Częstochowa 13.06.2010
II Rzut Ligi Młodzików
100 m K
1 s 1 12.54 WIECZOREK Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL +1.7 II
2 s 1 13.03 LEWICKA Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL +1.7 III
3 s 1 13.47 RAKOSZA Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL +1.7 IV
4 s 1 13.51 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL +1.7 IV #
5 s 1 13.59 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 96 U16 SL +1.7 IV B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1505/12 , 2019 2
6 s 1 13.76 ŻUREK Ewelina UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL +1.7 IV
1 s 2 13.60 DZIEMIERA Martyna TS AKS Chorzów 95 U16 SL 0.0 IV
2 s 2 13.75 LIS Marlena CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL 0.0 IV
3 s 2 13.83 SOBIECKA Zuzanna RMKS Rybnik 97 U14 SL 0.0 V
4 s 2 13.83 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 97 U14 SL 0.0 V MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/0932/13 2019 M
5 s 2 14.20 FUDALI Bianka CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL 0.0 V
6 s 2 14.29 WILK Angelika MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL 0.0 V #
1 s 3 13.90 PODHAJNY Magda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +1.2 V
2 s 3 14.10 GRZYBOWSKA Małgorzata UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL +1.2 V
3 s 3 14.34 NOWAK Aleksandra MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL +1.2 V
4 s 3 14.49 OGIERMAN Agata TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL +1.2 V
5 s 3 14.65 ¦MIAŁY Ewa MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL +1.2 --
1 s 4 14.81 DĘBIEC Angelika MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL 0.0 --
2 s 4 15.16 MOSKALEWICZ Pamela GKS Piast Gliwice 96 U16 SL 0.0 --
3 s 4 15.17 ZASADZIAK Malwina GKS Piast Gliwice # 99 U12 SL 0.0 --
4 s 4 15.47 BARTOSZEWICZ Nicola MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL 0.0 --
5 s 4 15.62 PEREK Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL 0.0 --
1 s 5 13.75 KOWALSKA Magdalena TL ROW Rybnik # 95 U16 SL -0.2 IV #
2 s 5 14.67 BANA¦ Joanna MOS CSiR D±browa Górnicza # 98 U14 SL -0.2 -- B.D. #
3 s 5 14.79 SZEWC Martyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.2 --
4 s 5 15.29 WOREK Klaudia MKS-MOS Katowice # 97 U14 SL -0.2 --
5 s 5 16.33 ¦NIEGÓRSKA Maria GKS Piast Gliwice # 99 U12 SL -0.2 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3032/15 2018 BEZ
6 s 5 16.51 OSTROWICZ Dominika CKS Budowlani Częstochowa 99 U12 SL -0.2 -- MICHALSKA Alicja Z/3359/15 2018 BEZ
300 m K
1 s 1 42.48 GASIAK Julianna CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL II LAMCH Czesław Z/1860/11 2013 1
2 s 1 43.55 SIWCZYK Angelika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL III #
3 s 1 44.15 PUTOŃ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL III B.D.
4 s 1 44.51 FITZON Ewelina MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL III B.D. BEZ
5 s 1 45.54 MICHALIK Magdalena TS AKS Chorzów 89 U23 SL --
6 s 1 45.84 MARCHEWKA Magdalena GTS Bojszowy 95 U16 SL IV #
1 s 2 44.31 KURPAS Agnieszka TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL III B.D. B.D.
2 s 2 44.45 STRZEMPA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL III B.D. BEZ
3 s 2 45.10 GRUCA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL IV
4 s 2 45.52 WATKOWSKA Arleta MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL IV
5 s 2 45.68 STĘPAK Sandra GKS Piast Gliwice 95 U16 SL IV
6 s 2 49.42 STANKIEWICZ Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL -- #
1 s 3 44.67 ŻUKOWSKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL III
2 s 3 44.81 JUSZCZYK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL III #
3 s 3 44.88 RICHTER Sylwia MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL -- #
4 s 3 45.02 ŻUKOWSKA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL IV
5 s 3 45.95 CHIBOWSKA Natalia GKS Piast Gliwice 97 U14 SL IV
6 s 3 50.09 ¦WITAŁA Kinga MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
1 s 4 46.37 BŁASIŃSKA Agata TS AKS Chorzów 96 U16 SL IV
2 s 4 47.21 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL V #
3 s 4 47.94 ZAGRODNIK Joanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL V B.D. # BEZ
4 s 4 49.30 RAUER Klaudia LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL --
5 s 4 50.02 LAUER Daria GKS Piast Gliwice 97 U14 SL --
6 s 4 50.46 ŁˇCZYŃSKA Natalia LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL --
1 s 5 51.03 SKUPIEŃ Amanda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL -- #
2 s 5 51.20 WEIHRAUCH Mirela TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL --
3 s 5 51.54 SZCZEPAŃSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL --
4 s 5 51.80 SURLAS Karolina GKS Piast Gliwice # 98 U14 SL --
5 s 5 52.58 KOŁODZIEJCZYK Zofia LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL --
600 m K
1 s 1 1:42.84 PIONTEK Natalia TL ROW Rybnik # 95 U16 SL III #
2 s 1 1:44.53 SAJDAK Renata MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL IV #
3 s 1 1:44.61 BORYCKA Winona UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL IV
4 s 1 1:44.82 GMYZ Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/1862/11 2012 3
5 s 1 1:48.16 SIEKIERZYCKA Sara MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL V #
6 s 1 1:49.95 ADAMIK Sylwia LKS Pogórze Skoczów 94 U18 SL --
7 s 1 1:50.59 KLUBA Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL --
8 s 1 1:52.01 NABIAŁEK Nicoletta CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL --
9 s 1 1:53.43 SADOWSKA Dajana MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL -- #
9 s 1 2:07.68 ADAMIK Dagmara LKS Pogórze Skoczów 97 U14 SL --
10 s 1 1:53.64 PIEGZA Monika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
11 s 1 1:54.18 KAMIŃSKA Paulina CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL --
1 s 2 1:48.44 ZACZEK Justyna MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
2 s 2 1:51.81 PAWLAK Patrycja UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL --
3 s 2 1:54.95 SZULC Patrycja TS AKS Chorzów 96 U16 SL -- #
4 s 2 1:56.08 RACZKOWSKA Sara MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL --
5 s 2 1:59.57 KOŁDRAS Magdalena MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL --
6 s 2 2:00.50 KRASOŃ Anna UKS Olimpia Zabrze # 96 U16 SL --
7 s 2 2:02.34 HIBNER Izabela MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL --
8 s 2 2:05.03 GOŁOFIT Edyta RMKS Rybnik 97 U14 SL --
10 s 2 2:08.55 WIECZOREK Daria RMKS Rybnik 97 U14 SL --
11 s 2 2:09.92 ŻÓŁCIAK Patrycja MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL --
12 s 2 2:11.88 CZAJA Julia CKS Budowlani Częstochowa 98 U14 SL -- B.D.
1000 m K
1 s 1 3:10.72 ¦LĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL III CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2019 1
2 s 1 3:11.08 JANIK Marcela UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL III
3 s 1 3:18.95 LENERT Natalia MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL IV
4 s 1 3:22.15 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice # 97 U14 SL IV MARMUR Stanisław B.D. # Z/0479/13 2019 M
5 s 1 3:25.04 BZDAK Oliwia TL ROW Rybnik # 95 U16 SL V #
6 s 1 3:26.04 WEJMAN Nicola UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL V
7 s 1 3:26.60 BALIŃSKA Ewelina MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
8 s 1 3:27.03 SZYMURA Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
9 s 1 3:35.35 WOJTYŁA Barbara AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL -- MARMUR Stanisław B.D. Z/0438/11 2019 3
10 s 1 3:54.40 DUDA Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
100 m pł MŁ K
1 s 1 16.39 KRASOŃ Marta MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL 0.0 III
2 s 1 17.42 BULANDRA Kinga LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL 0.0 V
3 s 1 20.31 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
300 m pł K
1 s 1 48.11 BUCZKOWICZ Aleksandra MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL III
2 s 1 48.84 KASPEREK Oliwia MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL III
3 s 1 50.21 SU¦ Paulina TS AKS Chorzów 95 U16 SL IV B.D. BEZ
4 s 1 50.85 SZPYRA Martina TS AKS Chorzów 95 U16 SL IV
5 s 1 52.06 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
1 s 2 50.66 MAZURKIEWICZ Ewa MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL IV
2 s 2 51.16 GRZYBOWSKA Małgorzata UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL IV
3 s 2 52.08 BADACZEWSKA Beata MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
4 s 2 53.64 DROZDOWSKA Marta TS AKS Chorzów 95 U16 SL V
5 s 2 54.72 JEDYNAK Blanka TS AKS Chorzów 96 U16 SL V
4x100 m K
1 s 1 51.11 CIBA Kamila
KRASOŃ Marta
LEWICKA Paulina
JUSZCZYK Karolina
MOS CSiR D±browa Górnicza 95
95
95
96
U16 SLK -- OSIK Tadeusz B.D.


Z/3200/11
2019
M
2 s 1 52.23 LAPCZYK Paulina
POTYKA Paulina
PIONTEK Natalia
KOWALSKA Magdalena
RMKS Rybnik 95
95
95
95
U16 SLK -- B.D.


3
3 s 1 53.39 BRYDA Paulina
DROZDOWSKA Marta
DZIEMIERA Martyna
SOCHA Alicja
TS AKS Chorzów 95
95
95
95
U16 SLK -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir


Z/0981/11
, Z/0981/11

, 2013
BEZ
4 s 1 53.78 WIECZOREK Karolina
WILK Angelika
SIEKIERZYCKA Sara
SAJDAK Renata
MKS-SMS Victoria Racibórz 96
95
95
95
U16 SLK --


5 s 1 54.27 RAKOSZA Wioletta
FUDALI Bianka
LIS Marlena
KAMIŃSKA Paulina
CKS Budowlani Częstochowa 96
95
95
95
U16 SLK --


6 s 1 59.61 SZCZEPAŃSKA Kamila
ŁˇCZYŃSKA Natalia
RAUER Klaudia
BULANDRA Kinga
LKS Pogórze Skoczów 95
95
95
95
U16 SLK --


1 s 2 53.97 WATKOWSKA Arleta
BADACZEWSKA Beata
MAZURKIEWICZ Ewa
KASPEREK Oliwia
MKS-MOSM Bytom 95
95
96
95
U16 SLK --


2 s 2 54.56 OGIERMAN Agata
SIWCZYK Angelika
PUTOŃ Zuzanna
KURPAS Agnieszka
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95
95
95
95
U16 SLK --

B.D.
B.D. B.D.


3 s 2 55.05 BINDRYN Joanna
GRUCA Kamila
GASIAK Julianna
PIERZYNA Ewelina
CKS Budowlani Częstochowa 95
95
95
96
U16 SLK --

LAMCH Czesław
B.D. KASIŃSKI Marek
Z/1860/11
, Z/1505/12
2013
, 2019
1
2
4 s 2 57.17 PODHAJNY Magda
PEREK Agata
STRZEMPA Zuzanna
SZEWC Martyna
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95
95
95
95
U16 SLK --

B.D.
BEZ
5 s 2 59.17 STĘPAK Sandra
MOSKALEWICZ Pamela
KOWALSKA Natalia
ARENDARSKA Magdalena
GKS Piast Gliwice 95
96
96
95
U16 SLK --


6 s 2 61.78 ZASADZIAK Malwina
LAUER Daria
SURLAS Karolina
¦NIEGÓRSKA Maria
UKS Kometa Gliwice 99
97
98
99
U14 SLK --


¦NIEGÓRSKI Adam
Z/3032/15
2018
BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.45 IRZIK Anita MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL IV
2 f 1 1.35 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
3 f 1 1.35 FURTACZ Agata TS AKS Chorzów 95 U16 SL -- PILAREK Sławomir
4 f 1 1.30 PO¬NIAK Aleksandra GTS Bojszowy 95 U16 SL -- #
5 f 1 1.25 PILICHOWSKA Marta CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL --
6 f 1 1.20 ARENDARSKA Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U16 SL --
W dal K
1 f 1 5.09 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP +1.6 IV OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
2 f 1 4.93 POTYKA Paulina TL ROW Rybnik # 95 U16 SL +0.1 IV #
3 f 1 4.83 LAPCZYK Paulina TL ROW Rybnik # 95 U16 SL 0.0 IV B.D. # 3
4 f 1 4.24 FURTACZ Agata TS AKS Chorzów 95 U16 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir
5 f 1 4.07 SIEMBIGA Dominika TS AKS Chorzów 96 U16 SL +1.0 --
6 f 1 3.99 CAREWICZ Sandra TS AKS Chorzów 96 U16 SL +2.0 --
7 f 1 3.94 MOSKALEWICZ Pamela GKS Piast Gliwice 96 U16 SL 0.0 --
8 f 1 3.85 ARENDARSKA Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U16 SL +3.7 --
9 f 1 3.79 GRZEGORZEK Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL +1.1 --
10 f 1 3.74 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL 0.0 -- #
11 f 1 3.19 ¦NIEGÓRSKA Maria GKS Piast Gliwice # 99 U12 SL 0.0 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3032/15 2018 BEZ
Kula (3) K
1 f 1 11.08 MO¦ Patrycja MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL III #
2 f 1 10.90 KIJANKA Joanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV BONK Stanisław 3
3 f 1 10.64 KAWKA Roksana MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL IV #
4 f 1 9.51 RICHTER Miriam GKS Piast Gliwice 95 U16 SL V
5 f 1 9.42 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
6 f 1 9.10 BEZIA Katarzyna MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V #
7 f 1 9.06 TUTAJ Roksana MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL V
8 f 1 8.39 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -- TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0481/12 2019 1
9 f 1 8.33 BEMBENEK Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL --
10 f 1 8.33 ZASADA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
11 f 1 8.31 CICHECKA Justyna RMKS Rybnik 95 U16 SL --
12 f 1 8.24 WAWRZYNEK Agnieszka TS AKS Chorzów 95 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam # BEZ
13 f 1 8.05 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
14 f 1 8.04 JURCZYK Beata MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL --
15 f 1 7.99 PROKOPOWICZ Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL --
16 f 1 7.91 PYTLIK Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
17 f 1 7.45 SZYZDEK Gracja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL --
18 f 1 7.14 KANIA Karolina GKS Piast Gliwice 97 U14 SL --
19 f 1 5.47 CIEMAŁA Daria LKS Pogórze Skoczów 96 U16 SL -- #
Dysk (0.75) K
1 f 1 28.83 JURCZYK Beata MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL IV
2 f 1 21.79 BEMBENEK Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL --
3 f 1 21.23 KU¦ Daria RMKS Rybnik 95 U16 SL --
4 f 1 14.07 SKALIK Karina MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL --
Młot (3) K
1 f 1 39.64 KAWKA Roksana MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL IV #
2 f 1 34.16 KOKOWSKA Aleksandra O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP V B.D. PAWLAK Przemysław # , Z/3234/11 , 2019 1
3 f 1 28.44 KU¦ Daria RMKS Rybnik 95 U16 SL V
4 f 1 24.61 CICHECKA Justyna RMKS Rybnik 95 U16 SL --
Oszczep (600) K
1 f 1 21.27 SZUTKA Agata RMKS Rybnik 96 U16 SL --
2 f 1 18.06 GRAJA Ewa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL -- #
3 f 1 16.45 ZWIERZYŃSKA Paulina TL ROW Rybnik # 95 U16 SL -- #
Chód 3 km K
1 s 1 15:37.60 HEPPNER Beata CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL -- LAMCH Czesław B.D. Z/1864/11 2016 1
2 s 1 15:40.98 FUCHS Małgorzata GTS Bojszowy 94 U18 SL -- #
3 s 1 17:52.76 MAŃKOWSKA Natalia GTS Bojszowy 95 U16 SL IV #
4 s 1 18:14.51 BORAL Karolina CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL IV
100 m M
1 s 1 11.77 IDZIAK Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL 0.0 IV
2 s 1 11.94 GERLICH Grzegorz UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL 0.0 IV
3 s 1 12.02 WILCZYŃSKI Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL 0.0 IV
4 s 1 12.09 JUSZCZYK Michał CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL 0.0 IV
5 s 1 12.17 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa # 95 U16 SL 0.0 IV B.D. KASIŃSKI Marek # , Z/1875/11 , 2019 2
1 s 2 12.37 TWARDECKI Szymon MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL -1.1 V
2 s 2 12.38 KUBAŃSKI Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -1.1 V B.D. # BEZ
3 s 2 12.38 KAMPIK Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL -1.1 V
4 s 2 12.51 JUSZCZYK Maciej MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL -1.1 V #
5 s 2 12.73 PAJDZIK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL -1.1 V
6 s 2 12.74 DOBOSZ Piotr GKS Piast Gliwice 96 U16 SL -1.1 V
1 s 3 12.30 KONDRAT Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL +0.3 V
2 s 3 12.58 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL +0.3 V
3 s 3 12.59 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL +0.3 V
4 s 3 12.71 PIASNY Rafał GKS Piast Gliwice 96 U16 SL +0.3 V
5 s 3 13.05 BIERAK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL +0.3 --
6 s 3 13.39 ŁACH Grzegorz MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL +0.3 --
1 s 4 12.90 HIBNER Michał MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL +0.1 --
2 s 4 13.20 SZULAKOWSKI Wojciech CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL +0.1 --
3 s 4 13.55 HASIEC Stanisław GKS Piast Gliwice 97 U14 SL +0.1 --
4 s 4 14.70 PAŁKA Łukasz GKS Piast Gliwice 97 U14 SL +0.1 -- #
5 s 4 15.05 BARAKOWSKI Grzegorz MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL +0.1 --
6 s 4 16.14 WAGNER Tobiasz UKS Kometa Gliwice 97 U14 SL +0.1 --
1 s 5 13.57 MISIAK Maciej CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL 0.0 --
2 s 5 16.56 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa # 00 U12 SL 0.0 -- KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2019 1
3 s 5 16.61 RAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 01 U12 SL 0.0 --
4 s 5 18.62 KAMIŃSKI Bartłomiej CKS Budowlani Częstochowa 99 U12 SL 0.0 --
300 m M
1 s 1 37.47 KOWALSKI Dariusz CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL --
2 s 1 38.05 SERAFIN Aleksander TS AKS Chorzów 95 U16 SL III
3 s 1 38.29 ZALEWSKI Daniel MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL III #
4 s 1 39.27 ŻEBROWSKI Sebastian MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL IV
5 s 1 39.45 SMAL Maciej MKS-SMS Victoria Racibórz 94 U18 SL --
1 s 2 40.32 GERLICH Grzegorz UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL IV
2 s 2 40.82 MOŻDŻONEK Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
3 s 2 40.99 FREJ Mateusz MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
4 s 2 41.78 IZBICKI Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 94 U18 SL --
5 s 2 42.74 NOGLIK Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL -- #
1 s 3 41.94 MOŻDŻONEK Grzegorz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
2 s 3 42.02 PRZYBYŁO Michał MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL V #
3 s 3 42.67 KURASZ Daniel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
4 s 3 43.54 ZIEMBA Maciej TS AKS Chorzów 96 U16 SL -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/0149/12 2019 2
5 s 3 44.76 BURDACH Maciej MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL --
1 s 4 41.31 MODRZEJEWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL V #
2 s 4 42.24 ZBYDNIEWSKI Andrzej GKS Piast Gliwice 96 U16 SL V
3 s 4 42.66 SIARKA Kacper MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
4 s 4 44.07 KAŃSKI Bartosz TS AKS Chorzów 95 U16 SL --
1000 m M
1 s 1 2:53.90 STRZˇDAŁA Przemysław LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL V
2 s 1 2:54.93 PIEPRZYCKI Robert CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/4118/18 2019 BEZ
3 s 1 2:55.96 WYSOCKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
4 s 1 2:56.73 DREKSLER Jakub CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL --
5 s 1 3:04.02 TEODOROWICZ Mariusz MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL --
2000 m M
1 s 1 6:39.87 SUCHANEK Rafał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
2 s 1 6:51.46 ORZEŁ Michał CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL -- #
3 s 1 7:00.89 KUPIŃSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL --
110 m pł MŁ M
2 s 1 18.48 LUDWISZEWSKI Damian MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL +0.2 V
110 m pł J MŁ M
1 s 1 16.94 DAMASIEWICZ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL +0.2 --
300 m pł M
1 s 1 40.70 DUSZYŃSKI Kajetan AZS ŁódĽ # 95 U16 LD II WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2019 M
2 s 1 42.17 KRAUT Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL III B.D. # BEZ
3 s 1 42.20 MARCZUK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL III #
4 s 1 43.33 KOSEK Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV
5 s 1 46.46 CHWIST Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL V
4x100 m M
1 s 1 46.53 SZULAKOWSKI Wojciech
BŁASIK Adam
WILCZYŃSKI Mikołaj
JUSZCZYK Michał
CKS Budowlani Częstochowa 96
95
95
95
U16 SLK --
B.D. KASIŃSKI Marek

, Z/1875/11
, 2019
2
2 s 1 47.96 JUSZCZYK Maciej
KRAUT Sebastian
GRABOWSKI Dawid
LUDWISZEWSKI Damian
MOS CSiR D±browa Górnicza 95
95
95
96
U16 SLK --
B.D.

BEZ
3 s 1 49.13 ZIEMBA Maciej
KAŃSKI Bartosz
DUSZYŃSKI Kajetan
SERAFIN Aleksander
TS AKS Chorzów 96
95
95
95
U16 SLK -- ZIEMBA Dariusz B.D.

WĘGLARSKI Krzysztof B.D.
Z/0149/12
Z/3203/11
2019
2019
2
M
1 s 2 48.30 MARCZUK Szymon
MUSIAŁ Michał
BEDNARZ Paweł
KUBAŃSKI Rafał
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95
96
96
95
U16 SLK --


B.D.
BEZ
2 s 2 48.38 KONDRAT Igor
MOŻDŻONEK Sebastian
MOŻDŻONEK Grzegorz
PAJDZIK Mateusz
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95
95
95
95
U16 SLK --


3 s 2 49.54 KOWALSKI Andrzej
COPIK Bartłomiej
DOBOSZ Piotr
PIASNY Rafał
GKS Piast Gliwice 96
95
96
96
U16 SLK --


Wzwyż M
1 f 1 1.75 JAŁMUŻNIAK Dawid CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL IV
2 f 1 1.75 FABA Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV
3 f 1 1.75 EUSTACHIEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL IV
4 f 1 1.70 KŁOS Michał CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL -- #
5 f 1 1.65 WROZA Tomasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL V
6 f 1 1.60 STROMSKI Jarosław MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL --
7 f 1 1.55 PTAK Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL -- #
W dal M
1 f 1 5.81 DUDEK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL +1.4 V
2 f 1 5.63 MACHOCZEK Dariusz RMKS Rybnik 95 U16 SL 0.0 V
3 f 1 5.62 JUSZCZYK Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.3 V
4 f 1 4.61 CICHOŃ Łukasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL +0.3 --
5 f 1 4.53 SZKOPIEC Arkadiusz GKS Piast Gliwice 97 U14 SL +0.1 --
Kula (5) M
1 f 1 12.59 SOBIERAJ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV
2 f 1 11.12 GAŁECKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL V
3 f 1 11.04 BARTHA Denis MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL V
4 f 1 11.01 ZROBEK Radosław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL V
5 f 1 10.50 BALIŃSKI Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL V #
6 f 1 10.22 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U16 SL -- RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
7 f 1 9.53 OLEJNIK Radosław MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL --
8 f 1 8.99 BORYS Marcin GKS Piast Gliwice 96 U16 SL --
9 f 1 8.88 CIE¦LIK Paweł GKS Piast Gliwice 95 U16 SL --
10 f 1 7.70 DOMINIAK Michał GKS Piast Gliwice 95 U16 SL --
Dysk (1) M
1 f 1 44.22 CICHY Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL III
2 f 1 38.75 ZROBEK Radosław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV
3 f 1 38.27 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U16 SL IV RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
4 f 1 34.41 DROZDOWSKI Olaf TS AKS Chorzów 95 U16 SL V GRUDZIEŃ Adam B.D. B.D. # Z/3225/11 2019
5 f 1 32.27 GAŁECKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL V
Oszczep (600) M
1 f 1 42.87 MENDELSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL IV
2 f 1 41.15 BŁASZCZYK Jacek RMKS Rybnik 95 U16 SL V #
3 f 1 37.40 CZYŻ Fabian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL V #
Chód 5 km M
1 s 1 22:44.28 KOSTKA Łukasz GTS Bojszowy 94 U18 SL -- #
2 s 1 25:28.48 KURPIEWSKI Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL --
3 s 1 26:47.15 RYGAŁ Jan CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL III
4 s 1 28:20.61 RYBAK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL --
5 s 1 30:54.18 SZEWCZYK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL V

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.2667388916016 sekund