Gdańsk 08.06.2010
II Rzut Okręgowej Ligi Młodzików
100 m K
1 s 1 12.46 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot # 96 U16 PM +1.1 II #
2 s 1 12.79 GOŁĄBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM +1.1 III #
3 s 1 12.99 GESEK Karolina SKLA Sopot # 96 U16 PM +1.1 III
4 s 1 13.05 BASA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U16 PM +1.1 III #
5 s 1 13.96 KREFT Marlena SKLA Sopot 96 U16 PM +1.1 V #
6 s 1 14.28 HNATIUK Katarzyna MTS Junior Sopot 96 U16 PM +1.1 V RETYK Sławomir # Z/1215/12 2017 2
7 s 1 14.51 MATEROWSKA Regina MMKS Gdańsk 95 U16 PM +1.1 --
8 s 1 15.34 KLIMOWICZ Malwina MTS Junior Sopot 95 U16 PM +1.1 -- B.D. BEZ
1 s 2 13.54 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -1.4 IV #
2 s 2 13.60 SZYMAŃSKA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM -1.4 IV
3 s 2 13.72 LADEMANN Daria LKS Ziemi Puckiej Puck 96 U16 PM -1.4 IV
4 s 2 13.80 SOITZ Michalina UKS Jedynka Reda 95 U16 PM -1.4 IV
5 s 2 13.96 ORNAWKA Natalia WKS Flota Gdynia 96 U16 PM -1.4 V
6 s 2 14.21 JABŁOŃSKA Aneta MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM -1.4 V
7 s 2 14.22 BANASZAK Karolina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM -1.4 V
1 s 3 14.16 GAFFKE Karolina LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM -1.2 V
2 s 3 14.23 CHYŁA Paulina UKS Jedynka Reda 96 U16 PM -1.2 V
3 s 3 14.27 KAMIŃSKA Weronika LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM -1.2 V
4 s 3 14.40 BOGACKA Oriana SKLA Sopot 95 U16 PM -1.2 V
5 s 3 14.47 ZIĘTARA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM -1.2 V #
6 s 3 14.52 GROTA Agata SKLA Sopot 95 U16 PM -1.2 --
7 s 3 14.55 KRAKOWSKA Małgorzata WKS Flota Gdynia # 98 U14 PM -1.2 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy B.D. Z/1301/14 2018 BEZ
1 s 4 13.78 WANECKA Daria KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM -0.5 IV
2 s 4 14.68 KOSOSKA Anna UKS Jedynka Reda 95 U16 PM -0.5 --
3 s 4 14.94 JAKUBOWSKA Karolina UKS Jedynka Reda 96 U16 PM -0.5 --
4 s 4 15.34 PRZYBYSZEWSKA Paulina LKS Jantar Ustka 97 U14 PM -0.5 -- #
5 s 4 16.23 TOCKA Patrycja KL Gdynia 96 U16 PM -0.5 --
6 s 4 16.25 BIGOT Alicja KL Gdynia 96 U16 PM -0.5 --
7 s 4 16.94 MARSZAŁEK Anna KL Gdynia 95 U16 PM -0.5 --
1 s 5 14.16 GÓRSKA Dagmara SKLA Sopot 95 U16 PM -0.8 V
2 s 5 14.60 WOJACH Marta ULKS Talex Borzytuchom 98 U14 PM -0.8 -- #
3 s 5 14.76 KWIATKOWSKA Karolina SKLA Sopot 95 U16 PM -0.8 --
4 s 5 15.20 STASZEWSKA Monika CMKL Człuchów 97 U14 PM -0.8 --
5 s 5 15.75 FILIPOWICZ Daria CMKL Człuchów 97 U14 PM -0.8 --
1 s 6 14.02 HENDRYK Wiktoria KUKS Remus Kościerzyna 97 U14 PM -0.9 V
2 s 6 14.40 MARCINIAK Adrianna LKS Jantar Ustka 95 U16 PM -0.9 V
3 s 6 14.92 CZARNECKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM -0.9 --
4 s 6 15.05 STARZYŃSKA Julia UKS Jedynka Bytów # 96 U16 PM -0.9 -- GALIKOWSKI Marek BEZ
600 m K
1 s 1 1:38.94 KUKIEŁKO Tatiana SKLA Sopot 95 U16 PM II B.D. B.D. # 3
2 s 1 1:40.78 GWOŹDZIAŃSKA Monika LKB im. Braci Petk Lębork # 95 U16 PM III B.D. Z/1058/11 2013 4
3 s 1 1:41.80 GÓRECKA Patrycja SKLA Słupsk 95 U16 PM III #
4 s 1 1:41.81 OLESZKIEWICZ Justyna ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM III
5 s 1 1:42.02 WIŚNIEWSKA Magdalena KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM III #
6 s 1 1:42.81 GOSTOMCZYK Ewelina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 96 U16 PM III #
7 s 1 1:45.28 WENIG Paula LKB im. Braci Petk Lębork # 96 U16 PM IV B.D. Z/0198/13 2013 BEZ
8 s 1 1:48.54 LABUDA Monika UKS Olimpijczyk Skorzewo 96 U16 PM V
9 s 1 1:49.26 DETTLAFF Emilia UKS Bliza Władysławowo 95 U16 PM V
10 s 1 1:50.49 SUDYK Aleksandra CMKL Człuchów 97 U14 PM --
11 s 1 1:51.14 ADAMCZYK Małgorzata ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0636/12 2017 2
12 s 1 1:52.65 WELECKA Martyna MLKS Baszta Bytów 95 U16 PM --
13 s 1 1:58.78 STRUPIŃSKA Natalia LKB im. Braci Petk Lębork # 97 U14 PM -- B.D. Z/0421/13 2018 BEZ
1 s 2 1:50.86 ZWARA Weronika UKS Olimpijczyk Skorzewo 96 U16 PM --
2 s 2 1:52.25 DIAS Magdalena LKS Zorza Gdynia # 97 U14 PM -- B.D. B.D. # Z/0051/13 2019
3 s 2 1:53.10 JAROSIŃSKA Katarzyna SKLA Sopot 96 U16 PM --
4 s 2 1:53.16 JONACK Karolina UKS Olimpijczyk Skorzewo 95 U16 PM --
5 s 2 1:53.84 ŚWIECZKOWSKA Katarzyna UKS Olimpijczyk Skorzewo 96 U16 PM --
6 s 2 1:54.15 GAWĘDA Justyna SKLA Słupsk 95 U16 PM --
7 s 2 1:54.16 MATUSIAK Emila MKL Lider Malbork 95 U16 PM --
8 s 2 1:58.81 URBANOWICZ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM --
9 s 2 1:59.11 WACŁAWIK Małgorzata KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM --
10 s 2 2:01.51 STROMSKA Anna UKS Jedynka Reda 96 U16 PM --
11 s 2 2:02.89 RATKOWSKA Maria AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM --
12 s 2 2:04.18 PÓŁCZYŃSKA Karolina UKS Olimpijczyk Skorzewo 96 U16 PM --
1 s 3 1:45.64 SZACHTA Marta LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 96 U16 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0722/12 2016 3
2 s 3 1:47.78 KUFTA Daria LLKS Smętowo Graniczne # 96 U16 PM V
3 s 3 1:47.84 KARYŚ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM V
4 s 3 1:48.67 JAGIELSKA Marta MKL Lider Malbork 96 U16 PM V ŁUKASZ Godlewski Z/1627/12 2012 3
5 s 3 1:51.40 DUPIK Katarzyna UKS Wiking Rychnowy 96 U16 PM -- #
6 s 3 1:51.80 WLAZIŃSKA Emilia LKS Zantyr Sztum 96 U16 PM --
7 s 3 1:52.72 ZAJĄC Klaudia MKL Lider Malbork 95 U16 PM --
8 s 3 1:55.74 WOLSKA Sylwia STS Pomerania Szczecinek # 98 U14 ZP -- B.D. # 4
9 s 3 2:00.38 FORMELA Daria UKS Olimpijczyk Skorzewo 96 U16 PM --
10 s 3 2:09.19 STAN Dominika SKLA Sopot 95 U16 PM --
1 s 4 1:48.56 MOLLUS Kinga LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM V B.D. BEZ
2 s 4 1:50.69 OPENKOWSKA Dagmara LLKS Smętowo Graniczne # 97 U14 PM --
3 s 4 1:55.41 CICHY Dominika MMKS Gdańsk 96 U16 PM -- #
4 s 4 1:57.46 OSIOWY Weronika CMKL Człuchów 98 U14 PM -- B.D. # 2
5 s 4 2:01.94 SANKOWSKA Milena UKS Wiking Rychnowy 97 U14 PM --
6 s 4 2:07.19 JANOWSKA Nina AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM --
7 s 4 2:08.65 PIERZGALSKA Agata UKS Olimpijczyk Skorzewo 97 U14 PM --
8 s 4 2:17.42 MUZOLF Pamela UKS Wiking Rychnowy 99 U12 PM --
9 s 4 2:25.51 DUŁAK Ewelina UKS Olimpijczyk Skorzewo 98 U14 PM --
1000 m K
1 s 1 3:07.53 DZIENNIAK Natalia LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 95 U16 PM III
2 s 1 3:17.39 KAZUBOWSKA Dominika LLKS Smętowo Graniczne # 94 U18 PM --
3 s 1 3:22.10 NITZKA Sabina UKS Wiking Rychnowy 96 U16 PM IV #
4 s 1 3:23.60 URBANOWICZ Emilia KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM V
5 s 1 3:23.98 PRZYBYSZEWSKA Paulina LKS Jantar Ustka 97 U14 PM V #
6 s 1 3:25.03 ELWART Klaudia LKS Ziemi Puckiej Puck 96 U16 PM V
7 s 1 3:26.24 GŁODOWSKA Daria ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM V
8 s 1 3:28.50 JANKOWSKA Marta UKS Wiking Rychnowy 95 U16 PM V
9 s 1 3:29.34 PIERZGALSKA Emilia UKS Olimpijczyk Skorzewo 95 U16 PM V
10 s 1 3:33.82 STERANKA Marcelina ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -- #
11 s 1 3:41.86 KUBISZ Klaudia UKS Olimpijczyk Skorzewo 95 U16 PM --
12 s 1 3:44.11 LEWIŃSKA Dominika KL Lechia Gdańsk 96 U16 PM -- WIETEK Zbigniew
100 m pł MŁ K
1 s 1 15.73 MIKOŁAJEK Maja AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM -0.4 III B.D. # 3
2 s 1 16.36 ŁOSIK Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM -0.4 III #
3 s 1 17.69 CICHOSZ Małgorzata MLKS Baszta Bytów 95 U16 PM -0.4 V
4 s 1 18.86 GRABARCZYK Kamila MKS Sambor Tczew 96 U16 PM -0.4 --
300 m pł K
1 s 1 49.23 ZUBRZYCKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM III
2 s 1 52.00 SZOK Katarzyna MLKS Baszta Bytów 96 U16 PM IV
3 s 1 52.37 CICHOSZ Małgorzata MLKS Baszta Bytów 95 U16 PM V
4 s 1 53.61 WASIEK Martyna MKS Sambor Tczew 95 U16 PM V
4x100 m K
1 s 1 50.42 MATEROWSKA Regina
GESEK Karolina
BŁAŻEK Weronika
BOLESKA Jacquelina
MMKS Gdańsk 95
96
96
95
U16 POM --


2 s 1 51.05 ŁOSIK Aleksandra
MIKOŁAJEK Maja
ZIĘTARA Aleksandra
GOŁĄBEK Klaudia
AZS-AWFiS Gdańsk 95
96
96
95
U16 POM --
B.D.

3
3 s 1 51.75 LADEMANN Daria
ROESKE Alicja
SZYMAŃSKA Kinga
DETTLAFF Małgorzata
LKS Ziemi Puckiej Puck 96
95
95
95
U16 POM --
B.D.

BEZ
4 s 1 54.27 KUKIEŁKO Tatiana
GROTA Agata
GÓRSKA Dagmara
DUCZMAL Izabela
SKLA Sopot 95
95
95
96
U16 POM -- B.D. B.D.


3
5 s 1 54.41 ALFUTH Karolina
BASA Martyna
GRABARCZYK Kamila
OLEK Klaudia
MKS Sambor Tczew 96
96
96
96
U16 POM --


1 s 2 54.51 POTEMBOWSKA Karolina
CHYŁA Paulina
WRÓBEL Martyna
SOITZ Michalina
UKS Jedynka Reda 96
96
96
95
U16 POM --


2 s 2 55.81 MOREK Dominika
JABŁOŃSKA Aneta
BANASZAK Karolina
CZAPIEWSKA Teresa
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 96
96
96
95
U16 POM -- B.D.


Z/0909/12
2019
M
3 s 2 56.54 ADAMCZYK Małgorzata
OLESZKIEWICZ Justyna
ZBLEWSKA Karolina
GŁODOWSKA Daria
ULKS Talex Borzytuchom 96
95
95
95
U16 POM -- ŚCIGAŁA Jarosław


Z/0636/12
2017
2
4 s 2 56.86 OPENKOWSKA Dagmara
MOLLUS Kinga
KAZUBOWSKA Dominika
KUFTA Daria
LLKS Smętowo Graniczne 97
95
94
96
U18 POM --
B.D.

BEZ
5 s 2 57.02 LABUDA Monika
PIERZGALSKA Emilia
BOBER Klaudia
ŚWIECZKOWSKA Katarzyna
UKS Olimpijczyk Skorzewo 96
95
96
96
U16 POM --


Wzwyż K
1 f 1 1.58 RADTKE Natalia MKS Sambor Tczew 96 U16 PM III
2 f 1 1.56 NIEWIADOMSKA Aleksandra WKS Flota Gdynia 95 U16 PM III B.D.
3 f 1 1.45 WASIEK Martyna MKS Sambor Tczew 95 U16 PM IV
4 f 1 1.42 BIERNACIK Anna MMKS Gdańsk 95 U16 PM V
5 f 1 1.38 KUSTOSZ Daria KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM --
6 f 1 1.38 POBŁOCKA Anna ULKS Talex Borzytuchom 97 U14 PM -- #
7 f 1 1.34 KROPIDŁOWSKA Patrycja SKLA Sopot 95 U16 PM --
7 f 1 1.34 ALFUTH Karolina MKS Sambor Tczew 96 U16 PM --
9 f 1 1.30 JEZIERSKA Paulina SKLA Sopot 95 U16 PM --
9 f 1 1.30 KLAMAN Agnieszka MKS Sambor Tczew 95 U16 PM --
11 f 1 1.30 WOŁOSZYN Kamila KL Gdynia 96 U16 PM --
12 f 1 1.26 DASZKOWSKA Kamila UKS Olimpijczyk Skorzewo 96 U16 PM --
12 f 1 1.26 SZLAGOWSKA Sylwia UKS Olimpijczyk Skorzewo 95 U16 PM --
14 f 1 1.26 KOSYN Klaudia UKS Olimpijczyk Skorzewo 96 U16 PM --
W dal K
1 f 1 5.15 MIKOŁAJEK Maja AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM +2.7 III B.D. # 3
2 f 1 4.99 ROESKE Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP +2.4 IV B.D. BEZ
3 f 1 4.97 BOLESKA Jacquelina MMKS Gdańsk 95 U16 PM -1.2 IV
4 f 1 4.79 DUCZMAL Izabela SKLA Sopot 96 U16 PM -0.8 V #
5 f 1 4.79 ŁOSIK Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM -0.8 V #
6 f 1 4.79 ORNAWKA Natalia WKS Flota Gdynia 96 U16 PM +2.0 V
7 f 1 4.65 KREFT Marlena SKLA Sopot 96 U16 PM +1.0 V #
8 f 1 4.58 ZELEWSKA Karolina RKS Rumia 96 U16 PM +0.5 V
9 f 1 4.51 WOŚ Jolanta AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM -1.0 V
10 f 1 4.47 OLEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U16 PM -1.1 --
11 f 1 4.43 GAFFKE Karolina LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM -1.7 --
12 f 1 4.36 HNATIUK Katarzyna MTS Junior Sopot 96 U16 PM +0.7 -- RETYK Sławomir # Z/1215/12 2017 2
13 f 1 4.23 BASA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U16 PM -1.8 -- #
14 f 1 4.10 CZAJKOWSKA Joanna AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM +1.0 -- #
15 f 1 4.10 PLISZKA Anna ULKS Talex Borzytuchom 99 U12 PM +1.8 -- RADTKE Marek # Z/0346/15 2016 4
16 f 1 4.09 PERKA Nataly KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM -0.5 -- WRZOSEK Zbigniew BEZ
17 f 1 3.91 DĄBEK Weronika KL Gdynia 96 U16 PM +2.0 --
18 f 1 3.52 KLIMOWICZ Malwina MTS Junior Sopot 95 U16 PM +1.3 -- B.D. BEZ
19 f 1 3.52 WOJACH Marta ULKS Talex Borzytuchom 98 U14 PM +3.0 -- #
20 f 1 3.44 OKUNIEWSKA Alicja KL Gdynia 96 U16 PM +1.6 --
21 f 1 3.29 LABUDA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 97 U14 PM -3.0 -- #
Kula (3) K
1 f 1 10.40 POBŁOCKA Anna UKS Lipusz 95 U16 PM IV
2 f 1 10.38 GĄDEK Agata MKS Sambor Tczew 96 U16 PM IV
3 f 1 9.75 NISKA Katarzyna MMKS Gdańsk # 95 U16 PM V #
4 f 1 9.46 PAWLIKOWSKA Marta LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM V #
5 f 1 9.40 MEYER Sandra KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM V
6 f 1 9.25 PRANGA Aleksandra UKS Jedynka Reda 95 U16 PM V
7 f 1 9.17 LUBLEWSKA Paulina SKLA Sopot 96 U16 PM V
8 f 1 9.15 HERKA Monika Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM V
9 f 1 8.91 GIERSZEWSKA Marta UKS Lipusz 95 U16 PM V
10 f 1 8.81 JAKUBOWSKA Lucyna SKLA Sopot 95 U16 PM V
11 f 1 8.78 SYNAKOWSKA Kornelia UKS Olimpijczyk Skorzewo 95 U16 PM V
12 f 1 8.72 WICHOWSKA Sylwia MMKS Gdańsk 95 U16 PM V #
13 f 1 8.55 MALISZEWSKA Marta WKS Flota Gdynia 96 U16 PM --
14 f 1 8.52 SZADACH Justyna KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM --
15 f 1 8.22 SZCZYPIOR Marta ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -- #
16 f 1 8.14 ZĘBALA Paula WKS Flota Gdynia 98 U14 PM --
17 f 1 8.09 STOPIŃSKA Barbara SKLA Sopot 95 U16 PM --
19 f 1 7.90 JUSZKIEWICZ Ola MMKS Gdańsk 95 U16 PM -- #
20 f 1 7.83 ŚWIĄDER Joanna SKLA Sopot 96 U16 PM --
21 f 1 7.81 KAŁUŻNA Marta KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM --
22 f 1 7.46 BOCIAN Aleksandra MMKS Gdańsk 95 U16 PM -- #
23 f 1 6.46 HRYCZ Justyna KL Gdynia 96 U16 PM --
24 f 1 6.44 WEBER Joanna MMKS Gdańsk 95 U16 PM --
Dysk (0.75) K
1 f 1 31.60 OLEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U16 PM IV
2 f 1 30.47 FURMANEK Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM IV
3 f 1 28.26 POBŁOCKA Anna UKS Lipusz 95 U16 PM IV
4 f 1 27.58 PRANGA Aleksandra UKS Jedynka Reda 95 U16 PM V
5 f 1 27.28 EBERTOWSKA Kinga UKS Lipusz 96 U16 PM V
6 f 1 23.83 SZADACH Justyna KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM --
7 f 1 23.58 ALFUTH Karolina MKS Sambor Tczew 96 U16 PM --
8 f 1 22.54 EDEL Kinga UKS Lipusz 97 U14 PM --
9 f 1 21.18 SZCZYPIOR Marta ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -- #
10 f 1 21.02 GĄDEK Agata MKS Sambor Tczew 96 U16 PM --
11 f 1 19.01 KĘSY Natalia KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM --
12 f 1 17.70 RUDNIK Kamila UKS Lipusz 96 U16 PM --
Młot (3) K
1 f 1 25.39 LIPKE Natalia LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 95 U16 PM --
2 f 1 23.81 TRUN Alicja LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 96 U16 PM --
3 f 1 21.03 WEDEŁ Luiza LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 96 U16 PM --
Oszczep (600) K
1 f 1 40.16 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U16 PM II WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
2 f 1 30.86 KAMIŃSKA Hanna LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM IV #
3 f 1 30.83 SEROCZYŃSKA Martyna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM IV
4 f 1 28.47 EBERTOWSKA Kinga UKS Lipusz 96 U16 PM V
5 f 1 27.90 SKONIECZNA Ewelina AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM V
6 f 1 27.01 FURMANEK Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM V
7 f 1 26.08 POTERACKA Klaudia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM --
8 f 1 24.82 GIERSZEWSKA Marta UKS Lipusz 95 U16 PM --
9 f 1 24.38 NISKA Katarzyna MMKS Gdańsk # 95 U16 PM -- #
10 f 1 23.08 KWIATKOWSKA Karolina SKLA Sopot 95 U16 PM --
11 f 1 22.88 LEWOC Sandra KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM -- B.D.
12 f 1 22.75 SZWEDA Monika MKS Sambor Tczew 95 U16 PM --
13 f 1 22.55 MODRZEJEWSKA Karolina UKS Lipusz 97 U14 PM --
14 f 1 22.03 PARULSKA Patrycja UKS Jedynka Reda 96 U16 PM --
15 f 1 21.32 EDEL Kinga UKS Lipusz 97 U14 PM --
16 f 1 20.59 KRZYŻANOWSKA Aneta MKS Sambor Tczew 95 U16 PM --
17 f 1 20.20 JABŁOŃSKA Karolina MKS Sambor Tczew 95 U16 PM --
Chód 3 km K
1 s 1 18:16.84 BRANDT Agata KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM IV
2 s 1 19:03.14 TUR Izabela ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM V #
3 s 1 19:05.45 ZBLEWSKA Karolina ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM V
4 s 1 20:03.76 RADZIUN Agnieszka KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM V STASIEWICZ Mirosław Z/5074/11 2011 3
5 s 1 20:08.74 MOMOT Aleksandra KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM V B.D. 5
6 s 1 21:17.23 BALEWICZ Paulina KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM --
7 s 1 22:39.85 ŁĄCKA Angelika KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM -- B.D.
8 s 1 22:39.93 BLUMA Dżesika KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM --
9 s 1 22:40.04 GLAZA Dominika KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM --
100 m M
1 s 1 11.41 LADEMANN Radosław LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM +1.3 III
2 s 1 11.68 MUDLAFF Tomasz LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM +1.3 III JASKUŁKA Teresa Z/2982/11 2017 2
3 s 1 11.82 MISIORSKI Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM +1.3 IV #
4 s 1 11.86 KOWALCZYK Artur MMKS Gdańsk 95 U16 PM +1.3 IV #
5 s 1 12.06 GROSH Remigiusz MMKS Gdańsk 95 U16 PM +1.3 IV #
6 s 1 12.24 MUCHOWSKI Maciej SKLA Sopot 95 U16 PM +1.3 V
7 s 1 12.59 IWAŃSKI Aleksander SKLA Sopot 95 U16 PM +1.3 V
1 s 2 12.90 MIŁKOWSKI Adrian SKLA Sopot 95 U16 PM -1.4 -- #
2 s 2 13.08 WOŹNIAK Patryk KL Lechia Gdańsk 96 U16 PM -1.4 -- #
3 s 2 13.17 CEYNOWA Maciej KL Gdynia 96 U16 PM -1.4 --
4 s 2 13.17 GROSH Remigiusz MMKS Gdańsk 95 U16 PM -1.4 -- #
5 s 2 13.27 DĄBROWSKI Marcin SKLA Sopot 95 U16 PM -1.4 -- #
6 s 2 13.30 NORKOWSKI Ireneusz MKS Sambor Tczew 96 U16 PM -1.4 --
7 s 2 13.54 WALENTUKIEWICZ Mikołaj KL Lechia Gdańsk 96 U16 PM -1.4 -- #
1 s 3 13.19 ORZOŁ Bartłomiej WKS Flota Gdynia 95 U16 PM +1.9 --
2 s 3 13.26 DELIŃSKI Igor LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 96 U16 PM +1.9 -- #
3 s 3 13.77 BIAŁOSKÓRSKI Artur AZS-AWFiS Gdańsk # 97 U14 PM +1.9 -- NAWROCKI Dariusz # BEZ
4 s 3 13.86 MAZUR Mikołaj UKS Jedynka Reda 96 U16 PM +1.9 --
5 s 3 13.94 JABŁOŃSKI Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM +1.9 -- #
1 s 4 12.33 SKUT Maciej SKLA Sopot 95 U16 PM -0.8 V
2 s 4 12.45 WYPIJEWSKI Jakub WKS Flota Gdynia 92 U20 PM -0.8 --
3 s 4 12.48 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95 U16 PM -0.8 V HAS Rafał B.D. # Z/0378/11 2019 1
4 s 4 14.22 KROPLEWSKI Dawid UKS Olimpijczyk Skorzewo 96 U16 PM -0.8 --
5 s 4 14.40 BUTKIEWICZ Dorian KL Gdynia 96 U16 PM -0.8 --
6 s 4 14.52 SOJDA Sylwester AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM -0.8 --
7 s 4 15.60 JAKUBOWSKI Dominik WKS Flota Gdynia # 99 U12 PM -0.8 --
1 s 5 12.72 PIECEK Kordian SKLA Słupsk 95 U16 PM +0.5 V
2 s 5 13.29 SZYCA Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM +0.5 --
3 s 5 13.69 PERCZAK Krzysztof UKS Lipusz 97 U14 PM +0.5 --
4 s 5 14.44 JAŻDŻEWSKI Dawid CMKL Człuchów 97 U14 PM +0.5 --
1 s 6 12.30 KRUSZCZYŃSKI Jakub SKLA Sopot 95 U16 PM +0.5 V
2 s 6 12.61 WANTA Sebastian RKS Rumia 96 U16 PM +0.5 V
3 s 6 12.65 MAROLA Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM +0.5 V
4 s 6 12.94 ŁAPIŃSKI Krystian MMKS Gdańsk 95 U16 PM +0.5 --
5 s 6 14.80 WANDA Mateusz CMKL Człuchów 97 U14 PM +0.5 -- #
300 m M
1 s 1 38.72 KRUSZCZYŃSKI Jakub SKLA Sopot 95 U16 PM III
2 s 1 39.52 ZABŁOCKI Aleksander SKLA Sopot 95 U16 PM IV #
3 s 1 39.73 BOLDA Marek LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM IV
4 s 1 40.01 WICHROWSKI Patryk RKS Rumia 95 U16 PM IV
5 s 1 40.32 SOKÓŁ Paweł ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM IV #
6 s 1 41.34 FROELKE Krystian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM V
7 s 1 41.46 POŁOM Tomasz SKLA Sopot 95 U16 PM V
8 s 1 43.60 KĘDZIERSKI Paweł KL Lechia Gdańsk 96 U16 PM --
1 s 2 40.31 LEJMANOWICZ Łukasz RKS Rumia 95 U16 PM IV
2 s 2 41.14 MIROWSKI Michał SKLA Sopot 95 U16 PM V B.D. # 3
3 s 2 42.56 BOJAR Damian RKS Rumia 95 U16 PM --
4 s 2 45.63 STANISŁAWSKI Mateusz MLKS Baszta Bytów 97 U14 PM --
5 s 2 46.71 KROPLEWSKI Dawid UKS Olimpijczyk Skorzewo 96 U16 PM --
6 s 2 48.94 PIETNIUN Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM --
7 s 2 51.99 DORSZYŃSKI Paweł UKS Wiking Rychnowy 99 U12 PM --
1 s 3 41.06 KĄSIŃSKI Patryk MMKS Gdańsk 95 U16 PM V
2 s 3 44.20 PRZEPIÓRKA Jakub LKB im. Braci Petk Lębork # 96 U16 PM --
2 s 3 45.77 FRUCZEK Patryk MMKS Gdańsk 95 U16 PM --
3 s 3 47.97 PALIWODA Robert UKS Lipusz 97 U14 PM --
4 s 3 52.86 KUBISZEWSKI Wiktor UKS Lipusz 98 U14 PM --
5 s 3 54.59 STRUPIŃSKI Adam LKB im. Braci Petk Lębork # 96 U16 PM -- B.D. Z/1860/12 2013 BEZ
600 m M
1 s 1 1:27.74 KANIGOWSKI Marcin KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM II #
2 s 1 1:28.90 RUMIŃSKI Jakub UKS Lipusz 95 U16 PM III
3 s 1 1:29.00 RUDNIK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 95 U16 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/0750/11 2018 1
4 s 1 1:29.69 MIANOWSKI Mariusz LKB im. Braci Petk Lębork # 95 U16 PM III B.D. Z/1060/11 2013 BEZ
5 s 1 1:30.26 KOTOWSKI Tomasz LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM III
6 s 1 1:31.38 KOTŁOWSKI Patryk GKS Żukowo 96 U16 PM III KRÓL Krzysztof Z/0719/12 2014 3
7 s 1 1:31.84 SULIKOWSKI Szymon SKS Sokół Malbork 96 U16 PM III SAJKOWSKI Norbert 3
8 s 1 1:32.00 GÓRSKI Mateusz LKB im. Braci Petk Lębork # 96 U16 PM III B.D. Z/0199/13 2015 BEZ
9 s 1 1:32.69 NURKOWSKI Patryk LKS Jantar Ustka # 96 U16 PM IV #
10 s 1 1:34.91 GRABKOWSKI Piotr SKLA Sopot 95 U16 PM IV B.D. # 3
11 s 1 1:47.17 JAKUSZ Krystian MLKS Baszta Bytów 96 U16 PM --
1 s 2 1:32.99 BRAUN Wojciech LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM IV NOWAKOWSKI Karol Z/0820/11 2013 3
2 s 2 1:33.61 JAKUBOWSKI Michał MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM IV #
3 s 2 1:35.77 FRANKOWICZ Aleksander KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM V
4 s 2 1:35.78 LABUCHN Maciej LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM V
5 s 2 1:37.22 MORGIEL Piotr UKS Jedynka Reda 95 U16 PM V
6 s 2 1:37.90 FLORCZYŃSKI Łukasz SKS Sokół Malbork # 96 U16 PM V ŁUKASZ Godlewski SAJKOWSKI Norbert Z/1629/12, Z/1629/12 , 2014 BEZ
7 s 2 1:40.80 KASIŃSKI Jakub MMKS Gdańsk 95 U16 PM -- #
8 s 2 1:42.02 CYRANKOWSKI Przemysław UKS Orzeł Objazda 97 U14 PM -- ZAWADA Andrzej
9 s 2 1:45.59 BAJ Tomasz MMKS Gdańsk 95 U16 PM --
10 s 2 1:49.33 KURS Maciej UKS Olimpijczyk Skorzewo 96 U16 PM --
11 s 2 1:50.07 WIRKUS Patryk MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 97 U14 PM --
1 s 3 1:41.94 PILAT Jan MMKS Gdańsk 95 U16 PM -- #
2 s 3 1:43.72 TOPOLSKI Dominik SKS Sokół Malbork 96 U16 PM -- B.D.
3 s 3 1:45.14 CHRAPKOWSKI Patryk UKS Olimpijczyk Skorzewo 97 U14 PM --
4 s 3 1:50.83 WAWRZONKOWSKI Przemysław LLKS Smętowo Graniczne # 97 U14 PM --
5 s 3 1:53.79 ZABOROWSKI Paweł UKS Lipusz 98 U14 PM --
6 s 3 1:56.31 JEDWABNIK Dawid LLKS Smętowo Graniczne # 98 U14 PM -- NOWAKOWSKI Karol BEZ
7 s 3 1:57.48 KOZŁOWSKI Adrian LLKS Smętowo Graniczne # 97 U14 PM --
8 s 3 2:04.14 ORZLOWKI Adrian UKS Wiking Rychnowy 98 U14 PM --
9 s 3 2:04.44 WOLANIN Mateusz UKS Wiking Rychnowy 98 U14 PM --
10 s 3 2:11.22 DREWCZYŃSKI Dawid UKS Wiking Rychnowy 99 U12 PM --
1000 m M
1 s 1 2:46.87 SAROSIEK Patryk MKL Lider Malbork 95 U16 PM IV ŁUKASZ Godlewski Z/4457/11 2012 4
2 s 1 2:49.73 KOSIŃSKI Tomasz ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM IV
3 s 1 2:51.04 SIUDA Filip LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM V
4 s 1 2:51.69 SZEFER Adam SKLA Sopot 95 U16 PM V
5 s 1 2:52.04 KRZYŻANOWSKI Patryk SKLA Sopot 95 U16 PM V B.D. #
6 s 1 2:52.83 WENT Dawid LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM V
7 s 1 2:55.34 JAKUĆ Denis ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM V
8 s 1 2:59.52 KOPECKI Michał LKS Zantyr Sztum 96 U16 PM V MAZERSKI Bartosz # Z/0447/12 2015 4
9 s 1 3:00.59 KRZOSKA Patryk MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM --
10 s 1 3:09.32 POKORSKI Wojciech MLKS Baszta Bytów 95 U16 PM --
11 s 1 3:10.24 GZELA Adam SKLA Sopot 95 U16 PM --
12 s 1 3:13.90 WSZAŁEK Jakub LKS Ziemi Puckiej Puck 97 U14 PM --
1 s 2 2:48.98 BORYŁO Mateusz GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # 95 U16 PM IV
2 s 2 2:54.69 WYSOCKI Krzysztof MKS Sambor Tczew 96 U16 PM V
3 s 2 2:54.74 OBECNY Mateusz CMKL Człuchów 97 U14 PM V #
4 s 2 2:57.66 PSZCZOLIŃSKI Piotr MMKS Gdańsk 95 U16 PM V #
5 s 2 2:57.81 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA V MIREK Wacław B.D. B.D. Z/0519/13 2019
6 s 2 3:00.58 GROTCH Hieronim LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 95 U16 PM --
7 s 2 3:01.93 BACZYŃSKI Dawid SKLA Sopot 96 U16 PM --
8 s 2 3:04.87 MROŻEK Krystian UKS Wiking Rychnowy 95 U16 PM -- #
9 s 2 3:07.54 LEWANCZYK Krystian RKS Rumia 95 U16 PM --
10 s 2 3:08.13 GROTHA Michał LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM --
11 s 2 3:13.21 BUŁAJ Rafał LKS Zantyr Sztum 97 U14 PM -- #
12 s 2 3:22.97 ZYŚK Kryspin UKS Jedynka Reda 96 U16 PM --
13 s 2 3:44.83 PALACH Mateusz UKS Jedynka Reda 96 U16 PM --
13 s 2 3:47.45 STACHOWSKI Filip UKS Jedynka Reda 96 U16 PM --
1 s 3 2:58.66 KROTLA Bartłomiej CMKL Człuchów 97 U14 PM V B.D. # 3
2 s 3 3:00.13 PAWŁOWSKI Kamil MMKS Gdańsk 95 U16 PM -- #
3 s 3 3:08.23 BOROWSKI Marcin ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM --
4 s 3 3:12.12 MROŻEK Filip UKS Wiking Rychnowy 97 U14 PM --
5 s 3 3:14.06 ZIEŃCZUK Przemysław MMKS Gdańsk 96 U16 PM -- #
6 s 3 3:15.09 BODAL Bartek MMKS Gdańsk 96 U16 PM --
7 s 3 3:16.20 KAMIŃSKI Filip LKS Zantyr Sztum 97 U14 PM -- #
8 s 3 3:17.57 KLAWIKOWSKI Damian RKS Rumia 96 U16 PM -- GRINHOLC Grzegorz # Z/1070/12 2018 3
9 s 3 3:20.72 ANDRUSZYŃSKI Maciej UKS Jedynka Reda 96 U16 PM --
10 s 3 3:24.59 BILSZTA Mateusz CMKL Człuchów 97 U14 PM -- #
11 s 3 3:26.42 SŁOMSKI Damian SKLA Słupsk 96 U16 PM --
12 s 3 3:34.31 SOBOLEWSKI Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM -- #
13 s 3 3:37.36 ROŻENKO Damian UKS Jedynka Reda 96 U16 PM --
14 s 3 3:47.13 JANKOWSKI Maciej SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP --
15 s 3 3:51.02 NIEŻURAWSKI Adrian MMKS Gdańsk 98 U14 PM --
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.22 FORDUŃSKI Paweł MKS Sambor Tczew 95 U16 PM -1.3 III
2 s 1 18.55 BURCZYK Marcin MKS Sambor Tczew 95 U16 PM -1.3 --
3 s 1 19.50 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -1.3 -- GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2019 1
4 s 1 19.77 ZIÓŁKOWSKI Radosław MKS Sambor Tczew 95 U16 PM -1.3 --
300 m pł M
1 s 1 43.79 PAWŁOWICZ Damian ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM IV #
2 s 1 44.70 LASOCKI Patryk MKS Sambor Tczew 95 U16 PM V
3 s 1 45.95 TREDER Tadeusz ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM V
4 s 1 46.14 SZPRENIEC Damian AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM V #
5 s 1 49.96 LIPIŃSKI Oliwer UKS Lipusz 96 U16 PM --
6 s 1 50.95 REGULSKI Szymon MKS Sambor Tczew 95 U16 PM --
7 s 1 52.57 BĘDA Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM --
8 s 1 59.09 KOŁODZIEJSKI Igor AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM -- #
4x100 m M
1 s 1 47.10 SZEWCZYK Paweł
WÓJTOWICZ Marcin
MUDLAFF Tomasz
LADEMANN Radosław
LKS Ziemi Puckiej Puck 95
95
95
95
U16 POM --

JASKUŁKA Teresa
Z/2982/11
2017
2
2 s 1 47.75 SKUT Maciej
SMOLNICKI Łukasz
IWAŃSKI Aleksander
ZABŁOCKI Aleksander
SKLA Sopot 95
95
95
95
U16 POM --
HAS Rafał B.D.

Z/0378/11
2019
1
3 s 1 47.92 WOSIŃSKI Damian
SOKÓŁ Paweł
PAWŁOWICZ Damian
KOSIŃSKI Tomasz
ULKS Talex Borzytuchom 96
96
95
95
U16 POM --


4 s 1 48.89 PYCKA Mariusz
GROSH Remigiusz
KOWALCZYK Artur
ŁAPIŃSKI Krystian
MMKS Gdańsk 95
95
95
95
U16 POM --


5 s 1 49.85 SIUDA Filip
BRAUN Wojciech
KLOFCZYŃSKI Bartosz
KOTOWSKI Tomasz
LLKS Smętowo Graniczne 95
95
95
95
U16 POM --
NOWAKOWSKI Karol

Z/0820/11
2013
3
6 s 1 49.89 MISIORSKI Dawid
FROELKE Krystian
KRZOSKA Patryk
RUDNIK Damian
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 95
96
96
95
U16 POM --


WRÓBLEWSKI Jarosław
Z/0750/11
2018
1
7 s 1 50.64 ORYNYCZ Paweł
PIECEK Kordian
NURKOWSKI Patryk
BARAN Adrian
SKLA Słupsk 96
95
96
96
U16 POM --


Wzwyż M
1 f 1 1.80 MAŁKIEWICZ Michał MKS Sambor Tczew 95 U16 PM IV
2 f 1 1.70 WOJDAN Adrian WKS Flota Gdynia 95 U16 PM V
3 f 1 1.65 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA V GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2019 1
4 f 1 1.65 RÓZGA Simon SKLA Sopot 95 U16 PM V #
6 f 1 1.60 GŁADKIEWICZ Kamil SKLA Sopot 95 U16 PM --
7 f 1 1.60 KUBISZ Tomasz SKLA Sopot 95 U16 PM --
8 f 1 1.55 LEWIŃSKI Krystian SKLA Sopot 95 U16 PM --
9 f 1 1.50 BARTOSIEWICZ Radosław KL Gdynia 95 U16 PM --
10 f 1 1.45 KOSCIELAK Wojciech MMKS Gdańsk 95 U16 PM --
11 f 1 1.35 RUDEK Szymon WKS Flota Gdynia 98 U14 PM -- B.D. # 2
Tyczka M
1 f 1 5.00 JURGA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM I
2 f 1 4.60 SZCZEPAŃSKI Marcin OSOT Szczecin # 90 U23 ZP I #
3 f 1 4.40 KOZŁOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM II
4 f 1 4.00 KŁOS Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM II
5 f 1 3.10 NACZKE Krystian Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM V
6 f 1 2.80 PILC Damian Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM V
7 f 1 2.70 GRUBBA Artur Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM --
8 f 1 2.30 MODLISZEWSKI Maciej MKS Sambor Tczew 95 U16 PM --
9 f 1 2.20 ĆWIKLIŃSKI Krystian WKS Flota Gdynia # 97 U14 PM --
W dal M
1 f 1 6.10 LIGUZ Benjamin AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM +1.1 IV #
2 f 1 5.76 CHWARZYŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM +1.8 V #
3 f 1 5.50 KUBUS Przemysław AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM -1.0 -- #
4 f 1 5.34 GROSH Remigiusz MMKS Gdańsk 95 U16 PM +2.0 -- #
5 f 1 5.27 PRZYBORSKI Adrian MMKS Gdańsk 95 U16 PM -0.3 --
6 f 1 5.24 PŁOTKA Kacper MMKS Gdańsk 95 U16 PM +1.4 -- #
7 f 1 5.24 LISIECKI Paweł MMKS Gdańsk 95 U16 PM +0.6 -- #
8 f 1 5.12 CISKOWSKI Jakub RKS Rumia 96 U16 PM +1.5 --
9 f 1 5.04 CEYNOWA Maciej KL Gdynia 96 U16 PM +1.0 --
10 f 1 5.03 GRABOWSKI Ignacy KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM +1.3 --
11 f 1 4.92 WIŚNIEWSKI Krzysztof KL Gdynia 95 U16 PM +1.3 --
12 f 1 4.90 ORZOŁ Bartłomiej WKS Flota Gdynia 95 U16 PM +3.0 --
13 f 1 4.85 WIERSZYLO Miłosz MMKS Gdańsk # 95 U16 PM +0.5 -- #
14 f 1 4.51 LASKA Radosław UKS Lipusz # 97 U14 PM +3.6 -- #
15 f 1 3.89 JAKUBOWSKI Dominik WKS Flota Gdynia # 99 U12 PM +1.7 --
Kula (5) M
1 f 1 11.88 LEŚNIK Łukasz UKS Jedynka Reda 95 U16 PM V
2 f 1 11.74 PYCKA Mariusz MMKS Gdańsk 95 U16 PM V
3 f 1 11.10 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia # 95 U16 PM V #
4 f 1 10.99 WOŹNIAK Wojciech MKS Sambor Tczew 95 U16 PM V
5 f 1 10.91 WÓJTOWICZ Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM V #
6 f 1 10.67 KLIMKIEWICZ Jakub SKLA Sopot 95 U16 PM V
7 f 1 10.46 ROBAKOWSKI Filip SKLA Sopot 95 U16 PM -- #
8 f 1 10.38 ORLAŃCZYK Wojciech SKLA Sopot 95 U16 PM --
9 f 1 9.88 JAKS Daniel UKS Jedynka Reda 95 U16 PM --
10 f 1 9.74 TOBIASZ Aleksander SKLA Sopot 95 U16 PM --
11 f 1 9.68 HARASIM Michał UKS Jedynka Reda 95 U16 PM --
12 f 1 9.55 RYBA Sebastian LKS Ziemi Puckiej Puck 96 U16 PM -- #
13 f 1 9.24 KIELBRATOWSKI Dawid SKLA Sopot 95 U16 PM -- #
14 f 1 9.08 DABKIEWICZ Radosław MMKS Gdańsk 95 U16 PM --
15 f 1 8.73 MIŁKOWSKI Konrad MMKS Gdańsk 95 U16 PM --
16 f 1 8.69 SADOWSKI Piotr LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM -- #
Dysk (1) M
1 f 1 43.06 WELENC Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM III
2 f 1 36.84 KUPIS Maciej SKLA Sopot 95 U16 PM IV #
3 f 1 34.93 WIŚNIEWSKI Mateusz SKLA Sopot 96 U16 PM V #
4 f 1 32.08 CZARNOTTA Dawid KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM V #
5 f 1 31.84 ROBAKOWSKI Filip SKLA Sopot 95 U16 PM V #
6 f 1 31.09 GRZEGORCZYK Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM V
7 f 1 29.55 LEWANDOWSKI Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM --
8 f 1 28.88 KWIATKOWSKI Sebastian KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM --
9 f 1 26.05 JĘDRZEJEWSKI Przemysław KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM -- #
10 f 1 24.94 KOTLEWSKI Karol MKS Sambor Tczew 95 U16 PM --
11 f 1 24.80 KOWALSKI Kamil KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM --
12 f 1 22.06 KOWALSKI Bartosz KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM -- #
13 f 1 20.02 BAUMGARD Kamil UKS Lipusz 98 U14 PM --
Młot (5) M
1 f 1 50.94 KRĘCKI Sławomir AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ III
2 f 1 32.45 WRZAŁKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP V B.D. B.D. # 1
3 f 1 32.11 LANGOWSKI Tomasz LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 95 U16 PM V
4 f 1 30.30 CESARSKI Tomasz LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 95 U16 PM V
5 f 1 27.68 DŁUŻEWSKI Michał LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 95 U16 PM --
Oszczep (600) M
1 f 1 43.84 BANASIAK Bartłomiej RKS Rumia 95 U16 PM IV
2 f 1 41.78 WÓJTOWICZ Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM V #
3 f 1 37.28 DORSZ Błażej LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM V
4 f 1 35.55 MARGLARCZYK Patryk SKLA Słupsk 96 U16 PM --
5 f 1 35.30 KONOFAŁ Patryk LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM -- #
6 f 1 34.86 ZALEWSKI Piotr ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM -- #
7 f 1 34.73 ADAMUS Piotr WKS Flota Gdynia 96 U16 PM --
8 f 1 33.50 GÓRNY Mariusz KL Lechia Gdańsk 96 U16 PM -- #
9 f 1 32.93 GAJEWSKI Mateusz MKS Sambor Tczew 95 U16 PM --
10 f 1 32.76 STOJAK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM -- #
11 f 1 32.27 KUNCEWICZ Filip MKS Sambor Tczew 95 U16 PM --
12 f 1 30.20 LIPSKI Oskar SKLA Słupsk 96 U16 PM --
13 f 1 29.32 WIŚNIEWSKI Mateusz SKLA Sopot 96 U16 PM -- #
14 f 1 28.94 MAZUR Michał AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM -- #
15 f 1 23.53 KRUSZEWSKI Dariusz UKS Jedynka Reda 96 U16 PM --
16 f 1 23.12 GRULKOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM -- #
17 f 1 22.08 KOSTEWICZ Kamil UKS Jedynka Reda 96 U16 PM --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.9434587955475 sekund