Bydgoszcz 19.08.2020
2. Memoriał Ireny Szewińskiej [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 2 e 1 11.37 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 97 Sen SL +0.5 MM KRUPA Iwona Z/1069/13 2020 MM
4 6 e 1 11.69 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U23 WP +0.5 M MARCINIAK Roman Z/0191/15 2020 M
5 7 e 1 11.78 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U23 PD +0.5 M NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/1209/14 2020
6 11 e 1 12.41 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP +0.5 II KOHUTEK Artur B.D. Z/1161/11 2020 1
3 8 e 2 11.78 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ +0.7 M JADCZAK Bożena Z/0634/15 2020 MM
4 9 e 2 11.87 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 93 Sen KP +0.7 I DMP B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek NABIAŁEK Łukasz , Z/0903/11 , 2020 M 138
5 10 e 2 12.34 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP +0.7 II DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/4697/19 2020 141
2 f 1 11.24 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 97 Sen SL +1.3 MM KRUPA Iwona Z/1069/13 2020 MM
6 f 1 11.52 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U23 WP +1.3 M MARCINIAK Roman Z/0191/15 2020 M
7 f 1 11.60 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U23 PD +1.3 M NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/1209/14 2020
8 f 1 11.69 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ +1.3 M JADCZAK Bożena Z/0634/15 2020 MM
400 m K
1 6 s 1 52.86 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB M DMP U20 PAPUGA Sebastian Z/0863/17 2020 2 LDK! 182
2 9 s 1 53.55 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ M JADCZAK Bożena Z/0635/15 2020 M
3 10 s 1 53.78 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA M DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0180/12 2020 M 146
4 12 s 1 53.81 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA M DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2020 M 146
6 14 s 1 55.15 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U23 WP I KACZOR Mieczysław B.D. Z/1648/15 2020
1 1 s 2 51.69 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 92 Sen SL MM MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2020 MM
3 3 s 2 52.39 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS M DMP ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2020 165
4 4 s 2 52.42 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań 94 Sen WP M DMP MOTYL Edward B.D. Z/0658/11 2020 MM 164
5 5 s 2 52.42 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin 92 Sen LU M DMP MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2020 164
800 m K
2 2 s 1 2:00.26 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin 95 Sen LU MM SZYMANIAK Wojciech Z/3838/11 2020 MM
5 5 s 1 2:00.61 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów 93 Sen PK MM KOWAL Piotr B.D. Z/0598/11 2020 MM
7 7 s 1 2:00.89 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa 97 Sen MZ MM DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2020 M 173
8 8 s 1 2:01.44 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice 91 Sen SL M B.D. Z/4322/11 2020
9 9 s 1 2:04.23 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2020 M 151
  s 1 DNF LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa 81 Masters MZ -- TOMCZYK Kazimierz Z/2805/17 2020
  s 1 DNF CICHOCKA Angelika SKLA Sopot 88 Sen PM -- LEWANDOWSKI Tomasz Z/4203/11 2020 MM
1500 m K
3 3 s 1 4:11.74 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01 U20 KP M NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2008/15 2020 1 LDK!
6 6 s 1 4:13.87 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 85 Masters ZP M WALKOWIAK Janusz Z/5075/11 2020 M
8 8 s 1 4:14.89 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97 Sen SL M HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0102/13 2020
9 9 s 1 4:20.74 NITYCHORUK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 Sen SL I DMP B.D. Z/4043/11 2020 134
10 10 s 1 4:28.08 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00 U23 SL I B.D. B.D. B.D. Z/2389/15 2020 LDK!
11 11 s 1 4:28.65 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA I MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2020 1
  s 1 DNF BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 90 Sen MA -- DMP KRÓL Zbigniew Z/0090/11 2020 M
  s 1 DNF KACHANAVA Marharyta KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA -- KRÓL Zbigniew B.D. Z/0990/18 2020 1
100 m pł K
1 1 s 1 12.98 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 93 Sen LU +1.3 MM DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/4343/11 2020 184
3 3 s 1 13.25 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 99 U23 LD +1.3 M DMP BLAUSZ Henryka B.D. Z/0536/15 2020 171
5 5 s 1 13.39 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U23 KP +1.3 M DMP HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2020 165
7 7 s 1 13.69 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ +1.3 I DMP BUGAŁA Edward B.D. Z/2785/11 2020 1 151
8 8 s 1 13.72 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP +1.3 I DMP BOCHENEK Dominik B.D. Z/0250/15 2020 150
9 9 s 1 13.74 SKIERKOWSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 00 U23 MZ +1.3 I DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2020 149
Wzwyż K
6 f 1 1.80 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP I BOCHENEK Dominik B.D. Z/0250/15 2020
8 f 1 1.75 BORYS Paulina SKLA Sopot 98 U23 PM I BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2020 M
  f 1 NM LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok 86 Sen PD -- DMP LIĆWINKO Michał Z/0793/11 2020 MM
400 m M
2 4 s 1 46.39 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 95 Sen LD M DMP WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2020 M 155
3 6 s 1 46.85 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ M DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2020 M 146
4 10 s 1 47.94 ZDROJEWSKI Amadeusz OŚ AZS Poznań 98 U23 WP I DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/2380/16 2020 124
5 11 s 1 47.95 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL ZTE Radom # 99 U23 MZ I TRZOS Leszek B.D. # Z/3078/15 2020
6 12 s 1 47.96 OLEJNICZAK Jakub OŚ AZS Poznań 97 Sen WP I REJEWSKI Robert B.D. Z/0056/13 2020 1
7 13 s 1 48.42 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 98 U23 WP I DMP MOTYL Edward GRENDA Jan Z/3182/17 2020 116
2 2 s 2 46.06 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice 93 Sen SL M OGONOWSKI Jakub Z/2480/11 2020 MM
4 7 s 2 46.95 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 89 Sen DS M WOJSA Maciej Z/1702/11 2020 MM
6 9 s 2 47.54 DOBEK Patryk MKL Szczecin 94 Sen ZP I BONDARENKO Valentyn Z/0373/11 2020 MM
800 m M
7 7 s 1 1:46.61 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 97 Sen LD MM DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0185/13 2020 MM 166
11 11 s 1 1:48.59 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89 Sen LD I DMP B.D. Z/2880/11 2020 MM 144
  s 1 DNF AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 01 U20 KP -- DMP DMP U20 CZUBASZEK Jarosław Z/0931/16 2020 1 LDK!
2000 m M
2 2 s 1 4:57.09 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87 Sen KP -- LEWANDOWSKI Tomasz Z/1659/11 2020 MM
6 6 s 1 4:57.98 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 95 Sen ZP -- KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2020 MM
  s 1 DNF CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza # 88 Sen MA -- CZERWIŃSKI ADAM Z/3849/11 2020 1
110 m pł M
2 2 s 1 13.66 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 Sen PD +0.6 MM DMP MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2020 MM 175
3 3 s 1 13.80 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97 Sen MZ +0.6 M BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2020 M
4 4 s 1 13.95 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ +0.6 M DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2020 1 158
5 5 s 1 14.02 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP +0.6 M DMP LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/3148/11 2020 1 154
6 6 s 1 14.09 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ +0.6 M DMP RĄCZKA Paweł Z/4587/11 2020 1 150
  s 1 DNF BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 87 Sen KP +0.6 -- DMP B.D. BOCHENEK Dominik , Z/2199/11 , 2020 M
Tyczka M
2 f 1 5.80 LISEK Piotr OSOT Szczecin 92 Sen ZP MM SZCZEPAŃSKI Marcin Z/1183/11 2020 MM
5 f 1 5.60 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS MM DMP ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2020 MM 181
6 f 1 5.40 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 89 Sen KP M DMP BOCHENEK Dominik Z/2184/11 2020 MM 167
Kula (7.26) M
1 f 1 21.61 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 92 Sen SL MM GALON Piotr Jan Z/0084/11 2020 MM
7 f 1 20.23 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice 91 Sen SL MM KOTWICA Czesław B.D. Z/1690/11 2020
9 f 1 18.93 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 97 Sen WN M BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2020 MM
Oszczep (800) M
1 f 1 83.37 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 92 Sen MZ MM KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2020 MM
4 f 1 77.68 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM M WALCZAK Leszek Z/0962/14 2020 MM
5 f 1 77.27 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 00 U23 KP M WALCZAK Leszek Z/0021/15 2020 1
6 f 1 76.64 KWAŚNIEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 95 Sen LU M DMP SZWARC Zygmunt B.D. Z/2300/11 2020 157
7 f 1 74.40 CHMIELAK Hubert LUKS Hańcza Suwałki 89 Sen PD M WALCZAK Leszek Z/2665/11 2020
8 f 1 67.62 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 02 U20 KP I DMP U20 WALCZAK Leszek Z/0033/15 2020 1 LDK! 151

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.3647909164429 sekund