Bydgoszcz 25 - 27.07.2008
XIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
200 m K
  e u 99.99 MALINOWSKA Magda UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD 0.0 -- SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0909/11 2016 2
1 e 1 24.84 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS -0.2 I ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
2 e 1 25.43 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS -0.2 II #
3 e 1 25.86 DOLACIŃSKA Aleksandra MKS Calisia Kalisz # 91 U18 WP -0.2 II BARTKOWSKI Jerzy # 3
4 e 1 26.09 GRABARCZYK Joanna RKS Skra Warszawa # 91 U18 MZ -0.2 II
5 e 1 26.50 CHRAPIŃSKA Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP -0.2 III #
6 e 1 26.85 MAKSIMOWICZ Agnieszka UKS 19 Bojary Białystok # 91 U18 PD -0.2 III SUTYNIEC Hanna 2
1 e 2 25.25 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD -0.3 II SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
2 e 2 25.42 RZĄDECZKA Sylwia CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK -0.3 II
3 e 2 25.90 SKOCZYLAS Ewelina SL Olimpia Poznań # 91 U18 WP -0.3 II B.D. # 1
4 e 2 26.19 RATAJCZYK Katarzyna SKLA Sopot # 92 U18 PM -0.3 II B.D. # BEZ
5 e 2 26.38 BASZAK Natalia SL GKS Olsza Olszyna # 92 U18 DS -0.3 III CHORZĘPA Przemysław # Z/0017/11 2012 BEZ
1 e 3 25.00 BURDAJEWICZ Daria OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP +1.0 II B.D. # BEZ
2 e 3 25.50 KRAWCZYK Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań # 91 U18 WP +1.0 II
3 e 3 25.88 ROMANIUK Justyna KS AZS UWM Olsztyn # 91 U18 WN +1.0 II #
4 e 3 25.93 SZYLAKOWSKA Justyna ZLKL Zielona Góra # 92 U18 LB +1.0 II
5 e 3 26.17 KUBACZYK Kamila MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U18 PM +1.0 II
400 m K
1 s 1 59.56 BERKA Anna KS AZS UWM Olsztyn # 92 U18 WN III
2 s 1 60.34 NAWROT Katarzyna LLKS Pomorze Stargard # 91 U18 ZP III
3 s 1 61.31 KULESA Monika KS AZS UWM Olsztyn # 92 U18 WN III
4 s 1 63.15 PAWLAK Katarzyna LKS Orkan Wlkp. Poznań # 92 U18 WP IV
5 s 1 64.61 SAJUR Paulina MKS Polonia Warszawa # 91 U18 MZ --
6 s 1 64.69 TUZIM Agata KKS Victoria Stalowa Wola # 91 U18 PK --
6 f 57.55 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów # 92 U18 SL II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
1 f 2 57.63 DĘBIŃSKA Monika MKS Szerszeń Bogatynia # 92 U18 DS II #
2 f 2 57.72 KALINOWSKA Dominika OKS Start Otwock 91 U18 MZ II B.D. B.D. # BEZ
3 f 2 57.73 OPOŃ Martyna OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP II #
4 f 2 58.54 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ II B.D. # 1
5 f 2 58.60 MADEJCZYK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL II #
6 f 2 58.67 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 92 U18 MZ II B.D. # 3
7 f 2 58.73 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U18 KP II MAŃKOWSKI Bogumił B.D. # 2
8 f 2 58.99 MULARSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 91 U18 KP II ZIÓŁKOWSKI Marek B.D. # BEZ
1 56.18 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice # 92 U18 MZ I B.D. # 1 LDK!
2 56.55 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ II
3 56.97 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL II B.D. # Z/4322/11 2020
4 57.09 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice # 92 U18 SL II MATUSIŃSKI Aleksander # Z/2913/11 2020 MM
5 57.32 BANIAK Joanna LLKS Pomorze Stargard # 91 U18 ZP II B.D. # 3
7 57.80 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin # 92 U18 LU II MAKSYMIUK Zbigniew # Z/0286/11 2020
8 57.82 WERESA Sylwia MKS Polonia Warszawa # 91 U18 MZ II B.D. # 2
800 m K
1 s 1 2:32.87 KOPYDŁOWSKA Magdalena KS Gwardia Piła # 91 U18 WP -- B.D. # BEZ
2 s 1 2:36.32 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna # 92 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/0005/11 2012 4
3 s 1 2:38.75 KARAWAJ Anna LKS Zantyr Sztum # 92 U18 PM -- #
4 s 1 2:39.47 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino # 92 U18 ZP -- B.D. # BEZ
5 s 1 2:39.60 GAWROŃSKA Helena RKS Łódź 92 U18 LD -- #
6 s 1 2:40.71 KRYSTKOWIAK Marta LKLA Krokus Astromal Leszno # 91 U18 WP -- PTAK Krzysztof
7 s 1 2:43.68 DANIELAK Dorota WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ --
8 s 1 2:46.21 DĄBKOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 92 U18 PM -- B.D. # BEZ
9 s 1 2:48.10 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław # 92 U18 DS -- #
10 s 1 2:53.76 ŁUGOWSKA Elżbieta AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ --
11 s 1 2:56.40 MIKOŁAJCZUK Paulina RKS Łódź 91 U18 LD -- #
1 s 2 2:26.44 MOJSIEJ Weronika UKS Dziewiątka Kutno # 91 U18 LD IV B.D. BEZ
2 s 2 2:31.68 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum # 91 U18 PM IV SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M
3 s 2 2:32.87 TOMASIUK Anna WKS Śląsk Wrocław # 91 U18 DS -- #
4 s 2 2:32.89 ZAKRZEWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM --
5 s 2 2:32.94 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS -- #
6 s 2 2:35.18 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz # 91 U18 WP -- JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2020 1
8 s 2 2:41.71 WAJS Paulina STS Pomerania Szczecinek # 91 U18 ZP --
9 s 2 2:43.22 HARUK Marta WLKS Wrocław 91 U18 DS --
10 s 2 2:46.38 MALISZEWSKA Karolina KS Orzeł Warszawa # 92 U18 MZ --
11 s 2 2:57.11 NATKAŃSKA Alicja MTS Junior Sopot # 92 U18 PM --
7 w 2 2:38.44 ZADURSKA Paulina MKS Sambor Tczew # 91 U18 PM -- # 591
1500 m K
1 s 1 4:36.09 PŁACZEK Lena niest. Poznań # 91 U18 WP II #
2 s 1 4:38.69 DZIEDZIECH Izabela LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U18 PD II KOTOWSKI Jan # 2
3 s 1 4:39.62 JAKUBIAK Wioletta WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ II B.D. # 2
4 s 1 4:41.20 NIEŚCIOR Paulina KKS Victoria Stalowa Wola # 91 U18 PK II B.D.
5 s 1 4:41.67 MIĄSEK Agnieszka OKS Start Otwock 91 U18 MZ II B.D. # 3
6 s 1 4:41.71 NABIELEC Magdalena niest. Kraków # 91 U18 MA II B.D. B.D. #
7 s 1 4:48.39 ŻUK Żanna KS Agros Zamość # 91 U18 LU III
8 s 1 4:50.19 MICHAŁOWSKA Julia LKS Lubusz Słubice # 92 U18 LB III #
9 s 1 4:57.40 TAWREL Agata LKS Pomorze Stargard # 91 U18 ZP III
10 s 1 5:05.68 OLKOWICZ Ewelina WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ IV
1 s 2 4:45.30 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok # 92 U18 PD III DĄBROWSKI Tomasz # Z/3113/11 2020 M
2 s 2 4:48.62 GOŁAWSKA Izabela MKS Żak Biała Podlaska # 92 U18 LU III
3 s 2 4:50.40 WILKOSZ Natalia WMLKS Pomorze Stargard # 91 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew # Z/4522/11 2016 BEZ
4 s 2 4:59.88 SZWARNÓG Jolanta KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA IV #
5 s 2 5:00.29 IWAŃSKA Monika MOS Zatoka Braniewo # 91 U18 WN IV GAJOWNICZEK Waldemar # 3
6 s 2 5:06.03 PAPIEŻ Justyna MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP IV
7 s 2 5:07.42 CHROBAK Patrycja UKS Diament Jastrzębie # 92 U18 SL IV
8 s 2 5:15.72 MATWIEJ Monika MKL Maraton Świnoujście # 91 U18 ZP --
9 s 2 5:26.32 HENGER Patrycja UKS Barnim Goleniów # 92 U18 ZP --
10 s 2 5:42.49 SYKUŁA Karolina LKS Pomorze Stargard # 91 U18 ZP -- B.D. BEZ
400 m pł K K
1 f 2 64.07 SĘK Marta UKS Kusy Warszawa # 91 U18 MZ II #
2 f 2 64.71 BIERNACKA Katarzyna MKS Siechnice # 91 U18 DS II SOBCZYK Tomasz Z/0891/17 2020
3 f 2 65.01 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U18 OP II #
4 f 2 65.02 ZELGA Malwina RKS Łódź 92 U18 LD II B.D. # BEZ
5 f 2 65.43 TABACZEK Angelika AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL II #
6 f 2 66.74 GIELATA Marlena AZS-AWF Katowice # 92 U18 SL III #
7 f 2 68.29 TAWREL Paulina LKS Pomorze Stargard # 91 U18 ZP III #
1 62.60 HARASIMOWICZ Eliza AKL Ursynów Warszawa # 91 U18 MZ II
2 62.92 TRYKACZ Aleksandra KS Agros Zamość # 92 U18 LU II B.D. # 3
3 62.95 BLUS Klaudia AZS-AWF Warszawa 91 U18 MZ II #
4 62.96 STELMACH Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP II #
5 63.98 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole # 92 U18 OP II #
6 64.03 ŚWIETLIK Sonia SRS Kondycja Piaseczno # 92 U18 MZ II B.D. PARADOWSKI Wiesław # , Z/0359/11 , 2020
7 64.28 POSZYTEK Paulina AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM II #
8 67.44 MARKIEWICZ Martyna TS AKS Chorzów # 92 U18 SL III
Wzwyż K
  e .00 BEDNAREK Anna AZS-AWF Gorzów 92 U18 LB -- #
  e .00 ŁUKASZEWSKA Magdalena MKS Agros Chełm # 92 U18 LU -- #
1 e 1 1.63 BUKOWCZYK Agnieszka RKS Skra Warszawa # 92 U18 MZ II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3847/11 2015 1
2 e 1 1.63 CHARŁAMPOWICZ Patrycja LKS Olimpic Szczecin # 92 U18 ZP II #
2 e 1 1.63 MAŁEK Sonia WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ II B.D. # 2
4 e 1 1.63 KASPRZYCKA Ewelina KS Wisła Puławy # 91 U18 LU II B.D. # BEZ
5 e 1 1.63 SOBUŃ Justyna LUKS Hańcza Suwałki # 91 U18 PD II #
6 e 1 1.60 LANGOWSKA Alina MKS Sambor Tczew # 92 U18 PM III #
6 e 1 1.60 GNIEŁKA Ewa TS AKS Chorzów # 91 U18 SL III #
8 e 1 1.55 BIEGAŃSKA Monika UMLKS Pegaz Opoczno # 91 U18 LD III
9 e 1 1.55 OSTANEK Aneta KS Jeziorak Iława # 91 U18 WN III
1 e 2 1.63 SZKOLNICKA Gabriela MKS Osa Zgorzelec # 92 U18 DS II
1 e 2 1.63 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra # 91 U18 LB II B.D. # M
1 e 2 1.63 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U18 OP II B.D. # Z/3660/11 2020 M
1 e 2 1.63 RODOWSKA Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań # 92 U18 WP II
5 e 2 1.63 KASPRZAK Kamila MKS Szerszeń Bogatynia # 91 U18 DS II #
6 e 2 1.63 URBANEK Karolina AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ II #
7 e 2 1.60 STÓJ Joanna ULKS Technik Trzcinica # 91 U18 PK III
7 e 2 1.60 DANIEWSKA Agata RKS Skra Warszawa # 92 U18 MZ III B.D. 2
9 e 2 1.55 MARCISZONEK Anna UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD III NAZARKIEWICZ Robert # Z/0910/11 2011 3
Tyczka K
  .00 KRUPIŃSKA Natalia KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA -- #
1 3.90 KOLASA Agnieszka SKLA Sopot 92 U18 PM M #
2 3.80 CYGANEK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS M #
3 3.60 WIŚNIK Aleksandra OSOT Szczecin # 92 U18 ZP I SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/0110/11 2016 M
5 3.40 HAMERLAK Justyna UKS Olimp Mazańcowice # 92 U18 SL I
5 3.40 WARAWĄSOWSKA Paula SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP I #
7 2.40 IWIŃSKA Eleonora SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP IV
8 2.20 OZDOBA Monika KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ --
4 1 3.60 STASIAK Aleksandra SKLA Sopot 92 U18 PM I #
W dal K
1 s 1 5.36 ZAKRZEWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM +3.5 III
2 s 1 5.36 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum # 91 U18 PM +3.7 III SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M
3 s 1 5.33 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS +3.6 III #
4 s 1 5.33 TOMASIUK Anna WKS Śląsk Wrocław # 91 U18 DS +3.5 III #
5 s 1 5.22 MALISZEWSKA Karolina KS Orzeł Warszawa # 92 U18 MZ +2.1 III
6 s 1 5.17 NATKAŃSKA Alicja MTS Junior Sopot # 92 U18 PM +1.7 III
7 s 1 5.14 MOJSIEJ Weronika UKS Dziewiątka Kutno # 91 U18 LD -0.9 III B.D. BEZ
8 s 1 5.08 KRYSTKOWIAK Marta LKLA Krokus Astromal Leszno # 91 U18 WP +1.9 IV PTAK Krzysztof
9 s 1 5.06 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino # 92 U18 ZP +2.3 IV B.D. # BEZ
10 s 1 4.73 HARUK Marta WLKS Wrocław 91 U18 DS +2.4 --
11 s 1 4.58 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz # 91 U18 WP +1.5 -- JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2020 1
1 s 2 5.07 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław # 92 U18 DS +2.9 IV #
2 s 2 4.89 KARAWAJ Anna LKS Zantyr Sztum # 92 U18 PM +2.5 IV #
4 s 2 4.77 KOPYDŁOWSKA Magdalena KS Gwardia Piła # 91 U18 WP +2.1 -- B.D. # BEZ
5 s 2 4.71 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna # 92 U18 DS +0.3 -- CHORZĘPA Przemysław # Z/0005/11 2012 4
6 s 2 4.70 GAWROŃSKA Helena RKS Łódź 92 U18 LD +1.7 -- #
7 s 2 4.64 DĄBKOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 92 U18 PM +1.8 -- B.D. # BEZ
8 s 2 4.58 MIKOŁAJCZUK Paulina RKS Łódź 91 U18 LD +2.9 -- #
9 s 2 4.56 ŁUGOWSKA Elżbieta AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ +2.7 --
10 s 2 4.41 WAJS Paulina STS Pomerania Szczecinek # 91 U18 ZP +2.2 --
11 s 2 4.30 DANIELAK Dorota WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ +2.5 --
1 5.64 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS +2.7 II #
2 5.55 DITTMER Marta TS Olimpia Poznań # 91 U18 WP +1.4 II JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/4558/11 2011
3 5.54 PISKORZ Katarzyna WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ +2.8 II B.D. # BEZ
4 5.49 WŁODARCZYK Natalia KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA +1.7 II #
5 5.48 DUDA Alicja STS Pomerania Szczecinek # 91 U18 ZP +1.8 II
6 5.35 WIŚNIK Aleksandra OSOT Szczecin # 92 U18 ZP +1.3 III SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/0110/11 2016 M
7 5.35 OLECHOWSKA Sylwia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 91 U18 PK +1.9 III B.D. B.D. BEZ
8 5.33 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. # 91 U18 WP +1.4 III WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
9 5.24 MARKOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U18 SL +2.3 III
10 5.24 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA +0.9 III #
11 5.22 NOWACZYK Magdalena UKS Achilles Leszno # 91 U18 WP +1.2 III
12 4.56 GAUDYN Weronika WKS Wawel Kraków # 92 U18 MA +1.6 --
3 w 2 4.86 ZADURSKA Paulina MKS Sambor Tczew # 91 U18 PM +0.9 IV # 522
Trójskok K
  e 9.98 KOWALEWSKA Paula LKS Lubusz Słubice # 91 U18 LB +1.2 --
  e 10.34 CZEKALSKA Anna UKS Cyprianka 91 U18 KP +2.0 IV B.D. 3
  e 10.78 WOLSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA +1.7 III #
  e 10.91 RZĄDKOWSKA Alicja KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego # 91 U18 MZ +1.6 III B.D. # BEZ
1 e 1 11.77 GAUDYN Weronika WKS Wawel Kraków # 92 U18 MA +1.7 II
2 e 1 11.60 KULMACZEWSKA Edyta UKS Misiaczki Pruszków 91 U18 MZ +1.1 II B.D. B.D. Z/5256/11 2014 M
3 e 1 11.44 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA +1.1 III #
4 e 1 11.34 WŁODARCZYK Natalia KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA -0.1 III #
5 e 1 11.24 KUCZMA Dorota GKS Olimpia Grudziądz # 92 U18 KP +0.9 III
6 e 1 11.01 BEDNAREK Anna AZS-AWF Gorzów 92 U18 LB +0.2 III #
7 e 1 10.91 KALINOWSKA Katarzyna MLKS Nadwiślanin Chełmno # 91 U18 KP +0.9 III
8 e 1 10.85 WITCZAK Żaneta ULKS Tychowo 91 U18 ZP +0.1 III
9 e 1 10.56 CZEKALSKA Anna UKS Cyprianka 91 U18 KP +2.9 IV B.D. 3
10 e 1 10.51 MARTYSZ Magdalena ULKS Tychowo 91 U18 ZP +1.6 IV B.D. 3
11 e 1 10.30 KOWALEWSKA Paula LKS Lubusz Słubice # 91 U18 LB +2.6 IV
1 e 2 11.53 NIEWIADOMSKA Paulina MKS Durasan Płońsk # 91 U18 MZ +1.5 II #
2 e 2 11.04 WOJTCZAK Edyta MKS Aleksandrów Łódzki 91 U18 LD +1.5 III #
3 e 2 11.01 RZĄDKOWSKA Alicja KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego # 91 U18 MZ +2.8 III B.D. # BEZ
4 e 2 10.93 ZINSER Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 91 U18 LD +1.4 III #
5 e 2 10.86 WOLSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA +2.6 III #
6 e 2 10.63 OLECHOWSKA Sylwia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 91 U18 PK +0.9 IV B.D. B.D. BEZ
7 e 2 10.62 DOLIŃSKA Agnieszka GKS Olimpia Grudziądz # 92 U18 KP +1.4 IV
8 e 2 10.44 CZAPLA Ewa ZLKL Zielona Góra 92 U18 LB +1.7 IV #
9 e 2 10.34 KOSZALIŃSKA Agata AZS Łódź 91 U18 LD +0.9 IV
10 e 2 10.30 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. # 91 U18 WP +0.3 IV WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
Kula (4) K
1 14.26 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU I ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2020 MM
2 13.71 DUSZA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL I #
3 13.29 LOSA Martyna LKS Orkan Wlkp. Poznań # 92 U18 WP I #
4 13.06 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA I B.D. # M
5 13.03 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki # 91 U18 LD I #
6 12.35 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA II B.D. # 1
7 11.99 GAJEWSKA Renata KS AZS AWF Poznań # 91 U18 WP II B.D. # 3
8 11.88 PYRTEK Agnieszka TL ROW Rybnik # 92 U18 SL II #
9 11.29 KUROWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów # 91 U18 WP III
10 11.26 MOCZADŁOWSKA Patrycja GLKS Świdnica # 92 U18 DS III #
11 11.11 WIŚNIEWSKA Natalia SKLA Sopot 91 U18 PM III
12 11.04 OLĘDZKA Joanna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U18 LU III
Dysk (1) K
1 e 1 47.76 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki # 91 U18 LD I #
2 e 1 38.05 WŁOSZCZYK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U18 SL II #
3 e 1 37.28 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA II B.D. # M
4 e 1 36.86 DUSZA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL III #
5 e 1 36.64 SOJKA Joanna WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP III
6 e 1 36.56 LYTEK Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA III #
7 e 1 36.18 KRUPA Lilianna CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK III
8 e 1 34.38 GÓRNA Jowita WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP III
10 e 1 33.19 PRZYBYLSKA Andżelika KKL Rodło Kwidzyn # 92 U18 PM III B.D. # 1
11 e 1 26.23 KOTOWICZ Katarzyna AZS-AWF Gorzów # 92 U18 LB -- #
1 e 2 40.35 WIŚNIEWSKA Natalia SKLA Sopot 91 U18 PM II
2 e 2 40.29 LOSA Martyna LKS Orkan Wlkp. Poznań # 92 U18 WP II #
3 e 2 38.45 RACIBORSKA Małgorzata KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U18 LU II #
4 e 2 36.64 GAJEWSKA Renata KS AZS AWF Poznań # 91 U18 WP III B.D. # 3
5 e 2 35.54 WAŁĘSA Dorota AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM III
6 e 2 34.22 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU III ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2020 MM
7 e 2 33.67 DĄBROWSKA Barbara LKS Lubusz Słubice # 91 U18 LB III
8 e 2 33.39 PYRTEK Agnieszka TL ROW Rybnik # 92 U18 SL III #
9 e 2 32.75 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU III #
9 e 2 33.42 KAMIŃSKA Magda LKS Jantar Ustka # 91 U18 PM III B.D. # 3
10 e 2 32.51 BOROWSKA Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U18 LU III #
11 e 2 30.19 JANKOWSKA Klaudia MMKS Kędzierzyn Koźle # 92 U18 OP IV
Młot (4) K
1 53.45 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL I #
2 46.57 JELONKIEWICZ Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U18 SL II #
3 45.44 MAJEWSKA Kinga MUKS Kadet Rawicz # 92 U18 WP II #
4 44.39 BOROWSKA Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U18 LU II #
5 43.36 ŁASKA Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP II B.D. # BEZ
6 42.96 KŁOSOWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD III #
7 42.53 ZAWIERA Karolina MUKS Park Zduńska Wola # 92 U18 LD III B.D. # 3
8 40.69 GÓRSKA Karolina UKS Achilles Leszno # 92 U18 WP III B.D. # BEZ
9 40.15 FILIPKOWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok # 92 U18 PD III #
10 39.42 MACIEJCZYK Aleksandra KS Wisła Puławy # 91 U18 LU III #
11 38.50 LANGE Urszula KS Orzeł Warszawa # 91 U18 MZ III #
12 36.63 GRUSZECZKA Agata MUKS Kadet Rawicz # 92 U18 WP IV #
Oszczep (600) K
1 s 1 32.36 NATKAŃSKA Alicja MTS Junior Sopot # 92 U18 PM IV
2 s 1 32.24 MALISZEWSKA Karolina KS Orzeł Warszawa # 92 U18 MZ IV
3 s 1 31.85 ZAKRZEWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM IV
4 s 1 30.00 HARUK Marta WLKS Wrocław 91 U18 DS IV
5 s 1 28.50 TOMASIUK Anna WKS Śląsk Wrocław # 91 U18 DS -- #
6 s 1 28.18 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum # 91 U18 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M
7 s 1 25.58 KOPYDŁOWSKA Magdalena KS Gwardia Piła # 91 U18 WP -- B.D. # BEZ
8 s 1 24.00 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino # 92 U18 ZP -- B.D. # BEZ
9 s 1 23.03 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz # 91 U18 WP -- JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2020 1
10 s 1 22.47 KARAWAJ Anna LKS Zantyr Sztum # 92 U18 PM -- #
11 s 1 22.39 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS -- #
1 s 2 31.85 GAWROŃSKA Helena RKS Łódź 92 U18 LD IV #
2 s 2 28.09 DĄBKOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 92 U18 PM -- B.D. # BEZ
4 s 2 25.66 ŁUGOWSKA Elżbieta AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ --
5 s 2 25.54 WAJS Paulina STS Pomerania Szczecinek # 91 U18 ZP --
6 s 2 24.52 DANIELAK Dorota WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ --
7 s 2 24.01 MIKOŁAJCZUK Paulina RKS Łódź 91 U18 LD -- #
8 s 2 23.65 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna # 92 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/0005/11 2012 4
9 s 2 22.47 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław # 92 U18 DS -- #
10 s 2 21.92 KRYSTKOWIAK Marta LKLA Krokus Astromal Leszno # 91 U18 WP -- PTAK Krzysztof
11 s 2 18.60 MOJSIEJ Weronika UKS Dziewiątka Kutno # 91 U18 LD -- B.D. BEZ
1 46.02 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U18 PM I WALCZAK Leszek # Z/3384/11 2020 1
2 41.59 WALKUSZ Dominika SKLA Słupsk 92 U18 PM II B.D. # BEZ
3 40.06 SIENKIEWICZ Joanna AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ II B.D. # 1
4 39.52 NOWAK Sandra AZS-AWF Gorzów # 91 U18 LB II
5 39.11 STOKOWSKA Kamila SKLA Słupsk 92 U18 PM III
6 38.08 NOWAK Monika AZS-AWF Gorzów # 91 U18 LB III
7 37.67 SZWEC Małgorzata MKS Osa Zgorzelec # 91 U18 DS III MARCINÓW Józef B.D. # Z/4896/11 2013 3
8 35.89 NAGÓRSKA Maria SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP III B.D. 2
9 34.97 JĘCHOREK Monika SKLA Słupsk 92 U18 PM III #
10 34.94 GOLIŃSKA Aleksandra MUKS Płock 91 U18 MZ III
11 33.57 DURAJ Kinga KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA IV
12 33.12 SAWICKA Jagoda LUKS Podium Kup # 92 U18 OP IV
3 w 2 27.96 ZADURSKA Paulina MKS Sambor Tczew # 91 U18 PM -- # 438
7-bój J MŁ K
1 4670 TOMASIUK Anna WKS Śląsk Wrocław # 91 U18 DS I #
2 4582 ZAKRZEWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM I
3 4573 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum # 91 U18 PM II SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M
4 4229 MALISZEWSKA Karolina KS Orzeł Warszawa # 92 U18 MZ III
5 4225 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS III #
6 4202 MOJSIEJ Weronika UKS Dziewiątka Kutno # 91 U18 LD III B.D. BEZ
7 4108 HARUK Marta WLKS Wrocław 91 U18 DS III
8 3947 ZADURSKA Paulina MKS Sambor Tczew # 91 U18 PM III #
9 3933 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz # 91 U18 WP III JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2020 1
10 3814 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino # 92 U18 ZP III B.D. # BEZ
11 3809 KOPYDŁOWSKA Magdalena KS Gwardia Piła # 91 U18 WP III B.D. # BEZ
12 3806 WAJS Paulina STS Pomerania Szczecinek # 91 U18 ZP III
13 3746 GAWROŃSKA Helena RKS Łódź 92 U18 LD III #
14 3718 KARAWAJ Anna LKS Zantyr Sztum # 92 U18 PM III #
15 3714 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna # 92 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław # Z/0005/11 2012 4
16 3698 KRYSTKOWIAK Marta LKLA Krokus Astromal Leszno # 91 U18 WP III PTAK Krzysztof
17 3685 NATKAŃSKA Alicja MTS Junior Sopot # 92 U18 PM III
18 3593 MIKOŁAJCZUK Paulina RKS Łódź 91 U18 LD IV #
19 3527 DĄBKOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 92 U18 PM IV B.D. # BEZ
20 3464 DANIELAK Dorota WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ IV
21 3452 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław # 92 U18 DS IV #
22 3316 ŁUGOWSKA Elżbieta AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ IV
100 m M
1 s 1 11.37 SOJKA Grzegorz UKS-MOS Opole 91 U18 OP +1.7 III #
2 s 1 11.40 BOROWIK Krzysztof UMLKS Pegaz Opoczno # 91 U18 LD +1.7 III
3 s 1 11.42 CHYBZIŃSKI Mateusz MKS Sambor Tczew # 91 U18 PM +1.7 III
4 s 1 11.45 TYLMAN Igor KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ +1.7 III
5 s 1 11.57 BAUWENS Dennis UKS Sprint Przeźmierowo 92 U18 WP +1.7 III
6 s 1 11.80 CHMIELIŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ +1.7 IV
7 s 1 12.05 DUDZIŃSKI Mateusz LKS Olymp Błonie # 91 U18 MZ +1.7 IV #
8 s 1 12.09 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U18 KP +1.7 IV B.D. # 3
1 s 2 11.68 BALCERZAK Mikołaj MKL Sparta Stalowa Wola # 91 U18 PK +1.2 III
2 s 2 11.74 MAŁACZYŃSKI Rafał AZS-AWF Gorzów 91 U18 LB +1.2 III
3 s 2 11.80 WILK Mateusz UKL Ósemka Police # 91 U18 ZP +1.2 IV #
4 s 2 11.81 LEMAN Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM +1.2 IV B.D.
5 s 2 11.82 MAJEK Jakub MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS +1.2 IV #
5 s 2 11.82 KRASOWSKI Mariusz ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB +1.2 IV
7 s 2 11.82 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ +1.2 IV RZEPKA Marek # Z/4230/11 2020 2
8 s 2 11.97 BOGDAN Patryk UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD +1.2 IV
1 s 3 11.78 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ +0.5 IV RZEPKA Marek # Z/4067/11 2020 MM
2 s 3 11.81 DYGUDA Bartosz SKS Start Łódź # 92 U18 LD +0.5 IV #
3 s 3 11.93 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS +0.5 IV #
4 s 3 12.04 WASIK Mateusz KKL Kielce 91 U18 SK +0.5 IV #
5 s 3 12.07 MOŁCZAN Adam UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ +0.5 IV #
6 s 3 12.39 SERAFIN Adrian MKS Hermes Gryfino # 92 U18 ZP +0.5 --
200 m M
1 e 1 21.72 FÓRMAŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 91 U18 DS +6.2 I B.D. # 1
2 e 1 22.03 RUMAK Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK +6.2 II
3 e 1 22.40 PIKSA Denis RMKS Rybnik 91 U18 SL +6.2 II #
4 e 1 22.66 MAJEWSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS +6.2 II
6 e 1 22.98 ADAMCZYK Krystian UKS Trójka Sandomierz # 91 U18 SK +6.2 III
7 e 1 22.99 PLISZKA Patryk KS AZS UWM Olsztyn # 91 U18 WN +6.2 III
1 e 2 22.30 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA +4.0 II B.D. # M
2 e 2 22.55 BIEGAJŁO Mateusz KS Agros Zamość # 91 U18 LU +4.0 II B.D. # 1
3 e 2 22.62 KRYSIAK Paweł AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U18 PM +4.0 II
4 e 2 22.82 WÓJCIK Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 91 U18 WN +4.0 III
5 e 2 22.85 FIRLIK Patryk RKS Łódź # 91 U18 LD +4.0 III #
6 e 2 22.95 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL +4.0 III #
7 e 2 23.48 POPOWNIAK Patryk RKS Łódź 91 U18 LD +4.0 III #
1 e 3 21.99 KWIATKOWSKI Tomasz RKS Łódź 91 U18 LD +3.2 II #
2 e 3 22.01 FIAŁA Adam MKS-MOSM Bytom 91 U18 SL +3.2 II #
3 e 3 22.29 DOBROWOLSKI Jakub LKS Lubusz Słubice # 91 U18 LB +3.2 II
4 e 3 22.31 BACZEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U18 PD +3.2 II B.D. BEZ
5 e 3 22.45 MYSZKOWSKI Bartłomiej SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP +3.2 II
6 e 3 22.49 KOSSAKOWSKI Grzegorz KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD +3.2 II B.D. # 2
7 e 3 22.51 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U18 WP +3.2 II
8 e 3 22.66 ORDAKOWSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 91 U18 WN +3.2 II
400 m M
1 s 1 51.32 TYLMAN Igor KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ III
1 s 1 52.17 SOŁTYS Patryk UKS Kusy Warszawa # 91 U18 MZ III #
2 s 1 51.56 BOROWIK Krzysztof UMLKS Pegaz Opoczno # 91 U18 LD III
2 s 1 52.20 WOJDA Bartosz UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ III #
3 s 1 52.65 DYGUDA Bartosz SKS Start Łódź # 92 U18 LD III #
3 s 1 52.67 JAMIOŁKOWSKI Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U18 PD III
4 s 1 52.97 BALCERZAK Mikołaj MKL Sparta Stalowa Wola # 91 U18 PK IV
4 s 1 53.22 PAROBCZAK Maciej UKS Achilles Leszno # 92 U18 WP IV GÓRSKI Dariusz # Z/4258/11 2019
5 s 1 53.81 GOGOLIŃSKI Krystian SL GKS Olsza Olszyna # 91 U18 DS IV
5 s 1 53.89 SOJKA Grzegorz UKS-MOS Opole 91 U18 OP IV #
6 s 1 54.40 CHMIELIŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ IV
6 s 1 55.15 ZAWISTOWSKI Krzysztof PLKS Gwda Piła # 91 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4298/11 2016 3
7 s 1 54.46 BAUWENS Dennis UKS Sprint Przeźmierowo 92 U18 WP IV
8 s 1 56.21 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U18 KP -- B.D. # 3
1 s 2 51.34 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U18 DS III #
1 s 2 52.17 MAJEK Jakub MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS III #
2 s 2 53.48 ANDRZEJEWSKI Paweł MKS Bolesłavia Bolesławiec # 92 U18 DS IV
2 s 2 53.53 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ IV RZEPKA Marek # Z/4067/11 2020 MM
3 s 2 54.10 JAKIMOWICZ Marek KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ IV RĄCZKA Paweł # Z/4970/11 2011 3
3 s 2 54.29 LEMAN Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM IV B.D.
4 s 2 54.28 WIŚNIEWSKI Aleksander KS AZS UWM Olsztyn # 92 U18 WN IV
4 s 2 54.70 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS IV #
5 s 2 54.77 BOGDAN Patryk UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD --
5 s 2 55.74 ZACZEK Adam LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 U18 PD --
6 s 2 54.89 WILK Mateusz UKL Ósemka Police # 91 U18 ZP -- #
7 s 2 56.91 MOŁCZAN Adam UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ -- #
7 s 2 56.91 SERAFIN Adrian MKS Hermes Gryfino # 92 U18 ZP --
1 s 3 52.84 DUDZIŃSKI Mateusz LKS Olymp Błonie # 91 U18 MZ IV #
2 s 3 53.04 CHYBZIŃSKI Mateusz MKS Sambor Tczew # 91 U18 PM IV
3 s 3 53.63 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ IV RZEPKA Marek # Z/4230/11 2020 2
4 s 3 54.94 KRASOWSKI Mariusz ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB --
5 s 3 55.24 MAŁACZYŃSKI Rafał AZS-AWF Gorzów 91 U18 LB --
6 s 3 60.90 WASIK Mateusz KKL Kielce 91 U18 SK -- #
1 f 2 49.93 OSZEK Paweł LKS Pszczyna 91 U18 SL II #
2 f 2 50.12 WAŁTOSZ Przemysław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U18 OP II #
3 f 2 50.13 PAWLUK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 92 U18 DS II B.D. # BEZ
4 f 2 50.60 WAGA Bartłomiej KS Agros Zamość # 91 U18 LU III #
5 f 2 50.64 WAWRO Damian MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS III #
6 f 2 51.04 LEWANDOWSKI Maciej UKS MOSiR Działdowo # 91 U18 WN III B.D. BEZ
7 f 2 51.08 BRONAKOWSKI Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U18 PD III
8 f 2 51.80 WESOŁOWSKI Marcin MKL Gniezno # 91 U18 WP III GORCZYŃSKI Paweł 3
1 49.01 ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 91 U18 KP II #
2 49.64 RUMIŃSKI Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP II #
3 49.69 HURMAN Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U18 OP II
4 49.73 ŻUKIEWICZ Maciej UKS Kusy Warszawa # 91 U18 MZ II #
5 49.79 FOSTIAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM II #
6 50.39 JASZCZAK Bogusz UKS Achilles Leszno # 91 U18 WP II
7 50.43 DAC Marek AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU II B.D. B.D. B.D. # BEZ
8 50.48 SZIMELPFENIG Zbigniew SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP II #
1500 m M
1 s 1 4:01.43 WRONISZEWSKI Maksymilian AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM II B.D. # BEZ
2 s 1 4:04.06 RAJCZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP III
3 s 1 4:04.65 GRESCHUTZ Thomas LUKS Azymek Zdzieszowice # 92 U18 OP III B.D. # BEZ
4 s 1 4:09.44 MODRZEJEWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze # 92 U18 SL III GAJEWSKI Wojciech # Z/2446/11 2015 2
5 s 1 4:10.48 KIKOWSKI Mariusz MULKS MOS Sieradz # 92 U18 LD III ROSIAK Zbigniew # Z/4263/11 2012 3
6 s 1 4:11.97 HERING Mateusz ULKS Talex Borzytuchom # 91 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław # Z/4205/11 2011 BEZ
7 s 1 4:13.80 AID Patryk MKS Polonia Warszawa # 91 U18 MZ IV #
8 s 1 4:14.77 KOWIESKI Mirosław MLKS Ostróda 92 U18 WN IV #
9 s 1 4:14.90 BIRBACH Rafał MLKS Ostróda 92 U18 WN IV #
10 s 1 4:22.62 SKWAREK Michał AZS UMCS Lublin 91 U18 LU --
1 s 2 3:56.95 STEFANIEC Mateusz KS Agros Zamość # 91 U18 LU II B.D. # 3
2 s 2 3:57.45 GORZELAŃCZYK Jakub MKS Siechnice # 91 U18 DS II SOBCZYK Tomasz # Z/1703/11 2020
3 s 2 3:58.93 DOBROWOLSKI Kamil LKS Stal Mielec # 91 U18 PK II
4 s 2 4:00.79 ZAWADZKI Mariusz MUKL Brodnica 91 U18 KP II B.D. # 2
5 s 2 4:02.74 DADEJ Dawid ZKS Unia Tarnów # 91 U18 MA III B.D. 2
6 s 2 4:02.93 TYSZKIEWICZ Erwin MKS Start Lublin # 91 U18 LU III B.D.
7 s 2 4:04.52 RUPIŃSKI Michał MKL Toruń 91 U18 KP III
8 s 2 4:05.02 SZOK Filip MLKS Baszta Bytów # 91 U18 PM III
9 s 2 4:07.34 ZAGULAK Damian GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # 92 U18 PM III B.D. Z/4925/11 2012 BEZ
10 s 2 4:09.96 KOWALCZYK Mateusz WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ III #
11 s 2 4:10.94 SKORUPA Marek UKS Barnim Goleniów # 91 U18 ZP III #
400 m pł J MŁ M
1 f 2 54.43 WIERZBOWSKI Michał MKL Toruń 92 U18 KP II
2 f 2 54.62 MUCHA Arkadiusz MKS-MOSM Bytom 92 U18 SL II #
3 f 2 54.97 CHMIELEWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP II #
4 f 2 55.29 GNAT Krystian LKS Stal Mielec # 91 U18 PK II #
5 f 2 55.50 PATERAK Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U18 OP II #
6 f 2 55.74 MISZCZAK Jakub WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA II
7 f 2 56.13 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław B.D. # Z/1044/11 2020 2
8 f 2 56.84 KRUPA Damian SL Olimpia Poznań # 91 U18 WP III B.D. # M
2 54.27 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP II MAĆKOWIAK Robert # Z/3806/11 2020 M
3 54.56 DUTKIEWICZ Ziemowit OŚ AZS Poznań # 92 U18 WP II
4 54.69 NOWAK Wojciech UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD II SUTYNIEC Mieczysław B.D. Z/0913/11 2011 BEZ
5 54.82 ORZOŁ Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U18 OP II #
6 55.05 ŻĄDŁO Jacek LKS Stal Mielec # 91 U18 PK II #
7 56.10 SADKOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 91 U18 MZ III
8 56.32 PETELEWICZ Karol UKS Trójka Sandomierz # 91 U18 SK III MIREK Andrzej Z/4341/11 2013 2
1 1 53.49 KORZENIECKI Michał UKS 19 Bojary Białystok # 91 U18 PD I SUTYNIEC Mieczysław # Z/0911/11 2011 BEZ
2000 m prz M
1 s 1 6:00.26 ŻEBROWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL II
2 s 1 6:07.89 TOMIAK Dariusz WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP II
3 s 1 6:08.42 MATNER Paweł KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS II #
4 s 1 6:12.58 MUSZYŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA III #
5 s 1 6:15.16 JAKUBEK Artur ULKS Talex Borzytuchom 91 U18 PM III #
6 s 1 6:19.20 KASZEWSKI Zbigniew ULKS Talex Borzytuchom 92 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław # Z/4213/11 2017 2
7 s 1 6:22.38 ŻOCHOWSKI Miłosz AZS-AWFiS Gdańsk 92 U18 PM III
8 s 1 6:27.21 MAIK Mateusz OŚ AZS Poznań # 92 U18 WP III
10 s 1 6:35.13 OSSOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 91 U18 KP IV #
11 s 1 6:39.83 KONDRAT Mariusz UKS Trójka Sandomierz # 91 U18 SK IV #
1 s 2 6:22.04 DZIEDZIŃSKI Tomasz MUKS Gim 2 Nysa 91 U18 OP III
2 s 2 6:23.16 JANKOWSKI Mateusz MKL Lider Malbork # 91 U18 PM III #
3 s 2 6:26.12 KARLIK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL III
4 s 2 6:26.27 BAMBROWICZ Miłosz TS Olimpia Poznań # 92 U18 WP III DURCZAK Marek 3
5 s 2 6:34.05 JANIAK Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa # 92 U18 SL IV
6 s 2 6:44.29 CZERNIECKI Adam PLMKS Chrobry Gryfice # 92 U18 ZP IV
7 s 2 6:45.63 TOCHA Patryk PLKS Gwda Piła # 91 U18 WP IV
8 s 2 6:46.35 BARAN Bartłomiej LKS Górnik Wałbrzych # 92 U18 DS IV
9 s 2 6:47.61 LEWANDOWSKI Kamil LLKS Osowa Sień 91 U18 LB IV
Wzwyż M
10 f 1.93 ESTAL Piotr MKLA Łęczyca 91 U18 LD III
1 2.08 MARCINKOWSKI Kacper RKS Skra Warszawa # 92 U18 MZ I #
2 2.04 RUTKOWSKI Jarosław WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ II #
3 1.99 LUTY Przemysław CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK II B.D. BEZ
4 1.96 GABRYEL Dorian RKS Skra Warszawa # 92 U18 MZ II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/4662/11 2014 2
5 1.96 MILEWSKI Piotr KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD II B.D. # 1
6 1.96 GADALIŃSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM II
7 1.96 CZERNIAK Norbert MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP II
8 1.93 FRĄCZKOWSKI Bartosz KS Jeziorak Iława # 91 U18 WN III #
9 1.93 GORZELAŃCZYK Jędrzej MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP III
11 1.93 WOŹNIAK Konrad WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ III #
12 1.90 ANDREJEWICZ Hubert KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD III #
W dal M
1 s 1 6.66 TYLMAN Igor KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ +0.6 III
2 s 1 6.60 BOROWIK Krzysztof UMLKS Pegaz Opoczno # 91 U18 LD +5.3 III
3 s 1 6.53 CHMIELIŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ +5.4 III
4 s 1 6.44 BAUWENS Dennis UKS Sprint Przeźmierowo 92 U18 WP +1.8 III
5 s 1 6.42 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U18 KP +2.6 III B.D. # 3
6 s 1 6.41 MOŁCZAN Adam UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ +2.1 III #
7 s 1 6.34 WASIK Mateusz KKL Kielce 91 U18 SK +2.4 III #
8 s 1 6.18 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS +2.4 IV #
9 s 1 5.97 DYGUDA Bartosz SKS Start Łódź # 92 U18 LD +2.3 IV #
10 s 1 5.68 CHYBZIŃSKI Mateusz MKS Sambor Tczew # 91 U18 PM +0.5 --
11 s 1 5.55 SERAFIN Adrian MKS Hermes Gryfino # 92 U18 ZP +1.4 --
1 s 2 6.59 KRASOWSKI Mariusz ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB +1.9 III
2 s 2 6.27 LEMAN Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM +2.8 IV B.D.
3 s 2 6.21 WILK Mateusz UKL Ósemka Police # 91 U18 ZP +0.6 IV #
4 s 2 6.13 MAŁACZYŃSKI Rafał AZS-AWF Gorzów 91 U18 LB +1.7 IV
5 s 2 5.95 DUDZIŃSKI Mateusz LKS Olymp Błonie # 91 U18 MZ +3.0 IV #
6 s 2 5.92 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ +1.1 IV RZEPKA Marek # Z/4067/11 2020 MM
7 s 2 5.84 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ +3.6 -- RZEPKA Marek # Z/4230/11 2020 2
8 s 2 5.81 SOJKA Grzegorz UKS-MOS Opole 91 U18 OP +1.9 -- #
9 s 2 5.71 MAJEK Jakub MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS +1.4 -- #
10 s 2 5.71 BALCERZAK Mikołaj MKL Sparta Stalowa Wola # 91 U18 PK +2.7 --
11 s 2 5.60 BOGDAN Patryk UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD +2.7 --
7 f 1 6.84 BACZKOWSKI Michał MKS Start Lublin # 91 U18 LU +2.2 II WIERCINSKI Jerzy B.D. # Z/4195/11 2013 BEZ
1 7.20 REJMUS Michał AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM +5.6 II B.D. # Z/2560/11 2017 1
2 7.18 TOPOLIŃSKI Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM +2.5 II #
3 7.13 WASILUK Piotr WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ +2.4 II #
4 7.08 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice # 92 U18 SL +3.4 II ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/4919/11 2020
5 7.02 MASŁOWSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 91 U18 KP +1.1 II B.D. # 2
6 6.90 DACH Mateusz MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP +3.2 II
8 6.67 RENTFLEJSZ Maciej AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ +5.0 III B.D. # 3
9 6.57 MOGIELNICKI Marek LKS Narew Kurpiewski Łomża # 92 U18 PD +3.7 III
10 6.56 TYMA Kamil BKS Bydgoszcz 91 U18 KP +1.7 III B.D. # 1
11 6.52 KAWALA Michał MKS Calisia Kalisz # 91 U18 WP +3.3 III BARTKOWSKI Jerzy 3
12 6.14 WRÓBEL Łukasz BKS Bydgoszcz # 92 U18 KP +1.8 IV #
Trójskok M
  e 12.60 OLSZEWSKI Michał OKLA Ostrołęka # 91 U18 MZ -0.3 IV
  e 12.90 RAJCZAK Kamil MKS Durasan Płońsk # 91 U18 MZ +1.3 IV
  e 13.15 RENTFLEJSZ Maciej AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ +1.3 IV B.D. # 3
1 e 1 14.05 SUSZCZYK Paweł AZS UMCS Lublin 91 U18 LU +3.4 III #
2 e 1 13.97 TYMA Kamil BKS Bydgoszcz 91 U18 KP +2.7 III B.D. # 1
3 e 1 13.87 NOWICKI Damian MKS Durasan Płońsk # 92 U18 MZ +1.5 III
4 e 1 13.84 TŁUSZCZ Jacek LKS Polkowice 92 U18 DS +3.1 III BARTKOWSKI Jerzy KOŁODZIEJCZYK-IWANOWSKA Dorota # 3
5 e 1 13.74 LENTOWICZ Jarosław LKS Stal Mielec # 92 U18 PK +1.3 III #
6 e 1 13.59 PAWŁOWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 92 U18 DS +0.9 III #
7 e 1 13.57 RAJCZAK Kamil MKS Durasan Płońsk # 91 U18 MZ +2.5 III
8 e 1 13.44 RENTFLEJSZ Maciej AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ +3.1 III B.D. # 3
9 e 1 13.37 MOGIELNICKI Marek LKS Narew Kurpiewski Łomża # 92 U18 PD +1.4 III
10 e 1 12.93 OLSZEWSKI Michał OKLA Ostrołęka # 91 U18 MZ +2.6 IV
11 e 1 12.84 CZARNY Kamil CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK +1.7 IV
1 e 2 14.58 SYPNIEWSKI Maksym AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ +0.9 II #
2 e 2 14.18 DAROSZEWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 91 U18 KP +2.0 III KAŹMIERCZAK Daniel # Z/3122/11 2020 1
3 e 2 13.91 WRÓBEL Łukasz BKS Bydgoszcz # 92 U18 KP +3.6 III #
4 e 2 13.87 JANKOWSKI Marcin BKS Bydgoszcz 91 U18 KP +1.8 III
5 e 2 13.68 BACZKOWSKI Michał MKS Start Lublin # 91 U18 LU +2.6 III WIERCINSKI Jerzy B.D. # Z/4195/11 2013 BEZ
6 e 2 13.48 PERZ Grzegorz KS Stal Ostrów Wlkp. # 91 U18 WP -0.2 III
7 e 2 13.23 MARCHEL Jakub MKL Toruń 91 U18 KP +1.4 III
8 e 2 13.22 STASIEK Grzegorz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL +0.4 III B.D. BEZ
9 e 2 13.08 KRASNOBORSKI Alan LKS Olimpic Szczecin # 92 U18 ZP +1.1 IV
10 e 2 12.49 SZCZEPANIK Tomasz UKS Budowlani Nowy Sącz # 91 U18 MA +1.1 --
Kula (5) M
1 s 1 14.19 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U18 KP III B.D. # 3
2 s 1 13.33 BAUWENS Dennis UKS Sprint Przeźmierowo 92 U18 WP IV
3 s 1 13.28 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ IV RZEPKA Marek # Z/4067/11 2020 MM
4 s 1 13.05 MAŁACZYŃSKI Rafał AZS-AWF Gorzów 91 U18 LB IV
5 s 1 12.99 BOROWIK Krzysztof UMLKS Pegaz Opoczno # 91 U18 LD IV
6 s 1 12.65 DUDZIŃSKI Mateusz LKS Olymp Błonie # 91 U18 MZ IV #
7 s 1 12.42 CHMIELIŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ --
8 s 1 11.29 DYGUDA Bartosz SKS Start Łódź # 92 U18 LD -- #
9 s 1 10.97 SERAFIN Adrian MKS Hermes Gryfino # 92 U18 ZP --
10 s 1 10.87 WASIK Mateusz KKL Kielce 91 U18 SK -- #
11 s 1 10.18 SOJKA Grzegorz UKS-MOS Opole 91 U18 OP -- #
1 s 2 15.11 TYLMAN Igor KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ II
2 s 2 14.01 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ III RZEPKA Marek # Z/4230/11 2020 2
3 s 2 13.76 KRASOWSKI Mariusz ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB III
4 s 2 12.42 MOŁCZAN Adam UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ -- #
5 s 2 12.35 CHYBZIŃSKI Mateusz MKS Sambor Tczew # 91 U18 PM --
6 s 2 12.23 LEMAN Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM -- B.D.
7 s 2 11.01 BALCERZAK Mikołaj MKL Sparta Stalowa Wola # 91 U18 PK --
8 s 2 11.00 BOGDAN Patryk UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD --
9 s 2 10.45 MAJEK Jakub MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS -- #
10 s 2 10.14 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS -- #
11 s 2 10.13 WILK Mateusz UKL Ósemka Police # 91 U18 ZP -- #
1 18.01 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno # 91 U18 SL I BEDNARCZYK Józef # Z/4086/11 2020 1
2 17.68 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 91 U18 LD I #
3 17.33 REGIN Paweł PKS Gwardia Szczytno # 92 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4692/11 2015 1
4 17.11 WIŚNIEWSKI Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U18 LU II #
5 16.99 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 92 U18 MZ II #
6 16.92 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL II KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2020
7 16.86 NIZIO Łukasz UKS Olimp Duszniki # 92 U18 WP II PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1838/11 2017 1
8 16.02 ŁAZOWSKI Kamil MMKS Kędzierzyn Koźle # 92 U18 OP II
9 15.94 KRYSTEK Michał KS Gwardia Piła # 92 U18 WP II B.D. 3
10 15.86 KROPIDŁOWSKI Adam RKS Skra Warszawa # 91 U18 MZ II
11 15.78 KOWALSKI Łukasz OKLA Ostrołęka # 91 U18 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof # 2
12 15.09 RUTKOWSKI Przemysław MLKL Płock 92 U18 MZ II
Dysk (1.5) M
1 e 1 52.72 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 91 U18 LD II #
2 e 1 48.89 RYBCZYŃSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP II #
3 e 1 48.25 NIEMKIEWICZ Marcin SKLA Sopot 91 U18 PM II B.D. BEZ
4 e 1 46.31 ZAKRZEWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM II #
5 e 1 44.12 RUTKOWSKI Przemysław MLKL Płock 92 U18 MZ III
6 e 1 44.01 KRYSTEK Michał KS Gwardia Piła # 92 U18 WP III B.D. 3
7 e 1 40.51 KUBÓW Krystian ULKS Uczniak Szprotawa # 91 U18 LB III #
9 e 1 38.28 BROMBERGER Mariusz LLKS Pomorze Stargard # 92 U18 ZP IV #
10 e 1 37.88 NIZIO Łukasz UKS Olimp Duszniki # 92 U18 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1838/11 2017 1
1 e 2 51.34 MIKULICZ Michał MKL Szczecin 91 U18 ZP II #
2 e 2 49.93 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL II KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2020
3 e 2 49.34 KOWALSKI Łukasz OKLA Ostrołęka # 91 U18 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof # 2
4 e 2 48.95 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno # 91 U18 SL II BEDNARCZYK Józef # Z/4086/11 2020 1
5 e 2 48.94 WIŚNIEWSKI Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U18 LU II #
6 e 2 46.59 RYBIŃSKI Emil MKS Tomaszów Mazowiecki # 91 U18 LD II
7 e 2 46.51 SEWASTIANOWICZ Paweł KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD II B.D. # BEZ
8 e 2 39.79 SUWAŁA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM III #
8 e 2 45.24 KIRYS Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 91 U18 KP II #
9 e 2 42.52 ŁAZOWSKI Kamil MMKS Kędzierzyn Koźle # 92 U18 OP III
10 e 2 42.48 MADEJ Michał AZS-PWSZ Gorzów 91 U18 LB III #
11 e 2 37.17 GRZELA Adrian AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ IV B.D. 3
12 e 2 35.57 FURMANEK Tomasz KKL Kielce 91 U18 SK IV #
13 e 2 31.42 MAJCHRZAK Paweł ULKS Uczniak Szprotawa # 92 U18 LB -- #
Oszczep (700) M
1 73.72 SZALECKI Krzysztof KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD I #
2 68.31 BONDARENKO Krystian LKS Fenix Słupsk # 91 U18 PM I GRECKA Ewa # Z/4497/11 2020 M
3 65.83 PONIATOWSKI Mateusz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U18 LU I #
4 64.99 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ II KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2020 MM
5 60.72 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ II
6 58.86 GÓRAK Maciej SKLA Sopot # 92 U18 PM II #
7 57.36 SAŁABOŃ Wojciech AZS-AWF Gorzów 91 U18 LB II
8 57.20 OSEWSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM II PIĄTEK Mirosław # Z/2549/11 2019 MM
9 56.70 PIETRASIAK Damian MKS Calisia Kalisz # 92 U18 WP III BARTKOWSKI Jerzy B.D. 3
10 55.90 NYCZ Paweł CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK III
11 55.74 HOŁUBOWICZ Michał UKS przy LO Sejny # 91 U18 PD III
12 54.53 SZYMCZAK Michał KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.7841708660126 sekund