Kraków 28 - 29.08.2010
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
200 m K
1 10 s 1 25.40 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP -0.8 II
2 11 s 1 25.63 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.8 II
3 12 s 1 26.16 JANIK Marta LKS Lubusz Słubice 88 U23 LB -0.8 II
4 13 s 1 26.27 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław 89 U23 DS -0.8 III
5 14 s 1 26.43 MŁYNARSKA Magdalena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U23 LU -0.8 III
1 5 s 2 24.77 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 U23 KP +0.1 I BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2019 MM
2 6 s 2 25.07 SADŁOWSKA Daria ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB +0.1 II B.D. 2
3 8 s 2 25.13 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 U23 LU +0.1 II STEMPEL Paweł B.D. # Z/0712/11 2019 1
4 9 s 2 25.30 BURMISTRZAK Magdalena LKS Vectra Włocławek # 88 U23 KP +0.1 II B.D. BEZ
1 1 s 3 23.36 WEDLER Weronika KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +2.5 M
2 2 s 3 23.81 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U23 PM +2.5 M MODELSKI Michał # Z/2684/11 2019 MM
3 3 s 3 24.20 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +2.5 I
4 4 s 3 24.68 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP +2.5 I
5 7 s 3 25.10 CEGLAREK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 88 U23 WP +2.5 II #
800 m K
1 1 s 1 2:08.26 CICHOCKA Angelika SKLA Sopot # 88 U23 PM I LEWANDOWSKI Tomasz # Z/4203/11 2019 MM
2 2 s 1 2:08.64 CIEŚLAK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola 89 U23 PK I #
3 3 s 1 2:08.88 HARASIM Monika AZS-AWF Warszawa # 88 U23 MZ I
4 4 s 1 2:11.40 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U23 PK II #
5 5 s 1 2:12.10 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin 90 U23 LU II B.D. B.D. # 1
6 6 s 1 2:12.48 KELLER Marta OKS Start Otwock 90 U23 MZ II B.D. # BEZ
7 9 s 1 2:13.17 JAKIMOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN II
8 15 s 1 2:26.65 KRUCHOWSKA Patrycja OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP --
1 7 s 2 2:12.80 PASEK Magdalena TS AKS Chorzów # 90 U23 SL II ZIEMBA Dariusz # Z/2957/11 2019 1
2 8 s 2 2:13.15 STANKIEWICZ Magdalena LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89 U23 PD II
3 10 s 2 2:14.69 HAYDER Kamilia KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA II MIREK Wacław # Z/1926/11 2019 1
4 11 s 2 2:15.99 SŁAWIK Maria KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz # Z/0092/11 2018 1
5 12 s 2 2:17.13 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0795/11 2019 1
6 13 s 2 2:18.12 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U23 MZ III B.D. # 1
7 14 s 2 2:25.88 WIERZBICKA Magdalena ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB -- B.D. 2
1 1 w 1 2:23.21 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA III ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1 780
2 2 w 1 2:30.07 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM -- # 692
3 3 w 1 2:32.67 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -- # 660
4 4 w 1 2:33.39 SAKOWICZ Alicja AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -- # 651
5 5 w 1 2:34.05 MARCINIAK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM -- 643
6 6 w 1 2:34.82 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U23 MZ -- ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2019 M 634
7 7 w 1 2:34.89 MALINOWSKA Andżelina UKS Cyprianka 89 U23 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz Z/4939/11 2011 3 633
8 8 w 1 2:35.05 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U23 DS -- 631
9 9 w 1 2:38.88 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -- # 586
10 10 w 1 2:47.22 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM -- # 493
5000 m K
1 f 1 16:43.25 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA I KRÓL Zbigniew Z/0090/11 2019 M
2 f 1 16:47.11 POŻAROWSZCZYK Karolina UKS Barnim Goleniów 89 U23 ZP I B.D. B.D. 3
3 f 1 16:59.83 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów # 89 U23 PK I KOWAL Piotr # Z/0093/11 2018 MM
4 f 1 17:04.33 GUZ Katarzyna MKS Żak Biała Podlaska 89 U23 LU I
5 f 1 17:07.30 KRAWCZYŃSKA Marta STS Pomerania Szczecin # 88 U23 ZP I CHABOWSKI Marcin # Z/5825/15 2017 1
6 f 1 17:19.50 LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 90 U23 WN II WOSIEK Jacek # Z/3500/11 2019 MM
7 f 1 17:26.40 KOZŁOWSKA Karolina MLKS Ostróda 90 U23 WN II
8 f 1 17:58.04 PASZKIEWICZ Izabela AZS UMCS Lublin 88 U23 LU II JAKUBOWSKI Marek # Z/2651/11 2019 MM
9 f 1 17:59.31 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 90 U23 PM II POBŁOCKI Piotr Z/0671/11 2019 2
10 f 1 18:02.09 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90 U23 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/3112/11 2019 M
11 f 1 18:10.28 WRÓBLEWSKA Monika AZS-AWF Gorzów 89 U23 LB II #
12 f 1 19:06.37 KULKA Regina ULKS Lipinki 89 U23 MA III WOJNA Anna Z/5014/11 2015 2
400 m pł K K
1 1 s 1 57.23 KOŚCIELNIAK Marzena SL Olimpia Poznań # 89 U23 WP M
2 2 s 1 57.98 MATUSIŃSKA Tina UKS Chromik Mysłowice # 88 U23 SL M #
3 3 s 1 59.86 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS I ROŻEJ Marek Z/3750/11 2019 MM
4 4 s 1 61.35 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa # 90 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/2534/11 2019 M
5 5 s 1 61.63 KOPYCKA Monika KS Podlasie Białystok # 89 U23 PD I #
6 6 s 1 61.96 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń 88 U23 KP I BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2411/11 2018 2
7 10 s 1 62.65 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka # 89 U23 MA II KRÓL Zbigniew # Z/1912/11 2019 1
8 12 s 1 63.40 TRAWIŃSKA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS II
2 7 s 2 62.13 LABUDDA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 90 U23 PM I B.D. BEZ
3 8 s 2 62.25 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS I #
4 9 s 2 62.35 GOLICZ Malwina SL Olimpia Poznań # 90 U23 WP I B.D. 2
5 11 s 2 62.99 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP II JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M
6 13 s 2 63.74 STĘPNIK Agata AZS UMCS Lublin 90 U23 LU II B.D. B.D. BEZ
7 14 s 2 65.79 BANASIK Monika WKS Wawel Kraków 90 U23 MA II #
8 15 s 2 67.01 STRZYŻ Izabela SKLA Sopot 90 U23 PM III
1 p 2 61.51 KONERT Anita AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB I
4x400 m K
1 1 s 1 3:44.83 KSIĄŻEK Martyna
PASEK Magdalena
HANDZLIK Jolanta
MATUSIŃSKA Tina
AZS-AWF Katowice 89
90
89
88
U23 SLK --
ZIEMBA Dariusz

Z/2957/11
2019
1
2 2 s 1 3:47.24 TRAWIŃSKA Joanna
SZYRWIEL Aleksandra
ŚWIERCZYK Martyna
LINKIEWICZ Joanna
KS AZS AWF Wrocław 88
89
89
90
U23 DOL --


ROŻEJ Marek
Z/3750/11
2019
MM
3 5 s 1 3:51.57 KORZENIECKA Paulina
PARSZCZYŃSKA Izabela
SAKOWICZ Alicja
KIEŁBASIŃSKA Anna
AZS-AWF Warszawa 89
88
88
90
U23 MAZ --
DĄBROWSKI Tomasz B.D.

MODELSKI Michał
Z/0795/11
Z/2684/11
2019
2019
1
MM
4 6 s 1 3:51.85 BRZEZIŃSKA Anna
JACNIAK Małgorzata
STĘPNIK Agata
JACNIAK Ewa
AZS UMCS Lublin 90
90
90
90
U23 LBE --
B.D. B.D. B.D. B.D.
B.D. B.D.
B.D. B.D.
BEZ
BEZ
1
5 8 s 1 3:54.91 GIZA Karolina
HAYDER Kamilia
SŁAWIK Maria
BRONIATOWSKA Katarzyna
KS AZS AWF Kraków 89
88
89
90
U23 MLP -- KRÓL Zbigniew
MIREK Wacław
SUDOŁ Grzegorz
KRÓL Zbigniew
Z/1912/11
Z/1926/11
Z/0092/11
Z/0090/11
2019
2019
2018
2019
1
1
1
M
1 3 s 2 3:49.06 ŁUKASIEWICZ Wioletta
GOLICZ Malwina
CEGLAREK Agnieszka
KOŚCIELNIAK Marzena
TS Olimpia Poznań 90
90
88
89
U23 WLP -- SZUDROWICZ Stanisław
B.D.

Z/5015/11
2011
BEZ
2
2 4 s 2 3:50.86 ANKIEWICZ Emilia
LABUDDA Natalia
KLAWITER Paulina
WESOŁOWSKA Katarzyna
AZS-AWFiS Gdańsk 90
90
89
90
U23 POM -- WOŁKOWYCKI Andrzej
B.D.

Z/2534/11
2019
M
BEZ
3 7 s 2 3:54.42 SENDEREK Żaklina
SADŁOWSKA Daria
WIERZBICKA Magdalena
SADŁOWSKA Kinga
ZLKL Zielona Góra 89
90
89
90
U23 LBU --
B.D.
B.D.
2
2
4 9 s 2 3:56.54 KARPOWICZ Katarzyna
KIĄCA Magdalena
HYJEK Katarzyna
FRANIECZEK Justyna
KS AZS AWF Wrocław 90
90
90
89
U23 DOL --


MARCINIAK Roman
Z/3752/11
2019

5 10 s 2 4:04.33 BANASIAK Monika
BODURKA Agnieszka
OBRAŁ Jadwiga
SUCHOWIECKA Paula
WKS Wawel Kraków 90
89
89
89
U23 MLP --

B.D.
NOWAK Marcin

1
6 11 s 2 4:12.90 STANKIEWICZ Magdalena
WINCZEWSKA Ewa
MIRECKA Anna
STEPANIUK Ewa
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89
90
89
90
U23 POD --
B.D.

3
W dal K
1 1 w 1 5.89 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM -0.5 I # 816
2 2 w 1 5.81 MARCINIAK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM +0.2 I 792
3 3 w 1 5.76 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U23 MZ +0.8 II ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2019 M 777
4 4 w 1 5.56 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +0.6 II ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1 717
5 5 w 1 5.55 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U23 DS +0.1 II 715
6 6 w 1 5.54 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM -1.2 II # 712
7 7 w 1 5.34 SAKOWICZ Alicja AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -0.1 III # 654
8 8 w 1 5.24 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -0.5 III # 626
9 9 w 1 5.16 MALINOWSKA Andżelina UKS Cyprianka 89 U23 KP -0.1 III MAŃKOWSKI Mariusz Z/4939/11 2011 3 603
10 10 w 1 5.02 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ +0.4 -- # 565
Trójskok K
1 f 1 13.72 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP +0.5 M JAGACIAK Jarosław Z/3725/11 2018 MM
2 f 1 13.12 STARZAK Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU +0.2 I #
3 f 1 12.76 PŁONKA Katarzyna SKLA Sopot # 88 U23 PM +0.2 I
4 f 1 12.75 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U23 KP +0.7 I #
5 f 1 12.62 BAJKO Anna BKS Bydgoszcz 90 U23 KP -0.3 I
6 f 1 12.33 CICHOWLAS Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 88 U23 WP +0.3 I KACZOR Mieczysław B.D. # Z/2495/11 2013 1
7 f 1 12.08 ŻEBROWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL +0.7 I
8 f 1 11.67 DUDA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL 0.0 II B.D. 3
9 f 1 11.65 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 90 U23 MZ +0.6 II RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2087/11 2017 1
10 f 1 11.62 GRABOWSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +1.2 II
11 f 1 11.60 MADEJ Anna AZS Łódź 90 U23 LD +2.4 II B.D. BEZ
12 f 1 11.39 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U23 LD -0.5 III KRAKOWIAK Lech Z/1902/11 2019 3
Dysk (1) K
1 f 1 46.50 DUDZIŃSKA Agnieszka RLTL ZTE Radom # 88 U23 MZ I #
2 f 1 44.07 JAKUŁA Dominika MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD I B.D. B.D. 2
3 f 1 41.79 WEISS Marta MUKS Kadet Rawicz # 90 U23 WP II #
4 f 1 40.34 STACH Iwona AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 U23 OP II #
5 f 1 40.19 WEŁNA Emilia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U23 LU II
6 f 1 39.33 ULICKA Monika MLKL Płock 90 U23 MZ II
7 f 1 39.32 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP II NOWAK Grzegorz # Z/2107/11 2019 M
8 f 1 36.30 SZKLAREK Paulina AZS Łódź 89 U23 LD III
9 f 1 34.76 ODROBNA Marta AZS-PWSZ Gorzów 88 U23 LB III
10 f 1 34.59 PLECHTA Marzena KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA III
Młot (4) K
1 f 1 62.93 FIODOROW Joanna OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP M WOJTULEWICZ Malwina # Z/2822/11 2019 MM
2 f 1 62.31 SZEWA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U23 KP M
3 f 1 56.74 JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 90 U23 KP I
4 f 1 56.69 WEISS Marta MUKS Kadet Rawicz # 90 U23 WP I #
5 f 1 54.50 PIETRZAK Zofia AZS UMCS Lublin 89 U23 LU I
6 f 1 46.42 FILIPIAK Joanna MUKS Park Zduńska Wola 90 U23 LD II
7 f 1 46.10 KOPEĆ Katarzyna KKL Kielce 88 U23 SK II
8 f 1 45.26 PIETRZAK Ewa MUKS Park Zduńska Wola 89 U23 LD II B.D. B.D. BEZ
9 f 1 42.53 SOBIECH Emilia RKS Skra Warszawa 88 U23 MZ III B.D. 2
10 f 1 38.77 MORAWIN Barbara AZS-AWF Gorzów 89 U23 LB III
11 f 1 33.19 BUGAŁA Małgorzata MUKS Park Zduńska Wola 88 U23 LD --
Oszczep (600) K
1 1 w 1 40.49 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM II # 677
2 2 w 1 39.68 MARCINIAK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM II 661
3 3 w 1 39.32 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III # 654
4 4 w 1 36.30 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ III # 596
5 5 w 1 35.40 MALINOWSKA Andżelina UKS Cyprianka 89 U23 KP III MAŃKOWSKI Mariusz Z/4939/11 2011 3 579
6 6 w 1 34.63 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U23 MZ III ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2019 M 565
7 7 w 1 32.31 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM -- # 520
8 8 w 1 31.92 SAKOWICZ Alicja AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -- # 513
9 9 w 1 30.94 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -- # 494
10 10 w 1 30.20 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U23 DS -- 480
11 11 w 1 30.15 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -- ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1 479
7-bój K
2 p 5224 MARCINIAK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM M
1 5417 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM M #
2 5146 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U23 MZ I ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2019 M
3 5069 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ I #
4 4842 SAKOWICZ Alicja AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ I #
5 4684 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM I #
6 4464 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA II ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1
7 4395 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U23 DS II
8 4219 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ II #
9 4136 MALINOWSKA Andżelina UKS Cyprianka 89 U23 KP III MAŃKOWSKI Mariusz Z/4939/11 2011 3
200 m M
1 3 s 1 21.53 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa 90 U23 MZ +2.5 I B.D. # 1
2 6 s 1 21.75 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok # 89 U23 PD +2.5 I
3 8 s 1 22.02 BEDNARCZYK Sebastian niest. Kraków # 89 U23 MA +2.5 II B.D. #
4 10 s 1 22.17 PARTYKA Michał CWKS Resovia Rzeszów 89 U23 PK +2.5 II
5 11 s 1 22.21 SOBÓR Damian WKS Wawel Kraków 88 U23 MA +2.5 II KOLODZIEJ Roman 2
6 13 s 1 22.30 CICHECKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL +2.5 II #
7 16 s 1 22.67 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz 89 U23 LD +2.5 II B.D. # 3
1 1 s 2 21.44 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice 88 U23 SL +1.6 M #
2 2 s 2 21.48 ROSZKOWSKI Grzegorz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U23 LU +1.6 I
3 4 s 2 21.57 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP +1.6 I OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
4 5 s 2 21.67 DZIKOWSKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U23 LU +1.6 I #
5 7 s 2 21.85 BORYS Maciej AZS-AWF Katowice 90 U23 SL +1.6 I #
6 9 s 2 22.08 BAGIŃSKI Cezary AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +1.6 II
7 12 s 2 22.24 KAROLAK Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U23 LU +1.6 II
1 14 s 3 22.49 BĄCZYK Jarosław UKS Lisy Zgierz 88 U23 LD +1.4 II #
2 15 s 3 22.63 HERMANOWICZ Emil KS Podlasie Białystok 90 U23 PD +1.4 II
3 17 s 3 22.70 MAZOWIECKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U23 LU +1.4 II B.D. 1
4 18 s 3 22.75 ŁYSIK Piotr OKS Start Otwock 90 U23 MZ +1.4 II B.D. # BEZ
800 m M
1 1 s 1 1:49.06 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89 U23 LD I B.D. # Z/2880/11 2019 MM
2 2 s 1 1:50.62 KRAWCZYK Szymon WKS Śląsk Wrocław # 88 U23 DS I #
3 3 s 1 1:50.87 ŻEBROWSKI Krzysztof SKS Feniks Siedlce # 90 U23 MZ I B.D. # Z/1931/11 2017 1
4 4 s 1 1:51.24 MOSTRĄG Arkadiusz SKB Kraśnik 88 U23 LU I
5 5 s 1 1:51.34 CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza # 88 U23 MA I CZERWIŃSKI ADAM Z/3849/11 2019 1
6 6 s 1 1:52.19 ŻUBROWSKI Damian LKS Maraton Turek 89 U23 WP II B.D. 1
7 7 s 1 1:52.71 ŻYWOT Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL II
8 8 s 1 1:53.05 ASKUNTOWICZ Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS II B.D. 3
9 9 s 1 1:53.13 JAROSZ Wojciech KLKS Juventa-Kobex Starachowice 89 U23 SK II JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/1458/11 2015 3
10 10 s 1 1:53.30 RAJCZAK Rafał OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP II B.D. 2
11 16 s 1 1:54.98 MESYASZ Przemysław CKS Budowlani Częstochowa 90 U23 SL II
1 11 s 2 1:53.61 ŁUSZCZYŃSKI Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 89 U23 SL II B.D. 3
2 12 s 2 1:53.78 KALINOWSKI Grzegorz MKL Toruń 90 U23 KP II WOŹNIAK Jacek Z/5137/15 2018 M
3 13 s 2 1:53.87 PERZ Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS II
4 14 s 2 1:53.88 OCIEPKA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 88 U23 SL II
5 15 s 2 1:54.21 KAMIŃSKI Paweł MKS Polonia Warszawa 90 U23 MZ II
6 17 s 2 1:55.39 SZUSTOWICZ Krystian AZS UMCS Lublin 89 U23 LU II #
7 18 s 2 1:55.63 UCIECHOWSKI Marcin LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie # 88 U23 WP II B.D. # Z/3364/11 2019 BEZ LDK!
8 19 s 2 1:55.67 ŚWINIARSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn # 89 U23 WN II
9 20 s 2 1:56.45 ZAGDAŃSKI Dariusz KKL Kielce 89 U23 SK II #
10 21 s 2 1:59.26 MAJEWSKI Michał LKS Maraton Turek 89 U23 WP III STANISLAWSKI Krzysztof 3
11 22 s 2 2:00.96 WIERZCHOWSKI Bartłomiej LKS Pomorze Stargard 90 U23 ZP III
12 23 s 2 2:03.15 PUŁAWSKI Rafał KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD --
1500 m M
1 1 w 1 4:34.38 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB -- # 716
2 2 w 1 4:51.44 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -- 610
3 3 w 1 4:53.14 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ -- RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1 600
4 4 w 1 5:03.88 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 89 U23 MZ -- 538
5 5 w 1 5:04.90 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ -- 532
6 6 w 1 5:05.22 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek 90 U23 ZP -- 530
7 7 w 1 5:08.61 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz 89 U23 KP -- 511
8 8 w 1 5:10.87 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U23 SL -- B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2019 2 499
9 9 w 1 5:13.88 GRUDZIŃSKI Artur AZS-AWF Gorzów 88 U23 LB -- 482
5000 m M
1 1 s 1 14:49.15 OLEJARZ Artur MKL Szczecin # 88 U23 ZP II MURAWSKI Zbigniew # Z/1405/11 2019 2
2 3 s 1 14:49.90 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard # 89 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew # Z/2160/11 2019 1
3 4 s 1 14:50.18 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 89 U23 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1331/11 2019 MM
4 6 s 1 14:50.91 KACZMAREK Jakub TS Olimpia Poznań 88 U23 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1191/11 2011 3
5 7 s 1 14:52.50 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89 U23 SL II MARMUR Stanisław Z/2967/11 2019 1
6 9 s 1 14:54.83 ANKIEL Arkadiusz WLKS Wrocław 89 U23 DS II B.D. 1
7 10 s 1 14:55.45 BŁAZIŃSKI Marcin WKB Meta Lubliniec # 88 U23 SL II #
8 12 s 1 14:56.80 SZNURA Szymon OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP II #
9 14 s 1 15:08.44 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U23 PD II JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4091/11 2019 2
10 15 s 1 15:08.91 NOWICKI Adam MKL Szczecin # 90 U23 ZP II MURAWSKI Zbigniew Z/0676/11 2019 M
11 16 s 1 15:11.88 SZEWCZYK Dawid CKS Budowlani Częstochowa 88 U23 SL II B.D. 2
12 17 s 1 15:12.95 MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól # 88 U23 LB II BIESIADA Ryszard Z/2639/11 2019 3
13 18 s 1 15:14.58 KIERZEK Adam SL Olimpia Poznań # 89 U23 WP II B.D. # 2
14 20 s 1 15:17.31 ZUBRZYCKI Mateusz LLKS Osowa Sień 90 U23 LB III #
15 21 s 1 15:22.43 KLAYBOR Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 90 U23 PM III
16 22 s 1 15:27.05 CZAPLA Piotr UKS Olimpia Zabrze # 90 U23 SL III GAJEWSKI Wojciech B.D. # Z/2436/11 2017 2
17 23 s 1 15:29.06 SZCZEŚNIEWSKI Miłosz LLKS Osowa Sień 89 U23 LB III ORŁOWSKI Andrzej # Z/3525/11 2016 2
1 2 s 2 14:49.20 BARAN Przemysław WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS II
2 5 s 2 14:50.49 WAKULUK Adam KS Podlasie Białystok 88 U23 PD II CHYLIŃSKI Romuald Z/1205/16 2017 2
3 8 s 2 14:53.71 PIWKO Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM II
4 11 s 2 14:56.29 DĄBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U23 PD II B.D. Z/2532/11 2019 2
5 13 s 2 15:05.25 WOŹNIAK Jakub WKS Wawel Kraków 90 U23 MA II B.D. # 3
6 19 s 2 15:17.00 NOGA Damian UKS Żaczek Połaniec # 89 U23 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2654/11 2013 2
7 24 s 2 15:36.70 BRAWATA Adam WLKS Wrocław 90 U23 DS III
8 25 s 2 15:38.24 BUCZAK Tomasz KS Agros Zamość 89 U23 LU III
9 26 s 2 15:43.11 GONTARCZYK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS III #
10 27 s 2 15:45.56 SLADEK Dominik UKS Olimpia Zabrze # 88 U23 SL III B.D. 3
11 28 s 2 15:51.14 PIECH Kacper WKS Wawel Kraków 90 U23 MA III
12 29 s 2 16:08.67 WIRKUS Łukasz ULKS Talex Borzytuchom 88 U23 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/0524/12 2014 BEZ
110 m pł M
1 1 w 1 15.10 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz 89 U23 KP -1.5 II 837
2 2 w 1 15.33 PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -1.5 II 810
3 3 w 1 15.36 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -1.5 II 807
4 4 w 1 15.37 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 89 U23 MZ -1.5 II 805
5 5 w 1 15.52 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ -1.5 II 788
1 6 w 2 15.71 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek 90 U23 ZP +0.3 II 766
2 7 w 2 16.91 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ +0.3 -- RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1 634
3 8 w 2 18.47 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U23 SL +0.3 -- B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2019 2 480
4 9 w 2 18.70 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB +0.3 -- # 459
5 10 w 2 20.39 GRUDZIŃSKI Artur AZS-AWF Gorzów 88 U23 LB +0.3 -- 319
400 m pł M
1 1 s 1 51.72 BARANOWSKI Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS I
2 2 s 1 51.95 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 U23 MA I B.D. # Z/4054/11 2019 1
3 3 s 1 52.19 BOGUSZ Igor KS Wejher Wejherowo # 89 U23 PM I WALCZAK Mariusz # Z/0282/11 2019
4 4 s 1 52.41 PORZĄDNY Sebastian AZS Łódź 88 U23 LD I B.D. 1
5 5 s 1 52.63 PIETRZAK Michał AZS-AWF Katowice 89 U23 SL I B.D. B.D. 1
6 6 s 1 53.39 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP I
7 7 s 1 53.83 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ I RADKE Karol # Z/1764/13 2019 BEZ
8 16 s 1 57.67 GRALA Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 88 U23 LB III SASKA Tomasz Z/1824/11 2012 2
1 8 s 2 54.40 KAŻURA Michał KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS I
2 9 s 2 54.60 SZAPOWAŁ Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 U23 OP II
3 10 s 2 54.88 KNIEFEL Bartosz MUKL Brodnica # 88 U23 KP II B.D. 2
4 11 s 2 54.99 KASZUBA Tomasz KL Gdynia 88 U23 PM II
5 12 s 2 55.29 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS II #
6 13 s 2 55.68 SOKALSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 89 U23 LB II
7 14 s 2 56.40 DUSZYŃSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS II
8 15 s 2 56.61 BUKOWSKI Dariusz SKLA Sopot 89 U23 PM III B.D. BEZ
4x400 m M
1 1 s 1 3:15.33 KAKAREKO Grzegorz
CHYLIŃSKI Daniel
NABIAŁEK Łukasz
LEONIK Marcin
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 90
90
89
90
U23 POD -- B.D.


1
2 2 s 1 3:16.75 JABŁOŃSKI Tomasz
GAJEWSKI Mateusz
WOJNO Arkadiusz
PORZĄDNY Sebastian
AZS Łódź 90
88
90
88
U23 LDZ --
B.D.
B.D.
B.D.
3
2
1
3 3 s 1 3:22.57 DUSZYŃSKI Wojciech
SKRZYPACZ Adrian
PERZ Krzysztof
WÓJCIK Karol
KS AZS AWF Wrocław 90
90
89
89
U23 DOL --


4 4 s 1 3:22.67 KOZŁOWSKI Jarosław
OSTROWSKI Artur
MARCINKOWSKI Dawid
SOBCZAK Michał
TS Olimpia Poznań 90
88
89
90
U23 WLP --
OSTROWSKI Ryszard
SZUDROWICZ Stanisław
Z/1186/11
Z/1192/11
2018
2011
BEZ
1
5 5 s 1 3:23.19 BUKOWSKI Dariusz
GAŁKA Kamil
SIROCKI Szymon
ŚWIGOŃ Jaromir
SKLA Sopot 89
88
90
90
U23 POM -- B.D.


BEZ
6 6 s 1 3:25.35 CICHECKI Mateusz
SZEWCZYK Mateusz
OCIEPKA Jakub
ŻYWOT Rafał
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90
89
88
89
U23 SLK --


Wzwyż M
1 f 1 2.14 KARGULEWICZ Artur WKS Śląsk Wrocław # 89 U23 DS I
2 f 1 2.11 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. # 88 U23 LB I LEWKOWICZ Zbigniew # Z/3787/11 2018 1
3 f 1 2.11 JABŁOŃSKI Adam OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP I B.D. # 1
4 f 1 2.08 GOŚCINIAK Marcin niest. Poznań # 89 U23 WP I
5 f 1 2.04 KIECANA Szymon KS Agros Zamość 89 U23 LU II
6 f 1 2.04 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS II
7 f 1 1.95 DUDA Michał ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB II
Tyczka M
1 f 1 5.50 MICHALSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U23 KP M
2 f 1 5.00 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U23 KP I CZAPIEWSKI Wiesław # Z/2184/11 2019 MM
3 f 1 4.90 LISIAK Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U23 KP I #
4 f 1 4.80 ŁOŚ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS I
5 f 1 4.60 JURGA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM I
6 f 1 4.60 SZCZEPAŃSKI Marcin OSOT Szczecin # 90 U23 ZP I #
7 f 1 4.40 ŁADO Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS II
8 f 1 4.20 CHMIELNIK Krzysztof niest. Z.Góra # 88 U23 LB II
1 1 w 1 4.90 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz 89 U23 KP I 880
2 2 w 1 4.40 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ II RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1 731
3 3 w 1 4.10 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ II 645
4 4 w 1 3.80 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ III 562
5 5 w 1 3.70 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek 90 U23 ZP III 535
6 6 w 1 3.20 PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -- 406
7 7 w 1 3.00 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U23 SL -- B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2019 2 357
8 8 w 1 2.80 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB -- # 309
9 9 w 1 2.40 GRUDZIŃSKI Artur AZS-AWF Gorzów 88 U23 LB -- 220
Trójskok M
1 f 1 15.95 LEWANDOWSKI Michał SKLA Sopot # 88 U23 PM +0.8 I MODELSKI Michał Z/2170/11 2016 M
2 f 1 15.90 UWIJAŁA Krzysztof MKS Sambor Tczew 90 U23 PM +2.8 I GALINSKI Tadeusz Z/2472/11 2019 2
3 f 1 15.53 HOFFMANN Karol MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD +2.4 I LIPIŃSKI Leszek ŁUKASIAK Michał # Z/3512/11 2019 M
4 f 1 15.31 BODZEK Tomasz WKS Wawel Kraków 88 U23 MA -0.6 I
5 f 1 15.30 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 89 U23 MZ +1.6 I RADKIEWICZ Przemysław Z/0308/11 2017 2
6 f 1 15.17 DELIMATA Wojciech MKL Toruń 90 U23 KP +0.5 I B.D. 1
7 f 1 15.03 RABOWSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS +1.3 I
8 f 1 14.84 AMBROZIK Przemysław AZS UMCS Lublin 88 U23 LU +0.1 I
9 f 1 14.73 MACHAJ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 88 U23 KP +1.1 II
10 f 1 14.68 BAUMGART Paweł BKS Bydgoszcz 90 U23 KP +1.9 II #
11 f 1 14.56 GRZĄŚLEWICZ Paweł GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP +0.6 II
12 f 1 14.48 BOGUSZ Marcin AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U23 PM +1.5 II
13 f 1 14.48 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa 89 U23 MZ +1.1 II GRABOLUS Marek BEZ
14 f 1 14.43 JANKOWIAK Paweł KS AZS AWF Poznań # 89 U23 WP +0.2 II BIERNACKI Jacek # Z/3936/11 2013 3
15 f 1 14.41 MATKOWSKI Grzegorz MKS Tempo Kęty 90 U23 MA -1.7 II #
16 f 1 14.38 TWARDOWSKI Adrian WKS Wawel Kraków 90 U23 MA +1.3 III #
17 f 1 14.11 BANDOCH Krzysztof KS Podlasie Białystok 90 U23 PD -0.3 III
Dysk (2) M
1 f 1 59.55 CZAJKOWSKI Przemysław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U23 KP M
2 f 1 55.96 PIETRASZKO Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP I
3 f 1 52.04 BOJKO Artur MKL Szczecin 88 U23 ZP I B.D. # 1
4 f 1 51.71 ROCH Bartosz KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA I
5 f 1 48.81 WĘGRZYN Piotr LLKS Pomorze Stargard 89 U23 ZP I #
6 f 1 48.48 WALKOWSKI Damian AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ I
7 f 1 47.79 BOSKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU I
8 f 1 46.65 TRACZ Robert AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM I
9 f 1 45.29 WRÓBLEWSKI Dawid MKS Start Lublin 89 U23 LU II WIEJAK Izydor B.D. Z/4189/11 2011 2
10 f 1 42.54 BELTER Artur MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD II B.D. B.D. 1
1 1 w 1 40.16 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz 89 U23 KP II 668
2 2 w 1 39.94 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ III 663
3 3 w 1 37.07 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III 605
4 4 w 1 33.18 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ -- RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1 527
5 5 w 1 32.41 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek 90 U23 ZP -- 512
6 6 w 1 30.93 PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -- 483
7 7 w 1 30.38 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U23 SL -- B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2019 2 472
8 8 w 1 29.65 GRUDZIŃSKI Artur AZS-AWF Gorzów 88 U23 LB -- 458
9 9 w 1 27.88 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 89 U23 MZ -- 423
10 10 w 1 25.93 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB -- # 385
Oszczep (800) M
1 1 w 1 54.25 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ III 652
2 2 w 1 51.08 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III 605
3 3 w 1 50.92 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz 89 U23 KP III 602
4 4 w 1 49.05 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ III RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1 575
5 5 w 1 48.46 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek 90 U23 ZP III 566
6 6 w 1 45.08 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U23 SL -- B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2019 2 516
7 7 w 1 43.92 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 89 U23 MZ -- 499
8 8 w 1 40.95 GRUDZIŃSKI Artur AZS-AWF Gorzów 88 U23 LB -- 456
9 9 w 1 38.21 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB -- # 416
10-bój M
1 7335 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz 89 U23 KP M
2 7060 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ M
3 6893 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ I
4 6400 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek 90 U23 ZP I
5 6039 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ II RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1
6 5749 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 89 U23 MZ III
7 5224 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U23 SL III B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2019 2
8 4966 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB -- #
9 4275 GRUDZIŃSKI Artur AZS-AWF Gorzów 88 U23 LB --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.3511879444122 sekund