Zaniemyśl 24.04.2010
8. Międzynarodowe Zawody w chodzie sportowym
Chód 3 km K
1 m 15:37 r BINDRYN Joanna CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL II
1 m 17:37 r TURCZYŃSKA Gabriela ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 94 U18 LB --
2 m 16:15 r AUGUSTYN Angelika UKS Olimp Kozienice # 96 U16 MZ III AUGUSTYN Krzysztof # Z/0008/12 2019 3 LDK!
2 m 19:06 r CHUDA Jagoda Gimnazjum Środa Wlkp. 94 U18 WP --
3 m 16:27 r KALINA Natalia GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK III LASSOTA Lesław # Z/1825/12 2019 BEZ
4 m 17:03 r PRUSS Katarzyna UKS 12 Kalisz 96 U16 WP III
5 m 17:29 r BIŃCZYK Marta UKS 12 Kalisz 95 U16 WP III WIŚNIEWSKI Paweł Z/2366/11 2017 BEZ
6 m 17:37 r ZIELIŃSKA Krystyna UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP IV
7 m 17:50 r MROTEK Katarzyna KS Gwardia Piła 95 U16 WP IV
8 m 18:08 r DURAJCZYK Katarzyna AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB IV WOŹNIAK Agnieszka 5
9 m 19:31 r HAJDUK Patrycja OTG Sokół Mielec 96 U16 PK V
10 m 19:54 r KOWALCZYK Maja MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ V
11 m 19:59 r SZUSZKIEWICZ Kamila MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP V
12 m 21:53 r STĘPA Martyna Gimnazjum Środa Wlkp. 96 U16 WP --
Chód 5 km K
1 j 24:54 r MAZIARZ Monika LKS Stal Mielec 93 U18 PK II
2 j 25:57 r WIERUS Karolina CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL II LAMCH Czesław Z/1874/11 2017 3
3 j 26:14 r MOTOR Joanna AZS UMCS Lublin # 94 U18 LU II B.D. # MM
4 j 26:24 r ZIĘBA Ewa CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK II B.D. #
5 j 26:45 r WLAZŁO Natalia CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK II
6 j 27:29 r STRAŚKO Anna KS Gwardia Piła 94 U18 WP III
7 j 27:32 r KOPEĆ Emilia WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ III #
8 j 27:59 r CHOJECKA Marlena WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ III #
9 j 28:26 r STEMPLOWSKA Joanna LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP III
10 j 29:25 r KANCLERZ Paulina KS Gwardia Piła 93 U18 WP III #
11 j 30:40 r PARECKA Karolina KS Gwardia Piła 94 U18 WP III
12 j 30:54 r WOSIK Michalina UKS 12 Kalisz 94 U18 WP III
13 j 33:37 r DUDZIK Magdalena OTG Sokół Mielec 93 U18 PK --
Chód 10 km K
1 j 47:52 r JASIŃSKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I #
2 j 49:57 r KORZENIOWSKA Katarzyna MKL Szczecin 91 U20 ZP I
3 j 50:22 r PŁOMIŃSKA Natalia UKS 12 Kalisz 92 U20 WP I WIŚNIEWSKI Paweł Z/2373/11 2018 M
4 j 53:02 r STASIEWICZ Marta KL Lechia Gdańsk # 92 U20 PM II B.D. STASIEWICZ Mirosław , Z/2629/11 , 2014 BEZ
5 j 53:13 r KOMIAŻYK Karolina KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM II STASIEWICZ Mirosław Z/4791/11 2014 BEZ
6 j 53:42 r OSINIAK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK III
7 j 53:54 r ŁATKA Agnieszka MKS Unia Hrubieszów 91 U20 LU III
8 j 56:00 r HEPPNER Beata CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL III LAMCH Czesław B.D. Z/1864/11 2016 1
9 j 56:33 r KOLTERMAN Nina LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/5057/11 3
10 j 56:39 r ROKITA Sandra KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM III
11 j 57:18 r IDZIKOWSKA Natalia KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/4788/11 2014 BEZ
12 j 59:03 r ŻMUDZKA Agnieszka KL Lechia Gdańsk 91 U20 PM -- STASIEWICZ Mirosław BEZ
13 j 66:03 r KOWALIK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL --
1 49:54 r KARAŚ Jolanta AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ I #
2 51:07 r GOLBA Katarzyna AZS-AWF Katowice # 89 U23 SL I B.D. # Z/1925/11 2019 BEZ
3 51:54 r KAPERA Monika AZS-AWF Katowice # 90 U23 SL I MARMUR Stanisław Z/1826/11 2019 M
4 52:53 r ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia # 89 U23 PM II B.D. # Z/1228/11 2019 1
5 54:21 r NAWROCKA Monika KS Agros Zamość 90 U23 LU III KUCHARSKI Marek # Z/1965/11 2018
6 55:54 r RYBAK Weronika KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA III B.D. BEZ
Chód 20 km K
1 1:32:17 r DYGACZ Agnieszka AZS-AWF Katowice 85 Sen SL MM B.D. # Z/2958/11 2019
2 1:32:44 r BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina LKS Stal Mielec # 86 Sen PK MM ZIOŁO Stanisław # Z/0574/11 2019 MM
3 1:37:30 r YAROKHAU Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA MM MIREK Wacław Z/1929/11 2019
4 1:40:36 r CHRUŚCIEL Lucyna KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA M
5 1:40:38 r ŚWIERCZYŃSKA Justyna PLKS Gwda Piła 87 Sen WP M KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2852/11 2019 3
6 1:45:45 r KRAWCZUK Monika AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U23 PM II
Chód 3 km M
1 m 14:21 r RYGAŁ Jan CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL --
2 m 14:44 r ZIELIŃSKI Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP -- ZAWORSKI Marek Z/0360/11 2017 BEZ
3 m 14:52 r KUBAS Marek GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK -- LASSOTA Lesław Z/1826/12 2017 3
4 m 15:40 r KUĆ Mateusz WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ --
5 m 15:50 r KOMINEK Dawid UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP --
6 m 18:21 r WAŁĘSIAK Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U14 WP -- #
7 m 19:15 r WOJTYŚ Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP --
Chód 10 km M
1 j 44:22 r ROMANOWSKI Mieczysław MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ I #
1 j 48:18 r RZEŹNIK Krzysztof UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 93 U18 SL III ŚLEZIONA Katarzyna # Z/1662/11 2018 2
1 j 48:18 r GAWROŃSKI Paweł KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA III #
2 j 44:49 r ŁOBACZEWSKI Andrzej KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM I STASIEWICZ Mirosław Z/4785/11 2015 BEZ
2 j 48:20 r SZABO Wiktor MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ III #
3 j 45:20 r HERBA Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA II
3 j 50:10 r DMOWSKI Tomasz WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ III #
4 j 46:16 r CZAJA Mateusz KL Lechia Gdańsk 91 U20 PM II
4 j 52:25 r KWOKA Daniel CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
5 j 46:46 r PORCZAK Radosław CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK II #
5 j 52:59 r BRANDT Dawid KL Lechia Gdańsk 93 U18 PM IV
6 j 49:27 r KUSZNERUK Jakub MKS Żak Biała Podlaska 92 U20 LU III
6 j 54:28 r KOSTRZEWA Patryk CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL IV B.D. 3
7 j 54:44 r WERNER Robert LKS Maraton Turek 94 U18 WP IV
8 j 50:25 r LIPKA Łukasz MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ III #
8 j 55:10 r RYBAK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL IV
9 j 51:25 r KOWALSKI Artur LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP III
9 j 56:28 r LIPKA Mariusz MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ IV #
10 j 53:11 r MAŁECKI Paweł UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 91 U20 SL IV #
10 j 58:45 r WALCZAK Krzysztof LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP --
11 j 53:38 r MARCZYK Paweł PLKS Gwda Piła 91 U20 WP IV
11 j 59:00 r PAMPEL Przemysław LKLA Krokus Astromal Leszno 93 U18 WP -- PTAK Krzysztof
12 j 55:35 r RUSEK Karol KS Gwardia Piła 92 U20 WP IV
12 j 59:53 r BARABASZ Szymon KS Gwardia Piła 93 U18 WP --
13 j 57:01 r PIEŃKOWSKI Wiesław WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ -- #
13 j 60:30 r KULZA Jacek PLKS Gwda Piła 94 U18 WP --
14 j 60:39 r KARPIUK Karol KS Agros Zamość 94 U18 LU --
15 j 60:54 r WERNIK Dominik KS Gwardia Piła 93 U18 WP -- #
16 j 62:22 r RUSEK Jakub KS Gwardia Piła 94 U18 WP --
1 48:32 r GOŁAWSKI Janusz WLKS Nowe Iganie # 66 Masters MZ III GOŁAWSKI Janusz # Z/1785/11 2019 BEZ
2 52:20 r ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda # 57 Masters PM -- ŁUNIEWSKI Mirosław # Z/0002/11 2019 BEZ
3 54:55 r MAŁECKI Waldemar UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 58 Masters SL -- B.D. Z/1661/11 2019 BEZ
4 55:34 r KWITA Zbigniew PZLAM # 59 Masters KP -- DYGACZ Agnieszka # Z/0156/19 2019 BEZ
Chód 20 km M
1 1:22:02 r AUGUSTYN Rafał LKS Stal Mielec # 84 Sen PK MM AUGUSTYN Krzysztof # Z/0572/11 2019 MM
2 1:22:31 r TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U23 OP MM TOMALA Grzegorz # Z/2971/11 2019 MM
3 1:22:32 r JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa # 85 Sen SL MM LAMCH Czesław # Z/4459/11 2019 MM
4 1:22:36 r FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin # 80 Sen LU MM MARMUR Stanisław # Z/2959/11 2019 M
5 1:23:53 r SIKORA Rafał AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL MM KISIEL Krzysztof # Z/0346/11 2019 MM
6 1:24:24 r HALMAN Wojciech KL Lechia Gdańsk 90 U23 PM MM STASIEWICZ Mirosław Z/1229/11 2012 BEZ
7 1:24:35 r NOWAK Łukasz OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP M #
8 1:24:58 r ROGOWSKI Patryk MKL Szczecin # 89 U23 ZP M
10 1:26:36 r PIÓREK Kamil MKS Stal Nowa Dęba 89 U23 PK M B.D. # BEZ
11 1:26:59 r ROSIEWICZ Maciej niest. Poznań # 77 Sen WP M KISIEL Krzysztof B.D.
12 1:28:14 r BŁOCKI Adrian AZS-AWF Katowice # 90 U23 SL I GRZONKA Paweł # Z/1145/11 2019 MM
13 1:28:40 r ŻMUDZKI Tomasz KL Lechia Gdańsk 90 U23 PM I STASIEWICZ Mirosław Z/1230/11 2013 1
14 1:29:49 r AUGUSTYN Łukasz OTG Sokół Mielec 90 U23 PK I #
15 1:35:56 r WIATER Tomasz KS Agros Zamość 90 U23 LU II

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.85329413414001 sekund