Grudziądz 11 - 12.01.2003
60 m K
1 8.12 GROMKIEWICZ Wioletta MKS Truso Elbląg # 88 U16 WN --
2 8.10 FRANKIEWICZ Marta BKS Bydgoszcz 85 U20 KP --
2 8.33 KOPYCKA Monika KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD -- #
2 8.38 ZAPALSKA Klaudia GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP --
3 8.48 WOJENKO Agata GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP --
3 9.16 KUJAWSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U14 KP --
4 8.53 DZIEL Monika MKS Zryw Toruń # 89 U16 KP --
5 8.67 JAŻDŻEWSKA Izabela MLKS Baszta Bytów # 89 U16 PM --
300 m K
1 42.84 TUTAK Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 84 U20 MZ --
1 45.44 SKWERES Anna MLKS Baszta Bytów # 87 U18 PM --
1 45.74 GROMKIEWICZ Wioletta MKS Truso Elbląg # 88 U16 WN IV
2 43.52 CYTA Iwona LKS Brodnica 85 U20 KP --
2 45.94 DUDEK Malwina KS Wda Świecie # 85 U20 KP --
3 43.93 NIEWIADOMSKA Maria AZS-AWFiS Gdańsk # 85 U20 PM --
4 44.50 SZARZYŃSKA Katarzyna MLKS Baszta Bytów # 87 U18 PM --
4 48.26 JAŻDŻEWSKA Izabela MLKS Baszta Bytów # 89 U16 PM V
5 45.05 JARZĘBSKA Paulina MKS Truso Elbląg # 88 U16 WN IV
5 50.34 WŁODARCZYK Magdalena MUKL Brodnica # 90 U14 KP --
6 45.34 POZNAŃSKA Dominika RKS Rumia 87 U18 PM --
600 m K
1 1:44.85 SAS Joanna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U18 KP --
1 1:47.61 ZDROJEWSKA Magdalena RKS Rumia 88 U16 PM V
2 1:49.13 MARKIEWICZ Katarzyna PKS Gwardia Szczytno # 89 U16 WN V B.D.
3 1:47.64 ŁĄCKA Barbara MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 87 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2842/18 2020 2
4 1:47.87 REJENT Natalia MKS Truso Elbląg # 87 U18 WN --
4 1:49.79 WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 89 U16 KP V
5 1:54.68 NOWAK Dorota niest. Bydgoszcz # 89 U16 KP -- B.D.
6 1:55.50 METEL Justyna MLKS Baszta Bytów # 89 U16 PM --
1000 m K
1 3:04.94 NAJDA Anna KS AZS UWM Olsztyn # 84 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
1 3:05.72 DRYPS Emilia LKS Vectra Włocławek # 84 U20 KP --
1 3:14.44 TUSZYŃSKA Marlena MLKS Ostróda # 88 U16 WN IV
2 3:09.67 HINC Katarzyna Olimpia Dobre Miasto 87 U18 WN -- DZIĄBA Boguslaw
2 3:15.46 BABICZ Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno # 88 U16 KP IV
3 3:11.71 MAJEWSKA Anna MLKS Ostróda 87 U18 WN --
3 3:17.88 POLIŃSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno # 88 U16 KP IV
4 3:11.76 ŻUREK Monika KS Wda Świecie # 87 U18 KP --
4 3:19.64 NOWAK Aleksandra MKS Truso Elbląg # 86 U18 WN --
4 3:23.11 KOZŁOWSKA Karolina MLKS Ostróda # 90 U14 WN V #
5 3:15.05 SMOLIŃSKA Daria MLKS Ostróda 87 U18 WN --
5 3:24.09 LĄKIERT Marta MLKS Nadwiślanin Chełmno # 88 U16 KP V
5 3:29.58 RUMIŃSKA Kamila ULKS Talex Borzytuchom # 85 U20 PM --
6 3:28.34 LĄKIERT Dorota MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U16 KP V
7 3:28.36 GROSS Katarzyna MLKS Nadwiślanin Chełmno # 88 U16 KP V
8 3:40.04 KOZŁOWSKA Kinga MLKS Ostróda # 89 U16 WN -- B.D.
8 3:40.67 DĘBIŃSKA Karolina MUKL Brodnica # 89 U16 KP --
9 3:40.67 DĘBIŃSKA Karolina MUKL Brodnica # 89 U16 KP --
9 3:44.23 SADOWSKA Magdalena LKS Brodnica 90 U14 KP --
60 m pł K Mł K
3 10.72 WOLSKA Hanna MLKS Baszta Bytów # 88 U16 PM --
60 m pł K J Mł K
1 9.58 ROCZNIAK Anna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U18 KP --
60 m pł K K
1 9.57 CHLEBOWSKA Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U20 LU --
Wzwyż K
1 1.65 DEJEWSKA Tatiana GKS Olimpia Grudziądz # 84 U20 KP II
2 1.60 JANKOWSKA Karolina LKS Vectra Włocławek # 85 U20 KP III
3 1.60 ŚNIADAŁA Aleksandra MKS Truso Elbląg # 86 U18 WN III
4 1.55 LIS Aleksandra MLKS Agros Żary # 88 U16 LB III
5 1.55 STUDZIŃSKA Anna GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP III
6 1.55 KAPŁANEK Agata KS Wda Świecie # 86 U18 KP III
7 1.50 DASIEWICZ Natalia GKS Olimpia Grudziądz # 88 U16 KP IV
8 1.50 JANKOWSKA Marta KS Wda Świecie # 89 U16 KP IV
W dal K
1 5.29 CHLEBOWSKA Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U20 LU III
2 5.15 MŁODZIANKIEWICZ Kamila MKS Zryw Toruń # 85 U20 KP III
3 4.92 LANGOWSKA Martyna GKS Olimpia Grudziądz # 88 U16 KP IV
4 4.80 ZAPALSKA Klaudia GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP IV
9 4.57 KRAJEWSKA Liwia GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP V
17 KWIATKOWSKA Anna KKL Rodło Kwidzyn # 87 U18 PM
20 4.28 KWIATKOWSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz # 90 U14 KP --
Trójskok K
1 11.01 LEWANDOWSKA Ewelina MKS Zryw Toruń # 84 U20 KP III
2 10.80 MŁODZIANKIEWICZ Kamila MKS Zryw Toruń # 85 U20 KP III
3 10.54 GROSS Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno # 85 U20 KP IV
4 10.07 SZTUBECKA Paulina LKS Vectra Włocławek # 86 U18 KP --
60 m M
1 7.05 TALKOWSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 84 U20 KP --
1 7.11 GLIŃSKI Marcin MKL Toruń # 85 U20 KP --
1 7.78 OŚKA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U16 PM --
2 7.47 LISTKIEWICZ Mateusz GKS Olimpia Grudziądz # 87 U18 KP --
2 7.49 BOCIĄG Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 85 U20 PM --
2 7.55 PODBIELSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz # 87 U18 KP --
2 7.92 KOROTKIEWICZ Adrian MKS Truso Elbląg # 89 U16 WN --
3 7.51 STACHOWIAK Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U16 PM --
3 7.67 ZIÓŁKOWSKI Marek MKS Zryw Toruń # 85 U20 KP --
3 8.00 BUGAJSKI Piotr GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP --
4 7.17 DRAPAŁA Radosław OŚ AZS Poznań # 86 U18 WP --
4 7.77 KLEJNA Łukasz LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 85 U20 PM -- B.D.
5 8.01 LIPIŃSKI Łukasz MLKS Baszta Bytów # 89 U16 PM --
6 8.30 SMACKI Paweł GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP --
7 7.39 GÓRAS Radosław GKS Olimpia Grudziądz # 86 U18 KP --
300 m M
1 37.10 TALKOWSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 84 U20 KP --
1 38.97 KOZŁOWSKI Łukasz GKS Olimpia Grudziądz # 87 U18 KP --
2 38.02 REJMAK Mieszko MKS Truso Elbląg # 84 U20 WN --
2 40.87 STACHOWIAK Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U16 PM V
3 39.37 BOCIĄG Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 85 U20 PM --
4 40.69 LISTKIEWICZ Mateusz GKS Olimpia Grudziądz # 87 U18 KP --
4 43.95 LIPIŃSKI Łukasz MLKS Baszta Bytów # 89 U16 PM --
5 44.01 OPALEWSKI Dawid MKS Zryw Toruń # 89 U16 KP --
600 m M
1 1:27.29 DZMIT Łukasz LUKS Orneta # 86 U18 WN --
1 1:28.09 ANGIELCZYK Daniel KS AZS AWF Poznań # 84 U20 WP --
2 1:28.73 KOWALSKI Marcin AZS-AWF Gorzów # 86 U18 LB --
4 1:31.86 JANICKI Mateusz LUKS Orneta # 86 U18 WN --
4 1:32.55 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 86 U18 WN -- KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2020 M
4 1:44.09 FORMAN Arkadiusz MKS Zryw Toruń # 89 U16 KP --
5 1:33.85 UFNALEWSKI Kacper MKS Truso Elbląg # 87 U18 WN --
6 1:47.67 KRUPA Mateusz LKS Zantyr Sztum # 89 U16 PM --
8 1:48.97 WIELICZKO Adrian LKS Zantyr Sztum # 89 U16 PM --
1000 m M
1 2:38.70 MARACH Gracjan SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U18 KP --
1 3:43.74 FRYDRYCH Kamil PKS Gwardia Szczytno # 85 U20 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz
2 2:38.95 BRESZKA Michał UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # 84 U20 PM -- POBŁOCKI Piotr # Z/0673/11 2020 1
3 2:39.62 PRABUCKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom # 85 U20 PM --
5 2:48.34 PIERWONICKI Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn # 87 U18 WN --
2000 m M
1 5:44.11 WALCZAK Krzysztof LKS Zorza Gdynia # 84 U20 PM --
1 6:04.99 KUROPATWA Łukasz LKS Vectra Włocławek # 86 U18 KP --
2 5:50.61 ZBLEWSKI Tadeusz LKB im. Braci Petk Lębork # 84 U20 PM -- B.D. # Z/0523/12 2020
2 6:08.37 PIECHOWSKI Michał MKS Truso Elbląg # 85 U20 WN --
3 5:55.34 KAZIMIERSKI Łukasz LKS Vectra Włocławek # 86 U18 KP --
5 5:59.82 SULKOWSKI Krystian LKS Vectra Włocławek # 85 U20 KP --
6 6:08.59 SADOWSKI Robert LKS Zantyr Sztum # 85 U20 PM -- B.D. #
6 6:37.76 ORDOŃSKI Wojciech MLKS Nadwiślanin Chełmno # 88 U16 KP V
60 m pł M J Mł M
1 9.07 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U18 LD --
60 m pł M M
1 9.07 JÓŹWIAK Bartosz GKS Olimpia Grudziądz # 85 U20 KP --
2 9.17 BUJAK Ireneusz GKS Olimpia Grudziądz # 84 U20 KP --
Wzwyż M
1 1.95 MALIJEWSKI Maciej MKS Truso Elbląg # 85 U20 WN II
2 1.90 ZIELIŃSKI Dawid MKS Sambor Tczew # 85 U20 PM III
3 1.80 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U18 LD IV
4 1.80 WITEK Radosław KS Wda Świecie # 88 U16 KP IV
5 ŚLEBODA Piotr GKS Olimpia Grudziądz # 87 U18 KP #
5 1.75 ŚLEBODA Piotr GKS Olimpia Grudziądz # 87 U18 KP IV #
W dal M
2 6.64 TĘCZA Damian BKS Bydgoszcz # 85 U20 KP III
3 6.63 ZIELIŃSKI Adam LKS Vectra Włocławek # 85 U20 KP III
4 6.39 ROSIAK Michał LKS Vectra Włocławek # 86 U18 KP III ZIÓŁKOWSKI Marek Z/3681/11 1
5 6.38 CHLEBOWSKI Paweł KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U18 LU III
6 6.15 OŚKA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U16 PM IV
7 6.08 BRZOZOWSKI Piotr BKS Bydgoszcz 87 U18 KP IV
14 5.66 APANOWICZ Mateusz GKS Olimpia Grudziądz # 88 U16 KP V
20 5.26 WOJTAKOWSKI Dawid GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP --
Trójskok M
1 13.93 LEWANDOWSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 85 U20 DS III #
2 13.55 BELOWSKI Bartosz GKS Olimpia Grudziądz # 84 U20 KP III
3 13.34 ŁOJKO Piotr MKS Zryw Toruń # 84 U20 KP III
4 12.96 KLESZCZYŃSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 85 U20 KP IV
5 12.78 STAWICKI Piotr LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 86 U18 PM IV B.D.
6 12.77 LEŚNIAK Cezary SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U18 KP IV
7 12.60 WEŁNICKI Radosław MLKS Nadwiślanin Chełmno # 86 U18 KP IV
8 12.30 APANOWICZ Mateusz GKS Olimpia Grudziądz # 88 U16 KP V

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1783168315887 sekund