Chojnice 21.08.2010
Wojewódzki Mityng Lekkoatletyczny
100 m K
1 s 1 12.76 GOŁĄBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM +1.1 III #
2 s 1 12.84 KOŁTONOWSKA Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM +1.1 III #
3 s 1 12.89 NAMYSŁOWSKA Karolina SKLA Słupsk 91 U20 PM +1.1 III B.D. B.D. BEZ
4 s 1 12.94 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U16 PM +1.1 III B.D. # Z/0909/12 2019 M
5 s 1 13.77 PISKORSKA Jagoda GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP +1.1 IV
1 s 2 12.83 KUŹNICKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM 0.0 III
2 s 2 13.03 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia # 93 U18 PM 0.0 III #
3 s 2 13.36 SZYMAŃSKA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM 0.0 IV
4 s 2 13.76 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP 0.0 IV #
5 s 2 13.77 KREFT Marlena SKLA Sopot 96 U16 PM 0.0 IV #
6 s 2 13.84 LADEMANN Daria LKS Ziemi Puckiej Puck 96 U16 PM 0.0 V
1 s 3 13.74 BINKE Berenika SKLA Słupsk 91 U20 PM +0.9 IV
2 s 3 13.79 GAFFKE Karolina LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM +0.9 IV
3 s 3 13.83 JASIŃSKA Karolina SKLA Słupsk 92 U20 PM +0.9 --
4 s 3 14.05 BANASZAK Karolina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM +0.9 V
5 s 3 14.31 CISAKOWSKA Marta SKLA Słupsk 92 U20 PM +0.9 -- #
1 s 4 13.22 RATAJCZYK Katarzyna SKLA Sopot # 92 U20 PM -0.1 IV B.D. # BEZ
2 s 4 14.19 PATRYJAS Marta PLKS Gwda Piła 96 U16 WP -0.1 V
3 s 4 14.22 KAMIŃSKA Weronika LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM -0.1 V
4 s 4 14.51 HNATIUK Katarzyna MTS Junior Sopot 96 U16 PM -0.1 -- RETYK Sławomir # Z/1215/12 2017 2
1 s 5 14.20 OLESZKIEWICZ Kamila ULKS Talex Borzytuchom 97 U14 PM +2.3 V
2 s 5 14.21 SAZON Emilia ULKS Talex Borzytuchom 97 U14 PM +2.3 V
3 s 5 14.80 BABIŃSKA Alicja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 97 U14 PM +2.3 --
5 s 5 15.49 GRZECA Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 97 U14 PM +2.3 --
1 s 6 15.42 LEWIŃSKA Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 98 U14 PM +2.2 --
2 s 6 15.74 ZABOROWSKA Oktawia KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 99 U12 WN +2.2 --
3 s 6 15.75 BŁASZCZAK Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM +2.2 -- #
4 s 6 15.80 KASZUBOWSKA Klaudia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 97 U14 PM +2.2 --
200 m K
1 s 1 26.01 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia # 93 U18 PM +1.3 II #
2 s 1 26.18 KUŹNICKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +1.3 II
3 s 1 26.31 ŻUBERNIK Joanna GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP +1.3 III
4 s 1 26.87 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U16 PM +1.3 III B.D. # Z/0909/12 2019 M
5 s 1 27.10 NAMYSŁOWSKA Karolina SKLA Słupsk 91 U20 PM +1.3 III B.D. B.D. BEZ
1 s 2 27.74 SZYMAŃSKA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM +0.2 IV
2 s 2 28.82 LADEMANN Daria LKS Ziemi Puckiej Puck 96 U16 PM +0.2 V
3 s 2 29.06 BANASZAK Karolina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM +0.2 V
4 s 2 29.28 JASIŃSKA Karolina SKLA Słupsk 92 U20 PM +0.2 --
5 s 2 29.74 KAMIŃSKA Weronika LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM +0.2 V
6 s 2 29.79 MISLISZ Jagoda LKS Ziemi Puckiej Puck 93 U18 PM +0.2 --
1 s 3 28.40 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP +1.2 IV #
2 s 3 28.50 KREFT Marlena SKLA Sopot 96 U16 PM +1.2 IV #
3 s 3 28.78 BINKE Berenika SKLA Słupsk 91 U20 PM +1.2 --
4 s 3 29.81 CISAKOWSKA Marta SKLA Słupsk 92 U20 PM +1.2 -- #
5 s 3 31.42 BABIŃSKA Alicja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 97 U14 PM +1.2 --
6 s 3 32.97 KASZUBOWSKA Klaudia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 97 U14 PM +1.2 --
1 s 4 28.45 TEKLIŃSKA Ewa GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP +2.0 IV B.D. B.D. BEZ
2 s 4 29.39 PSTRONGOWSKA Justyna KL Gdynia 95 U16 PM +2.0 V
3 s 4 30.63 LASKOWSKA Dorota GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP +2.0 --
4 s 4 32.02 STRUPIŃSKA Natalia LKB im. Braci Petk Lębork # 97 U14 PM +2.0 -- B.D. Z/0421/13 2018 BEZ
5 s 4 34.12 LEWIŃSKA Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 98 U14 PM +2.0 --
6 s 4 34.15 GRZECA Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 97 U14 PM +2.0 --
300 m K
1 s 1 43.03 SYNAKIEWICZ Monika KKL Rodło Kwidzyn 93 U18 PM -- #
2 s 1 44.04 GAJDUS Julia SKLA Sopot # 95 U16 PM III #
3 s 1 44.65 GWOŹDZIAŃSKA Monika LKB im. Braci Petk Lębork # 95 U16 PM III B.D. Z/1058/11 2013 4
4 s 1 45.73 GÓRECKA Patrycja SKLA Słupsk 95 U16 PM IV #
5 s 1 46.91 WENIG Paula LKB im. Braci Petk Lębork # 96 U16 PM V B.D. Z/0198/13 2013 BEZ
1 s 2 43.68 KUKIEŁKO Tatiana SKLA Sopot 95 U16 PM III B.D. B.D. # 3
2 s 2 44.94 HANAS Anna KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM -- B.D.
3 s 2 45.78 SAZON Emilia ULKS Talex Borzytuchom 97 U14 PM IV
4 s 2 46.32 LIDZIŃSKA Joanna SKLA Sopot 94 U18 PM --
5 s 2 47.37 FIEDORYSZYN Martyna LKS Ziemi Puckiej Puck 97 U14 PM V
1 s 3 46.14 HENDRYK Wiktoria KUKS Remus Kościerzyna 97 U14 PM IV
2 s 3 48.95 DIAS Magdalena LKS Zorza Gdynia # 97 U14 PM -- B.D. B.D. # Z/0051/13 2019
3 s 3 50.79 KUZIEMSKA Martyna PLKS Gwda Piła 97 U14 WP -- #
4 s 3 52.24 ADAMCZYK Monika ULKS Talex Borzytuchom # 97 U14 PM -- #
5 s 3 52.88 WENIG Angelika LKB im. Braci Petk Lębork # 98 U14 PM -- B.D. BEZ
600 m K
1 s 1 1:41.41 KOSTYRKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM --
2 s 1 1:42.39 NOWICKA Amanda GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP -- #
3 s 1 1:42.61 DZIENNIAK Natalia LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 95 U16 PM III
4 s 1 1:45.49 NITZKA Sabina UKS Wiking Rychnowy 96 U16 PM IV #
5 s 1 1:48.55 CZARNOWSKA Joanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM -- #
6 s 1 1:52.00 GŁODOWSKA Daria ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM --
7 s 1 2:00.32 DRÓBKA Magdalena PLKS Gwda Piła 96 U16 WP --
8 s 1 2:01.39 WOJTAS Magdalena MLKS Tucholanka Tuchola 97 U14 KP -- WOJTAS Marek # Z/0387/13 2014 BEZ
9 s 1 2:03.50 JASNOCH Patrycja ULKS Talex Borzytuchom 98 U14 PM --
10 s 1 2:04.28 SANKOWSKA Milena UKS Wiking Rychnowy 97 U14 PM --
1000 m K
1 s 1 3:01.16 WIŚNIEWSKA Magdalena KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM II #
2 s 1 3:03.09 TAS Adrianna KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM --
3 s 1 3:03.45 SERAFINOWSKA Julia ULKS Talex Borzytuchom 93 U18 PM --
4 s 1 3:08.32 NOWACKA Daria GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP -- #
5 s 1 3:11.38 TRZEBIATOWSKA Kamila ULKS Talex Borzytuchom 93 U18 PM --
6 s 1 3:14.46 SZARMACHER Agata WKS Flota Gdynia 93 U18 PM --
7 s 1 3:15.23 TREDER Patrycja ULKS Talex Borzytuchom 97 U14 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/0671/13 2016 4
8 s 1 3:19.39 OLESZKIEWICZ Justyna ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM IV
9 s 1 3:30.88 STRUPIŃSKA Iwona LKB im. Braci Petk Lębork # 94 U18 PM -- B.D. Z/1059/11 2013 BEZ
10 s 1 3:32.34 STERANKA Marcelina ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM V #
11 s 1 3:36.55 DETTLAFF Emilia UKS Bliza Władysławowo 95 U16 PM --
12 s 1 3:45.67 STRUPIŃSKA Beata LKB im. Braci Petk Lębork # 92 U20 PM -- B.D. Z/2026/11 2013 BEZ
100 m pł MŁ K
1 s 1 15.96 GOŁĄBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM -0.1 III #
2 s 1 16.18 ŁOSIK Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM -0.1 III #
3 s 1 17.00 PLEWA Paulina PLKS Gwda Piła 96 U16 WP -0.1 IV
100 m pł J MŁ K
2 s 1 15.34 GAWRYSZCZAK Malwina UKS 55 Łódź # 93 U18 LD +2.0 II
3 s 1 15.88 KOŁTONOWSKA Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM +2.0 III #
100 m pł K
1 s 1 14.60 GRZEGORZEWSKA Daria AZS-AWFiS Gdańsk 90 U23 PM +0.2 II
300 m pł K
1 s 1 47.37 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U16 LD III B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
2 s 1 50.50 ŁOSIK Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM IV #
3 s 1 51.36 PLEWA Paulina PLKS Gwda Piła 96 U16 WP IV
4 s 1 55.39 RYCZEK Martyna PLKS Gwda Piła 96 U16 WP --
1 s 2 46.07 PSKIT Agata RKS Łódź # 91 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/0106/11 2019 3
2 s 2 51.50 LEŚNIAŃSKA Martyna ULKS Talex Borzytuchom 94 U18 PM --
3 s 2 51.79 ROLIŃSKA Agata PLKS Gwda Piła 95 U16 WP IV
4 s 2 53.50 ADAMCZYK Małgorzata ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM V ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0636/12 2017 2
5 s 2 54.76 MARCHUT Wioletta ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM V #
Wzwyż K
1 f 1 1.62 WILKOS Izabela GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP II SCHUBRING Zbigniew B.D. # Z/0769/11 2015 3
2 f 1 1.52 LANGOWSKA Alina MKS Sambor Tczew 92 U20 PM IV #
3 f 1 1.52 MOĆKO Izabela SKLA Słupsk 94 U18 PM IV
4 f 1 1.47 WASIEK Martyna MKS Sambor Tczew 95 U16 PM IV
5 f 1 1.47 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U16 PM IV WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
6 f 1 1.42 ALFUTH Karolina MKS Sambor Tczew 96 U16 PM V
7 f 1 1.37 POBŁOCKA Anna ULKS Talex Borzytuchom 97 U14 PM -- #
W dal K
1 f 1 4.92 PROCHOWSKA Julia KS Gwardia Piła 92 U20 WP +0.5 IV
2 f 1 4.77 GAFFKE Karolina LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM +1.7 V
3 f 1 4.59 ROESKE Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP +1.9 V B.D. BEZ
4 f 1 4.50 ZELEWSKA Karolina RKS Rumia 96 U16 PM +2.5 V
5 f 1 4.32 OLESZKIEWICZ Kamila ULKS Talex Borzytuchom 97 U14 PM +0.7 --
6 f 1 3.68 ZABOROWSKA Oktawia KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 99 U12 WN +2.6 --
Trójskok K
1 f 1 11.24 ŻUBERNIK Joanna GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP +0.8 III
Kula (3) K
1 f 1 12.22 HNATIUK Katarzyna MTS Junior Sopot 96 U16 PM III RETYK Sławomir # Z/1215/12 2017 2
2 f 1 11.19 GĄDEK Agata MKS Sambor Tczew 96 U16 PM III
3 f 1 9.43 POBŁOCKA Anna UKS Lipusz 95 U16 PM V
4 f 1 9.21 SZCZYPIOR Marta ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM V #
5 f 1 8.71 PAWLIKOWSKA Marta LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM V #
6 f 1 8.56 BIAŁA Monika SKLA Słupsk 97 U14 PM -- #
7 f 1 7.44 ŚLIGA Wioletta PLKS Gwda Piła 96 U16 WP -- #
8 f 1 6.52 BŁASZCZAK Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -- #
Kula (4) K
1 f 1 9.66 KISIEL Martyna KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM IV #
Dysk (0.75) K
1 f 1 34.34 FURMANEK Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM III
2 f 1 33.71 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U16 PM III WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
3 f 1 31.16 EBERTOWSKA Kinga UKS Lipusz 96 U16 PM IV
4 f 1 30.79 GĄDEK Agata MKS Sambor Tczew 96 U16 PM IV
5 f 1 26.24 ALFUTH Karolina MKS Sambor Tczew 96 U16 PM V
6 f 1 26.10 POBŁOCKA Anna UKS Lipusz 95 U16 PM V
7 f 1 26.00 SZCZYPIOR Marta ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM V #
Dysk (1) K
1 f 1 40.07 JAKUŁA Dominika MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD II B.D. B.D. 2
2 f 1 31.94 KISIEL Martyna KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM IV #
3 f 1 30.12 WENTA Patrycja MKS Sambor Tczew 94 U18 PM IV #
4 f 1 28.43 KRUPIŃSKA Weronika KS Gwardia Piła 93 U18 WP IV
5 f 1 27.88 POZORSKA Dominika MKS Sambor Tczew 92 U20 PM IV
6 f 1 14.80 ŚLIGA Wioletta PLKS Gwda Piła 96 U16 WP -- #
Oszczep (600) K
1 f 1 32.95 KAMIŃSKA Hanna LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM IV #
1 f 1 46.83 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM I WALCZAK Leszek Z/3384/11 2019 1
2 f 1 31.48 FURMANEK Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM IV
2 f 1 43.48 KULAS Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM II
3 f 1 30.96 EBERTOWSKA Kinga UKS Lipusz 96 U16 PM IV
3 f 1 41.40 ZDYBAŁ Kamila PKS Gwardia Szczytno # 94 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/4495/11 2018 1
4 f 1 30.02 SEROCZYŃSKA Martyna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM IV
4 f 1 38.39 NAGÓRSKA Maria SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U20 KP III B.D. 2
5 f 1 26.25 GIERSZEWSKA Marta UKS Lipusz 95 U16 PM --
5 f 1 37.01 KRUPIŃSKA Weronika KS Gwardia Piła 93 U18 WP III
6 f 1 24.33 EDEL Kinga UKS Lipusz 97 U14 PM --
6 f 1 35.40 CZARNOWSKA Ewa KKL Rodło Kwidzyn 91 U20 PM III
7 f 1 20.30 MODRZEJEWSKA Karolina UKS Lipusz 97 U14 PM --
7 f 1 33.80 WIECZORKOWSKA Agata GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP IV
8 f 1 30.34 BIAŁA Monika SKLA Słupsk 97 U14 PM IV #
9 f 1 26.45 MILLER Klaudia GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP --
Chód 3 km K
1 s 1 16:01.23 KOLTERMAN Nina LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/5057/11 3
2 s 1 18:10.71 GOSTOMCZYK Weronika ULKS Talex Borzytuchom 94 U18 PM --
3 s 1 19:10.75 STANKIEWICZ Martyna ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM V #
4 s 1 19:12.98 ZBLEWSKA Karolina ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM V
5 s 1 19:56.14 ZALIWKOWSKA Natalia PLKS Gwda Piła 96 U16 WP V #
6 s 1 20:02.30 BORUCKA Klaudia PLKS Gwda Piła 96 U16 WP V #
7 s 1 20:37.17 KŁOBUKOWSKA Marta LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0234/12 3
100 m M
1 s 1 11.18 SZMYTKOWSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +2.0 II #
2 s 1 11.19 BRZOSTEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM +2.0 II #
3 s 1 11.20 HRYSZKIEWICZ Marcin SL Olimpia Poznań # 92 U20 WP +2.0 II #
4 s 1 11.23 RUTKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +2.0 II #
5 s 1 11.76 RÓŻALSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +2.0 IV
1 s 2 11.17 WITOŃ Bartosz SKLA Sopot 93 U18 PM +1.6 II #
2 s 2 11.58 MISIORSKI Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM +1.6 III #
3 s 2 11.66 GIERSZEWSKI Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 94 U18 PM +1.6 III #
4 s 2 11.87 ZAREMBA Adam GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP +1.6 IV #
1 s 3 11.10 DOLECKI Grzegorz GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP +2.0 II B.D. B.D. BEZ
2 s 3 11.20 GRZĄŚLEWICZ Paweł GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP +2.0 II
3 s 3 11.24 RUSZKIEWICZ Damian SKLA Sopot 94 U18 PM +2.0 II B.D. BEZ
4 s 3 11.38 LADEMANN Radosław LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM +2.0 III
5 s 3 11.70 KASYNA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +2.0 III #
6 s 3 11.78 JANKOWSKI Michał KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 92 U20 WN +2.0 IV
1 s 4 11.73 PÓLKOWSKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM +2.0 III #
2 s 4 11.83 CISKOWSKI Jakub RKS Rumia 96 U16 PM +2.0 IV
3 s 4 12.03 WOSIŃSKI Damian ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM +2.0 IV #
4 s 4 12.12 PIĄTKOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 94 U18 PM +2.0 IV B.D. 3
5 s 4 12.18 CIEMIĘGA Grzegorz KS Gwardia Piła 95 U16 WP +2.0 IV
6 s 4 12.46 SIEMIEŃSKI Patryk MLKS Tucholanka Tuchola 92 U20 KP +2.0 -- #
1 s 5 12.06 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95 U16 PM +1.6 IV HAS Rafał B.D. # Z/0378/11 2019 1
2 s 5 12.16 SZYSZKOWSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP +1.6 IV
3 s 5 12.27 ZABŁOCKI Aleksander SKLA Sopot 95 U16 PM +1.6 V #
4 s 5 12.47 STUDZIŃSKI Tomasz SKS Sokół Malbork 94 U18 PM +1.6 -- SAJKOWSKI Norbert Z/3558/11 2011 BEZ
5 s 5 13.61 BIAŁOSKÓRSKI Artur AZS-AWFiS Gdańsk # 97 U14 PM +1.6 -- NAWROCKI Dariusz # BEZ
1 s 6 12.50 MIROWSKI Michał SKLA Sopot 95 U16 PM +1.6 V B.D. # 3
2 s 6 12.64 KLAISA Tomasz MLKS Tucholanka Tuchola 96 U16 KP +1.6 V #
3 s 6 12.81 SZEWCZYK Paweł LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM +1.6 --
4 s 6 13.02 FROELKE Krystian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM +1.6 --
5 s 6 13.64 BARTOSIK Michał MLKS Tucholanka Tuchola 96 U16 KP +1.6 -- WOJTAS Marek # Z/0685/12 2012 BEZ
1 s 7 11.82 MUSIAŁ Arkadiusz MLKS Krajna Sępólno 93 U18 KP +2.0 IV PATYNA Tomasz 4
2 s 7 12.31 MORYL Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 95 U16 KP +2.0 V PATYNA Tomasz 2
3 s 7 12.42 SOKÓŁ Paweł ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM +2.0 V #
4 s 7 12.54 GÓRSKI Jakub RKS Rumia 94 U18 PM +2.0 --
5 s 7 13.58 KLIMCZAK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 97 U14 PM +2.0 --
200 m M
1 s 1 22.53 SZMYTKOWSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +1.5 II #
2 s 1 22.57 RUTKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +1.5 II #
3 s 1 22.57 HRYSZKIEWICZ Marcin SL Olimpia Poznań # 92 U20 WP +1.5 II #
4 s 1 23.15 BRZOSTEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM +1.5 III #
5 s 1 23.91 KOWALCZYK Bartosz PLKS Gwda Piła 92 U20 WP +1.5 IV KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/2851/11 2017 BEZ
1 s 2 22.89 KOWALSKI Łukasz MUKL Brodnica # 91 U20 KP +1.2 III B.D. B.D. # 3
2 s 2 23.01 RUSZKIEWICZ Damian SKLA Sopot 94 U18 PM +1.2 III B.D. BEZ
3 s 2 23.79 KAŁA Tomasz GKS Olimpia Grudziądz 90 U23 KP +1.2 -- #
4 s 2 23.99 MIKOŁAJCZAK Sebastian PLKS Gwda Piła 94 U18 WP +1.2 IV
5 s 2 24.11 MISIORSKI Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM +1.2 IV #
1 s 3 24.07 MUDLAFF Andrzej LKS Ziemi Puckiej Puck 91 U20 PM +1.7 IV
2 s 3 24.60 WOSIŃSKI Damian ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM +1.7 V #
3 s 3 24.95 MUDLAFF Tomasz LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM +1.7 V JASKUŁKA Teresa Z/2982/11 2017 2
4 s 3 25.99 BATHIS Patryk MKS Sambor Tczew 94 U18 PM +1.7 --
5 s 3 28.06 KLIMCZAK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 97 U14 PM +1.7 --
1 s 4 24.20 MEGGER Karol GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP +1.8 IV B.D. BEZ
2 s 4 25.29 PIÓRKOWSKI Paweł GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP +1.8 V
3 s 4 25.56 SOKÓŁ Paweł ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM +1.8 V #
4 s 4 26.47 STUDZIŃSKI Tomasz SKS Sokół Malbork 94 U18 PM +1.8 -- SAJKOWSKI Norbert Z/3558/11 2011 BEZ
300 m M
1 s 1 37.39 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95 U16 PM II HAS Rafał B.D. # Z/0378/11 2019 1
2 s 1 38.53 CIEMIĘGA Grzegorz KS Gwardia Piła 95 U16 WP III
3 s 1 39.76 ZABŁOCKI Aleksander SKLA Sopot 95 U16 PM IV #
4 s 1 40.31 KLASA Łukasz LKB im. Braci Petk Lębork # 89 U23 PM -- B.D. BEZ
5 s 1 40.34 GÓRECKI Mateusz SKLA Słupsk 93 U18 PM -- #
6 s 1 41.34 NURKOWSKI Patryk LKS Jantar Ustka # 96 U16 PM V #
1 s 2 36.54 KOWALSKI Łukasz MUKL Brodnica # 91 U20 KP -- B.D. B.D. # 3
2 s 2 41.29 MIROWSKI Michał SKLA Sopot 95 U16 PM V B.D. # 3
3 s 2 43.92 BUJAK Paweł UKS Jedynka Bytów # 97 U14 PM -- GALIKOWSKI Marek BEZ
4 s 2 44.22 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U14 KP -- #
5 s 2 47.97 KIEŁPIŃSKI Dawid ULKS Talex Borzytuchom 98 U14 PM -- #
6 s 2 49.38 CUPPA Miłosz MLKS Baszta Bytów # 97 U14 PM --
1 s 3 34.96 DOBEK Patryk MKL Szczecin # 94 U18 ZP -- BONDARENKO Valentyn # Z/0373/11 2019 MM
2 s 3 37.41 TRĄBSKI Przemysław PLKS Gwda Piła 91 U20 WP --
3 s 3 39.79 KWIATKOWSKI Mariusz AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM --
4 s 3 41.86 SIWARSKI Kacper PLKS Gwda Piła 94 U18 WP --
5 s 3 42.16 JAKUBEK Patryk ULKS Talex Borzytuchom 97 U14 PM V RADTKE Marek # Z/0673/13 2016 4
6 s 3 43.95 KANTOROWSKI Henryk PLKS Gwda Piła 97 U14 WP -- #
600 m M
1 s 1 1:19.25 KRAWCZYK Szymon WKS Śląsk Wrocław # 88 U23 DS -- #
2 s 1 1:25.68 PRĄDZIŃSKI Maciej KUKS Remus Kościerzyna 92 U20 PM --
3 s 1 1:28.66 WESOŁOWSKI Maciej MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U20 PM -- #
4 s 1 1:29.51 PRZYCHODZKI Krzysztof KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM --
5 s 1 1:30.34 GÓRECKI Mateusz SKLA Słupsk 93 U18 PM -- #
6 s 1 1:31.10 KOSIŃSKI Tomasz ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM III
7 s 1 1:34.80 CZARNIK Rafał KKL Rodło Kwidzyn 93 U18 PM --
1 s 2 1:31.02 WYSOCKI Krzysztof MKS Sambor Tczew 96 U16 PM III
2 s 2 1:31.92 SZPAJCHER Zbigniew LKS Zantyr Sztum 93 U18 PM --
3 s 2 1:36.29 SERAFINOWSKI Dominik ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM V
4 s 2 1:41.27 GLIWA Jakub SKLA Sopot 97 U14 PM --
5 s 2 1:42.58 SERKOWSKI Patryk KUKS Remus Kościerzyna 97 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0130/13 2017 2
6 s 2 1:42.93 MROŻEK Krystian UKS Wiking Rychnowy 95 U16 PM -- #
7 s 2 1:48.15 WIRKUS Patryk MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 97 U14 PM --
8 s 2 1:55.00 KUBIAK Mateusz PLKS Gwda Piła 97 U14 WP -- #
800 m M
1 s 1 1:57.95 FALKOWSKI Adam RKS Rumia 94 U18 PM III
2 s 1 1:59.89 NIEZGODA Marcel WKS Flota Gdynia 87 Sen PM III
3 s 1 2:00.85 JAKUSEWICZ Jan MLKS Tucholanka Tuchola 91 U20 KP III #
4 s 1 2:00.94 ZAWISTOWSKI Krzysztof PLKS Gwda Piła 91 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4298/11 2016 3
5 s 1 2:04.17 ZAPOLSKI Piotr WKS Flota Gdynia 90 U23 PM --
6 s 1 2:06.66 CYBULSKI Grzegorz RKS Rumia 93 U18 PM IV
7 s 1 2:07.11 GRABKOWSKI Paweł SKLA Sopot 91 U20 PM IV B.D. # 3
8 s 1 2:09.23 PIOTROWICZ Patryk PLKS Gwda Piła 94 U18 WP -- B.D. 2
1000 m M
1 s 1 2:54.41 SULIKOWSKI Szymon SKS Sokół Malbork 96 U16 PM V SAJKOWSKI Norbert 3
2 s 1 2:57.93 PIRSZ Jakub PLKS Gwda Piła 96 U16 WP V
3 s 1 2:59.01 KOPECKI Michał LKS Zantyr Sztum 96 U16 PM V MAZERSKI Bartosz # Z/0447/12 2015 4
4 s 1 2:59.81 ŻUKOWICZ Rafał WKS Flota Gdynia 93 U18 PM --
5 s 1 3:02.26 WILKOWSKI Tomasz ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -- #
6 s 1 3:05.86 HINZ Dominik LKS Zantyr Sztum 95 U16 PM --
7 s 1 3:06.63 KASS Mateusz RKS Rumia 97 U14 PM --
8 s 1 3:07.56 GUZOWSKI Denis ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0637/12 2016 3
9 s 1 3:27.46 MROŻEK Filip UKS Wiking Rychnowy 97 U14 PM --
10 s 1 3:49.37 JASNOCH Przemysław ULKS Talex Borzytuchom 98 U14 PM --
1 s 2 2:45.15 KERSZEN Maciej UKS Olimpijczyk Skorzewo # 93 U18 PM -- B.D. BEZ
2 s 2 2:50.38 SZEFER Adam SKLA Sopot 95 U16 PM V
3 s 2 2:50.66 SZCZEPAŃSKI Bartłomiej UKS Wiking Rychnowy 95 U16 PM V
4 s 2 2:51.52 GIERSZEWSKI Jakub MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 93 U18 PM --
5 s 2 2:51.61 SKIBA Karol MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U20 PM --
6 s 2 2:52.26 GRABKOWSKI Piotr SKLA Sopot 95 U16 PM V B.D. # 3
7 s 2 2:55.98 GAWRON Piotr ULKS Talex Borzytuchom 94 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/4218/11 2013 4
1 s 3 2:32.32 ŁUSZCZYŃSKI Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 89 U23 SL -- B.D. 3
2 s 3 2:32.32 BRESZKA Michał UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 84 Sen PM -- POBŁOCKI Piotr Z/0673/11 2019 1
3 s 3 2:33.33 CZAJA Dominik SKLA Sopot 94 U18 PM -- #
4 s 3 2:33.34 ROGIEWICZ Andrzej LKS Zantyr Sztum 93 U18 PM -- MAZERSKI Bartosz # Z/0610/11 2016 1
5 s 3 2:35.17 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 90 U23 PD -- B.D. # Z/1198/11 2019 2
6 s 3 2:36.02 CIECIERSKI Damian ULKS Talex Borzytuchom 94 U18 PM --
7 s 3 2:36.77 ZAGULAK Damian GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # 92 U20 PM -- B.D. Z/4925/11 2012 BEZ
8 s 3 2:36.85 RUDNIK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 95 U16 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/0750/11 2018 1
9 s 3 2:36.99 KOWALSKI Mariusz LKS Zantyr Sztum # 89 U23 PM -- B.D. # 3
10 s 3 2:37.50 WOŁOSZYK Kamil UKS Olimpijczyk Skorzewo # 93 U18 PM -- ZBLEWSKI Leszek B.D. # Z/4433/11 2016 BEZ
11 s 3 2:38.37 BORYŁO Mateusz GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # 95 U16 PM III
12 s 3 2:39.66 KRÓL Błażej GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # 87 Sen PM -- NAWROCKI Dariusz Z/0528/12 2012 2
13 s 3 2:40.57 TOMZA Cyprian CKS Budowlani Częstochowa 89 U23 SL -- LAMCH Czesław B.D. # Z/1844/11 2016 BEZ
14 s 3 2:43.09 SAROSIEK Patryk MKL Lider Malbork 95 U16 PM IV ŁUKASZ Godlewski Z/4457/11 2012 4
15 s 3 2:54.65 BRZESKI Karol ULKS Talex Borzytuchom 93 U18 PM --
1500 m M
1 s 1 3:59.54 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 82 Sen LD II JASZCZAK Stanisław Z/2641/11 2019 2
2 s 1 4:04.08 SŁAWIŃSKI Damian LKS Zorza Gdynia # 87 Sen PM III WALENDZIAK Renata Z/2251/11 2019 3
3 s 1 4:06.05 KASZEWSKI Zbigniew ULKS Talex Borzytuchom 92 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/4213/11 2017 2
4 s 1 4:07.09 GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa 89 U23 SL III B.D. # Z/1863/11 2019 3
5 s 1 4:10.46 KAMIŃSKI Patryk MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U20 PM III B.D. 2
6 s 1 4:16.20 URBANOWSKI Mikołaj LKS Ostromecko # 93 U18 KP IV STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0692/12 2016 2
7 s 1 4:20.19 DOMŻALSKI Krystian NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN IV
8 s 1 4:22.41 ŻYCHSKI Marcin UKS Wiking Rychnowy 94 U18 PM -- #
9 s 1 4:22.87 GOTOWAŁA Krzysztof WKS Flota Gdynia 90 U23 PM --
10 s 1 4:30.27 KENSIK Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM -- #
11 s 1 4:30.30 ROBAK Wojciech WKS Flota Gdynia 91 U20 PM --
110 m pł MŁ M
2 s 1 15.96 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia # 95 U16 PM +0.7 III #
5 s 1 18.57 BURCZYK Marcin MKS Sambor Tczew 95 U16 PM +0.7 --
110 m pł J MŁ M
3 s 1 16.16 MIKOŁAJCZAK Sebastian PLKS Gwda Piła 94 U18 WP +0.7 IV
1 s 2 15.04 PÓLKOWSKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM +0.7 III #
3 s 2 16.06 OSOWSKI Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM +0.7 IV
6 s 2 19.80 PAPIS Mateusz MKS Sambor Tczew 94 U18 PM +0.7 --
110 m pł M (99.1) M
4 s 1 16.26 CZAJKOWSKI Mariusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +0.7 III #
110 m pł M
1 s 1 15.60 OSIEJ Damian UKS 55 Łódź # 89 U23 LD +0.7 II MĘDRZYCKI Dariusz # Z/0105/11 1
300 m pł M
1 s 1 42.38 PAWŁOWICZ Damian ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM III #
2 s 1 43.71 JAKUĆ Denis ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM IV
3 s 1 44.25 LASOCKI Patryk MKS Sambor Tczew 95 U16 PM IV
4 s 1 47.24 BOROWSKI Marcin ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM --
5 s 1 50.10 LIPIŃSKI Oliwer UKS Lipusz 96 U16 PM --
Wzwyż M
1 f 1 1.92 KOŁAKOWSKI Przemysław UKS 55 Łódź # 93 U18 LD III B.D. # 3
2 f 1 1.87 GRYKA Patryk PLKS Gwda Piła 95 U16 WP III #
3 f 1 1.82 MAŁKIEWICZ Michał MKS Sambor Tczew 95 U16 PM III
4 f 1 1.82 KĘDRA Paweł MKS Sambor Tczew 94 U18 PM III
5 f 1 1.77 TASARZ Przemysław PLKS Gwda Piła 93 U18 WP IV #
6 f 1 1.67 CIĘŻKI Kamil PLKS Gwda Piła 95 U16 WP V #
7 f 1 1.62 CHWARZYŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM -- #
8 f 1 1.57 SMOLARZ Szymon PLKS Gwda Piła 96 U16 WP -- #
9 f 1 1.57 LAMTSCHEK Michał PLKS Gwda Piła # 97 U14 WP -- #
10 f 1 1.57 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2019 1
11 f 1 1.57 MURACH Patryk PLKS Gwda Piła 97 U14 WP -- #
12 f 1 1.52 HYL Kacper PLKS Gwda Piła 97 U14 WP --
13 f 1 1.42 SZCZEPANIAK Mirosław PLKS Gwda Piła 98 U14 WP -- #
W dal M
1 f 1 6.58 BONDARENKO Krystian LKS Fenix Słupsk # 91 U20 PM +1.3 III GRECKA Ewa # Z/4497/11 2019 M
2 f 1 5.87 CHWARZYŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM +1.7 V #
3 f 1 5.86 MUSIAŁ Arkadiusz MLKS Krajna Sępólno 93 U18 KP -1.1 -- PATYNA Tomasz 4
4 f 1 5.84 PRZYTARSKI Tomasz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 93 U18 PM +4.3 --
5 f 1 5.70 KRAWIEC Paweł SKLA Słupsk 92 U20 PM +0.5 -- #
6 f 1 5.37 KUBUS Przemysław AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM +2.2 -- #
7 f 1 5.32 MUSZYŃSKI Sebastian SKLA Słupsk 94 U18 PM +0.7 -- #
8 f 1 5.31 STANIUK Mateusz SKLA Słupsk 94 U18 PM +1.3 -- #
9 f 1 5.20 MORYL Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 95 U16 KP +2.9 -- PATYNA Tomasz 2
10 f 1 4.66 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U14 KP +1.9 -- #
Trójskok M
1 f 1 14.52 GRZĄŚLEWICZ Paweł GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP +2.3 II
2 f 1 11.39 KAŁA Tomasz GKS Olimpia Grudziądz 90 U23 KP -0.9 -- #
Kula (4) M
1 f 1 9.30 KASZUBOWSKI Sergiusz UKS Lipusz 95 U16 PM --
2 f 1 8.83 SADOWSKI Piotr LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM -- #
3 f 1 8.57 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U14 KP -- #
Kula (5) M
1 f 1 12.73 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno # 94 U18 WN IV BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/5061/11 2019 M
2 f 1 10.56 ŚLEDŹ Marcin MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM --
Kula (7.26) M
1 f 1 14.43 KLON Marcin MLKS Krajna Sępólno 88 U23 KP II B.D. B.D. 1
Dysk (1) M
1 f 1 41.91 OPOCZYŃSKI Cezary MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD III
2 f 1 41.45 WELENC Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM III
3 f 1 38.43 KASZUBOWSKI Sergiusz UKS Lipusz 95 U16 PM IV
4 f 1 27.01 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U14 KP -- #
Dysk (1.5) M
1 f 1 52.72 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD II
2 f 1 41.44 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno # 94 U18 WN III BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/5061/11 2019 M
Dysk (2) M
1 f 1 42.88 BELTER Artur MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD II B.D. B.D. 1
Oszczep (600) M
1 f 1 55.22 WRÓBEL Szymon SKLA Słupsk 96 U16 PM III #
2 f 1 47.61 MARACH Kamil MKL Toruń # 96 U16 KP IV HULISZ Robert B.D. Z/1631/13 2018 1
3 f 1 43.76 STOJAK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM IV #
4 f 1 38.19 REJMUS Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM V DZIĄBA Boguslaw # Z/2561/11 2015 3
5 f 1 36.98 KONOFAŁ Patryk LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM -- #
6 f 1 34.66 WÓJTOWICZ Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM -- #
7 f 1 34.60 BANASIAK Bartłomiej RKS Rumia 95 U16 PM --
Oszczep (700) M
1 f 1 42.98 GŁUCHOWSKI Damian PLKS Gwda Piła 93 U18 WP -- #
2 f 1 37.80 FIDURSKI Karol MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM --
3 f 1 37.16 KOGUT Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM -- #
Oszczep (800) M
1 f 1 70.95 PLENER Marcin RKS Skra Warszawa # 90 U23 MZ I KRUKOWSKI Michał Z/5005/11 2016 MM
2 f 1 67.70 ROZIŃSKI Paweł SKLA Słupsk 87 Sen PM I
3 f 1 60.06 KOŚCIÓW Dawid LKS Jantar Ustka 90 U23 PM II MICHALSKI Henryk # Z/2503/11 2019 MM
4 f 1 53.16 KUJAWA Marcin MLKS Krajna Sępólno 89 U23 KP III B.D. Z/4593/18 2019 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.4308309555054 sekund