Kielce 27 - 28.08.2010
XIII Ogólnopolskie Igrzyska LZS
100 m K
1 1 e 1 12.45 NIEMCZAL Karolina UKS Achilles Leszno 94 U18 WP -0.8 II B.D. 2
2 4 e 1 13.17 KOBRYŚ Karolina UKS Orkan Środa Wlkp. 93 U18 WP -0.8 III
3 5 e 1 13.27 SZYMAŃSKA Anna LKS Pszczyna 94 U18 SL -0.8 IV
4 7 e 1 13.37 DROZDOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 93 U18 PD -0.8 IV #
5 9 e 1 13.56 GOLAN Joanna OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ -0.8 IV #
1 2 e 2 12.86 HELBIK Joanna LKS Pszczyna 93 U18 SL -0.6 III B.D. BEZ
2 3 e 2 13.02 RYDEL Paulina MLKS Agros Żary 93 U18 LB -0.6 III
3 6 e 2 13.37 BARTNIK Natalia MLUKS Tarnów 94 U18 MA -0.6 IV
4 8 e 2 13.38 KUCZMA Sandra LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 94 U18 PM -0.6 IV #
1 f 1 12.35 BRĄGIEL Wioletta ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK -1.2 II
1 f 1 12.40 NIEMCZAL Karolina UKS Achilles Leszno 94 U18 WP -1.2 II B.D. 2
2 f 1 12.75 HELBIK Joanna LKS Pszczyna 93 U18 SL -1.2 II B.D. BEZ
2 f 1 12.78 BURDAJEWICZ Daria OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP -1.2 III B.D. # BEZ
3 f 1 12.83 CAŁA Magdalena CKS Budowlani Częstochowa # 91 U20 SL -1.2 III B.D. # 2
3 f 1 13.03 RYDEL Paulina MLKS Agros Żary 93 U18 LB -1.2 III
4 f 1 13.03 CHEŁMINIAK Katarzyna MLKS Agros Żary 92 U20 LB -1.2 III #
4 f 1 13.30 SZYMAŃSKA Anna LKS Pszczyna 94 U18 SL -1.2 IV
5 f 1 13.13 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -1.2 III
5 f 1 13.47 DROZDOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 93 U18 PD -1.2 IV #
6 f 1 13.40 WALICZEK Agnieszka LKS Pszczyna 92 U20 SL -1.2 IV
6 f 1 13.53 KUCZMA Sandra LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 94 U18 PM -1.2 IV #
7 f 1 13.50 WALASZCZYK Anna ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK -1.2 IV
7 f 1 13.59 BARTNIK Natalia MLUKS Tarnów 94 U18 MA -1.2 IV
400 m K
1 1 s 1 59.00 BEDNAREK Ewelina MULKS MOS Sieradz 93 U18 LD II FIRLIT Roman # Z/4504/11 2012 3
1 1 s 1 60.68 ŚWIETLIK Sonia UKS Młodzik Warszawa # 92 U20 MZ III B.D. # 3
2 2 s 1 59.24 RABURA Marietta MUKS Szok Bojanowo 93 U18 WP III
2 3 s 1 61.04 WALKIEWICZ Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/4436/11 2
3 3 s 1 59.52 BROWARCZYK Agata SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0013/11 2012 3
3 4 s 1 61.41 ZAMBROWSKA Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie # 91 U20 MA III #
4 4 s 1 60.06 SYNAKIEWICZ Monika KKL Rodło Kwidzyn 93 U18 PM III #
4 7 s 1 63.95 BIERNACKA Katarzyna MKS Siechnice # 91 U20 DS IV SOBCZYK Tomasz Z/0891/17 2019
5 5 s 1 63.37 HANAS Anna KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM IV B.D.
6 6 s 1 63.86 HAJNOSZ Barbara ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK IV
7 7 s 1 64.51 BASZAK Agata SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0015/11 2012 4
8 8 s 1 67.12 GAWLAK Ewelina LKS Pszczyna 94 U18 SL -- B.D. 1
1 2 s 2 60.94 SZCZEPAŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III #
2 5 s 2 61.71 SODEL Kamila STS Skarżysko-Kamienna 92 U20 SK III
3 6 s 2 62.55 CHOCHOŁEK Monika ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK IV
1500 m K
1 1 s 1 4:46.56 DZIEDZIECH Izabela LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U20 PD III KOTOWSKI Jan # 2
1 1 s 1 4:55.60 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U18 WN III NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
2 2 s 1 4:47.15 PRUDACZUK Patrycja MKS Żak Biała Podlaska 92 U20 LU III
2 2 s 1 4:55.95 HOJDA Maja KS Agros Zamość # 93 U18 LU III #
3 3 s 1 4:47.31 BACZYŃSKA Karolina LKS Pszczyna 92 U20 SL III
3 3 s 1 5:00.08 SMAKOWSKA Katarzyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD IV KOTOWSKI Jan BEZ
4 4 s 1 4:47.80 MACH Angelika AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU III JAKUBOWSKI Marek B.D. # Z/2650/11 2019 1
4 4 s 1 5:01.88 MANEL Ewelina LKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP IV
5 5 s 1 4:50.74 GOŁAWSKA Izabela MKS Żak Biała Podlaska 92 U20 LU III
5 5 s 1 5:02.85 TAS Adrianna KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM IV
6 6 s 1 4:52.79 WILKOSZ Natalia WMLKS Pomorze Stargard # 91 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/4522/11 2016 BEZ
6 6 s 1 5:03.09 PAWŁOWSKA Marika WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4547/11 2013 2
7 7 s 1 4:54.49 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard # 91 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/4524/11 2019 M
7 7 s 1 5:04.79 KOSTYRKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM IV
8 8 s 1 4:56.58 ADAMCZYK Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 U20 PD III
8 8 s 1 5:07.91 BOSIAK Patrycja SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0014/11 2012 1
9 9 s 1 4:57.17 NIEŚCIOR Paulina KKS Victoria Stalowa Wola # 91 U20 PK III B.D.
9 9 s 1 5:13.17 BRZOZOWSKA Natalia MKS Żak Biała Podlaska 93 U18 LU --
10 10 s 1 4:59.63 BARAN Paulina LKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP IV B.D. B.D. BEZ
10 10 s 1 5:13.47 SIŁUCH Katarzyna MKS Żak Biała Podlaska 93 U18 LU -- #
11 11 s 1 5:02.40 ŚLUSARCZYK Katarzyna SL GKS Olsza Olszyna 91 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0007/11 2011 BEZ
11 11 s 1 5:13.99 KAZUBOWSKA Dominika LLKS Smętowo Graniczne # 94 U18 PM --
12 11 s 1 5:10.36 JUREWICZ Irena KS Podlasie Białystok 91 U20 PD --
12 12 s 1 5:16.62 BOJARSKA Karolina MLKS Nadwiślanin Chełmno 93 U18 KP --
13 12 s 1 5:18.06 DĄBROWSKA Magda KS Podlasie Białystok 92 U20 PD --
13 13 s 1 5:18.12 KUCHARSKA Karolina LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
14 14 s 1 5:46.13 STRUPIŃSKA Iwona LKB im. Braci Petk Lębork # 94 U18 PM -- B.D. Z/1059/11 2013 BEZ
14 13 s 1 5:58.94 STRUPIŃSKA Beata LKB im. Braci Petk Lębork # 92 U20 PM -- B.D. Z/2026/11 2013 BEZ
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.47 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ -1.2 I #
2 2 s 1 15.44 DOLOT Marlena LUKS Hańcza Suwałki 93 U18 PD -1.2 II
3 3 s 1 15.54 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -1.2 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
4 7 s 1 16.87 GORSZANÓW Karolina MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS -1.2 III
1 4 s 2 15.86 JANKOWSKA Barbara MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 94 U18 WN +0.3 III B.D. # Z/4223/11 2014 2
2 5 s 2 16.76 WASILESKA Izaura MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 93 U18 WN +0.3 III
3 6 s 2 16.79 ANTONOWICZ Agnieszka LUKS Podium Kup 94 U18 OP +0.3 III #
4 8 s 2 17.30 LEŚNIAŃSKA Martyna ULKS Talex Borzytuchom 94 U18 PM +0.3 IV
5 9 s 2 18.66 WYSOCKA Magda STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.3 -- #
100 m pł K
1 1 s 1 16.27 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -0.8 III #
2 2 s 1 17.11 SZPAKOWSKA Alicja LUKS Orneta 91 U20 WN -0.8 IV
2000 m prz K
1 s 1 6:55.42 LUBIEJEWSKA Ewelina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD I KOTOWSKI Jan BEZ
1 1 s 1 7:05.30 JENDRO Justyna LUKS Podium Kup 92 U20 OP II
2 s 1 7:14.85 SERAFINOWSKA Julia ULKS Talex Borzytuchom 93 U18 PM II
2 2 s 1 7:17.02 KAMIŃSKA Monika OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP II
3 s 1 7:21.00 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/4540/11 2019
3 3 s 1 7:21.98 PAWIŃSKA Patrycja LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP II NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2634/11 2
4 s 1 7:24.80 KONDYS Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U18 OP II ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4371/11 2012 3
4 4 s 1 8:19.91 SERWATKA Bernadetta ULKS Uczniak Szprotawa 91 U20 LB --
5 s 1 7:31.06 TRZEBIATOWSKA Kamila ULKS Talex Borzytuchom 93 U18 PM III
6 s 1 7:37.42 NOWAK Katarzyna PLKS Gwda Piła 94 U18 WP III
7 s 1 7:40.57 RZYMEK Sabina MLUKS Tarnów 94 U18 MA III
8 s 1 8:13.61 JASTRZĘBSKA Magdalena UOLKA Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ -- WARDASZKA Andrzej # BEZ
4x100 m K
1 s 1 48.57 KOBRYŚ Karolina
NIEMCZAL Karolina
RABURA Marietta
BURDAJEWICZ Daria
Wielkopolskie 93
94
93
91
U20 WLP --
B.D.

B.D.
2
BEZ
2 s 1 50.67 WALASZCZYK Anna
DYLĄG Oliwia
WOLSKA Natalia
BRĄGIEL Wioletta
Podkarpackie 92
93
91
92
U20 PDK --


3 s 1 51.30 BACZYŃSKA Karolina
SZYMAŃSKA Anna
WALICZEK Agnieszka
HELBIK Joanna
Śląskie 92
94
92
93
U20 SLK --


B.D.
BEZ
4 s 1 51.41 GORSZANÓW Karolina
BASZAK Natalia
BASZAK Agata
BIERNACKA Małgorzata
Dolnośląskie 93
92
93
91
U20 DOL --
CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
Z/0017/11
Z/0015/11
2012
2012
BEZ
4
5 s 1 51.86 ADAMCZYK Edyta
CIEPLAK Paulina
SZCZEPAŃSKA Anna
BARTNIK Natalia
Małopolskie 94
92
91
94
U20 MLP -- B.D.


BEZ
W dal K
1 1 f 1 5.43 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +0.3 II
1 f 1 5.57 CICHOWLAS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 94 U18 WP +0.1 II KACZOR Mieczysław Z/2494/11 2012 3
2 2 f 1 5.40 DITTMER Marta TS Olimpia Poznań # 91 U20 WP 0.0 II JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/4558/11 2011
2 f 1 5.50 KOZŁOWSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.8 II B.D. # 1
3 f 1 5.29 GOLAN Joanna OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ +0.5 III #
3 3 f 1 5.38 WOLSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA +0.8 III #
4 4 f 1 5.23 SZKOLNICKA Gabriela MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS -0.4 III
4 f 1 5.26 DOLOT Marlena LUKS Hańcza Suwałki 93 U18 PD -0.7 III
5 f 1 5.16 WOŁEJSZO Magdalena OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ -0.4 III #
5 5 f 1 5.20 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -0.7 III #
6 f 1 4.97 SZYMAŃSKA Anna LKS Pszczyna 94 U18 SL +0.4 IV
6 6 f 1 5.20 SZEWCZAK Katarzyna MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ +0.3 III
7 7 f 1 4.52 BŁASZCZYKIEWICZ Sonia ZLKL Zielona Góra # 92 U20 LB -0.7 -- #
7 f 1 4.94 MUSIALIK Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP -0.9 IV
8 f 1 4.74 WSZELAK Sandra LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP -0.6 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/3677/11 3
9 f 1 4.67 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 94 U18 PD +2.0 -- B.D. # 1
10 f 1 4.62 PAWLICKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 93 U18 WP +0.3 -- #
11 f 1 4.48 WYSOCKA Magda STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +1.1 -- #
12 f 1 4.47 GORSZANÓW Karolina MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS -0.7 --
13 f 1 4.40 STÓJ Anna ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +2.3 --
14 f 1 4.38 SOBEK Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 94 U18 OP -0.3 --
15 f 1 4.03 JANKOWSKA Marlena LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP -0.3 -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/3678/11 BEZ
Kula (4) K
1 1 f 1 12.66 BOK Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP I POLAK Mirosław Z/4533/11 2015 3
1 f 1 14.20 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA I TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0364/11 2018 M
2 f 1 10.85 MACIEJA Natalia UKS Cyprianka 91 U20 KP III MAŃKOWSKI Edward 3
2 2 f 1 11.55 JAREK Monika WKS Wawel Kraków # 93 U18 MA III B.D. 1
3 f 1 10.53 PRZYBYLSKA Andżelika KKL Rodło Kwidzyn 92 U20 PM III B.D. 1
3 3 f 1 11.46 HAGDAN Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 93 U18 WP III #
4 4 f 1 11.15 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III
5 5 f 1 10.75 KOZERA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS III
6 6 f 1 10.12 ŚWIĘCZYK Natalia LKS Pogórze Skoczów 93 U18 SL III #
7 7 f 1 9.60 KISIEL Martyna KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM IV #
8 8 f 1 8.37 KUBACKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U18 KP --
9 9 f 1 7.36 ZAWODZIŃSKA Karina LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 93 U18 PM --
Młot (4) K
1 1 f 1 38.48 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS III B.D. 2
1 1 f 1 42.00 GÓRSKA Karolina UKS Achilles Leszno 92 U20 WP III B.D. # BEZ
2 2 f 1 37.09 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III
3 3 f 1 32.04 CHYŁA Patrycja LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 93 U18 PM IV
4 4 f 1 31.63 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS -- #
5 5 f 1 21.80 ZAWODZIŃSKA Karina LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 93 U18 PM --
6 6 f 1 18.43 LABUT Martyna ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK --
Oszczep (600) K
1 1 f 1 38.73 NOWAK Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP III
1 f 1 40.75 CHYŁA Patrycja LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 93 U18 PM II
2 2 f 1 37.81 WIELOGÓRSKA Monika KS Podlasie Białystok 92 U20 PD III B.D.
2 f 1 39.09 WONDERZY Paulina LKS Olymp Błonie 94 U18 MZ III
3 3 f 1 32.30 CZARNOWSKA Ewa KKL Rodło Kwidzyn 91 U20 PM IV
3 f 1 35.07 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III #
4 f 1 31.80 PRZYGODZKA Ewa LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS IV
5 f 1 23.65 CZERNIEJEWSKA Monika SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- KORBUT Piotr 3
Chód 5 km K
1 1 s 1 27:37.90 MOTOR Joanna AZS UMCS Lublin # 94 U18 LU III B.D. # MM
2 2 s 1 27:53.28 KOLTERMAN Nina LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/5057/11 3
3 3 s 1 31:17.92 GOSTOMCZYK Weronika ULKS Talex Borzytuchom 94 U18 PM IV
100 m M
1 1 e 1 11.08 KOMUDA Artur WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ -0.8 II
1 2 e 1 11.14 SILWANOWICZ Adrian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP -0.9 II #
2 5 e 1 11.25 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -0.8 II RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
2 3 e 1 11.31 BIELA Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -0.9 III #
3 10 e 1 11.53 KWIATKOWSKI Bartłomiej RLMKS Orlęta Radom 94 U18 MZ -0.8 III
3 6 e 1 11.71 STĘPNIEWSKI Damian UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD -0.9 III B.D. B.D. # BEZ
4 8 e 1 11.82 WOJDYŁA Karol MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS -0.9 IV B.D. 3
4 13 e 1 11.84 KANIA Robert LKS Pszczyna 94 U18 SL -0.8 IV
5 9 e 1 11.83 OSZEK Paweł LKS Pszczyna 91 U20 SL -0.9 IV
5 16 e 1 12.46 MALINOWSKI Alan STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -0.8 -- #
1 1 e 2 10.99 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 U20 WP -1.2 II GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
1 3 e 2 11.15 WOJCIECHÓW Damian KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.7 II #
2 6 e 2 11.25 MAJAK Tomasz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 93 U18 LU -0.7 II #
2 4 e 2 11.48 MIKUŁA Eryk UKS Achilles Leszno 92 U20 WP -1.2 III
3 9 e 2 11.44 PRYLEWSKI Mateusz MUKL Brodnica 93 U18 KP -0.7 III
3 5 e 2 11.66 EICHLER Adam KS AZS AWF Poznań # 91 U20 WP -1.2 III BIEDERMANN Roman # Z/3945/11 2013 1
4 11 e 2 11.57 MATEJA Kamil SL Olimpia Poznań # 93 U18 WP -0.7 III
4 7 e 2 11.78 ANDRZEJEWSKI Paweł MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS -1.2 IV
5 10 e 2 12.03 BOCER Adrian ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB -1.2 IV
5 14 e 2 12.14 PRZYBYŁ Sebastian LKS Maraton Turek 93 U18 WP -0.7 IV
6 15 e 2 12.31 STUDZIŃSKI Tomasz SKS Sokół Malbork 94 U18 PM -0.7 -- SAJKOWSKI Norbert Z/3558/11 2011 BEZ
1 2 e 3 11.09 HELBIK Błażej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.2 II #
2 4 e 3 11.19 KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +0.2 II #
3 7 e 3 11.28 KUŚMIERCZUK Dominik MKS Agros Chełm 93 U18 LU +0.2 II
4 8 e 3 11.38 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ +0.2 III #
5 12 e 3 11.74 SKRZYPCZAK Robert WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP +0.2 III POLAK Mirosław # Z/4549/11 2019 2
1 f 1 10.56 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 U20 WP -1.3 M GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
1 f 1 11.03 HELBIK Błażej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.7 II #
2 f 1 11.10 SILWANOWICZ Adrian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP -1.3 II #
2 f 1 11.13 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -0.7 II RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
3 f 1 11.16 KOMUDA Artur WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ -0.7 II
3 f 1 11.27 BIELA Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -1.3 II #
4 f 1 11.21 WOJCIECHÓW Damian KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.7 II #
4 f 1 11.48 MIKUŁA Eryk UKS Achilles Leszno 92 U20 WP -1.3 III
5 f 1 11.21 KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP -0.7 II #
5 f 1 11.69 EICHLER Adam KS AZS AWF Poznań # 91 U20 WP -1.3 III BIEDERMANN Roman # Z/3945/11 2013 1
6 f 1 11.26 MAJAK Tomasz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 93 U18 LU -0.7 II #
6 f 1 11.77 WOJDYŁA Karol MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS -1.3 IV B.D. 3
7 f 1 11.38 KUŚMIERCZUK Dominik MKS Agros Chełm 93 U18 LU -0.7 III
7 f 1 11.85 STĘPNIEWSKI Damian UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD -1.3 IV B.D. B.D. # BEZ
8 f 1 11.46 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ -0.7 III #
400 m M
1 1 s 1 48.65 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL II B.D. # BEZ
1 1 s 1 49.66 JASIŃSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD II B.D. B.D. BEZ
2 2 s 1 49.61 DOBROWOLSKI Jakub LKS Lubusz Słubice 91 U20 LB II
2 2 s 1 50.00 SZYDEL Piotr LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP II
3 3 s 1 49.84 RONOWICZ Mateusz MUKL Brodnica 91 U20 KP II B.D. B.D. 3
3 3 s 1 50.57 GAJDA Marcin ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK III
4 4 s 1 50.00 ZRADA Marcin LUKS Orneta 92 U20 WN II MAKOWSKI Leszek Z/4863/11 2011 2
4 4 s 1 51.33 BAŃKA Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 93 U18 KP III
5 5 s 1 50.30 PAWLUK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS II B.D. BEZ
5 9 s 1 52.31 BAŁAJDA Michał LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP III
6 6 s 1 50.33 MAURY Mateusz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA II #
7 7 s 1 50.46 HURMAN Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II
1 8 s 2 50.50 POGORZELSKI Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 92 U20 PD II B.D. 2
1 5 s 2 51.46 OLIWA Jakub LLKS Osowa Sień 93 U18 LB III
2 9 s 2 50.71 GRESCHUTZ Thomas LUKS Azymek Zdzieszowice # 92 U20 OP III B.D. BEZ
2 6 s 2 51.77 SOSNOWSKI Tomasz KL Bałtyk Koszalin # 93 U18 ZP III
3 10 s 2 51.17 SZCZECH Paweł MKS Juvenia Białystok # 91 U20 PD III MYDLARZ Adrian B.D. Z/2818/11 2012 3
3 8 s 2 52.20 CIECIERSKI Damian ULKS Talex Borzytuchom 94 U18 PM III
4 11 s 2 51.34 MACIASZEK Mariusz LKS Górnik Wałbrzych 91 U20 DS III
4 7 s 2 52.20 DĄBROWSKI Marcin MUKS Szok Bojanowo 94 U18 WP III
5 12 s 2 52.05 KUJAWA Michał PLKS Gwda Piła 92 U20 WP III
5 10 s 2 52.33 KEDWES Paweł LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP III B.D. 3
6 13 s 2 52.13 DYJECIŃSKI Adrian LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP III WIERZBICKI Dariusz B.D. Z/3680/11 BEZ
6 11 s 2 52.41 ZIELONKA Jakub SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0006/11 2012 3
7 14 s 2 53.33 APACKI Mateusz SKLA Sopot # 92 U20 PM IV B.D. # 2
7 22 s 2 55.30 MICHALAK Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 93 U18 MA --
1 12 s 3 52.59 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków # 94 U18 MA III B.D. OSTROWSKA Justyna # , Z/2032/11 , 2019
2 13 s 3 52.81 JASIŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 93 U18 PD IV B.D. B.D. B.D. B.D.
3 15 s 3 53.41 HONKOWICZ Marcin ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK IV
4 17 s 3 53.47 OSTROWSKI Piotr MLUKS Tarnów 94 U18 MA IV
5 16 s 3 53.47 GÓRKIEWICZ Michał LKS Kłos Olkusz 93 U18 MA IV MENTLEWICZ Janusz B.D. # Z/5177/11 2016 BEZ
6 18 s 3 53.86 PRZYCHODZKI Krzysztof KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM IV
7 23 s 3 55.64 MAKIŁA Mikołaj LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 94 U18 PM --
1 14 s 4 53.12 JANKOWSKI Andrzej KS Podlasie Białystok 93 U18 PD IV DĄBROWSKI Tomasz # Z/0796/11 2019 2
2 19 s 4 54.60 WILCZKO Mariusz KS Podlasie Białystok 94 U18 PD IV #
3 20 s 4 54.90 NOWAKOWSKI Wojciech LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
4 21 s 4 55.20 GŁOWACKI Karol MKS Żak Biała Podlaska 94 U18 LU -- #
1500 m M
1 1 s 1 3:56.43 KOWALCZYK Bartosz PLKS Gwda Piła 92 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/2851/11 2017 BEZ
1 1 s 1 4:00.13 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U18 PD II B.D. # Z/2485/11 2019
2 2 s 1 4:01.25 ZAWADZKI Mariusz MUKL Brodnica 91 U20 KP II B.D. # 2
2 2 s 1 4:03.41 BRZESKI Karol ULKS Talex Borzytuchom 93 U18 PM III
3 3 s 1 4:01.42 STACHOWSKI Rafał AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL II MARMUR Stanisław B.D. # Z/4333/11 2019 2
3 3 s 1 4:03.98 ROGIEWICZ Andrzej LKS Zantyr Sztum 93 U18 PM III MAZERSKI Bartosz # Z/0610/11 2016 1
4 4 s 1 4:03.09 DOROŻYŃSKI Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP III DRACZYŃSKI Adam # Z/4769/11 2019 3
4 4 s 1 4:05.06 MATUSZCZAK Rafał LLKS Osowa Sień 94 U18 LB III ORŁOWSKI Andrzej Z/1807/11 2017 1
5 5 s 1 4:05.39 NITKA Maciej RKS Łódź # 93 U18 LD III
5 5 s 1 4:07.85 LEŚNIEWSKI Daniel MUKL Brodnica 92 U20 KP III
6 6 s 1 4:06.54 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL III MARMUR Stanisław B.D. # Z/0483/11 2019 2
6 6 s 1 4:08.92 TRĄBSKI Przemysław PLKS Gwda Piła 91 U20 WP III
7 7 s 1 4:09.26 HOŁOWIENKO Karol KS Podlasie Białystok 91 U20 PD III B.D.
7 7 s 1 4:10.48 ZAMIELSKI Paweł LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS III #
8 8 s 1 4:09.77 CHODUN Piotr MKS Żak Biała Podlaska 92 U20 LU III STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
8 8 s 1 4:11.99 SIKORA Kamil WKS Śląsk Wrocław # 93 U18 DS III B.D. # 2
9 9 s 1 4:10.80 LEOŃCZUK Andrzej KS Podlasie Białystok 92 U20 PD III CHYLIŃSKI Romuald # Z/4841/11 2019 3
9 10 s 1 4:14.17 PUŚCIŃSKI Michał LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2637/11 3
10 10 s 1 4:12.58 KAMIŃSKI Patryk MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U20 PM IV B.D. 2
10 13 s 1 4:16.54 FILIPIAK Konrad LKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/4519/11 2013 3
11 14 s 1 4:17.23 MICHALAK Mateusz LKS Maraton Turek 93 U18 WP IV #
11 11 s 1 4:18.06 MAJCHERKIEWICZ Grzegorz LKS Kłos Olkusz 91 U20 MA IV KOLODZIEJ Roman # BEZ
12 12 s 1 4:18.66 SZCZEPANEK Paweł LKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP IV
12 17 s 1 4:21.24 ŻYCHSKI Marcin UKS Wiking Rychnowy 94 U18 PM IV #
13 13 s 1 4:20.17 BOLEK Daniel ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK IV
13 18 s 1 4:21.84 PRZEPIÓRKA Jacek LKB im. Braci Petk Lębork # 93 U18 PM IV
14 14 s 1 4:21.11 PEK Daniel UKS Olimpijczyk Skorzewo 91 U20 PM IV ZBLEWSKI Leszek Z/3509/11 2019 BEZ
14 19 s 1 4:23.49 BYLICA Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 93 U18 KP --
15 15 s 1 4:34.87 OLSZEWSKI Kamil MUKL Brodnica 92 U20 KP --
1 9 s 2 4:13.62 DANILCZUK Maciej KS Podlasie Białystok 93 U18 PD IV
2 11 s 2 4:15.44 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 94 U18 PD IV CHYLIŃSKI Romuald B.D. Z/4107/11 2019 2
3 12 s 2 4:15.48 PIWOWAR Stanisław ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK IV B.D. BEZ
4 15 s 2 4:20.31 MOLEK Dariusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 94 U18 MA IV B.D. BEZ
5 16 s 2 4:20.98 PIWOWARCZYK Wojciech WMLKS Pomorze Stargard # 94 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/4530/11 2018 BEZ
6 20 s 2 4:25.49 DERDOWSKI Michał LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 93 U18 PM -- MYKOWSKI Jerzy Z/4365/11 2019 3
7 21 s 2 4:26.95 NOWAK Dawid ULKS Fajfer 2001 Łapanów 94 U18 MA --
8 22 s 2 4:33.64 JANUSZEK Artur LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA --
9 23 s 2 4:40.18 SMĘDOWSKI Paweł GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 94 U18 PK -- LASSOTA Lesław B.D. # Z/2486/11 2019 2
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.17 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP 0.0 II JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
2 2 s 1 14.42 KOŁODZIEJSKI Tomasz MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS 0.0 II
3 3 s 1 15.20 JENDRASZCZYK Paweł STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP 0.0 III
4 6 s 1 15.62 CHOJNACKI Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS 0.0 III
5 9 s 1 17.19 BORKOWSKI Piotr RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ 0.0 --
1 4 s 2 15.51 MIKOŁAJCZAK Sebastian PLKS Gwda Piła 94 U18 WP -1.6 III
2 5 s 2 15.52 SOBOŃ Dawid UKS WiR Łopuszno 93 U18 SK -1.6 III
3 7 s 2 16.07 WILGOCKI Jacek KS Podlasie Białystok 93 U18 PD -1.6 IV
4 8 s 2 16.62 CIEŚLA Przemysław LKS Brzezina Osiek # 94 U18 MA -1.6 -- #
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.69 EICHLER Adam KS AZS AWF Poznań # 91 U20 WP -1.0 II BIEDERMANN Roman # Z/3945/11 2013 1
2 2 s 1 14.80 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ -1.0 II ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
3 3 s 1 15.18 KONOPSKI Radosław MKS Osa Zgorzelec 91 U20 DS -1.0 II #
4 4 s 1 15.29 ZGODZIŃSKI Marcin KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -1.0 II
5 5 s 1 16.17 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS -1.0 III
2000 m prz M
1 1 s 1 5:58.40 OSSOWSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 92 U20 KP I
1 1 s 1 6:07.08 KONIECZEK Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4541/11 2016 1
2 2 s 1 6:04.84 KASZEWSKI Zbigniew ULKS Talex Borzytuchom 92 U20 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/4213/11 2017 2
2 2 s 1 6:11.73 POTOK Daniel ULKS Lipinki # 93 U18 MA III #
3 3 s 1 6:07.60 IWANIEC Mariusz KU AZS PWSZ w Tarnowie # 92 U20 MA II
3 3 s 1 6:19.93 PIOTROWSKI Piotr LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4374/11 2017 1
4 4 s 1 6:18.54 HERING Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 91 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław # Z/4205/11 2011 BEZ
4 4 s 1 6:32.27 KAŹMIERCZAK Mateusz LLKS Osowa Sień 93 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1813/11 2014 3
5 5 s 1 6:23.06 STAJNIAK Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP III ANTOSIAK Tomasz # Z/4771/11 2019
5 5 s 1 6:36.08 JAWOROWSKI Rafał UOLKA Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ IV WARDASZKA Andrzej Z/0424/12 2012 4
6 6 s 1 6:25.00 KIKOWSKI Mariusz MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD III ROSIAK Zbigniew # Z/4263/11 2012 3
6 6 s 1 6:36.39 STEFANIAK Dawid PLKS Gwda Piła 93 U18 WP IV
7 7 s 1 6:26.57 ZAWISTOWSKI Krzysztof PLKS Gwda Piła 91 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4298/11 2016 3
7 7 s 1 6:47.10 GIL Waldemar UKS Czapla Białe Błota 94 U18 KP IV
8 8 s 1 6:28.61 WICKOWSKI Dariusz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK IV
8 8 s 1 6:50.62 PUCH Denis LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- B.D. BEZ
9 9 s 1 6:31.41 DURKALEC Paweł LUKS Zabrzeg 91 U20 SL IV
9 9 s 1 6:53.91 MEHLICH Dawid LUKS Azymek Zdzieszowice # 94 U18 OP --
4x100 m M
1 s 1 42.74 EICHLER Adam
ZIMNIEWICZ Grzegorz
WRÓBLEWSKI Michał
MIKUŁA Eryk
Wielkopolskie 91
91
93
92
U20 WLP -- BIEDERMANN Roman
GÓRSKI Dariusz

Z/3945/11
Z/3398/11
2013
2019
1
M
2 s 1 42.79 BIELA Sebastian
SILWANOWICZ Adrian
ORZOŁ Rafał
JUSZKIEWICZ Marek
Dolnośląskie 91
92
91
92
U20 DOL --


3 s 1 42.84 KWIATKOWSKI Bartłomiej
KOMUDA Artur
SMOLIŃSKI Jakub
WITKOWSKI Adam
Mazowieckie 94
94
92
93
U20 MAZ --

ZGRZEBNICKI Ireneusz
Z/4683/11
2019
M
4 s 1 43.12 SZYDEL Piotr
STAŚKIEWICZ Dominik
JENDRASZCZYK Paweł
JUNIEWICZ Jakub
Zachodniopomorskie 93
93
93
93
U18 ZPO --
RĄCZKA Paweł

JUNIEWICZ Andrzej
Z/4587/11
Z/1798/11
2019
2019
1

5 s 1 43.65 CIECHANOWICZ Marcin
KRUPA Damian
SZESTAŁO Piotr
KOŁODZIEJ Mateusz
Lubuskie 94
91
91
93
U20 LUB -- B.D. B.D.
B.D.
B.D.
2
M
3
6 s 1 44.12 OSZEK Paweł
LONDZIN Marcin
BRYŁA Piotr
HELBIK Błażej
Śląskie 91
92
94
93
U20 SLK --
B.D.

BEZ
W dal M
1 f 1 6.77 WRÓBLEWSKI Michał MUKS Szok Bojanowo 93 U18 WP 0.0 III #
1 f 1 7.30 KUCH Andrzej UMLKS START Wieruszów # 91 U20 LD -0.6 I B.D. # Z/4261/11 2019 1
2 f 1 6.53 JAGUSCH Miłosz UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP -0.1 III #
2 f 1 7.05 RAJCZAK Kamil MKS Durasan Płońsk 91 U20 MZ +0.1 II
3 f 1 6.51 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 94 U18 LD -0.9 III SADACH Aneta # Z/4506/11 2019 1
3 f 1 6.88 PAWŁOWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 92 U20 DS -0.4 II
4 f 1 6.33 WOJCIECHÓW Damian KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.2 III #
4 f 1 6.71 SZESTAŁO Piotr WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA -0.1 III B.D. 3
5 f 1 6.25 PRZYBYŁ Sebastian LKS Maraton Turek 93 U18 WP +0.1 IV
5 f 1 6.70 WASILUK Piotr WLKS Nowe Iganie # 91 U20 MZ -0.6 III
6 f 1 6.24 BRYŁA Piotr LKS Pszczyna 94 U18 SL +0.1 IV
6 f 1 6.60 ZGODZIŃSKI Marcin KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS 0.0 III
7 f 1 6.22 SMOLAK Jacek WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ -0.1 IV
7 f 1 6.35 KURASZYK Kamil UKS Achilles Leszno 91 U20 WP -1.5 III
8 f 1 6.05 SOKULSKI Jakub ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK -1.3 IV
8 f 1 6.12 FIGAT Piotr MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ 0.0 IV
9 f 1 6.03 MIELCAREK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP +0.5 IV
10 f 1 5.86 KANIA Robert LKS Pszczyna 94 U18 SL +0.1 --
11 f 1 5.73 JETTER Łukasz UKS Cyprianka 94 U18 KP +0.2 -- MAŃKOWSKI Edward Z/4380/11 2012 3
Kula (5) M
1 f 1 15.73 BARAN Marcin ULKS Muflon Bielawa 93 U18 DS II
2 f 1 15.72 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń # 93 U18 KP II HULISZ Robert Z/4291/11 2018 M
3 f 1 15.38 WIELOCHOWSKI Dawid UKS Achilles Leszno 94 U18 WP II
4 f 1 15.35 KOZAKIEWICZ Kamil KS Podlasie Białystok 93 U18 PD II
5 f 1 14.58 SIEJKOWSKI Dominik LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB III #
6 f 1 14.50 FURTEK Michał KS Podlasie Białystok 93 U18 PD III B.D. #
7 f 1 14.48 RAWA Adam OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ III #
8 f 1 14.26 SYGIT Mateusz KS Podlasie Białystok 94 U18 PD III #
9 f 1 13.82 CISZEWSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP III #
10 f 1 13.80 SZYLAK Sergiusz ULKS Technik Trzcinica 94 U18 PK III WŁADYKA Jacek Z/2217/11 2013 BEZ
11 f 1 13.59 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ III KWIATKOWSKI Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/0184/11 2018 2
12 f 1 12.69 JAREK Karol ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK IV
13 f 1 12.01 SUBKOWSKI Bartłomiej STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP --
14 f 1 10.08 GÓRECKI Sławomir LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 94 U18 PM -- #
Kula (6) M
1 1 f 1 16.89 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ I
2 2 f 1 15.06 KOWALSKI Łukasz OKLA Ostrołęka # 91 U20 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof 2
3 3 f 1 14.43 BARSZCZEWSKI Łukasz LUKS Hańcza Suwałki 92 U20 PD II
4 4 f 1 14.08 BALCERSKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ II
5 5 f 1 13.15 GRZYWACZ Tomasz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK III WŁADYKA Jacek Z/2220/11 2014 BEZ
6 6 f 1 13.13 SKOTARCZAK Jakub LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP III B.D. 3
7 7 f 1 12.50 KOLASIŃSKI Robert MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD IV ROSIAK Zbigniew # Z/4509/11 2013 3
8 8 f 1 10.82 WOJCIECHOWSKI Emil MMLUKS Sprint Zduńska Wola 91 U20 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/4754/11 2011 3
Młot (5) M
1 f 1 62.39 MACIEJEWSKI Maciej MKS Zduńska Wola # 93 U18 LD II
2 f 1 61.40 GRAJEWSKI Michał LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 93 U18 PM II
3 f 1 57.20 CISZEWSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP III #
4 f 1 46.22 RAWA Adam OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ IV #
5 f 1 37.02 JAREK Karol ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK --
Młot (6) M
1 1 f 1 55.48 PRUSACZYK Kajetan OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ II B.D. BEZ
2 2 f 1 52.78 PACZKOWSKI Adrian MKS Zduńska Wola # 91 U20 LD II
3 3 f 1 40.97 PARTYKA Dawid LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 92 U20 PM IV
4 4 f 1 40.77 WOJCIECHOWSKI Emil MMLUKS Sprint Zduńska Wola 91 U20 LD IV SULIŃSKI Andrzej Z/4754/11 2011 3
Oszczep (700) M
1 1 f 1 67.27 BANAŚ Adrian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 93 U18 MA I
2 2 f 1 64.50 ŚNIATKOWSKI Maciej LUKS Hańcza Suwałki 94 U18 PD II
3 3 f 1 53.56 KOTUK Marcin KS Podlasie Białystok 93 U18 PD III B.D. # 2
4 4 f 1 52.83 FRĄC Maciej ZLKL Zielona Góra # 93 U18 LB III
5 5 f 1 49.68 GEZ Jakub LUKS Podium Kup 94 U18 OP IV
6 6 f 1 46.81 SUBKOWSKI Bartłomiej STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP IV
7 7 f 1 42.40 JETTER Łukasz UKS Cyprianka 94 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/4380/11 2012 3
8 8 f 1 38.60 SZATANIK Mateusz LUKS Zabrzeg 94 U18 SL --
9 9 f 1 37.11 CHLEBOWSKI Mikołaj UKS Cyprianka 94 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward 5
Oszczep (800) M
1 1 f 1 57.63 KOLASIŃSKI Robert MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD II ROSIAK Zbigniew # Z/4509/11 2013 3
2 2 f 1 53.21 OMIELAN Krzysztof KS Podlasie Białystok 92 U20 PD III #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.2105510234833 sekund