Kraków 04.09.2010
Finał Ekstraklasy Ligi Lekkoatletycznej
100 m K
1 1 s 1 11.71 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U23 KP +1.5 M LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2019 MM
2 2 s 1 11.73 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław 87 Sen DS +1.5 M #
3 3 s 1 11.82 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA +1.5 M #
4 4 s 1 11.90 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U23 PM +1.5 I MODELSKI Michał # Z/2684/11 2019 MM
5 6 s 1 12.17 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa # 86 Sen MZ +1.5 II #
6 7 s 1 12.22 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 U23 LU +1.5 II STEMPEL Paweł B.D. # Z/0712/11 2019 1
7 10 s 1 12.37 WESOŁOWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 90 U23 PM +1.5 II #
1 5 s 2 12.07 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP +2.1 I
2 8 s 2 12.30 KRYŃSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 91 U20 PD +2.1 II #
3 9 s 2 12.31 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U23 PM +2.1 II
4 11 s 2 12.38 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +2.1 II
5 13 s 2 12.49 ORLON Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +2.1 II #
6 12 s 2 12.49 GWIAZDOŃ Katarzyna AZS-AWF Katowice 93 U18 SL +2.1 II
7 15 s 2 12.70 MŁYNARSKA Magdalena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U23 LU +2.1 II
1 14 s 3 12.58 ROMIŃSKA Aneta AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM -0.4 II
2 16 s 3 12.82 ROGUCKA Magdalena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U23 LU -0.4 III
3 17 s 3 12.92 MALUS Patrycja AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU -0.4 III B.D. WIERCINSKI Jerzy B.D. , Z/4168/11 , 2018 2
4 18 s 3 13.41 WYBRANIEC Diana AZS UMCS Lublin # 93 U18 LU -0.4 IV B.D. 3
5 19 s 3 13.43 KUŹMA Maja KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -0.4 IV
6 20 s 3 13.65 CAŁUCH Agnieszka KS Agros Zamość 92 U20 LU -0.4 IV B.D. # BEZ
1 1 s 4 11.99 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP +0.5 I
2 2 s 4 12.82 SIEMIEŃSKA Barbara KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA +0.5 III
3 4 s 4 13.02 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +0.5 III #
1 3 s 5 12.93 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.8 III B.D. BEZ
2 5 s 5 13.20 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA +0.8 III B.D. M
3 6 s 5 13.71 SZCZĘK Aleksandra KS Agros Zamość 92 U20 LU +0.8 IV #
1 1 s 6 13.78 PĘDZIWIATR Klaudia KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -0.5 IV B.D. #
2 2 s 6 14.22 MROZOWSKA Ewelina KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -0.5 V
3 3 s 6 14.41 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków # 98 U14 MA -0.5 V ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
4 4 s 6 14.78 TEKIELA Julita KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -0.5 --
5 5 s 6 16.02 STANKOWSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -0.5 -- B.D. # BEZ
200 m K
1 1 s 1 23.28 WEDLER Weronika KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +1.4 M
2 2 s 1 23.56 JESCHKE Marta SKLA Sopot 86 Sen PM +1.4 M #
3 4 s 1 24.49 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +1.4 I
4 5 s 1 24.51 ZWOLAK Anna KS Agros Zamość 87 Sen LU +1.4 I
5 6 s 1 24.84 ŻYNEL Magdalena KS Podlasie Białystok 83 Sen PD +1.4 I
6 9 s 1 25.75 TETERYCZ Aneta KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U23 LU +1.4 II
1 3 s 2 24.20 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP +3.1 I
2 7 s 2 24.95 TUR Magda AZS UMCS Lublin 93 U18 LU +3.1 II B.D. 1
3 8 s 2 24.96 WOLSKA Marzena AZS-AWF Katowice 82 Sen SL +3.1 II
4 10 s 2 26.23 PYŚ Karolina KS Agros Zamość 93 U18 LU +3.1 II #
5 11 s 2 26.45 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA +3.1 III B.D. M
6 12 s 2 27.15 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ +3.1 III #
7 13 s 2 27.30 ZYGMUNT Amelia MKS Start Lublin 92 U20 LU +3.1 III JAROS Marek B.D. Z/4813/11 2011 BEZ
400 m K
1 1 s 1 55.90 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin 90 U23 LU I B.D. B.D. # 1
2 2 s 1 56.97 ROGOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok 90 U23 PD II B.D. 3
3 3 s 1 57.29 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia # 93 U18 PM II #
4 4 s 1 57.61 TCHORZEWSKA Karolina AZS UMCS Lublin 93 U18 LU II ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/3028/11 2018 2
5 5 s 1 57.65 KARPIESIUK Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 82 Sen PM II
6 6 s 1 57.98 HANDZLIK Jolanta AZS-AWF Katowice 89 U23 SL II #
1 7 s 2 59.30 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS III ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
2 8 s 2 59.42 SZYRWIEL Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS III
3 9 s 2 59.62 PALUCH Magdalena KS Agros Zamość 93 U18 LU III
4 10 s 2 62.02 ZYGUŁA Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U20 LU IV
800 m K
1 1 s 1 2:03.40 CICHOCKA Angelika SKLA Sopot # 88 U23 PM M LEWANDOWSKI Tomasz # Z/4203/11 2019 MM
2 2 s 1 2:03.92 SĘTOWSKA-DRYK Ewelina AZS-AWF Warszawa 80 Sen MZ M
3 3 s 1 2:05.71 EJDYS TOMASZEWSKA Sylwia WKS Śląsk Wrocław 84 Sen DS I
4 4 s 1 2:06.44 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA I KRÓL Zbigniew Z/0090/11 2019 M
5 5 s 1 2:08.30 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ I
6 6 s 1 2:08.57 PASEK Magdalena TS AKS Chorzów # 90 U23 SL I ZIEMBA Dariusz # Z/2957/11 2019 1
7 7 s 1 2:09.22 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92 U20 PD I DĄBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2019 M
8 8 s 1 2:16.32 GRZESIK Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP II B.D. B.D. BEZ
9 9 s 1 2:18.58 SIENNICKA Magdalena KS Agros Zamość 93 U18 LU III B.D. BEZ
3000 m K
1 1 s 1 9:24.52 JAKUBCZAK Aleksandra KS Agros Zamość 82 Sen LU I #
2 2 s 1 9:28.25 GRUCA Dorota KS Agros Zamość 70 Masters LU I
3 3 s 1 9:39.88 PASZKIEWICZ Izabela AZS UMCS Lublin 88 U23 LU I JAKUBOWSKI Marek # Z/2651/11 2019 MM
4 4 s 1 9:42.97 KRAWCZYŃSKA Marta STS Pomerania Szczecin # 88 U23 ZP I CHABOWSKI Marcin # Z/5825/15 2017 1
100 m pł K
1 1 s 1 13.79 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM +1.5 I #
2 2 s 1 13.94 CHRUST-ROŻEJ Marta KS AZS AWF Wrocław # 78 Sen DS +1.5 I
3 4 s 1 14.48 GRZEGORZEWSKA Daria AZS-AWFiS Gdańsk 90 U23 PM +1.5 I
4 7 s 1 14.76 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +1.5 II #
5 8 s 1 14.77 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +1.5 II BUGAŁA Edward B.D. # Z/2785/11 2019 1
6 10 s 1 14.92 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ +1.5 II
1 3 s 2 14.36 MARCINIAK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM +1.3 I
2 5 s 2 14.51 PASIERBEK Magdalena KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +1.3 II
3 6 s 2 14.55 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +1.3 II
4 9 s 2 14.85 IMIOŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +1.3 II
5 11 s 2 15.46 GRZEGORCZYK Anna MKS Start Lublin 89 U23 LU +1.3 II WIERCINSKI Jerzy BEZ
400 m pł K K
1 1 s 1 57.86 JAKÓBCZAK Aneta OŚ AZS Poznań # 85 Sen WP M
2 2 s 1 59.40 MATUSIŃSKA Tina UKS Chromik Mysłowice # 88 U23 SL M #
3 3 s 1 59.84 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS I ROŻEJ Marek Z/3750/11 2019 MM
4 4 s 1 61.42 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa # 90 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/2534/11 2019 M
5 6 s 1 62.89 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka # 89 U23 MA II KRÓL Zbigniew # Z/1912/11 2019 1
6 8 s 1 63.58 TRAWIŃSKA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS II
1 5 s 2 62.49 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice 92 U20 MZ I B.D. # 1 LDK!
2 7 s 2 63.51 LABUDDA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 90 U23 PM II B.D. BEZ
3 9 s 2 63.70 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS II #
4 10 s 2 63.89 TRYKACZ Aleksandra KS Agros Zamość 92 U20 LU II B.D. 3
5 11 s 2 64.54 STĘPNIK Agata AZS UMCS Lublin 90 U23 LU II B.D. B.D. BEZ
6 12 s 2 65.50 GŁUSZEK Paulina KS Agros Zamość 93 U18 LU II B.D. # 2
7 13 s 2 67.76 KOTWICA Ewa AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ III B.D. # BEZ
3000 m prz K
1 1 s 1 10:04.95 PIETSCH-FULBISZEWSKA Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 80 Sen DS M
2 2 s 1 10:20.81 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów # 89 U23 PK I KOWAL Piotr # Z/0093/11 2018 MM
3 3 s 1 10:46.21 WOJTULEWICZ Anna KS Podlasie Białystok 87 Sen PD I DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/3346/11 2019 2
4x100 m K
1 s 1 45.87 SZCZEPANIAK Aleksandra
WEDLER Weronika
PĘDZIWIATR Milena
ZARĘBSKA Ewa
KS AZS AWF Wrocław 90
89
89
90
U23 DOL --


2 s 1 46.58 PASIERBEK Magdalena
STARZAK Anna
JAKÓBCZAK Aneta
LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka
KS AZS AWF Kraków 90
88
85
86
Sen MLP --


3 s 1 47.14 WESOŁOWSKA Katarzyna
KLAWITER Paulina
GRZEGORZEWSKA Daria
ROMIŃSKA Aneta
AZS-AWFiS Gdańsk 90
89
90
93
U23 POM --


4 s 1 47.36 KSIĄŻEK Martyna
MATUSIŃSKA Tina
GWIAZDOŃ Katarzyna
HANDZLIK Jolanta
AZS-AWF Katowice 89
88
93
89
U23 SLK --


5 s 1 47.95 DMOCHOWSKA Monika
ŻYNEL Magdalena
URBAN Justyna
KRYŃSKA Ewelina
KS Podlasie Białystok 93
83
91
91
Sen POD -- B.D.

SUTYNIEC Mieczysław B.D.
Z/3187/11
2013
2
2
6 s 1 48.61 ŚWIOSTEK Katarzyna
BLICHARSKA Zofia
SAKOWICZ Alicja
BHEBHE Urszula
AZS-AWF Warszawa 87
90
88
92
Sen MAZ --


BUGAŁA Edward B.D.
Z/2785/11
2019
1
1 s 2 46.21 OGRODNIK Magdalena
PTAK Ewelina
JESCHKE Marta
GĄSOWSKA Katarzyna
WKS Śląsk Wrocław 89
87
86
84
Sen DOL --


ZAJDEL Jadwiga
Z/2663/11
2019
2
2 s 2 48.28 BRONIEWICZ Magdalena
BRZEZIŃSKA Iwona
MŁYNARSKA Magdalena
ROGUCKA Magdalena
KS AZS-AWF Biała Podlaska 91
86
90
90
Sen LBE --


3 s 2 48.28 POSZYTEK Paulina
ROSICKA Marika
CHRAPIŃSKA Katarzyna
POPOWICZ-DRAPAŁA Marika
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91
92
92
88
U23 KPO --


LEWANDOWSKI Jacek
Z/2191/11
2019
MM
4 s 2 48.96 BRZEZIŃSKA Anna
KOTWICA Ewa
GRZESIAK Paulina
TUR Magda
AZS UMCS Lublin 90
93
94
93
U23 LBE --
B.D.

B.D.
BEZ
1
5 s 2 49.35 CAŁUCH Agnieszka
SZCZĘK Aleksandra
PYŚ Karolina
KOŁDEJ Małgorzata
KS Agros Zamość 92
92
93
90
U23 LBE -- B.D.


STEMPEL Paweł B.D.
Z/0712/11
2019
BEZ
1
6 s 2 50.04 BANASIAK Aleksandra
GRZEGORCZYK Anna
MALUS Patrycja
WYBRANIEC Diana
MKS Start Lublin 95
89
91
93
U23 LBE -- WIERCINSKI Jerzy
WIERCINSKI Jerzy
B.D. WIERCINSKI Jerzy B.D.
B.D.
Z/4834/11
, Z/4168/11
2012
, 2018
3
BEZ
2
3
4x400 m K
1 s 1 3:40.29 KIEŁBASIŃSKA Anna
SĘTOWSKA-DRYK Ewelina
CICHOCKA Angelika
ZEMBRZUSKA Justyna
AZS-AWF Warszawa 90
80
88
86
Sen MAZ -- MODELSKI Michał

LEWANDOWSKI Tomasz
Z/2684/11
Z/4203/11
2019
2019
MM
MM
2 s 1 3:48.45 KARPIESIUK Agnieszka
LABUDDA Natalia
ANKIEWICZ Emilia
ELLWARD Syntia
AZS-AWFiS Gdańsk 82
90
90
93
Sen POM --
B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/2534/11
2019
BEZ
M
3 s 1 3:49.16 TRAWIŃSKA Joanna
SZYRWIEL Aleksandra
HYJEK Katarzyna
LINKIEWICZ Joanna
KS AZS AWF Wrocław 88
89
90
90
U23 DOL --


ROŻEJ Marek
Z/3750/11
2019
MM
4 s 1 3:52.97 TCHORZEWSKA Karolina
STĘPNIK Agata
BRZEZIŃSKA Anna
JACNIAK Ewa
AZS UMCS Lublin 93
90
90
90
U23 LBE -- ADAMOWICZ Henryk B.D.
B.D. B.D.

B.D. B.D.
Z/3028/11
2018
2
BEZ
1
5 s 1 3:54.25 HAYDER Kamilia
ZIELINKIEWICZ Anna
GIZA Karolina
BRONIATOWSKA Katarzyna
KS AZS AWF Kraków 88
89
89
90
U23 MLP -- MIREK Wacław
B.D.
KRÓL Zbigniew
KRÓL Zbigniew
Z/1926/11
Z/1912/11
Z/0090/11
2019
2019
2019
1
3
1
M
6 s 1 3:57.78 TRYKACZ Aleksandra
SIENNICKA Magdalena
PALUCH Magdalena
ZWOLAK Anna
KS Agros Zamość 92
93
93
87
Sen LBE -- B.D.
B.D.

3
BEZ
7 s 1 4:00.35 GRZESIK Katarzyna
ROSICKA Marika
KUTA Bianka
POSZYTEK Paulina
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93
92
94
91
U20 KPO -- B.D. B.D.

B.D.
BEZ
BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.78 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok 86 Sen PD I LIĆWINKO Michał # Z/0793/11 2019 MM
2 f 1 1.78 GARDZIELEWSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS I #
3 f 1 1.74 OGRODNIK Magdalena WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS I
4 f 1 1.74 NOWAK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS I
5 f 1 1.74 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA I B.D. B.D. 2
6 f 1 1.74 BUKOWCZYK Agnieszka RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ I RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3847/11 2015 1
7 f 1 1.70 KASPRZYCKA-PYRA Justyna KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS I #
8 f 1 1.65 SAKOWICZ Alicja AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ II #
9 f 1 1.65 KLIN Aleksandra KS Podlasie Białystok 90 U23 PD II #
9 f 1 1.65 DANIEWSKA Agata RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ II B.D. 2
11 f 1 1.65 PRAŻUCH Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA II
Tyczka K
1 f 1 4.00 BUNIKOWSKA Karmen AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM M
2 f 1 3.90 MICHALSKA Joanna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 89 U23 KP M #
3 f 1 3.90 PLEWA Marta AZS UMCS Lublin 83 Sen LU M
4 f 1 3.80 WARAWĄSOWSKA Paula SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP M
5 f 1 3.60 DĘBSKA Paulina AZS UMCS Lublin 85 Sen LU I
6 f 1 3.60 CYGANEK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS I
7 f 1 3.50 MOSKAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 88 U23 SL I
W dal K
1 f 1 6.13 BIELAWSKA Martyna AZS Łódź # 90 U23 LD +1.0 I #
2 f 1 5.94 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +2.5 I
3 f 1 5.66 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM +1.1 II #
4 f 1 5.49 KSIĄŻEK Martyna AZS-AWF Katowice 89 U23 SL +2.6 II
5 f 1 5.40 OGRODNIK Magdalena WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS +1.2 II
6 f 1 5.28 KILIŃSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM +0.9 III
7 f 1 5.07 KOWALSKA Patrycja KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +1.1 --
Trójskok K
1 f 1 13.54 TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 81 Sen MA +1.4 M
2 f 1 13.04 PŁONKA Katarzyna SKLA Sopot # 88 U23 PM +1.5 I
3 f 1 12.86 GĄSOWSKA Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 84 Sen DS +1.6 I ZAJDEL Jadwiga Z/2663/11 2019 2
4 f 1 12.83 STARZAK Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU +1.5 I #
5 f 1 11.66 BEDENICZUK Magdalena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 87 Sen LU +1.8 II
Kula (4) K
2 f 1 14.92 KANIEWSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz 90 U23 KP I
3 f 1 14.80 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA I TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0364/11 2018 M
4 f 1 14.19 SOBIESZEK Magdalena AZS UMCS Lublin 86 Sen LU I #
5 f 1 13.33 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
6 f 1 13.28 WEŁNA Emilia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U23 LU I
7 f 1 10.31 OLĘDZKA Joanna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U20 LU III
Dysk (1) K
1 f 1 53.92 JARMUŻEK Agnieszka KS AZS-AWF Biała Podlaska # 84 Sen LU I
2 f 1 47.70 JAWOROWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ I
3 f 1 45.06 DUDZIŃSKA Agnieszka RLTL ZTE Radom # 88 U23 MZ I #
4 f 1 44.71 RACIBORSKA Małgorzata KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U20 LU I
5 f 1 41.83 PŁOCHARZ Monika AZS UMCS Lublin 91 U20 LU II B.D. 1
6 f 1 40.47 TOŃSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP II GASSOWSKI Janusz B.D. B.D. # Z/2181/11 2014 2
7 f 1 39.64 LYTEK Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA II
8 f 1 39.21 SAMUL Agata AZS UMCS Lublin 87 Sen LU II
Młot (4) K
1 f 1 72.66 WŁODARCZYK Anita AZS-AWF Katowice # 85 Sen SL MM B.D. Z/0183/11 2019
2 f 1 64.89 ZADURA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 82 Sen MZ M
3 f 1 58.81 KITA Katarzyna KS Agros Zamość 84 Sen LU I
4 f 1 57.49 SZEWA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U23 KP I
5 f 1 54.91 FILIPKOWSKA Alicja AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ I
6 f 1 54.58 PIETRZAK Zofia AZS UMCS Lublin 89 U23 LU I
7 f 1 50.60 ŁASZKOWSKA Olga AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ I
8 f 1 44.57 KŁOSOWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 91 U20 PD II
Oszczep (600) K
1 f 1 51.19 CZENSKA Magdalena AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ I
2 f 1 49.06 LEWANDOWSKA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM I
3 f 1 42.82 BAŁDYGA Joanna AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ II
4 f 1 40.79 SIEKIERA Magdalena AZS-AWF Katowice 90 U23 SL II B.D. 2
5 f 1 39.73 MAJEWSKA Iwona MKS Start Lublin 89 U23 LU II WIEJAK Izydor B.D. Z/4167/11 2013 1
Chód 3 km K
1 + 13:30.4 r DYGACZ Agnieszka AZS-AWF Katowice 85 Sen SL -- B.D. # Z/2958/11 2019
Chód 5 km K
1 f 1 22:27.53 DYGACZ Agnieszka AZS-AWF Katowice 85 Sen SL -- B.D. # Z/2958/11 2019
2 f 1 22:39.37 BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina LKS Stal Mielec # 86 Sen PK -- ZIOŁO Stanisław # Z/0574/11 2019 MM
3 f 1 23:34.33 YAROKHAU Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA -- MIREK Wacław Z/1929/11 2019
4 f 1 24:35.40 GOLBA Katarzyna AZS-AWF Katowice # 89 U23 SL -- B.D. # Z/1925/11 2019 BEZ
5 f 1 24:55.65 NAWROCKA Monika KS Agros Zamość 90 U23 LU -- KUCHARSKI Marek # Z/1965/11 2018
100 m M
1 1 s 1 10.53 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice 88 U23 SL +1.1 M #
2 2 s 1 10.56 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin # 87 Sen LU +1.1 M STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
3 3 s 1 10.65 NOWAK Marcin KS AZS AWF Kraków # 77 Sen MA +1.1 M
4 4 s 1 10.65 ĆWIEK Patryk KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS +1.1 M #
5 7 s 1 10.74 SAMBORSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +1.1 I
6 8 s 1 10.76 BRZUCHALA Michał AZS UMCS Lublin # 86 Sen LU +1.1 I
7 9 s 1 10.77 DZIKOWSKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U23 LU +1.1 I #
8 11 s 1 10.82 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA +1.1 I
1 5 s 2 10.71 SIENKIEWICZ Karol KS Podlasie Białystok 86 Sen PD +0.8 I SIENKIEWICZ Karol # Z/3134/11 2015 2
2 6 s 2 10.72 JĘDRUSIŃSKI Marcin WKS Śląsk Wrocław 81 Sen DS +0.8 I
3 10 s 2 10.80 GIŻYŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +0.8 I #
4 12 s 2 10.84 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP +0.8 I B.D. 2
5 13 s 2 10.90 BORYS Maciej AZS-AWF Katowice 90 U23 SL +0.8 I #
6 16 s 2 10.98 CHYŁA Łukasz WKS Śląsk Wrocław 81 Sen DS +0.8 II
7 18 s 2 11.07 ROSZKO Jacek KS Podlasie Białystok 87 Sen PD +0.8 II
8 20 s 2 11.24 OGANIACZYK Piotr AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +0.8 II
1 14 s 3 10.91 BEDNARCZYK Sebastian niest. Kraków # 89 U23 MA +2.6 II B.D. #
2 15 s 3 10.96 MELECH Marek KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U23 LU +2.6 II # LDK!
3 17 s 3 11.00 MAZOWIECKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U23 LU +2.6 II B.D. 1
4 19 s 3 11.19 MARCZYK Mikołaj AZS UMCS Lublin 90 U23 LU +2.6 II
5 21 s 3 11.29 OLĘDZKI Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U23 LU +2.6 II
6 22 s 3 12.24 PLEWIK Dariusz AZS UMCS Lublin 84 Sen LU +2.6 --
1 1 s 4 10.65 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP +2.0 M OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
2 2 s 4 11.12 SUSZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +2.0 II B.D. # BEZ
3 3 s 4 11.39 DUNAL Patryk KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +2.0 III B.D. 3
4 4 s 4 11.52 GRABOWICZ Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP +2.0 III
5 6 s 4 11.57 KUBIS Filip KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA +2.0 III B.D. BEZ
1 5 s 5 11.53 RYŚ Ziemowit KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA -0.1 III
2 7 s 5 11.62 RATAJCZAK Mateusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP -0.1 III
3 8 s 5 12.15 KORNAŚ Bartosz KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA -0.1 --
1 1 s 6 12.46 NOWAK Tomasz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.6 V
2 2 s 6 12.51 PRZYBYLSKI Wojciech KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.6 V #
3 3 s 6 12.73 ARCZYŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.6 V
4 4 s 6 13.37 ZIAJA Piotr KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.6 --
5 5 s 6 13.38 OSTROMĘCKI Arkadiusz KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -0.6 --
200 m M
1 1 s 1 21.13 KRYŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok 87 Sen PD +1.1 M NIEDŹWIECKI Wojciech Z/0790/11 2018 M
2 3 s 1 21.41 KUĆ Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 86 Sen KP +1.1 M #
3 4 s 1 21.51 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań 84 Sen WP +1.1 I OSIK Tadeusz B.D. # Z/2487/11 2018 1
4 5 s 1 21.59 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA +1.1 I B.D. M
5 6 s 1 21.64 ROSZKOWSKI Grzegorz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U23 LU +1.1 I
6 8 s 1 22.07 KOSSAKOWSKI Grzegorz KS Podlasie Białystok 91 U20 PD +1.1 II B.D. 2
1 2 s 2 21.31 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP +1.2 M OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
2 7 s 2 21.81 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin # 90 U23 LU +1.2 I B.D. JAROS Marek , Z/1964/11 , 2019 1
3 9 s 2 22.32 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 93 U18 PD +1.2 II B.D. B.D. 3
4 10 s 2 24.01 SOBIESZEK Jan MKS Start Lublin 93 U18 LU +1.2 IV WIERCINSKI Jerzy Z/4812/11 2012 2
5 11 s 2 24.11 KWIATKOWSKI Robert MKS Start Lublin 93 U18 LU +1.2 IV JAROS Marek B.D. Z/4192/11 2014 3
400 m M
1 1 s 1 46.88 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław 82 Sen DS M
2 2 s 1 47.18 KRZEWINA Jakub WKS Śląsk Wrocław # 89 U23 DS M ADAMEK Marek # Z/1948/11 2019 M
3 3 s 1 47.20 DĄBROWSKI Daniel WKS Śląsk Wrocław 83 Sen DS M
4 4 s 1 47.50 WILAMOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 89 U23 PD I
5 5 s 1 47.66 DOMAGAŁA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM I #
6 6 s 1 48.32 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS I WOJSA Maciej Z/1702/11 2019 MM
7 7 s 1 49.50 SAWICKI Bogdan KS Podlasie Białystok 91 U20 PD II
1 8 s 2 50.17 MROZEK Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ II #
2 9 s 2 50.75 KOZIEŁ Piotr AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ III
3 10 s 2 50.79 RUKASZ Bartłomiej AZS UMCS Lublin # 90 U23 LU III B.D. B.D. 2
4 11 s 2 52.30 BARTOSZEK Marcin MKS Start Lublin 89 U23 LU III WOJCIECHOWSKI Leszek Z/4158/11 2011 3
5 12 s 2 52.69 KOTOWSKI Grzegorz AZS UMCS Lublin # 87 Sen LU III B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/3947/11 , 2019 3
6 13 s 2 54.62 KOCHANOWSKI Michał MKS Start Lublin 93 U18 LU IV WOJCIECHOWSKI Leszek # BEZ
800 m M
1 1 e 1 1:50.85 NOWICKI Bartosz MKL Szczecin # 84 Sen ZP I #
2 2 e 1 1:51.60 MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ I #
3 3 e 1 1:51.81 ASKUNTOWICZ Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS II B.D. 3
4 4 e 1 1:52.23 WOŚ Zbigniew KS Agros Zamość 91 U20 LU II B.D. # 2
5 5 e 1 1:52.62 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80 Sen LU II NAGÓREK Marcin B.D. # Z/0851/11 2019 2
6 6 e 1 1:53.08 ROSZKO Damian KS Podlasie Białystok 91 U20 PD II CHYLIŃSKI Romuald Z/0363/11 2019 2
1 7 e 2 1:55.05 GACZOREK Adrian AZS-AWF Katowice 92 U20 SL II
2 8 e 2 1:55.11 SZUSTOWICZ Krystian AZS UMCS Lublin 89 U23 LU II #
3 9 e 2 1:55.39 SMOLIŃSKI Sebastian AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/4188/11 2018 2
4 10 e 2 1:59.05 BORUCKI Łukasz KS Agros Zamość 91 U20 LU III #
5 11 e 2 2:07.25 KALISZ Adam MKS Żak Biała Podlaska # 94 U18 LU IV CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław 3
6 12 e 2 2:11.24 LIGAJ Łukasz AZS UMCS Lublin # 93 U18 LU --
3000 m M
1 1 s 1 7:55.14 KŁECZEK Radosław KB Sporting Międzyzdroje # 85 Sen ZP I # LDK!
2 2 s 1 7:59.65 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław 86 Sen DS I GAJDUS Grzegorz # Z/1684/11 2019 M
3 3 s 1 8:19.78 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard # 89 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew # Z/2160/11 2019 1
4 4 s 1 8:23.71 NOWOGRODZKI Dawid KS Agros Zamość 88 U23 LU II
5 5 s 1 8:24.02 STEFANIEC Mateusz KS Agros Zamość 91 U20 LU II B.D. # 3
6 6 s 1 8:34.87 BADUREK Maciej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 88 U23 PD II B.D. B.D. Z/2113/11 2019 BEZ
7 7 s 1 8:43.12 MAŁYSZEK Sebastian KS Agros Zamość 91 U20 LU II
8 8 s 1 8:46.54 DĄBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U23 PD III B.D. Z/2532/11 2019 2
110 m pł M
1 1 s 1 13.76 KUBASZEWSKI Mariusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 82 Sen KP +1.9 M #
2 2 s 1 13.77 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 87 Sen KP +1.9 M B.D. CZAPIEWSKI Wiesław , Z/2199/11 , 2019 M
3 3 s 1 14.16 GIZA Maciej KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA +1.9 I
4 4 s 1 14.24 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ +1.9 I #
5 5 s 1 14.72 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +1.9 I KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
6 6 s 1 14.96 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +1.9 I
400 m pł M
1 1 s 1 51.94 OSTROWSKI Rafał KU AZS PWSZ w Tarnowie # 85 Sen MA I #
2 2 s 1 52.16 BARANOWSKI Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS I
3 3 s 1 52.59 BOGUSZ Igor KS Wejher Wejherowo # 89 U23 PM I WALCZAK Mariusz # Z/0282/11 2019
4 5 s 1 54.01 PIETRZAK Michał AZS-AWF Katowice 89 U23 SL I B.D. B.D. 1
5 7 s 1 55.66 CHMIELEWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP II
6 9 s 1 56.05 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 U20 SL II ISKRA Janusz B.D. # Z/3049/11 2019 M
1 4 s 2 53.76 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ I RADKE Karol # Z/1764/13 2019 BEZ
2 6 s 2 54.76 KAŻURA Michał KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS II
3 8 s 2 55.75 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS II #
4 10 s 2 56.98 MARCZYK Andrzej AZS UMCS Lublin 91 U20 LU III B.D. # 2
5 11 s 2 57.45 KOWALCZYK Piotr AZS UMCS Lublin 93 U18 LU III B.D. # 1
3000 m prz M
1 1 s 1 8:44.22 POKROP Hubert WKS Grunwald Poznań 85 Sen WP I B.D. # Z/2488/11 2016 1
2 2 s 1 8:56.54 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89 U23 SL I MARMUR Stanisław Z/2967/11 2019 1
3 3 s 1 9:12.93 PIWKO Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM II
4x100 m M
1 s 1 40.65 SAMBORSKI Maciej
JABŁOŃSKI Krzysztof
JĘDRUSIK Mateusz
NOWAK Marcin
KS AZS AWF Kraków 88
85
91
77
Sen MLP --

B.D.
M
2 s 1 41.03 DUDEK Marcin
STEMPEL Paweł
ROSZKOWSKI Grzegorz
PODGÓRSKI Konrad
KS AZS-AWF Biała Podlaska 86
87
89
89
Sen LBE -- DUDEK Marcin
STEMPEL Paweł

Z/0462/11
Z/2523/11
2016
2018
1
2
3 s 1 41.18 WOJTKOWSKI Maciej
GIŻYŃSKI Jakub
OGANIACZYK Piotr
ŁUKASIAK Michał
AZS-AWF Warszawa 88
90
89
84
Sen MAZ --


4 s 1 41.36 KOSSAKOWSKI Grzegorz
ROSZKO Jacek
SIENKIEWICZ Karol
BIJOWSKI Kamil
KS Podlasie Białystok 91
87
86
93
Sen POD -- B.D.

SIENKIEWICZ Karol
B.D. B.D.
Z/3134/11
2015
2
2
3
5 s 1 41.92 PYRA Dawid
ĆWIEK Patryk
SKRZYPACZ Adrian
WÓJCIK Karol
KS AZS AWF Wrocław 87
87
90
89
Sen DOL --


6 s 1 42.25 PARUZEL Olaf
BORYS Maciej
KOTUŁA Krzysztof
BEDNARCZYK Sebastian
AZS-AWF Katowice 88
90
90
89
U23 SLK --


B.D.

1 s 2 40.80 CHYŁA Łukasz
MASZTAK Kamil
JĘDRUSIŃSKI Marcin
KLIMCZAK Piotr
WKS Śląsk Wrocław 81
84
81
80
Sen DOL --
OSIK Tadeusz B.D.

Z/2487/11
2018
1
2 s 2 41.93 RATAJCZAK Mateusz
KLUCZYŃSKI Tomasz
GRABOWICZ Krystian
KUBASZEWSKI Mariusz
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94
93
93
82
Sen KPO --
B.D.

2
3 s 2 42.65 SOBIESZEK Jan
BRZUCHALA Michał
DZIKOWSKI Paweł
MAZOWIECKI Paweł
MKS Start Lublin 93
86
89
89
Sen LBE -- WIERCINSKI Jerzy


B.D.
Z/4812/11
2012
2
1
4 s 2 44.34 CZAJKA Mateusz
MARCZYK Mikołaj
PLEWIK Dariusz
KOSZYK Hubert
AZS UMCS Lublin 92
90
84
92
Sen LBE -- B.D.


BEZ
4x400 m M
1 s 1 3:11.34 KLIMCZAK Piotr
MARCINISZYN Marcin
DĄBROWSKI Daniel
KRAWCZUK Łukasz
WKS Śląsk Wrocław 80
82
83
89
Sen DOL --


WOJSA Maciej
Z/1702/11
2019
MM
2 s 1 3:15.76 CHOJNOWSKI Bartłomiej
ROSZKO Damian
SAWICKI Bogdan
WILAMOWSKI Łukasz
KS Podlasie Białystok 93
91
91
89
U23 POD --
CHYLIŃSKI Romuald

Z/0363/11
2019
2
3 s 1 3:16.37 PYRA Dawid
NABOŻNY Jacek
KAŻURA Michał
BARANOWSKI Tomasz
KS AZS AWF Wrocław 87
89
90
89
Sen DOL --


4 s 1 3:20.09 BEZWIERCHNY Dariusz
RYŚ Ziemowit
GAUDYN Jakub
KRZEWINA Jakub
KS AZS AWF Kraków 87
86
92
89
Sen MLP -- KOLODZIEJ Roman


ADAMEK Marek
Z/1948/11
2019
2
M
5 s 1 3:20.84 KRZESZEWSKI Rafał
MAKOWSKI Michał
MROZEK Bartłomiej
KOZIEŁ Piotr
AZS-AWF Warszawa 90
86
88
87
Sen MAZ --


6 s 1 3:27.87 I O
BOGUSZ Igor
MODELSKI Przemysław
DOMAGAŁA Łukasz
AZS-AWFiS Gdańsk 92
89
85
87
Sen POM --
WALCZAK Mariusz

Z/0282/11
2019

1 s 2 3:17.66 KOTUŁA Krzysztof
OSTROWSKI Rafał
GWIAZDOŃ Paweł
PIETRZAK Michał
AZS-AWF Katowice 90
85
91
89
Sen SLK --

ISKRA Janusz B.D.
B.D. B.D.
Z/3049/11
2019
M
1
2 s 2 3:24.43 BORUCKI Łukasz
NAGÓREK Marcin
WOŚ Zbigniew
JAROS Andrzej
KS Agros Zamość 91
80
91
90
Sen LBE --
NAGÓREK Marcin B.D.
B.D.
B.D. JAROS Marek
Z/0851/11
, Z/1964/11
2019
, 2019
2
2
1
3 s 2 3:25.00 KOWALCZYK Piotr
SZUSTOWICZ Krystian
WÓJCIK Marcin
KOSZYK Hubert
AZS UMCS Lublin 93
89
93
92
U23 LBE -- B.D.


1
4 s 2 3:32.63 RUKASZ Bartłomiej
KOCHANOWSKI Michał
SMOLIŃSKI Sebastian
KWIATKOWSKI Robert
MKS Start Lublin 90
93
91
93
U23 LBE -- B.D. B.D.
WOJCIECHOWSKI Leszek
WOJCIECHOWSKI Leszek B.D.
JAROS Marek B.D.
Z/4188/11
Z/4192/11
2018
2014
2
BEZ
2
3
5 s 2 3:34.26 MELECH Marek
KOTOWSKI Grzegorz
BADUREK Maciej
DĄBROWSKI Przemysław
KS AZS-AWF Biała Podlaska 90
87
88
89
Sen LBE --
B.D. JAROS Marek B.D.
B.D. B.D.
B.D.
, Z/3947/11
Z/2113/11
Z/2532/11
, 2019
2019
2019
3
BEZ
2
Wzwyż M
1 f 1 2.20 THEINER Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 86 Sen OP I #
2 f 1 2.11 KIECANA Szymon KS Agros Zamość 89 U23 LU I
3 f 1 1.95 BRYGOŁA Łukasz MKS Start Lublin 91 U20 LU II WIERCINSKI Jerzy B.D. # Z/4194/11 2012 2
4 f 1 1.95 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS II
5 f 1 1.95 DRÓŻDŻ Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 83 Sen KP II #
6 f 1 1.90 CAŁKA Mateusz MKS Start Lublin 92 U20 LU III WIERCINSKI Jerzy B.D. # Z/4835/11 2012 3
Tyczka M
1 f 1 5.30 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U23 KP M CZAPIEWSKI Wiesław # Z/2184/11 2019 MM
2 f 1 5.20 MICHALSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U23 KP M
3 f 1 5.00 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS I ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2019 MM
4 f 1 4.90 LISIAK Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U23 KP I #
5 f 1 4.90 JURGA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM I
6 f 1 4.80 ŁOŚ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS I
7 f 1 4.50 ŁADO Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS I
W dal M
1 f 1 7.74 PODGÓRSKI Konrad MKS Durasan Płońsk # 89 U23 MZ +0.3 I
2 f 1 7.69 STARZAK Marcin KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 Sen LU +1.8 I
3 f 1 7.48 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica # 90 U23 SL -0.2 I B.D. Z/2974/11 2019
4 f 1 7.46 DUDEK Marcin KS Podlasie Białystok # 86 Sen PD +1.6 I DUDEK Marcin # Z/0462/11 2016 1
5 f 1 7.44 ŁUKASIAK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +0.5 I
6 f 1 7.40 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz 89 U23 KP +0.9 I
7 f 1 7.39 MASŁOWSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 91 U20 KP +1.0 I B.D. B.D. # Z/2174/11 2018 2
8 f 1 7.33 REJMUS Michał AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +1.7 I B.D. # Z/2560/11 2017 1
9 f 1 7.23 WALA Sylwester KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +1.4 II
10 f 1 7.22 MATEUSIAK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +1.2 II
11 f 1 6.88 NIEZNAŃSKI Przemysław AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +0.6 II
12 f 1 6.63 RAJTAK Szymon KS Agros Zamość 93 U18 LU +1.2 III
13 f 1 6.56 RENTFLEJSZ Maciej AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ +1.1 III B.D. # 3
Trójskok M
1 f 1 16.16 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 86 Sen DS +1.2 I JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2019 1
2 f 1 16.10 LEWANDOWSKI Michał SKLA Sopot # 88 U23 PM +1.3 I MODELSKI Michał Z/2170/11 2016 M
3 f 1 14.77 AMBROZIK Przemysław AZS UMCS Lublin 88 U23 LU +0.3 II
4 f 1 14.17 BACZKOWSKI Michał MKS Start Lublin 91 U20 LU +1.2 III WIERCINSKI Jerzy B.D. # Z/4195/11 2013 BEZ
5 f 1 13.45 BOBRZYK Wojciech MKS Start Lublin 79 Sen LU +2.9 III KLECZEK Andrzej 3
Kula (7.26) M
1 2 f 1 18.82 HARATYK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA M
2 3 f 1 18.48 MIKOS Mateusz KS Wisła Puławy # 87 Sen LU M ZDYBEL Aleksander Z/1962/11 2018 MM
3 4 f 1 17.54 KUSIAK Damian LKS Znicz Biłgoraj # 88 U23 LU I B.D. Z/2117/11 2019 1
4 5 f 1 17.46 BOSKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU I
5 6 f 1 17.35 KRAWCZAK Przemysław AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ I
6 7 f 1 17.29 RASIŃSKI Michał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ I #
7 8 f 1 17.13 ROZPORSKI Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU I
8 9 f 1 16.18 PARTYKA Konrad KS Agros Zamość 90 U23 LU I B.D. 1
9 10 f 1 15.78 KALINOWSKI Jacek SL WKS Zawisza Bydgoszcz 90 U23 KP I B.D. 3
10 11 f 1 15.69 CUDAK Mariusz WKS Śląsk Wrocław 86 Sen DS I
11 12 f 1 15.57 HODUN Michał AZS UMCS Lublin 83 Sen LU I #
12 13 f 1 15.41 ORZECHOWSKI Kamil WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS I
Dysk (2) M
1 f 1 60.07 CZAJKOWSKI Przemysław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U23 KP M
2 f 1 59.19 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki # 87 Sen LD M JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2019 MM
3 f 1 57.43 STAŃSKI Olgierd AZS UMCS Lublin 73 Masters LU M KOZŁOWSKI Robert # Z/3039/11 2019 1
5 f 1 54.80 SZUSTER Konrad SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 Sen KP I
6 f 1 50.46 ROCH Bartosz KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA I
7 f 1 49.34 TRACZ Robert AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM I
8 f 1 48.49 WALKOWSKI Damian AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ I
9 f 1 45.73 MALINOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin 85 Sen LU II #
10 f 1 43.82 WRÓBLEWSKI Dawid MKS Start Lublin 89 U23 LU II WIEJAK Izydor B.D. Z/4189/11 2011 2
Młot (7.26) M
1 f 1 76.07 FAJDEK Paweł KS Agros Zamość 89 U23 LU MM KUMOR Jolanta # Z/3286/11 2019 MM
2 f 1 73.22 KONDRATOWICZ Wojciech RKS Skra Warszawa 80 Sen MZ M
3 f 1 71.58 MOLENDA Bartłomiej SL WKS Zawisza Bydgoszcz 88 U23 KP M
4 f 1 66.61 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 89 U23 PD I WOJTULEWICZ Malwina # Z/3138/11 2019 MM
5 f 1 54.95 PASTUSZKO Marcin AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ I
6 f 1 53.61 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U18 LU II ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
7 f 1 45.66 BOROWIEC Dominik MKS Start Lublin 92 U20 LU II WIEJAK Izydor B.D. Z/4159/11 2013 2
Oszczep (800) M
1 f 1 80.83 JANIK Igor AZS-AWFiS Gdańsk 83 Sen PM MM
2 f 1 76.23 JACHIMOWICZ-GŁOGOWSKI Sebastian AZS-AWFiS Gdańsk 86 Sen PM M
3 f 1 72.97 SZPAK Robert KMKL Sztorm Kołobrzeg # 89 U23 ZP I B.D. Z/2180/11 2017 1
4 f 1 70.55 RAKOCZY Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM I
5 f 1 69.11 CHMIELAK Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/2665/11 2019 M
6 f 1 67.07 SZALECKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 91 U20 PD I #
7 f 1 59.07 GODLEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 91 U20 PD II
8 f 1 54.47 MALINOWSKI Konrad KS Podlasie Białystok 92 U20 PD III
Chód 5 km M
1 f 1 19:28.65 SUDOŁ Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 78 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz # Z/1907/11 2016 M
2 f 1 19:44.28 JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa # 85 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4459/11 2019 MM
3 f 1 19:46.01 SIKORA Rafał AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL -- KISIEL Krzysztof # Z/0346/11 2019 MM
4 f 1 19:49.50 TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U23 OP -- TOMALA Grzegorz # Z/2971/11 2019 MM
5 f 1 19:50.65 NOWAK Łukasz OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP -- #
6 f 1 19:53.55 FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin # 80 Sen LU -- MARMUR Stanisław # Z/2959/11 2019 M
7 f 1 21:02.69 WIATER Tomasz KS Agros Zamość 90 U23 LU --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.9746108055115 sekund