Warszawa 27.06.2020
1. edycja Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej 2020 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 s 1 12.59 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 04 U18 MZ 0.0 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2020 3
2 s 1 13.02 WIŚNIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ 0.0 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/4487/18 2020 4 LDK! 111
3 s 1 13.12 KALINOWSKA Maja UKS Otrębusy 04 U18 MZ 0.0 III B.D. Z/2874/20 2020
4 s 1 13.42 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 03 U18 MZ 0.0 IV GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2020 5
5 s 1 13.97 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 04 U18 MZ 0.0 -- BOGUCKI Michał Z/2402/20 2020
6 s 1 14.15 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 04 U18 MZ 0.0 -- B.D. Z/3634/18 2020 5
1 1 e 1 12.69 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U20 MZ +0.5 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2020 2 LDK! 126
2 2 e 1 12.87 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U20 MZ +0.5 III CUCH Tadeusz Z/2037/16 2020 2
3 3 e 1 12.91 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U20 MZ +0.5 III GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2020 1
4 4 e 1 14.50 SZCZĘCH Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U20 MZ +0.5 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/3756/19 2020
1 f 1 12.56 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U20 MZ +0.4 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2020 2 LDK! 131
2 f 1 12.61 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 04 U18 MZ +0.4 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2020 3
3 f 1 12.77 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U20 MZ +0.4 III GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2020 1
4 f 1 12.81 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U20 MZ +0.4 III CUCH Tadeusz Z/2037/16 2020 2
5 f 1 13.06 WIŚNIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +0.4 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/4487/18 2020 4 LDK! 109
6 f 1 13.26 KALINOWSKA Maja UKS Otrębusy 04 U18 MZ +0.4 IV B.D. Z/2874/20 2020
7 f 1 13.45 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 03 U18 MZ +0.4 IV GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2020 5
8 f 1 14.04 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 04 U18 MZ +0.4 -- B.D. Z/3634/18 2020 5
400 m K
1 s 1 60.23 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ III JOBT Andrzej Z/3000/17 2020 2
2 s 1 61.39 ŚWIESIULSKA Olga GKS Wilga Garwolin 04 U18 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4368/17 2020 2
3 s 1 62.11 MULTAN Julianna SRS Kondycja Piaseczno 04 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1874/18 2020 4 LDK!
4 s 1 65.86 DZIEWOŃSKA Malwina SRS Kondycja Piaseczno 06 U16 MZ V PARADOWSKI Wiesław Z/1867/18 2020 5 LDK!
5 s 1 68.14 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/3635/18 2020 BEZ
6 s 1 71.31 WĄSOWSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 04 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1687/20 2020
1 1 s 2 53.38 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice 91 Sen SL M B.D. Z/4322/11 2020
2 2 s 2 62.20 KOWALIK Katarzyna Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U23 MZ -- B.D. Z/3546/19 2020
3 3 s 2 64.50 GÓRSKA Zofia OKS Skra Warszawa 02 U20 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/1914/16 2020 BEZ
4 4 s 2 64.60 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ -- JENDRYCH Marek B.D. Z/0709/14 2020
5 5 s 2 69.40 GAJDA Zuzanna BKS Wataha Warszawa 02 U20 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof Z/2394/18 2020 BEZ
1500 m K
1 1 s 1 4:33.62 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2020 1 LDK!
2 2 s 1 4:50.11 GAJDA Sylwana AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ III B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2020
3 3 s 1 4:56.68 KLIMEK Beata LUKS Boguszyce 99 U23 LD III SUPEŁ Dorota Z/0820/17 2020
4 4 s 1 5:18.05 SZANIAWSKA Agata GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/5480/15 2020 3
5 5 s 1 5:29.90 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 04 U18 MZ -- KRAWCZAK Andrzej # Z/0255/19 2020
6 6 s 1 5:42.88 SZKLARSKA Karolina UKS Filipides Teresin 04 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4998/19 2020 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 61.79 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 96 Sen WP I DMP REJEWSKI Robert B.D. Z/1671/12 2020 117
2 2 s 1 69.69 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U20 MZ IV B.D. Z/0757/15 2020 2
3 3 s 1 70.69 SZYMCZYK Kornelia OKLA Ostrołęka 04 U18 MZ IV WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2020 3 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 27.36 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 08 U14 MZ V WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2020
Dysk (1) K
1 f 1 33.16 GRZESZCZYK Karolina OKLA Ostrołęka 04 U18 MZ III SZUSTER Konrad Z/2730/18 2020 3 LDK!
1 f 1 36.39 MROCZKOWSKA Julia OKLA Ostrołęka 02 U20 MZ III SZUSTER Katarzyna Z/3061/16 2020 3
1 f 2 41.40 OLSZEWSKA Magdalena OKLA Ostrołęka 99 U23 MZ II SZUSTER Katarzyna Z/2531/15 2020
Młot (3) K
1 f 1 47.10 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ III DMP U20 ROSA Mikołaj Z/2267/18 2020 4 118
2 f 1 42.63 WALCZAK Alicja AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ III DMP U20 GÓRA Marcin Z/2464/20 2020 102
3 f 1 42.63 ŁUGOWSKA Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD III B.D. Z/2102/20 2020
4 f 1 41.73 ORLIŃSKA Martyna UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD III ZIMNY Emanuel B.D. , Z/0284/18 , 2020 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 67.47 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 Sen LU M DMP ROSA Mikołaj B.D. B.D. B.D. Z/1398/13 2020 182
Oszczep (500) K
1 f 1 38.57 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ III DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2020 LDK! 103
2 f 1 37.68 BARTOSIAK Zuzanna MUKS Płock 03 U18 MZ III MIESZKOWSKI Piotr RÓJ Eugeniusz , Z/0605/17 , 2020 3 LDK!
3 f 1 30.72 WEBER Ewelina MUKS Płock 04 U18 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/3457/18 , 2020 4 LDK!
4 f 1 30.00 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 04 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0372/17 , 2020 BEZ LDK!
5 f 1 26.58 GRONKIEWICZ Julia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 04 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3486/19 2020 BEZ LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 42.63 BAJOR Magdalena AZS UMCS Lublin 99 U23 LU II DMP WIEJAK Izydor B.D. Z/5214/15 2020 105
2 f 1 39.10 STYŚ Agata SKS Feniks Siedlce 01 U20 MZ III WYSOCKI Rafał Z/5561/15 2020 3
3 f 1 34.14 PAWŁOWSKA Gabriela OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- DAMSZEL Tomasz B.D. Z/4005/15 2020 4
100 m M
1 1 e 1 10.88 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U20 MZ -0.7 I DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2020 2 LDK!
2 2 e 1 11.12 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U23 MZ -0.7 II TRZOS Leszek Z/5567/15 2020 1
3 3 e 1 11.31 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U20 MZ -0.7 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2020 LDK! 120
4 4 e 1 11.51 DZIKIEWICZ Paweł MUKS Płock 02 U20 MZ -0.7 III B.D. DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0992/16 , 2020 3 LDK!
5 8 e 1 12.39 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 02 U20 MZ -0.7 -- BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2020 LDK!
1 5 e 2 11.70 NAPIÓRKOWSKI Eliasz OKLA Ostrołęka 04 U18 MZ +0.9 III WITKOWSKI Bartosz Z/5093/19 2020
2 6 e 2 11.89 DĘBECKI Kacper GKS Wilga Garwolin 02 U20 MZ +0.9 IV BUSZTA Stanisław Z/1188/18 2020 4
3 7 e 2 12.11 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U20 MZ +0.9 IV RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2020 4 LDK!
4 9 e 2 12.54 LIS Karol GKS Wilga Garwolin 02 U20 MZ +0.9 -- BUSZTA Stanisław Z/1038/19 2020
5 10 e 2 12.60 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ +0.9 -- RĄCZKA Paweł Z/1114/18 2020 5 LDK!
1 f 1 11.96 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U20 MZ -0.5 IV BOROŃ Adam Z/0301/19 2020
2 f 1 12.14 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U20 MZ -0.5 IV RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2020 4 LDK!
3 f 1 12.42 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 02 U20 MZ -0.5 -- BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2020 LDK!
4 f 1 12.64 LIS Karol GKS Wilga Garwolin 02 U20 MZ -0.5 -- BUSZTA Stanisław Z/1038/19 2020
5 f 1 12.71 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ -0.5 -- RĄCZKA Paweł Z/1114/18 2020 5 LDK!
1 f 2 10.82 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U20 MZ -0.4 I DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2020 2 LDK!
2 f 2 11.01 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U23 MZ -0.4 II TRZOS Leszek Z/5567/15 2020 1
3 f 2 11.29 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U20 MZ -0.4 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2020 LDK! 122
4 f 2 11.53 DZIKIEWICZ Paweł MUKS Płock 02 U20 MZ -0.4 III B.D. DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0992/16 , 2020 3 LDK!
5 f 2 11.73 NAPIÓRKOWSKI Eliasz OKLA Ostrołęka 04 U18 MZ -0.4 III WITKOWSKI Bartosz Z/5093/19 2020
6 f 2 11.98 DĘBECKI Kacper GKS Wilga Garwolin 02 U20 MZ -0.4 IV BUSZTA Stanisław Z/1188/18 2020 4
400 m M
1 s 1 49.77 OGONOWSKI Szymon AZS-AWF Warszawa 85 Masters MZ II OGONOWSKI Jakub Z/1812/12 2020 2
2 s 1 50.25 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 79 Masters MZ II ADAMCZYK Jakub B.D. Z/3910/11 2020 3
3 s 1 50.69 BILIŃSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U20 MZ III B.D. Z/0546/19 2020
4 s 1 50.95 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ III JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2020 3
4 s 1 50.95 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 00 U23 MZ III BALCERZAK Piotr Z/4261/15 2020 3
6 s 1 51.08 BUCH Natan AZS Łódź 95 Sen LD III SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2020 2
1 s 2 53.06 ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 04 U18 MZ IV KRAWCZAK Andrzej Z/0226/18 2020 5
2 s 2 54.09 PIETRUSZEWSKI Damian UKS Filipides Teresin 03 U18 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1016/17 2020 5 LDK!
3 s 2 54.68 ANDZIAK Stanisław OKS Skra Warszawa 04 U18 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/2477/20 2020
4 s 2 55.86 BOGUSZEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 04 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/1926/18 2020 BEZ
5 s 2 57.26 SZAŁAS Stanisław GKS Wilga Garwolin 04 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0339/18 2020 5
6 s 2 65.41 DULNIAK Ryszard AZS-AWF Warszawa 04 U18 MZ -- B.D. Z/0745/20 2020
1 s 3 51.56 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/4218/15 2020 3
2 s 3 51.62 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U23 MZ III OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2020 3
3 s 3 52.07 ROMANIUK Daniel OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ III DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/2632/16 2020 4 109
4 s 3 54.03 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów 87 Sen LU -- B.D. Z/5039/19 2020
5 s 3 56.83 PRZYGODA Michał BKS Wataha Warszawa 02 U20 MZ -- B.D. B.D. , Z/4685/18 , 2020 BEZ LDK!
6 s 3 57.21 JASZCZYŃSKI Andrzej AZS-AWF Warszawa 88 Sen MZ -- B.D. Z/1170/20 2020
7 s 3 58.30 WRÓBLEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 79 Masters MZ -- B.D. Z/0612/19 2020
1500 m M
1 1 s 1 3:56.54 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD II KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/0333/15 2020
2 2 s 1 3:58.05 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/1769/15 2020 3
3 3 s 1 3:58.12 MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 01 U20 MZ II JOBT Andrzej Z/3951/15 2020
4 4 s 1 3:58.68 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 Sen MZ II JOBT Andrzej Z/1508/13 2020 2
5 5 s 1 4:03.51 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U23 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2020 3 LDK!
6 6 s 1 4:05.21 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/3643/16 2020 3 LDK!
7 7 s 1 4:05.67 ŻUK Bartosz MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ III JOBT Andrzej Z/1421/17 2020
8 8 s 1 4:06.02 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94 Sen LU III DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2020 2 52
9 10 s 1 4:10.29 WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa 00 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/2323/15 2020
10 13 s 1 4:14.81 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1780/15 2020 3
11 14 s 1 4:17.64 FOLGA Bartłomiej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD IV DMP DMP U20 DĄBKOWSKA Małgorzata KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0984/17 , 2020 LDK! 27 90
  s 1 DNF POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2020 3
1 9 s 2 4:09.42 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 03 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/1876/18 2020 3 LDK!
2 11 s 2 4:13.62 HELON Radosław MKL Szczecin 94 Sen ZP -- MURAWSKI Zbigniew B.D. Z/1151/11 2020 2
3 12 s 2 4:14.17 KOWALCZYK Dominik OKLA Ostrołęka 04 U18 MZ IV WITKOWSKI Bartosz Z/1098/18 2020 5 LDK!
4 15 s 2 4:18.30 SKIERKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 02 U20 MZ IV WRONA Grzegorz Z/3155/16 2020 BEZ
5 16 s 2 4:23.20 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4751/19 2020 LDK!
6 17 s 2 4:25.48 MAKOWSKI Mateusz MKS Pułtusk 04 U18 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/4152/19 2020
7 18 s 2 4:27.22 SIERAŃSKI Daniel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/3610/18 2020 5
8 19 s 2 4:28.57 NOWAK Kosma KS Czempion Warszawa 03 U18 MZ -- DZICZEK Szymon Z/5380/19 2020
9 20 s 2 4:30.03 SZYMAŃSKI Przemysław AZS-AWF Warszawa 00 U23 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0746/20 2020
10 21 s 2 4:38.07 MACIOCH Szymon UKS Liceum sportowe Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/1848/20 2020
Tyczka M
1 f 1 4.60 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ I KACHKOVSKYI Gennadii Z/3292/11 2020 1
2 f 1 4.40 PIWOWARSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ II KACHKOVSKYI Gennadii B.D. Z/1588/14 2020
3 f 1 4.30 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa 97 Sen MZ II KACHKOVSKYI Gennadii Z/1278/13 2020
4 f 1 4.20 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ II DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2020 2 LDK! 130
5 f 1 3.60 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U20 MZ III WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2020 4 LDK!
6 f 1 3.20 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2020 4
7 f 1 2.80 BILALOV Isa SKS Feniks Siedlce 06 U16 MZ V WYSOCKI Rafał Z/4735/19 2020
Dysk (1) M
1 f 1 37.65 STĘPIŃSKI Patryk MKS Bank BS Płońsk 05 U16 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2354/19 2020 LDK!
2 f 1 34.31 KOPCIŃSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 05 U16 MZ V WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2344/19 2020 LDK!
3 f 1 32.39 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 05 U16 MZ V BOROŃ Aldona Z/4491/18 2020 BEZ LDK!
4 f 1 27.44 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 05 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/5619/19 2020 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 37.68 KOWALSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/3904/17 , 2020 4 LDK!
2 f 1 35.52 MARKOWSKI Przemysław OKS Start Otwock 04 U18 MZ IV SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/3746/17 2020 3
3 f 1 30.26 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3569/18 2020 BEZ LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 41.54 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2020 M
2 f 1 39.61 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U23 MZ III BOROŃ Aldona Z/2377/15 2020 1
3 f 1 37.77 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/4230/11 2020 2
4 f 1 32.42 WILKOWSKI Piotr UKS LA Basket Warszawa 02 U20 MZ IV B.D. Z/4784/19 2020
Młot (5) M
1 f 1 65.89 DZIOBA Jakub AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ II GÓRA Marcin Z/4493/18 2020
Młot (6) M
1 f 1 62.89 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 02 U20 LU I DMP U20 KOPRON Witold Z/3906/16 2020 2 153
2 f 1 57.20 SOBIESZCZAK Miłosz AZS-AWF Warszawa 02 U20 MZ II DMP U20 GÓRA Marcin Z/2986/16 2020 3 140
3 f 1 47.60 BRYK Michał UKS Błyskawica Domaniewice 02 U20 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1643/16 2020 3
Młot (7.26) M
1 f 1 70.17 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość 93 Sen LU M DMP ROSA Mikołaj Z/2769/11 2020 M 161
2 f 1 62.61 RATAJCZYK Tomasz MUKS Park Zduńska Wola 02 U20 LD I SZEWCZYK Tomasz Z/1648/16 2020 1 LDK!
3 f 1 62.33 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U23 LU I DMP ROSA Mikołaj Z/3659/15 2020 1 134
4 f 1 60.23 WARCHOŁ Patryk OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ I ROSA Mikołaj Z/2247/16 2020 2
5 f 1 53.36 TUZ Damian KS Agros Zamość 97 Sen LU II ROSA Mikołaj Z/1400/13 2020 1
Oszczep (600) M
1 f 1 47.48 KRUKOWSKI Roch KS Warszawianka W-wa 07 U14 MZ IV KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał , Z/4541/18 , 2020 BEZ
Oszczep (700) M
1 f 1 37.36 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2020 4
2 f 1 26.09 SKOCZYLAS Adam GKS Wilga Garwolin 04 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0572/19 2020
Oszczep (800) M
1 f 1 80.75 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 92 Sen MZ MM KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2020 MM
2 f 1 73.18 GRZESZCZUK Łukasz KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ I KRUKOWSKI Michał Z/2741/11 2020 MM
3 f 1 65.78 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 97 Sen KP I MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/1564/13 2020 1
4 f 1 64.38 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I DMP B.D. B.D. Z/3684/11 2020 1 110
5 f 1 64.24 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ I DMP B.D. B.D. Z/5021/15 2020 1 109
6 f 1 61.97 MERTKA Jonasz UKS Cyprianka 99 U23 KP II MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/4340/15 2020
7 f 1 58.42 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 00 U23 MZ II PATLA Genowefa Z/2310/16 2020 3
8 f 1 47.02 KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce 00 U23 MZ III WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2020 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.0503778457642 sekund