Leszno 28.08.2010
Mityng Okręgowy
100 m K
1 17 s 1 13.90 SAMÓL Anna MUKS Kadet Rawicz 97 U14 WP +0.1 V #
2 20 s 1 13.99 JAKUBIAK Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań # 97 U14 WP +0.1 V TALIKADZE Roman DUTKIEWICZ Janusz B.D. # BEZ
3 36 s 1 14.98 SZMUK Brygida MUKS Szok Bojanowo 94 U18 WP +0.1 --
4 38 s 1 16.41 KOZAK Karolina MKS Piast Głogów 98 U14 DS +0.1 --
1 21 s 2 14.10 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań # 97 U14 WP -0.1 V B.D. BIEDERMANN Roman # , Z/0523/13 , 2019 1
2 30 s 2 14.39 GLUMA Agata UKS Achilles Leszno 96 U16 WP -0.1 V
1 33 s 3 14.46 KACZMAREK Katarzyna UKS 12 Kalisz 93 U18 WP -0.8 --
2 34 s 3 14.66 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 98 U14 WP -0.8 -- WALCZAK Marek Z/0309/14 2019 1
1 22 s 4 14.11 PAWEŁCZYK Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP +1.0 V
2 26 s 4 14.27 KUBIAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U14 WP +1.0 V KACZOR Mieczysław B.D. # Z/0389/14 2019 3
3 31 s 4 14.44 SZULC Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP +1.0 V #
4 35 s 4 14.81 WAWRZYNIAK Karolina KS Stal Ostrów Wlkp. 97 U14 WP +1.0 -- B.D. # BEZ
1 16 s 5 13.88 ROSPENDA Paulina OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +0.5 --
2 25 s 5 14.20 STAROSTA Kinga MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP +0.5 V
3 27 s 5 14.35 BRZOZOWSKA Agnieszka MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP +0.5 V
4 28 s 5 14.36 OLEJNICZAK Barbara UKS Achilles Leszno 94 U18 WP +0.5 --
5 29 s 5 14.37 OKONOWSKA Kamila MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP +0.5 V #
1 14 s 6 13.84 KONIECZNA Monika UKS Achilles Leszno 95 U16 WP -0.7 V
2 19 s 6 13.96 ANDRZEJEWSKA Magdalena TS Olimpia Poznań 95 U16 WP -0.7 V BYTNIEWSKA Magdalena Z/1190/11 2011 BEZ
3 23 s 6 14.15 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP -0.7 -- BIEDERMANN Roman # Z/1324/13 2019 2
4 24 s 6 14.18 ORŁOWSKA Karolina UKS Orkan Środa Wlkp. # 96 U16 WP -0.7 V KACZOR Mieczysław B.D. # Z/1067/12 2014 BEZ
5 37 s 6 14.99 JANIAK Ewelina UKS 12 Kalisz 94 U18 WP -0.7 --
1 8 s 7 13.44 ORGANIŚCIAK Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 96 U16 WP -0.6 IV B.D. B.D. 3
2 13 s 7 13.75 MAJEWSKA Monika SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -0.6 IV #
3 18 s 7 13.90 KOLIBABKA Martyna MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP -0.6 V
4 32 s 7 14.45 OLEŚNIEWICZ Roksana LLKS Osowa Sień 95 U16 LB -0.6 V #
1 4 s 8 13.24 MIKOŁAJCZAK Monika SL Olimpia Poznań # 96 U16 WP -0.2 IV B.D.
2 6 s 8 13.33 SYGNECKA Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -0.2 IV #
3 9 s 8 13.47 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -0.2 IV SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4
4 10 s 8 13.60 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL -0.2 IV PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
5 12 s 8 13.63 BZDZIEL Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP -0.2 IV
6 15 s 8 13.87 JAZDOŃCZYK Anna UKS Achilles Leszno 94 U18 WP -0.2 --
1 1 s 9 12.46 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP +1.6 II MOTYL Edward B.D. # Z/0658/11 2019 MM
2 2 s 9 12.60 WOLANIN Agnieszka OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +1.6 II #
3 3 s 9 13.22 BŁOCH Anna MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP +1.6 IV
4 5 s 9 13.28 PODLEWSKA Roksana KS Stal Ostrów Wlkp. 96 U16 WP +1.6 IV
5 7 s 9 13.34 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL +1.6 IV MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1477/11 2019 1
6 11 s 9 13.62 KORPIK Julita UKS Olimp Duszniki 94 U18 WP +1.6 IV
200 m K
1 1 s 1 24.55 JAKÓBCZAK Aneta OŚ AZS Poznań # 85 Sen WP +1.3 I
2 2 s 1 24.63 OPOŃ Martyna OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +1.3 I #
3 3 s 1 25.15 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP +1.3 II MOTYL Edward B.D. # Z/0658/11 2019 MM
300 m K
1 10 s 1 46.82 KONIECZNA Agnieszka MUKS Kadet Rawicz 92 U20 WP -- B.D. B.D. BEZ
2 20 s 1 48.77 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań # 97 U14 WP -- B.D. BIEDERMANN Roman # , Z/0523/13 , 2019 1
3 23 s 1 50.35 WOJCIECHOWSKA Weronika LUKS Orkan Września 99 U12 WP --
4 27 s 1 51.78 MAREK Magdalena LLKS Osowa Sień 95 U16 LB --
5 29 s 1 52.75 WIŚNIEWSKA Agata UKS 12 Kalisz 95 U16 WP --
1 12 s 2 46.92 PABICH Roksana KS Stal Ostrów Wlkp. 94 U18 WP --
2 18 s 2 48.33 ŁUKASZYK Joanna MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP V
3 26 s 2 51.54 ZIMNA Patrycja LKLA Krokus Astromal Leszno 97 U14 WP -- B.D. 4
1 16 s 3 47.82 SAMÓL Anna MUKS Kadet Rawicz 97 U14 WP V #
2 19 s 3 48.52 NOWAK Maria LUKS Orkan Września 96 U16 WP --
3 22 s 3 49.72 SZMUK Brygida MUKS Szok Bojanowo 94 U18 WP --
4 25 s 3 50.73 RATAJCZAK Izabela UKS Jedynka Gostyń 97 U14 WP --
5 28 s 3 52.18 JANOWICZ Sandra MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP --
6 30 s 3 54.15 CHUDA Julia KS AZS AWF Wrocław # 97 U14 DS -- PYRA Dawid B.D. # Z/0619/13 2019
1 5 s 4 45.54 KACZMAREK Katarzyna MKS Baszta Szamotuły 93 U18 WP --
2 11 s 4 46.91 KULIŃSKA Jagoda UKS Achilles Leszno 96 U16 WP V #
3 13 s 4 47.19 GLUMA Agata UKS Achilles Leszno 96 U16 WP V
4 17 s 4 48.02 ZIELIŃSKA Kornelia UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U14 WP V ZAWORSKI Marek # Z/0391/14 2016 2
5 21 s 4 49.72 PRZEWOŹNA Marta MUKS Kadet Rawicz 92 U20 WP --
1 3 s 5 44.80 RZEPKA Joanna LUKS Orkan Września 95 U16 WP III
2 4 s 5 45.18 MAJDECKA Andżelika LUKS Orkan Września 95 U16 WP IV #
3 6 s 5 45.55 BEDNAREK Anna UKS 12 Kalisz 95 U16 WP IV #
4 7 s 5 45.56 MAJEWSKA Monika SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -- #
5 9 s 5 46.64 JAKUBIAK Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań # 97 U14 WP V TALIKADZE Roman DUTKIEWICZ Janusz B.D. # BEZ
6 24 s 5 50.58 MICHALSKA Olga KS Stal Ostrów Wlkp. 97 U14 WP --
1 1 s 6 44.60 ŚWIETLIK Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP III
2 2 s 6 44.77 KROSCHEL Karena LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP III
3 8 s 6 46.15 OLEŚNIEWICZ Roksana LLKS Osowa Sień 95 U16 LB IV #
4 14 s 6 47.19 SYGNECKA Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP V #
5 15 s 6 47.43 PACH Barbara TS Olimpia Poznań 95 U16 WP V BYTNIEWSKA Magdalena Z/0638/11 2011 4
600 m K
1 1 s 1 1:50.18 ANDRZEJEWSKA Weronika UKS Jedynka Gostyń 95 U16 WP -- SADOWSKI Waldemar Z/0759/11 2014 BEZ
2 2 s 1 1:51.83 BURMISTRZAK Sara UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0528/11 2014 3
3 3 s 1 1:51.88 KUBIACZYK Maja UKS 12 Kalisz 97 U14 WP -- #
4 4 s 1 1:53.65 MODRZEJEWSKA Anastazja KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U16 WP --
5 5 s 1 1:56.23 MELKA Martyna KS Stal Ostrów Wlkp. # 97 U14 WP --
6 6 s 1 1:56.59 MAŁECKA Izabela MUKS Kadet Rawicz 95 U16 WP --
7 7 s 1 1:57.09 NOWICKA Katarzyna UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0539/11 2013 BEZ
8 8 s 1 1:58.08 WIEJA Anna UKS Achilles Leszno 97 U14 WP --
9 9 s 1 2:01.99 RZUN Jagoda UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP --
10 10 s 1 2:14.00 STAŚKIEWICZ Agnieszka MUKS Kadet Rawicz 97 U14 WP --
800 m K
1 1 s 1 2:22.64 KOŁACKA Małgorzata OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III B.D. # 1
2 2 s 1 2:25.57 LIPIECKA Agnieszka OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP IV
3 3 s 1 2:26.78 LIPIECKA Angelika OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP IV
4 4 s 1 2:27.06 GRZEŚ Krystyna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP IV #
5 5 s 1 2:31.05 BUDNER Anna KS Energetyk Poznań 96 U16 WP IV #
6 6 s 1 2:45.44 SOBCZYŃSKA Magdalena OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP --
1000 m K
1 1 s 1 3:10.97 DOBRZAŃSKA Ewa UKS 12 Kalisz 93 U18 WP --
2 2 s 1 3:15.97 GÓRNIAK Natalia UKS 12 Kalisz 94 U18 WP --
3 3 s 1 3:19.41 UCIECHOWSKA Joanna LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP IV
4 4 s 1 3:21.89 KURYŚ Wiktoria LLKS Osowa Sień # 96 U16 LB IV #
5 5 s 1 3:22.37 SEMKŁO Agata LLKS Osowa Sień # 94 U18 LB -- #
6 6 s 1 3:26.06 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U14 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0505/13 2019 1
7 7 s 1 3:28.22 ZAJĄC Lidia LLKS Osowa Sień 96 U16 LB V ORŁOWSKI Andrzej # Z/0333/12 2017 3
8 8 s 1 3:28.90 BĄK Katarzyna UKS Achilles Leszno 94 U18 WP --
9 9 s 1 3:29.28 FRĄCKOWIAK Magdalena LLKS Osowa Sień 93 U18 LB -- B.D. BEZ
10 10 s 1 3:35.89 FRAJTAK Nikola UKS Achilles Leszno 95 U16 WP --
11 11 s 1 3:46.02 DZIUBARCZYK Klaudia LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP --
100 m pł MŁ K
1 2 s 1 16.59 POLOCH Martyna UKS Achilles Leszno 95 U16 WP +1.0 III
2 8 s 1 19.24 STASIŁOWICZ Anna WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP +1.0 --
1 1 s 2 16.29 POLOCH Ewa UKS Achilles Leszno 95 U16 WP +1.5 III
2 3 s 2 17.12 MAŁY Karolina KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U16 WP +1.5 IV
3 4 s 2 17.67 DĄBROWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP +1.5 V #
4 5 s 2 18.05 KAPAŁKA Agnieszka LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP +1.5 V
5 6 s 2 18.52 ŁUKASZCZYK Patrycja MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP +1.5 --
6 7 s 2 19.05 GWIAZDOWSKA Anna UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP +1.5 -- CZARNECKI Mateusz # Z/0429/12 2014 3
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 17.40 PABICH Roksana KS Stal Ostrów Wlkp. 94 U18 WP +1.0 IV
2 2 s 1 17.73 SUCHANECKA Daria MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP +1.0 IV
100 m pł K
1 1 s 1 15.85 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz 91 U20 WP +1.0 III JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2019 1
300 m pł K
1 6 s 1 54.41 MATELSKA Monika LKS OSiR Pleszew 96 U16 WP V
2 7 s 1 57.37 ŚMIAŁEK Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
1 1 s 2 48.34 POLOCH Ewa UKS Achilles Leszno 95 U16 WP III
2 2 s 2 48.66 POLOCH Martyna UKS Achilles Leszno 95 U16 WP III
3 3 s 2 50.48 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0529/11 2015 3
4 4 s 2 51.41 DĄBROWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP IV #
5 5 s 2 53.70 HOFMAN Justyna UKS 12 Kalisz 94 U18 WP --
6 8 s 2 58.42 NOSKOWICZ Agnieszka WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
4x100 m K
1 s 1 51.71 ANDRZEJEWSKA Magdalena
PACH Barbara
MIKOŁAJCZAK Monika
SZÓSTAK Adrianna
TS Olimpia Poznań 95
95
96
96
U16 WLP -- BYTNIEWSKA Magdalena
BYTNIEWSKA Magdalena
B.D.
JAGACIAK Jarosław
Z/1190/11
Z/0638/11
Z/1019/12
2011
2011
2019
BEZ
4

M
2 s 1 52.49 BŁOCH Anna
OKONOWSKA Kamila
JANOWICZ Adrianna
PAWEŁCZYK Aleksandra
MKS Baszta Szamotuły 95
95
95
96
U16 WLP --

MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
Z/1477/11
2019
1
3 s 1 53.66 ORŁOWSKA Karolina
ŚWIETLIK Karolina
KROSCHEL Karena
BZDZIEL Patrycja
LKS Orkan Wlkp. Poznań 96
96
96
96
U16 WLP -- KACZOR Mieczysław B.D.


Z/1067/12
2014
BEZ
4 s 1 54.98 RZEPKA Joanna
WAWRZYNIAK Monika
MAJDECKA Andżelika
MATUSZAK Martyna
LUKS Orkan Września 95
95
95
95
U16 WLP --
B.D.

1
Wzwyż K
1 1 f 1 1.60 WAWRZYNIAK Monika OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP III B.D. # 1
2 2 f 1 1.55 STASIŁOWICZ Anna WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP III
3 3 f 1 1.45 BARTOS Jagoda MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP IV
4 4 f 1 1.40 MURAWSKA Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP V
5 6 f 1 1.40 MICHALSKA Olga KS Stal Ostrów Wlkp. 97 U14 WP V
6 5 f 1 1.40 PRZEWOŹNA Marta MUKS Kadet Rawicz 92 U20 WP --
7 7 f 1 1.35 RATAJCZAK Marika LUKS Orkan Września 98 U14 WP -- #
8 8 f 1 1.30 NAPIERALSKA Karolina WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP --
9 10 f 1 1.30 SUCHANECKA Daria MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP --
10 9 f 1 1.30 CIERŻNIAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
W dal K
  f 1 4.83 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz 91 U20 WP +1.8 IV JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2019 1
1 f 1 5.43 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP +1.4 II JAGACIAK Jarosław # Z/1019/12 2019 M
2 f 1 5.21 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz 91 U20 WP +4.3 III JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2019 1
3 f 1 4.96 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +1.7 IV SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4
4 f 1 4.83 WALIGÓRA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 96 U16 WP +1.9 IV PTAK Krzysztof # Z/1742/12 2017 2
5 f 1 4.66 MATUSZAK Martyna LUKS Orkan Września 95 U16 WP +1.7 V
6 f 1 4.65 TRZEPACZ Alicja UKS 12 Kalisz 94 U18 WP +1.5 --
7 f 1 4.60 OKONOWSKA Kamila MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP +0.3 V #
8 f 1 4.51 WIELICZKO Sara MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP +1.7 V
9 f 1 4.48 KONIECZNA Agnieszka MUKS Kadet Rawicz 92 U20 WP +1.4 -- B.D. B.D. BEZ
10 f 1 4.32 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 98 U14 WP +1.5 -- WALCZAK Marek Z/0309/14 2019 1
11 f 1 4.22 BZDZIEL Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP +1.4 --
12 f 1 4.07 WAWRZYNIAK Karolina KS Stal Ostrów Wlkp. 97 U14 WP +1.7 -- B.D. # BEZ
13 f 1 4.04 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 96 U16 SK -0.7 -- FURMANEK Grzegorz # Z/1130/12 2019 LDK!
14 f 1 4.00 CIERŻNIAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP +1.7 --
15 f 1 3.99 MURAWSKA Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP 0.0 --
16 f 1 3.65 NAPIERALSKA Karolina WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP -1.9 --
17 f 1 3.34 KOZAK Karolina MKS Piast Głogów 98 U14 DS -1.5 --
Kula (3) K
1 1 f 1 10.62 LEWERA Anna LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP IV
2 2 f 1 10.58 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 96 U16 SK IV FURMANEK Grzegorz # Z/1130/12 2019 LDK!
3 3 f 1 9.93 DOLIŃSKA Marta MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP IV
4 4 f 1 9.53 CHLEBOWSKA Dominika WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP V
5 5 f 1 9.35 RYBKA Magdalena MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP V
6 6 f 1 9.10 JARCZEWSKA Martyna MUKS Szok Bojanowo 96 U16 WP V
7 7 f 1 9.03 JERZYNIAK Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U14 WP V KOBIERSKI Andrzej # Z/0966/13 2016 3
8 8 f 1 8.29 PODGÓRSKA Cecylia UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -- #
9 9 f 1 7.75 KULEŃ-SŁAWEŃSKA Małgorzata MKS Piast Głogów 98 U14 DS --
10 10 f 1 6.86 MUCHA Izabela MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP --
11 11 f 1 6.23 MALCHEREK Magdalena MUKS Szok Bojanowo 98 U14 WP --
Kula (4) K
1 1 f 1 13.00 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA I NIERODA Renata B.D. # Z/1481/11 2017 1
2 2 f 1 9.98 URBANOWSKA Marta MUKS Szok Bojanowo 89 U23 WP --
3 3 f 1 9.08 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4
4 4 f 1 8.19 KOCZOROWSKA Diana LUKS Orkan Września 95 U16 WP V
5 5 f 1 7.03 TOMIAK Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
Oszczep (600) K
1 1 f 1 39.74 MAKOWSKA Marta UKS Olimp Duszniki 92 U20 WP II
2 2 f 1 34.25 URBANOWSKA Marta MUKS Szok Bojanowo 89 U23 WP --
3 3 f 1 32.14 CICHA Sonia UKS Olimp Duszniki 96 U16 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1003/12 2017 3
4 4 f 1 30.08 BARWIN Kamila MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP IV
5 5 f 1 29.52 PISKORSKA Milena UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP V SKWIERZYŃSKI jacek Z/0540/11 2014 BEZ
6 6 f 1 28.74 STANKOWIAK Karolina LKLA Krokus Astromal Leszno 94 U18 WP -- B.D. BEZ
7 7 f 1 27.98 LEWERA Anna LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP V
8 8 f 1 27.22 MALINOWSKA Renata WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP --
9 9 f 1 24.72 KRYSZTOFIAK Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP --
10 10 f 1 24.36 ŁUKASZCZYK Patrycja MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP --
11 11 f 1 24.01 KUBERSKA Paulina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
12 12 f 1 21.03 PRZEWOŹNA Marta MUKS Kadet Rawicz 92 U20 WP --
13 13 f 1 20.32 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 96 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz # Z/1130/12 2019 LDK!
14 14 f 1 18.23 MIKOŁAJEWICZ Sandra WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
15 15 f 1 18.00 MAJCHEREK Kinga UKS Skoczek Władysławów 95 U16 WP --
16 16 f 1 17.29 JANOWICZ Sandra MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP --
100 m M
1 17 s 1 12.25 SZAJERKA Borys MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP +0.6 --
2 20 s 1 12.64 WOLNIEWICZ Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP +0.6 V #
3 23 s 1 12.94 BRZOSTOWSKI Wojciech MKS Piast Głogów 97 U14 DS +0.6 --
4 26 s 1 13.14 CIESLIKOWSKI Marcin MUKS Kadet Rawicz 97 U14 WP +0.6 --
1 22 s 2 12.91 SZYMKOWIAK Nikodem UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP +1.4 -- SKWIERZYŃSKI Jacek
2 28 s 2 13.31 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań # 97 U14 WP +1.4 -- OSIK Tadeusz B.D. Z/1125/13 2019 M
3 29 s 2 13.95 NAGLIK Sebastian MUKS Kadet Rawicz 97 U14 WP +1.4 -- #
1 19 s 3 12.58 CZERWIŃSKI Filip MKS Baszta Szamotuły 97 U14 WP +1.5 V #
2 24 s 3 12.95 KORYZNA Michał MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP +1.5 --
3 27 s 3 13.18 JANICKI Dawid KS Stal Ostrów Wlkp. 94 U18 WP +1.5 --
4 30 s 3 14.64 MALCHEREK Marek MUKS Szok Bojanowo 98 U14 WP +1.5 --
1 9 s 4 11.92 KNOPP Krzysztof WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP +2.6 IV B.D.
2 14 s 4 12.09 GÓRSKI Dawid KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U16 WP +2.6 IV
3 21 s 4 12.69 SŁABY Paweł LUKS Orkan Września 95 U16 WP +2.6 V
1 8 s 5 11.87 NOWAK Damian MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP +1.2 IV
2 11 s 5 12.00 KOWALEWSKI Adam LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP +1.2 IV
3 13 s 5 12.03 DOLACIŃSKI Grzegorz UKS Achilles Leszno 95 U16 WP +1.2 IV
4 18 s 5 12.56 SZYMKOWIAK Remigiusz UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP +1.2 V SKWIERZYŃSKI Jacek BEZ
5 25 s 5 12.96 DROŻDŻYŃSKI Adrian LUKS Orkan Września 96 U16 WP +1.2 --
1 7 s 6 11.71 CHRAPEK Paweł LKLA Krokus Astromal Leszno 93 U18 WP +0.5 III ADAMCZAK Zygmunt # BEZ
2 10 s 6 11.94 ZALISZ Arkadiusz LKLA Krokus Astromal Leszno 94 U18 WP +0.5 IV ADAMCZAK Zygmunt 4
3 12 s 6 12.02 KRZEMIŃSKI Konrad SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP +0.5 IV MOTYL Edward B.D. # Z/0642/11 2016 BEZ
4 15 s 6 12.12 WESZKA Maciej KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +0.5 IV
5 16 s 6 12.13 KUDERCZAK Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP +0.5 IV KACZOR Mieczysław # Z/2496/11 2014 3
1 1 s 7 10.69 DĄBROWSKI Daniel WKS Śląsk Wrocław 83 Sen DS +1.7 I
2 2 s 7 10.76 SZCZĘŚNIAK Artur OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +1.7 I B.D. 1
3 3 s 7 10.93 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP +1.7 II
4 4 s 7 11.19 JARZYNA Piotr LKS Orkan Wlkp. Poznań 90 U23 WP +1.7 II
5 5 s 7 11.33 STRÓŻEWSKI Michał LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP +1.7 III
6 6 s 7 11.46 DOMINIAK Robert OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +1.7 III
300 m M
1 1 s 1 36.64 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. # 87 Sen LB -- CUCH Tadeusz # Z/0530/17 2018 1
2 15 s 1 39.42 SZAJERKA Borys MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP --
3 24 s 1 41.06 NOWAK Damian Jan LKS Orkan Wlkp. Poznań 94 U18 WP --
4 25 s 1 41.38 PASZKIEWICZ Adam KS Energetyk Poznań 95 U16 WP V
5 31 s 1 43.22 NAWRACAŁA Dominik UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek BEZ
1 3 s 2 37.08 CHRAPEK Paweł LKLA Krokus Astromal Leszno 93 U18 WP -- ADAMCZAK Zygmunt # BEZ
2 4 s 2 37.44 KUŹNICKI Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0523/11 2012 4
3 8 s 2 38.81 KARBOWIAK Wojciech LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP --
4 10 s 2 38.89 BERLIŃSKI Daniel UKS Skoczek Władysławów 94 U18 WP -- KLESZOWSKI Leszek BERLIŃSKI Florian # , Z/2677/11 , 2019 2
5 29 s 2 42.18 STAWNY Rafał LUKS Orkan Września 96 U16 WP V
6 30 s 2 43.02 ZIMOWSKI Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U14 WP -- #
1 14 s 3 39.19 KORPIK Dominik SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP IV DZIAMSKI Witold B.D. Z/1834/11 2019
2 21 s 3 40.44 KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 97 U14 PM IV MODELSKI Michał # Z/0967/13 2019 2
3 22 s 3 40.57 SAMIŁO Łukasz MUKS Kadet Rawicz 95 U16 WP V #
4 28 s 3 42.16 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP V HEMMERLING Andrzej # Z/0931/12 2019 1
1 20 s 4 40.29 WOLNIEWICZ Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP IV #
2 23 s 4 40.72 WALKOWIAK Filip niest. Poznań # 95 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta 4
3 26 s 4 41.47 JÓZEFIAK Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0538/11 2012 BEZ
4 27 s 4 41.78 LIPIECKI Tomasz KS Obieżyświat Nowe Miasto # 95 U16 WP V CZESZYK Piotr Z/1591/12 2012 BEZ
1 11 s 5 38.90 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ III BAŁDYKA Jakub B.D. # Z/0457/12 2019 3
2 13 s 5 39.11 KACZMAREK Damian UKS Achilles Leszno 95 U16 WP IV
3 16 s 5 39.44 ŚLIWIŃSKI Jacek LLKS Osowa Sień 94 U18 LB --
4 17 s 5 39.73 MACIEJEWSKI Filip TS Olimpia Poznań 95 U16 WP IV BYTNIEWSKA Magdalena Z/1188/11 2011 BEZ
5 18 s 5 39.93 ZALISZ Arkadiusz LKLA Krokus Astromal Leszno 94 U18 WP -- ADAMCZAK Zygmunt 4
6 19 s 5 40.15 FRAŚ Andrzej UKS Orkan Środa Wlkp. # 62 Masters WP -- B.D. Z/4670/18 2019 BEZ
1 2 s 6 36.86 KOWALSKI Adam KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 91 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/5019/11 2019
2 5 s 6 37.46 FULARZ Maciej UKS Achilles Leszno 90 U23 WP -- #
3 6 s 6 37.67 DOMINIAK Robert OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP --
4 7 s 6 37.69 NOWAK Damian MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP --
5 9 s 6 38.87 SIEJAK Marcin UKS AS Czempiń 95 U16 WP III DUTKIEWICZ Janusz # Z/4559/11 2012 4
6 12 s 6 38.99 KNOPP Krzysztof WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP -- B.D.
600 m M
1 1 s 1 1:27.06 LIPIŃSKI Bartosz SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP II B.D. 3
2 2 s 1 1:27.94 KUŹNICKI Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0523/11 2012 4
3 3 s 1 1:32.56 KORBUSZEWSKI Arkadiusz UKS Achilles Leszno 95 U16 WP IV #
4 4 s 1 1:33.15 MASZNER Tomasz UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0531/11 2012 BEZ
5 5 s 1 1:35.85 RADZIMSKI Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0571/11 2011 BEZ
6 6 s 1 1:39.42 ZUBRZYCKI Bartosz LLKS Osowa Sień 95 U16 LB V #
800 m M
1 1 s 1 1:57.06 RAJCZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP III
2 2 s 1 1:57.64 WIETECKI Łukasz OŚ AZS Poznań # 84 Sen WP III
3 3 s 1 1:57.74 MAIK Mateusz OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP III
4 4 s 1 1:58.31 STACHOWIAK Hubert OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP III #
5 5 s 1 2:00.19 DUBIAK Mateusz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III
6 6 s 1 2:01.24 SAMIŁO Mateusz MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP III #
7 7 s 1 2:01.27 JABŁOŃSKI Bolesław OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III
8 8 s 1 2:03.34 NOWICKI Piotr MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP IV
1000 m M
1 5 s 1 2:48.00 KLIMCZAK Piotr UKS 12 Kalisz 94 U18 WP --
2 11 s 1 2:52.72 GULIK Artur WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP --
3 13 s 1 2:53.46 GRODZKI Dawid UKS Achilles Leszno 96 U16 WP V
4 14 s 1 2:56.40 ZALEWSKI Paweł WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP --
5 16 s 1 2:59.46 PTAK Nikodem UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0542/11 2014 BEZ
6 18 s 1 3:00.65 ŁYSKAWKA Bartosz LKS OSiR Pleszew 96 U16 WP --
7 19 s 1 3:00.67 SIKORA Artur KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U16 WP --
8 21 s 1 3:02.82 MIKOŁAJCZAK Hubert LKS Sana Kościan 95 U16 WP -- TALIKADZE Roman B.D. # Z/1452/11 2014 BEZ
9 22 s 1 3:03.26 OLSZEWSKI Sebastian WMLKS Nadodrze Powodowo # 96 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0431/12 2016 BEZ
10 23 s 1 3:16.24 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 99 U12 WP -- PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2019 3
11 24 s 1 3:19.38 MAŃCZYŃSKI Arkadiusz WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U14 WP --
1 1 s 2 2:38.62 PIASKOWSKI Arkadiusz SL Olimpia Poznań # 93 U18 WP -- #
2 2 s 2 2:41.49 KONIECZNY Adam niest. Poznań # 92 U20 WP -- MOTYL Edward Z/0636/11 2011 3
3 3 s 2 2:42.64 NOWAK Jakub LKS Sana Kościan 92 U20 WP -- TALIKADZE Roman Z/1455/11 2012 BEZ
4 4 s 2 2:45.14 LUDWICZAK Norbert OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP --
5 6 s 2 2:48.47 MARKIEWICZ Jędrzej LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP IV DUTKIEWICZ Janusz # Z/4563/11 4
6 7 s 2 2:49.86 MARCINIAK Dawid LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP IV #
7 8 s 2 2:50.72 HANKIEWICZ Kamil MUKS Kadet Rawicz 95 U16 WP V
8 9 s 2 2:51.50 PIOTROWIAK Marcin UKS Achilles Leszno 94 U18 WP --
9 10 s 2 2:52.67 MIKOŁAJCZAK Piotr WMLKS Nadodrze Powodowo # 96 U16 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur B.D. Z/0574/13 2017
10 12 s 2 2:53.45 BURA Dawid LLKS Osowa Sień 95 U16 LB V
11 15 s 2 2:58.65 KOSTERA Krzysztof WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
12 17 s 2 2:59.75 DROBNIK Piotr LLKS Osowa Sień 93 U18 LB -- ORŁOWSKI Andrzej B.D. Z/1812/11, Z/1812/11 2017, 2019 1
13 20 s 2 3:02.57 TOMIAK Mirosław WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0822/12 2014 BEZ
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.77 HAMPEL Hubert LUKS Orkan Września 96 U16 WP +1.4 III
2 2 s 1 16.89 GRZEGORZEWICZ Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP +1.4 III
3 3 s 1 17.22 PATERCZYK Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP +1.4 IV
4 4 s 1 18.23 MACIEJEWSKI Filip TS Olimpia Poznań 95 U16 WP +1.4 V BYTNIEWSKA Magdalena Z/1188/11 2011 BEZ
5 5 s 1 19.72 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP +1.4 -- KACZOR Mieczysław # Z/1601/12 2019 1
6 6 s 1 19.98 ZBORALSKI Robert UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP +1.4 -- SKWIERZYŃSKI Jacek BEZ
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.35 MAĆKOWIAK Igor OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP -0.1 II
2 2 s 1 15.79 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -0.1 IV SKWIERZYŃSKI jacek Z/0526/11 2012 2
3 3 s 1 16.48 BERLIŃSKI Daniel UKS Skoczek Władysławów 94 U18 WP -0.1 IV KLESZOWSKI Leszek BERLIŃSKI Florian # , Z/2677/11 , 2019 2
4 4 s 1 16.72 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -0.1 -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4
5 5 s 1 16.95 NOWAK Damian Jan LKS Orkan Wlkp. Poznań 94 U18 WP -0.1 --
6 6 s 1 18.23 JÓZEFIAK Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -0.1 -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0538/11 2012 BEZ
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.52 OWCZARZAK Łukasz TS Olimpia Poznań 92 U20 WP +0.8 II MAĆKOWIAK Robert Z/1189/11 2011 2
110 m pł M
1 1 s 1 16.32 FULARZ Maciej UKS Achilles Leszno 90 U23 WP +0.8 III #
300 m pł M
1 1 s 1 45.75 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań # 97 U14 WP V REJEWSKI Robert B.D. Z/1130/13 2019 2
2 2 s 1 45.79 GÓRSKI Dawid KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U16 WP V
3 3 s 1 47.82 ZBORALSKI Robert UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek BEZ
4x100 m M
1 s 1 47.94 PODLEWSKI Sławomir
HAMPEL Hubert
DROŻDŻYŃSKI Adrian
KOWALEWSKI Adam
LUKS Orkan Września 95
96
96
95
U16 WLP --


2 s 1 48.49 WOLNIEWICZ Tomasz
LIPIECKI Tomasz
PATERCZYK Tomasz
KUDERCZAK Tomasz
UKS Orkan Środa Wlkp. 96
95
95
95
U16 WLP --
CZESZYK Piotr

KACZOR Mieczysław
Z/1591/12
Z/2496/11
2012
2014
BEZ
3
Wzwyż M
1 1 f 1 1.75 HAMPEL Hubert LUKS Orkan Września 96 U16 WP IV
1 1 f 1 2.13 SZCZEPAŃSKI Michał KS Obieżyświat Nowe Miasto # 87 Sen WP I CZESZYK Piotr Z/1590/12 2014 2
2 3 f 1 1.50 BURZAK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS --
2 2 f 1 1.85 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0526/11 2012 2
3 4 f 1 1.35 MAZAN Sergiusz KS AZS AWF Wrocław # 97 U14 DS -- #
3 3 f 1 1.80 RUDNICKI Jakub MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP IV
4 5 f 1 1.35 BIAŁOWĄS Hubert MKS Piast Głogów 98 U14 DS --
4 4 f 1 1.65 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4
5 6 f 1 1.30 DZIELNICKI Norbert MKS Piast Głogów 97 U14 DS --
6 2 f 1 1.65 KOSICKI Marcin WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP V
W dal M
  f 1 3.66 DZIELNICKI Norbert MKS Piast Głogów 97 U14 DS +0.3 --
  f 1 4.14 MAZAN Sergiusz KS AZS AWF Wrocław # 97 U14 DS +0.5 -- #
  f 1 4.65 BRZOSTOWSKI Wojciech MKS Piast Głogów 97 U14 DS -0.9 --
  f 1 5.95 DOLACIŃSKI Grzegorz UKS Achilles Leszno 95 U16 WP +0.8 IV
1 1 f 1 6.13 DOLACIŃSKI Grzegorz UKS Achilles Leszno 95 U16 WP +2.1 IV
2 3 f 1 5.82 MALIŃSKI Bartosz MKS Piast Głogów 88 U23 DS +0.8 --
3 2 f 1 5.82 PODLEWSKI Sławomir UKS Orkan Środa Wlkp. # 95 U16 WP +2.2 V #
4 4 f 1 5.78 KUDERCZAK Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP +2.4 V KACZOR Mieczysław # Z/2496/11 2014 3
5 5 f 1 5.40 PIOTROWICZ Krzysztof MKS Piast Głogów 91 U20 DS -1.2 -- #
6 6 f 1 5.22 BURZAK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS +0.8 --
7 7 f 1 5.10 JANICKI Dawid KS Stal Ostrów Wlkp. 94 U18 WP +2.1 --
8 8 f 1 5.02 NAGLIK Sebastian MUKS Kadet Rawicz 97 U14 WP +1.2 -- #
9 9 f 1 4.86 CIESLIKOWSKI Marcin MUKS Kadet Rawicz 97 U14 WP +0.7 --
10 10 f 1 4.84 BRZOSTOWSKI Wojciech MKS Piast Głogów 97 U14 DS +2.4 --
11 11 f 1 4.81 SZYMKOWIAK Nikodem UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP +0.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek
12 12 f 1 4.28 BIAŁOWĄS Hubert MKS Piast Głogów 98 U14 DS +0.6 --
13 13 f 1 4.26 MAZAN Sergiusz KS AZS AWF Wrocław # 97 U14 DS +3.0 -- #
14 14 f 1 4.08 DZIELNICKI Norbert MKS Piast Głogów 97 U14 DS +2.9 --
Kula (5) M
1 1 f 1 13.82 HADRZYŃSKI Patryk LKS OSiR Pleszew 94 U18 WP III #
2 2 f 1 12.97 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP IV BIERNACKI Jacek B.D. # Z/1594/12 2019 1
3 3 f 1 10.39 WEICHERT Dawid MKS Piast Głogów 96 U16 DS --
4 4 f 1 10.24 FRĄCZAK Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
5 5 f 1 9.90 SZYMBROWICZ Piotr UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP --
6 6 f 1 9.06 GRZESIAK Rafał MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP --
7 7 f 1 9.02 MIZERKIEWICZ Albert UKS Skoczek Władysławów 95 U16 WP --
Kula (6) M
1 1 f 1 13.29 CHMIELIŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ III
2 2 f 1 10.78 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4
Oszczep (600) M
1 1 f 1 49.55 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP III BIERNACKI Jacek B.D. # Z/1594/12 2019 1
2 2 f 1 31.36 NAYDER Jakub LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP --
3 3 f 1 27.13 MALCHEREK Marek MUKS Szok Bojanowo 98 U14 WP --
4 4 f 1 26.82 WEICHERT Dawid MKS Piast Głogów 96 U16 DS --
5 5 f 1 22.70 MIZERKIEWICZ Albert UKS Skoczek Władysławów 95 U16 WP --
Oszczep (800) M
1 1 f 1 55.29 SZTUL Łukasz UKS Achilles Leszno 91 U20 WP II
2 2 f 1 47.21 OTWIASKA Gerard KS Stal Ostrów Wlkp. 87 Sen WP III #
3 3 f 1 45.76 CHMIELIŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.8169159889221 sekund