Koszalin 21.08.2010
XIII Mityng Wakacyjny KL Bałtyk Koszalin
100 m K
1 s 1 12.72 ORLON Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS -0.2 II #
1 s 1 13.35 KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U16 PM +2.6 IV HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019
2 s 1 12.80 BANIAK Joanna LLKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP -0.2 III B.D. 3
2 s 1 13.67 STĘPIEŃ Dominika KMKL Sztorm Kołobrzeg 96 U16 ZP +2.6 IV #
3 s 1 13.34 PARZUCHOWSKA Patrycja ULKS Tychowo 93 U18 ZP -0.2 IV
3 s 1 13.83 GRAD Aleksandra MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP +2.6 V
4 s 1 13.63 WITCZAK Żaneta ULKS Tychowo 91 U20 ZP -0.2 IV
4 s 1 14.04 KRUPIŃSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS +2.6 V
5 s 1 13.88 BOJKOWSKA Nikola UKS Wieża Postomino 93 U18 ZP -0.2 -- ROLBIECKI Janusz Z/1050/11 2012 BEZ
5 s 1 14.12 BUTKIEWICZ Magdalena LLKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP +2.6 V #
6 s 1 14.15 TUSZAKOWSKA Laura MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS +2.6 V
6 s 1 15.00 WAŁASZEWSKA Magdalena MKL Maraton Świnoujście 96 U16 ZP -0.2 --
1 s 2 13.81 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 94 U18 LB +0.1 -- SASKA Tomasz # Z/1825/11 2016 1
1 s 2 14.24 RYBA Joanna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.6 V #
2 s 2 14.22 MACHCIŃSKA Monika ULKS Tychowo 91 U20 ZP +0.1 --
2 s 2 14.34 SUŁEK Dominika UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP -0.6 V
3 s 2 14.36 MARCINIAK Adrianna LKS Jantar Ustka 95 U16 PM -0.6 V
3 s 2 14.39 MARKIEWICZ Barbara MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS +0.1 --
4 s 2 14.42 ZATKA Martyna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.6 V
4 s 2 14.83 ŁOZIŃSKA Małgorzata MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS +0.1 --
5 s 2 14.47 GANCZAR Ewelina AZS-PWSZ Gorzów 97 U14 LB -0.6 V
6 s 2 15.43 MUSIAŁ Sylwia LLKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP -0.6 --
1 s 3 14.83 MILER Joanna MKS Hermes Gryfino 98 U14 ZP +0.9 -- #
2 s 3 15.16 KRAMEK Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS +0.9 -- #
3 s 3 15.17 KOCIUBA Dominika MKS Hermes Gryfino 98 U14 ZP +0.9 -- #
4 s 3 15.76 MORAWSKA Dominika MKS Hermes Gryfino 97 U14 ZP +0.9 --
5 s 3 16.19 ANYŚKO Oliwia MKS Hermes Gryfino 98 U14 ZP +0.9 --
6 s 3 16.40 KAZMIEROWICZ Oliwia MKS Hermes Gryfino 98 U14 ZP +0.9 --
1 s 4 14.25 PRUSZCZAK Milena MKS Żak Biała Podlaska 96 U16 LU 0.0 V
2 s 4 14.35 ZIELIŃSKA Klaudia AZS-AWF Gorzów # 95 U16 LB 0.0 V B.D. BEZ
3 s 4 14.38 ZIELIŃSKA Sylwia AZS-AWF Gorzów # 95 U16 LB 0.0 V B.D. BEZ
4 s 4 14.44 KARCZMARCZYK Wioleta MKS Żak Biała Podlaska 95 U16 LU 0.0 V
5 s 4 14.71 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ 0.0 -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1040/12 2019 1
6 s 4 15.12 KWAŚNIK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U14 ZP 0.0 --
7 s 4 15.17 OSTROWSKA Katarzyna MKS MOS Wrocław # 97 U14 DS 0.0 --
200 m K
1 s 1 26.28 BANIAK Joanna LLKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP +0.7 III B.D. 3
2 s 1 28.14 PARZUCHOWSKA Patrycja ULKS Tychowo 93 U18 ZP +0.7 IV
3 s 1 28.24 WITCZAK Żaneta ULKS Tychowo 91 U20 ZP +0.7 IV
4 s 1 28.34 BOJKOWSKA Nikola UKS Wieża Postomino 93 U18 ZP +0.7 IV ROLBIECKI Janusz Z/1050/11 2012 BEZ
5 s 1 29.41 MACHCIŃSKA Monika ULKS Tychowo 91 U20 ZP +0.7 --
1 s 2 28.13 STĘPIEŃ Dominika KMKL Sztorm Kołobrzeg 96 U16 ZP +0.6 IV #
2 s 2 29.22 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +0.6 V STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019
3 s 2 29.94 LEWANDOWSKA Kamila KL Bałtyk Koszalin 96 U16 ZP +0.6 V
4 s 2 30.93 KUBUJ Wiktoria MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS +0.6 -- #
5 s 2 31.11 GAJEWSKA Marika MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS +0.6 -- #
6 s 2 33.19 RASZEWSKA Julia AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB +0.6 --
1 s 3 27.73 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -1.2 IV ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
2 s 3 29.56 PRUSZCZAK Milena MKS Żak Biała Podlaska 96 U16 LU -1.2 V
3 s 3 31.13 LORYŚ Justyna MKS MOS Wrocław # 97 U14 DS -1.2 -- #
300 m K
1 s 1 44.91 KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U16 PM III HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019
2 s 1 45.15 KOSMALA Sylwia UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- #
3 s 1 46.30 MASTERNAK Weronika MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP IV
4 s 1 46.56 JENNE Karolina MKS Hermes Gryfino 97 U14 ZP V #
5 s 1 47.84 KRUPIŃSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS V
6 s 1 48.24 MARCINIAK Adrianna LKS Jantar Ustka 95 U16 PM V
1 s 2 44.34 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- #
2 s 2 46.71 RYBA Joanna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS V #
3 s 2 48.64 KAWKA Aleksandra MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
4 s 2 49.30 ŁOZIŃSKA Małgorzata MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
5 s 2 51.91 KRAMEK Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -- #
1 s 3 46.82 SIENKOWICZ Patrycja MULKS MOS Sieradz 96 U16 LD V #
2 s 3 46.90 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ V WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1040/12 2019 1
3 s 3 47.70 ZATKA Martyna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS V
4 s 3 49.13 TUSZAKOWSKA Laura MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
600 m K
1 s 1 1:37.60 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -- #
2 s 1 1:38.63 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0355/12 2019 1
3 s 1 1:39.64 DĄBROWSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -- B.D. # 2
4 s 1 1:43.37 GĄSKA Karolina UKS Barnim Goleniów 95 U16 ZP IV #
5 s 1 1:45.11 SZURGOCIŃSKA Nikolina MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
6 s 1 1:45.77 POŚNIAK Patrycja MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
7 s 1 1:48.01 KONIKOWSKA Justyna MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
8 s 1 1:52.85 PIOTROWSKA Kamila KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS --
9 s 1 1:52.98 BOGDAN Karolina KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS --
10 s 1 1:55.64 ROBAK Izabela MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
1 s 2 1:43.42 WITKOWSKA Patrycja MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD IV FIRLIT Roman # Z/4512/11 2012 3
2 s 2 1:44.78 LASKOWSKA Agnieszka UKS Barnim Goleniów 96 U16 ZP IV #
3 s 2 1:45.52 SIENKOWICZ Patrycja MULKS MOS Sieradz 96 U16 LD IV #
4 s 2 1:46.57 POLAK Paulina UKS Barnim Goleniów 97 U14 ZP V
5 s 2 1:51.67 PRZYBYSZEWSKA Paulina LKS Jantar Ustka 97 U14 PM -- #
6 s 2 1:53.36 OSIPIUK Natalia MKS Żak Biała Podlaska 95 U16 LU --
7 s 2 1:54.25 MATKOWSKA Ewelina MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -- #
8 s 2 1:57.01 ŚWIDZIŃSKA Daria MKS Żak Biała Podlaska 95 U16 LU --
9 s 2 1:57.82 PIĄTEK Bożena ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 95 U16 LB -- WALCZAK Zygmunt WOŹNIAK Agnieszka B.D. # Z/1819/11, Z/1819/11 , 2015 BEZ
10 s 2 2:13.17 PASTUSZCZAK Adrianna MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
1000 m K
1 s 1 3:07.89 STARZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard # 95 U16 ZP III
2 s 1 3:09.81 TEREFENKO Joanna LKS Jantar Ustka 93 U18 PM -- MICHALSKI Henryk # Z/3419/11 2018 1
3 s 1 3:15.38 WOJCIECHOWSKA Amelia LKS Spartakus Pyrzyce 93 U18 ZP -- KUFEL Dariusz 3
4 s 1 3:16.43 ĆWIRTA Małgorzata LKS Pomorze Stargard # 95 U16 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/4148/11 2013 3
5 s 1 3:18.50 STACHURA Sandra MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/0300/11 2016 BEZ
6 s 1 3:20.79 KOBRYŃSKA Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 95 U16 LU IV #
7 s 1 3:27.88 WALENCIK Aneta LKS Spartakus Pyrzyce 92 U20 ZP -- KUFEL Dariusz Z/4149/11 2011 3
8 s 1 3:32.58 KOPINIAK Małgorzata MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS --
9 s 1 3:37.39 TURCZAŃSKA Joanna UKS Barnim Goleniów 95 U16 ZP --
10 s 1 3:40.44 WAKULIK Karolina MKS Żak Biała Podlaska 95 U16 LU --
11 s 1 3:47.30 MARCINKIEWICZ Anna MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- #
1500 m K
1 s 1 4:30.56 SUWAJ Aneta AZS-AWF Katowice # 86 Sen SL I MARMUR Stanisław Z/0731/11 2019 2
2 s 1 4:54.26 RYCHTER Antonina MKL Szczecinek # 85 Sen ZP III TOBOŁA Roman # Z/0788/11 2014 2
3 s 1 4:54.73 PĘDZIWIATER Klaudia WKS Śląsk Wrocław # 93 U18 DS III #
4 s 1 5:11.36 SOCHA Jadwiga MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- #
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.21 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD -0.9 II B.D. # BEZ
2 s 1 17.01 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -0.9 IV B.D. BEZ
3 s 1 17.34 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -0.9 IV #
4 s 1 18.28 SWARCEWICZ Kinga GULKS Barwice 96 U16 ZP -0.9 V KIELING Mariusz # Z/1421/12 2012 BEZ
5 s 1 24.21 BOGUCKA Dagmara KS AZS AWF Wrocław # 97 U14 DS -0.9 --
100 m pł K
1 s 1 15.00 SOCHAŃSKA Sylwia MKL Szczecin 92 U20 ZP -1.4 II #
2 s 1 15.47 MICHALSKA Alicja MKL Szczecin # 90 U23 ZP -1.4 II B.D. # 2
3 s 1 16.11 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 89 U23 WP -1.4 III BIERNACKI Jacek # BEZ
4 s 1 16.39 SKRZYPIŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -1.4 III B.D. # BEZ
300 m pł K
1 s 1 48.95 DRĘTKIEWICZ Renata STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP III #
2 s 1 50.71 SKRZYPIŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -- B.D. # BEZ
3 s 1 53.24 LECKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP V
4x100 m K
1 s 1 53.39 TUSZAKOWSKA Laura
KURYŁO Joanna
KRUPIŃSKA Paulina
PAŁYS Anna
MKS MOS Wrocław 95
95
95
95
U16 DOL --
STOLARCZYK Grzegorz B.D.

ROŻEJ Marek B.D.
Z/3313/11
Z/1435/11
2019
2019


2 s 1 54.41 PIOTROWSKA Kamila
SKRZYPIŃSKA Adrianna
OSTROWSKA Katarzyna
BOGDAN Karolina
KS AZS AWF Wrocław 93
92
97
92
U20 DOL --
B.D.

BEZ
3 s 1 56.39 MUSIAŁ Sylwia
ZIELIŃSKA Klaudia
ZIELIŃSKA Sylwia
BUTKIEWICZ Magdalena
LLKS Pomorze Stargard 95
95
95
95
U16 ZPO --
B.D.
B.D.
BEZ
BEZ
4 s 1 56.47 PRZYBYLSKA Patrycja
WITUSZYŃSKA Marta
KASICA Monika
SUŁEK Dominika
UKS Wieża Postomino 95
96
96
95
U16 ZPO --

HAS Rafał B.D.
Z/1665/12
2019

5 s 1 59.72 LORYŚ Justyna
KUBUJ Wiktoria
KUBERA Patrycja
GAJEWSKA Marika
MKS MOS Wrocław 97
96
96
96
U16 DOL --


Wzwyż K
1 f 1 1.65 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 89 U23 WP II BIERNACKI Jacek # BEZ
2 f 1 1.58 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD III B.D. # BEZ
3 f 1 1.50 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS IV #
4 f 1 1.45 SWARCEWICZ Kinga GULKS Barwice 96 U16 ZP IV KIELING Mariusz # Z/1421/12 2012 BEZ
5 f 1 1.40 PAJĄK Paula MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP V
6 f 1 1.35 ZIEMBA Dominika KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP -- #
7 f 1 1.30 BOGUCKA Dagmara KS AZS AWF Wrocław # 97 U14 DS --
8 f 1 1.30 DĄBROWSKA Anita MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
W dal K
1 s 1 5.08 ŚLĘZAK Natalia MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP +0.6 IV
2 s 1 4.94 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -0.6 IV STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019
3 s 1 4.91 KASYK Anna MKL Szczecin 93 U18 ZP -1.7 IV #
4 s 1 4.89 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 94 U18 LB 0.0 IV SASKA Tomasz # Z/1825/11 2016 1
5 s 1 4.61 KARCZMARCZYK Wioleta MKS Żak Biała Podlaska 95 U16 LU -0.6 V
6 s 1 4.35 MODRZEJEWSKA Ewelina MKL Szczecin 85 Sen ZP +0.4 --
7 s 1 4.34 GANCZAR Ewelina AZS-PWSZ Gorzów 97 U14 LB -0.1 --
8 s 1 4.08 KUBERA Patrycja MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -0.3 --
9 s 1 4.04 GRABARCZYK Marta ULKS Tychowo 95 U16 ZP -0.7 --
Kula (3) K
1 f 1 9.20 KRENCA Natalia KL Iskra Białogard 96 U16 ZP V #
Kula (4) K
1 f 1 10.48 MIŚTA Monika KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP III
2 f 1 9.37 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 89 U23 WP -- BIERNACKI Jacek # BEZ
3 f 1 9.16 JANAS Ilona MKS Hermes Gryfino 90 U23 ZP -- B.D. BEZ
4 f 1 8.23 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- #
5 f 1 7.97 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- #
Dysk (1) K
1 f 1 26.12 MAKUCH Gabriela KMKL Sztorm Kołobrzeg # 94 U18 ZP -- #
1 f 1 35.40 SZKLAREK Paulina AZS Łódź 89 U23 LD III
Oszczep (600) K
1 f 1 29.31 PASZKO Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 95 U16 ZP V
1 f 1 38.96 PROĆ Adrianna KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/3630/11 2017 2
2 f 1 26.68 JANAS Ilona MKS Hermes Gryfino 90 U23 ZP -- B.D. BEZ
2 f 1 27.69 REGIN Klaudia KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN V BORYSEWICZ Piotr B.D. # Z/0852/13 2019
3 f 1 25.61 CHUDZIŃSKA Weronika MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
4 f 1 23.36 GIERASIMCZYK Roksana MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP --
5 f 1 22.19 WITUSZYŃSKA Marta LUKS Wieża Postomino # 96 U16 ZP --
6 f 1 20.63 PRZYBYLSKA Patrycja UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP -- #
100 m M
1 s 1 11.05 BĄCZYK Jarosław UKS Lisy Zgierz 88 U23 LD -1.9 II #
1 s 1 12.02 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -0.9 IV #
2 s 1 11.13 ZIELIŃSKI Andrzej WKS Wawel Kraków # 90 U23 MA -1.9 II B.D. # 1
2 s 1 12.32 KRĘŻOŁEK Albert KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP -0.9 V #
3 s 1 11.28 KOCHANEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -1.9 II
3 s 1 12.56 PFLEGEL Maksymilian MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.9 V
4 s 1 11.30 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz 89 U23 LD -1.9 II B.D. # 3
4 s 1 12.59 RURAŃSKI Michał MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.9 V
5 s 1 11.45 PLESIAK Jakub LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP -1.9 III B.D. 3
5 s 1 13.18 TRZEPACZ Dawid MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP -0.9 --
6 s 1 11.60 DYS Piotr LKS Jantar Ustka 92 U20 PM -1.9 III
6 s 1 14.30 RYSIUKIEWICZ Mateusz MKS MOS Wrocław # 97 U14 DS -0.9 -- #
7 s 1 14.34 SEŃKÓW Remigiusz MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.9 --
8 s 1 14.84 CHLASTA Maciej MKS Hermes Gryfino 98 U14 ZP -0.9 --
1 s 2 11.00 KĘDZIA Piotr AZS Łódź 84 Sen LD +1.0 II B.D.
1 s 2 11.65 JANISZAK Kamil MKS Junior Złocieniec 95 U16 ZP +0.4 III
2 s 2 11.16 WŁODARCZAK Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +1.0 II B.D. #
2 s 2 12.36 OSIEWALSKI Szymon MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD +0.4 V ROSIAK Zbigniew # Z/4511/11 2012 BEZ
3 s 2 11.59 OLSZEWSKI Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP +1.0 III B.D. BEZ
3 s 2 12.37 STRASZEWSKI Piotr MKS Żak Biała Podlaska 95 U16 LU +0.4 V #
4 s 2 11.59 KOŃKA Michał KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.0 III #
4 s 2 12.59 URBANIAK Paweł GULKS Barwice 95 U16 ZP +0.4 V B.D.
5 s 2 11.73 BOGDANOWICZ Szymon KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP +1.0 III
5 s 2 12.66 WYSZKOWSKI Sebastian KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP +0.4 V #
6 s 2 11.80 WAWRO Damian MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS +1.0 IV
6 s 2 12.68 RATOWSKI Damian MULKS MOS Sieradz 96 U16 LD +0.4 V #
7 s 2 11.96 JASIEWICZ Paweł LKS Jantar Ustka 92 U20 PM +1.0 IV #
7 s 2 12.80 MAJ Grzegorz MKS Junior Złocieniec 97 U14 ZP +0.4 -- #
8 s 2 12.19 RYCHLIK Łukasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP +1.0 IV B.D. B.D.
8 s 2 16.82 KRYSIK Eryk MKS Święc Sławno 97 U14 ZP +0.4 --
1 s 3 11.91 KRAWCZYK Mateusz LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP -0.6 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. # Z/3071/11 2015 3
2 s 3 11.97 MŁYNARCZYK Jan MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS -0.6 IV
3 s 3 12.03 NOWACKI Maciej MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -0.6 IV
4 s 3 12.10 POLEWIAK Kacper KL Bałtyk Koszalin 92 U20 ZP -0.6 IV
5 s 3 12.31 SOSIŃSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -0.6 -- B.D. BEZ
6 s 3 13.08 ŚLUSARZ Paweł MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP -0.6 --
1 s 4 12.15 BONOWICZ Krystian LUKS Wieża Postomino # 94 U18 ZP +0.3 IV ROLBIECKI Janusz # Z/1046/11 2013 2
2 s 4 12.44 MALINOWSKI Alan STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.3 -- #
3 s 4 12.49 ŚWIERCZAK Rafał MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS +0.3 --
4 s 4 12.77 KOPYCIŃSKI Oskar SKLA Słupsk 94 U18 PM +0.3 -- #
5 s 4 12.91 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 93 U18 ZP +0.3 -- BARANSKI Boguslaw B.D. # Z/0774/11 2019 BEZ
6 s 4 12.94 KUĆ Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP +0.3 --
7 s 4 12.99 GĄSIOROWSKI Damian MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS +0.3 --
200 m M
1 s 1 21.81 KĘDZIA Piotr AZS Łódź 84 Sen LD -0.9 I B.D.
2 s 1 22.65 PLESIAK Jakub LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP -0.9 II B.D. 3
3 s 1 22.76 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz 89 U23 LD -0.9 II B.D. # 3
4 s 1 23.49 WAWRO Damian MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS -0.9 III
5 s 1 23.51 OLSZEWSKI Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP -0.9 III B.D. BEZ
6 s 1 23.78 PAZDERSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek # 90 U23 ZP -0.9 -- B.D. # BEZ
1 s 2 23.58 BOGDANOWICZ Szymon KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP +0.4 III
2 s 2 23.59 KOŃKA Michał KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.4 III #
3 s 2 23.98 MŁYNARCZYK Jan MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS +0.4 IV
4 s 2 24.17 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +0.4 IV #
5 s 2 24.31 NOWACKI Maciej MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS +0.4 IV
6 s 2 24.31 RYCHLIK Łukasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP +0.4 IV B.D. B.D.
7 s 2 25.84 KUĆ Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP +0.4 --
1 s 3 24.03 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek # 93 U18 ZP -0.2 IV JUNIEWICZ Jakub B.D. # Z/0786/11 2019 2
2 s 3 24.29 POLEWIAK Kacper KL Bałtyk Koszalin 92 U20 ZP -0.2 IV
3 s 3 25.95 PFLEGEL Maksymilian MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.2 --
4 s 3 25.99 MAK Piotr MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -0.2 --
300 m M
1 s 1 37.87 KACPRZAK Marcin AZS Łódź # 95 U16 LD III
2 s 1 39.03 ŚWIERCZAK Rafał MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
3 s 1 39.49 RURAŃSKI Michał MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS IV
4 s 1 41.56 KURKUL Przemysław UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP V
5 s 1 42.13 GĄSIOROWSKI Damian MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
6 s 1 47.96 BUCHHOLZ Dawid MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS --
1 s 2 39.50 ŚLIWKA Rafał MKL Szczecin 82 Sen ZP -- B.D. # Z/3195/11 2019 BEZ
2 s 2 40.57 STRASZEWSKI Piotr MKS Żak Biała Podlaska 95 U16 LU V #
3 s 2 41.70 RATOWSKI Damian MULKS MOS Sieradz 96 U16 LD V #
4 s 2 42.63 OSIEWALSKI Szymon MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD -- ROSIAK Zbigniew # Z/4511/11 2012 BEZ
5 s 2 43.79 KOPYCIŃSKI Oskar SKLA Słupsk 94 U18 PM -- #
6 s 2 45.57 SEŃKÓW Remigiusz MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
400 m M
1 s 1 48.35 PORZĄDNY Sebastian AZS Łódź 88 U23 LD I B.D. 1
2 s 1 49.04 WOJNO Arkadiusz AZS Łódź 90 U23 LD II B.D. 2
3 s 1 49.28 KLONOWICZ Krzysztof AZS Łódź 87 Sen LD II
4 s 1 50.08 JABŁOŃSKI Tomasz AZS Łódź 90 U23 LD II
5 s 1 50.38 SZPACZYŃSKI Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U18 LB II WALCZAK Zygmunt B.D. Z/4076/11 2012
6 s 1 50.83 GAJEWSKI Mateusz AZS Łódź 88 U23 LD III B.D. 3
7 s 1 51.31 BONOWICZ Krystian LUKS Wieża Postomino # 94 U18 ZP III ROLBIECKI Janusz # Z/1046/11 2013 2
8 s 1 53.40 POPŁAWSKI Tomasz KS Żak Wałcz 92 U20 ZP IV
1 s 2 51.80 GĄCIK Mateusz AZS-AWF Gorzów # 93 U18 LB III WALCZAK Zygmunt Z/1823/11 3
2 s 2 52.35 WIECZOREK Piotr AZS Łódź 88 U23 LD III B.D. BEZ
3 s 2 52.44 MISTYGACZ Adam AZS Łódź 91 U20 LD III
4 s 2 53.41 SZWED Mateusz MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP IV
5 s 2 55.03 NITKA Maciej RKS Łódź # 93 U18 LD --
6 s 2 57.57 POLAŃSKI Emanuel MKS Żak Biała Podlaska 94 U18 LU -- #
600 m M
1 s 1 1:28.53 PANKRATOW Paweł MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP III NOWICKI Bartosz B.D. # Z/0258/11 2019 2
2 s 1 1:32.85 SAMIŁO Łukasz MUKS Kadet Rawicz 95 U16 WP IV #
3 s 1 1:33.89 GÓRSKI Miłosz MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
4 s 1 1:34.17 GUMIŃSKI Krystian MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
5 s 1 1:34.19 PRUCHNIEWSKI Paweł KL Bałtyk Koszalin 96 U16 ZP IV #
6 s 1 1:34.21 MASTERNAK Krystian MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP IV
7 s 1 1:39.31 ZAIR Szadi MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP V
1 s 2 1:35.19 KURKUL Przemysław UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP V
2 s 2 1:35.52 OSTAPCZUK Karol MKS Żak Biała Podlaska 95 U16 LU V
3 s 2 1:36.26 GESSEL Grzegorz MKS Junior Złocieniec 96 U16 ZP V
4 s 2 1:38.02 CZARNECKI Krzysztof MKL Maraton Świnoujście 95 U16 ZP V
5 s 2 1:49.07 RUDZIŃSKI Kamil MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP --
6 s 2 2:00.75 WOŹNY Przemysław MKL Szczecinek # 97 U14 ZP -- TOBOŁA Roman BEZ
800 m M
1 s 1 2:12.02 MATYJA Daniel KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP --
2 s 1 2:13.07 RYCHLIK Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP --
3 s 1 2:13.61 NIEWIADOMSKI Igor KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP -- BARTA Franciszek B.D. Z/3637/11 2017 BEZ
4 s 1 2:13.65 KULIGOWSKI Przemysław RAZ Szczecin # 95 U16 ZP -- B.D. Z/0775/11 2019
5 s 1 2:14.36 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 93 U18 ZP -- BARANSKI Boguslaw B.D. # Z/0774/11 2019 BEZ
6 s 1 2:15.14 SKAZIŃSKI Piotr MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP --
1000 m M
1 s 1 2:47.32 GÓRALSKI Maciej MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
2 s 1 2:47.88 MOSUR Krystian MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
3 s 1 2:48.29 TOMCZYK Adam MKS Hermes Gryfino 91 U20 ZP --
4 s 1 2:53.61 KARPIEWSKI Mirosław MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
5 s 1 2:56.74 SZPECIŃSKI Przemysław KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP V #
6 s 1 2:56.76 KALICIŃSKI Paweł MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
7 s 1 2:58.45 ROJKOWSKI Łukasz MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS --
8 s 1 3:00.04 LINOWIECKI Cezary KL Bałtyk Koszalin # 60 Masters ZP -- B.D. Z/1508/18 2019 BEZ
9 s 1 3:05.58 ANDRZEWSKI Kamil MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
10 s 1 3:10.54 LEWANDOWSKI Michał UKS Barnim Goleniów 95 U16 ZP -- #
11 s 1 3:14.94 LASKOWSKI Jakub MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS --
12 s 1 3:36.55 STEFANIAK Paweł UKS Barnim Goleniów 97 U14 ZP -- #
1500 m M
1 s 1 4:00.87 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80 Sen LU II NAGÓREK Marcin B.D. # Z/0851/11 2019 2
2 s 1 4:06.23 WIŚNIEWSKI Łukasz AZS Łódź 92 U20 LD III B.D. BEZ
3 s 1 4:06.42 KIKOWSKI Mariusz MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD III ROSIAK Zbigniew # Z/4263/11 2012 3
4 s 1 4:11.76 KRAJEWSKI Andrzej LUKS Wieża Postomino # 94 U18 ZP III #
5 s 1 4:19.36 MIKA Łukasz UKS 5 Plus Rydułtowy 81 Sen SL -- #
6 s 1 4:32.32 CZERNIEWSKI Marcin LKS Fenix Słupsk # 90 U23 PM -- ROLBIECKI Janusz # Z/4532/11 2019 BEZ
110 m pł MŁ M
1 s 1 17.70 MAZIARZ Kamil GULKS Barwice 95 U16 ZP -0.8 IV KIELING Mariusz # Z/1423/12 2012 4
2 s 1 17.80 KACPRZAK Jan UKS Dziewiątka Kutno 95 U16 LD -0.8 V #
3 s 1 18.68 CYWIŃSKI Michał GULKS Barwice 95 U16 ZP -0.8 -- B.D. BEZ
4 s 1 19.24 GIŻYCKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek # 96 U16 ZP -0.8 -- #
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.20 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP -0.8 II JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
2 s 1 15.04 JENDRASZCZYK Paweł STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP -0.8 III
3 s 1 17.87 IGNACZEWSKI Michał UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -0.8 -- #
4 s 1 19.77 MIKUŁA Marek KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -0.8 --
110 m pł M
1 s 1 16.05 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek 90 U23 ZP -0.7 III
2 s 1 18.72 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB -0.7 -- #
300 m pł M
1 s 1 43.56 WYSOCKI Patryk KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP IV #
2 s 1 44.42 ŻAKIEWICZ Rafał KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS IV
3 s 1 45.20 WOŁEK Mateusz STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -- TOBOŁA Roman # BEZ
4x100 m M
1 s 1 47.06 MŁYNARCZYK Jan
RURAŃSKI Michał
PFLEGEL Maksymilian
MALSKI Paweł
MKS MOS Wrocław 93
95
95
95
U18 DOL --


2 s 1 51.56 MAZIARZ Kamil
GIŻYCKI Łukasz
CYWIŃSKI Michał
URBANIAK Paweł
GULKS Barwice 95
96
95
95
U16 ZPO -- KIELING Mariusz

B.D.
B.D.
Z/1423/12
2012
4
BEZ

Wzwyż M
1 f 1 1.70 DUSIŃSKI Adam MKL Szczecin 94 U18 ZP -- #
2 f 1 1.65 KOCZOROWSKI Piotr MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- #
3 f 1 1.60 GIŻYCKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek # 96 U16 ZP -- #
4 f 1 1.60 MAZIARZ Kamil GULKS Barwice 95 U16 ZP -- KIELING Mariusz # Z/1423/12 2012 4
5 f 1 1.55 CYWIŃSKI Michał GULKS Barwice 95 U16 ZP -- B.D. BEZ
6 f 1 1.55 IGNACZEWSKI Michał UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- #
7 f 1 1.40 STEFAŃSKI Grzegorz MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
7 f 1 1.40 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 97 U14 DS -- STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1
W dal M
1 s 1 7.19 LEWANDOWSKI Krzysztof WKS Wawel Kraków # 86 Sen MA +1.2 II #
2 s 1 7.15 STRZAŁKOWSKI Adrian MKL Szczecin 90 U23 ZP -0.2 II #
3 s 1 6.60 WIECZOREK Piotr AZS Łódź 88 U23 LD -0.6 III B.D. BEZ
4 s 1 6.36 KOSTRZEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +1.9 III B.D. BEZ
5 s 1 6.34 BRZEZICKI Marek MKL Szczecin 87 Sen ZP -0.2 III
6 s 1 6.34 JURDECZKA Piotr AZS-PWSZ Gorzów 87 Sen LB -1.0 III
7 s 1 6.32 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 94 U18 LD -0.1 III SADACH Aneta # Z/4506/11 2019 1
8 s 1 5.87 JASIEWICZ Paweł LKS Jantar Ustka 92 U20 PM -0.1 -- #
9 s 1 5.62 KAMIONKA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP +0.8 --
10 s 1 5.53 MIKUŁA Marek KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +0.3 --
11 s 1 5.47 URBANIAK Paweł GULKS Barwice 95 U16 ZP +1.3 -- B.D.
12 s 1 5.40 KACPRZAK Jan UKS Dziewiątka Kutno 95 U16 LD -0.1 -- #
13 s 1 5.28 ŻAKIEWICZ Rafał KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +0.4 --
14 s 1 5.21 KOSIOR Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP +0.5 -- B.D. BARTA Franciszek # , Z/3614/11 , 2019 3
15 s 1 5.12 KOZŁOWSKI Adrian MKS Święc Sławno 97 U14 ZP -0.1 -- KAPAŁA Leszek Z/1090/13 2014 BEZ
Kula (5) M
1 f 1 13.85 STANOWSKI Dawid KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP III SZYBOWSKI Mirosław # Z/3620/11 2015 2
2 f 1 10.97 JANISZEWSKI Sebastian KL Iskra Białogard 95 U16 ZP V
3 f 1 9.74 DRÓŻYŃSKI Dawid GULKS Barwice 95 U16 ZP -- B.D. BEZ
4 f 1 7.85 MAK Piotr MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS --
Kula (7.26) M
1 f 1 16.31 BOSKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU I
2 f 1 15.98 GRZEGORCZYK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa 86 Sen LB I SZWARC Zygmunt 1
3 f 1 15.74 WASYLISZYN Michał SKLA Słupsk 89 U23 PM I #
4 f 1 15.13 GAŁĄZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP I B.D. # Z/3386/11 2019 1
5 f 1 14.02 GRZENKOWICZ Grzegorz LKS Ziemi Puckiej Puck 81 Sen PM II
6 f 1 13.51 STĘPIEŃ Tomasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 71 Masters ZP II B.D. 2
7 f 1 13.45 BOJKO Artur MKL Szczecin 88 U23 ZP II B.D. # 1
8 f 1 12.52 PIOTROWSKI Robert KMKL Sztorm Kołobrzeg # 66 Masters ZP III SZPAK Mieczyslaw B.D. , Z/0365/19 , 2019 BEZ
Dysk (1) M
1 f 1 29.47 DRÓŻYŃSKI Dawid GULKS Barwice 95 U16 ZP -- B.D. BEZ
Dysk (1.5) M
2 f 1 31.86 GREIF Grzegorz MMKS Kędzierzyn Koźle # 94 U18 OP --
Dysk (2) M
1 f 1 50.81 GRZEGORCZYK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa 86 Sen LB I SZWARC Zygmunt 1
2 f 1 48.00 BOSKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU I
3 f 1 46.76 BOJKO Artur MKL Szczecin 88 U23 ZP I B.D. # 1
4 f 1 43.92 GRZENKOWICZ Grzegorz LKS Ziemi Puckiej Puck 81 Sen PM II
5 f 1 43.77 STĘPIEŃ Tomasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 71 Masters ZP II B.D. 2
6 f 1 39.70 PIOTROWSKI Robert KMKL Sztorm Kołobrzeg # 66 Masters ZP III SZPAK Mieczyslaw B.D. , Z/0365/19 , 2019 BEZ
Oszczep (600) M
1 f 1 42.08 KACPRZAK Marcin AZS Łódź # 95 U16 LD IV
Oszczep (700) M
1 f 1 45.62 SUBKOWSKI Bartłomiej STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP IV
2 f 1 36.48 KACZYŃSKI Jarosław UKS Wieża Postomino 94 U18 ZP -- ROLBIECKI Janusz Z/1048/11 2012 BEZ
Oszczep (800) M
1 f 1 54.05 SZKLAREK Sebastian AZS Łódź 87 Sen LD III B.D. 3
2 f 1 50.18 KOLASIŃSKI Robert MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD III ROSIAK Zbigniew # Z/4509/11 2013 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.583683013916 sekund