Olsztyn 21.08.2010
Mityng LA (brak fotofiniszu)
100 m K
1 s 1 12.73 ŁUGOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN +0.6 II
2 s 1 12.96 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP +0.6 III OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
3 s 1 13.01 BLAUTENBERG Angelika UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN +0.6 III
4 s 1 13.24 HRECZUCH Izabela MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +0.6 IV
5 s 1 13.58 DZIADKO Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +0.6 IV
6 s 1 13.70 BRZEZICKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +0.6 IV
7 s 1 13.92 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN +0.6 V LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # 3
1 s 2 13.26 MĄDRY Małgorzata KS Warszawianka W-wa 89 U23 MZ +3.0 -- RĄCZKA Paweł # Z/4971/11 2012 2
2 s 2 13.58 ŻALIŃSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +3.0 IV #
3 s 2 13.61 SAMUL Anna KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN +3.0 IV
4 s 2 13.80 SZYMAŃSKA Magda LKS Olimpic Szczecin # 95 U16 ZP +3.0 IV #
5 s 2 13.99 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +3.0 -- #
6 s 2 14.13 SZPAKOWSKA Alicja LUKS Orneta 91 U20 WN +3.0 --
7 s 2 14.64 BEKISZ Izabella KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +3.0 --
1 s 3 12.99 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +4.0 III #
2 s 3 13.89 GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin # 97 U14 ZP +4.0 V NOWICKI Bartosz B.D. # Z/1234/13 2019 1
3 s 3 14.29 SZTADILÓW Paulina LKS Olimpic Szczecin 96 U16 ZP +4.0 V #
4 s 3 14.76 SZULIM Joanna KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN +4.0 --
5 s 3 14.87 SAWICKA Katarzyna niest. Warszawa # 94 U18 MZ +4.0 -- B.D. # BEZ
1 s 4 14.34 SZELENBAUM Zuzanna AZS-AWF Warszawa 96 U16 MZ +2.2 V
2 s 4 14.57 RABIEJ Katarzyna AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ +2.2 -- #
3 s 4 14.72 ROLA Klaudyna LUKS Orneta 96 U16 WN +2.2 --
4 s 4 14.85 PRZYGODA Patrycja UKS Sprint 2020 Warszawa # 99 U12 MZ +2.2 -- #
5 s 4 15.47 OKONOWSKA Zuzanna LKS Olimpic Szczecin # 98 U14 ZP +2.2 -- #
6 s 4 15.99 MALISZEWSKA Magdalena LKS Lubawa 97 U14 WN +2.2 -- #
1 s 5 13.38 BITNER Aleksandra MLKL Płock 96 U16 MZ +1.2 IV
2 s 5 14.66 HENNIG Ewelina LKS Olimpic Szczecin 98 U14 ZP +1.2 --
3 s 5 14.72 WYSOCKA Marzena MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP +1.2 -- #
4 s 5 14.85 KARCZEWSKA Magdalena LKS Lubawa 97 U14 WN +1.2 --
200 m K
1 s 1 26.61 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +1.3 III #
2 s 1 26.95 GÓRECKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN +1.3 III
3 s 1 26.98 BLAUTENBERG Angelika UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN +1.3 III
4 s 1 28.01 NEŚCIOR Judyta KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN +1.3 IV
1 s 2 27.37 DZIADKO Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +1.3 IV
2 s 2 27.99 SAMUL Anna KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN +1.3 IV
3 s 2 28.81 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +1.3 -- #
4 s 2 29.15 BIRYŁO Urszula UKS Gimpas Pasłęk # 95 U16 WN +1.3 V GAJOWNICZEK Waldemar Z/5087/11 BEZ
5 s 2 30.46 SAWICKA Katarzyna niest. Warszawa # 94 U18 MZ +1.3 -- B.D. # BEZ
1 s 3 28.33 JANKOWSKA Barbara MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 94 U18 WN +1.2 IV B.D. # Z/4223/11 2014 2
2 s 3 29.26 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U16 MZ +1.2 V NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2019 3
3 s 3 29.95 RABIEJ Katarzyna AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ +1.2 V #
4 s 3 30.57 SZELENBAUM Zuzanna AZS-AWF Warszawa 96 U16 MZ +1.2 --
1 s 4 28.11 BRZEZICKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN 0.0 IV
2 s 4 30.64 GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 96 U16 WN 0.0 --
300 m K
1 s 1 44.57 PŁUKARSKA Karina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III
2 s 1 44.59 STANISZEWSKA Żaneta UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN III
3 s 1 44.75 BARTCZAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN III
4 s 1 44.77 ŁĘGOWSKA Ewelina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III #
1 s 2 45.97 KUBICKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN IV
2 s 2 47.01 BEKISZ Izabella KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V
3 s 2 47.22 PACHOLCZYK Adrianna KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN V PODOLAK Kazimierz B.D. # Z/0888/12 2017 3
1 s 3 47.22 GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin # 97 U14 ZP V NOWICKI Bartosz B.D. # Z/1234/13 2019 1
2 s 3 48.92 MALINOWSKA Elżbieta GUKS Asy Dywity 95 U16 WN -- #
3 s 3 49.84 BRZOZOWSKA Angelika LKS Lubawa 96 U16 WN -- #
4 s 3 50.21 PRZYGODA Patrycja UKS Sprint 2020 Warszawa # 99 U12 MZ -- #
5 s 3 51.65 ROLA Klaudyna LUKS Orneta 96 U16 WN --
1 s 4 47.76 PISKOSZ Dominika KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
2 s 4 48.63 ANKU Anna LKS Olimpic Szczecin 96 U16 ZP --
3 s 4 49.51 BRZOZOWSKA Agnieszka KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -- B.D.
1 s 5 44.02 BITNER Aleksandra MLKL Płock 96 U16 MZ III
2 s 5 49.23 KŁOSOWSKA Adrianna UKS MOSiR Działdowo 99 U12 WN --
3 s 5 49.24 DYMEK Klaudia KS AZS UWM Olsztyn # 98 U14 WN --
4 s 5 49.86 GORĄCA Emilia KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
5 s 5 52.28 WASZCZUK Joanna LKS Olimpic Szczecin 97 U14 ZP --
6 s 5 52.46 POLEWACZ Hanna KS AZS UWM Olsztyn # 98 U14 WN --
400 m K
1 s 1 60.48 GÓRECKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN III
2 s 1 61.48 TAPEK Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN III
3 s 1 62.39 KOSSAKOWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN IV B.D. BEZ
4 s 1 63.99 BIRYŁO Urszula UKS Gimpas Pasłęk # 95 U16 WN IV GAJOWNICZEK Waldemar Z/5087/11 BEZ
300 m pł K
1 s 1 48.06 JAKUBOWSKA Karolina PKS Gwardia Szczytno # 95 U16 WN III BUKOWIECKI Ireneusz # Z/2868/11 2014 2
2 s 1 49.45 JANKOWSKA Barbara MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 94 U18 WN -- B.D. # Z/4223/11 2014 2
3 s 1 49.85 STANISZEWSKA Żaneta UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN IV
4 s 1 50.09 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1253/11 2019 2
5 s 1 52.60 ŁAPIŃSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN V
1 s 2 49.40 SZPAKOWSKA Alicja LUKS Orneta 91 U20 WN --
2 s 2 51.14 RADZKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV
3 s 2 51.15 NISKA Iwona MLKL Płock 96 U16 MZ IV
4 s 2 54.81 KRAUSHAR Karolina KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN V
100 m M
1 s 1 10.84 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +1.2 I OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
2 s 1 11.00 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +1.2 II B.D. # BEZ
3 s 1 11.18 ZRADA Marcin LUKS Orneta 92 U20 WN +1.2 II MAKOWSKI Leszek Z/4863/11 2011 2
4 s 1 11.48 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +1.2 III B.D. B.D. # 2
5 s 1 11.52 GIESZCZYŃSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +1.2 III #
6 s 1 11.61 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +1.2 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/1268/11 2019 2
7 s 1 12.29 ŁUGOWSKI Patryk MLKS Ostróda # 95 U16 WN +1.2 V #
1 s 2 12.32 PAWLUKIEWICZ Paweł LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 91 U20 WN +2.2 --
2 s 2 12.56 PRYSAK Krystian LKS Olimpic Szczecin # 96 U16 ZP +2.2 V
3 s 2 13.70 GRODZKI Teodor AZS-AWF Warszawa 96 U16 MZ +2.2 --
4 s 2 14.12 SURMA Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +2.2 -- #
5 s 2 14.18 STEIN Grzegorz AZS-AWF Warszawa 98 U14 MZ +2.2 --
6 s 2 14.55 KOREJWO Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 98 U14 WN +2.2 --
7 s 2 14.68 DOMAŃSKI Michał LKS Olimpic Szczecin # 97 U14 ZP +2.2 --
1 s 3 11.54 SOSNOWSKI Tomasz KL Bałtyk Koszalin # 93 U18 ZP +0.4 III
2 s 3 11.71 MARACHA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +0.4 III #
3 s 3 12.44 NAKONIECZNY Łukasz GUKS Asy Dywity # 95 U16 WN +0.4 V
4 s 3 12.86 RYŚ Daniel LKS Olimpic Szczecin 96 U16 ZP +0.4 --
5 s 3 13.15 KOWALSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN +0.4 -- #
1 s 4 11.45 GRZYMKOWSKI Patryk UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN +0.1 III B.D. BEZ
2 s 4 12.03 MULKITYN Sylwester UKS MOSiR Działdowo 92 U20 WN +0.1 IV
3 s 4 12.55 ŁABASZEWSKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +0.1 V #
4 s 4 12.95 WOŁYNIEC Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 97 U14 PD +0.1 --
5 s 4 14.31 MILLER Aleksander LKS Olimpic Szczecin 96 U16 ZP +0.1 --
1 s 5 12.15 STEFAŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +2.5 IV #
2 s 5 12.69 MAZUR Rafał MKL Szczecin # 97 U14 ZP +2.5 V #
3 s 5 12.83 JUSZCZYK Maciej MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 95 U16 SL +2.5 -- #
4 s 5 13.01 GUTKOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 98 U14 MZ +2.5 --
5 s 5 15.76 SOCHACKI Mateusz MKS Kusy Szczecin 96 U16 ZP +2.5 --
1 s 6 12.07 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ -0.1 IV #
2 s 6 12.87 NICKEL Aleksander LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP -0.1 --
3 s 6 12.92 BASTEK Marcin KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN -0.1 --
4 s 6 13.12 KOREJWO Dawid KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN -0.1 --
5 s 6 13.56 MARCISZEWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -0.1 --
1 s 7 11.85 KOCON Tomasz UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +0.4 IV #
2 s 7 12.71 DAWID Bartosz Oskar KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN +0.4 V B.D. BEZ
3 s 7 14.08 STRUCIŃSKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN +0.4 --
4 s 7 14.58 NAKONIECZNY Oskar KS AZS UWM Olsztyn # 98 U14 WN +0.4 --
1 s 8 12.19 GULCZYŃSKI Bartosz LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP +0.7 IV BINDASZEWSKA Hanna B.D. Z/4582/11 2014 3
2 s 8 12.25 BUBEL Krzysztof MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 93 U18 SL +0.7 -- #
3 s 8 12.85 ZAWADZKI Patryk LKS Lubawa 96 U16 WN +0.7 --
4 s 8 13.27 BOJANOWSKI Radosław UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN +0.7 --
200 m M
1 s 1 22.98 GRZYMKOWSKI Patryk UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN +0.6 III B.D. BEZ
2 s 1 23.31 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.6 III B.D. B.D. # 2
3 s 1 23.57 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +0.6 III #
4 s 1 24.25 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +0.6 IV #
1 s 2 24.09 MARACHA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +1.2 IV #
2 s 2 24.76 SZABŁOWSKI Maciej UKS Gimpas Pasłęk 93 U18 WN +1.2 --
3 s 2 24.82 GODLEWSKI Damian MKS Truso Elbląg 94 U18 WN +1.2 --
4 s 2 25.29 ŁUGOWSKI Patryk MLKS Ostróda # 95 U16 WN +1.2 V #
1 s 3 24.75 DYBCZYŃSKI Arkadiusz AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +1.9 --
2 s 3 25.59 NAKONIECZNY Łukasz GUKS Asy Dywity # 95 U16 WN +1.9 V
3 s 3 25.94 DAWID Bartosz Oskar KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN +1.9 -- B.D. BEZ
4 s 3 26.31 MAZUR Rafał MKL Szczecin # 97 U14 ZP +1.9 -- #
1 s 4 23.92 GIESZCZYŃSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +0.7 IV #
2 s 4 23.94 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +0.7 IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/1268/11 2019 2
3 s 4 25.55 STEFAŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +0.7 -- #
1 s 5 23.27 SOSNOWSKI Tomasz KL Bałtyk Koszalin # 93 U18 ZP +0.8 III
2 s 5 27.29 WOŁYNIEC Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 97 U14 PD +0.8 --
300 m M
1 s 1 35.83 ZRADA Marcin LUKS Orneta 92 U20 WN -- MAKOWSKI Leszek Z/4863/11 2011 2
2 s 1 37.48 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -- #
3 s 1 37.82 NIEMIEC Sebastian AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -- #
4 s 1 37.97 BACZEWSKI Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III #
5 s 1 41.02 NIECIECKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V #
6 s 1 42.03 ILSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0812/12 2017 3
1 s 2 42.94 CZUBKOWSKI Damian GUKS Asy Dywity 96 U16 WN -- #
2 s 2 44.05 BOJANOWSKI Radosław UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN --
3 s 2 47.12 STRUCIŃSKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
4 s 2 48.78 JAGUCKI Piotr OSOT Szczecin # 97 U14 ZP --
5 s 2 49.61 GUTKOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 98 U14 MZ --
1 s 3 45.31 AUGUSIEWICZ Marcin KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN --
2 s 3 45.82 ZARZECZNY Łukasz KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN -- #
3 s 3 50.54 IDZIAK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
4 s 3 53.82 ŻURAWSKI Jakub UKS Kusy Warszawa # 98 U14 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/4539/15 2016 4
400 m M
1 s 1 50.42 KOZIEŁ Piotr AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ II
2 s 1 53.35 SZABLEWSKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
3 s 1 54.17 GODLEWSKI Damian MKS Truso Elbląg 94 U18 WN IV
4 s 1 54.88 PRZYBYŁEK Bartosz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -- #
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.69 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +0.3 II B.D. # BEZ
2 s 1 14.83 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 92 U20 MZ +0.3 II #
3 s 1 16.38 MULKITYN Sylwester UKS MOSiR Działdowo 92 U20 WN +0.3 III
4 s 1 20.36 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ +0.3 -- RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
300 m pł M
1 s 1 41.27 WOŹNIAK Piotr SKLA Sopot # 91 U20 PM -- #
2 s 1 42.37 NIŹNIK Daniel LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP III BINDASZEWSKA Hanna Z/4454/11 2015 2
3 s 1 42.53 KRAUT Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 95 U16 SL III B.D. # BEZ
4 s 1 46.54 MROWIEC Kornel LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.5135319232941 sekund