Łódź 28.06.2020
1. Mityng Kwalifikacyjny ŁOZLA 2020 sesja popołudniowa [DMP] [DMP U20]
200 m K
1 1 s 1 24.38 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP +1.7 I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2020 2
2 2 s 1 25.27 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM +1.7 II SĘKOWSKA Anna Z/0193/17 2020 3 LDK!
3 3 s 1 25.42 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U18 DS +1.7 II BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2020 2
4 5 s 1 26.05 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 03 U18 LD +1.7 II BLAUSZ Henryka Z/3968/17 2020 5
5 6 s 1 26.29 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U23 LD +1.7 III KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2020 2
6 7 s 1 26.48 ŁYSKOWKA Maja LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U18 PD +1.7 III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4909/19 2020 LDK!
7 8 s 1 26.54 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U20 LD +1.7 III BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2020 1 LDK!
1 12 s 2 27.61 ADAMCZEWSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 05 U16 LD +1.4 IV LISIECKI Paweł Z/0238/18 2020 4
2 13 s 2 27.63 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD +1.4 IV RYBARCZYK Dariusz B.D. , Z/3462/19 , 2020 5 LDK!
3 14 s 2 27.66 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD +1.4 IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2020 3
4 15 s 2 27.70 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 06 U16 LD +1.4 IV KOPEĆ Dominik Z/5739/19 2020 LDK!
5 16 s 2 27.85 GUT Agata GKS Start Długołęka 04 U18 DS +1.4 IV DMP U20 BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/1283/18 , 2020 4 LDK! 94
6 17 s 2 28.07 KŁODAWSKA Nikola UKS Skoczek Władysławów 03 U18 WP +1.4 IV BERLIŃSKI Florian Z/2662/17 2020 5 LDK!
1 4 s 3 25.86 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 04 U18 DS +1.1 II KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2020 4
2 20 s 3 29.41 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS +1.1 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0730/18 2020 BEZ
3 21 s 3 29.48 DUDA Martyna AZS Łódź 04 U18 LD +1.1 -- BLAUSZ Henryka Z/2427/20 2020
4 22 s 3 29.83 OLBORSKA Nikola AZS Łódź 04 U18 LD +1.1 -- DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/2428/20 2020 72
5 23 s 3 30.17 OLEJNIK Natalia MUKS Park Zduńska Wola 04 U18 LD +1.1 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/0882/19 2020
6 24 s 3 31.60 NOWAK Tola KS AZS AWF Wrocław 04 U18 DS +1.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0660/20 2020
7 25 s 3 32.28 PAKUŁA Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 04 U18 LD +1.1 -- B.D. Z/5494/18 2020 BEZ
1 9 s 4 27.05 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD +2.7 III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2020 5 LDK!
2 10 s 4 27.46 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 05 U16 LD +2.7 IV BRÓDKA Daniel Z/0457/19 2020
3 11 s 4 27.53 ZAWADZKA Lena MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 09 U12 SL +2.7 IV B.D. OWCZAREK Konrad Z/4647/19 2020 LDK!
4 18 s 4 28.25 BANY Adrianna UKS Filipides Teresin 07 U14 MZ +2.7 IV ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0297/18 , 2020 BEZ LDK!
5 19 s 4 29.26 WALICKA Hanna AZS Łódź 05 U16 LD +2.7 V DMP DMP U20 BRÓDKA Daniel Z/0460/19 2020 30 77
6 26 s 4 34.80 PŁOCKA Milena LKS Koluszki 10 U12 LD +2.7 -- TOMCZYK Antoni Z/4288/19 2020
7 27 s 4 38.21 SIEMIŃSKA Anna LKS Koluszki 10 U12 LD +2.7 -- TOMCZYK Antoni Z/4294/19 2020
300 m K
1 1 s 1 40.60 MATYŚKIEWICZ Maja UKS Czempion Bełchatów 04 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0895/19 , 2020 LDK!
2 2 s 1 41.30 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2020 3
3 3 s 1 41.48 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP II WALCZAK Michał Z/1091/18 2020 4 LDK!
4 4 s 1 42.02 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 04 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2020 LDK!
5 5 s 1 44.22 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 05 U16 LD III B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2020 BEZ LDK!
  s 1 DNF NOWAK Nadia WLKS Wrocław 04 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2020 LDK!
1 6 s 2 45.55 KOZIOROWSKA Jolanta AZS Łódź 05 U16 LD IV BRÓDKA Daniel Z/0503/19 2020
2 9 s 2 46.69 KOWALSKA Julia AZS Łódź 00 U23 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/2362/20 2020
3 11 s 2 48.49 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 05 U16 LD V PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2020 5 LDK!
4 12 s 2 48.81 CIURZYŃSKA Amelia UKS Filipides Teresin 06 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0392/19 2020 LDK!
5 14 s 2 50.05 OGRODOWCZYK Anna RKS Łódź 06 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/4955/19 2020
6 19 s 2 54.75 KOCIAK Liliana UKS Lisy Zgierz 06 U16 LD -- B.D. B.D. Z/5249/19 2020 LDK!
1 7 s 3 46.38 SPŁAWSKA Oliwia UKS Achilles Leszno 07 U14 WP IV GÓRSKI Dariusz Z/4212/18 2020 BEZ LDK!
2 8 s 3 46.39 SŁOWIŃSKA Maja UKS Filipides Teresin 06 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0839/20 2020 LDK!
3 10 s 3 47.85 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 07 U14 WP V WALCZAK Michał Z/1062/18 2020 BEZ LDK!
4 13 s 3 48.91 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 07 U14 WP -- WALCZAK Michał Z/3122/19 2020 LDK!
5 15 s 3 52.65 POGREBNAIA Agata RKS Łódź 05 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna GOWORSKI Tomasz , Z/5088/19 , 2020 LDK!
6 16 s 3 52.66 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 07 U14 LD -- B.D. B.D. Z/1907/19 2020 LDK!
7 17 s 3 52.75 GIEJBATOW Julia UKS Filipides Teresin 08 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1569/19 2020 LDK!
8 18 s 3 54.16 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 07 U14 LD -- B.D. B.D. Z/1906/19 2020 LDK!
400 m K
1 1 s 1 58.22 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2020 3 LDK!
2 2 s 1 61.88 KICIŃSKA Marta KS Żeglina Sieradz 03 U18 LD III NOWAK Mieczysław Z/1605/19 2020
3 3 s 1 61.92 WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 05 U16 LD III WASIAK Jarosław Z/5148/18 2020 4 LDK!
4 4 s 1 63.22 WIKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 02 U20 LD IV NOWAK Mieczysław Z/3503/16 2020 4
5 5 s 1 64.16 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 04 U18 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/0087/18 2020 3
1 6 s 2 65.14 WOJNOWICZ Weronika KS Żeglina Sieradz 03 U18 LD -- NOWAK Mieczysław NOWAK Mieczysław , Z/2819/20 , 2020
2 7 s 2 65.93 LINOWSKA Rozalia PTT Delta Płock 04 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2653/18 2020 4
3 8 s 2 66.42 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 07 U14 DS V KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2020 4 LDK!
4 9 s 2 67.09 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- DMP U20 B.D. BENKOWSKI Henryk , Z/2191/17 , 2020 5 LDK! 70
3000 m K
1 s 1 10:06.52 GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 06 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2399/17 2020 2 LDK!
2 s 1 11:09.51 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04 U18 LD IV WASIAK Jarosław Z/5149/18 2020 4 LDK!
3 s 1 12:35.80 ŁUCZKO Maja UKS Filipides Teresin 08 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0753/20 2020 LDK!
80 pł K
1 1 e 1 12.27 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +0.3 II PAWŁOWSKA Maria Z/3464/18 2020 4 LDK!
2 2 e 1 12.80 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 05 U16 LD +0.3 III KUDŁA Jacek Z/4577/18 2020 BEZ
3 3 e 1 13.41 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 05 U16 LD +0.3 IV PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2020 5 LDK!
4 4 e 1 13.42 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 07 U14 DS +0.3 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2020 4 LDK!
5 5 e 1 14.53 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 06 U16 MZ +0.3 V ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2020 LDK!
6 6 e 1 15.61 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 06 U16 LD +0.3 -- KUDŁA Jacek Z/3193/19 2020
1 f 1 11.99 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +3.4 II PAWŁOWSKA Maria Z/3464/18 2020 4 LDK!
2 f 1 12.34 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 05 U16 LD +3.4 II KUDŁA Jacek Z/4577/18 2020 BEZ
3 f 1 13.34 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 05 U16 LD +3.4 IV PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2020 5 LDK!
4 f 1 14.32 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 07 U14 DS +3.4 V KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2020 4 LDK!
5 f 1 14.75 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 06 U16 MZ +3.4 V ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2020 LDK!
  f 1 DNF WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 06 U16 LD +3.4 -- KUDŁA Jacek Z/3193/19 2020
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.85 SZCZĘSNA Natalia RLTL ZTE Radom 04 U18 MZ +2.8 II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2020 2 LDK! 141
2 2 s 1 14.89 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 04 U18 LD +2.8 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2020 LDK!
3 3 s 1 17.05 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 03 U18 DS +2.8 IV BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2020 4
W dal K
1 f 1 5.54 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 04 U18 DS +1.5 II KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2020 4
2 f 1 5.54 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04 U18 DS +2.0 II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2020 3
3 f 1 5.31 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD +0.9 III BARSKA Jolanta Z/2460/17 2020 3
4 f 1 5.27 KACZMAREK Zuzanna KSLZS Kruszwica 00 U23 KP +1.9 III LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2020
5 f 1 5.15 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD +2.8 III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2020 4
6 f 1 5.14 BIBIK Anna UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD +2.0 III BARSKA Jolanta Z/0401/19 2020 4 LDK!
7 f 1 4.89 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 07 U14 LD +2.2 IV KUDŁA Jacek Z/5219/18 2020 BEZ
8 f 1 4.88 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS +1.6 IV DMP U20 SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2020 74
9 f 1 4.67 MUSIELAK Wiktoria UKS Achilles Leszno 01 U20 WP +3.2 -- GÓRSKI Dariusz Z/3037/16 2020 4
10 f 1 4.57 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 04 U18 LD +1.6 -- GOŹDZIK Beata Z/4296/19 2020
11 f 1 4.53 MIKOŁAJCZAK Dorota WLKS Wrocław 07 U14 DS +0.2 V B.D. Z/4916/19 2020
12 f 1 4.30 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 05 U16 LD +0.8 -- KUDŁA Jacek Z/4577/18 2020 BEZ
13 f 1 3.97 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD +1.4 -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2020 BEZ
14 f 1 3.96 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +0.7 -- SOBIERAJ Aneta GAWENDA Andrzej , Z/3470/18 , 2020 5 LDK!
  f 1 NM PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 02 U20 WP 0.0 -- B.D. Z/2622/17 2020 LDK!
  4.88 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 07 U14 LD +0.9 IV KUDŁA Jacek Z/5219/18 2020 BEZ
  4.94 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD +1.5 IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2020 4
Trójskok K
1 f 1 11.57 KACZMAREK Zuzanna KSLZS Kruszwica 00 U23 KP +3.0 II LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2020
2 f 1 11.45 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 U20 WP +1.0 III GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna Z/0611/16 2020 3 LDK!
3 f 1 10.24 DUBISZ Michalina UKS Achilles Leszno 03 U18 WP +2.2 IV GÓRSKI Dariusz Z/1948/20 2020
4 f 1 9.92 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 03 U18 WP +1.5 -- GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna Z/0532/17 2020 5 LDK!
5 f 1 9.71 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 01 U20 LD +1.7 -- GRABOLUS Marek Z/4046/18 2020 BEZ
  10.07 DUBISZ Michalina UKS Achilles Leszno 03 U18 WP +1.6 -- GÓRSKI Dariusz Z/1948/20 2020
300 m M
1 1 s 1 33.86 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98 U23 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2020 M
2 2 s 1 35.83 MORDAKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 01 U20 LD -- GRABOLUS Marek Z/6326/15 2020 3
3 3 s 1 35.90 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U23 LD -- WASIAK Jarosław Z/1882/15 2020 2
4 4 s 1 36.25 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów 03 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/1098/17 2020 2 LDK!
5 5 s 1 36.44 BUCH Natan AZS Łódź 95 Sen LD -- SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2020 2
6 12 s 1 39.46 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 02 U20 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2020 4 LDK!
1 6 s 2 37.16 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 05 U16 DS II BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2020 5 LDK!
2 7 s 2 38.11 JANKOWSKI Jakub AZS Łódź 05 U16 LD III BRÓDKA Daniel Z/0456/19 2020
3 8 s 2 39.05 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 05 U16 LD IV WASIAK Jarosław Z/0055/19 2020 5 LDK!
4 11 s 2 39.19 KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz UKS 55 Łódź 05 U16 LD IV PALISZEWSKI Maciej GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/0257/18 , 2020 BEZ LDK!
5 15 s 2 41.53 PIETRUSZKA Julian UKS Lisy Zgierz 04 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/0241/18 2020 BEZ
1 18 s 3 43.51 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 07 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0393/19 2020 BEZ LDK!
2 20 s 3 45.14 WOŚKO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 08 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz # Z/3471/19 2020 LDK!
3 21 s 3 45.67 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 08 U14 LD -- B.D. LISIECKI Paweł Z/5247/19 2020 LDK!
4 23 s 3 51.82 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 10 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2020 LDK!
5 24 s 3 54.73 CHOJNACKI Piotr LKS Koluszki 08 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/2580/20 2020
6 25 s 3 56.76 TENENTKA Kamil LKS Koluszki 08 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4295/19 2020
1 9 s 4 39.07 JARMUNDOWICZ Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 05 U16 LD IV WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław Z/2360/19 2020 LDK!
2 10 s 4 39.11 GLINKOWSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 05 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/4374/18 , 2020 LDK!
3 13 s 4 40.90 TERKIEWICZ Sebastian LKS Maraton Turek 04 U18 WP -- B.D. Z/0166/20 2020
4 14 s 4 41.33 WÓJCIK Kacper AZS Łódź 05 U16 LD V BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/0461/19 , 2020 LDK!
5 16 s 4 41.76 WINIECKI Igor RKS Łódź 06 U16 LD V KOWALCZYK Katarzyna JASZCZAK Stanisław , Z/0190/20 , 2020 LDK!
6 17 s 4 42.55 STEĆ Oliwier AZS-AWF Warszawa 06 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/5833/19 2020
7 19 s 4 44.54 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 02 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2020
8 22 s 4 46.63 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 07 U14 WP -- WALCZAK Michał Z/3103/19 2020 LDK!
400 m M
1 1 s 1 46.40 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 89 Sen DS M DMP SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3817/11 2020 M 155
2 2 s 1 46.72 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 95 Sen LD M DMP WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2020 M 148
3 3 s 1 48.22 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 98 U23 LD I KUCZKOWSKI Piotr B.D. Z/1217/14 2020
4 4 s 1 48.79 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2020
5 5 s 1 50.21 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U20 LD II SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2020 3 LDK!
6 7 s 1 50.84 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U20 DS III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0970/17 2020 4
7 8 s 1 52.08 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ III BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0648/14 2020
1 6 s 2 50.43 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 04 U18 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2020 4 LDK!
2 9 s 2 52.14 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 01 U20 DS III B.D. Z/3667/15 2020
3 10 s 2 52.95 MATERA Mateusz AZS Łódź 04 U18 LD IV BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/0658/18 , 2020 4 LDK!
4 11 s 2 53.07 JÓZEŃKÓW Andrzej UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U20 DS IV MARSZEWSKI Tomasz Z/0872/16 2020 BEZ
5 12 s 2 54.39 DÓJCZYŃSKI Michał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 03 U18 LD IV
6 13 s 2 55.70 SEKIETA Radosław MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 76 Masters LD -- WASIAK Jarosław Z/1353/18 2020 BEZ
7 14 s 2 57.82 FRĄCKOWIAK Kamil GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/3518/18 2020 BEZ 67
3000 m M
1 s 1 9:44.25 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2020 3
2 s 1 9:55.70 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U20 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3241/16 2020 3
3 s 1 10:03.52 JANIK Mikołaj LKS OSiR Pleszew 03 U18 WP IV B.D.
4 s 1 10:18.58 RĘBACZ Sylwester KS Żeglina Sieradz 74 Masters LD -- NOWAK Mieczysław Z/4189/18 2020 BEZ
5 s 1 10:18.95 SOBSTEL Rafał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/2349/18 2020 5 LDK!
6 s 1 10:35.41 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 03 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2020 5
7 s 1 10:44.21 NITECKI Konrad LKS Maraton Turek 03 U18 WP -- B.D. Z/0164/20 2020
8 s 1 10:53.50 KRZYSZTOFIK Dawid LKS Feniks Opoczno 02 U20 LD -- WOJTAREK Jacek Z/0540/16 2020 BEZ LDK!
  s 1 DNF PETROSYAN Artur LKS Feniks Opoczno 05 U16 LD -- WOJTAREK Jacek Z/1488/20 2020 LDK!
110 m pł MŁ M
1 e 1 19.69 KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz UKS 55 Łódź 05 U16 LD +2.2 -- PALISZEWSKI Maciej GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/0257/18 , 2020 BEZ LDK!
1 f 1 16.80 KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz UKS 55 Łódź 05 U16 LD +2.2 III PALISZEWSKI Maciej GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/0257/18 , 2020 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 e 1 14.63 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 04 U18 DS +2.2 II DMP U20 B.D. Z/1299/18 2020 5 138
2 e 1 15.79 WYSOCKI Aleksander UKS Skoczek Władysławów 03 U18 WP +2.2 IV BERLIŃSKI Florian Z/1630/17 2020 BEZ
1 f 1 15.78 WYSOCKI Aleksander UKS Skoczek Władysławów 03 U18 WP +2.2 IV BERLIŃSKI Florian Z/1630/17 2020 BEZ
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 17.05 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 02 U20 LD +2.2 IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2020 4 LDK!
  f 1 DNF JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 02 U20 LD +2.2 -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2020 4 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 2.20 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97 Sen KP I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1752/13 2020 M
2 f 1 2.00 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 01 U20 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2020 2
3 f 1 1.85 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 02 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/1639/16 2020 BEZ
4 f 1 1.70 GLINKOWSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 05 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/4374/18 , 2020 LDK!
5 f 1 1.60 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 04 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/3192/19 2020
6 f 1 1.55 MATUSIAK Kacper UKS Dziewiątka Kutno 05 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/4162/19 2020
7 f 1 1.45 PAWŁOWSKI Daniel UKS Dziewiątka Kutno 07 U14 LD -- THIMM Piotr KUDŁA Jacek # , Z/0909/20 , 2020 LDK!
8 f 1 1.40 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 07 U14 LD -- KUDŁA Jacek Z/5393/19 2020
Trójskok M
1 f 1 13.04 RUTOWICZ Przemysław AZS-AWF Katowice 00 U23 SL +2.2 -- GRABOLUS Marek Z/2231/15 2020
2 f 1 12.67 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 02 U20 DS +0.5 IV DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/2187/17 2020 4 89
3 f 1 12.49 BERLIŃSKI Rafał UKS Skoczek Władysławów 04 U18 WP +2.5 -- BERLIŃSKI Florian Z/2667/17 2020 BEZ
4 f 1 11.68 SZEWCZYK Maciej MUKS Park Zduńska Wola 04 U18 LD +2.0 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0672/18 , 2020 BEZ LDK!
  12.84 RUTOWICZ Przemysław AZS-AWF Katowice 00 U23 SL +1.6 -- GRABOLUS Marek Z/2231/15 2020

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.9637489318848 sekund