 2:54.78 PYSZEL Florian BKS Wataha Warszawa # 95 U16 MZ V STANISLAWSKI Krzysztof DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # , Z/0205/11 , 2018 2
11 s 1 3:00.97 KUSZAKIEWICZ Karol LUKS PMOS Zduńska Wola 96 U16 LD -- FRYZE Aleksander # 4
1 s 2 2:50.04 POLAKOWSKI Paweł OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ V
2 s 2 2:54.75 OKOŃSKI Arkadiusz MUKS Płock 95 U16 MZ V
3 s 2 2:59.38 MOLIN Michał UMLKS Pegaz Opoczno 96 U16 LD V B.D. # 3
4 s 2 3:09.36 OWOCKI Emil MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ --
5 s 2 3:19.74 CHĄDZYŃSKI Marcin AZS Łódź 95 U16 LD --
6 s 2 3:20.45 GRZYB Kamil Gimnazjum 2 Rawa Mazowiecka 95 U16 LD --
7 s 2 3:25.78 MENES Piotr UKS Jedynka Łowicz 95 U16 LD --
8 s 2 3:27.46 KRÓL Bartłomiej RKS Łódź 95 U16 LD -- #
9 s 2 3:34.72 GUTKOWSKI Jakub Gimnazjum Radzanowo 95 U16 MZ --
10 s 2 3:47.06 FURMANEK Sebastian RKS Łódź 95 U16 LD -- #
1 s 3 2:59.12 KUCZYŃSKI Mateusz MUKS Płock 95 U16 MZ V
2 s 3 2:59.16 WOŹNIAK Cezary MUKS Płock 95 U16 MZ V
3 s 3 2:59.22 LEWANDOWSKI Damian MUKS Płock 95 U16 MZ V
4 s 3 3:05.43 KRAWCZYK Damian MUKS Płock 95 U16 MZ --
5 s 3 3:06.96 ZADROGA Maciej MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ --
6 s 3 3:09.59 KARTOWSKI Krzysztof MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 95 U16 LD -- PIETRZAK Waldemar # Z/0593/11 2014 3
7 s 3 3:09.88 PACZKOWSKI Kamil MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ --
8 s 3 3:11.39 FILIPCZAK Dominik UMLKS Pegaz Opoczno 96 U16 LD --
9 s 3 3:16.99 MALINOWSKI Jacek MUKS Płock 95 U16 MZ --
Wzwyż M
1 1.70 CHOROSZEWSKI Jakub OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ V #
2 1.65 GÓRALSKI Marcin BKL Bełchatów 95 U16 LD V
3 1.60 GOŁASZEWSKI Michał MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ --
4 1.50 CIEŚLAK Mikołaj BKL Bełchatów 95 U16 LD -- #
5 1.50 ZAŁĘCKI Maciej MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ --
6 1.50 GRZELAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD -- #
7 1.45 BĄK Borys MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD --
8 1.45 NERS Jakub MUKS Płock 95 U16 MZ --
9 1.40 DROGOSZ Dawid MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ --
10 1.30 MYSIALA Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
11 1.30 SIUDA Kacper RKS Łódź 96 U16 LD --
W dal M
1 6.29 SIEDLECKI Marek UKS 55 Łódź # 95 U16 LD +5.1 IV OSTOJSKI Piotr # Z/0112/11 3
2 6.04 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa # 95 U16 MZ +1.4 IV B.D. # BEZ
3 5.78 SYGUŁA Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD +3.2 V B.D. # BEZ
4 5.49 KACPRZAK Jan UKS Dziewiątka Kutno 95 U16 LD +1.9 -- #
5 5.45 SĘK Karol OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ +2.2 -- #
6 5.42 MAJ Piotr AZS Łódź 95 U16 LD +2.9 -- #
7 5.40 NOWAK Paweł MUKS Płock 95 U16 MZ +4.0 --
8 5.28 GOŁASZEWSKI Michał MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ +2.7 --
9 5.15 JANIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD +5.0 -- #
10 5.10 PARJASZEWSKI Damian UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +3.1 -- #
11 5.04 ZAŁĘCKI Maciej MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ +4.1 --
12 4.98 MIROWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD +3.0 --
13 4.93 RZECHÓLKO Albert Gimnazjum Radzanowo 95 U16 MZ +1.4 --
14 4.75 ALEKSANDROWICZ Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD +4.1 -- B.D. B.D. #
15 4.73 MYSIALA Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD +5.0 --
16 4.68 JANICKI Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD +2.7 -- #
17 4.63 KOPYT Wiktor Gimnazjum Radzanowo 95 U16 MZ +2.9 --
18 4.62 ZAJĄC Adam MKS Durasan Płońsk # 95 U16 MZ +4.1 --
19 4.31 KACZMAREK Adrian AZS Łódź 95 U16 LD +1.4 -- #
20 4.25 LEWANDOWSKI Michał MUKS Płock # 96 U16 MZ +5.9 --
21 3.92 GUTKOWSKI Jakub Gimnazjum Radzanowo 95 U16 MZ +3.2 --
Kula (5) M
1 12.57 OPOCZYŃSKI Cezary MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD IV
2 10.68 GOŹDZIEWICZ Michał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD V
3 10.65 SZYMALA Marcin UKS Sprint Legnica 96 U16 DS V
4 10.49 WASILEWSKI Karol MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD --
5 9.76 STAŃCZYK Rafał RKS Łódź 96 U16 LD --
6 9.65 WŁODARSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ -- #
7 9.53 KOWALCZYK Łukasz LUKS Strzałków # 95 U16 LD --
8 9.51 MAŁECKI Piotr LUKS Strzałków # 95 U16 LD --
9 8.96 KAMIŃSKI Rafał UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD -- #
10 8.81 MROWIŃSKI Artur MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
11 8.76 KOWALCZYK Marcin RKS Łódź 96 U16 LD -- B.D. # BEZ
12 8.68 MICHAŁOWSKI Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
13 8.66 PODGÓRSKI Kamil MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ --
14 7.71 FELCZAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
15 7.41 TARGOŃSKI Mikołaj AZS Łódź 96 U16 LD -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.5552308559418 sekund