Chorzów 04.09.2010
I Liga Lekkoatletyczna Seniorów
100 m K
1 s 1 12.15 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS 0.0 I #
2 s 1 12.25 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL 0.0 II #
3 s 1 12.95 WAŻNA Izabela MOSM Tychy 91 U20 SL 0.0 III B.D. B.D. BEZ
4 s 1 13.08 LONCIERZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL 0.0 III
5 s 1 13.71 SZYMAŃSKA Anna LKS Pszczyna 94 U18 SL 0.0 IV
1 s 2 13.16 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA 0.0 III B.D. # 3
2 s 2 13.17 WI¦NIEWSKA Paulina KKL Kielce 95 U16 SK 0.0 III
3 s 2 13.34 ZABOROWSKA Sonia KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA 0.0 IV B.D. B.D. 1
4 s 2 13.38 SOSNOWSKA Izabela CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL 0.0 IV CIUK Marek # Z/1853/11 2018 2
5 s 2 14.13 WOLSZCZAK Maria LKS Pszczyna 94 U18 SL 0.0 --
1 s 3 14.61 KULMA Patrycja UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL 0.0 --
2 s 3 14.63 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 92 U20 SL 0.0 -- ZIEMBA Dariusz # Z/3238/11 2019 3
200 m K
1 s 1 26.81 KALISZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL -0.5 III
2 s 1 26.86 HETMAŃCZYK Beata TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL -0.5 III
3 s 1 27.16 GIELATA Marlena AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL -0.5 III #
4 s 1 27.39 KOZAK Katarzyna KKL Kielce 93 U18 SK -0.5 IV
5 s 1 27.82 BRANDYK Iwona TS AKS Chorzów 94 U18 SL -0.5 IV ZIEMBA Dariusz # Z/3235/11 2017 3
6 s 1 30.80 MUSIOŁ Katarzyna UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL -0.5 --
400 m K
1 s 1 58.41 MADEJCZYK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL II
2 s 1 59.24 KOZOK Aleksandra TS AKS Chorzów 93 U18 SL III ZIEMBA Dariusz Z/3209/11 2013 2
3 s 1 59.61 KACPRZYK Martyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL III
4 s 1 59.85 SKIBIEWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 93 U18 SL III
5 s 1 60.81 WĘGLER Marta AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL III B.D. B.D. # BEZ
1 s 2 62.73 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. # Z/2441/11 2019 1
2 s 2 62.92 GMYZ Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL IV LAMCH Czesław Z/1862/11 2012 3
3 s 2 68.77 GAWLAK Ewelina LKS Pszczyna 94 U18 SL -- B.D. 1
1 s 3 63.10 JARZˇBEK Sabina KKL Kielce 93 U18 SK IV WO¬NIAK Łukasz B.D. # Z/1585/11 2019 1
2 s 3 64.88 ŻURAWSKA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 92 U20 SL --
3 s 3 73.87 PIELKA Katarzyna UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL --
800 m K
1 s 1 2:09.38 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL I MARMUR Stanisław # Z/2320/11 2018 1
2 s 1 2:11.25 WRÓBLEWSKA Wioletta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II
3 s 1 2:12.17 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL II B.D. PASZTA Wiesław 1
4 s 1 2:18.37 STEMPLEWSKA Marta KKL Kielce 93 U18 SK III
5 s 1 2:19.77 MOCHNIA Monika AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL III B.D. # 2
6 s 1 2:21.27 DRYJA Ewelina KKL Kielce 93 U18 SK III
7 s 1 2:30.40 SICIŃSKA Alicja UKS Czwórka Żory 94 U18 SL IV #
1 s 2 2:24.09 RUSZKIEWICZ Monika KKL Kielce 93 U18 SK III #
2 s 2 2:32.46 SZCZUREK Alicja UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL -- B.D. 3
3 s 2 2:33.96 WITOSZYŃSKA Ewa UKS Olimpia Zabrze # 90 U23 SL --
4 s 2 2:34.90 NABIAŁEK Nicoletta CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL --
5 s 2 2:37.34 UCIECHOWSKA-RUZIK Teresa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 87 Sen OP --
6 s 2 2:41.04 ZUGA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL --
7 s 2 2:43.64 KOTYRBA Paulina GKS Piast Gliwice 94 U18 SL --
8 s 2 2:47.21 KI¦LUK Elżbieta UKS Czwórka Żory 92 U20 SL --
1500 m K
1 s 1 4:37.52 NĘCKA Urszula MKS-MOS Płomień Sosnowiec 84 Sen SL II
2 s 1 4:46.54 BACZYŃSKA Karolina LKS Pszczyna 92 U20 SL III
3 s 1 4:57.82 LUBSZCZYK Izabela UKS Czwórka Żory 91 U20 SL IV #
4 s 1 5:04.08 TOMCZYK Monika UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL IV #
3000 m K
1 s 1 9:53.90 BEHNKE Antonina UKS Barnim Goleniów # 89 U23 ZP I
2 s 1 9:54.23 PACHOTA Marta TS AKS Chorzów # 91 U20 SL I B.D. Z/2341/11 2013 1
3 s 1 10:07.14 KOSTKA Kornelia RKS ŁódĽ # 92 U20 LD II
100 m pł K
1 s 1 14.81 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP 0.0 II B.D. # Z/3660/11 2019 M
2 s 1 15.05 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole 92 U20 OP 0.0 II
3 s 1 16.63 DZIARMAGA Mariola KKL Kielce 92 U20 SK 0.0 III
400 m pł K K
1 s 1 63.17 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP II JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M
2 s 1 63.71 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole 92 U20 OP II
3 s 1 69.23 LEWKOWICZ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA IV
4 s 1 73.15 JANKOWSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS --
3000 m prz K
1 s 1 11:02.52 RURYNKIEWICZ Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 86 Sen OP I
2 s 1 11:10.19 JARAWKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 86 Sen SL I B.D. 3
3 s 1 11:47.25 BARKA Martyna TS AKS Chorzów 92 U20 SL II B.D. 3
4x100 m K
1 s 1 50.37 ŻEBROWSKA Karolina
DUDA Aleksandra
MADEJCZYK Angelika
MARKOWSKA Zuzanna
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90
90
91
92
U23 SLK --
B.D.

3
2 s 1 51.85 BOGUS Beata
TOPOREK Milena
DZIARMAGA Mariola
WRONA Agnieszka
KKL Kielce 92
91
92
82
Sen SWK --


3 s 1 52.72 WAŻNA Izabela
BRANDYK Iwona
KONIECZNA Ewelina
BRANDYK Agata
TS AKS Chorzów 91
94
94
92
U20 SLK -- B.D. B.D.
ZIEMBA Dariusz
ZIEMBA Dariusz
ZIEMBA Dariusz
Z/3235/11
Z/3208/11
Z/3238/11
2017
2012
2019
BEZ
3
4
3
4x400 m K
1 s 1 3:56.73 NĘCKA Urszula
MICHALAK Sandra
KACPRZYK Martyna
MADEJCZYK Angelika
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 84
87
93
91
Sen SLK --
MARMUR Stanisław

Z/2320/11
2018
1
2 s 1 3:59.17 WRÓBLEWSKA Wioletta
WESOŁOWSKA Mirela
FURMAŃSKA Marta
RURYNKIEWICZ Katarzyna
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91
89
92
86
Sen OPL --
JASIŃSKI Cyprian

Z/3357/11
2019
M
3 s 1 4:02.49 WĘGLER Marta
HETMAŃCZYK Beata
MOCHNIA Monika
PUSCHHAUS Martyna
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93
93
92
93
U20 SLK -- B.D. B.D.

B.D.
B.D. PASZTA Wiesław
BEZ
2
1
4 s 1 4:10.25 KONIECZNA Ewelina
ZABOROWSKA Sonia
KOZOK Aleksandra
SKIBIEWSKA Magdalena
TS AKS Chorzów 94
94
93
93
U18 SLK -- ZIEMBA Dariusz
B.D. B.D.
ZIEMBA Dariusz
Z/3208/11
Z/3209/11
2012
2013
4
1
2
5 s 1 4:10.80 RUSZKIEWICZ Monika
STEMPLEWSKA Marta
DRYJA Ewelina
KOZAK Katarzyna
KKL Kielce 93
93
93
93
U18 SWK --


6 s 1 4:21.08 SZCZUREK Alicja
BEHNKE Antonina
HAŁASA Monika
TOMCZYK Monika
UKS Olimpia Zabrze 94
89
92
93
U23 SLK -- B.D.

MATACZYŃSKI Grzegorz B.D.
Z/2441/11
2019
3
1
Wzwyż K
1 f 1 1.70 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP I B.D. # Z/3660/11 2019 M
2 f 1 1.60 AUGUSTYN Dominika AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL III B.D. 3
3 f 1 1.55 GNIEŁKA Ewa TS AKS Chorzów 91 U20 SL III
4 f 1 1.50 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA IV B.D. # 3
5 f 1 1.45 CABAN Kaja MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV
Tyczka K
1 f 1 4.00 WRONA Agnieszka KKL Kielce 82 Sen SK M #
2 f 1 3.00 BOGUS Beata KKL Kielce 92 U20 SK II
W dal K
1 f 1 5.39 SUCHAN Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U23 SL 0.0 III B.D. B.D. BEZ
2 f 1 5.48 DUDA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL 0.0 II B.D. 3
3 f 1 4.78 SZURAJ Marta TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL 0.0 -- #
Trójskok K
1 f 1 12.45 ŻEBROWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL 0.0 I
2 f 1 11.74 DUDA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL 0.0 II B.D. 3
Kula (4) K
1 f 1 14.49 BRONISZ Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec 86 Sen SL I
2 f 1 13.12 STACH Iwona AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 U23 OP I #
3 f 1 11.96 DUSZA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL II
Dysk (1) K
1 f 1 45.88 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS I
2 f 1 43.16 STACH Iwona AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 U23 OP I #
3 f 1 39.27 MISIARCZYK Renata KKL Kielce 92 U20 SK II
4 f 1 38.44 BRONISZ Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec 86 Sen SL II
5 f 1 38.35 WŁOSZCZYK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL II
6 f 1 32.45 DˇBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS III B.D. 2
Młot (4) K
1 f 1 52.10 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL I #
2 f 1 51.03 JELONKIEWICZ Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL I
3 f 1 46.70 KOPEĆ Katarzyna KKL Kielce 88 U23 SK II
4 f 1 38.32 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III
Oszczep (600) K
1 f 1 50.64 PLEWNIA Danuta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 84 Sen OP I
2 f 1 41.20 CWYNAR Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP II #
3 f 1 34.89 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III #
4 f 1 34.09 KADUK Sandra TS AKS Chorzów 88 U23 SL -- GRZESIK Zygmunt Z/3233/11 2011 BEZ
Chód 5 km K
1 s 1 25:20.80 WIERUS Karolina CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL II LAMCH Czesław Z/1874/11 2017 3
2 s 1 27:05.10 HEPPNER Beata CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL III LAMCH Czesław B.D. Z/1864/11 2016 1
100 m M
1 s 1 10.91 ŁAWRESZUK Marcin AZS-AWF Katowice # 90 U23 SL 0.0 II
2 s 1 11.14 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA 0.0 II GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1
3 s 1 11.27 TRELIŃSKI Michał AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL 0.0 II B.D. 2
4 s 1 11.38 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA 0.0 III B.D. 1
5 s 1 11.49 MYRTA Szymon niest. Katowice # 88 U23 SL 0.0 III
1 s 2 11.60 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 83 Sen SL 0.0 III WIDERA Jan Z/3230/11 2019 BEZ
2 s 2 11.61 JARZˇBEK Sebastian KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS 0.0 III B.D. BEZ
3 s 2 11.71 NOWAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL 0.0 III
4 s 2 11.81 OSZEK Paweł LKS Pszczyna 91 U20 SL 0.0 IV
5 s 2 11.98 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 U18 SL 0.0 IV RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1
1 s 3 11.69 POLOCZEK Kamil UKS Czwórka Żory 89 U23 SL 0.0 III
3 s 3 12.15 IDZIAK Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL 0.0 IV
4 s 3 12.26 NISZCZUK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL 0.0 --
1 s 4 11.52 PIECZARKA Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS 0.0 III
2 s 4 11.92 GRADZIK Patryk KKL Kielce 95 U16 SK 0.0 IV #
3 s 4 11.96 WOSZCZYŃSKI Damian TS AKS Chorzów # 90 U23 SL 0.0 -- CZECH Klaus Z/3222/11 2011 BEZ
4 s 4 12.05 MODRZEJEWSKI Piotr KKL Kielce 94 U18 SK 0.0 IV #
1 s 5 11.65 ANDRZEJEWSKI Paweł MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS 0.0 III
2 s 5 11.65 WOJDYŁA Karol MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS 0.0 III B.D. 3
3 s 5 11.86 GARCZARCZYK Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 87 Sen SL 0.0 -- B.D. BEZ
4 s 5 12.13 GARCZARCZYK Tomasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 90 U23 SL 0.0 -- B.D. BEZ
200 m M
1 s 1 22.08 CICHECKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL 0.0 II #
2 s 1 22.27 ŁAWRESZUK Marcin AZS-AWF Katowice # 90 U23 SL 0.0 II
3 s 1 23.06 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA 0.0 III B.D. 1
4 s 1 23.36 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 83 Sen SL 0.0 III WIDERA Jan Z/3230/11 2019 BEZ
5 s 1 23.38 OSZEK Paweł LKS Pszczyna 91 U20 SL 0.0 III
1 s 2 23.35 PRENCEL Paweł AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL 0.0 III B.D. B.D. 2
2 s 2 23.44 BARTOLEWSKI Piotr CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL 0.0 III
3 s 2 23.62 JARZˇBEK Sebastian KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS 0.0 IV B.D. BEZ
4 s 2 23.99 KANIA Robert LKS Pszczyna 94 U18 SL 0.0 IV
5 s 2 24.24 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS 0.0 IV #
1 s 3 23.82 GARCZARCZYK Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 87 Sen SL 0.0 -- B.D. BEZ
2 s 3 24.35 WOJTAL Tomasz GKS Piast Gliwice 93 U18 SL 0.0 IV
3 s 3 24.41 WRÓBEL Michał GKS Piast Gliwice 91 U20 SL 0.0 -- #
4 s 3 24.60 ZAJˇC Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL 0.0 -- #
5 s 3 24.63 CHOJNACKI Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS 0.0 --
6 s 3 23.82 POLOCZEK Kamil UKS Czwórka Żory 89 U23 SL 0.0 --
1 s 4 23.63 ANDRZEJEWSKI Paweł MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS 0.0 IV
2 s 4 24.60 TŁU¦CIK Damian UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL 0.0 --
3 s 4 25.05 MARSIK Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL 0.0 --
4 s 4 25.16 FALEJCZYK Mateusz TS AKS Chorzów # 94 U18 SL 0.0 -- CZECH Klaus Z/0984/11 2015 BEZ
5 s 4 25.37 LIPKA Mateusz UKS Czwórka Żory 93 U18 SL 0.0 --
6 s 4 23.59 KOWALSKI Dariusz CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL 0.0 III
400 m M
1 s 1 50.90 PAWLUK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS III B.D. BEZ
2 s 1 51.91 MISA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP III
1 s 2 51.06 JONDA Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL III
2 s 2 51.68 JANKOWSKI Marcin GKS Piast Gliwice 93 U18 SL III
3 s 2 52.66 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL III #
4 s 2 52.68 MILEWSKI Marek TS AKS Chorzów 92 U20 SL III ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3237/11 2014 BEZ
1 s 3 52.22 GARCZARCZYK Tomasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 90 U23 SL III B.D. BEZ
2 s 3 53.39 WOSZCZYŃSKI Damian TS AKS Chorzów # 90 U23 SL -- CZECH Klaus Z/3222/11 2011 BEZ
3 s 3 54.17 LAMCH Jakub CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL IV LAMCH Czesław B.D. B.D. Z/1881/11 2014 3
1 s 4 55.27 ERHARDT Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS --
2 s 4 55.90 CZUPAŁA Martin UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL -- B.D. # 2
3 s 4 58.30 SERAFIN Remigiusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS --
4 s 4 60.43 BOREK Mateusz UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL --
800 m M
1 s 1 1:53.84 PASEK Damian TS AKS Chorzów # 85 Sen SL II B.D. Z/2342/11 2019 3
2 s 1 1:53.85 ŻYWOT Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL II
3 s 1 1:55.10 ŁUSZCZYŃSKI Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 89 U23 SL II B.D. 3
4 s 1 1:55.60 OCIEPKA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 88 U23 SL II
4 s 1 1:56.83 UCIECHOWSKI Marcin LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie # 88 U23 WP II B.D. # Z/3364/11 2019 BEZ LDK!
6 s 1 1:58.30 POŁEĆ Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 92 U20 SL III
7 s 1 1:58.82 ZAGDAŃSKI Dariusz KKL Kielce 89 U23 SK III #
8 s 1 1:59.70 MODRZEJEWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL III GAJEWSKI Wojciech # Z/2446/11 2015 2
1 s 2 1:58.52 JANOTA Jan TS AKS Chorzów 87 Sen SL III ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3207/11 2016 BEZ
2 s 2 1:59.17 KUBIAK Mariusz UKS Czwórka Żory 91 U20 SL III KRUPA Iwona Z/3778/11 2019 2
3 s 2 1:59.53 MIKUS Tomasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL III
5 s 2 2:02.45 SIEKIERA Sebastian UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL IV
5 s 2 2:02.73 BRZˇKALIK Patryk UKS Czwórka Żory 94 U18 SL IV B.D. # 3
6 s 2 2:04.61 POPCZYK Jakub UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL IV
1 s 3 2:01.65 SZEWCZYK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL III
2 s 3 2:02.79 PACUŁA Bartosz TS AKS Chorzów # 92 U20 SL IV CZECH Klaus Z/0985/11 2012 3
3 s 3 2:02.96 TOMZA Cyprian CKS Budowlani Częstochowa 89 U23 SL -- LAMCH Czesław B.D. # Z/1844/11 2016 BEZ
4 s 3 2:04.36 WANKIEWICZ Tomasz TS AKS Chorzów # 91 U20 SL IV CZECH Klaus Z/3220/11 2011 BEZ
5 s 3 2:05.77 RDZANEK Jakub LUKS Zabrzeg 93 U18 SL IV #
6 s 3 2:15.07 ZEMBROŃ Mariusz WKB Meta Lubliniec 74 Masters SL --
1500 m M
1 s 1 3:58.52 GURTKIEWICZ Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL II B.D. 2
2 s 1 4:03.38 KRÓL Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL III
3 s 1 4:05.42 SOBAS Jacek MKS Siechnice # 85 Sen DS III B.D. Z/3377/11 2019
4 s 1 4:13.77 KUBAT Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL IV B.D. B.D. 2
5 s 1 4:14.37 KOTYLA Szymon CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL IV LAMCH Czesław B.D. Z/1842/11 2017 3
6 s 1 4:16.05 SZEWCZYK Dawid KKL Kielce 91 U20 SK IV
7 s 1 4:25.90 DULSKI Daniel WKB Meta Lubliniec # 92 U20 SL -- B.D. Z/3420/11 2018 3
8 s 1 4:28.50 RYSZKA Dariusz UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL -- B.D. B.D. # BEZ
9 s 1 4:45.03 WOJTEK Paweł UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL -- B.D. # BEZ
3000 m M
1 s 1 8:43.87 SZEWCZYK Dawid CKS Budowlani Częstochowa 88 U23 SL II B.D. 2
2 s 1 8:50.81 CZAPLA Piotr UKS Olimpia Zabrze # 90 U23 SL III GAJEWSKI Wojciech B.D. # Z/2436/11 2017 2
3 s 1 9:02.48 SLADEK Dominik UKS Olimpia Zabrze # 88 U23 SL III B.D. 3
4 s 1 9:08.76 GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa 89 U23 SL III B.D. # Z/1863/11 2019 3
5 s 1 9:27.91 GÓRSKI Dawid KKL Kielce 93 U18 SK IV
6 s 1 9:47.26 DREKSLER Jakub CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL IV
7 s 1 9:47.54 PIEPRZYCKI Robert CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL IV LAMCH Czesław Z/4118/18 2019 BEZ
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.6 r SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL 0.0 -- B.D. # BEZ
110 m pł M
1 s 1 14.9 r PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP 0.0 --
2 s 1 15.4 r SZCZUŻEWSKI Andrzej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP 0.0 --
3 s 1 15.6 r HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL 0.0 -- B.D. BEZ
4 s 1 15.7 r ZGODZIŃSKI Marcin KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS 0.0 --
400 m pł M
1 s 1 54.20 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP I
2 s 1 55.55 SZAPOWAŁ Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 U23 OP II
3 s 1 56.56 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL III B.D. BEZ
4 s 1 58.58 GÓRALCZYK Daniel UKS Olimpia Zabrze # 88 U23 SL III
1 s 2 58.00 KĘDRACKI Maciej KKL Kielce 91 U20 SK III
2 s 2 63.36 KLUSZCZYŃSKI Artur UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL -- B.D. # BEZ
3000 m prz M
1 s 1 9:07.04 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 75 Masters SL II NOWAK Monika # Z/1856/11 2019 2
2 s 1 9:10.70 WOCH Daniel CKS Budowlani Częstochowa 88 U23 SL II B.D. 2
3 s 1 9:20.79 ŻEBROWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL II
4 s 1 9:36.61 JARCZOK Miłosz AZS-AWF Katowice # 89 U23 SL III
5 s 1 9:41.56 GRAJCAR Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 87 Sen SL III LAMCH Czesław Z/1879/11 2019 3
6 s 1 9:59.23 NITYCHORUK Kamil GKS Piast Gliwice 91 U20 SL III #
4x100 m M
1 s 1 43.37 BRZEZIŃSKI Maciej
CICHECKI Mateusz
HARĘDZA Krzysztof
MYRTA Szymon
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93
90
93
88
U23 SLK -- GIZA Andrzej


Z/0148/11
2019
1
2 s 1 44.84 MISA Paweł
PLASKOTA Krzysztof
SZCZUŻEWSKI Andrzej
JASIŃSKI Cyprian
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89
85
88
88
Sen OPL --


3 s 1 45.26 WIECZOREK Tomasz
MODRZEJEWSKI Piotr
JARZˇBEK Sebastian
KĘDRACKI Maciej
KKL Kielce 84
94
92
91
Sen SWK --

B.D.
BEZ
4 s 1 46.40 PIEŃKUS Daniel
MILEWSKI Marek
WIERZBICKI Jacek
RURAŃSKI Marcin
TS AKS Chorzów 94
92
83
94
Sen SLK -- ZIEMBA Dariusz
ZIEMBA Dariusz B.D.
WIDERA Jan
Z/3213/11
Z/3237/11
Z/3230/11
2015
2014
2019
BEZ
BEZ
BEZ
1 s 2 44.25 JONDA Filip
PRENCEL Paweł
NISZCZUK Patryk
GARCZARCZYK Michał
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93
93
93
87
Sen SLK --
B.D. B.D.

B.D.
2
BEZ
2 s 2 44.57 NOWAK Michał
BARTOLEWSKI Piotr
MATYJA Piotr
KOWALSKI Dariusz
CKS Budowlani Częstochowa 93
92
92
92
U20 SLK --

B.D.
1
3 s 2 45.26 PAWLUK Mateusz
SERAFIN Remigiusz
ZGODZIŃSKI Marcin
WOJDYŁA Karol
MKS Bolesłavia Bolesławiec 92
94
92
92
U20 DOL -- B.D.


B.D.
BEZ
3
4 s 2 45.60 WOSZCZYŃSKI Damian
HAŁGAS Damian
PIOTROWIAK Kamil
WRÓBEL Michał
GKS Piast Gliwice 90
93
93
91
U23 SLK -- CZECH Klaus
RAMUS Józef B.D.

Z/3222/11
Z/4061/11
2011
2019
BEZ
1
4x400 m M
1 s 1 3:24.18 PASEK Damian
CICHECKI Mateusz
OCIEPKA Jakub
ŻYWOT Rafał
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 85
90
88
89
Sen SLK -- B.D.


Z/2342/11
2019
3
2 s 1 3:27.67 SZAPOWAŁ Łukasz
MISA Paweł
UCIECHOWSKI Marcin
SOBAS Jacek
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90
89
88
85
Sen OPL --

B.D.
B.D.
Z/3364/11
Z/3377/11
2019
2019
BEZ

3 s 1 3:33.32 ZARYCHTA Michał
SZEWCZYK Dawid
KĘDRACKI Maciej
ZAGDAŃSKI Dariusz
KKL Kielce 93
91
91
89
U23 SWK --


4 s 1 3:40.21 WANKIEWICZ Tomasz
WOJTAL Tomasz
PACUŁA Bartosz
JANKOWSKI Marcin
GKS Piast Gliwice 91
93
92
93
U20 SLK -- CZECH Klaus

CZECH Klaus
Z/3220/11
Z/0985/11
2011
2012
BEZ
3
1 s 2 3:31.03 BARTOLEWSKI Piotr
LAMCH Jakub
ŁUSZCZYŃSKI Grzegorz
SZEWCZYK Dawid
CKS Budowlani Częstochowa 92
93
89
88
U23 SLK --
LAMCH Czesław B.D. B.D.
B.D.
B.D.
Z/1881/11
2014
3
3
2
2 s 2 3:33.43 PŁAWIAK Marek
ANDRZEJEWSKI Paweł
CHOJNACKI Maciej
PAWLUK Mateusz
MKS Bolesłavia Bolesławiec 94
92
93
92
U20 DOL --


B.D.
BEZ
3 s 2 3:38.98 SIEKIERA Sebastian
POPCZYK Jakub
CZUPAŁA Martin
MODRZEJEWSKI Łukasz
UKS Olimpia Zabrze 92
93
94
92
U20 SLK --

B.D.
GAJEWSKI Wojciech
Z/2446/11
2015
2
2
Wzwyż M
1 f 1 2.22 OWCZAREK Konrad AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 87 Sen OP M #
2 f 1 2.05 KRÓL Tomasz KKL Kielce 87 Sen SK II B.D. 1
3 f 1 1.95 WOJDYŁA Karol MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS II B.D. 3
4 f 1 1.85 ZARYCHTA Michał KKL Kielce 93 U18 SK III
5 f 1 1.85 ZARĘBA Krystian TS AKS Chorzów 92 U20 SL III STAWOWY Andrzej Z/3951/11 2011 4
6 f 1 1.75 JAŁMUŻNIAK Dawid CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL IV
7 f 1 1.70 KMIEĆ Szymon UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL -- B.D. 3
W dal M
1 f 1 6.62 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP 0.0 III
2 f 1 6.48 ZGODZIŃSKI Marcin KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS 0.0 III
3 f 1 6.37 BRYŁA Piotr LKS Pszczyna 94 U18 SL 0.0 III
4 f 1 6.26 KRÓL Tomasz KKL Kielce 87 Sen SK 0.0 -- B.D. 1
5 f 1 6.10 PIOTROWIAK Kamil GKS Piast Gliwice 93 U18 SL 0.0 IV
6 f 1 5.22 KLUSZCZYŃSKI Artur UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL 0.0 -- B.D. # BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 18.07 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL M KURDZIEL Andrzej B.D. B.D. Z/2329/11 2018 2
2 f 1 17.35 ZBROSZCZYK Kamil KKL Kielce 87 Sen SK I
3 f 1 14.99 PIETRASZKO Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP I
4 f 1 14.71 GAŁˇZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP I B.D. # Z/3386/11 2019 1
5 f 1 14.19 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 86 Sen SL II B.D. # Z/3241/11 2019 BEZ
6 f 1 12.77 WOJCIECHOWSKI Piotr TS AKS Chorzów 74 Masters SL III #
7 f 1 11.46 PĘKALSKI Krzysztof KKL Kielce 92 U20 SK IV KALWAT Marek # 2
8 f 1 9.78 DROZD Sebastian MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS --
9 f 1 9.68 LESZCZYŃSKI Piotr GKS Piast Gliwice 93 U18 SL --
Dysk (2) M
1 f 1 50.29 PIETRASZKO Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP I
2 f 1 44.12 ZBROSZCZYK Kamil KKL Kielce 87 Sen SK II
3 f 1 42.69 GAŁˇZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP II B.D. # Z/3386/11 2019 1
4 f 1 38.01 PĘKALSKI Krzysztof KKL Kielce 92 U20 SK III KALWAT Marek # 2
5 f 1 35.23 WOJCIECHOWSKI Piotr TS AKS Chorzów 74 Masters SL III #
Młot (7.26) M
1 f 1 55.42 KACZOROWSKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 87 Sen OP I
2 f 1 54.92 SZEWCZYK Dominik KKL Kielce 86 Sen SK I
3 f 1 53.98 PIOTROWSKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL II
4 f 1 51.09 FURMANEK Tomasz KKL Kielce 91 U20 SK II #
5 f 1 49.84 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL II GRZESIK Zygmunt # Z/3204/11 2019 1
6 f 1 48.08 MAZURKIEWICZ Kordian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 U23 OP II #
7 f 1 46.72 BODANKA Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL II
8 f 1 39.21 MROCZEK Karol KKL Kielce 92 U20 SK III
9 f 1 38.38 KO¬BIAŁ Marcin KKL Kielce 93 U18 SK III
10 f 1 34.39 DROZD Sebastian MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS IV
Oszczep (800) M
1 f 1 56.38 NOWAKOWSKI Mateusz KKL Kielce 90 U23 SK II B.D. # 2
2 f 1 50.93 NIEZGODZIŃSKI Wiktor MKS Bolesłavia Bolesławiec 90 U23 DS III B.D. 3
3 f 1 41.06 KRZAK Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL IV
4 f 1 28.60 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL --
Chód 5 km M
1 s 1 24:40.53 KURPIEWSKI Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL --
2 s 1 27:34.69 RYBAK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL --
3 s 1 31:11.45 SZEWCZYK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL V

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.1268539428711 sekund