Toruń 11.06.2010
I Rzut Ligi Młodzików
100 m K
1 s 1 13.60 GAWEŁ Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP 0.0 IV
2 s 1 13.95 HOLKA Anna MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U14 KP 0.0 V
3 s 1 14.10 SKRZYPIŃSKA Paulina UKS Cyprianka 95 U16 KP 0.0 V
4 s 1 14.14 WRÓBLEWSKA Paulina SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U20 KP 0.0 --
5 s 1 14.17 CICHOWICZ Klaudia SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP 0.0 V
6 s 1 14.74 KAMIŃSKA Kamila BKS Bydgoszcz 95 U16 KP 0.0 --
7 s 1 15.35 CHMIEL Marta LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP 0.0 --
1 s 2 13.61 ŁAKOMY Kinga GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP +1.9 IV
2 s 2 13.79 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP +1.9 IV LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/0576/12 2019 2
3 s 2 14.04 KOLASIŃSKA Justyna MKL Toruń 95 U16 KP +1.9 V #
4 s 2 14.08 KANIECKA Zuzanna SKLA Sopot # 96 U16 PM +1.9 V
5 s 2 14.17 ROMEL Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP +1.9 V
6 s 2 14.76 SŁAWIŃSKA Agata LUKS Pomorzanin Serock 96 U16 KP +1.9 -- SCHULZ Stanisław BEZ
7 s 2 15.10 KUBIK Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 96 U16 KP +1.9 --
1 s 3 14.09 LEWANDOWSKA Anna MKL Toruń 97 U14 KP +0.3 V
2 s 3 14.47 KŁOSOWSKA Natalia LKS Vectra Włocławek # 97 U14 KP +0.3 V
3 s 3 14.97 ORŁOWSKA Kinga MKL Toruń 96 U16 KP +0.3 --
4 s 3 15.32 ROZWARSKA Małgorzata UKS Kmicic Unisław 97 U14 KP +0.3 --
5 s 3 15.38 SKIBIŃSKA Natalia LKS Vectra Włocławek # 97 U14 KP +0.3 --
6 s 3 16.00 FURGAŁA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 96 U16 KP +0.3 --
1 s 4 12.99 PŁOSZYŃSKA Nikoletta GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -1.1 III
2 s 4 13.07 DZIEDZIC Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP -1.1 III ZIÓŁKOWSKI Marek # 4
3 s 4 13.23 GELIŃSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -1.1 IV #
4 s 4 13.26 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U18 KP -1.1 IV #
5 s 4 13.42 BYLEWSKA Anna MUKL Brodnica 97 U14 KP -1.1 IV
300 m K
1 s 1 44.36 HOLKA Kinga MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP III #
2 s 1 46.97 PIPCZYŃSKA Justyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 96 U16 KP V
3 s 1 47.84 MUZALEWSKA Magdalena MKL Toruń 95 U16 KP V
4 s 1 55.24 GRUBICKA Klaudia LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP -- SCHULZ Stanisław BEZ
1 s 2 46.92 PAWLAK Monika UKB Szubin 96 U16 KP V #
2 s 2 47.79 ZIARNECKA Magdalena UKB Szubin 95 U16 KP V WOCHNA Marek # Z/4401/11 2011 4
3 s 2 49.36 TUROWSKA Kinga MKL Toruń 95 U16 KP --
4 s 2 50.11 ŻURAWSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP --
1 s 3 43.23 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP III KOHUTEK Artur B.D. # Z/0584/12 2019 M
2 s 3 45.13 SZYMAŃSKA Sandra BKS Bydgoszcz 96 U16 KP IV
3 s 3 47.33 CHABOWSKA Oliwia GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP V
4 s 3 47.75 REINKE Martyna UKB Szubin 95 U16 KP V WOCHNA Marek # Z/4398/11 2014 BEZ
5 s 3 48.49 ZIĘTARSKA Sandra GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP V #
6 s 3 49.67 BANAS Daria GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP --
1 s 4 47.77 KURTYSIAK Paula MKL Toruń 95 U16 KP V
2 s 4 48.12 SŁOMCZEWSKA Dominika UKS Cyprianka 96 U16 KP V
3 s 4 50.12 WAŚKOWSKA Alicja LKS Vectra Włocławek # 98 U14 KP -- WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna B.D. # , Z/0602/14 , 2017
4 s 4 50.15 TOMCZEWSKA Zuzanna LKS Vectra Włocławek # 98 U14 KP -- WIERZBICKI Dariusz # 5
5 s 4 50.92 ROZWARSKA Małgorzata UKS Kmicic Unisław 97 U14 KP --
6 s 4 52.53 WAŚKOWSKA Adrianna LKS Vectra Włocławek # 98 U14 KP -- WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna # , Z/0603/14 , 2017 4
600 m K
1 s 1 1:43.88 BRÓŹDZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń # 96 U16 KP IV #
2 s 1 1:45.28 PAWELLA Klaudia SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP IV
3 s 1 1:45.38 BRÓŹDZIŃSKA Izabela MKL Toruń # 96 U16 KP IV #
4 s 1 1:46.27 RYGIELSKA Aleksandra MKL Toruń 96 U16 KP V
5 s 1 1:47.87 GRZESIKOWSKA Natalia LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0232/12 3
6 s 1 1:49.55 ZARZYCKA Natalia BKS Bydgoszcz 95 U16 KP V
7 s 1 1:53.45 SUWAŁA Magdalena LKS Promień Kowalewo Pomorskie 97 U14 KP --
8 s 1 1:59.72 CZAJA Aneta MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U14 KP --
1 s 2 1:44.92 SMOCZYŃSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP IV #
2 s 2 1:51.50 ŻBIKOWSKA Karolina GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP -- #
3 s 2 1:53.37 KOWALSKA Michalina GKS Olimpia Grudziądz # 97 U14 KP -- SZEWCZUK Piotr B.D. # Z/0503/13 2018
4 s 2 1:57.28 SUWAŁA Katarzyna PUKS Golub-Dobrzyń # 97 U14 KP --
5 s 2 1:58.13 KURZAWSKA Ewelina UKB Szubin 95 U16 KP --
6 s 2 2:01.27 ZIELIŃSKA Paulina PUKS Golub-Dobrzyń # 96 U16 KP -- ŁĘGOWSKI Rafał # 4
7 s 2 2:02.56 SKALSKA Ewa LUKS Pomorzanin Serock 97 U14 KP --
8 s 2 2:02.92 WEILAND Marta UKS Kmicic Unisław 97 U14 KP -- WASIELEWSKI Michał # 5
1000 m K
1 s 1 3:19.83 WRONKOWSKA Anna MUKL Brodnica # 95 U16 KP IV B.D. BEZ
2 s 1 3:19.89 PŁACHTA Weronika MUKL Brodnica 96 U16 KP IV
3 s 1 3:20.21 BOGDANOWICZ Anastazja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP IV
4 s 1 3:20.50 DUSZYŃSKA Amanda UKB Szubin 95 U16 KP IV #
5 s 1 3:25.89 SYKURSKA Angelika MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP V #
6 s 1 3:32.64 DĄBROWSKA Paulina SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP --
7 s 1 3:44.23 KŁOBUKOWSKA Marta LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0234/12 3
100 m pł MŁ K
2 s 1 16.18 CIEŚLIŃSKA Daria SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP +0.7 III
3 s 1 16.35 GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP +0.7 III
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.51 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń # 93 U18 KP +0.7 II #
300 m pł K
1 s 1 49.65 RYCHTER Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP IV #
2 s 1 50.59 LATOS Weronika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP IV #
3 s 1 50.82 KĘPA Agata MKL Toruń 95 U16 KP IV
4 s 1 55.36 LUSTIG Klaudia UKB Szubin 95 U16 KP -- WOCHNA Marek # Z/4395/11 2012 4
5 s 1 58.05 PANEK Patrycja UKB Szubin 95 U16 KP --
4x100 m K
1 s 1 52.24 CIEŚLIŃSKA Daria
KANIECKA Zuzanna
ROMEL Patrycja
CZĘSZ Weronika
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96
96
96
96
U16 KPO --


LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D.
Z/0576/12
2019
2
2 s 1 52.26 GELIŃSKA Natalia
PŁOSZYŃSKA Nikoletta
ŁAKOMY Kinga
CHABOWSKA Oliwia
GKS Olimpia Grudziądz 95
95
95
96
U16 KPO --


3 s 1 54.07 TUNIEWICZ Katarzyna
LEWANDOWSKA Anna
KĘPA Agata
KOLASIŃSKA Justyna
MKL Toruń 95
97
95
95
U16 KPO -- KOHUTEK Artur B.D.


Z/1161/11
2019
1
4 s 1 54.99 HOLKA Kinga
DEMSKA Dagmara
GAWEŁ Agata
HOLKA Anna
MLKS Nadwiślanin Chełmno 95
95
95
97
U16 KPO --


5 s 1 55.02 ŻUKOWSKA Karolina
SŁOMCZEWSKA Dominika
SKRZYPIŃSKA Paulina
CACKOWSKA Natalia
UKS Cyprianka 96
96
95
97
U16 KPO --


MAŃKOWSKI Mariusz
BEZ
1 s 2 50.17 ZALEWSKA Martyna
CURYŁO Małgorzata
MAKOWSKA Paulina
KALINOWSKA Zuzanna
MKL Toruń 94
94
94
93
U18 KPO --
B.D.
BUTKIEWICZ Jacek B.D.
Z/2418/11
2018
M
3
2 s 2 53.39 GAWŁOWSKA Daria
GRZESIKOWSKA Natalia
SOBKA Anna
DZIEDZIC Aleksandra
LKS Vectra Włocławek 95
96
96
96
U16 KPO -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D.
NOWAKOWSKA Agnieszka
NOWAKOWSKA Agnieszka
ZIÓŁKOWSKI Marek
Z/2633/11
Z/0232/12
Z/0039/12
2017


3
3
BEZ
4
3 s 2 55.76 FRONTCZAK Monika
LUSTIG Klaudia
REINKE Martyna
DRĄŻCZYK Sara
UKB Szubin 95
95
95
95
U16 KPO -- WOCHNA Marek
WOCHNA Marek
WOCHNA Marek
Z/4394/11
Z/4395/11
Z/4398/11
2015
2012
2014
4
4
BEZ
4 s 2 57.94 KAMIŃSKA Kamila
PIPCZYŃSKA Justyna
FURGAŁA Aleksandra
KUBIK Aleksandra
BKS Bydgoszcz 95
96
96
96
U16 KPO --


5 s 2 58.68 WEILAND Marta
SAWINA Klaudia
LEBA Dominika
KOWALSKA Michalina
UKS Kmicic Unisław 97
96
97
97
U16 KPO -- WASIELEWSKI Michał


SZEWCZUK Piotr B.D.
Z/0503/13
2018
5

Wzwyż K
1 f 1 1.48 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP IV PRZYBYŁA Krzysztof # Z/0580/12 2019 M
3 f 1 1.30 KRAWCZYŃSKA Magdalena UKS Cyprianka 96 U16 KP -- MAŃKOWSKI Edward # Z/1477/12 2012 3
3 f 1 1.30 CACKOWSKA Natalia UKS Cyprianka 97 U14 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz BEZ
5 f 1 1.30 WALENCIUK Dorota BKS Bydgoszcz 96 U16 KP --
Tyczka K
1 f 1 2.50 DEJEWSKA Katarzyna GKS Olimpia Grudziądz 97 U14 KP IV #
1 f 1 2.50 KOSTURKIEWICZ Oliwia GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP IV
W dal K
1 f 1 5.07 FRONTCZAK Monika UKB Szubin 95 U16 KP -0.6 IV WOCHNA Marek # Z/4394/11 2015 4
2 f 1 4.75 GIZELA Monika LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 95 U16 KP +1.3 V #
3 f 1 4.56 MROCZKOWSKA Aleksandra UKS Start Smólnik 95 U16 KP -0.3 V #
4 f 1 4.42 BYLEWSKA Anna MUKL Brodnica 97 U14 KP -0.2 --
5 f 1 4.36 SAWINA Klaudia UKS Kmicic Unisław 96 U16 KP +1.2 --
6 f 1 4.35 ŻUKOWSKA Karolina UKS Cyprianka 96 U16 KP -1.2 --
7 f 1 4.24 PACHOLSKA Katarzyna BKS Bydgoszcz 95 U16 KP +1.3 --
8 f 1 3.99 ROKITA Maja LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP +1.2 --
9 f 1 3.85 MLECZKO Dominika BKS Bydgoszcz 97 U14 KP -0.6 --
10 f 1 3.79 BEGIŃSKA Dominika BKS Bydgoszcz 96 U16 KP +1.1 --
11 f 1 3.63 LEBA Dominika UKS Kmicic Unisław 97 U14 KP -0.3 -- #
Kula (3) K
1 f 1 10.98 DEMSKA Dagmara MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV
2 f 1 10.46 ZAPAŁA Natalia MKL Toruń 95 U16 KP IV
3 f 1 9.30 JÓZWIAK Patrycja GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP V
4 f 1 7.66 PIĘTA Emilia LUKS Pomorzanin Serock 96 U16 KP --
5 f 1 6.78 LUBOWICZ Marta MKL Toruń 95 U16 KP --
  9.45 GIERSZEWSKA Marta UKS Lipusz 95 U16 PM V
  10.89 POBŁOCKA Anna UKS Lipusz 95 U16 PM IV
Dysk (0.75) K
1 f 1 29.55 ANTOSZEWSKA Andżelika MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV
2 f 1 23.39 GUZA Żaneta UKS Cyprianka 96 U16 KP --
3 f 1 17.66 CZYŻAK Karolina SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP -- #
4 f 1 16.95 WARCHOŁ Paulina UKS Start Smólnik 95 U16 KP --
  16.89 MODRZEJEWSKA Karolina UKS Lipusz 97 U14 PM --
  23.55 EDEL Kinga UKS Lipusz 97 U14 PM --
  24.85 RUDNIK Kamila UKS Lipusz 96 U16 PM V
  27.33 EBERTOWSKA Kinga UKS Lipusz 96 U16 PM V
Młot (3) K
1 f 1 40.92 DREGER Anna BKS Bydgoszcz 95 U16 KP IV B.D. BEZ
2 f 1 20.38 GĄTARSKA Monika UKS Start Smólnik 95 U16 KP --
Oszczep (600) K
1 f 1 28.08 KWIATKOWSKA Katarzyna MKL Toruń 95 U16 KP V
2 f 1 27.72 SZTAL Antonina MKL Toruń 95 U16 KP V
3 f 1 26.03 JETTER Justyna UKS Cyprianka 96 U16 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/1475/12 2013 3
4 f 1 24.53 EBERTOWSKA Kinga UKS Lipusz 96 U16 PM --
5 f 1 24.04 GIERSZEWSKA Marta UKS Lipusz 95 U16 PM --
6 f 1 22.40 MODRZEJEWSKA Karolina UKS Lipusz 97 U14 PM --
7 f 1 19.08 RUDNIK Kamila UKS Lipusz 96 U16 PM --
8 f 1 18.18 EDEL Kinga UKS Lipusz 97 U14 PM --
100 m M
1 s 1 12.31 SZUFREIDA Karol BKS Bydgoszcz 95 U16 KP -1.0 V
2 s 1 12.63 WEIWER Michał MKL Toruń 96 U16 KP -1.0 V
3 s 1 12.69 WITKOWSKI Radosław GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -1.0 V
4 s 1 12.71 KRAMARZ Artur SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 95 U16 KP -1.0 V
5 s 1 14.08 KOT Marcel KL Kopernik Toruń 93 U18 KP -1.0 -- MAŃKOWSKI Bogumił
1 s 2 12.35 REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP -1.2 V
2 s 2 12.72 SEMPŁOWICZ Szymon LKS Promień Kowalewo Pomorskie 96 U16 KP -1.2 V
3 s 2 12.85 NAPIERAŁA Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -1.2 -- B.D. 3
4 s 2 13.14 SZULC Sebastian MKL Toruń 95 U16 KP -1.2 --
1 s 3 12.44 LIGMAN Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -0.3 V #
2 s 3 12.70 MAKOWSKI Amadeusz GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP -0.3 V
3 s 3 12.91 SZYMAŃSKI Maciej GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP -0.3 --
4 s 3 13.00 BADZIĄGOWSKI Bartosz BKS Bydgoszcz 96 U16 KP -0.3 --
5 s 3 13.55 BIERZYŃSKI Karol UKS Kmicic Unisław 96 U16 KP -0.3 --
6 s 3 14.46 RABIKOWSKI Kacper UKS Kmicic Unisław 97 U14 KP -0.3 --
1 s 4 12.51 MALINOWSKI Ariel GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP +0.2 V
2 s 4 12.98 SAWICKI Mateusz niest. Olsztyn # 95 U16 WN +0.2 --
3 s 4 13.06 JEŻEWSKI Janusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 96 U16 KP +0.2 --
300 m M
1 s 1 39.50 KRAWACZYŃSKI Sebastian MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV
2 s 1 39.84 LEWANDOWSKI Maciej MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV
3 s 1 40.62 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz # Z/0040/12 2018 2
4 s 1 42.43 ORŁOWSKI Mateusz MKL Toruń 95 U16 KP V
5 s 1 43.35 JÓŹWIAK Paweł GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP --
6 s 1 44.11 ANDRYANCZYK Szymon LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP --
7 s 1 49.00 POLCYN Maciej UKB Szubin 96 U16 KP -- #
1 s 2 41.22 NITKA Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP V #
2 s 2 43.36 PIÓRKOWSKI Paweł GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP --
3 s 2 43.65 KONDYS Beniamin UKB Szubin 96 U16 KP -- #
1 s 3 42.70 ŻYGOWSKI Michał BKS Bydgoszcz 95 U16 KP --
2 s 3 43.32 RZĄŻEWSKI Łukasz MKL Toruń 95 U16 KP --
3 s 3 44.30 KARBOWSKI Dariusz MKL Toruń 95 U16 KP --
4 s 3 46.40 SMOLIŃSKI Mateusz UKB Szubin 96 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/0750/12 2017 3
5 s 3 47.30 ZALEWSKI Maciej UKS Kmicic Unisław 97 U14 KP -- WASIELEWSKI Michał # Z/1230/13 2013 BEZ
600 m M
1 s 1 1:33.41 RUMIŃSKI Jakub UKS Lipusz 95 U16 PM IV
2 s 1 1:37.64 PAWLAK Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 96 U16 KP V #
3 s 1 1:38.85 SZYJKOWSKI Kamil LKS Promień Kowalewo Pomorskie 95 U16 KP V B.D.
4 s 1 1:39.27 BARAN Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP V #
5 s 1 1:41.50 TOMAS Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 96 U16 KP --
6 s 1 1:57.62 LIBISZEWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP --
1000 m M
1 s 1 2:57.53 RADWAŃSKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP V B.D. # BEZ
2 s 1 3:00.08 OBOŃSKI Marcin MLKS Nadwiślanin Chełmno 96 U16 KP --
3 s 1 3:00.70 GŁOWACKI Bartosz MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U14 KP --
4 s 1 3:01.49 WROTNIAK Krystian GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -- #
5 s 1 3:02.35 MENDYKA Mateusz MKL Toruń 96 U16 KP --
6 s 1 3:05.81 MARTYNOWSKI Tymoteusz LKS Vectra Włocławek # 95 U16 KP -- #
7 s 1 3:06.99 GLISZCZYŃSKI Mateusz MKL Toruń 96 U16 KP --
8 s 1 3:07.16 JÓŹWIAK Dawid BKS Bydgoszcz 96 U16 KP --
9 s 1 3:11.19 SMOLIŃSKI Kamil UKB Szubin 96 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/0751/12 2019 4
10 s 1 3:19.14 JĄKAŁA Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP --
11 s 1 3:20.67 BUCZKOWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U14 KP --
2000 m M
1 s 1 6:25.36 KRAKÓWKA Jacek MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP V #
2 s 1 6:27.33 KLEPACZ Krystian AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM -- #
3 s 1 6:45.22 TUBISZEWSKI Mikołaj UKB Szubin 95 U16 KP -- B.D. # Z/4400/11 2011 BEZ
4 s 1 7:18.65 KOMOROWSKI Dariusz LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/3675/11 4
110 m pł MŁ M
1 s 1 15.89 STODOLNY Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP +0.7 III B.D. # BEZ
300 m pł M
1 s 1 47.42 POLASIK Artur CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -- B.D. B.D. # BEZ
2 s 1 48.20 BŁASZCZYK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -- B.D. # BEZ
3 s 1 52.52 WILAND Adam SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP -- #
4x100 m M
1 s 1 47.87 WITKOWSKI Radosław
MAKOWSKI Amadeusz
SZYMAŃSKI Maciej
MALINOWSKI Ariel
GKS Olimpia Grudziądz 95
96
96
95
U16 KPO --


2 s 1 47.99 GAPIŃSKI Damian
WEIWER Michał
OSTROWSKI Łukasz
OLENDER Michał
MKL Toruń 95
96
96
96
U16 KPO --


3 s 1 54.07 SMOLIŃSKI Kamil
POLCYN Maciej
STODOLNY Michał
UKB Szubin 96
96
95
brak daty KPO -- KARNAS Zbigniew

B.D.
Z/0751/12
2019
4
BEZ
1 s 2 47.80 SZUFREIDA Karol
BODNAR Damian
LIGMAN Bartosz
TAJS Maciej
BKS Bydgoszcz 95
96
96
96
U16 KPO --


2 s 2 49.06 LEWANDOWSKI Maciej
KRAWACZYŃSKI Sebastian
GBURCZYK Patryk
MLKS Nadwiślanin Chełmno 95
95
95
brak daty KPO --


Wzwyż M
1 f 1 1.76 BODNAR Damian SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 96 U16 KP IV
2 f 1 1.76 PIGIEL Sebastian GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP IV
3 f 1 1.70 GBURCZYK Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP V
4 f 1 1.60 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP -- MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2
5 f 1 1.40 OSTROWSKI Łukasz MKL Toruń 96 U16 KP --
W dal M
1 f 1 6.14 TAJS Maciej BKS Bydgoszcz 96 U16 KP +2.7 IV #
2 f 1 5.45 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 97 U14 KP -0.5 -- #
3 f 1 5.37 OLESIŃSKI Jakub UKS Cyprianka 95 U16 KP +2.1 -- MAŃKOWSKI Mariusz Z/4941/11 2011 4
4 f 1 5.33 GAPIŃSKI Damian MKL Toruń 95 U16 KP +1.5 --
5 f 1 5.32 CHUDZIŃSKI Daniel BKS Bydgoszcz 95 U16 KP +3.2 --
6 f 1 5.25 BARCZYKOWSKI Tomasz BKS Bydgoszcz 95 U16 KP +0.8 --
7 f 1 4.85 HULISZ Filip BKS Bydgoszcz 95 U16 KP +2.0 -- B.D. #
8 f 1 4.62 BIERZYŃSKI Karol UKS Kmicic Unisław 96 U16 KP +2.2 --
9 f 1 4.56 OLSZEWSKI Radosław BKS Bydgoszcz 96 U16 KP 0.0 --
10 f 1 4.45 ZALEWSKI Maciej UKS Kmicic Unisław 97 U14 KP +1.2 -- WASIELEWSKI Michał # Z/1230/13 2013 BEZ
11 f 1 4.13 RABIKOWSKI Kacper UKS Kmicic Unisław 97 U14 KP +1.6 --
12 f 1 3.45 GROBELNY Wojciech UKS Kmicic Unisław 98 U14 KP +3.5 --
Kula (4) M
1 f 1 10.74 ROSIK Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP --
2 f 1 9.98 ROSŁANIEC Michał MKL Toruń 96 U16 KP --
3 f 1 9.97 KORNILUK Jakub MKL Toruń 95 U16 KP --
4 f 1 9.69 KASZUBOWSKI Sergiusz UKS Lipusz 95 U16 PM --
5 f 1 9.44 KULA Michał LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP -- SCHULZ Stanisław BEZ
6 f 1 9.10 ŚWIERKOWSKI Damian MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP --
7 f 1 8.35 PUTYNOWSKI Krystian LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP --
8 f 1 8.17 WINKLARZ Kacper LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP --
Dysk (1) M
1 f 1 32.08 GORAJDOWSKI Bartosz GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP V
2 f 1 29.67 SMYKOWSKI Oskar MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP -- #
  33.67 KASZUBOWSKI Sergiusz UKS Lipusz 95 U16 PM V
Młot (4) M
1 f 1 40.55 HOLESIŃSKI Szymon BKS Bydgoszcz 95 U16 KP V #
Młot (7.26) M
1 f 1 50.77 DREGER Maciej BKS Bydgoszcz 91 U20 KP II
Oszczep (600) M
1 f 1 46.58 BOLT Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV
2 f 1 45.21 KŁÓSEK Maciej MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV
3 f 1 44.35 PAWŁOWSKI Maciej MKL Toruń 96 U16 KP IV
4 f 1 42.67 SZCZUTKOWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP IV
5 f 1 35.78 GOŁĘBIEWSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP --
7 f 1 34.62 WALKOWIAK Jędrzej SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP --
8 f 1 34.08 BAŃKOWSKI Mateusz UKS Cyprianka 95 U16 KP -- MAŃKOWSKI Edward # Z/4379/11 2012 4
9 f 1 25.21 KOSTRZEWSKI Eliasz UKS Cyprianka 97 U14 KP --
10 f 1 25.07 WALCZEWSKI Michał UKS Cyprianka 98 U14 KP --
11 f 1 23.25 KMIEĆ Witold UKS Cyprianka 97 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/1566/13 2015 4
12 f 1 19.72 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2019 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.5360009670258 sekund