Toruń 01 - 03.08.2008
Mistrzostwa Polski Juniorów
200 m K
1 e 1 24.78 KSIĄŻEK Martyna AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL +1.0 I #
2 e 1 25.02 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U20 PM +1.0 II
3 e 1 25.05 PŁOSKONKA Wioleta MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U20 SL +1.0 II
4 e 1 25.08 ŚWIERCZYK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS +1.0 II
5 e 1 26.31 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka # 89 U20 MA +1.0 III KRÓL Zbigniew # Z/1912/11 2019 1
6 e 1 26.49 JASTRZĘBSKA Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn # 90 U20 WN +1.0 III
7 e 1 26.76 WOŁODŹKO Katarzyna GKS Olimpia Grudziądz # 90 U20 KP +1.0 III
1 e 2 24.86 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS +1.2 I
2 e 2 25.10 KARCZMAREK Zuzanna KS Orzeł Warszawa # 90 U20 MZ +1.2 II #
3 e 2 25.15 KOCIOŁEK Aleksandra MULKS MOS Sieradz # 90 U20 LD +1.2 II ROSIAK Zbigniew
4 e 2 25.32 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 U20 LU +1.2 II STEMPEL Paweł B.D. # Z/0712/11 2019 1
5 e 2 25.94 SUCHOWIECKA Paula niest. Kraków # 89 U20 MA +1.2 II NOWAK Marcin 1
6 e 2 26.18 SZMULKIS Sylwia LKS Lubusz Słubice # 89 U20 LB +1.2 II #
7 e 2 26.37 DRABIK Patrycja KS Agros Zamość # 90 U20 LU +1.2 III
1 e 3 24.52 WEDLER Weronika KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS +0.5 I
2 e 3 25.21 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP +0.5 II
3 e 3 25.27 URBANIAK Natalia SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U20 KP +0.5 II B.D. 3
4 e 3 25.30 KOPYCKA Monika KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD +0.5 II #
5 e 3 25.63 PIĘTKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 90 U20 PM +0.5 II
6 e 3 26.25 DĄBROWSKA Katarzyna RKS Łódź 89 U20 LD +0.5 II
7 e 3 26.36 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław # 89 U20 DS +0.5 III
400 m K
1 B 57.21 PIĘTKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 90 U20 PM II
2 A 54.75 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 U20 KP I BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2020 MM
2 f 2 57.57 JACNIAK Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 U20 LU II B.D. B.D. B.D. B.D. # BEZ
3 f 2 58.07 SADŁOWSKA Daria ZLKL Zielona Góra 90 U20 LB II B.D. # 2
4 f 2 58.54 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U20 PK II #
5 f 2 58.77 LANDMESSER Mirella SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U20 KP II
6 f 2 59.44 FILIPIAK Sandra MKS Polonia Warszawa # 90 U20 MZ III #
7 f 2 59.64 KOŚCIUKIEWICZ Anna LKS Pomorze Stargard # 90 U20 ZP III
1 54.43 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U20 PM M MODELSKI Michał # Z/2684/11 2020 MM
3 55.72 STANKIEWICZ Magdalena LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U20 PD I #
4 56.66 ROGOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD II B.D. # 3
5 56.70 SADŁOWSKA Kinga ZLKL Zielona Góra 90 U20 LB II #
6 56.85 KORZENIECKA Paulina AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ II #
7 56.87 MANDZIEJEWICZ Natalia SSMKS Parasol Wrocław # 90 U20 DS II #
8 56.94 DĄBROWSKA Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS II
800 m K
1 2:05.02 CIEŚLAK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U20 PK I #
2 2:07.00 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin # 90 U20 LU I B.D. B.D. # 1
3 2:07.72 BENEDYK Alicja SL GKS Olsza Olszyna # 90 U20 DS I CHORZĘPA Przemysław # Z/1705/11 2015 1
4 2:09.50 DEJK Monika SKLA Sopot 89 U20 PM I
5 2:11.10 PUSTOŁA Beata MKS Pogoń Siedlce # 90 U20 MZ II MACIEJEWSKI Janusz B.D. # Z/5044/11 2011
6 2:11.59 CZERNIAK Iwona KS Agros Zamość # 89 U20 LU II KUCHARSKI Marek 3
7 2:12.43 KELLER Marta OKS Start Otwock 90 U20 MZ II B.D. # BEZ
400 m pł K K
1 60.19 KOŚCIELNIAK Marzena SL Olimpia Poznań # 89 U20 WP I
2 60.59 KOPYCKA Monika KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD I #
3 60.86 PASEK Magdalena TS AKS Chorzów # 90 U20 SL I ZIEMBA Dariusz # Z/2957/11 2019 1
4 60.87 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka # 89 U20 MA I KRÓL Zbigniew # Z/1912/11 2019 1
5 61.64 WALIGÓRSKA Anna UKS WiR Łopuszno 89 U20 SK I
6 62.21 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U20 MZ I B.D. # 1
7 62.55 GOLICZ Malwina SL Olimpia Poznań # 90 U20 WP II B.D. 2
8 64.01 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS II ROŻEJ Marek Z/3750/11 2020 MM
2000 m prz K
1 6:47.61 WÓDKOWSKA Liliana UKS WiR Łopuszno 90 U20 SK I #
2 6:49.83 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów # 89 U20 PK I KOWAL Piotr # Z/0093/11 2018 MM
3 6:53.31 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów # 90 U20 ZP I KOSTRZEBA Jacek # Z/1324/14 2019 M
4 6:58.78 KULA Małgorzata AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL I
5 7:03.48 WRÓBLEWSKA Monika AZS-AWF Gorzów # 89 U20 LB II #
6 7:08.19 SKOŁUBOWICZ Emilia MKS Budomark Mysłowice # 89 U20 SL II
7 7:13.43 BOJARCZUK Monika WLKS Nowe Iganie # 89 U20 MZ II B.D. #
8 7:17.40 WALTER Klaudia KS AZS UWM Olsztyn # 90 U20 WN II #
9 7:19.97 NĘDZA Dorota LKS Stal Mielec # 90 U20 PK II
10 7:21.35 KOŁOMYJSKA Łucja MKS Piast Lwówek Śląski # 90 U20 DS II #
11 7:24.81 RÓŻYCKA Iwona KKL Kielce 89 U20 SK II #
12 7:25.99 SŁAWIK Maria KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA II SUDOŁ Grzegorz # Z/0092/11 2018 1
13 7:30.15 KRUCHOWSKA Patrycja OŚ AZS Poznań # 89 U20 WP III
14 7:30.88 ZAPART Aleksandra MLKS Rakowice 90 U20 DS III #
15 7:31.08 WACŁAWSKA Anita MKS Halicz Ustrzyki Dolne # 89 U20 PK III OLEKSYK Grzegorz # 1
16 7:33.69 NOWAK Małgorzata OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP III #
17 7:33.85 KŁĄCZYŃSKA Joanna ULKS Talex Borzytuchom 89 U20 PM III #
18 7:36.01 JURKOWSKA Dominika LLKS Osowa Sień 90 U20 LB III
19 7:40.25 NIERODA Iwona CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK III
20 7:46.18 MITRĘGA Daria KS Wda Świecie # 90 U20 KP III
21 7:49.13 BARCZYK Anna IKS Olkusz # 90 U20 MA III #
22 7:50.69 ROBAK Klaudia KS AZS UWM Olsztyn # 90 U20 WN III
Tyczka K
1 3.80 MICHALSKA Joanna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP M #
2 3.70 FRĄCKOWIAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 90 U20 PM I #
3 3.60 JANICKA Magdalena KS Orzeł Warszawa # 90 U20 MZ I
3 3.60 WAWAK Marcelina KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA I
5 3.20 JASIŃSKA Edyta ZLKL Zielona Góra 90 U20 LB II #
6 3.00 MOLEK Magdalena MKS Ustroń 90 U20 SL II #
7 2.80 KRZANIK Edyta SKLA Sopot 90 U20 PM III
8 2.60 KRZYŻANOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB IV
W dal K
1 6.08 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U20 KP +2.0 I #
2 6.00 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP 0.0 I
3 5.81 BIELAWSKA Martyna AZS Łódź # 90 U20 LD 0.0 I #
4 5.72 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa # 90 U20 MZ 0.0 II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/2087/11 2017 1
5 5.48 KAMIŃSKA Patrycja MTS Junior Sopot # 89 U20 PM -1.1 II #
6 5.32 DUDA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U20 SL 0.0 III B.D. # 3
7 5.32 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS -2.1 III #
8 5.28 KRAJEWSKA Joanna RKS Łódź 90 U20 LD -0.5 III
9 5.08 KOWALSKA Patrycja KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA +0.6 IV
10 5.04 KOTOWICZ Karolina MKL Toruń # 90 U20 KP +0.5 IV
11 4.94 KOBYSZ Aleksandra MTS Junior Sopot # 90 U20 PM +0.1 IV
12 3.78 KRUŻYCKA Barbara OKLA Ostrołęka # 90 U20 MZ +0.7 --
Dysk (1) K
1 e 1 42.96 MISIARZ Ewelina KS Sprint Bielsko-Biała # 89 U20 SL II
2 e 1 41.69 JAKUŁA Dominika MKS Aleksandrów Łódzki 89 U20 LD II B.D. B.D. # 2
3 e 1 40.96 MARTOWICZ Natalia KS Agros Zamość # 90 U20 LU II
4 e 1 40.26 FRANICZEK Dominika MKS-SMS Victoria Racibórz # 90 U20 SL II #
5 e 1 38.88 KAŹMIERCZAK Marlena MKLA Łęczyca 89 U20 LD II
6 e 1 38.07 CZAJKOWSKA Urszula KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD II B.D. # 3
7 e 1 37.90 SADOWSKA Małgorzata KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD II #
8 e 1 37.01 STACH Iwona AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U20 OP II #
9 e 1 36.98 MECH Paulina AZS-AWF Katowice 89 U20 SL III
10 e 1 36.47 SZKLAREK Paulina AZS Łódź 89 U20 LD III #
11 e 1 36.08 GÓRNA Ewelina WMLKS Nadodrze Powodowo # 89 U20 WP III
12 e 1 35.90 WALCZAK Agnieszka WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP III
13 e 1 35.38 ULICKA Monika MLKL Płock 90 U20 MZ III
14 e 1 35.21 WEISS Marta MUKS Kadet Rawicz # 90 U20 WP III #
15 e 1 34.84 ADAM Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP III
16 e 1 34.66 SZEWA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U20 KP III
17 e 1 34.56 KUJAWA Karolina AZS UMCS Lublin 90 U20 LU III
18 e 1 34.39 PAJEK Martyna MMKS Kędzierzyn Koźle # 90 U20 OP III
19 e 1 33.72 KUCHARCZYK Magdalena AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ III
20 e 1 32.26 AFANASJEW Hanna PKS Gwardia Szczytno # 89 U20 WN III
21 e 1 31.21 STEFAŃSKA Aleksandra AZS-AWF Katowice 90 U20 SL IV
22 e 1 28.02 WEŁNA Emilia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U20 LU IV
23 e 1 26.04 BOŻYK Paulina MULKS MOS Sieradz # 89 U20 LD -- #
Młot (4) K
1 53.49 FIODOROW Joanna OŚ AZS Poznań # 89 U20 WP I WOJTULEWICZ Malwina # Z/2822/11 2019 MM
2 51.76 SZEWA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U20 KP I
3 51.40 PIETRZAK Zofia AZS UMCS Lublin 89 U20 LU I
4 50.22 JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 90 U20 KP I #
5 49.38 PIOTROWSKA Marta KS Orzeł Warszawa # 89 U20 MZ I #
6 48.52 KOKOSIŃSKA Katarzyna MLKL Płock 90 U20 MZ I #
7 48.44 WEISS Marta MUKS Kadet Rawicz # 90 U20 WP I #
8 47.33 BIESIADECKA Anna RKS Skra Warszawa # 90 U20 MZ II
9 46.92 KANIEWSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U20 KP II #
10 45.45 BORUCKA Agnieszka RKS Skra Warszawa # 89 U20 MZ II #
11 43.50 FILIPIAK Joanna MUKS Park Zduńska Wola # 90 U20 LD II
12 42.82 JAROSZ Katarzyna RKS Skra Warszawa # 89 U20 MZ III
13 42.45 ROGALSKA Daria BKS Bydgoszcz 89 U20 KP III
14 42.28 MORAWIN Barbara AZS-AWF Gorzów # 89 U20 LB III
15 37.02 MECH Paulina AZS-AWF Katowice 89 U20 SL III
16 35.40 NORAS Marta MOSM Tychy 89 U20 SL IV
Oszczep (600) K
1 46.40 ŁUCZAK Kinga MKS Juvenia Puszczykowo # 90 U20 WP I
2 43.67 OLIWKOWSKA Ewelina UKS Cyprianka 89 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward 3
3 42.68 SIEKIERA Magdalena AZS-AWF Katowice # 90 U20 SL II B.D. # 2
4 41.90 CWYNAR Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U20 OP II #
5 41.84 MAJEWSKA Iwona MKS Start Lublin # 89 U20 LU II WIEJAK Izydor B.D. # Z/4167/11 2013 1
6 41.47 RZEŹNIK Kornelia WKS Śląsk Wrocław # 89 U20 DS II
7 40.10 STANKIEWICZ Anna UKS Cyprianka 90 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward # 2
8 39.27 KOKOSZA Irmina RLTL ZTE Radom 89 U20 MZ III
9 39.11 MALINOWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 90 U20 PM III
10 38.50 GODZWON Magdalena AZS Łódź # 90 U20 LD III B.D. # 3
11 38.10 BOROWSKA Agnieszka UKS przy LO Sejny # 90 U20 PD III
12 37.47 KOMUDA Agata AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U20 PM III #
Chód 10 km K
1 49:07.73 MIELCAREK Anna OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP I #
2 49:24.47 KOSZAŁKO Joanna MKS Żak Biała Podlaska # 90 U20 LU I
3 53:03.05 KARAŚ Jolanta AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ II #
4 54:05.60 ZIMNIAK Magdalena OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP III #
5 54:19.82 KAPERA Monika AZS-AWF Katowice # 90 U20 SL III MARMUR Stanisław Z/1826/11 2019 M
6 54:35.17 REJEWSKA Marta KS Gwardia Piła # 90 U20 WP III
7 56:11.20 HAZY Joanna CKS Budowlani Częstochowa # 90 U20 SL III #
8 56:56.56 RYBAK Weronika KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA III B.D. BEZ
9 57:03.52 ZAGRODNIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów # 89 U20 PK --
10 57:10.59 TRAWIŃSKA Monika MKL Szczecin 90 U20 ZP --
11 58:54.90 NAWROCKA Monika KS Agros Zamość # 90 U20 LU -- KUCHARSKI Marek # Z/1965/11 2018
12 60:01.58 FURMAN Magdalena MKL Szczecin 90 U20 ZP -- B.D. #
13 60:17.37 BRZOZOWSKA Aleksandra OTG Sokół Mielec # 90 U20 PK --
14 61:37.02 SZYMAŃSKA Olga KS AZS UWM Olsztyn # 90 U20 WN --
15 65:44.15 ŚWITEK Małgorzata OTG Sokół Mielec # 90 U20 PK --
200 m M
1 e 1 21.85 KŁACZAŃSKI Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP +0.7 I
2 e 1 22.04 PIETRZAK Michał AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL +0.7 II B.D. B.D. 1
3 e 1 22.05 PĘKALA Damian MKL Szczecin # 89 U20 ZP +0.7 II #
4 e 1 22.20 STOPYRA Artur KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U20 PK +0.7 II B.D. B.D. B.D. BEZ
5 e 1 22.33 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa # 90 U20 MZ +0.7 II B.D. # 1
6 e 1 22.44 NOWAK Rafał KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA +0.7 II #
1 e 2 21.64 TOTOŚ Filip niest. Katowice # 89 U20 SL +0.8 I B.D. BEZ
2 e 2 21.68 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław # 89 U20 DS +0.8 I WOJSA Maciej # Z/1702/11 2020 MM
3 e 2 21.89 HERMANOWICZ Emil KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD +0.8 I
4 e 2 21.99 ZIENTAL Mateusz NKS Namysłów # 90 U20 OP +0.8 II POKORA Tomasz # 1
5 e 2 22.13 WIŚNIEWSKI Hubert LKS Narew Kurpiewski Łomża # 90 U20 PD +0.8 II
6 e 2 22.56 WOLNIAK Adam SL Olimpia Poznań # 90 U20 WP +0.8 II #
8 e 2 22.87 JABŁOŃSKI Tomasz AZS Łódź 90 U20 LD +0.8 III
1 e 3 22.32 MALIŃSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP +0.6 II
2 e 3 22.54 KACZMAREK Mateusz LKS Vectra Włocławek # 89 U20 KP +0.6 II #
3 e 3 22.54 KOTUŁA Krzysztof AZS-AWF Katowice # 90 U20 SL +0.6 II #
4 e 3 22.75 MAZOWIECKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U20 LU +0.6 II B.D. # 1
5 e 3 23.23 JANIAK Damian KS Żeglina Sieradz # 89 U20 LD +0.6 III
6 e 3 23.36 KALITA Marcin KS AZS UWM Olsztyn # 90 U20 WN +0.6 III #
1 e 4 21.61 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań # 89 U20 WP +1.0 I OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
2 e 4 21.92 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ +1.0 II
3 e 4 22.14 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz # 89 U20 LD +1.0 II B.D. # 3
4 e 4 22.60 ŚWIGOŃ Jaromir SKLA Sopot 90 U20 PM +1.0 II #
5 e 4 22.65 ROSZKOWSKI Grzegorz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U20 LU +1.0 II
6 e 4 23.20 JACEWICZ Gustaw SKLA Sopot 89 U20 PM +1.0 III B.D. # 3
1 e 5 21.89 DZIKOWSKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U20 LU +0.7 I #
2 e 5 22.07 PARTYKA Michał CWKS Resovia Rzeszów # 89 U20 PK +0.7 II
3 e 5 22.16 SZYMCZAK Tomasz MKL Szczecin # 89 U20 ZP +0.7 II #
4 e 5 22.19 URBANIAK Dawid OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP +0.7 II
5 e 5 22.31 DIETRICH Krzysztof MLKS Sokół Lubin # 90 U20 DS +0.7 II
6 e 5 22.72 PAWLAK Arkadiusz LKS Lubusz Słubice # 89 U20 LB +0.7 II
400 m M
1 f 2 48.75 ASKUNTOWICZ Wojciech WKS Śląsk Wrocław # 90 U20 DS II B.D. # 3
2 f 2 48.79 KURDELSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U20 KP II B.D. # BEZ
3 f 2 48.82 ŁYSIK Piotr OKS Start Otwock 90 U20 MZ II B.D. # BEZ
4 f 2 48.96 KAROLAK Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U20 LU II
5 f 2 49.32 GOŹDZIEWICZ Jakub KS Żeglina Sieradz # 90 U20 LD II #
1 47.62 GRYNKIEWICZ Marcin WMLKS Pomorze Stargard # 90 U20 ZP I
2 47.78 OLSZEWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U20 PD I
3 48.09 WOJNO Arkadiusz AZS Łódź # 90 U20 LD I B.D. 2
4 48.55 LEWKO Przemysław KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD II
5 48.67 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin # 90 U20 LU II B.D. JAROS Marek , Z/1964/11 , 2019 1
6 48.68 STOPYRA Artur KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U20 PK II B.D. B.D. B.D. BEZ
7 48.73 MARCINKOWSKI Dawid TS Olimpia Poznań # 89 U20 WP II SZUDROWICZ Stanisław # Z/1192/11 2011 1
8 48.82 WILAMOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD II
800 m M
1 1:53.67 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89 U20 LD II B.D. # Z/2880/11 2019 MM
2 1:54.23 MIANOWICZ Łukasz MKS Pogoń Siedlce # 89 U20 MZ II MACIEJEWSKI Janusz MACIEJEWSKI Janusz # Z/5042/11 2011 BEZ
3 1:54.82 GREF Rafał WKS Śląsk Wrocław # 89 U20 DS II #
4 1:55.18 TRZĄSALSKI Jakub LKS Lubusz Słubice # 90 U20 LB II
5 1:55.25 GURDAK Kamil MKS Stal Nowa Dęba # 90 U20 PK II ZIĘBA Julian # Z/4890/11 2016 1
6 1:57.26 KLAYBOR Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 90 U20 PM III
7 1:58.38 HOGE Jakub KS Wejher Wejherowo # 89 U20 PM III
400 m pł M
1 52.26 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS I SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/3817/11 2019 M
2 52.58 PIETRZAK Michał AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL I B.D. B.D. 1
3 53.34 BARANOWSKI Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS I #
4 53.53 CELEP Paweł MKL Toruń # 90 U20 KP I B.D. BEZ
5 53.81 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ I RADKE Karol # Z/1764/13 2019 BEZ
6 55.25 KAŻURA Michał KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS II #
7 55.27 SOKALSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów # 89 U20 LB II
8 55.41 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów # 90 U20 SL II B.D. # BEZ
3000 m prz M
1 8:58.17 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów # 89 U20 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1331/11 2019 MM
2 9:09.15 ANKIEL Arkadiusz WLKS Wrocław 89 U20 DS II B.D. # 1
3 9:21.72 STEC Jarosław KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA II
4 9:23.96 PAWLIK Paweł WLKS Wrocław 89 U20 DS II
5 9:27.16 JARCZOK Miłosz AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL II #
6 9:28.43 SZCZEŚNIEWSKI Miłosz LLKS Osowa Sień 89 U20 LB II ORŁOWSKI Andrzej # Z/3525/11 2016 2
7 9:28.86 PIASEK Kamil UKL Ósemka Police # 90 U20 ZP II #
8 9:32.48 ZUBRZYCKI Mateusz LLKS Osowa Sień 90 U20 LB II #
9 9:34.55 KĘDZIERSKI Kamil KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS II B.D. 3
10 9:41.34 WOJCIECHOWSKI Rafał MKS Stal Nowa Dęba # 90 U20 PK III #
11 9:43.26 GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa # 89 U20 SL III B.D. # Z/1863/11 2019 3
12 9:49.51 STACHECKI Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP III
13 9:52.54 MARCINIAK Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo # 89 U20 WP III
14 9:53.17 KACZMARCZYK Tomasz MLUKS Tarnów 90 U20 MA III
15 9:53.36 KONOPACKI Piotr LLKS Gubin 89 U20 LB III
16 9:54.09 SZYMANIAK Kamil KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD III B.D. # BEZ
17 10:01.45 BURA Łukasz LLKS Osowa Sień 90 U20 LB III #
18 10:12.37 ORYSZCZYN Rafał UKS Barnim Goleniów # 90 U20 ZP III
19 10:15.04 BACZEWSKI Bartłomiej LKS Górnik Wałbrzych # 90 U20 DS IV
20 10:23.76 TOMZA Cyprian CKS Budowlani Częstochowa # 89 U20 SL IV LAMCH Czesław B.D. # Z/1844/11 2016 BEZ
Wzwyż M
1 e 1.94 GOŚCINIAK Marcin niest. Poznań # 89 U20 WP III #
1 e 1.94 KIECANA Szymon KS Agros Zamość # 89 U20 LU III #
1 e 1.94 KARGULEWICZ Artur WKS Śląsk Wrocław # 89 U20 DS III
1 e 1.94 JABŁOŃSKI Adam OŚ AZS Poznań # 89 U20 WP III B.D. # 1
1 e 1.94 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 89 U20 LD III B.D. # Z/2877/11 2019 MM
1 e 1.94 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław # 89 U20 DS III #
1 e 1.94 MICHAŁOWSKI Szymon LUKS Hańcza Suwałki # 90 U20 PD III #
8 e 1.94 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa # 89 U20 MZ III #
9 e 1.94 SMARKUSZ Krzysztof KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD III #
10 e 1.90 GRZĄŚLEWICZ Paweł GKS Olimpia Grudziądz # 89 U20 KP III #
10 e 1.90 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS III #
10 e 1.90 DYGAS Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U20 PM III #
10 e 1.90 GRZYBOWSKI Marcin KS Gwardia Piła # 90 U20 WP III
14 e 1.90 JASKULSKI Patryk AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U20 PM III #
15 e 1.90 JAJDEK Wojciech LKS Stal Mielec # 89 U20 PK III
16 e 1.85 RÓŻAŃSKI Jakub MUKS Kadet Rawicz # 90 U20 WP III
16 e 1.85 RADASZKIEWICZ Mateusz MLKL Płock 89 U20 MZ III #
18 e 1.85 BANASZAK Bartosz LKS Maraton Turek # 89 U20 WP III
18 e 1.85 ANTCZAK Sławomir LKS Olimpic Szczecin # 90 U20 ZP III
20 1.85 KOCHANOWSKI Tomasz niest. Bydgoszcz # 90 U20 KP III B.D. BEZ
Trójskok M
1 e 1 14.89 DELIMATA Wojciech MKL Toruń 90 U20 KP -1.3 I B.D. # 1
2 e 1 14.64 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 89 U20 MZ -1.3 II RADKIEWICZ Przemysław # Z/0308/11 2017 2
3 e 1 14.60 JANKOWIAK Paweł KS AZS AWF Poznań # 89 U20 WP -0.3 II BIERNACKI Jacek # Z/3936/11 2013 3
4 e 1 14.51 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa # 89 U20 MZ -0.8 II GRABOLUS Marek BEZ
5 e 1 14.47 BOGUSZ Marcin AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U20 PM 0.0 II
6 e 1 14.39 UWIJAŁA Krzysztof MKS Sambor Tczew # 90 U20 PM -0.1 III GALINSKI Tadeusz # Z/2472/11 2019 2
7 e 1 14.25 TWARDOWSKI Adrian WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA -0.6 III #
8 e 1 13.99 RABOWSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław # 89 U20 DS -0.3 III
9 e 1 13.91 BAGIŃSKI Cezary AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ -1.3 III #
10 e 1 13.84 STRZAŁKOWSKI Adrian MKL Szczecin # 90 U20 ZP 0.0 III #
11 e 1 13.78 HERL Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS -0.9 III
12 e 1 13.13 ŚWITLIKOWSKI Jarosław MKL Toruń 89 U20 KP -0.9 IV
1 e 2 14.67 HOFFMANN Karol MKS Aleksandrów Łódzki # 89 U20 LD -1.2 II LIPIŃSKI Leszek ŁUKASIAK Michał ŁUKASIAK Michał # Z/3512/11 2019
2 e 2 14.28 WRZESZCZ Oskar BKS Bydgoszcz 90 U20 KP -0.4 III #
3 e 2 14.17 PODGÓRSKI Konrad MKS Durasan Płońsk # 89 U20 MZ -1.1 III
4 e 2 14.07 JOACHIMOWSKI Mateusz BKS Bydgoszcz 90 U20 KP -0.3 III
5 e 2 13.92 BROZIO Marcin MKL 12 Jelenia Góra 89 U20 DS -0.6 III
6 e 2 13.88 STAŃCZAK Janusz KS Sprint Bielsko-Biała # 89 U20 SL -0.3 III
7 e 2 13.87 NORAS Piotr SPLA Tychy # 90 U20 SL -0.9 III
8 e 2 13.63 MATUSZCZAK Damian WKS Śląsk Wrocław # 90 U20 DS -0.3 III B.D. 2
9 e 2 13.55 BANASIAK Rafał WMLKS Nadodrze Powodowo # 89 U20 WP -0.6 III
10 e 2 13.48 BAUMGART Paweł BKS Bydgoszcz 90 U20 KP -0.2 III #
Dysk (1.75) M
1 e 52.86 SUCHOCKI Mateusz KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD I #
2 e 49.53 TRACZ Robert AZS-AWFiS Gdańsk 89 U20 PM II #
2 e 49.53 SOŁTYS Marcin ULKS Uczniak Szprotawa # 89 U20 LB II
4 e 49.45 ROCH Bartosz KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA II #
5 e 49.10 WALKOWSKI Damian AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ II
6 e 48.70 WĘGRZYN Piotr LLKS Pomorze Stargard # 89 U20 ZP II #
7 e 48.64 PARTYKA Konrad KS Agros Zamość # 90 U20 LU II B.D. # 1
8 e 47.63 WRÓBLEWSKI Dawid MKS Start Lublin # 89 U20 LU II WIEJAK Izydor B.D. # Z/4189/11 2011 2
9 e 47.43 BELTER Artur MKS Aleksandrów Łódzki 89 U20 LD II B.D. B.D. # 1
10 e 43.48 NOGAJ Roger WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP III
11 e 42.41 KIRYS Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U20 KP III
12 e 42.20 STANISŁAWSKI Jakub MKLA Łęczyca 90 U20 LD III
13 e 42.12 JANKOWSKI Rafał AZS Łódź 89 U20 LD III #
14 e 41.93 RAUHUT Norbert KS Agros Zamość # 90 U20 LU III #
15 e 41.87 HORODYŃSKI Bartosz MKS-MOSM Bytom 90 U20 SL III
16 e 40.42 KĄKOL Filip GKS Luzino 89 U20 PM III #
17 e 39.89 GRELA Arkadiusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U20 SL III #
18 e 39.58 TOMIAK Przemysław WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP III
19 e 39.07 PIASECKI Paweł LUKS Hańcza Suwałki # 90 U20 PD III
20 e 38.99 ANTOSZEWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U20 PM III #
21 e 36.44 GRACZ Sebastian UMKS Iskra Wolsztyn # 90 U20 WP IV #
Oszczep (800) M
1 74.00 KEMPNY Bartłomiej MKS Iskra Pszczyna # 89 U20 SL M #
2 72.61 KOBYŁKA Bartosz UKS 12 Kalisz # 89 U20 WP I B.D. # Z/4072/11 2019 1
3 69.80 HAJDYSZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 89 U20 PM I #
4 69.26 SZPAK Robert KMKL Sztorm Kołobrzeg # 89 U20 ZP I B.D. # Z/2180/11 2017 1
5 65.74 CHMIELAK Hubert LUKS Hańcza Suwałki # 89 U20 PD I B.D. Z/2665/11 2020
6 65.09 MICHALSKI Patryk UKS Cyprianka 90 U20 KP I MAŃKOWSKI Edward # M
7 64.52 RUSCHEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD I #
8 61.88 NOWAKOWSKI Mateusz KKL Kielce 90 U20 SK II B.D. # 2
9 60.89 PIELECKI Krzysztof KMKL Sztorm Kołobrzeg # 90 U20 ZP II #
10 60.19 PLENER Marcin RKS Skra Warszawa # 90 U20 MZ II KRUKOWSKI Michał # Z/5005/11 2016 MM
11 60.00 FRĄCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB II B.D. 1
12 59.28 GRZESZCZUK Łukasz KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ II KRUKOWSKI Michał # Z/2741/11 2019 MM
13 58.55 SIDEŁKO Tomasz KL Bałtyk Koszalin # 90 U20 ZP II
Chód 10 km M
1 42:57.76 TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U20 OP I TOMALA Grzegorz # Z/2971/11 2019 MM
2 43:07.70 ROGOWSKI Patryk MKL Szczecin # 89 U20 ZP I #
3 43:58.14 HALMAN Wojciech KL Lechia Gdańsk # 90 U20 PM I STASIEWICZ Mirosław # Z/1229/11 2012 BEZ
4 44:23.36 WOLSKI Dawid CWKS Resovia Rzeszów # 89 U20 PK I
5 44:35.32 PIÓREK Kamil MKS Stal Nowa Dęba # 89 U20 PK I B.D. # BEZ
6 44:55.14 WIATER Tomasz KS Agros Zamość # 90 U20 LU I
7 46:47.12 AUGUSTYN Łukasz OTG Sokół Mielec # 90 U20 PK II #
8 47:08.65 BŁOCKI Damian MKL Szczecin 89 U20 ZP II B.D. # Z/1146/11 2019 1
9 48:27.28 BIK Michał OTG Sokół Mielec # 90 U20 PK III #
10 49:52.62 GAWROŃSKI Paweł KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA III #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.3525350093842 sekund