Bielsko-Biała 27.06.2020
II Mityng lekkoatletyczny ¦ZLA [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.39 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U18 SL -0.5 II KRUPA Iwona Z/1634/16 2020 2
2 1 s 1 12.39 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U20 SL -0.5 II KRUPA Iwona Z/0004/15 2020 2
3 5 s 1 12.87 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -0.5 III PRENCEL Piotr Z/2281/17 2020 4 LDK!
4 8 s 1 13.14 CICHY Laura UKS 10 Zagórze # 04 U18 SL -0.5 III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/2407/17 , 2020 LDK!
5 10 s 1 13.21 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL -0.5 IV DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2020 3 LDK!
1 3 s 2 12.77 OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno 98 U23 SL -0.4 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1407/14 2020 BEZ
2 4 s 2 12.78 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 06 U16 SL -0.4 III B.D. Z/3394/18 2020 4 LDK!
3 12 s 2 13.22 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U18 SL -0.4 IV PASZTA Anna Z/3731/17 2020 2 LDK!
4 13 s 2 13.29 MUNARI Sabrina MKS Iskra Pszczyna 05 U16 SL -0.4 IV BIELA Marek Z/0501/20 2020 LDK!
5 16 s 2 13.33 ZAGAJSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U20 SL -0.4 IV PASZTA Wiesław Z/1403/16 2020
6 23 s 2 13.62 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 98 U23 SL -0.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2020 BEZ
7 25 s 2 13.84 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U20 SL -0.4 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0257/17 2020 3 LDK! 80
1 6 s 3 13.1 r STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 04 U18 SL -0.5 -- HOMA Wioleta Z/2032/18 2020 4 LDK!
2 9 s 3 13.2 r KAZIMIERCZYK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U16 SL -0.5 -- PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3014/18 2020 BEZ LDK!
3 15 s 3 13.3 r ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 06 U16 SL -0.5 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2020 LDK! 100
4 17 s 3 13.5 r SUROWIECKA Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL -0.5 -- HOMA Wioleta Z/2437/20 2020 LDK!
5 21 s 3 13.6 r OZIĘBŁO Wanessa UKS 10 Zagórze 04 U18 SL -0.5 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4612/17 , 2020 LDK!
6 21 s 3 13.6 r RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 03 U18 SL -0.5 -- BEDNARCZYK Józef Z/0927/18 2020 4
7 27 s 3 14.1 r WˇSOWICZ Alicja MCKiS Jaworzno 02 U20 SL -0.5 -- BEDNARCZYK Józef Z/1454/17 2020 4
1 20 s 4 13.60 BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL 0.0 IV PASZTA Anna Z/3957/18 2020 BEZ LDK!
2 28 s 4 14.12 KONIOR Emilia KS Sprint Bielsko-Biała 05 U16 SL 0.0 V DĘBOWSKI Michał Z/2982/18 2020 BEZ LDK!
3 29 s 4 14.13 GIBAS Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 04 U18 SL 0.0 -- HOMA Wioleta Z/3582/18 2020 5 LDK!
4 31 s 4 14.33 KĘDZIORA Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 06 U16 SL 0.0 V ŻUK Bartłomiej Z/3305/19 2020 LDK!
5 35 s 4 15.00 MAJOR Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 06 U16 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1995/18 2020 4 LDK!
1 30 s 5 14.20 WAŁGA Hanna MUKS SZS Cieszyn 03 U18 SL +0.1 -- WERNER Mirosław Z/1373/17 2020 5
2 32 s 5 14.41 BIELECKA Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL +0.1 V HOMA Wioleta Z/1515/19 2020 LDK!
3 33 s 5 14.46 SZENDZIELORZ Kinga MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 06 U16 SL +0.1 V B.D. Z/3403/18 2020 BEZ LDK!
4 34 s 5 14.68 POTWORA Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 06 U16 SL +0.1 -- HOMA Wioleta Z/3571/19 2020 LDK!
5 36 s 5 15.06 SZEWCZYK Dominika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U18 SL +0.1 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2319/19 2020 LDK!
6 37 s 5 15.11 OSTYŃSKA Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL +0.1 -- HOMA Wioleta Z/1516/19 2020 LDK!
1 7 s 6 13.12 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 04 U18 SL +0.7 III HOMA Wioleta Z/2032/18 2020 4 LDK!
2 10 s 6 13.21 KAZIMIERCZYK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U16 SL +0.7 IV PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3014/18 2020 BEZ LDK!
3 14 s 6 13.30 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 06 U16 SL +0.7 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2020 LDK! 100
4 18 s 6 13.57 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 03 U18 SL +0.7 IV BEDNARCZYK Józef Z/0927/18 2020 4
5 19 s 6 13.59 OZIĘBŁO Wanessa UKS 10 Zagórze 04 U18 SL +0.7 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4612/17 , 2020 LDK!
6 24 s 6 13.68 SUROWIECKA Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL +0.7 IV HOMA Wioleta Z/2437/20 2020 LDK!
7 26 s 6 14.03 WˇSOWICZ Alicja MCKiS Jaworzno 02 U20 SL +0.7 -- BEDNARCZYK Józef Z/1454/17 2020 4
200 m K
1 1 s 1 24.80 KORZUCH Julia AZS-AWF Katowice 95 Sen SL +1.7 I PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2020 LDK!
2 2 s 1 25.86 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL +1.7 II PRENCEL Piotr Z/2281/17 2020 4 LDK!
3 4 s 1 26.96 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U18 SL +1.7 III PASZTA Anna Z/3731/17 2020 2 LDK!
4 5 s 1 26.97 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 04 U18 SL +1.7 III HOMA Wioleta Z/2032/18 2020 4 LDK!
5 7 s 1 27.23 ZAGAJSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U20 SL +1.7 III PASZTA Wiesław Z/1403/16 2020
6 10 s 1 28.39 PAWŁOWSKA Iwona KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL +1.7 IV RU¦NIAK Stefan Z/2993/18 2020 5
1 8 s 2 27.85 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 06 U16 SL +0.3 IV DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2020 5 LDK!
2 9 s 2 28.38 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 03 U18 SL +0.3 IV BEDNARCZYK Józef Z/0927/18 2020 4
3 12 s 2 29.33 WˇSOWICZ Alicja MCKiS Jaworzno 02 U20 SL +0.3 -- BEDNARCZYK Józef Z/1454/17 2020 4
4 15 s 2 30.78 KĘDZIORA Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 06 U16 SL +0.3 -- ŻUK Bartłomiej Z/3305/19 2020 LDK!
5 17 s 2 31.77 SZEWCZYK Dominika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U18 SL +0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2319/19 2020 LDK!
6 18 s 2 34.36 ROSNER Oktawia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 06 U16 SL +0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1996/18 2020 BEZ LDK!
1 3 s 3 26.26 HAJDA Teresa AZS-AWF Katowice 98 U23 SL +0.8 III MARMUR Stanisław Z/0670/14 2020
2 6 s 3 27.16 KAZIMIERCZYK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U16 SL +0.8 III PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3014/18 2020 BEZ LDK!
3 11 s 3 28.89 WAŁGA Hanna MUKS SZS Cieszyn 03 U18 SL +0.8 -- WERNER Mirosław Z/1373/17 2020 5
4 13 s 3 29.64 GIBAS Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 04 U18 SL +0.8 -- HOMA Wioleta Z/3582/18 2020 5 LDK!
5 14 s 3 29.95 BIELECKA Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL +0.8 V HOMA Wioleta Z/1515/19 2020 LDK!
6 16 s 3 31.10 OSTYŃSKA Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL +0.8 -- HOMA Wioleta Z/1516/19 2020 LDK!
400 m K
1 1 s 1 57.93 SKIBIŃSKA Karolina AZS-AWF Katowice 00 U23 SL II KRUPA Iwona Z/0900/15 2020
2 2 s 1 58.62 HAJDA Teresa AZS-AWF Katowice 98 U23 SL II MARMUR Stanisław Z/0670/14 2020
3 3 s 1 58.63 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U20 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1432/16 2020 2 LDK!
4 4 s 1 61.02 ZWIAS Justyna AZS-AWF Katowice 99 U23 SL III KRUPA Iwona Z/1733/15 2020 4
5 5 s 1 61.59 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 01 U20 SL III KRUPA Iwona Z/0007/15 2020 3
6 6 s 1 62.05 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL IV PASZTA Anna PASZTA Anna Z/1440/17 2020 3 LDK!
7 7 s 1 62.76 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 02 U20 SL IV WERNER Mirosław Z/1288/16 2020 2
1 8 s 2 62.95 KUCHNIA Karolina UKS Chromik Mysłowice 04 U18 SL IV PASZTA Wiesław Z/0996/15 2020 3
2 9 s 2 64.00 STĘPKA Patrycja UKS Czwórka Żory 03 U18 SL IV KRUPA Iwona Z/4761/18 2020 5
3 11 s 2 66.85 WILK Magdalena MOSM Tychy 02 U20 SL -- GAWLINA Józef Z/2852/17 2020 BEZ
4 15 s 2 68.08 KONOPKA Anna UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2063/18 2020 5
5 16 s 2 68.21 RZYMAN Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL -- WIKTOR Dagmara JUSTYNIAK Joanna , Z/1985/16 , 2020 4 LDK!
6 18 s 2 69.14 SIUDA Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2630/19 2020 LDK! 63
7 21 s 2 71.79 DZIEDZIC Angelika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2072/18 2020 5
1 10 s 3 65.89 BANKO Dominika UKS Diament Godów 05 U16 SL V B.D. Z/2076/20 2020
2 12 s 3 67.15 PIZNAL Weronika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2570/19 2020 LDK! 69
3 13 s 3 67.24 DZIDA Maria MKS Iskra Pszczyna 05 U16 SL -- BIELA Marek Z/2167/19 2020
4 14 s 3 67.64 MODZELEWSKA Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL -- KOS Kamil Z/2996/18 2020
5 17 s 3 68.75 WALU¦ Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U18 SL -- SYSAK Tomasz JUSTYNIAK Joanna , Z/0599/18 , 2020 LDK!
6 19 s 3 69.51 SERAFIN Martyna UKS Olimpia Zabrze 04 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1617/20 2020
7 20 s 3 70.03 BEDNARZ Aleksandra LKS Pogórze Skoczów 05 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0982/18 2020 BEZ
800 m K
1 1 s 1 2:19.29 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 93 Sen SL III BEDNARCZYK Józef Z/1002/11 2020 BEZ
2 2 s 1 2:20.65 LUBIŃSKA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U18 SL III KOS Kamil Z/1981/18 2020 4 LDK!
3 3 s 1 2:38.66 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 05 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2020 BEZ
4 6 s 1 2:44.32 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U16 SL -- PASZTA Anna Z/3090/18 2020 BEZ LDK!
1 4 s 2 2:39.42 KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL -- KOBĘDZA Jan Z/5205/19 2020 LDK!
2 5 s 2 2:40.00 TYMAN Karolina UKS Diament Godów 06 U16 SL -- B.D. Z/2078/20 2020
3 7 s 2 2:46.89 CZYŻ Marlena UKS Diament Godów 06 U16 SL -- B.D. Z/2077/20 2020
4 8 s 2 2:55.30 ŁA¦ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL -- KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/2612/18 , 2020 5 LDK!
5 9 s 2 2:56.36 ŁA¦ Sylwia MKS Czechowice-Dziedzice 06 U16 SL -- KOBĘDZA Jan Z/2472/20 2020 LDK!
3000 m K
1 1 s 1 10:41.10 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 02 U20 SL III RU¦NIAK Stefan Z/3180/16 2020 2
2 2 s 1 10:55.68 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 02 U20 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2286/16 2020 3
3 3 s 1 11:36.27 KOZIK Karolina MOSM Tychy 03 U18 SL IV GAWLINA Józef Z/2138/17 2020 3
4 4 s 1 12:25.04 MASARSKA Weronika MUKS SZS Cieszyn 02 U20 SL -- WERNER Mirosław Z/1902/20 2020
80 pł K
1 s 1 13.04 BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL +1.2 IV PASZTA Anna Z/3957/18 2020 BEZ LDK!
2 s 1 17.36 SMAJEK Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 06 U16 SL +1.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1990/20 2020 LDK!
1500 m prz K
1 1 s 1 5:10.51 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U23 SL -- PASZTA Wiesław Z/2532/15 2020 1
2 2 s 1 5:16.83 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U18 SL III PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3735/17 2020 3 LDK!
3 3 s 1 5:20.78 KWAPISZ Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U23 SL -- PASZTA Wiesław Z/1961/19 2020
Tyczka K
1 f 1 3.40 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 02 U20 SL I KUBALA Magdalena Z/3371/15 2020 1
2 f 1 3.20 BALCAR Martyna MKS Ustroń 04 U18 SL II KUBALA Magdalena Z/2689/17 2020 3
3 f 1 3.20 CHAMOT Maja MKS Ustroń 03 U18 SL II KUBALA Magdalena Z/3368/15 2020 1
4 f 1 2.90 MACURA Zuzanna MKS Ustroń 04 U18 SL III KUBALA Magdalena Z/1182/18 2020 4
5 f 1 2.40 KAPKA Agnieszka UKS Olimp Mazańcowice 06 U16 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/4236/19 2020
W dal K
1 f 1 5.48 DEREJCZYK Adrianna AZS-AWF Katowice 91 Sen SL +1.3 II MARKOWSKI Jacek Z/2349/11 2020
2 f 1 5.37 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 99 U23 SL -1.2 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/3788/19 2020
3 f 1 5.11 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 03 U18 SL -0.4 III PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2020 3
4 f 1 5.06 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U20 SL +4.3 IV CHRIST Marek Z/2387/15 2020 2
5 f 1 5.03 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL +1.3 IV DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2020 3 LDK!
6 f 1 4.93 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 98 U23 SL -0.9 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2020 BEZ
7 f 1 4.88 GÓRCZEWSKA Daria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 04 U18 SL +1.4 IV B.D. Z/3397/18 2020 4 LDK!
8 f 1 4.80 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U20 SL +1.2 IV JUSTYNIAK Joanna Z/0257/17 2020 3 LDK!
9 f 1 4.62 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 06 U16 SL +1.3 V DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2020 5 LDK!
10 f 1 3.80 CZUŻ Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL -0.5 -- DOBIJA Katarzyna Z/2980/18 2020 5
  5.00 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U20 SL 0.0 IV CHRIST Marek Z/2387/15 2020 2
100 m M
1 1 s 1 10.5 r STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 Sen MA +0.5 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2020 1
2 1 s 1 10.5 r PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL +0.5 -- HOMA Wioleta Z/0363/15 2020 M
3 3 s 1 10.6 r MAJEWSKI Jacek AZS-AWF Katowice 00 U23 SL +0.5 -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/4611/15 2020
4 5 s 1 10.7 r KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U23 SL +0.5 -- PRENCEL Piotr B.D. KOTUŁA Krzysztof # Z/0326/14 2020
5 5 s 1 10.7 r TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL +0.5 -- ROLAK Dorota Z/5732/15 2020 1
6 5 s 1 10.7 r DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +0.5 -- KRUPA Iwona Z/0121/15 2020 1
7 13 s 1 11.1 r KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 Sen SL +0.5 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2020 2
8 18 s 1 11.4 r ROSÓŁ Sebastian AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +0.5 -- KRUPA Iwona Z/0754/15 2020 2
1 16 s 2 11.37 PA¬DZIERZ Adam AZS-AWF Katowice 00 U23 SL -0.7 III MATUSIŃSKI Aleksander Z/4651/15 2020 2
2 19 s 2 11.41 KISIL Kamil WLKS Wrocław 04 U18 DS -0.7 III KOBIAŁKA Kamil Z/0461/18 2020 LDK!
3 20 s 2 11.62 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 04 U18 SL -0.7 III CHRIST Marek Z/3587/18 2020 5 LDK!
4 24 s 2 11.74 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL -0.7 III KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2020
5 28 s 2 11.95 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 03 U18 SL -0.7 IV KRUPA Iwona Z/0803/17 2020 3
6 33 s 2 12.15 WIECZOREK Jan UKS 10 Zagórze 04 U18 SL -0.7 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2020 LDK!
1 14 s 3 11.20 WRÓBEL Michał UKS Czwórka Żory 02 U20 SL +1.2 II KRUPA Iwona Z/5054/18 2020 4
2 17 s 3 11.38 KONIECZNY Mateusz KS Sprinterzy.com Kraków 02 U20 MA +1.2 III B.D. Z/5667/15 2020
3 22 s 3 11.64 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 04 U18 SL +1.2 III HOMA Wioleta Z/2034/18 2020 5 LDK!
4 25 s 3 11.86 LIBURA Jakub LKS Pogórze Skoczów 06 U16 SL +1.2 IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0978/18 2020 BEZ LDK!
5 26 s 3 11.88 LIBURA Sebastian LKS Pogórze Skoczów 06 U16 SL +1.2 IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0979/18 2020 5 LDK!
6 30 s 3 12.01 CYGAN Wiktor AZS-AWF Katowice 03 U18 SL +1.2 IV MARMUR Stanisław Z/0991/20 2020
7 31 s 3 12.04 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL +1.2 IV PĘKALA Łukasz Z/4282/18 2020 BEZ
8 32 s 3 12.05 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 05 U16 SL +1.2 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2020 4
1 23 s 4 11.70 MLECZEK Piotr UKS 10 Zagórze 05 U16 SL +1.7 III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2650/20 2020 LDK!
2 29 s 4 11.97 OLSZYŃSKI Jakub UKS 10 Zagórze 03 U18 SL +1.7 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1609/16 , 2020 LDK!
3 34 s 4 12.21 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U20 SL +1.7 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1981/16 2020 3 LDK! 81
4 35 s 4 12.36 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +1.7 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2020 5 LDK! 76
5 36 s 4 12.65 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL +1.7 V DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4867/18 2020 BEZ LDK! 70
1 27 s 5 11.94 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 04 U18 SL +0.5 IV KRUPA Iwona Z/1305/20 2020
2 37 s 5 12.70 ZAJˇC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 06 U16 SL +0.5 V DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2020
3 38 s 5 12.92 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 06 U16 SL +0.5 -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2020 BEZ LDK!
4 39 s 5 13.08 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 05 U16 SL +0.5 -- B.D. Z/3404/18 2020 BEZ LDK!
5 40 s 5 13.47 JONKISZ Michał MKS Czechowice-Dziedzice 06 U16 SL +0.5 -- HOMA Wioleta Z/1686/20 2020 BEZ LDK!
6 41 s 5 13.60 JAFERNIK Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL +0.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1993/20 2020 LDK!
1 4 s 6 10.65 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL +1.1 M HOMA Wioleta Z/0363/15 2020 M
2 8 s 6 10.71 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 Sen MA +1.1 I KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2020 1
3 9 s 6 10.77 MAJEWSKI Jacek AZS-AWF Katowice 00 U23 SL +1.1 I MATUSIŃSKI Aleksander Z/4611/15 2020
4 10 s 6 10.86 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U23 SL +1.1 I PRENCEL Piotr B.D. KOTUŁA Krzysztof # Z/0326/14 2020
5 11 s 6 10.96 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL +1.1 II ROLAK Dorota Z/5732/15 2020 1
6 12 s 6 10.99 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +1.1 II KRUPA Iwona Z/0121/15 2020 1
7 15 s 6 11.35 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 Sen SL +1.1 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2020 2
8 20 s 6 11.62 ROSÓŁ Sebastian AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +1.1 III KRUPA Iwona Z/0754/15 2020 2
200 m M
1 1 s 1 21.64 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U23 SL +0.8 I PRENCEL Piotr B.D. KOTUŁA Krzysztof # Z/0326/14 2020
2 2 s 1 21.70 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL +0.8 I ROLAK Dorota Z/5732/15 2020 1
3 3 s 1 21.78 MAJEWSKI Jacek AZS-AWF Katowice 00 U23 SL +0.8 I MATUSIŃSKI Aleksander Z/4611/15 2020
4 4 s 1 22.35 WRÓBEL Michał UKS Czwórka Żory 02 U20 SL +0.8 II KRUPA Iwona Z/5054/18 2020 4
5 5 s 1 22.40 PA¬DZIERZ Adam AZS-AWF Katowice 00 U23 SL +0.8 II MATUSIŃSKI Aleksander Z/4651/15 2020 2
6 6 s 1 22.76 KONIECZNY Mateusz KS Sprinterzy.com Kraków 02 U20 MA +0.8 II DMP B.D. Z/5667/15 2020 82
7 7 s 1 22.78 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 Sen SL +0.8 II BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2020 2
1 9 s 2 23.50 FULARSKI Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U23 SL +1.3 III PĘKALA Łukasz Z/3074/18 2020 3
2 10 s 2 23.56 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL +1.3 III KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2020
3 12 s 2 23.92 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 03 U18 SL +1.3 IV KRUPA Iwona Z/0803/17 2020 3
4 14 s 2 24.12 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 04 U18 SL +1.3 IV KRUPA Iwona Z/1305/20 2020
1 8 s 3 23.34 KISIL Kamil WLKS Wrocław 04 U18 DS +1.6 III KOBIAŁKA Kamil Z/0461/18 2020 LDK!
2 13 s 3 24.02 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 04 U18 SL +1.6 IV HOMA Wioleta Z/2034/18 2020 5 LDK!
3 15 s 3 24.51 ZDANOWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL +1.6 -- PĘKALA Łukasz Z/4524/18 2020 5
4 17 s 3 25.53 GIZICKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U20 SL +1.6 -- KOS Kamil JUSTYNIAK Joanna Z/0258/17 2020 BEZ LDK!
1 11 s 4 23.74 CYGAN Wiktor AZS-AWF Katowice 03 U18 SL +1.0 IV MARMUR Stanisław Z/0991/20 2020
2 16 s 4 24.67 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL +1.0 V PĘKALA Łukasz Z/4282/18 2020 BEZ
3 18 s 4 26.06 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL +1.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4867/18 2020 BEZ LDK!
4 19 s 4 26.20 ZAJˇC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 06 U16 SL +1.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2020
5 20 s 4 27.08 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 06 U16 SL +1.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/2116/20 2020
6 21 s 4 28.29 JONKISZ Michał MKS Czechowice-Dziedzice 06 U16 SL +1.0 -- HOMA Wioleta Z/1686/20 2020 BEZ LDK!
400 m M
1 1 s 1 53.98 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 01 U20 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/2730/17 2020 3
2 2 s 1 54.97 MˇKA Patryk UKS Czwórka Żory 04 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/4762/18 2020 5
3 3 s 1 55.83 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/3181/16 2020 2 LDK!
4 4 s 1 57.80 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2020 5 LDK!
5 5 s 1 59.78 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2020 BEZ LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:00.94 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U18 SL III DMP U20 KOS Kamil Z/5086/19 2020 LDK! 102
2 2 s 1 2:14.60 BIZOŃ Artur MOSM Tychy 04 U18 SL -- B.D. Z/2206/20 2020
3 3 s 1 2:16.20 MALARZ Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL -- KOS Kamil Z/1989/20 2020
4 4 s 1 2:19.78 NETER Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 04 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/2498/20 2020
5 5 s 1 2:20.81 ¦PIEWAK Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL -- KOS Kamil Z/1988/20 2020 LDK!
1 6 s 2 2:25.72 SADOWSKI Szymon MKS Żywiec 05 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/4173/18 2020 BEZ
2 7 s 2 2:26.76 ROTER Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U16 SL -- B.D. Z/4953/19 2020
3 8 s 2 2:28.02 SIKORA Szymon LKS Pogórze Skoczów 06 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1469/19 2020
4 9 s 2 2:31.19 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 05 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2020
5 10 s 2 2:32.20 LEWANDOWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze 06 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2064/18 2020 BEZ
1500 m M
1 1 s 1 4:22.03 FIJAK Tomasz MKS Żywiec 04 U18 SL -- FIJAK Krystyna Z/3749/17 2020 5
2 2 s 1 4:27.37 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 02 U20 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2998/17 2020 4
3 3 s 1 4:31.05 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 04 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2020 5
4 4 s 1 4:35.15 MOLA Mateusz MUKS SZS Cieszyn 00 U23 SL -- WERNER Mirosław Z/2461/18 2020 BEZ
5 5 s 1 4:41.27 BUREK Jan UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/0695/17 2020 BEZ
6 6 s 1 5:11.63 SUSKI Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1987/20 2020 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 5:43.48 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U23 SL -- PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2020
2 2 s 1 6:04.14 LACHOWSKI Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 05 U16 SL III RU¦NIAK Stefan Z/2994/18 2020 5 LDK!
3 3 s 1 6:20.10 BIZOŃ Karol MKS-MOS Katowice 02 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/2212/19 2020
4 4 s 1 6:42.21 SEMPER Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL -- MALARZ Beata PASZTA Anna , Z/3733/18 , 2020 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.46 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 04 U18 SL +1.7 III CHRIST Marek Z/3587/18 2020 5 LDK!
  s 1 DQ GRZEMPA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +1.7 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4402/18 2020 BEZ LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.90 WˇSEK Emanuel MKS Żywiec 01 U20 SL III BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2020 2
2 f 1 1.70 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 06 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/4169/18 2020 BEZ LDK!
3 f 1 1.60 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 06 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2020 BEZ LDK!
4 f 1 1.55 ¬ALOUDIK Andrzej KS Sprint Bielsko-Biała 05 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/4145/19 2020
5 f 1 1.50 LADA Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5649/18 2020 BEZ LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.70 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 02 U20 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/3514/16 2020 1
2 f 1 3.60 BUCKI Dawid UKS Olimp Mazańcowice 03 U18 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/4103/17 2020 4
3 f 1 3.50 KUNC Michał MKS Ustroń 05 U16 SL IV KUBALA Magdalena Z/4061/18 2020 5
W dal M
1 f 1 6.55 WIECZOREK Jan UKS 10 Zagórze 04 U18 SL +1.2 III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2020 LDK!
2 f 1 6.15 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 06 U16 SL +1.8 IV FIJAK Krystyna Z/4169/18 2020 BEZ LDK!
3 f 1 6.01 MLECZEK Piotr UKS 10 Zagórze 05 U16 SL -0.9 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2650/20 2020 LDK!
4 f 1 5.85 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 05 U16 SL +0.1 V PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2020 4
5 f 1 5.75 OLSZYŃSKI Jakub UKS 10 Zagórze 03 U18 SL +0.4 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1609/16 , 2020 LDK!
6 f 1 5.22 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 06 U16 SL +0.4 -- DĘBOWSKI Michał Z/2116/20 2020
  f 1 NM TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 90 Sen SL 0.0 -- B.D. Z/2974/11 2020

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.671845912933 sekund