Toruń 28.07.2020
42. Memoriał Grzegorza Duneckiego [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.57 KRYSZTOSIAK Katarzyna RK Athletics Warszawa 73 Masters MZ 0.0 --
2 2 s 1 9.26 ADRYJAŃCZYK Małgorzata MKL Toruń 74 Masters KP 0.0 -- GOWORSKI Tomasz BEZ
3 3 s 1 9.29 JABŁKOWSKA Monika niest. Warszawa 69 Masters MZ 0.0 -- B.D. Z/1390/20 2020
4 4 s 1 9.41 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 74 Masters MZ 0.0 -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2020
5 5 s 1 9.76 BARTOSIK Ewa OKLA Ostrołęka 51 Masters MZ 0.0 -- WITKOWSKI Bartosz B.D. Z/0624/13, Z/0624/13 2013,
6 6 s 1 9.94 ARSENIUK Anna TS Opatrunki Toruń 81 Masters KP 0.0 -- B.D. Z/1898/17 2020
7 7 s 1 11.90 GÓRNA Katarzyna UKS Otrębusy 71 Masters MZ 0.0 --
100 m K
1 1 s 1 11.60 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 93 Sen KP 0.0 M DMP B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek NABIAŁEK Łukasz , Z/0903/11 , 2020 M 156
2 4 s 1 11.97 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 04 U18 KP 0.0 I PLISZKA Julia Z/4615/17 2020 2 LDK!
3 8 s 1 12.22 DĄBROWSKA Martyna KS Podlasie Białystok 94 Sen PD 0.0 II B.D. B.D. , Z/0899/11 , 2020
4 13 s 1 12.44 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 96 Sen WP 0.0 II REJEWSKI Robert B.D. REJEWSKI Robert Z/1671/12 2020
5 14 s 1 12.54 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U20 KP 0.0 II MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2020 2 LDK!
6 26 s 1 13.04 ZMARZŁA Weronika SKLA Sopot 01 U20 PM 0.0 III ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/5436/15 2020 2 LDK!
1 3 s 2 11.92 KOŁODZIEJ Ada AZS-AWF Warszawa # 95 Sen MZ -0.2 I B.D. B.D. B.D. , Z/0183/12 , 2020
2 7 s 2 12.21 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -0.2 II B.D. DZICZEK Szymon , Z/1273/13 , 2020 1
3 9 s 2 12.23 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ -0.2 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2020 1
4 16 s 2 12.63 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP -0.2 II LEWANDOWSKI Jacek Z/3297/17 2020 3 LDK!
5 24 s 2 12.95 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP -0.2 III LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0071/15 2020 3 LDK!
6 27 s 2 13.07 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 00 U23 WN -0.2 III NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2020 3
7 28 s 2 13.16 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U23 WN -0.2 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2103/15 2020 2
1 2 s 3 11.84 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP +0.5 M WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2020 2
2 5 s 3 12.16 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U20 LU +0.5 II B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2020 1 LDK!
3 10 s 3 12.36 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP +0.5 II DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/4697/19 2020 140
4 17 s 3 12.65 PIETROŃ Monika SKLA Sopot 02 U20 PM +0.5 II ANDRZEJCZAK Paweł Z/2850/16 2020 LDK!
5 21 s 3 12.78 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U23 WN +0.5 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/2426/15 2020
6 23 s 3 12.94 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP +0.5 III DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0163/16 2020 2 LDK! 114
7 25 s 3 12.96 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U23 KP +0.5 III JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2020 2
1 6 s 4 12.2 r SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +0.7 -- PAWŁOWSKA Maria Z/3467/18 2020 3 LDK!
2 12 s 4 12.4 r OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno 98 U23 SL +0.7 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1407/14 2020 BEZ
3 11 s 4 12.4 r LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 04 U18 WN +0.7 -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2020 3 LDK!
4 15 s 4 12.6 r CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U20 WN +0.7 -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0154/16 2020 3
5 20 s 4 12.7 r SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 05 U16 MZ +0.7 -- ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2020 LDK!
6 19 s 4 12.7 r MICHALSKA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP +0.7 -- STEFAŃSKA Malwina Z/5227/18 2020 LDK!
7 18 s 4 12.7 r KOBUSIŃSKA Michalina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP +0.7 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/2672/15 2020
8 22 s 4 12.8 r BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 04 U18 WN +0.7 -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2020 3 LDK!
1 s 5 12.7 r STEMPKOWSKA Kamila KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04 U18 WN +1.7 -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/5432/19 , 2020 LDK!
2 s 5 12.7 r DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP +1.7 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0894/18 2020 3 LDK!
3 s 5 12.7 r TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 02 U20 KP +1.7 -- DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/1576/16 2020 3 88 125
4 s 5 12.8 r KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U18 WN +1.7 -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1125/17 , 2020 LDK!
5 s 5 13.1 r DROBCZYŃSKA Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP +1.7 -- STEFAŃSKA Malwina Z/0348/18 2020 LDK!
6 s 5 13.1 r ZIELIŃSKA Martyna Orka Iława Athletics 05 U16 WN +1.7 -- B.D. Z/0114/20 2020
7 s 5 13.3 r NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD +1.7 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2020 3
8 s 5 13.6 r MAKARA Julianna SKLA Sopot 03 U18 PM +1.7 -- B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/3179/17 , 2020 3 LDK!
1 s 6 12.4 r ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +0.8 -- PAWŁOWSKA Maria Z/3464/18 2020 4 LDK!
2 s 6 12.9 r KRAWIEC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP +0.8 -- STEFAŃSKA Malwina Z/1978/18 2020 LDK!
3 s 6 12.9 r WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 03 U18 MZ +0.8 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2020
4 s 6 13.1 r BIERNACKA Gabriela KS Czempion Warszawa 96 Sen MZ +0.8 -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. B.D. Z/2770/20 2020
5 s 6 13.1 r KOWALSKA Aleksandra KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04 U18 WN +0.8 -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/0199/20 2020 LDK!
6 s 6 13.3 r PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 03 U18 MZ +0.8 -- GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2020 5
7 s 6 13.4 r FORNEY Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP +0.8 -- DMP U20 KENSIK Jan Z/0125/18 2020 BEZ 96
8 s 6 13.7 r PUDLEWSKA Kornelia MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP +0.8 -- KENSIK Jan Z/0131/18 2020 5 LDK!
1 30 s 7 13.9 r OMIECZYŃSKA Sylwia Orka Iława Athletics 02 U20 WN +1.2 -- B.D. Z/3675/19 2020
2 31 s 7 14.1 r JAŁOSZYŃSKA Magdalena UKS Dąb Suchy Las 03 U18 WP +1.2 -- TYLAK Łukasz Z/2811/18 2020 BEZ
3 32 s 7 14.2 r ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 03 U18 WP +1.2 -- TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2020 5 LDK!
4 35 s 7 14.4 r ADAMCZEWSKA Odeta WMLKS Nadodrze Powodowo 06 U16 WP +1.2 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5147/19 2020 LDK!
1 29 s 8 13.3 r KRYSZTOSIAK Katarzyna RK Athletics Warszawa 73 Masters MZ -0.2 --
2 33 s 8 14.4 r ADRYJAŃCZYK Małgorzata MKL Toruń 74 Masters KP -0.2 -- GOWORSKI Tomasz BEZ
3 34 s 8 14.4 r GRABOWSKA Joanna niest. Bydgoszcz 75 Masters KP -0.2 -- B.D. Z/0164/19 2020
4 36 s 8 14.7 r JABŁKOWSKA Monika niest. Warszawa 69 Masters MZ -0.2 -- B.D. Z/1390/20 2020
5 37 s 8 14.8 r SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 74 Masters MZ -0.2 -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2020
6 38 s 8 15.6 r ARSENIUK Anna TS Opatrunki Toruń 81 Masters KP -0.2 -- B.D. Z/1898/17 2020
7 39 s 8 15.8 r BARTOSIK Ewa OKLA Ostrołęka 51 Masters MZ -0.2 -- WITKOWSKI Bartosz B.D. Z/0624/13, Z/0624/13 2013,
8 40 s 8 19.0 r GÓRNA Katarzyna UKS Otrębusy 71 Masters MZ -0.2 --
1 1 s 9 13.4 r GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 01 U20 KP +0.4 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1805/16 2020 3
2 2 s 9 13.5 r KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 07 U14 WN +0.4 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2020 LDK!
3 3 s 9 13.6 r WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 03 U18 KP +0.4 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/3759/17 2020 4
4 9 s 9 14.5 r BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U20 KP +0.4 -- DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/1895/16 2020 2 18 65
1 4 s 10 13.6 r ZAGÓRSKA Julianna MUKL Brodnica 06 U16 KP 0.0 -- ROSIŃSKI Zenon Z/3596/19 2020
2 5 s 10 13.7 r NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 05 U16 KP 0.0 -- WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2020 LDK!
3 6 s 10 14.0 r PESTA Natalia MUKL Brodnica 06 U16 KP 0.0 -- ROSIŃSKI Zenon Z/4044/18 2020 5
4 7 s 10 14.1 r MOSZKOWICZ Oliwia LUKS Start Nakło 07 U14 KP 0.0 -- KSOBIECH Bartosz Z/5671/19 2020 LDK!
5 8 s 10 14.4 r NAPIERAŁA Amelia LKS Koluszki 06 U16 LD 0.0 -- TOMCZYK Antoni Z/4287/19 2020
200 m K
1 3 s 1 23.8 r KOŁODZIEJ Ada AZS-AWF Warszawa # 95 Sen MZ -0.4 -- B.D. B.D. B.D. , Z/0183/12 , 2020
2 4 s 1 23.9 r SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 93 Sen KP -0.4 -- B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek NABIAŁEK Łukasz , Z/0903/11 , 2020 M
3 5 s 1 24.2 r DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -0.4 -- DMP B.D. DZICZEK Szymon , Z/1273/13 , 2020 1 137
4 6 s 1 24.3 r LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ -0.4 -- B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2020 1
5 9 s 1 24.5 r DĄBROWSKA Martyna KS Podlasie Białystok 94 Sen PD -0.4 -- B.D. B.D. , Z/0899/11 , 2020
6 10 s 1 25.1 r BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 96 Sen WP -0.4 -- REJEWSKI Robert B.D. REJEWSKI Robert Z/1671/12 2020
1 1 s 2 23.5 r HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP +1.8 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2020 2
2 2 s 2 23.7 r PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 04 U18 KP +1.8 -- PLISZKA Julia Z/4615/17 2020 2 LDK!
3 7 s 2 24.4 r KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP +1.8 -- DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/3297/17 2020 3 LDK! 158
3 8 s 2 24.4 r ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U20 LU +1.8 -- B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2020 1 LDK!
5 12 s 2 25.2 r LIS Klaudia MKL Toruń 02 U20 KP +1.8 -- DMP DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2020 2 LDK! 109 142
6 11 s 2 25.2 r PIETROŃ Monika SKLA Sopot 02 U20 PM +1.8 -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/2850/16 2020 LDK!
7 20 s 2 26.1 r ZMARZŁA Weronika SKLA Sopot 01 U20 PM +1.8 -- DMP U20 ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/5436/15 2020 2 LDK! 124
1 13 s 3 25.4 r ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U23 WN -0.9 -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/2426/15 2020
2 19 s 3 25.9 r PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U23 WN -0.9 -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2103/15 2020 2
3 22 s 3 26.0 r JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 00 U23 WN -0.9 -- NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2020 3
1 14 s 4 25.7 r DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP -0.3 -- DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/0894/18 2020 3 LDK! 132
2 16 s 4 25.8 r OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno 98 U23 SL -0.3 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1407/14 2020 BEZ
3 17 s 4 25.9 r SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -0.3 -- DMP U20 PAWŁOWSKA Maria Z/3467/18 2020 3 LDK! 128
1 18 s 5 25.8 r KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U18 WN +0.5 -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1125/17 , 2020 LDK!
2 21 s 5 26.0 r STEMPKOWSKA Kamila KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04 U18 WN +0.5 -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/5432/19 , 2020 LDK!
3 24 s 5 26.5 r TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 02 U20 KP +0.5 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1576/16 2020 3
4 29 s 5 27.2 r MICHALSKA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP +0.5 -- STEFAŃSKA Malwina Z/5227/18 2020 LDK!
5 33 s 5 27.5 r MAKARA Julianna SKLA Sopot 03 U18 PM +0.5 -- DMP U20 B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/3179/17 , 2020 3 LDK! 99
1 15 s 6 25.7 r ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +0.6 -- PAWŁOWSKA Maria Z/3464/18 2020 4 LDK!
2 23 s 6 26.3 r DROBCZYŃSKA Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP +0.6 -- STEFAŃSKA Malwina Z/0348/18 2020 LDK!
3 27 s 6 26.8 r KOBUSIŃSKA Michalina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP +0.6 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/2672/15 2020
4 30 s 6 27.4 r BIERNACKA Gabriela KS Czempion Warszawa 96 Sen MZ +0.6 -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. B.D. Z/2770/20 2020
5 31 s 6 27.4 r KOWALSKA Aleksandra KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04 U18 WN +0.6 -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/0199/20 2020 LDK!
6 32 s 6 27.5 r WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 03 U18 MZ +0.6 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2020
1 25 s 7 26.8 r CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP 0.0 -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0071/15 2020 3 LDK!
2 26 s 7 26.8 r KRAWIEC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP 0.0 -- STEFAŃSKA Malwina Z/1978/18 2020 LDK!
3 34 s 7 28.3 r FORNEY Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP 0.0 -- KENSIK Jan Z/0125/18 2020 BEZ
4 35 s 7 28.5 r JAŁOSZYŃSKA Magdalena UKS Dąb Suchy Las 03 U18 WP 0.0 -- TYLAK Łukasz Z/2811/18 2020 BEZ
5 36 s 7 28.5 r ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 03 U18 WP 0.0 -- TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2020 5 LDK!
6 37 s 7 28.8 r OMIECZYŃSKA Sylwia Orka Iława Athletics 02 U20 WN 0.0 -- B.D. Z/3675/19 2020
7 39 s 7 29.3 r PUDLEWSKA Kornelia MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP 0.0 -- KENSIK Jan Z/0131/18 2020 5 LDK!
1 s 8 27.2 r ZIELIŃSKA Martyna Orka Iława Athletics 05 U16 WN +0.1 -- B.D. Z/0114/20 2020
2 s 8 27.1 r SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 05 U16 MZ +0.1 -- ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2020 LDK!
3 s 8 29.5 r ADAMCZEWSKA Odeta WMLKS Nadodrze Powodowo 06 U16 WP +0.1 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5147/19 2020 LDK!
4 s 8 31.8 r ARSENIUK Anna TS Opatrunki Toruń 81 Masters KP +0.1 -- B.D. Z/1898/17 2020
1 28 s 9 27.7 r KRYSZTOSIAK Katarzyna RK Athletics Warszawa 73 Masters MZ 0.0 --
2 38 s 9 29.7 r ADRYJAŃCZYK Małgorzata MKL Toruń 74 Masters KP 0.0 -- GOWORSKI Tomasz BEZ
3 40 s 9 30.1 r GRABOWSKA Joanna niest. Bydgoszcz 75 Masters KP 0.0 -- B.D. Z/0164/19 2020
4 41 s 9 30.3 r JABŁKOWSKA Monika niest. Warszawa 69 Masters MZ 0.0 -- B.D. Z/1390/20 2020
5 42 s 9 31.6 r SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 74 Masters MZ 0.0 -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2020
6 43 s 9 35.1 r BARTOSIK Ewa OKLA Ostrołęka 51 Masters MZ 0.0 -- WITKOWSKI Bartosz B.D. Z/0624/13, Z/0624/13 2013,
1 s 10 26.7 r BEMBNISTA Martyna LUKS Start Nakło 02 U20 KP 0.0 -- JANKOWSKI Marcin Z/3439/16 2020 4 LDK!
2 s 10 27.0 r CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 05 U16 MZ 0.0 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2020 4
3 s 10 28.7 r NAPIERAŁA Amelia LKS Koluszki 06 U16 LD 0.0 -- TOMCZYK Antoni Z/4287/19 2020
300 m K
1 1 s 1 38.69 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0180/12 2020 M
2 3 s 1 40.45 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U23 WN -- NIESTATEK Szymon B.D. Z/2957/15 2020
1 2 s 2 39.49 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz B.D. # Z/0633/15 2020
2 4 s 2 41.94 GOŚCINIAK Marcelina MKL Jarocin 04 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz B.D. , Z/0688/19 , 2020 3 LDK!
3 6 s 2 42.49 CZAJKA Olga MKL Jarocin 04 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/4198/18 2020
4 7 s 2 42.64 SOKÓŁ Oliwia UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0299/18 , 2020 4 LDK!
5 9 s 2 43.06 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U18 WN -- NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2020 2
6 28 s 2 49.39 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 05 U16 WN -- B.D. Z/2339/19 2020
1 10 s 3 43.86 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 06 U16 KP III ROSIŃSKI Zenon Z/4042/18 2020 5
2 12 s 3 44.50 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 02 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel Z/2104/16 2020 2 LDK!
3 16 s 3 45.04 WARAWĄSOWSKA Martyna BKS Bydgoszcz 04 U18 KP -- GURNA Jolanta BAUMGART Iwona , Z/0048/16 , 2020 2 LDK!
4 22 s 3 46.05 SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 04 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. Z/0765/18 2020 3 LDK!
5 26 s 3 48.07 KAMIŃSKA Dominika MKL Toruń 04 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/0764/18 2020 3 LDK!
1 11 s 4 44.33 TOPOLEWSKA Gabriela BKS Bydgoszcz 03 U18 KP -- DOBROWOLSKI Daniel BAUMGART Iwona , Z/3720/18 , 2020 3 LDK!
2 15 s 4 45.02 LESZKIEWICZ Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 06 U16 LD IV B.D. Z/0399/19 2020 LDK!
3 17 s 4 45.31 DĄBROWSKA Michalina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 05 U16 WN IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2295/20 , 2020 LDK!
4 19 s 4 45.36 BIELACKA Weronika MKL Toruń 02 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/3342/17 2020 3
5 20 s 4 45.37 MACIEJEWSKA Weronika MKL Toruń 07 U14 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/2920/16 2020 BEZ LDK!
6 23 s 4 46.45 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 06 U16 WN IV NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2020 5
7 24 s 4 46.51 WASILAK Julia MLKS Ostróda 05 U16 WN V B.D. Z/2338/19 2020
1 5 s 5 42.29 PLUTA Daria MKL Jarocin 03 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/1869/19 2020
2 14 s 5 44.99 BĄK Julia MKL Toruń 05 U16 KP III GĘSICKI Marian WOŹNIAK Jacek B.D. , Z/0763/18 , 2020 4 LDK!
3 25 s 5 47.06 WIERASZKO Sandra MKS Polonia Warszawa 02 U20 MZ -- B.D. JOBT Andrzej Z/5563/19 2020
4 27 s 5 48.91 JANKOWSKA Olga BOSiR Barcin 09 U12 KP -- LUZAK Andrzej Z/3931/18 2020 LDK!
5 30 s 5 53.96 KAMIŃSKA Patrycja MKL Toruń 08 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek MAKOWSKA Paulina Z/4491/19 2020 BEZ LDK!
1 8 s 6 42.84 SAMORDAK Magdalena RLTL ZTE Radom # 98 U23 MZ -- B.D. ZGRZEBNICKI Ireneusz # , Z/1604/19 , 2020
2 13 s 6 44.53 SOKÓŁ Aleksandra UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0298/18 , 2020 BEZ LDK!
3 18 s 6 45.34 KACZMAREK Magdalena MKL Toruń 98 U23 KP -- ZIELIŃSKA Janina B.D. B.D.
4 21 s 6 45.94 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/5364/15 2020 2
5 29 s 6 51.65 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 07 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/1391/19 2020 BEZ LDK!
1 1 s 7 38.26 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ -- JADCZAK Bożena Z/0635/15 2020 M
2 2 s 7 38.47 KORZUCH Julia AZS-AWF Katowice 95 Sen SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2020 LDK!
3 3 s 7 39.15 JAŹWIŃSKA Aleksandra AZS-AWF Katowice 98 U23 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0651/15 2020
4 4 s 7 39.46 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0180/12 2020 M
600 m K
1 1 s 1 1:32.4 r SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2020 3 LDK!
2 2 s 1 1:32.4 r BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów 01 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1766/15 2020
3 3 s 1 1:40.1 r GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U23 LD -- URBANIAK Mateusz Z/4398/15 2020 3
4 4 s 1 1:40.5 r ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 05 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2294/20 , 2020 LDK!
5 5 s 1 1:40.8 r CIEPAŁ Natasza MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/0364/17 2020
6 6 s 1 1:41.2 r WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 05 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/5148/18 2020 4 LDK!
7 7 s 1 1:41.3 r ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/1767/15 2020
8 8 s 1 1:42.0 r PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów 05 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2020 LDK!
9 9 s 1 1:42.0 r POBŁOCKA Amelia UKS Olimpijczyk Skorzewo 05 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek B.D. B.D. B.D. Z/1814/18 2020 LDK!
10 15 s 1 1:49.8 r GÓRECKA Alicja MKL Toruń 05 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2393/19 2020 LDK!
1 10 s 2 1:43.9 r ŁUGIEWICZ Adrianna MUKL Brodnica 03 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/1126/17 2020 LDK!
2 11 s 2 1:47.2 r KAŹMIERCZAK Sylwia MUKL Brodnica 04 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/1105/19 2020
3 12 s 2 1:48.6 r KUCIŃSKA Amelia MUKL Brodnica 02 U20 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/1742/16 2020 BEZ LDK!
4 13 s 2 1:49.3 r GAWLAS Anna KS Czempion Warszawa 06 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4413/19 2020
5 14 s 2 1:49.9 r KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela KS Czempion Warszawa 05 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4731/19 2020
6 16 s 2 1:50.9 r LEŚNIEWSKA Wiktoria MUKL Brodnica 06 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/4051/19 2020
7 17 s 2 1:51.7 r TROKA Julita UKS Olimpijczyk Skorzewo 06 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1813/18 2020 5 LDK!
8 18 s 2 1:57.3 r SCHULTZ Martyna GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP -- DEJEWSKI Michał CZUBASZEK Jarosław , Z/2402/19 , 2020 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:01.6 r GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 06 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2399/17 2020 2 LDK!
2 2 s 1 3:04.9 r TEOFILEWSKA Zofia UKS Achilles Leszno 05 U16 WP -- ZDONEK Filip Z/0987/19 2020 LDK!
3 3 s 1 3:05.7 r PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 00 U23 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2020 3
4 4 s 1 3:06.2 r IGLEWSKA Żaneta LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 03 U18 KP -- MAŁKOWSKI Paweł Z/1531/18 2020 BEZ
5 5 s 1 3:16.5 r PÓŁROLNICZAK Katarzyna MKL Jarocin 02 U20 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/4600/18 2020
6 6 s 1 3:17.3 r PIOTROWICZ Roksana Orka Iława Athletics 02 U20 WN -- B.D. Z/0662/20 2020
7 7 s 1 3:19.0 r ULIŃSKA Otylia KS Zamek Kurzętnik 04 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1692/18 2020 3
1500 m K
1 1 s 1 4:30.1 r PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2020 LDK!
2 2 s 1 4:38.1 r WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2020 2 LDK!
3 3 s 1 4:39.7 r NAPIÓRKOWSKA Katarzyna KS Maków Biega 04 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2020 3
4 4 s 1 4:39.7 r BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 02 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2743/16 2020 2
5 5 s 1 4:41.3 r TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2020 2 125
6 6 s 1 4:46.8 r KANDER Paulina OKS Start Otwock 03 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2941/17 2020 3
7 7 s 1 4:47.5 r PAWEŁCZYK Julia MKL Jarocin 02 U20 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/2910/16 2020 2
8 8 s 1 4:57.1 r DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 02 U20 WN -- NAGY Czesław Z/0422/16 2020 3 LDK!
9 9 s 1 5:03.0 r ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2020 5 LDK!
10 10 s 1 5:44.5 r MARKOWSKA Sandra KS Stal Pleszew # 04 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/4530/19 2020
5000 m K
1 1 s 1 16:07.2 r LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 90 Sen WN -- WOSIEK Jacek Z/3500/11 2020 MM
2 2 s 1 16:18.4 r BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń 91 Sen KP -- DMP GĘSICKI Marian Z/1329/11 2020 1 145
3 3 s 1 16:43.6 r JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin 92 Sen ZP -- B.D. Z/2131/11 2020
4 4 s 1 16:51.9 r KORYTKOWSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86 Sen PD -- KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/2255/11 2020 BEZ
5 5 s 1 17:04.3 r LUPA Beata Biegaj z Pasją Szklarska Poręba 90 Sen DS -- B.D. Z/5130/11 2020
6 6 s 1 18:07.1 r ŚLESZYCKA Anna RKS Łódź 98 U23 LD -- DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0143/16 2020 3 93
7 7 s 1 19:00.7 r ŚWIĘCKA Magdalena AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0118/16 2020 70
80 pł K
1 s 1 13.2 r LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 05 U16 LD 0.0 -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2020 5 LDK!
2 s 1 13.6 r KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 07 U14 WN 0.0 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2020 LDK!
3 s 1 13.9 r KOBUS Agata LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 05 U16 PM 0.0 -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0029/18 2020 4
4 s 1 14.9 r GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 06 U16 MZ 0.0 -- ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2020 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.1 r OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U18 LU 0.0 -- DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2020 2 158
2 2 s 1 14.4 r SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy 03 U18 LU 0.0 -- SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir , Z/5293/15 , 2020 LDK!
3 3 s 1 14.4 r WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 04 U18 KP 0.0 -- DMP U20 WINOGRODZKI Artur KARNAS Zbigniew Z/2279/16 2020 LDK! 150
4 4 s 1 15.6 r STEMPKOWSKA Kamila KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04 U18 WN 0.0 -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/5432/19 , 2020 LDK!
5 5 s 1 16.2 r WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 03 U18 KP 0.0 -- DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/1573/16 2020 4 115
  s 1 DNF WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP 0.0 -- BOCHENEK Dominik Z/4012/17 2020 4 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 13.9 r HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U23 KP -0.8 -- DMP HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2020 142
1 s 2 15.3 r FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U20 MZ 0.0 -- GOLJANEK Janusz B.D. Z/3963/15 2020
2 s 2 16.4 r ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U20 PM 0.0 -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2020 2
300 m pł K
1 1 s 1 41.04 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ -- JADCZAK Bożena Z/0635/15 2020 M
2 2 s 1 41.18 KORZUCH Julia AZS-AWF Katowice 95 Sen SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2020 LDK!
3 3 s 1 42.82 JAŹWIŃSKA Aleksandra AZS-AWF Katowice 98 U23 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0651/15 2020
4 4 s 1 44.42 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1124/17 , 2020 LDK!
5 5 s 1 46.11 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2020 2
6 8 s 1 50.07 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 06 U16 MZ IV ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2020 LDK!
1 6 s 2 47.89 SZYMCZYK Kornelia OKLA Ostrołęka 04 U18 MZ -- WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2020 3 LDK!
2 7 s 2 48.23 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin 04 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/3509/18 2020 3
3 9 s 2 50.78 CZARZASTA Wiktoria Orka Iława Athletics 04 U18 WN -- B.D. Z/0337/19 2020 BEZ LDK!
4 10 s 2 57.35 WINTROWICZ Zofia LUKS Start Nakło 03 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0119/18 2020 BEZ LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.58 DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Ostrołęka 06 U16 MZ III SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/2873/19 , 2020 LDK!
2 f 1 1.55 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP III DMP U20 KENSIK Jan Z/0587/18 2020 4 LDK! 103
3 f 1 1.55 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 01 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/4046/18 2020 BEZ
4 f 1 1.45 WISNIEWSKA Monika MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP IV KENSIK Jan Z/0352/18 2020 5 LDK!
5 f 1 1.45 KOBUS Agata LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 05 U16 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0029/18 2020 4
6 f 1 1.40 GRZELAK Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 05 U16 KP V B.D. Z/3780/18 2020
W dal K
  f 1 4.94 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 04 U18 MZ 0.0 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2020 4
1 f 1 5.45 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03 U18 KP -0.3 II DMP DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/3343/17 2020 2 89 118
2 f 1 5.09 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U20 KP +0.9 IV MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2020 2 LDK!
3 f 1 4.94 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 04 U18 MZ +3.0 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2020 4
4 f 1 4.93 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 01 U20 KP +1.6 IV DMP DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/1805/16 2020 3 56 77
5 f 1 4.88 DROBCZYŃSKA Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP +0.3 IV STEFAŃSKA Malwina Z/0348/18 2020 LDK!
6 f 1 4.83 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 03 U18 KP +1.3 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1573/16 2020 4
7 f 1 4.82 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 03 U18 WP +2.8 IV GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna Z/0532/17 2020 5 LDK!
8 f 1 4.65 KRYSZTOSIAK Katarzyna RK Athletics Warszawa 73 Masters MZ +1.6 --
9 f 1 4.56 MUSIELAK Wiktoria UKS Achilles Leszno 01 U20 WP +1.3 -- GÓRSKI Dariusz Z/3037/16 2020 4
10 f 1 4.51 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 05 U16 MZ +3.4 V MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2020 4
11 f 1 4.49 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U20 PM +1.5 -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2020 2
12 f 1 4.47 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 03 U18 KP +0.5 -- DMP DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/3759/17 2020 4 30 60
13 f 1 4.40 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP +2.5 -- KENSIK Jan Z/0587/18 2020 4 LDK!
14 f 1 4.22 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 07 U14 KP +1.1 -- KSOBIECH Bartosz JANKOWSKA Joanna Z/1285/20 2020 LDK!
15 f 1 4.05 SZURKIEWICZ Monika UKS Wyspiański Szubin 06 U16 KP +3.4 -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/3559/18 2020 BEZ LDK!
16 f 1 3.74 KIELAN Urszula niest. Warszawa 60 Masters MZ +0.8 -- B.D. BEZ
Dysk (0.75) K
1 f 1 20.29 TOMASZEWSKA Laura KSLZS Kruszwica 06 U16 KP -- ZIELIŃSKI Sylwester Z/2335/20 2020
2 f 1 20.04 USOWSKA Natalia MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0519/19 2020 LDK!
3 f 1 14.93 RADZIMSKA Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 06 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2301/20 2020
Dysk (1) K
1 f 1 54.93 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2020 M
2 f 1 47.82 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 Sen PD I DMP KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/2813/11 2020 1 129
3 f 1 44.49 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM I WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2020 2
4 f 1 42.77 MYĆKA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM II WALCZAK Aleksandra Z/3572/17 2020 LDK!
5 f 1 42.29 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM II WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2020 I
6 f 1 40.14 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 04 U18 MA II B.D. Z/4005/18 2020 3
7 f 1 39.21 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 02 U20 LD II WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2020 2 LDK!
8 f 1 38.80 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 68 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2020 2
9 f 1 38.73 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk 99 U23 PM II WALCZAK Aleksandra Z/0426/15 2020
10 f 1 33.23 CHMIELEWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 02 U20 KP III LUZAK Małgorzata ZIELIŃSKI Sylwester , Z/3126/16 , 2020 LDK!
11 f 1 28.77 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 04 U18 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0372/17 , 2020 BEZ LDK!
12 f 1 26.35 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP -- BOK Aleksandra Z/3588/18 2020 BEZ
13 f 1 24.41 USOWSKA Klaudia MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U18 KP -- DMP U20 KENSIK Jan Z/0520/19 2020 76
14 f 1 21.00 CHEWIŃSKA Ludwika WKS Gwardia Warszawa 48 Masters MZ -- B.D. BEZ
15 f 1 20.01 KRAWCZYK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 04 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5347/19 2020 LDK!
16 f 1 14.69 DURCZAK Nina MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U18 KP -- KENSIK Jan Z/4454/19 2019
Młot (3) K
1 f 1 50.40 DUDA Izabela LKS Vectra Włocławek 04 U18 KP II WIERZBICKI Dariusz Z/0341/18 2020 2 LDK!
2 f 1 49.50 SIKORA Agata BKS Bydgoszcz 03 U18 KP II DREGER Jacek Z/3412/16 2020 2
3 f 1 47.76 WRÓBLEWSKA Laura LKS Vectra Włocławek 04 U18 KP II WIERZBICKI Dariusz Z/4711/17 2020 BEZ LDK!
4 f 1 46.80 MANUSZEWSKA Zuzanna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 04 U18 PM III RÓŻYCKI Ryszard Z/3797/18 2020 4
5 f 1 45.57 BRZEZIŃSKA Nikola LKS Vectra Włocławek 05 U16 KP III WIERZBICKI Dariusz Z/1583/19 2020 LDK!
6 f 1 43.32 ORLIŃSKA Martyna UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD III ZIMNY Emanuel B.D. , Z/0284/18 , 2020 LDK!
7 f 1 42.79 KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań 05 U16 WP III BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2020
8 f 1 37.58 ŁUGOWSKA Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD IV B.D. Z/2102/20 2020
9 f 1 31.82 JANKOWSKA Joanna LUKS Start Nakło 06 U16 KP V KSOBIECH Bartosz Z/0533/18 2020 BEZ LDK!
10 f 1 24.08 ZACHAREK Marika MLKS Nadwiślanin Chełmno 06 U16 KP -- KENSIK Jan Z/2582/20 2020
11 f 1 17.31 KRAWCZYK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 04 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5347/19 2020 LDK!
12 f 1 17.19 UCIŃSKA Maria UKS Wyspiański Szubin 06 U16 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/3560/18 2020 BEZ LDK!
Młot (4) K
1 f 1 61.33 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U23 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2020 1
2 f 1 56.55 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 02 U20 KP I DMP U20 JANKOWSKA Anna Z/6533/15 2020 1 LDK! 168
3 f 1 50.66 HARASIM Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP I DMP U20 JUSZCZAK Stanisław Z/3155/17 2020 1 151
4 f 1 45.35 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP II DMP U20 KENSIK Jan Z/1967/15 2020 2 LDK! 136
1 f 2 40.57 CHILLA Dominika BKS Bydgoszcz 02 U20 KP III DREGER Jacek Z/3402/16 2020 3
60 m M
1 4 s 1 6.94 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP 0.0 -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2020
2 7 s 1 7.09 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ 0.0 -- RZEPKA Marek Z/0703/15 2020 1
3 10 s 1 7.15 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97 Sen KP 0.0 -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2020
4 20 s 1 7.27 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP 0.0 -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0089/15 2020 2 LDK!
5 23 s 1 7.30 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 02 U20 LD 0.0 -- B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2020 4 LDK!
6 22 s 1 7.30 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP 0.0 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0440/19 2020 3 LDK!
7 30 s 1 7.43 MORDAKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 01 U20 LD 0.0 -- GRABOLUS Marek Z/6326/15 2020 3
1 2 s 2 6.92 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U20 PK 0.0 -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2020 1 LDK!
2 8 s 2 7.10 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U23 WP 0.0 -- GÓRSKI Dariusz B.D. Z/0236/16 2020
3 13 s 2 7.17 MATEŃKO Wiktor Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U20 MZ 0.0 -- ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert , Z/2618/16 , 2020 4 LDK!
4 18 s 2 7.26 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U20 WN 0.0 -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1477/16 2020 3 LDK!
5 25 s 2 7.32 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U20 WP 0.0 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2020 5
6 31 s 2 7.46 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 04 U18 KP 0.0 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/2750/16 2020 2 LDK!
1 6 s 3 7.06 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96 Sen LU 0.0 -- B.D. B.D. Z/0103/14 2020
2 9 s 3 7.10 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM 0.0 -- B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2020 1
3 14 s 3 7.17 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS 0.0 -- ŁOŚ Dariusz Z/0328/14 2020 BEZ
4 17 s 3 7.23 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 99 U23 MZ 0.0 -- ADAMSKI Robert B.D. Z/0582/16 2020
5 26 s 3 7.33 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD 0.0 -- KOWALSKI Robert Z/4778/17 2020 2
6 37 s 3 7.49 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 97 Sen MZ 0.0 -- B.D. Z/1197/14 2020 3
7 38 s 3 7.51 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 04 U18 KP 0.0 -- ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2020 2
1 3 s 4 6.93 ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP 0.0 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3718/16 2020 2
2 12 s 4 7.16 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 00 U23 MZ 0.0 -- BALCERZAK Piotr Z/4261/15 2020 3
3 15 s 4 7.17 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 05 U16 LD 0.0 -- GRABOLUS Marek Z/1022/19 2020
4 16 s 4 7.20 SKRZYPCZAK Robert WMLKS Nadodrze Powodowo 94 Sen WP 0.0 -- POLAK Mirosław Z/4549/11 2020 2
5 19 s 4 7.27 MALEWSKI Bartłomiej RKS Łódź 01 U20 LD 0.0 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/2204/19 2020
6 21 s 4 7.28 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 04 U18 WP 0.0 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2020 4 LDK!
7 27 s 4 7.33 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 Sen SL 0.0 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2020 2
8 28 s 4 7.35 SAMULEWICZ Jan KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U18 WN 0.0 -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1128/17 , 2020 LDK!
1 11 s 5 7.15 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 03 U18 WP 0.0 -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2020 2 LDK!
2 29 s 5 7.38 RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 04 U18 KP 0.0 -- ROSIŃSKI Zenon Z/0355/18 2020 4 LDK!
3 33 s 5 7.46 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP 0.0 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0178/20 2020
4 32 s 5 7.46 MALENDOWICZ Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP 0.0 -- KARNAS Zbigniew LEWANDOWSKI Jacek , Z/4023/17 , 2020 LDK!
5 40 s 5 7.55 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 05 U16 WN 0.0 -- B.D. Z/0132/19 2020
1 34 s 6 7.47 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 03 U18 WP 0.0 -- GÓRSKI Dariusz Z/4011/18 2020 4
2 35 s 6 7.48 WITA Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP 0.0 -- BOK Aleksandra Z/1859/19 2020 4
3 39 s 6 7.55 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 04 U18 WN 0.0 -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1435/18 , 2020 3 LDK!
4 42 s 6 7.58 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 90 Sen WP 0.0 -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2020 II
5 43 s 6 7.60 KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 82 Masters LD 0.0 -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2020 BEZ
6 45 s 6 7.61 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 04 U18 LD 0.0 -- GRABOLUS Marek Z/0414/19 2020
7 48 s 6 7.66 SOBCZAK Błażej NKS Nowe Miasto Lubawskie 04 U18 WN 0.0 -- B.D. Z/2340/19 2020
1 44 s 7 7.60 SMEKTAŁA Patryk UKS Achilles Leszno 03 U18 WP 0.0 -- GÓRSKI Dariusz Z/1952/20 2020
2 46 s 7 7.62 SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP 0.0 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0177/20 2020
3 49 s 7 7.66 KASIŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP 0.0 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0175/20 2020
4 51 s 7 7.75 PIETRASIAK Igor RKS Łódź 02 U20 LD 0.0 -- GOWORSKI Tomasz Z/1502/20 2020
5 52 s 7 7.85 SOKOŁOWSKI Karol LKS Koluszki 05 U16 LD 0.0 -- TOMCZYK Antoni Z/4290/19 2020
6 55 s 7 7.89 STRUŻYŃSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP 0.0 -- KENSIK Jan LDK!
7 57 s 7 7.92 JASKÓŁA Michał UKS Dąb Suchy Las 04 U18 WP 0.0 -- GULCZYŃSKA Grażyna GULCZYŃSKA Grażyna TYLAK Łukasz , Z/2813/18 , 2020 BEZ LDK!
8 71 s 7 8.70 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 02 U20 LD 0.0 -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2020
1 53 s 8 7.86 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 05 U16 KP 0.0 -- ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2020 BEZ
2 60 s 8 8.17 WITKE Adam WMLKS Nadodrze Powodowo 06 U16 WP 0.0 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5150/19 2020 LDK!
3 73 s 8 8.74 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 06 U16 KP 0.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2020 BEZ LDK!
1 1 s 9 6.72 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 92 Sen KP 0.0 -- OLSZEWSKI Ryszard Z/1077/11 2020 MM
2 5 s 9 7.02 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 90 Sen MA 0.0 -- KUCZEK Piotr Z/1201/12 2020 1
3 24 s 9 7.31 REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 96 Sen KP 0.0 -- B.D. Z/1428/12 2020 3
4 36 s 9 7.48 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96 Sen WN 0.0 -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0895/12 2019 3
5 58 s 9 8.07 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 81 Masters MZ 0.0 -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2020 BEZ
6 64 s 9 8.30 KMIECIAK Robert TS Opatrunki Toruń 81 Masters KP 0.0 -- B.D. Z/1980/17 2017 BEZ
7 65 s 9 8.32 JASZCZUR Michał PZWLA Toruń 81 Masters KP 0.0 -- B.D. Z/0152/19 2020 BEZ
1 41 s 10 7.58 KOSZELA Maciej niest. Z.Góra 78 Masters LB 0.0 -- B.D. Z/1229/20 2020
2 47 s 10 7.65 KURCZ Tadeusz PZWLA Toruń 74 Masters KP 0.0 -- B.D. Z/0788/19 2020 BEZ
3 54 s 10 7.87 ŚCIUBEŁ Marcin RKS Łódź 76 Masters LD 0.0 -- B.D. GOWORSKI Tomasz GOWORSKI Tomasz , Z/0877/18 , 2020 BEZ
4 56 s 10 7.91 GRZYBOWSKI Przemysław niest. Łódź 78 Masters LD 0.0 --
5 61 s 10 8.20 GÓRNY Jacek KS Lider Grodzisk Mazowiecki 71 Masters MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian
6 62 s 10 8.25 PĘCZEK Adam RKS Łódź 72 Masters LD 0.0 -- GOWORSKI Tomasz B.D. , Z/0876/18 , 2020 BEZ
7 79 s 10 9.32 WIECZOREK Konstanty niest. Warszawa 69 Masters MZ 0.0 -- B.D. BEZ
1 50 s 11 7.68 GARBICZ Krzysztof UKS Vis Skierniewice 78 Masters LD 0.0 -- BARSKA Jolanta B.D. BEZ
2 59 s 11 8.17 ZAWADA Sławomir brak danych 62 Masters MZ 0.0 --
3 63 s 11 8.29 WIDEŁ Marek niest. Kraków 68 Masters MA 0.0 -- B.D. Z/0147/19 2020 BEZ
4 67 s 11 8.43 KRAUZE Jerzy KL Bałtyk Koszalin 63 Masters ZP 0.0 -- B.D. Z/4866/18
5 69 s 11 8.50 PIETRZAK Waldemar MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 59 Masters LD 0.0 -- B.D. B.D. , Z/1389/20 , 2020
6 72 s 11 8.70 ŻAK Waldemar niest. Wrocław 69 Masters DS 0.0 -- GOWORSKI Tomasz BEZ
1 66 s 12 8.39 KUBICZEK Piotr niest. Katowice 57 Masters SL 0.0 -- B.D. BEZ
2 68 s 12 8.48 KŁOSOWICZ Stanisław PZLAM 57 Masters KP 0.0 -- B.D. Z/1087/19 2020
3 70 s 12 8.64 ZDUNIAK Krzysztof PZWLA Toruń 57 Masters KP 0.0 -- B.D. Z/0155/19 2020 BEZ
4 75 s 12 8.83 SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki 57 Masters LD 0.0 -- B.D. LIPIŃSKI Leszek , Z/1756/18 , 2020 BEZ
5 74 s 12 8.83 APOSTOŁ Marian niest. Poznań 52 Masters WP 0.0 -- B.D. BEZ
6 76 s 12 8.87 WIĄCEK Stanisław niest. Szczecin 55 Masters ZP 0.0 -- B.D. B.D. , Z/1480/20 , 2020
7 82 s 12 10.69 OBAŁKA Szymon PZWLA Toruń 53 Masters KP 0.0 -- B.D. Z/0291/19 2019
1 77 s 13 8.88 KUSCHILL Juliusz KS AZS AWF Kraków 50 Masters MA 0.0 -- B.D. Z/3194/20 2020
2 78 s 13 9.18 MIELCAREK Marek niest. Bydgoszcz 48 Masters KP 0.0 -- B.D. B.D. , Z/0345/19 , 2020 BEZ
3 80 s 13 9.79 SZPARAK Ryszard niest. Olsztyn 51 Masters WN 0.0 -- B.D. BEZ
4 81 s 13 10.42 GAMRACY Leszek UTW Gliwice 50 Masters SL 0.0 -- B.D. B.D. Z/1159/20 2020 BEZ
5 83 s 13 11.61 KOROLKO Edward niest. Bydgoszcz 40 Masters KP 0.0 -- B.D. B.D. , Z/0355/19 , 2019 BEZ
6 84 s 13 12.22 OSÓBKA Tomasz PZWLA Toruń 37 Masters KP 0.0 -- B.D. Z/0362/19 2019 BEZ
7 85 s 13 17.96 BERWID Edward UTW Gliwice 34 Masters SL 0.0 -- B.D. BEZ
8 86 s 13 18.51 WIERZCHOWSKI Henryk niest. Bydgoszcz 32 Masters KP 0.0 --
100 m M
1 1 s 1 10.4 r WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U20 PK +0.2 -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2020 1 LDK!
2 2 s 1 10.6 r ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP +0.2 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3718/16 2020 2
3 3 s 1 10.6 r BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP +0.2 -- DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2020 138
4 7 s 1 10.9 r KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U23 WP +0.2 -- GÓRSKI Dariusz B.D. Z/0236/16 2020
5 19 s 1 11.3 r PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 99 U23 MZ +0.2 -- ADAMSKI Robert B.D. Z/0582/16 2020
1 4 s 2 10.7 r ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96 Sen LU 0.0 -- B.D. B.D. Z/0103/14 2020
2 5 s 2 10.7 r DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ 0.0 -- RZEPKA Marek Z/0703/15 2020 1
3 8 s 2 10.9 r DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 90 Sen MA 0.0 -- KUCZEK Piotr Z/1201/12 2020 1
4 11 s 2 11.1 r ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 04 U18 WP 0.0 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2020 4 LDK!
5 13 s 2 11.1 r SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS 0.0 -- ŁOŚ Dariusz Z/0328/14 2020 BEZ
1 9 s 3 11.0 r KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U20 WN +0.1 -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1477/16 2020 3 LDK!
2 12 s 3 11.1 r MATEŃKO Wiktor Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U20 MZ +0.1 -- ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert , Z/2618/16 , 2020 4 LDK!
3 14 s 3 11.1 r MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 00 U23 MZ +0.1 -- BALCERZAK Piotr Z/4261/15 2020 3
4 15 s 3 11.1 r PĘCZEK Piotr RKS Łódź 02 U20 LD +0.1 -- B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2020 4 LDK!
5 16 s 3 11.2 r WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U20 WP +0.1 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2020 5
6 26 s 3 11.4 r PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 04 U18 KP +0.1 -- ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2020 2
7 28 s 3 11.5 r MORDAKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 01 U20 LD +0.1 -- GRABOLUS Marek Z/6326/15 2020 3
8 33 s 3 11.6 r KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 Sen SL +0.1 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2020 2
1 10 s 4 11.0 r KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP 0.0 -- DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0089/15 2020 2 LDK! 138
2 18 s 4 11.2 r NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD 0.0 -- KOWALSKI Robert Z/4778/17 2020 2
3 20 s 4 11.3 r MALEWSKI Bartłomiej RKS Łódź 01 U20 LD 0.0 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/2204/19 2020
4 22 s 4 11.3 r SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 05 U16 LD 0.0 -- GRABOLUS Marek Z/1022/19 2020
5 24 s 4 11.3 r GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP 0.0 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0440/19 2020 3 LDK!
6 25 s 4 11.4 r OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 04 U18 KP 0.0 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/2750/16 2020 2 LDK!
7 30 s 4 11.5 r SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 97 Sen MZ 0.0 -- B.D. Z/1197/14 2020 3
1 17 s 5 11.2 r SAMULEWICZ Jan KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U18 WN -0.7 -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1128/17 , 2020 LDK!
2 29 s 5 11.5 r RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 04 U18 KP -0.7 -- ROSIŃSKI Zenon Z/0355/18 2020 4 LDK!
3 32 s 5 11.5 r FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 04 U18 WN -0.7 -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1435/18 , 2020 3 LDK!
4 35 s 5 11.6 r WITA Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP -0.7 -- BOK Aleksandra Z/1859/19 2020 4
5 37 s 5 11.7 r STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 05 U16 WN -0.7 -- B.D. Z/0132/19 2020
6 42 s 5 11.9 r RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 04 U18 LD -0.7 -- GRABOLUS Marek Z/0414/19 2020
1 6 s 6 10.8 r BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 03 U18 WP +0.6 -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2020 2 LDK!
2 23 s 6 11.3 r BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP +0.6 -- DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/0178/20 2020 121
3 27 s 6 11.4 r MALENDOWICZ Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP +0.6 -- KARNAS Zbigniew LEWANDOWSKI Jacek , Z/4023/17 , 2020 LDK!
4 31 s 6 11.5 r CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 03 U18 WP +0.6 -- GÓRSKI Dariusz Z/4011/18 2020 4
5 36 s 6 11.7 r KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 82 Masters LD +0.6 -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2020 BEZ
6 38 s 6 11.8 r TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 90 Sen WP +0.6 -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2020 II
1 39 s 7 11.8 r SMEKTAŁA Patryk UKS Achilles Leszno 03 U18 WP +0.5 -- GÓRSKI Dariusz Z/1952/20 2020
2 40 s 7 11.8 r SOBCZAK Błażej NKS Nowe Miasto Lubawskie 04 U18 WN +0.5 -- B.D. Z/2340/19 2020
3 41 s 7 11.8 r KASIŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP +0.5 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0175/20 2020
4 43 s 7 11.9 r KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 05 U16 KP +0.5 -- ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2020 BEZ
5 44 s 7 12.0 r SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP +0.5 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0177/20 2020
6 49 s 7 12.3 r SOKOŁOWSKI Karol LKS Koluszki 05 U16 LD +0.5 -- TOMCZYK Antoni Z/4290/19 2020
7 51 s 7 12.7 r WITKE Adam WMLKS Nadodrze Powodowo 06 U16 WP +0.5 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5150/19 2020 LDK!
1 21 s 8 11.3 r REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 96 Sen KP +0.4 -- B.D. Z/1428/12 2020 3
2 34 s 8 11.6 r WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96 Sen WN +0.4 -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0895/12 2019 3
3 45 s 8 12.1 r PIETRASIAK Igor RKS Łódź 02 U20 LD +0.4 -- DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/1502/20 2020 85
4 46 s 8 12.2 r JASKÓŁA Michał UKS Dąb Suchy Las 04 U18 WP +0.4 -- GULCZYŃSKA Grażyna GULCZYŃSKA Grażyna TYLAK Łukasz , Z/2813/18 , 2020 BEZ LDK!
5 48 s 8 12.2 r STRUŻYŃSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP +0.4 -- DMP U20 KENSIK Jan LDK! 81
6 58 s 8 13.6 r LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 06 U16 KP +0.4 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2020 BEZ LDK!
7 59 s 8 13.6 r MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 02 U20 LD +0.4 -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2020
1 50 s 9 12.6 r ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 81 Masters MZ +0.2 -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2020 BEZ
2 52 s 9 12.7 r KMIECIAK Robert TS Opatrunki Toruń 81 Masters KP +0.2 -- B.D. Z/1980/17 2017 BEZ
3 53 s 9 12.8 r JASZCZUR Michał PZWLA Toruń 81 Masters KP +0.2 -- B.D. Z/0152/19 2020 BEZ
1 s 10 11.8 r KOSZELA Maciej niest. Z.Góra 78 Masters LB -0.1 -- B.D. Z/1229/20 2020
2 s 10 11.8 r KURCZ Tadeusz PZWLA Toruń 74 Masters KP -0.1 -- B.D. Z/0788/19 2020 BEZ
3 s 10 12.0 r GRZYBOWSKI Przemysław niest. Łódź 78 Masters LD -0.1 --
4 s 10 12.1 r ŚCIUBEŁ Marcin RKS Łódź 76 Masters LD -0.1 -- B.D. GOWORSKI Tomasz GOWORSKI Tomasz , Z/0877/18 , 2020 BEZ
5 s 10 12.6 r GÓRNY Jacek KS Lider Grodzisk Mazowiecki 71 Masters MZ -0.1 -- KOŃCZAK Sebastian
6 s 10 12.6 r PĘCZEK Adam RKS Łódź 72 Masters LD -0.1 -- GOWORSKI Tomasz B.D. , Z/0876/18 , 2020 BEZ
7 s 10 14.4 r WIECZOREK Konstanty niest. Warszawa 69 Masters MZ -0.1 -- B.D. BEZ
1 47 s 11 12.1 r GARBICZ Krzysztof UKS Vis Skierniewice 78 Masters LD -0.5 -- BARSKA Jolanta B.D. BEZ
2 54 s 11 13.0 r ZAWADA Sławomir brak danych 62 Masters MZ -0.5 --
3 55 s 11 13.1 r WIDEŁ Marek niest. Kraków 68 Masters MA -0.5 -- B.D. Z/0147/19 2020 BEZ
4 56 s 11 13.3 r PIETRZAK Waldemar MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 59 Masters LD -0.5 -- B.D. B.D. , Z/1389/20 , 2020
5 60 s 11 13.6 r KRAUZE Jerzy KL Bałtyk Koszalin 63 Masters ZP -0.5 -- B.D. Z/4866/18
6 61 s 11 13.8 r ŻAK Waldemar niest. Wrocław 69 Masters DS -0.5 -- GOWORSKI Tomasz BEZ
1 57 s 12 13.4 r KŁOSOWICZ Stanisław PZLAM 57 Masters KP -0.4 -- B.D. Z/1087/19 2020
2 62 s 12 13.9 r APOSTOŁ Marian niest. Poznań 52 Masters WP -0.4 -- B.D. BEZ
3 63 s 12 14.0 r ZDUNIAK Krzysztof PZWLA Toruń 57 Masters KP -0.4 -- B.D. Z/0155/19 2020 BEZ
4 64 s 12 14.0 r SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki 57 Masters LD -0.4 -- B.D. LIPIŃSKI Leszek , Z/1756/18 , 2020 BEZ
5 65 s 12 14.2 r WIĄCEK Stanisław niest. Szczecin 55 Masters ZP -0.4 -- B.D. B.D. , Z/1480/20 , 2020
  s 12 DNF OBAŁKA Szymon PZWLA Toruń 53 Masters KP -0.4 -- B.D. Z/0291/19 2019
1 s 13 14.3 r KUSCHILL Juliusz KS AZS AWF Kraków 50 Masters MA -0.2 -- B.D. Z/3194/20 2020
2 s 13 14.6 r MIELCAREK Marek niest. Bydgoszcz 48 Masters KP -0.2 -- B.D. B.D. , Z/0345/19 , 2020 BEZ
3 s 13 15.3 r SZPARAK Ryszard niest. Olsztyn 51 Masters WN -0.2 -- B.D. BEZ
4 s 13 17.1 r GAMRACY Leszek UTW Gliwice 50 Masters SL -0.2 -- B.D. B.D. Z/1159/20 2020 BEZ
5 s 13 19.2 r KOROLKO Edward niest. Bydgoszcz 40 Masters KP -0.2 -- B.D. B.D. , Z/0355/19 , 2019 BEZ
6 s 13 19.3 r OSÓBKA Tomasz PZWLA Toruń 37 Masters KP -0.2 -- B.D. Z/0362/19 2019 BEZ
7 s 13 28.6 r BERWID Edward UTW Gliwice 34 Masters SL -0.2 -- B.D. BEZ
8 s 13 31.8 r WIERZCHOWSKI Henryk niest. Bydgoszcz 32 Masters KP -0.2 --
1 s 14 12.1 r LACH Radosław MKL Toruń 06 U16 KP -0.6 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2020 BEZ LDK!
2 s 14 12.1 r KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 05 U16 KP -0.6 -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/3190/20 2020
3 s 14 12.2 r CIESIELSKI Jakub LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U18 PM -0.6 -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/5152/18 2020 5
200 m M
1 1 s 1 20.7 r WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U20 PK 0.0 -- DMP U20 MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2020 1 LDK! 193
2 2 s 1 20.9 r BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP 0.0 -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2020
3 3 s 1 20.9 r ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP 0.0 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3718/16 2020 2
4 4 s 1 21.0 r ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96 Sen LU 0.0 -- DMP B.D. B.D. Z/0103/14 2020 152
5 5 s 1 21.3 r DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ 0.0 -- DMP RZEPKA Marek Z/0703/15 2020 1 139
6 10 s 1 21.8 r KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U23 WP 0.0 -- GÓRSKI Dariusz B.D. Z/0236/16 2020
1 6 s 2 21.6 r ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 04 U18 WP +0.1 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2020 4 LDK!
2 7 s 2 21.6 r BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 03 U18 WP +0.1 -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2020 2 LDK!
3 8 s 2 21.6 r KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U20 WN +0.1 -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1477/16 2020 3 LDK!
4 13 s 2 22.2 r SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.1 -- ŁOŚ Dariusz Z/0328/14 2020 BEZ
5 14 s 2 22.2 r MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 00 U23 MZ +0.1 -- BALCERZAK Piotr Z/4261/15 2020 3
6 15 s 2 22.3 r KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP +0.1 -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0089/15 2020 2 LDK!
1 9 s 3 21.6 r WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U20 WP +0.1 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2020 5
2 12 s 3 22.1 r PĘCZEK Piotr RKS Łódź 02 U20 LD +0.1 -- DMP DMP U20 B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2020 4 LDK! 106 140
3 19 s 3 22.6 r SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 05 U16 LD +0.1 -- GRABOLUS Marek Z/1022/19 2020
1 16 s 4 22.6 r SAMULEWICZ Jan KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U18 WN +0.5 -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1128/17 , 2020 LDK!
2 17 s 4 22.6 r PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 04 U18 KP +0.5 -- ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2020 2
3 20 s 4 22.9 r BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP +0.5 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0178/20 2020
4 23 s 4 22.9 r MORDAKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 01 U20 LD +0.5 -- GRABOLUS Marek Z/6326/15 2020 3
5 28 s 4 23.5 r TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 90 Sen WP +0.5 -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2020 II
1 18 s 5 22.6 r REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 96 Sen KP +0.2 -- DMP B.D. Z/1428/12 2020 3 88
2 21 s 5 22.8 r FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 04 U18 WN +0.2 -- DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1435/18 , 2020 3 LDK! 122
3 22 s 5 22.8 r CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 03 U18 WP +0.2 -- GÓRSKI Dariusz Z/4011/18 2020 4
4 25 s 5 23.1 r SMEKTAŁA Patryk UKS Achilles Leszno 03 U18 WP +0.2 -- GÓRSKI Dariusz Z/1952/20 2020
5 26 s 5 23.1 r SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 97 Sen MZ +0.2 -- B.D. Z/1197/14 2020 3
6 29 s 5 23.6 r SOBCZAK Błażej NKS Nowe Miasto Lubawskie 04 U18 WN +0.2 -- B.D. Z/2340/19 2020
1 27 s 6 23.6 r STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 05 U16 WN -0.1 -- B.D. Z/0132/19 2020
2 30 s 6 23.9 r WITA Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP -0.1 -- BOK Aleksandra Z/1859/19 2020 4
3 32 s 6 24.2 r RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 04 U18 LD -0.1 -- GRABOLUS Marek Z/0414/19 2020
4 33 s 6 24.2 r KASIŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -0.1 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0175/20 2020
5 36 s 6 24.8 r SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -0.1 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0177/20 2020
6 39 s 6 25.2 r SOKOŁOWSKI Karol LKS Koluszki 05 U16 LD -0.1 -- TOMCZYK Antoni Z/4290/19 2020
1 11 s 7 22.3 r MALENDOWICZ Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP 0.0 -- DMP U20 KARNAS Zbigniew LEWANDOWSKI Jacek , Z/4023/17 , 2020 LDK! 135
2 34 s 7 24.8 r JASKÓŁA Michał UKS Dąb Suchy Las 04 U18 WP 0.0 -- GULCZYŃSKA Grażyna GULCZYŃSKA Grażyna TYLAK Łukasz , Z/2813/18 , 2020 BEZ LDK!
3 38 s 7 25.0 r STRUŻYŃSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP 0.0 -- KENSIK Jan LDK!
4 43 s 7 25.6 r WITKE Adam WMLKS Nadodrze Powodowo 06 U16 WP 0.0 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5150/19 2020 LDK!
5 50 s 7 27.1 r MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 02 U20 LD 0.0 -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2020
6 54 s 7 28.1 r LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 06 U16 KP 0.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2020 BEZ LDK!
1 35 s 8 24.4 r GRZYBOWSKI Przemysław niest. Łódź 78 Masters LD 0.0 --
2 37 s 8 24.4 r GARBICZ Krzysztof UKS Vis Skierniewice 78 Masters LD 0.0 -- BARSKA Jolanta B.D. BEZ
3 40 s 8 24.9 r KOSZELA Maciej niest. Z.Góra 78 Masters LB 0.0 -- B.D. Z/1229/20 2020
1 24 s 9 23.0 r KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 82 Masters LD 0.0 -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2020 BEZ
2 42 s 9 25.2 r ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 81 Masters MZ 0.0 -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2020 BEZ
3 46 s 9 26.2 r KMIECIAK Robert TS Opatrunki Toruń 81 Masters KP 0.0 -- B.D. Z/1980/17 2017 BEZ
4 48 s 9 26.5 r JASZCZUR Michał PZWLA Toruń 81 Masters KP 0.0 -- B.D. Z/0152/19 2020 BEZ
1 31 s 10 23.7 r KURCZ Tadeusz PZWLA Toruń 74 Masters KP 0.0 -- B.D. Z/0788/19 2020 BEZ
2 41 s 10 25.0 r ŚCIUBEŁ Marcin RKS Łódź 76 Masters LD 0.0 -- B.D. GOWORSKI Tomasz GOWORSKI Tomasz , Z/0877/18 , 2020 BEZ
3 44 s 10 25.6 r PĘCZEK Adam RKS Łódź 72 Masters LD 0.0 -- GOWORSKI Tomasz B.D. , Z/0876/18 , 2020 BEZ
4 45 s 10 25.6 r GÓRNY Jacek KS Lider Grodzisk Mazowiecki 71 Masters MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian
5 51 s 10 26.6 r WIDEŁ Marek niest. Kraków 68 Masters MA 0.0 -- B.D. Z/0147/19 2020 BEZ
6 58 s 10 28.8 r ŻAK Waldemar niest. Wrocław 69 Masters DS 0.0 -- GOWORSKI Tomasz BEZ
7 59 s 10 29.3 r WIECZOREK Konstanty niest. Warszawa 69 Masters MZ 0.0 -- B.D. BEZ
1 47 s 11 26.3 r ZAWADA Sławomir brak danych 62 Masters MZ 0.0 --
2 49 s 11 26.5 r PIETRZAK Waldemar MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 59 Masters LD 0.0 -- B.D. B.D. , Z/1389/20 , 2020
3 53 s 11 27.1 r KRAUZE Jerzy KL Bałtyk Koszalin 63 Masters ZP 0.0 -- B.D. Z/4866/18
4 57 s 11 28.5 r SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki 57 Masters LD 0.0 -- B.D. LIPIŃSKI Leszek , Z/1756/18 , 2020 BEZ
1 52 s 12 27.1 r KŁOSOWICZ Stanisław PZLAM 57 Masters KP 0.0 -- B.D. Z/1087/19 2020
2 55 s 12 28.6 r APOSTOŁ Marian niest. Poznań 52 Masters WP 0.0 -- B.D. BEZ
3 56 s 12 28.7 r ZDUNIAK Krzysztof PZWLA Toruń 57 Masters KP 0.0 -- B.D. Z/0155/19 2020 BEZ
4 62 s 12 29.9 r WIĄCEK Stanisław niest. Szczecin 55 Masters ZP 0.0 -- B.D. B.D. , Z/1480/20 , 2020
5 63 s 12 32.1 r SZPARAK Ryszard niest. Olsztyn 51 Masters WN 0.0 -- B.D. BEZ
1 60 s 13 29.5 r MIELCAREK Marek niest. Bydgoszcz 48 Masters KP 0.0 -- B.D. B.D. , Z/0345/19 , 2020 BEZ
2 61 s 13 29.7 r KUSCHILL Juliusz KS AZS AWF Kraków 50 Masters MA 0.0 -- B.D. Z/3194/20 2020
3 64 s 13 36.9 r GAMRACY Leszek UTW Gliwice 50 Masters SL 0.0 -- B.D. B.D. Z/1159/20 2020 BEZ
4 65 s 13 42.0 r KOROLKO Edward niest. Bydgoszcz 40 Masters KP 0.0 -- B.D. B.D. , Z/0355/19 , 2019 BEZ
5 66 s 13 42.9 r OSÓBKA Tomasz PZWLA Toruń 37 Masters KP 0.0 -- B.D. Z/0362/19 2019 BEZ
6 67 s 13 68.7 r WIERZCHOWSKI Henryk niest. Bydgoszcz 32 Masters KP 0.0 --
7 68 s 13 70.2 r BERWID Edward UTW Gliwice 34 Masters SL 0.0 -- B.D. BEZ
1 1 s 14 21.0 r ZIELIŃSKI Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP 0.0 -- DMP LEWANDOWSKI Jacek Z/1611/16 2020 M 152
2 2 s 14 22.0 r PIASECKI Ryszard CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP 0.0 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0948/18 2020 2
3 3 s 14 22.1 r SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin 01 U20 WP 0.0 -- GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2020 2
4 4 s 14 22.2 r TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP 0.0 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0465/15 2020 3
1 5 s 15 24.3 r KAMIŃSKI Paweł LUKS Start Nakło 04 U18 KP 0.0 -- DMP U20 B.D. JANKOWSKI Marcin , Z/1389/19 , 2020 LDK! 89
2 6 s 15 24.5 r KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 05 U16 KP 0.0 -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/3190/20 2020
3 7 s 15 24.6 r JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 04 U18 WP 0.0 -- B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2020 5 LDK!
4 8 s 15 24.9 r CIĘSZKI Paweł LUKS Start Nakło 04 U18 KP 0.0 -- DMP U20 JANKOWSKI Marcin Z/1398/19 2020 LDK! 80
5 9 s 15 25.1 r WANIAK Dominik LUKS Start Nakło 04 U18 KP 0.0 -- DMP U20 JANKOWSKI Marcin Z/0283/17 2020 5 LDK! 77
6 10 s 15 27.4 r KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 06 U16 KP 0.0 -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/0589/20 2020 LDK!
300 m M
1 1 s 1 35.12 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz 01 U20 KP -- WYRZYKIEWICZ Adrian BAUMGART Iwona , Z/1586/15 , 2020 2 LDK!
2 2 s 1 35.36 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 Sen MZ -- KĘDZIORA Robert Z/4683/11 2020 M
3 3 s 1 36.00 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U23 LD -- WASIAK Jarosław Z/1882/15 2020 2
4 4 s 1 36.14 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 04 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2020
5 9 s 1 37.40 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95 Sen PM -- HAS Rafał B.D. Z/0378/11 2020 1
1 5 s 2 36.17 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2020 3 LDK!
2 6 s 2 36.19 MAŁECKI Adrian UKS Kusy Warszawa 02 U20 MZ -- ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert , Z/2613/16 , 2020 LDK!
3 7 s 2 36.21 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin 01 U20 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2020 2
4 8 s 2 37.06 NOWAKOWSKI Oskar BKS Bydgoszcz 03 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/3646/17 2020 4
5 11 s 2 38.79 MIARKA Dawid LKS Omega Kleszczów 04 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/1482/18 2020 BEZ
6 12 s 2 39.21 RYBICKI Błażej BKS Bydgoszcz 05 U16 KP IV BAUMGART Iwona Z/4130/19 2020
1 s 3 36.89 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 00 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2020
2 10 s 3 37.47 TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 02 U20 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1327/16 2020 BEZ LDK!
3 13 s 3 39.29 JAKUBOWSKI Mateusz MKL Jarocin 03 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/2879/20 2020
4 14 s 3 40.64 MAJEWSKI Mateusz MKL Jarocin 04 U18 WP -- B.D. Z/1754/19 2020
5 15 s 3 41.83 KOZIBSKI Tomasz Orka Iława Athletics 06 U16 WN V B.D. B.D. , Z/4260/19 , 2020 LDK!
6 16 s 3 43.69 KOWALSKI Marceli NKS Nowe Miasto Lubawskie 06 U16 WN -- B.D. Z/0179/19 2020
600 m M
1 1 s 1 1:19.4 r LEWALSKI Kacper MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0051/17 2020 2
2 2 s 1 1:20.1 r KULPA Michał KS Wda Świecie 87 Sen KP -- B.D. Z/0781/11 2020 2
3 3 s 1 1:21.6 r POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2020 3
4 4 s 1 1:21.8 r SZPEJNA Paweł BKS Bydgoszcz 00 U23 KP -- RUDNIK Damian Z/2113/17 2020
5 5 s 1 1:24.9 r PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 03 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1876/18 2020 3 LDK!
6 6 s 1 1:25.6 r PYSZKA Mikołaj LUKS Start Nakło 02 U20 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0579/16 2020 BEZ LDK!
7 7 s 1 1:26.6 r KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 05 U16 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2020 LDK!
8 8 s 1 1:27.7 r KOWALCZYK Dominik OKLA Ostrołęka 04 U18 MZ -- WITKOWSKI Bartosz Z/1098/18 2020 5 LDK!
9 9 s 1 1:28.1 r PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2020 BEZ
10 10 s 1 1:28.6 r RODZIEWICZ Michał MKS Truso Elbląg 05 U16 WN -- NAGY Czesław Z/0161/19 2020
11 12 s 1 1:29.8 r WOLDAN Marcin KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0713/19 , 2020 LDK!
12 13 s 1 1:30.5 r JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 05 U16 PM -- B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/0265/19 , 2020 BEZ LDK!
13 17 s 1 1:32.7 r DRZAZGA Dawid LKS Omega Kleszczów 05 U16 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/0717/19 2020
1 11 s 2 1:29.7 r SZYMAŃSKI Filip KS Maków Biega 05 U16 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3764/19 2020
2 14 s 2 1:30.9 r JANKOWSKI Kacper MKL Toruń 00 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek
3 15 s 2 1:31.1 r JARMUNDOWICZ Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 05 U16 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław Z/2360/19 2020 LDK!
4 16 s 2 1:32.4 r STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 05 U16 MZ -- RADKE Karol Z/2016/19 2020 LDK!
5 18 s 2 1:36.9 r KWAPICH Dorian LUKS Start Nakło 06 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1374/19 2020 BEZ LDK!
6 19 s 2 1:37.4 r JEŻYNA Maciej LKS Koluszki 05 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4286/19 2020
7 20 s 2 1:37.7 r FĄFERKO Kamil UKS Olimpijczyk Skorzewo 05 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1669/19 2020 LDK!
8 21 s 2 1:38.4 r TUBIAK Kacper MKS Truso Elbląg 05 U16 WN -- NAGY Czesław Z/0162/19 2020 BEZ
9 22 s 2 1:49.7 r SMYKA Michał LKS Koluszki 05 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4289/19 2020
1500 m M
1 1 s 1 3:49.2 r KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2020 2 LDK!
2 2 s 1 3:51.2 r LEBIODA Stanisław RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ -- TRZOS Leszek Z/0133/15 2020
3 3 s 1 3:51.9 r BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA -- DMP MIREK Wacław B.D. Z/0474/15 2020 100
4 4 s 1 3:53.9 r WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1315/16 2020 2 LDK!
5 5 s 1 3:55.0 r BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U23 LD -- WASIAK Jarosław Z/1875/15 2020 3
6 6 s 1 3:55.1 r SMYK Robert LZS KL Kotwica Brzeg 01 U20 OP -- ZOK Roman Z/2890/20 2020
7 7 s 1 3:55.4 r KACZMAREK Mateusz BKS Bydgoszcz 96 Sen KP -- RUDNIK Damian Z/0819/12 2020
8 8 s 1 3:56.4 r WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 00 U23 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/2264/15 2020 3
9 9 s 1 3:57.2 r ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2020 2 LDK!
10 10 s 1 3:58.0 r MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 01 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/3951/15 2020
11 11 s 1 4:00.6 r RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2020 3
12 12 s 1 4:01.1 r MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 90 Sen LU -- BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2020 2
13 13 s 1 4:02.1 r MARUSZEWSKI Arkadiusz ULKS MOSiR Sieradz 98 U23 LD -- KUŚ Tomasz Z/3276/15 2020 2
14 14 s 1 4:04.4 r PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U23 PK -- LASSOTA Lesław Z/2667/15 2020 2
1 15 s 2 4:07.6 r KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/1215/16 2020 LDK!
2 16 s 2 4:08.6 r ŻUK Bartosz MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1421/17 2020
3 17 s 2 4:08.7 r LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/3643/16 2020 3 LDK!
4 18 s 2 4:09.7 r WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 02 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2020 4
5 19 s 2 4:11.7 r RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0050/17 2020 2
6 20 s 2 4:17.1 r BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2020 4
7 21 s 2 4:22.6 r NOWAK Kosma KS Czempion Warszawa 03 U18 MZ -- DZICZEK Szymon Z/5380/19 2020
8 22 s 2 4:25.1 r DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 04 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2020 4 LDK!
9 23 s 2 4:25.2 r KIRSZ Jakub ABiC Jabłonowo Pomorskie 00 U23 KP -- B.D. Z/2204/20 2020
10 24 s 2 4:26.9 r KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 03 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2020 5
11 25 s 2 4:35.4 r MATUSZAK Piotr MKL Jarocin 04 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/1753/19 2020
12 26 s 2 4:54.0 r JASTRZĘBSKI Krzysztof PZLAM 72 Masters KP --
13 27 s 2 4:56.6 r DOMAŃSKI Karol KS Stal Pleszew # 04 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja # Z/0796/19 2020
5000 m M
1 1 s 1 14:13.6 r KULKA Szymon WKS Grunwald Poznań 93 Sen WP -- GIŻYŃSKI Mariusz # Z/2485/11 2020
2 2 s 1 14:28.1 r OLEJARZ Artur MKL Szczecin 88 Sen ZP -- MURAWSKI Zbigniew Z/1405/11 2020 2
3 3 s 1 14:29.0 r NOWICKI Sebastian OKL Oborniki 94 Sen WP -- NOWICKI Sebastian Z/0344/13 2020
4 4 s 1 14:42.7 r GŁOGOWSKI Adam UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 93 Sen PM -- POBŁOCKI Piotr Z/4896/18 2020 2
5 5 s 1 14:44.0 r DOBROWOLSKI Emil UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 86 Sen PM -- B.D. Z/2257/11 2020
6 6 s 1 14:48.5 r PAWŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 93 Sen MZ -- TRZOS Leszek Z/4190/11 2020
7 7 s 1 14:49.6 r BRZEZIŃSKI Błażej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87 Sen KP -- B.D. Z/1711/11 2020 1
8 8 s 1 14:52.2 r STYPUŁKOWSKI Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 95 Sen LD -- B.D. B.D. Z/0415/13 2020
9 9 s 1 15:02.5 r TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94 Sen SL -- B.D. B.D. B.D. Z/0972/11 2020
10 10 s 1 15:07.5 r NALEPA Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U20 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/4650/15 2020 LDK!
11 11 s 1 15:16.6 r ZDROJEWSKI Krystian MKL Jarocin 98 U23 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/1217/16 2020 2
12 12 s 1 15:24.2 r GUMKOWSKI Szymon BKS Bydgoszcz 99 U23 KP -- DMP B.D. RUDNIK Damian , Z/1919/18 , 2020 60
13 13 s 1 15:26.8 r HASIURA Jędrzej RKS Łódź 97 Sen LD -- JASZCZAK Stanisław Z/3524/15 2020 2
14 14 s 1 15:50.3 r BRAUN Grzegorz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 94 Sen LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/1608/20 2020
15 15 s 1 15:51.3 r ŁAWICKI Piotr MLKS Sokół Lubin 95 Sen DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2455/20 2020
16 16 s 1 15:54.6 r ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 97 Sen KP -- DMP WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2755/16 2020 BEZ 41
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.5 r KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz UKS 55 Łódź 05 U16 LD 0.0 -- PALISZEWSKI Maciej GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/0257/18 , 2020 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.9 r SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP 0.0 -- DMP U20 KARNAS Kinga LEWANDOWSKI Jacek , Z/0760/16 , 2020 LDK! 132
2 s 1 16.5 r JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 04 U18 WP 0.0 -- B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2020 5 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.7 r TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U20 KP 0.0 -- DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2020 3 147
110 m pł M
1 1 s 1 14.1 r KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ 0.0 -- DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2020 1 150
2 2 s 1 14.1 r SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP 0.0 -- DMP LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/3148/11 2020 1 150
3 3 s 1 14.6 r MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U23 MZ 0.0 -- TRZOS Leszek Z/5567/15 2020 1
4 4 s 1 16.6 r WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U23 LD 0.0 -- DMP SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2020 2 48
300 m pł M
1 1 s 1 40.25 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 00 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2020
2 2 s 1 42.98 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP III KENSIK Jan Z/3453/19 2020 LDK!
2000 m prz M
1 1 s 1 6:00.13 NIEMCZYK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 92 Sen PD -- B.D. Z/4502/11 2020
2 2 s 1 6:08.63 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 02 U20 KP II DMP U20 CZUBASZEK Jarosław Z/2216/19 2020 4 LDK! 125
3 3 s 1 6:13.60 WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa 00 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/2323/15 2020
4 4 s 1 6:21.15 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ III DMP U20 GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2020 3 108
5 5 s 1 6:21.20 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U23 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2020 2
6 6 s 1 6:36.93 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1780/15 2020 3
7 7 s 1 6:41.40 MAĆKOWSKI Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U18 KP IV DMP U20 KENSIK Jan Z/5138/18 2020 5 90
8 8 s 1 6:49.00 JANIK Mikołaj KS Stal Pleszew 03 U18 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja # Z/3811/17 2020
9 9 s 1 6:50.21 RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U20 KP -- DMP U20 KENSIK Jan Z/0683/16 2020 4 LDK! 83
10 10 s 1 7:00.64 BANASZAK Kacper KS Stal Pleszew 03 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/1429/17 2020
11 11 s 1 7:13.06 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 02 U20 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0640/16 2020 BEZ
  s 1 DNF DZIECIĄTKOWSKI Filip LKS Omega Kleszczów 04 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0303/18 2020 5
W dal M
1 f 1 6.91 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 93 Sen KP -0.3 II DMP SCHUBRING Zbigniew Z/0429/11 2020 2 85
2 f 1 5.93 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U20 KP 0.0 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2020 3
3 f 1 5.92 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -1.1 IV DMP U20 JACYSZYN Lechosław Z/1163/17 2020 5 LDK! 77
4 f 1 5.81 ŁAPETA Krystian BKS Bydgoszcz 04 U18 KP 0.0 -- DMP SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/3329/19 2020 27
5 f 1 5.71 SZURKIEWICZ Kacper UKS Wyspiański Szubin 04 U18 KP -0.7 -- STAROŃ Tomasz Z/3558/18 2020 BEZ
6 f 1 5.59 SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP 0.0 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0177/20 2020
7 f 1 5.24 ZAWADA Sławomir brak danych 62 Masters MZ -0.3 --
8 f 1 4.70 KASZEWSKI Miłosz UKS Wyspiański Szubin 06 U16 KP 0.0 -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/0759/17 2020 BEZ LDK!
Kula (4) M
1 f 1 11.48 KĄKOL Piotr MKL Toruń 01 U20 KP --
Dysk (1) M
1 f 1 37.18 JANASIK Michał LKS Vectra Włocławek 05 U16 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/5139/19 2020 LDK!
2 f 1 27.78 BEGER Krystian LUKS Start Nakło 06 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0529/20 2020 LDK!
3 f 1 26.50 NOWACKI Czesław PZWLA Toruń 43 Masters KP -- B.D. BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 42.23 SALDAT Jakub UKS Duo-Set Świecie 04 U18 KP III WYSOCKI Waldemar Z/1003/19 2020
2 f 1 40.36 ADAMCZYK Emil MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U18 KP III LATAŃSKI Grzegorz Z/3656/17 2020 3 LDK!
3 f 1 39.43 OSTAŁOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U18 KP III DMP U20 KENSIK Jan Z/4964/18 2020 4 107
4 f 1 36.44 KOCIK Olaf MUKL Brodnica 03 U18 KP IV AFELTOWICZ Karol Z/3626/19 2020
5 f 1 36.23 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 04 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2020 LDK!
6 f 1 32.04 DOMAGALSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U18 KP -- KENSIK Jan Z/4963/18 2020 5
7 f 1 25.64 GAJEWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 04 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2205/20 2020 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 44.55 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U20 WP II BOK Aleksandra Z/3716/16 2020 2
2 f 1 36.65 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U20 KP IV DMP U20 KENSIK Jan Z/2941/16 2020 3 LDK! 102
3 f 1 33.92 WNUKOWSKI Aleksander Daniel LKS Vectra Włocławek 02 U20 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/1319/19 2020 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 52.58 GIBASZEK Mateusz WKS Śląsk Wrocław 97 Sen DS I
Młot (4) M
1 f 1 51.52 JABŁOŃSKI Jerzy PZWLA Toruń 45 Masters KP -- B.D. BEZ
2 f 1 35.80 JABŁOŃSKI Sławomir PZWLA Toruń 47 Masters KP -- B.D. BEZ
3 f 1 27.62 NOWACKI Czesław PZWLA Toruń 43 Masters KP -- B.D. BEZ
Młot (5) M
1 f 1 61.33 SZCZERBIAK Mateusz LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP II WIERZBICKI Dariusz Z/3909/18 2020 5 LDK!
2 f 1 58.53 BAJER Mikołaj OŚ AZS Poznań 04 U18 WP II BIERNACKI Jacek Z/1093/18 2020 4
3 f 1 53.79 GIL Grzegorz LUKS Start Nakło 03 U18 KP III DMP U20 KSOBIECH Bartosz Z/0278/17 2020 5 LDK! 119
4 f 1 53.48 ZŁOTOWSKI Wiktor MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U18 KP III DMP U20 KENSIK Jan Z/4965/18 2020 5 118
5 f 1 43.98 SOLETA Kajetan LUKS Start Nakło 03 U18 KP IV DMP U20 KSOBIECH Bartosz Z/0282/17 2020 5 LDK! 100
6 f 1 43.62 WŁADOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/0139/17 2020 5 LDK!
7 f 1 41.07 SIATKOWSKI Paweł UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1122/17 2020 5
8 f 1 28.39 GAJEWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 04 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2205/20 2020 LDK!
9 f 1 27.69 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 04 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2020 LDK!
1 f 2 46.96 MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP IV DMP U20 KENSIK Jan Z/5137/18 2020 BEZ LDK! 106
2 f 2 43.41 SZYMAŃSKI Szymon MKL Toruń 05 U16 KP IV DMP U20 HULISZ Robert WOŹNIAK Jacek , Z/3315/19 , 2020 LDK! 99
3 f 2 41.30 KRANKOWSKI Wacław MKL Toruń 51 Masters KP -- B.D. BEZ
Młot (6) M
1 f 1 52.08 CHMURZYŃSKI Robert LKS Vectra Włocławek 02 U20 KP II WIERZBICKI Dariusz WIERZBICKI Dariusz , Z/2670/16 , 2020 3 LDK!
2 f 1 48.55 BRYK Michał UKS Błyskawica Domaniewice 02 U20 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1643/16 2020 3
Młot (7.26) M
1 f 1 71.65 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 96 Sen WP M DMP BIERNACKI Jacek B.D. Z/1594/12 2020 1 165

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 31.042778015137 sekund