Olsztyn 21.08.2010
Mityng LA
600 m K
1 s 1 1:36.44 STRUCIŃSKA Martyna KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN II #
2 s 1 1:38.28 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM --
3 s 1 1:39.95 STRUCIŃSKA Daria KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -- #
4 s 1 1:41.63 GIELATA Marlena AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL -- #
5 s 1 1:42.52 KULESA Monika KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN --
6 s 1 1:44.13 ŻUKOWSKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL IV
7 s 1 1:44.49 JAKUBCZYK Marlena MKS-MOS Katowice 94 U18 SL --
8 s 1 1:44.65 SZEWCZYK Kinga KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV
9 s 1 1:45.28 MULKITYN Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN IV
10 s 1 1:46.20 BUDNICKA Justyna MLKL Płock 95 U16 MZ V
1 s 2 1:55.13 WI¦NIEWSKA Sylwia LKS Lubawa 96 U16 WN --
2 s 2 1:56.96 WIĘCEK Katarzyna MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 96 U16 WN --
3 s 2 1:57.94 BACZEWSKA Marta LKS Lubawa 95 U16 WN --
4 s 2 1:58.15 MALINOWSKA Karolina LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża # 97 U14 PD --
5 s 2 1:58.38 ZIELIŃSKA Natalia GUKS Asy Dywity 97 U14 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław # BEZ
6 s 2 1:58.53 WI¦NIEWSKA Anna MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 95 U16 WN -- #
7 s 2 2:00.67 WOCHOWSKA Marlena MLKL Płock 95 U16 MZ --
8 s 2 2:16.75 JANUSZKIEWICZ Patrycja MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 97 U14 WN --
1000 m K
1 s 1 3:02.35 SKÓRA Agnieszka LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- BINDASZEWSKI Wiesław B.D. # Z/4586/11 2016 1
2 s 1 3:08.67 JAREMKO Nina UKS Jedynka Bartoszyce 94 U18 WN -- #
3 s 1 3:11.61 JEDAMSKA Karolina UKS MOSiR Działdowo 93 U18 WN --
4 s 1 3:12.01 TRZECIAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III PODOLAK Kazimierz PODOLAK Kazimierz # Z/1260/11 2019 2
5 s 1 3:12.68 STAŃCZAK Dominika KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN IV
6 s 1 2:43.55 HARASIM Monika AZS-AWF Warszawa # 88 U23 MZ --
6 s 1 3:17.22 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Działdowo 91 U20 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/4177/11 2019 3
9 s 1 2:45.04 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ --
2000 m K
8 s 1 6:26.24 LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 90 U23 WN -- WOSIEK Jacek # Z/3500/11 2019 MM
1500 m prz K
1 s 1 5:13.85 JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin # 92 U20 ZP -- MURAWSKI Zbigniew # Z/2131/11 2019
2 s 1 5:30.49 KOPEĆ Lucyna KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN III #
3 s 1 5:53.13 PARZYCHOWSKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN IV
4x100 m K
1 s 1 53.31 DZIADKO Małgorzata
STRUCIŃSKA Martyna
BEKISZ Izabella
SZCZERBACZEWICZ Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 95
95
95
96
U16 WMZ --


LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
3
2 s 1 53.57 ANKU Anna
ŻEBROWSKA Karina
GULCZYŃSKA Natalia
SZTADILÓW Paulina
LKS Olimpic Szczecin 96
97
97
96
U16 ZPO --

NOWICKI Bartosz B.D.
Z/1234/13
2019
1
3 s 1 57.29 GORˇCA Emilia
KUBICKA Alicja
DYMEK Klaudia
BRZOZOWSKA Agnieszka
KS AZS UWM Olsztyn 97
97
98
97
U14 WMZ --


B.D.

4 s 1 58.94 WI¦NIEWSKA Sylwia
MALISZEWSKA Magdalena
PIOTROWICZ Sandra
KARCZEWSKA Magdalena
LKS Lubawa 96
97
97
97
U16 WMZ --


Wzwyż K
1 1.75 KWA¦NIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB I B.D. # M
2 1.65 GAJEWSKA Monika MLKL Płock 93 U18 MZ II
3 1.55 AUGUSTYN Dominika AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL III B.D. 3
4 1.50 KISZEWSKA Kornelia MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP IV
5 1.45 GABERT Klaudia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP IV
6 1.40 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- #
7 1.40 NISKA Iwona MLKL Płock 96 U16 MZ V
8 1.40 KRZYSZTOFIK Agata MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP V
9 1.35 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2019 3
10 1.30 GÓRA Katarzyna MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL --
11 1.25 GLAUER Patrycja MKS-MOS Katowice 97 U14 SL --
12 1.25 ADAMIEC Martyna MKS-MOS Katowice 97 U14 SL -- B.D. BEZ
13 1.25 JEMIOŁO Julia MKS Kusy Szczecin 98 U14 ZP --
14 1.20 SOBOLEWSKA Anna MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP --
W dal K
1 5.35 SZEWCZAK Katarzyna MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ +1.0 III
2 5.18 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP +0.5 III OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
3 5.02 AUGUSTYN Dominika AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL +3.0 IV B.D. 3
4 4.78 KWIATKOWSKA Marta WKS Wawel Kraków # 90 U23 MA +3.5 -- #
5 4.72 CHRU¦CIEL Andżelika MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ +2.1 V
6 4.70 BURAKIEWICZ Katarzyna PKS Gwardia Szczytno 97 U14 WN +1.5 V BUKOWIECKI Ireneusz Z/0115/13 2015 4
7 4.62 MILEWSKA Magdalena LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 92 U20 WN +1.8 -- #
8 4.46 ADAMIEC Martyna MKS-MOS Katowice 97 U14 SL +0.2 -- B.D. BEZ
9 4.43 JAKUBOWSKA Karolina PKS Gwardia Szczytno # 95 U16 WN +1.0 -- BUKOWIECKI Ireneusz # Z/2868/11 2014 2
10 4.41 GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 96 U16 WN +2.8 --
11 4.31 SIKORSKA Jolanta PKS Gwardia Szczytno 95 U16 WN +1.1 --
12 4.19 GÓRA Katarzyna MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL +2.2 --
13 4.16 BRZOZOWSKA Angelika LKS Lubawa 96 U16 WN +2.4 -- #
14 3.95 KARCZEWSKA Magdalena LKS Lubawa 97 U14 WN +0.9 --
15 3.90 ŻALIŃSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +0.6 -- #
16 3.80 SULIKOWSKA Martyna GUKS Asy Dywity 98 U14 WN +2.0 -- #
17 3.32 PIOTROWICZ Sandra LKS Lubawa 97 U14 WN +1.9 -- #
18 3.18 MALISZEWSKA Magdalena LKS Lubawa 97 U14 WN +3.1 -- #
Kula (3) K
1 11.16 MO¦ Patrycja MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL III #
2 11.08 SZCZUTOWSKA Anna MLKL Płock 95 U16 MZ III #
3 10.41 JAKUBOWSKA Karolina PKS Gwardia Szczytno # 95 U16 WN IV BUKOWIECKI Ireneusz # Z/2868/11 2014 2
4 9.85 KOŁODZIEJSKA Andżelika MLKL Płock 95 U16 MZ IV
5 8.97 WI¦NIEWSKA Sylwia LKS Lubawa 96 U16 WN V
6 8.68 WRONKA Marlena RKS ŁódĽ # 96 U16 LD -- B.D. # BEZ
7 8.23 GULEWSKA Aleksandra PKS Gwardia Szczytno 96 U16 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz
8 8.22 ŁUKSZO Natalia PKS Gwardia Szczytno 95 U16 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz
9 7.88 BABIAK Karolina LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP --
10 7.79 MICHALSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ -- #
11 7.61 GRALEWSKA Dominika LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP --
12 7.29 RĘBI¦ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ -- BHEBHE Urszula B.D. # Z/1971/11 2019 2
13 7.12 KAMIEŃ Magdalena AZS-AWF Warszawa 96 U16 MZ -- #
Kula (4) K
1 11.47 ULICKA Monika MLKL Płock 90 U23 MZ III
2 9.21 MALISZEWSKA Angelika LKS Lubawa 92 U20 WN IV B.D. 4
3 8.21 CZAJKA Dorota KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
4 8.10 FILIPIAK Honorata LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 91 U20 WN -- #
5 7.48 RYCHEL Hanna MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -- #
Dysk (0.75) K
1 27.64 SZCZUTOWSKA Anna MLKL Płock 95 U16 MZ V #
2 25.71 KOŁODZIEJSKA Andżelika MLKL Płock 95 U16 MZ V
3 25.67 WRONKA Marlena RKS ŁódĽ # 96 U16 LD V B.D. # BEZ
4 22.94 MICHALSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ -- #
5 22.85 RYCHEL Hanna MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -- #
6 22.05 WI¦NIEWSKA Sylwia LKS Lubawa 96 U16 WN --
7 20.12 RĘBI¦ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ -- BHEBHE Urszula B.D. # Z/1971/11 2019 2
8 19.60 DYREK Konstancja AZS-AWF Warszawa 97 U14 MZ -- CICHOSZ Sandra # 2
9 16.66 KAMIEŃ Magdalena AZS-AWF Warszawa 96 U16 MZ -- #
Dysk (1) K
1 38.68 LYTEK Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA II
2 37.24 DUSZA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL II
3 37.23 ULICKA Monika MLKL Płock 90 U23 MZ II
4 18.92 KARCZEWSKA Karolina LKS Lubawa 94 U18 WN --
Oszczep (600) K
1 44.64 BOŁDYSZ Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM I WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2019 1
2 30.88 FILIPIAK Honorata LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 91 U20 WN IV #
3 28.19 CZAJKA Dorota KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
4 27.03 KARCZEWSKA Karolina LKS Lubawa 94 U18 WN --
5 26.65 JAKUBOWSKA Karolina PKS Gwardia Szczytno # 95 U16 WN V BUKOWIECKI Ireneusz # Z/2868/11 2014 2
6 25.07 MALISZEWSKA Angelika LKS Lubawa 92 U20 WN -- B.D. 4
7 24.30 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2019 3
8 21.59 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- #
9 20.95 NISKA Iwona MLKL Płock 96 U16 MZ --
10 18.70 GLAUER Patrycja MKS-MOS Katowice 97 U14 SL --
11 18.49 DYREK Konstancja AZS-AWF Warszawa 97 U14 MZ -- CICHOSZ Sandra # 2
600 m M
1 s 1 1:29.94 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ III WˇSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof # Z/1267/11 2019 2
2 s 1 1:31.46 ZASADA Tomasz MLKL Płock 94 U18 MZ --
3 s 1 1:32.42 MECH Arkadiusz MKS-MOS Katowice 94 U18 SL -- BONK Stanisław BEZ
4 s 1 1:33.25 KLIMCZYK Kamil MKS-MOS Katowice 96 U16 SL IV
5 s 1 1:41.58 JACKIEWICZ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U14 KP -- B.D. # 2
6 s 1 1:44.01 KUPIŃSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL --
7 s 1 1:49.35 ORGANISTA Jakub MKL Maraton ¦winouj¶cie # 95 U16 ZP -- #
1 s 2 1:35.68 GRABOWSKI Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL V #
2 s 2 1:36.06 FALKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
3 s 2 1:40.47 SKRZECZ Remigiusz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U16 WN --
4 s 2 1:41.48 KALICZYŃSKI Michał UKS Jedynka Bartoszyce 97 U14 WN --
5 s 2 1:44.52 CZUBKOWSKI Damian GUKS Asy Dywity 96 U16 WN -- #
6 s 2 1:46.09 PAZIK Kamil LKS Olimpic Szczecin 96 U16 ZP --
7 s 2 1:47.92 WYHADAŃCZUK Michał LKS Olimpic Szczecin 96 U16 ZP --
800 m M
1 s 1 1:51.97 PODOLAK Michał KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN II
2 s 1 1:54.56 ¦WINIARSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn # 89 U23 WN II
3 s 1 2:03.77 JURGIEWICZ Bartosz MKL Szczecin # 90 U23 ZP -- B.D. 2
4 s 1 2:04.56 NAJMOWICZ Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
5 s 1 2:04.74 NAJMOWICZ Sebastian KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN IV
6 s 1 2:15.85 GÓRSKI Artur LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP -- B.D. BEZ
1000 m M
1 s 1 2:35.50 ROGOWSKI Zbigniew KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN -- #
2 s 1 2:40.63 WOJTALIK Oskar AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ -- B.D. # BEZ
3 s 1 2:40.76 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL -- B.D. B.D. B.D. # Z/0972/11 2019
4 s 1 2:41.63 MIEDZIŃSKI Krzysztof MKS Truso Elbl±g 92 U20 WN --
5 s 1 2:42.52 PUCH Denis LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- B.D. BEZ
7 s 1 2:43.96 JANOWSKI Filip MKL Szczecin # 91 U20 ZP -- B.D. B.D. B.D. BINDASZEWSKI Wiesław # , Z/1235/13 , 2019 2
8 s 1 2:44.55 HADER Rafał SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP IV #
10 s 1 2:45.20 MYSERA Emil MLKL Płock 93 U18 MZ --
11 s 1 2:47.24 MIKOŁAJCZYK Mateusz LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
12 s 1 2:48.15 ¦WITAŁA Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -- B.D. BEZ
13 s 1 2:49.31 BŁASZCZAK Rafał MLKL Płock 95 U16 MZ IV
14 s 1 2:53.40 DUDKIEWICZ Przemysław MKS-MOS Katowice 95 U16 SL V
15 s 1 2:54.66 CZERWIEŃ Karol MKS Truso Elbl±g 95 U16 WN V
16 s 1 2:57.10 GOŁĘBIOWSKI Mateusz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U16 WN V
17 s 1 2:59.73 KRUPCZYŃSKI Michał LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
18 s 1 3:07.92 WODZYŃSKI Artur UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN --
19 s 1 3:11.04 MATEUSIAK Cezary KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
20 s 1 3:19.65 KOZŁOWSKI Bartosz MKS Truso Elbl±g # 96 U16 WN --
2000 m M
1 s 1 5:51.34 WOROBIEC Dawid UKS Jedynka Bartoszyce 90 U23 WN -- #
2 s 1 6:10.50 WÓJCIK Paweł UKS Jedynka Bartoszyce 91 U20 WN --
3 s 1 6:10.87 LIPIŃSKI Szymon KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -- B.D. BEZ
4 s 1 6:11.21 ZŁOTUCHA Łukasz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U16 WN IV
5 s 1 6:12.31 FEDAN Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
6 s 1 6:17.12 CHMIELIŃSKI Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV #
7 s 1 6:23.58 BEKIER Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V #
4x100 m M
1 s 1 43.66 OSTAPIUK Mateusz
OZDARSKI Łukasz
GIESZCZYŃSKI Rafał
ZALEWSKI Karol
KS AZS UWM Olsztyn 93
94
94
93
U18 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
B.D. B.D.

OGONOWSKI Jakub
Z/1268/11
Z/2480/11
2019
2019
2
2
MM
2 s 1 45.32 TARNOWSKI Łukasz
LENDZION Maciej
NIEMIEC Sebastian
DYBCZYŃSKI Arkadiusz
AZS-AWF Warszawa 93
92
92
94
U20 MAZ --


3 s 1 47.79 MISIEWICZ Michał
NAKONIECZNY Łukasz
ŁUGOWSKI Patryk
BACZEWSKI Mateusz
KS AZS UWM Olsztyn 95
95
95
95
U16 WMZ -- WˇSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof


Z/1267/11
2019
2
4 s 1 48.40 RY¦ Daniel
NI¬NIK Daniel
MROWIEC Kornel
GULCZYŃSKI Bartosz
LKS Olimpic Szczecin 96
95
95
95
U16 ZPO --
BINDASZEWSKA Hanna

BINDASZEWSKA Hanna B.D.
Z/4454/11
Z/4582/11
2015
2014
2
3
Wzwyż M
1 1.90 RADASZKIEWICZ Mateusz MLKL Płock 89 U23 MZ III
2 1.83 NOGAL Kamil MLKL Płock 93 U18 MZ III
3 1.66 PAWŁOWSKI Damian MLKL Płock 94 U18 MZ --
4 1.63 LENARTOWSKI Maciej OSOT Szczecin # 95 U16 ZP --
5 1.45 PAZIK Kamil LKS Olimpic Szczecin 96 U16 ZP --
6 1.45 KOSTEK Dawid OSOT Szczecin # 96 U16 ZP -- KALINICZENKO Wiaczesław # Z/1332/12 2016 2
7 1.35 JEMIOŁO Grzegorz MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP --
W dal M
1 6.78 SZABŁOWSKI Maciej UKS Gimpas Pasłęk 93 U18 WN +0.6 III
2 6.20 BUBEL Krzysztof MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL +4.5 IV #
3 5.99 LEWANDOWSKI Michał MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +0.3 IV
4 5.73 MADEJSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL +0.1 --
5 5.28 ZAWADZKI Patryk LKS Lubawa 96 U16 WN 0.0 --
6 4.32 STEIN Grzegorz AZS-AWF Warszawa 98 U14 MZ +1.5 --
Kula (4) M
1 12.09 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN V BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
2 9.64 SMIRNOW Kacper PKS Gwardia Szczytno 97 U14 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz 5
Kula (5) M
1 17.90 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4691/11 2018 2
2 16.59 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/4693/11 2019 M
3 11.83 KLEPACKI Jacek KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
4 11.28 ŻYGIELEWICZ Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
5 10.54 JACHIMOWICZ Sylwester LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP --
6 10.23 MILEWSKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
7 10.15 GOLISZEWSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
1 1 9.99 WRÓBLEWSKI Mateusz LKS Olimpic Szczecin 96 U16 ZP --
2 1 8.92 KAMCZYCKI Edgar LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP --
3 1 8.79 TREDER Krystian KS Polonia Pasłęk # 96 U16 WN -- BORYSEWICZ Piotr # Z/0159/12 2016 1
Kula (6) M
1 17.85 REGIN Paweł PKS Gwardia Szczytno 92 U20 WN I BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4692/11 2015 1
2 12.09 FRIDRYCH Paweł LUKS Orneta 92 U20 WN IV
Dysk (1) M
1 38.20 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN IV BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
2 28.64 LENARTOWSKI Maciej OSOT Szczecin # 95 U16 ZP --
3 25.25 SMIRNOW Kacper PKS Gwardia Szczytno 97 U14 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz 5
Dysk (1.5) M
1 41.28 SMALCERZ Krzysztof KS Energetyk Jaworzno # 94 U18 SL III BEDNARCZYK Józef # Z/4083/11 2015 4
2 35.10 KLEPACKI Jacek KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN IV
3 34.02 WENDEL Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL --
4 33.93 ŻYGIELEWICZ Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
5 31.23 GOLISZEWSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
6 25.82 MILEWSKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
7 25.64 KISIEL Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
8 22.68 JACHIMOWICZ Sylwester LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP --
Dysk (1.75) M
1 32.72 MULKITYN Sylwester UKS MOSiR Działdowo 92 U20 WN IV
Dysk (2) M
1 32.67 TROJANOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ --
Oszczep (600) M
1 42.85 TREDER Krystian KS Polonia Pasłęk # 96 U16 WN IV BORYSEWICZ Piotr # Z/0159/12 2016 1
2 40.40 BRUJ Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
3 27.15 KOSTEK Dawid OSOT Szczecin # 96 U16 ZP -- KALINICZENKO Wiaczesław # Z/1332/12 2016 2
4 21.16 GRODZKI Teodor AZS-AWF Warszawa 96 U16 MZ --
Oszczep (700) M
1 59.44 KULASZEWSKI Mateusz MKS-MOS Katowice 94 U18 SL II
3 43.86 PIˇTKOWSKI Radomir KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
4 34.62 NOGAL Kamil MLKL Płock 93 U18 MZ --
Oszczep (800) M
1 57.03 CYRANKA Przemysław AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ II
2 42.49 JARZĘBSKI Robert AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV
3 41.06 MULKITYN Sylwester UKS MOSiR Działdowo 92 U20 WN IV
4 36.64 PIˇTKOWSKI Bartłomiej KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN --
5 36.08 TROJANOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ --
6 31.31 RADASZKIEWICZ Mateusz MLKL Płock 89 U23 MZ --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.2093970775604 sekund