Zielona Góra 23 - 25.07.2010
XVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
200 m K
1 f 1 24.94 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.3 II #
2 f 1 25.27 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 U18 LD -0.3 II BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
3 f 1 25.31 TUR Magda AZS UMCS Lublin 93 U18 LU -0.3 II B.D. # 1
4 f 1 25.46 HELBIK Joanna LKS Pszczyna 93 U18 SL -0.3 II B.D. BEZ
5 f 1 25.52 NIEMCZAL Karolina UKS Achilles Leszno 94 U18 WP -0.3 II B.D. 2
6 f 1 25.53 PODLASZCZAK Natalia MKL Szczecin # 93 U18 ZP -0.3 II
7 f 1 25.60 WIEKIERA Monika MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ -0.3 II LEWANDOWSKI Jacek
8 f 1 26.02 HULISZ Karolina BKS Bydgoszcz 93 U18 KP -0.3 II B.D. BEZ
1 f 2 25.64 GWIAZDOŃ Katarzyna AZS-AWF Katowice 93 U18 SL +0.2 II
2 f 2 25.75 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +0.2 II B.D. # M
3 f 2 25.81 ROBAK Małgorzata LKS Polkowice 94 U18 DS +0.2 II #
4 f 2 25.90 GORZKOWSKA Anna MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL +0.2 II
5 f 2 26.23 FABIAŃCZYK Sylwia MKL Szczecin 94 U18 ZP +0.2 II #
6 f 2 26.62 KALISZ Magdalena TL Pogoń Ruda Śląska 93 U18 SL +0.2 III
7 f 2 26.80 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.2 III B.D. BEZ
800 m K
1 f 1 2:13.02 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia # 93 U18 PM II #
2 f 1 2:14.15 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U18 WN II NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
3 f 1 2:14.53 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda Śląska 93 U18 SL II B.D. PASZTA Wiesław 1
4 f 1 2:16.49 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M
5 f 1 2:17.26 KASZUBA Dominika SSMKS Parasol Wrocław # 93 U18 DS II
6 f 1 2:18.37 ROMEJ Justyna MKL Szczecin # 94 U18 ZP III B.D. # 2
7 f 1 2:19.06 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock # 94 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/2899/11 2017 2
8 f 1 2:20.71 KAWECKA Marcelina MUKS Płock 93 U18 MZ III
1 f 2 2:15.44 ORŁOWSKA Marta KS Sprinterzy.com Kraków # 93 U18 MA II OSTROWSKA Justyna Z/4669/19 2019
2 f 2 2:16.69 SIENNICKA Magdalena KS Agros Zamość 93 U18 LU II B.D. BEZ
3 f 2 2:18.15 SKÓRA Agnieszka LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP III BINDASZEWSKI Wiesław B.D. # Z/4586/11 2016 1
4 f 2 2:18.56 MIERZEJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III
5 f 2 2:19.27 JUSIŃSKA Monika OKS Start Otwock # 94 U18 MZ III #
6 f 2 2:20.35 KROPIEWNICKA Julita KS Podlasie Białystok 94 U18 PD III B.D. # 3
7 f 2 2:23.06 MIKLER Anna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III
8 f 2 2:29.93 HRYCAJEWSKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP IV B.D. # BEZ
1 3 w 1 2:30.52 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL IV # 686
2 6 w 1 2:36.49 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- 614
3 7 w 1 2:36.71 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS -- # 611
4 9 w 1 2:37.87 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ -- 598
5 11 w 1 2:38.66 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -- # 588
6 12 w 1 2:39.53 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- # 578
7 13 w 1 2:40.11 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ 572
8 15 w 1 2:45.59 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK -- KALWAT Marek KALWAT Marek 3 510
9 16 w 1 2:46.22 CHUDAŚ Monika MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS -- # 504
10 22 w 1 2:59.62 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 94 U18 PD -- B.D. # 1 369
1 1 w 2 2:29.05 POKORSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ IV 705
2 2 w 2 2:29.39 DOLOT Marlena LUKS Hańcza Suwałki 93 U18 PD IV 701
3 4 w 2 2:34.79 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1 634
4 5 w 2 2:35.65 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM -- 624
5 8 w 2 2:37.03 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -- # 607
6 10 w 2 2:38.18 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD -- B.D. # BEZ 594
7 14 w 2 2:45.12 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM -- RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1 516
8 17 w 2 2:46.66 KONKEL Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM -- KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4675/11 2016 2 499
9 18 w 2 2:47.89 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -- B.D. # 3 486
10 19 w 2 2:50.58 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -- # 458
11 20 w 2 2:50.87 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ -- KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3 455
12 21 w 2 2:51.44 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4 449
3000 m K
1 f 1 10:08.47 WIĄZEK Justyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 94 U18 LD II
2 f 1 10:11.42 LIPIECKA Agnieszka OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP II
3 f 1 10:13.32 PALUCH Kamila LKS Znicz Biłgoraj 94 U18 LU II B.D. BEZ
4 f 1 10:20.53 TAS Adrianna KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM II
5 f 1 10:22.16 LIPIECKA Angelika OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP II
6 f 1 10:22.69 MANEL Ewelina LKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP II
7 f 1 10:23.03 CZAPIEWSKA Monika UKS Olimpijczyk Skorzewo 94 U18 PM II ZBLEWSKI Leszek # Z/3510/11 2017 1
8 f 1 10:25.31 PAWŁOWSKA Marika WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4547/11 2013 2
9 f 1 10:33.58 BRZOZOWSKA Natalia MKS Żak Biała Podlaska 93 U18 LU III
10 f 1 10:40.30 TOMCZYK Monika UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL III #
11 f 1 10:44.54 MOKROS Zuzanna RKS Łódź 93 U18 LD III B.D. Z/3527/15 2019 1
12 f 1 10:47.28 LIS Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo 94 U18 WP III
13 f 1 10:53.41 GRZEŚ Krystyna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP III #
14 f 1 10:59.27 DOBRZAŃSKA Ewa UKS 12 Kalisz 93 U18 WP III
15 f 1 10:59.96 SZARMACHER Agata WKS Flota Gdynia 93 U18 PM III
16 f 1 11:03.09 GÓRNIAK Natalia UKS 12 Kalisz 94 U18 WP III
17 f 1 11:04.56 JAREMKO Nina UKS Jedynka Bartoszyce 94 U18 WN III #
18 f 1 11:09.03 CZERWIEŃ Ewelina MKS Truso Elbląg 93 U18 WN IV
19 f 1 11:09.14 NOWACKA Daria GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP IV #
20 f 1 11:14.27 GADOMSKA Dominika MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ IV #
21 f 1 11:18.26 JANKOWSKA Katarzyna NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN IV
22 f 1 12:37.90 SEMKŁO Agata LLKS Osowa Sień # 94 U18 LB -- #
100 m pł J MŁ K
1 2 e 1 14.38 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -0.8 I #
2 5 e 1 14.65 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ -0.8 II #
3 7 e 1 14.94 GRZYWACZ Aleksandra AZS Łódź 93 U18 LD -0.8 II
4 14 e 1 15.54 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -0.8 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
5 16 e 1 15.89 JARZYNA Aleksandra WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.8 III #
6 19 e 1 16.26 BERETA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.8 III
7 20 e 1 16.52 SZUMSKA Julia UKS 19 Bojary Białystok 93 U18 PD -0.8 III SUTYNIEC Mieczysław B.D. # Z/0914/11 2015 BEZ
1 1 e 2 14.27 RYBARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP +0.6 I #
2 3 e 2 14.46 KUŹNICKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +0.6 I
3 8 e 2 15.04 SOBIESKA Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP +0.6 II
4 9 e 2 15.21 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS +0.6 II
5 11 e 2 15.33 KUŹMA Maja KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +0.6 II
6 12 e 2 15.38 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 94 U18 OP +0.6 II
1 4 e 3 14.47 GRESZTA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM -1.2 I #
2 6 e 3 14.91 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń # 93 U18 KP -1.2 II #
3 10 e 3 15.29 DZIATKOWIAK Anna UKS Achilles Leszno 93 U18 WP -1.2 II
4 13 e 3 15.45 GAWRYSZCZAK Malwina UKS 55 Łódź # 93 U18 LD -1.2 II
5 15 e 3 15.61 GORSZANÓW Karolina MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS -1.2 II
6 17 e 3 16.01 MISZEWSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM -1.2 III B.D. # 2
7 18 e 3 16.09 GĄBKA Martyna LKS Stal Mielec 94 U18 PK -1.2 III
1 f 1 14.36 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ +0.1 I #
2 f 1 14.39 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +0.1 I #
3 f 1 14.40 GRESZTA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM +0.1 I #
4 f 1 14.53 KUŹNICKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +0.1 II
5 f 1 14.75 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń # 93 U18 KP +0.1 II #
6 f 1 14.76 GRZYWACZ Aleksandra AZS Łódź 93 U18 LD +0.1 II
7 f 1 15.06 SOBIESKA Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP +0.1 II
1 f 2 14.97 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS +0.4 II
2 f 2 15.22 KUŹMA Maja KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +0.4 II
3 f 2 15.23 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +0.4 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
4 f 2 15.25 DZIATKOWIAK Anna UKS Achilles Leszno 93 U18 WP +0.4 II
5 f 2 15.27 GAWRYSZCZAK Malwina UKS 55 Łódź # 93 U18 LD +0.4 II
6 f 2 15.35 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 94 U18 OP +0.4 II
7 f 2 15.40 JARZYNA Aleksandra WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.4 II #
8 f 2 15.81 GORSZANÓW Karolina MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS +0.4 III
4x400 m K
1 f 3:55.03 WĘGLER Marta
HETMAŃCZYK Beata
PUSCHHAUS Martyna
STĘPIEŃ Angelika
TL Pogoń Ruda Śląska 93
93
93
93
U18 SLK -- B.D. B.D.

B.D. PASZTA Wiesław
BEZ
1
2 f 3:56.16 GŁUSZEK Paulina
SIENNICKA Magdalena
PYŚ Karolina
PALUCH Magdalena
KS Agros Zamość 93
93
93
93
U18 LBE -- B.D.
B.D.

2
BEZ
3 f 3:56.71 TUR Magda
GRZESIAK Paulina
KOTWICA Ewa
TCHORZEWSKA Karolina
AZS UMCS Lublin 93
94
93
93
U18 LBE -- B.D.

B.D.
ADAMOWICZ Henryk B.D.
Z/3028/11
2018
1
BEZ
2
4 f 3:57.05 BASIUKIEWICZ Martyna
KUŹNICKA Martyna
KOŁTONOWSKA Katarzyna
ELLWARD Syntia
AZS-AWFiS Gdańsk 93
93
94
93
U18 POM --


5 f 3:58.70 PIEŁOWSKA Roma
KUTA Bianka
HRYCAJEWSKA Agnieszka
GRZESIK Katarzyna
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93
94
94
93
U18 KPO -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D. B.D.
BEZ
BEZ
BEZ
BEZ
6 f 4:01.56 BRANDYK Iwona
KOZOK Aleksandra
ZABOROWSKA Sonia
SKIBIEWSKA Magdalena
TS AKS Chorzów 94
93
94
93
U18 SLK -- ZIEMBA Dariusz
ZIEMBA Dariusz
B.D. B.D.
Z/3235/11
Z/3209/11
2017
2013
3
2
1
7 f 4:02.37 WILK Martyna
MOJSIEJ Zuzanna
SZYMAŃSKA Karolina
WIERUSZEWSKA Marta
RKS Łódź 94
93
93
94
U18 LDZ --
GOWORSKI Tomasz

B.D.
2

8 f 4:03.89 WOŁODKIEWICZ Karolina
OBARSKA Katarzyna
KOŁACKA Małgorzata
WYCISZKIEWICZ Patrycja
TS Olimpia Poznań 94
94
93
94
U18 WLP --

B.D.
MOTYL Edward B.D.
Z/0658/11
2019
1
MM
Wzwyż K
1 f 1 1.75 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2019 1
2 f 1 1.70 ŻELEŹNIAK Izabela UKS Gimpas Pasłęk 94 U18 WN I
3 f 1 1.70 PIEKARSKA Monika MKS Juvenia Puszczykowo # 94 U18 WP I JAGACIAK Jarosław B.D. Z/2387/11 2019
4 f 1 1.67 KOWALSKA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK II
5 f 1 1.64 MICHAŁEK Aleksandra KS Gwardia Piła 93 U18 WP II
6 f 1 1.60 KOMINIAK Ewelina MKLA Łęczyca 93 U18 LD III
7 f 1 1.60 GAJEWSKA Monika MLKL Płock 93 U18 MZ III
8 f 1 1.60 NOWAKOWSKA Adrianna MTS Junior Sopot 94 U18 PM III #
9 f 1 1.55 KOPECKA Ada MKS Sambor Tczew 94 U18 PM III B.D. BEZ
9 f 1 1.55 AUGUSTYN Dominika AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL III B.D. 3
9 f 1 1.55 PŁOŃSKA Maria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD III B.D.
Tyczka K
1 f 1 3.50 NYCZ Patrycja KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA I
2 f 1 3.50 ZIELIŃSKA Paulina SKS Start Łódź 93 U18 LD I WOJTYNIAK Andrzej Z/0109/11 2011 1
3 f 1 3.50 MOLEK Aneta MKS Ustroń 94 U18 SL I
4 f 1 3.40 CIERPICH Dominika SKS Start Łódź 93 U18 LD I WOJTYNIAK Andrzej Z/0098/11 2011 1
5 f 1 3.20 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS II B.D. # 2
6 f 1 3.20 CYGANEK Monika MKS Ustroń 94 U18 SL II
7 f 1 3.00 KIERZEK Edyta SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP II DZIAMSKI Krzysztof Z/1182/11 2015 1
8 f 1 2.60 BUDZISZEWSKA Aleksandra BKS Bydgoszcz 93 U18 KP IV #
9 f 1 2.60 MADZIA Karolina UKS Olimp Mazańcowice 93 U18 SL IV
10 f 1 2.40 JĘDRZEJCZYK Sylwia MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS IV
10 f 1 2.40 MIKOŁAJCZAK Karolina Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 94 U18 PM IV
W dal K
1 1 w 1 5.54 DOLOT Marlena LUKS Hańcza Suwałki 93 U18 PD +1.2 II 712
2 2 w 1 5.38 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ +0.4 III RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1 665
3 3 w 1 5.22 POKORSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ +0.6 III 620
4 5 w 1 5.19 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM +0.6 III 612
5 6 w 1 5.17 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.2 III # 606
6 7 w 1 5.08 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.7 IV # 581
7 8 w 1 5.02 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 94 U18 PD +0.4 IV B.D. # 1 565
8 10 w 1 4.88 KONKEL Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM +0.2 IV KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4675/11 2016 2 527
9 11 w 1 4.84 CHUDAŚ Monika MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS -0.3 IV # 516
10 14 w 1 4.76 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -0.1 -- # 495
1 4 w 2 5.19 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +1.9 III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4 612
2 9 w 2 4.90 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM 0.0 IV RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1 532
3 12 w 2 4.81 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD 0.0 IV B.D. # BEZ 508
4 13 w 2 4.78 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS 0.0 -- # 500
5 15 w 2 4.63 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA +0.4 -- B.D. # 3 461
6 16 w 2 4.62 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ 0.0 -- KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3 459
7 17 w 2 4.56 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL -0.3 -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ 443
8 18 w 2 4.40 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ 0.0 -- 403
9 19 w 2 4.31 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +2.0 -- 381
10 20 w 2 4.30 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS 0.0 -- # 379
11 21 w 2 4.24 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK +0.2 -- KALWAT Marek KALWAT Marek 3 364
12 22 w 2 3.99 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL 0.0 -- # 306
Trójskok K
  f 1 11.73 SOBIESKA Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP -0.1 II
1 f 1 12.43 KOZŁOWSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.4 I B.D. # 1
2 f 1 12.39 ZYŚK Małgorzata LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ -0.3 I ZGLESZEWSKI Daniel B.D. Z/4904/11 2012 2
3 f 1 11.76 SOBIESKA Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP +2.9 II
4 f 1 11.58 CICHOWLAS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 94 U18 WP +0.5 II KACZOR Mieczysław Z/2494/11 2012 3
5 f 1 11.55 WOŁEJSZO Magdalena OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ +0.2 II #
6 f 1 11.49 WIĘCŁAWEK Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL +2.0 III
7 f 1 11.36 WYSOCKA Agnieszka BKS Bydgoszcz 94 U18 KP +0.6 III #
8 f 1 11.32 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA +0.3 III ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
9 f 1 11.24 JAS Ewa KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP +0.1 III
10 f 1 11.23 KRYŁOWICZ Joanna AZS Łódź 93 U18 LD -0.4 III
11 f 1 11.12 KALMUK Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK +0.7 III
12 f 1 11.04 PARZUCHOWSKA Patrycja ULKS Tychowo 93 U18 ZP +1.4 III
13 f 1 11.03 DOMINIAK Sara RKS Łódź # 93 U18 LD -0.7 III B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/1523/11 , 2019 3
14 f 1 10.91 MISZEWSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +1.6 III B.D. # 2
15 f 1 10.91 RZEPCZYK Anna MKS Sambor Tczew 94 U18 PM -1.5 III
16 f 1 10.79 HABIB Amalia MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD +2.1 III
17 f 1 10.62 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.8 IV B.D. BEZ
18 f 1 10.54 KUBACKA Dominika MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP +1.1 IV
19 f 1 10.37 WARDASZKA Martyna LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ +0.7 IV ZGLESZEWSKI Daniel Z/4900/11 2011 4
20 f 1 10.33 PAWLUCZUK Anna MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +1.3 IV
21 f 1 10.17 LESZCZYŃSKA Maja MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ +0.8 --
Dysk (1) K
1 f 1 45.49 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS I
2 f 1 40.64 TOŃSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP II GASSOWSKI Janusz B.D. B.D. # Z/2181/11 2014 2
3 f 1 39.57 BOK Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP II POLAK Mirosław Z/4533/11 2015 3
4 f 1 38.51 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 94 U18 DS II
5 f 1 37.97 GIMPEL Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK II
6 f 1 37.15 WIŚNIEWSKA Janina SKLA Sopot 93 U18 PM II
7 f 1 37.12 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL II KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
8 f 1 35.79 NORAS Maria MKS-MOS Katowice # 94 U18 SL III B.D. BEZ
9 f 1 34.55 CHWALISZ Natalia WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP III
10 f 1 34.31 GAJDAMOWICZ Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM III #
11 f 1 31.63 GWIAZDOWICZ Paulina MKS Tomaszów Mazowiecki 93 U18 LD IV
Młot (4) K
1 f 1 55.89 MALINOWSKA Sandra KS Podlasie Białystok # 93 U18 PD I B.D. # 2
2 f 1 49.20 NYKS Maja MUKS Park Zduńska Wola 94 U18 LD I
3 f 1 49.17 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin # 94 U18 LU I KOPRON Witold B.D. # Z/4597/11 2019 MM
4 f 1 47.02 WIECZOREK Aleksandra UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP II CZARNECKI Mateusz Z/0532/11 2015 2
5 f 1 44.91 KRYSTEK Barbara UKS Achilles Leszno 93 U18 WP II
6 f 1 44.31 POGORZELSKA Jolanta ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB II
7 f 1 43.95 GWIŻDŻ Roksana LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP II
8 f 1 41.77 NORAS Maria MKS-MOS Katowice # 94 U18 SL III B.D. BEZ
9 f 1 40.54 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 94 U18 DS III
10 f 1 39.58 BIENISZEWSKA Małgorzata AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM III
11 f 1 36.71 GRUSZKA Monika UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0534/11 2011 3
12 f 1 33.33 KOŃKO Joanna KS Żak Wałcz 94 U18 ZP IV MAKAROŃSKI Grzegorz B.D. Z/4700/11 2014 BEZ
Oszczep (600) K
1 1 w 1 31.69 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ IV RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1 509
2 2 w 1 30.05 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM IV RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1 478
3 4 w 1 29.76 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM -- 472
4 5 w 1 29.39 KONKEL Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM -- KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4675/11 2016 2 465
5 6 w 1 29.04 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ -- 458
6 7 w 1 27.94 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -- # 438
7 8 w 1 27.00 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -- # 420
8 9 w 1 26.49 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4 410
9 10 w 1 25.95 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK -- B.D. BEZ 400
10 11 w 1 25.81 DOLOT Marlena LUKS Hańcza Suwałki 93 U18 PD -- 398
11 12 w 1 25.42 POKORSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ -- 390
1 3 w 2 29.84 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -- B.D. # 3 474
2 13 w 2 25.40 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ -- KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3 390
3 14 w 2 24.42 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS -- # 371
4 15 w 2 23.23 CHUDAŚ Monika MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS -- # 349
5 16 w 2 23.14 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL -- # 347
6 17 w 2 23.12 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -- # 347
7 18 w 2 23.09 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- 347
8 19 w 2 22.43 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ 334
9 20 w 2 22.19 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK -- KALWAT Marek KALWAT Marek 3 330
10 21 w 2 22.15 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 94 U18 PD -- B.D. # 1 329
11 22 w 2 21.42 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- # 315
12 23 w 2 20.40 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD -- B.D. # BEZ 296
7-bój J MŁ K
1 f 4576 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1
2 f 4459 DOLOT Marlena LUKS Hańcza Suwałki 93 U18 PD II
3 f 4408 POKORSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ II
4 f 4179 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ III #
5 f 3985 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM III RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1
6 f 3984 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM III
7 f 3908 KONKEL Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM III KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4675/11 2016 2
8 f 3805 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA III B.D. # 3
9 f 3793 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ III #
10 f 3777 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD III B.D. # BEZ
11 f 3713 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4
12 f 3615 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS IV #
13 f 3582 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ IV KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3
14 f 3488 CHUDAŚ Monika MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS IV #
15 f 3368 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK IV KALWAT Marek KALWAT Marek 3
16 f 3238 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL IV #
17 f 3234 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP IV
18 f 3199 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 94 U18 PD -- B.D. # 1
19 f 3174 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ
20 f 3154 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS -- #
21 f 3039 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ --
22 f 2992 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- #
200 m M
1 f 1 21.81 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +0.9 I OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
2 f 1 21.98 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP +0.9 II B.D. 2
3 f 1 22.16 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +0.9 II
4 f 1 22.28 TOMCZAK Patryk LKS Polkowice 93 U18 DS +0.9 II PIERZCHALA Robert # Z/4388/11 2015 1
5 f 1 22.33 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 93 U18 PD +0.9 II B.D. B.D. 3
6 f 1 22.55 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +0.9 II B.D. # BEZ
7 f 1 22.56 WARZECHA Tomasz MKS-R Centrum Dzięgielów # 94 U18 SL +0.9 II ŻWAK Adam Z/3287/11 2016 2
8 f 1 22.69 SZMYTKOWSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +0.9 II #
1 f 2 22.77 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -0.1 II RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
2 f 2 22.82 ANDRYSIAK Tomasz RKS Łódź 93 U18 LD -0.1 III
3 f 2 22.89 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.1 III GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1
4 f 2 22.93 OLEŚ Damian TL ROW Rybnik # 93 U18 SL -0.1 III #
5 f 2 22.96 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ -0.1 III #
6 f 2 23.01 KOMUDA Artur WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ -0.1 III
7 f 2 23.25 PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -0.1 III #
800 m M
1 f 1 1:54.58 WRÓBEL Patryk WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS II
2 f 1 1:54.96 KNAPIK Michał RKS Łódź # 93 U18 LD II
3 f 1 1:55.04 BAŁAJDA Michał LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP II
3 f 1 1:55.04 KUCIAPSKI Artur AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1899/11 2019 MM
5 f 1 1:56.06 POLAKOWSKI Piotr OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ II WARDASZKA Andrzej Z/4933/11 2
6 f 1 1:58.29 GĄCIK Mateusz AZS-AWF Gorzów # 93 U18 LB III WALCZAK Zygmunt Z/1823/11 3
7 f 1 1:58.93 BIELECKI Adam GKS Piast Gliwice 93 U18 SL III
8 f 1 2:01.36 SAMIŁO Mateusz MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP III #
1 f 2 1:55.55 KOWALSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP II
2 f 2 1:57.93 MUSIOŁ Bartosz ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB III B.D. # BEZ
3 f 2 1:58.43 PARADOWSKI Marcin AZS-AWF Katowice 94 U18 SL III
4 f 2 1:59.38 BOROWSKI Miłosz MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ III B.D. B.D. 1
5 f 2 2:00.34 WOJTKOWIAK Patryk OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP III
6 f 2 2:00.78 CIECIERSKI Damian ULKS Talex Borzytuchom 94 U18 PM III
7 f 2 2:00.80 MIKUS Tomasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL III
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 13.96 DROZDOWSKI Filip MKL Toruń 93 U18 KP +0.9 I #
2 9 e 1 14.86 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U18 LD +0.9 II ANDRYSIAK Mirosław Z/1037/11 2018 1
3 10 e 1 14.88 PÓLKOWSKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM +0.9 II #
4 12 e 1 15.07 KOŁODZIEJSKI Tomasz MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS +0.9 III
5 20 e 1 16.02 BRODA Tomasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U18 LB +0.9 IV
6 21 e 1 18.13 JENDRASZCZYK Paweł STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP +0.9 --
1 4 e 2 14.31 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP -1.4 II JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
2 6 e 2 14.59 SULEWSKI Krzysztof KL Gdynia 93 U18 PM -1.4 II
3 15 e 2 15.13 MUŻDŻYŃSKI Krystian RKS Łódź # 94 U18 LD -1.4 III #
4 18 e 2 15.29 BARSKI Norbert RKS Łódź # 94 U18 LD -1.4 III B.D. # BEZ
5 19 e 2 15.88 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -1.4 IV SKWIERZYŃSKI jacek Z/0526/11 2012 2
1 3 e 3 14.23 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -0.2 II B.D. # BEZ
2 5 e 3 14.49 KOPACZYŃSKI Michał MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS -0.2 II
3 7 e 3 14.72 CHOJNACKI Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS -0.2 II
4 13 e 3 15.08 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 U18 SL -0.2 III RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1
5 17 e 3 15.22 GRUSZCZYŃSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB -0.2 III
1 2 e 4 14.21 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP +1.1 II
2 8 e 4 14.84 BORKOWSKI Piotr RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ +1.1 II
3 11 e 4 15.04 BRZEZIŃSKI Marcelin MKLA Łęczyca 93 U18 LD +1.1 III
4 14 e 4 15.09 MAĆKOWIAK Igor OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +1.1 III
5 16 e 4 15.20 MŁYNARCZYK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL +1.1 III B.D. # 1
1 f 1 13.90 DROZDOWSKI Filip MKL Toruń 93 U18 KP -0.6 I #
2 f 1 14.27 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -0.6 II B.D. # BEZ
3 f 1 14.46 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP -0.6 II
4 f 1 14.56 KOPACZYŃSKI Michał MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS -0.6 II
5 f 1 14.65 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP -0.6 II JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
6 f 1 14.85 SULEWSKI Krzysztof KL Gdynia 93 U18 PM -0.6 II
7 f 1 15.08 BORKOWSKI Piotr RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ -0.6 III
8 f 1 15.26 CHOJNACKI Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS -0.6 III
1 f 2 14.68 KOŁODZIEJSKI Tomasz MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS +0.9 II
2 f 2 14.70 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U18 LD +0.9 II ANDRYSIAK Mirosław Z/1037/11 2018 1
3 f 2 14.90 MŁYNARCZYK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL +0.9 II B.D. # 1
4 f 2 15.11 MUŻDŻYŃSKI Krystian RKS Łódź # 94 U18 LD +0.9 III #
5 f 2 15.14 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 U18 SL +0.9 III RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1
6 f 2 15.43 BRZEZIŃSKI Marcelin MKLA Łęczyca 93 U18 LD +0.9 III
2000 m prz M
1 1 s 1 6:06.36 KONIECZEK Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4541/11 2016 1
2 2 s 1 6:07.22 PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej MULKS Juvenia Głuchołazy # 93 U18 OP II ORŁOWSKI Andrzej # Z/3306/11 2019 1
3 3 s 1 6:09.94 PIASKOWSKI Arkadiusz SL Olimpia Poznań # 93 U18 WP II #
4 4 s 1 6:11.01 PIOTROWSKI Piotr LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4374/11 2017 1
5 5 s 1 6:15.54 GOLIK Miłosz LLKS Osowa Sień 93 U18 LB III
6 6 s 1 6:16.97 STELMAŃSKI Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL III
7 7 s 1 6:17.80 CIEŚLAK Miłosz MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS III
8 8 s 1 6:18.73 PIEKARZ Krystian UKS Budowlani Nowy Sącz 93 U18 MA III #
9 9 s 1 6:19.50 ŁAWROWSKI Michał SKS Unia Swarzędz # 93 U18 WP III B.D. ŁAWROWSKI Michał , Z/2299/11 , 2017 2
10 11 s 1 6:24.01 NIEŚCIOR Paweł LKS Znicz Biłgoraj 93 U18 LU III
11 12 s 1 6:24.14 SZWED Mateusz MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP III
12 14 s 1 6:24.48 KAŹMIERCZAK Mateusz LLKS Osowa Sień 93 U18 LB III ORŁOWSKI Andrzej Z/1813/11 2014 3
1 10 s 2 6:23.91 DĄBROWSKI Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 94 U18 PD III
2 13 s 2 6:24.16 MISA Bartłomiej LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U18 OP III B.D. # BEZ
3 15 s 2 6:29.79 GIL Waldemar UKS Czapla Białe Błota 94 U18 KP IV
4 16 s 2 6:32.98 JAWOROWSKI Rafał UOLKA Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ IV WARDASZKA Andrzej Z/0424/12 2012 4
5 17 s 2 6:33.64 STEFANIAK Dawid PLKS Gwda Piła 93 U18 WP IV
6 18 s 2 6:39.65 DZIENIS Paweł UKS Technik Augustów 93 U18 PD IV
7 19 s 2 6:41.74 GUMIŃSKI Krystian MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP IV
8 20 s 2 6:43.82 NAJMOWICZ Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
9 21 s 2 6:47.66 KOSTERA Krzysztof WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP IV
10 22 s 2 6:54.36 PUCH Denis LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- B.D. BEZ
11 23 s 2 6:55.28 KOWALSKI Sebastian KKL Kielce 94 U18 SK -- #
12 24 s 2 6:57.04 ZBLEWSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 93 U18 PM --
4x400 m M
1 f 3:22.27 KEDWES Paweł
SZYDEL Piotr
WOŁOSZYK Piotr
WISZNIEWSKI Sebastian
LKS Olimpic Szczecin 93
93
93
93
U18 ZPO -- B.D.


3
2 f 3:22.38 GÓRNY Szymon
CIEŚLAWSKI Bartosz
ARENZ Arkadiusz
MAĆKOWIAK Igor
TS Olimpia Poznań 94
93
94
93
U18 WLP --

CIEŚLICKA Elżbieta

3 f 3:22.95 NISZCZUK Patryk
JONDA Filip
PRENCEL Paweł
GOŁKOWSKI Kamil
TL Pogoń Ruda Śląska 93
93
93
93
U18 SLK --

B.D. B.D.
B.D.
2
2
4 f 3:23.87 MAKOWSKI Mateusz
KASZUBA Paweł
PIECZYŃSKI Łukasz
MAJAK Tomasz
LUKS Hańcza Suwałki 93
94
94
93
U18 POD --


5 f 3:27.09 HAŁGAS Damian
WOJTAL Tomasz
BIELECKI Adam
JANKOWSKI Marcin
GKS Piast Gliwice 93
93
93
93
U18 SLK -- RAMUS Józef B.D.


Z/4061/11
2019
1
6 f 3:27.42 BIMKIEWICZ Jarosław
KOWALCZYK Piotr
WÓJCIK Marcin
KWIATKOWSKI Michał
AZS UMCS Lublin 93
93
93
93
U18 LBE -- ADAMOWICZ Henryk B.D.
B.D.

Z/3014/11
2018
2
1
7 f 3:31.56 JASIŃSKI Paweł
JANKOWSKI Andrzej
WILCZKO Mariusz
CHOJNOWSKI Bartłomiej
KS Podlasie Białystok 93
93
94
93
U18 POD -- B.D. B.D. B.D. B.D.
DĄBROWSKI Tomasz

Z/0796/11
2019

2
  f Q MKS MOS Wrocław


brak daty DOL --
Tyczka M
1 f 1 4.20 OBREMBSKI Sławomir SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP II
2 f 1 4.20 KRZYŻANOWSKI Karol ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB II
3 f 1 4.10 KARGOL Maciej KL Gdynia 94 U18 PM II
4 f 1 4.10 ŚWIERKOT Artur UKS Olimp Mazańcowice 93 U18 SL II
5 f 1 4.00 KŁODA Michał MKS Ustroń 93 U18 SL II
6 f 1 4.00 CHMIELEWSKI Michał MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS II
7 f 1 3.90 JAKUBOWSKI Maciej AZS Łódź 94 U18 LD III
8 f 1 3.70 LEWANDOWSKI Grzegorz GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
8 f 1 3.70 PIOTROWSKI Sebastian ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB III
10 f 1 3.70 BARSKI Piotr ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB III B.D. # BEZ
11 f 1 3.70 NOWAK Mateusz MKS Ustroń 94 U18 SL III
12 f 1 3.40 CERBIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB IV
Trójskok M
1 f 1 14.55 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U18 KP +1.6 II B.D. # 3
2 f 1 14.54 JÓZEFOWICZ Adrian AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +2.1 II #
3 f 1 14.31 SZUFREIDA Damian BKS Bydgoszcz 94 U18 KP +1.1 III #
4 f 1 14.01 SMOLAK Jacek WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ 0.0 III
5 f 1 13.94 KAŃCZOK Mateusz RMKS Rybnik 93 U18 SL 0.0 III B.D. # 3
6 f 1 13.81 KOBYLARZ Radosław BKS Bydgoszcz 94 U18 KP +0.4 III B.D. 3
7 f 1 13.76 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP +0.3 III MAGDOWSKI Michał # Z/0429/11 2019 2
8 f 1 13.54 LEŚKÓW Maciej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA -0.2 III
9 f 1 13.52 MIELCAREK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP -0.1 III
10 f 1 13.49 MAGIERA Mateusz TL ROW Rybnik # 93 U18 SL -0.1 III #
11 f 1 13.48 BUBEL Krzysztof MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 93 U18 SL +0.8 III #
12 f 1 13.46 KOŁAKOWSKI Przemysław UKS 55 Łódź # 93 U18 LD 0.0 III B.D. # 3
13 f 1 13.23 FIGAT Piotr MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ -1.3 III
14 f 1 13.22 KORZEŃ Radosław LKS Stal Mielec 94 U18 PK +2.3 III
15 f 1 13.16 PANEK Grzegorz LKS Stal Mielec 93 U18 PK +1.8 IV
16 f 1 12.98 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 94 U18 LD -0.6 IV SADACH Aneta # Z/4506/11 2019 1
17 f 1 12.87 KLAPA Łukasz LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.5 IV B.D. 3
18 f 1 12.81 STECKA Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM 0.0 IV
19 f 1 12.69 HORYD Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS -0.5 IV
20 f 1 12.64 DRASZAWKA Bartłomiej KS Gwardia Piła 94 U18 WP -1.2 IV
21 f 1 12.46 KAMIONKA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP -0.9 --
Dysk (1.5) M
1 1 e 1 58.10 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 93 U18 LU I KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. # Z/1411/11 2019 M
2 2 e 1 55.89 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS I SZWARC Zygmunt # Z/4822/11 2019 M
3 5 e 1 49.93 SZALAST Maciej AZS UMCS Lublin 93 U18 LU II KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/3904/11 2018 1
4 6 e 1 49.68 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U18 LU II ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
5 7 e 1 48.77 DOBKOWSKI Sebastian niest. Białystok # 93 U18 PD II B.D. # Z/2831/11 2013 1
6 8 e 1 48.21 PIAZDECKI Bartłomiej PKS Gwardia Szczytno 93 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4694/11 2012 1
7 11 e 1 46.29 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL II KURDZIEL Andrzej B.D. B.D. Z/2329/11 2018 2
8 12 e 1 45.66 PRZYBYSZ Lubomir LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP II
9 14 e 1 44.01 ZAŁOGA Robert MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD III
10 20 e 1 37.36 OLESZCZUK Kacper KS Polonia Pasłęk 94 U18 WN IV BORYSEWICZ Piotr # Z/2405/11 2019 1
1 3 e 2 52.55 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń # 93 U18 KP II HULISZ Robert Z/4291/11 2018 M
2 4 e 2 50.47 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD II
3 9 e 2 48.17 MĘTEL Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP II #
4 10 e 2 48.04 KUBYLIS Piotr KL Gdynia 93 U18 PM II
5 13 e 2 44.32 ROSIŃSKI Marcin KS Wda Świecie 93 U18 KP III B.D. # 3
6 15 e 2 43.97 BARAN Marcin ULKS Muflon Bielawa 93 U18 DS III
7 16 e 2 43.06 LEWOSZEWSKI Krystian KS Agros Zamość 94 U18 LU III #
8 17 e 2 42.00 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 94 U18 MZ III #
9 18 e 2 40.99 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 U18 MZ III B.D. M
10 19 e 2 40.06 KOLATOWSKI Marcin UKS I LO Viking Rumia 93 U18 PM III B.D. 3
1 f 1 56.17 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 93 U18 LU I KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. # Z/1411/11 2019 M
2 f 1 53.20 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD I
3 f 1 52.86 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń # 93 U18 KP II HULISZ Robert Z/4291/11 2018 M
4 f 1 51.63 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U18 LU II ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
5 f 1 51.26 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL II KURDZIEL Andrzej B.D. B.D. Z/2329/11 2018 2
6 f 1 50.33 MĘTEL Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP II #
7 f 1 49.48 SZALAST Maciej AZS UMCS Lublin 93 U18 LU II KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/3904/11 2018 1
8 f 1 48.04 PIAZDECKI Bartłomiej PKS Gwardia Szczytno 93 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4694/11 2012 1
9 f 1 47.17 DOBKOWSKI Sebastian niest. Białystok # 93 U18 PD II B.D. # Z/2831/11 2013 1
10 f 1 45.98 PRZYBYSZ Lubomir LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP II
11 f 1 45.76 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS II SZWARC Zygmunt # Z/4822/11 2019 M
12 f 1 44.78 KUBYLIS Piotr KL Gdynia 93 U18 PM III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.8973209857941 sekund