Gdańsk 04.09.2010
Mistrzostwa Okręgu Młodzików
100 m K
1 s 1 12.75 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot # 96 U16 PM +1.7 II #
1 s 1 12.76 LANGE Hanna KL Lechia Gdańsk 90 U23 PM +1.3 III DZIĄBA Boguslaw # Z/4790/11 2013 1
2 s 1 13.00 GESEK Karolina SKLA Sopot # 96 U16 PM +1.7 III
2 s 1 13.00 GRESZTA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM +1.3 III #
3 s 1 13.11 BARTOSZCZYK Dorota AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +1.3 III #
3 s 1 13.19 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U16 PM +1.7 III B.D. # Z/0909/12 2019 M
4 s 1 13.26 MATEROWSKA Regina MMKS Gdańsk 95 U16 PM +1.7 IV
4 s 1 13.46 RZEPCZYK Anna MKS Sambor Tczew 94 U18 PM +1.3 IV
5 s 1 13.53 LADEMANN Daria LKS Ziemi Puckiej Puck 96 U16 PM +1.7 IV
5 s 1 13.78 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM +1.3 IV RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1
6 s 1 13.54 KREFT Marlena SKLA Sopot 96 U16 PM +1.7 IV #
6 s 1 14.15 LABUDA Nicole UKS Szóstka Wejherowo 98 U14 PM +1.3 V B.D. 4
7 s 1 14.19 WINIARCZYK Aleksandra MMKS Gdańsk 97 U14 PM +1.3 V #
8 s 1 14.61 SCHUSTER Julianna MMKS Gdańsk 97 U14 PM +1.3 -- #
1 s 2 13.12 NAMYSŁOWSKA Karolina SKLA Słupsk 91 U20 PM +1.4 III B.D. B.D. BEZ
1 s 2 13.36 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP +1.3 IV #
2 s 2 13.46 SOITZ Michalina UKS Jedynka Reda 95 U16 PM +1.3 IV
2 s 2 14.21 CISAKOWSKA Marta SKLA Słupsk 92 U20 PM +1.4 -- #
3 s 2 13.71 KAMIŃSKA Weronika LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM +1.3 IV
3 s 2 14.33 DUBLASIEWICZ Magdalena RKS Rumia 97 U14 PM +1.4 V
4 s 2 13.88 ORNAWKA Natalia WKS Flota Gdynia 96 U16 PM +1.3 V
4 s 2 14.58 ANDRYSIAK Kornelia KKB Starogard Gdański # 95 U16 PM +1.4 -- #
5 s 2 13.94 BANASZAK Karolina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM +1.3 V
5 s 2 14.96 WILMA Roksana MMKS Gdańsk 97 U14 PM +1.4 --
6 s 2 13.97 BOLESKA Jacquelina MMKS Gdańsk 95 U16 PM +1.3 V
6 s 2 15.06 PODRAZA Kamila MMKS Gdańsk 98 U14 PM +1.4 -- B.D. BEZ
7 s 2 14.22 JABŁOŃSKA Aneta MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM +1.3 V
7 s 2 15.16 SIRY Magdalena UKS Jedynka Reda 98 U14 PM +1.4 -- B.D. BEZ
1 s 3 13.92 DUCZMAL Izabela SKLA Sopot 96 U16 PM +1.5 V #
2 s 3 14.31 MARCINIAK Adrianna LKS Jantar Ustka 95 U16 PM +1.5 V
3 s 3 14.51 CHYŁA Paulina UKS Jedynka Reda 96 U16 PM +1.5 --
4 s 3 14.65 JAKUBOWSKA Karolina UKS Jedynka Reda 96 U16 PM +1.5 --
5 s 3 14.75 GRUCHAŁA-WĘSIERSKA Milena SKLA Sopot 95 U16 PM +1.5 --
6 s 3 14.76 RUDEK Julita WKS Flota Gdynia 95 U16 PM +1.5 --
300 m K
1 s 1 43.77 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM --
2 s 1 46.58 FIEDORYSZYN Martyna LKS Ziemi Puckiej Puck 97 U14 PM V
3 s 1 48.49 WOLSKA Sylwia STS Pomerania Szczecinek # 98 U14 ZP V B.D. # 4
4 s 1 50.77 STRUPIŃSKA Natalia LKB im. Braci Petk Lębork # 97 U14 PM -- B.D. Z/0421/13 2018 BEZ
5 s 1 53.68 WENIG Angelika LKB im. Braci Petk Lębork # 98 U14 PM -- B.D. BEZ
6 s 1 55.61 CIEMIŃSKA Anna LKS Prime Food Brda Przechlewo 98 U14 PM --
1 s 2 42.45 GESEK Karolina SKLA Sopot # 96 U16 PM II
2 s 2 43.31 MATEROWSKA Regina MMKS Gdańsk 95 U16 PM III
3 s 2 43.62 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U16 PM III B.D. # Z/0909/12 2019 M
4 s 2 43.83 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP III #
5 s 2 45.67 DETTLAFF Małgorzata LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM IV
1 s 3 45.81 HENDRYK Wiktoria KUKS Remus Kościerzyna 97 U14 PM IV
2 s 3 46.24 MARCINIAK Adrianna LKS Jantar Ustka 95 U16 PM IV
3 s 3 48.86 GÓRSKA Dagmara SKLA Sopot 95 U16 PM --
4 s 3 51.76 ROSZMAN Karolina UKS Jedynka Reda 96 U16 PM --
5 s 3 52.85 SIRY Magdalena UKS Jedynka Reda 98 U14 PM -- B.D. BEZ
400 m K
1 s 1 61.13 ZABOROWSKA Ewa KS Wejher Wejherowo 92 U20 PM III WALCZAK Mariusz Z/0713/11 2013 1
2 s 1 63.81 JASIŃSKA Karolina SKLA Słupsk 92 U20 PM IV
3 s 1 65.23 BINKE Berenika SKLA Słupsk 91 U20 PM --
4 s 1 66.98 URBANIAK Monika UKS Lipusz 94 U18 PM --
600 m K
1 s 1 1:42.11 KOZAK Aleksandra MMKS Gdańsk 94 U18 PM -- B.D. BEZ
2 s 1 1:45.80 SAZON Emilia ULKS Talex Borzytuchom 97 U14 PM IV
3 s 1 1:46.85 TREDER Patrycja ULKS Talex Borzytuchom 97 U14 PM V ŚCIGAŁA Jarosław Z/0671/13 2016 4
4 s 1 1:47.18 OPENKOWSKA Dagmara LLKS Smętowo Graniczne # 97 U14 PM V
5 s 1 1:47.74 OLESZKIEWICZ Kamila ULKS Talex Borzytuchom 97 U14 PM V
6 s 1 1:48.49 SUDYK Aleksandra CMKL Człuchów 97 U14 PM V
7 s 1 1:48.84 DIAS Magdalena LKS Zorza Gdynia # 97 U14 PM V B.D. B.D. # Z/0051/13 2019
8 s 1 1:50.82 MURAWSKA Natalia RKS Rumia 97 U14 PM --
9 s 1 1:52.84 PRZYBYSZEWSKA Paulina LKS Jantar Ustka 97 U14 PM -- #
10 s 1 1:55.70 OSIOWY Weronika CMKL Człuchów 98 U14 PM -- B.D. # 2
11 s 1 2:00.27 NOGA Natalia LLKS Smętowo Graniczne # 98 U14 PM --
1 s 2 1:40.92 GAJDUS Julia SKLA Sopot # 95 U16 PM III #
2 s 2 1:41.12 KUKIEŁKO Tatiana SKLA Sopot 95 U16 PM III B.D. B.D. # 3
3 s 2 1:42.99 WIŚNIEWSKA Magdalena KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM III #
4 s 2 1:44.90 GÓRECKA Patrycja SKLA Słupsk 95 U16 PM IV #
5 s 2 1:47.34 OLESZKIEWICZ Justyna ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM V
6 s 2 1:48.08 MATUSIAK Emila MKL Lider Malbork 95 U16 PM V
7 s 2 1:48.29 NITZKA Sabina UKS Wiking Rychnowy 96 U16 PM V #
8 s 2 1:49.07 GWOŹDZIAŃSKA Monika LKB im. Braci Petk Lębork # 95 U16 PM V B.D. Z/1058/11 2013 4
9 s 2 1:51.48 WENIG Paula LKB im. Braci Petk Lębork # 96 U16 PM -- B.D. Z/0198/13 2013 BEZ
10 s 2 1:57.37 KAMIŃSKA Adrianna MMKS Gdańsk 95 U16 PM -- #
11 s 2 2:07.82 KOLASIŃSKA Kamila SKLA Sopot 95 U16 PM --
12 s 2 2:11.28 SOŁCZYK Jolanta SKLA Sopot 96 U16 PM --
1000 m K
1 s 1 3:05.41 DZIENNIAK Natalia LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 95 U16 PM III
2 s 1 3:11.54 MOLLUS Kinga LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM III B.D. BEZ
3 s 1 3:12.22 KUFTA Daria LLKS Smętowo Graniczne # 96 U16 PM III
4 s 1 3:15.22 SZACHTA Marta LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 96 U16 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0722/12 2016 3
5 s 1 3:24.42 JAGIELSKA Marta MKL Lider Malbork 96 U16 PM V ŁUKASZ Godlewski Z/1627/12 2012 3
6 s 1 3:25.99 ZAJĄC Klaudia MKL Lider Malbork 95 U16 PM V
7 s 1 3:27.65 LABUDA Monika UKS Olimpijczyk Skorzewo 96 U16 PM V
8 s 1 3:27.69 PIERZGALSKA Emilia UKS Olimpijczyk Skorzewo 95 U16 PM V
9 s 1 3:29.27 GŁODOWSKA Daria ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM V
10 s 1 3:41.52 GORCZYCA Wiktoria MKL Lider Malbork 97 U14 PM -- ŁUKASZ Godlewski 5
11 s 1 3:54.58 FIAŁEK Alicja MKL Lider Malbork 95 U16 PM -- ŁUKASZ Godlewski Z/4455/11 2012
1500 m K
1 s 1 4:42.38 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 90 U23 PM II POBŁOCKI Piotr Z/0671/11 2019 2
2 s 1 4:47.74 KAHS Natalia KS Wejher Wejherowo # 92 U20 PM III
3 s 1 5:09.85 KAZUBOWSKA Dominika LLKS Smętowo Graniczne # 94 U18 PM IV
4 s 1 5:19.63 TEREFENKO Joanna LKS Jantar Ustka 93 U18 PM -- MICHALSKI Henryk # Z/3419/11 2018 1
100 m pł MŁ K
1 s 1 16.56 ŁOSIK Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM +1.3 III #
2 s 1 17.54 CICHOSZ Małgorzata MLKS Baszta Bytów 95 U16 PM +1.3 V
3 s 1 20.18 SZOK Katarzyna MLKS Baszta Bytów 96 U16 PM +1.3 --
300 m pł K
1 s 1 48.65 CICHOSZ Małgorzata MLKS Baszta Bytów 95 U16 PM III
2 s 1 49.32 ŁOSIK Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM III #
3 s 1 51.82 SZOK Katarzyna MLKS Baszta Bytów 96 U16 PM IV
4 s 1 53.76 ADAMCZYK Małgorzata ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM V ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0636/12 2017 2
5 s 1 57.33 MARCHUT Wioletta ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -- #
4x100 m K
1 s 1 51.06 BOLESKA Jacquelina
MATEROWSKA Regina
GESEK Karolina
BŁAŻEK Weronika
MMKS Gdańsk 95
95
96
96
U16 POM --


2 s 1 53.03 LADEMANN Daria
GAFFKE Karolina
KAMIŃSKA Weronika
DETTLAFF Małgorzata
LKS Ziemi Puckiej Puck 96
95
95
95
U16 POM --


3 s 1 55.73 BŁAŻYŃSKA Alicja
JABŁOŃSKA Aneta
BANASZAK Karolina
POTERACKA Klaudia
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 96
96
96
96
U16 POM --


4 s 1 57.07 WINIARCZYK Aleksandra
SCHUSTER Julianna
PODRAZA Kamila
WILMA Roksana
MMKS Gdańsk 97
97
98
97
U14 POM --

B.D.
BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.57 RADTKE Natalia MKS Sambor Tczew 96 U16 PM III
1 f 1 1.60 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM III RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1
2 f 1 1.52 NIEWIADOMSKA Aleksandra WKS Flota Gdynia 95 U16 PM IV B.D.
2 f 1 1.57 NOWAKOWSKA Adrianna MTS Junior Sopot 94 U18 PM III #
3 f 1 1.37 KROPIDŁOWSKA Patrycja SKLA Sopot 95 U16 PM --
3 f 1 1.42 WASIEK Martyna MKS Sambor Tczew 95 U16 PM V
4 f 1 1.32 GRESZTA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM -- #
4 f 1 1.37 BIERNACIK Anna MMKS Gdańsk 95 U16 PM --
5 f 1 1.32 ALFUTH Karolina MKS Sambor Tczew 96 U16 PM --
6 f 1 1.27 MUNCH Joanna Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM --
Tyczka K
1 f 1 2.80 MIKOŁAJCZAK Karolina Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 94 U18 PM III
1 f 1 2.80 TUZ Linda KL Gdynia 96 U16 PM III
2 f 1 2.50 PSTRONGOWSKA Justyna KL Gdynia 95 U16 PM IV
2 f 1 2.70 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 98 U14 PM III KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. # Z/0173/14 2019 1
3 f 1 2.30 PYZIK Marta SKLA Sopot 96 U16 PM V
3 f 1 2.40 HERKA Katarzyna Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 93 U18 PM IV
W dal K
1 f 1 4.90 KREFT Marlena SKLA Sopot 96 U16 PM +0.9 IV #
1 f 1 5.46 LANGE Hanna KL Lechia Gdańsk 90 U23 PM +1.1 II DZIĄBA Boguslaw # Z/4790/11 2013 1
2 f 1 4.86 DUCZMAL Izabela SKLA Sopot 96 U16 PM +1.2 IV #
2 f 1 4.90 KONKEL Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM +0.3 IV KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4675/11 2016 2
3 f 1 4.28 KOZAK Aleksandra MMKS Gdańsk 94 U18 PM +0.5 -- B.D. BEZ
3 f 1 4.82 GAFFKE Karolina LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM +1.2 IV
4 f 1 4.16 BARAŃSKA Paulina MMKS Gdańsk 94 U18 PM +0.2 --
4 f 1 4.78 BOLESKA Jacquelina MMKS Gdańsk 95 U16 PM +1.2 V
5 f 1 3.90 KŁOS Maria LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 97 U14 PM +1.0 --
5 f 1 4.73 ZELEWSKA Karolina RKS Rumia 96 U16 PM +1.5 V
6 f 1 4.52 STARZYŃSKA Julia UKS Jedynka Bytów # 96 U16 PM +0.8 V GALIKOWSKI Marek BEZ
7 f 1 4.47 KUSTOSZ Daria KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM +1.6 --
8 f 1 4.21 ORNAWKA Natalia WKS Flota Gdynia 96 U16 PM 0.0 --
Trójskok K
1 f 1 10.91 RZEPCZYK Anna MKS Sambor Tczew 94 U18 PM -1.6 III
2 f 1 10.69 KONKEL Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM -1.8 IV KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4675/11 2016 2
Kula (3) K
1 f 1 11.85 HNATIUK Katarzyna MTS Junior Sopot 96 U16 PM III RETYK Sławomir # Z/1215/12 2017 2
2 f 1 10.93 GĄDEK Agata MKS Sambor Tczew 96 U16 PM IV
3 f 1 9.92 JAKUBOWSKA Lucyna SKLA Sopot 95 U16 PM IV
4 f 1 9.61 MEYER Sandra KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM V
5 f 1 9.55 ŚWIĄDER Joanna SKLA Sopot 96 U16 PM V
6 f 1 9.19 HERKA Monika Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM V
7 f 1 9.12 SZCZYPIOR Marta ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM V #
8 f 1 8.93 NISKA Katarzyna MMKS Gdańsk # 95 U16 PM V #
9 f 1 8.70 GIERSZEWSKA Marta UKS Lipusz 95 U16 PM V
10 f 1 8.38 WICHOWSKA Sylwia MMKS Gdańsk 95 U16 PM --
11 f 1 7.93 RUDNIK Kamila UKS Lipusz 96 U16 PM --
12 f 1 7.88 ZĘBALA Paula WKS Flota Gdynia 98 U14 PM --
13 f 1 7.65 GREFKA Kamila SKLA Sopot 95 U16 PM --
14 f 1 7.50 BOCIAN Aleksandra MMKS Gdańsk 95 U16 PM --
15 f 1 7.31 LANGE Aleksandra RKS Rumia 96 U16 PM --
16 f 1 7.14 KAŁUŻNA Marta KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM --
Kula (4) K
1 f 1 11.37 BIENISZEWSKA Małgorzata AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM III
2 f 1 10.66 RUTKOWSKA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM III
3 f 1 10.17 GÓRAK Agnieszka SKLA Sopot # 94 U18 PM III
Dysk (0.75) K
1 f 1 34.20 HNATIUK Katarzyna MTS Junior Sopot 96 U16 PM III RETYK Sławomir # Z/1215/12 2017 2
2 f 1 33.73 FURMANEK Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM III
3 f 1 32.20 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U16 PM IV WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
4 f 1 30.35 EBERTOWSKA Kinga UKS Lipusz 96 U16 PM IV
5 f 1 29.37 GĄDEK Agata MKS Sambor Tczew 96 U16 PM IV
6 f 1 29.18 EDEL Kinga UKS Lipusz 97 U14 PM IV
7 f 1 23.96 RUDNIK Kamila UKS Lipusz 96 U16 PM --
8 f 1 22.08 MEYER Sandra KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM --
9 f 1 19.28 MODRZEJEWSKA Karolina UKS Lipusz 97 U14 PM --
10 f 1 19.20 ALFUTH Karolina MKS Sambor Tczew 96 U16 PM --
11 f 1 17.95 SZADACH Justyna KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM --
12 f 1 16.94 AUGUSTYN Marta KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM --
13 f 1 14.48 KAŁUŻNA Marta KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM --
Dysk (1) K
1 f 1 32.85 GROT Tatiana AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM III #
2 f 1 29.78 WENTA Patrycja MKS Sambor Tczew 94 U18 PM IV #
Młot (3) K
1 f 1 28.13 LIPKE Natalia LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 95 U16 PM V
2 f 1 23.84 SZCZYPIOR Marta ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -- #
3 f 1 23.47 WEDEŁ Luiza LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 96 U16 PM --
4 f 1 21.94 KOKOSZYŃSKA Ewa LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 96 U16 PM --
5 f 1 21.18 ADAMCZYK Małgorzata ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0636/12 2017 2
6 f 1 19.20 MARCHUT Wioletta ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -- #
Młot (4) K
1 f 1 38.43 BIENISZEWSKA Małgorzata AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM III
2 f 1 27.42 WDOWIAREK Honorata LKS Jantar Ustka 92 U20 PM --
Oszczep (600) K
1 f 1 40.61 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U16 PM II WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
1 f 1 49.16 JAKIMOWICZ Urszula SKLA Sopot 88 U23 PM I #
2 f 1 35.05 EBERTOWSKA Kinga UKS Lipusz 96 U16 PM III
2 f 1 37.35 NAGÓRSKA Maria SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U20 KP III B.D. 2
3 f 1 33.60 BIAŁA Monika SKLA Słupsk 97 U14 PM IV #
3 f 1 33.70 SEROCZYŃSKA Martyna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM IV
4 f 1 31.91 REGIN Klaudia KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN IV BORYSEWICZ Piotr B.D. # Z/0852/13 2019
4 f 1 32.70 KAMIŃSKA Hanna LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM IV #
5 f 1 27.46 PIĄTKOWSKA Magdalena KL Gdynia 93 U18 PM -- B.D. BEZ
5 f 1 30.27 FURMANEK Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM IV
6 f 1 23.51 EDEL Kinga UKS Lipusz 97 U14 PM --
6 f 1 28.96 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM --
7 f 1 19.53 MARCISZEWICZ Kinga SKLA Słupsk 97 U14 PM -- #
7 f 1 27.02 GIERSZEWSKA Marta UKS Lipusz 95 U16 PM V
8 f 1 19.30 MODRZEJEWSKA Karolina UKS Lipusz 97 U14 PM --
8 f 1 26.93 NISKA Katarzyna MMKS Gdańsk # 95 U16 PM V #
9 f 1 24.74 LEWOC Sandra KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM -- B.D.
10 f 1 24.31 KWIATKOWSKA Karolina SKLA Sopot 95 U16 PM --
11 f 1 21.44 POTERACKA Klaudia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM --
12 f 1 20.08 KOKOSZYŃSKA Ewa LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 96 U16 PM --
13 f 1 20.08 SKONIECZNA Ewelina AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM --
Chód 3 km K
1 s 1 15:15.07 KOMIAŻYK Karolina KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/4791/11 2014 BEZ
2 s 1 15:45.27 ROKITA Sandra KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM --
3 s 1 15:55.71 IDZIKOWSKA Natalia KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/4788/11 2014 BEZ
4 s 1 16:37.21 HILDEBRAND Diana KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM III STASIEWICZ Mirosław 3
5 s 1 16:47.66 RAPANT Klaudia KL Lechia Gdańsk 94 U18 PM -- STASIEWICZ Mirosław 3
6 s 1 17:51.50 TUR Izabela ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM IV #
7 s 1 18:11.90 STANKIEWICZ Martyna ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM IV #
8 s 1 19:18.84 MOMOT Aleksandra KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM V B.D. 5
9 s 1 21:48.15 ŁĄCKA Angelika KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM -- B.D.
100 m M
1 s 1 10.87 SIROCKI Szymon SKLA Sopot 90 U23 PM +1.5 I
1 s 1 11.58 LADEMANN Radosław LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM +0.7 III
2 s 1 11.49 DYS Piotr LKS Jantar Ustka 92 U20 PM +1.5 III
2 s 1 11.87 MISIORSKI Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM +0.7 IV #
3 s 1 11.53 SULEWSKI Krzysztof KL Gdynia 93 U18 PM +1.5 III
3 s 1 11.97 WOSIŃSKI Damian ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM +0.7 IV #
4 s 1 11.88 JASIEWICZ Paweł LKS Jantar Ustka 92 U20 PM +1.5 IV #
4 s 1 12.10 MUDLAFF Tomasz LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM +0.7 IV JASKUŁKA Teresa Z/2982/11 2017 2
5 s 1 11.97 PIĄTKOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 94 U18 PM +1.5 IV B.D. 3
5 s 1 12.29 PIANKOWSKI Patryk MLKS Baszta Bytów 95 U16 PM +0.7 V
6 s 1 12.05 BAJ Mikołaj KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM +1.5 IV WIETEK Zbigniew Z/4786/11 2013 2
6 s 1 12.38 KOWALCZYK Artur MMKS Gdańsk 95 U16 PM +0.7 V #
7 s 1 12.47 BORYŁO Mateusz GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # 95 U16 PM +0.7 V
7 s 1 12.84 RYKACZEWSKI Tomasz MMKS Gdańsk 94 U18 PM +1.5 --
8 s 1 13.63 BIAŁOSKÓRSKI Artur AZS-AWFiS Gdańsk # 97 U14 PM +1.5 -- NAWROCKI Dariusz # BEZ
1 s 2 11.24 HRYSZKIEWICZ Marcin SL Olimpia Poznań # 92 U20 WP +1.3 II #
1 s 2 11.95 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95 U16 PM +1.1 IV HAS Rafał B.D. # Z/0378/11 2019 1
2 s 2 11.28 WITOŃ Bartosz SKLA Sopot 93 U18 PM +1.3 II #
2 s 2 12.14 ZABŁOCKI Aleksander SKLA Sopot 95 U16 PM +1.1 IV #
3 s 2 11.69 BUKOWSKI Dariusz SKLA Sopot 89 U23 PM +1.3 III B.D. BEZ
3 s 2 12.25 MUCHOWSKI Maciej SKLA Sopot 95 U16 PM +1.1 V
4 s 2 12.34 TUREK Przemysław MMKS Gdańsk 94 U18 PM +1.3 -- #
4 s 2 12.56 MIROWSKI Michał SKLA Sopot 95 U16 PM +1.1 V B.D. # 3
5 s 2 13.64 ŻABIŃSKI Marcin SKLA Sopot 96 U16 PM +1.1 --
5 s 2 13.68 ŁĄCZKOWSKI Artur MMKS Gdańsk 97 U14 PM +1.3 --
1 s 3 11.12 BRZOSTEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM +1.5 II #
1 s 3 12.42 KULWAS Patryk MMKS Gdańsk 95 U16 PM +1.7 V #
2 s 3 11.51 RUSZKIEWICZ Damian SKLA Sopot 94 U18 PM +1.5 III B.D. BEZ
2 s 3 12.58 WALENTUKIEWICZ Mikołaj KL Lechia Gdańsk 96 U16 PM +1.7 V #
3 s 3 11.54 NASTKIEWICZ Maciej SKLA Sopot 93 U18 PM +1.5 III B.D. 2
3 s 3 12.73 SZEWCZYK Paweł LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM +1.7 V
4 s 3 11.72 TOMASZEWSKI Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +1.5 III #
4 s 3 12.85 ŁAPIŃSKI Krystian MMKS Gdańsk 95 U16 PM +1.7 --
5 s 3 11.76 SZTANDERA Mariusz SKLA Słupsk 89 U23 PM +1.5 --
5 s 3 13.20 DĄBROWSKI Marcin SKLA Sopot 95 U16 PM +1.7 -- #
6 s 3 12.56 STUDZIŃSKI Tomasz SKS Sokół Malbork 94 U18 PM +1.5 -- SAJKOWSKI Norbert Z/3558/11 2011 BEZ
7 s 3 14.28 GAJOS Mateusz SKLA Sopot # 98 U14 PM +1.5 -- #
1 s 4 11.24 RUTKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +1.4 II #
1 s 4 12.84 LISIECKI Paweł MMKS Gdańsk 95 U16 PM +2.0 --
2 s 4 11.24 ZAREMBSKI Paweł KL Gdynia 89 U23 PM +1.4 II
2 s 4 12.85 KLOFCZYŃSKI Bartosz LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM +2.0 --
3 s 4 11.73 ŁUNKIEWICZ Mateusz LKS Jantar Ustka 94 U18 PM +1.4 III
3 s 4 13.20 JABŁOŃSKI Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM +2.0 -- #
4 s 4 11.79 RÓŻALSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +1.4 IV
4 s 4 13.44 HINC Oskar KL Lechia Gdańsk 96 U16 PM +2.0 --
5 s 4 11.88 RAKOWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM +1.4 IV #
5 s 4 13.94 PIEŃKOWSKI Daniel KL Lechia Gdańsk 96 U16 PM +2.0 -- WRZOSEK Zbigniew
6 s 4 11.92 ZANIEWSKI Mariusz AZS-AWFiS Gdańsk 81 Sen PM +1.4 --
6 s 4 14.03 ORZOŁ Bartłomiej WKS Flota Gdynia 95 U16 PM +2.0 --
7 s 4 12.41 SZWALKA Mateusz MKS Sambor Tczew 94 U18 PM +1.4 --
7 s 4 14.06 SOJDA Sylwester AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM +2.0 --
8 s 4 12.45 OSOWSKI Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM +1.4 --
1 s 5 11.16 ŚWIGOŃ Jaromir SKLA Sopot 90 U23 PM +1.0 II
2 s 5 11.63 GIERSZEWSKI Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 94 U18 PM +1.0 III #
3 s 5 11.84 KASYNA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +1.0 IV #
4 s 5 11.84 SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +1.0 IV KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2019 MM
5 s 5 12.11 ŁASZEWSKI Marcin MMKS Gdańsk 94 U18 PM +1.0 IV #
6 s 5 12.55 KWIATKOWSKI Mariusz AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM +1.0 --
300 m M
1 s 1 38.18 BORYŁO Mateusz GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # 95 U16 PM III
2 s 1 41.49 FROELKE Krystian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM V
3 s 1 43.89 POŁOM Tomasz SKLA Sopot 95 U16 PM --
4 s 1 45.61 KĘDZIERSKI Paweł KL Lechia Gdańsk 96 U16 PM --
5 s 1 47.44 ŚWIATCZYŃSKI Maciej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 97 U14 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/1522/13 2018 BEZ
1 s 2 36.81 LADEMANN Radosław LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM II
2 s 2 38.02 MISIORSKI Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM III #
3 s 2 38.84 KRUSZCZYŃSKI Jakub SKLA Sopot 95 U16 PM III
4 s 2 39.12 PIANKOWSKI Patryk MLKS Baszta Bytów 95 U16 PM IV
5 s 2 39.27 ZABŁOCKI Aleksander SKLA Sopot 95 U16 PM IV #
6 s 2 39.58 MUDLAFF Tomasz LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM IV JASKUŁKA Teresa Z/2982/11 2017 2
7 s 2 40.93 BOLDA Marek LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM V
8 s 2 41.46 MIROWSKI Michał SKLA Sopot 95 U16 PM V B.D. # 3
1 s 3 40.33 SOKÓŁ Paweł ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM IV #
2 s 3 41.05 BARYŁA Jan MMKS Gdańsk 95 U16 PM V #
3 s 3 41.30 RYBA Sebastian LKS Ziemi Puckiej Puck 96 U16 PM V #
4 s 3 42.05 DĄBROWSKI Marcin SKLA Sopot 95 U16 PM V #
5 s 3 43.60 KULIK Piotr SKLA Sopot 96 U16 PM -- GALIKOWSKI Marek BEZ
6 s 3 44.71 KLIMCZAK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 97 U14 PM --
400 m M
1 s 1 50.58 RUTKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS III #
2 s 1 55.78 KARNAS Kamil SKLA Sopot # 93 U18 PM --
3 s 1 57.71 GARUS Krzysztof LKS Prime Food Brda Przechlewo 91 U20 PM --
1 s 2 49.63 NASTKIEWICZ Maciej SKLA Sopot 93 U18 PM II B.D. 2
2 s 2 50.76 SIROCKI Szymon SKLA Sopot 90 U23 PM III
3 s 2 51.02 ŚWIGOŃ Jaromir SKLA Sopot 90 U23 PM III
4 s 2 51.92 BUKOWSKI Dariusz SKLA Sopot 89 U23 PM III B.D. BEZ
5 s 2 53.73 RUSZKIEWICZ Damian SKLA Sopot 94 U18 PM IV B.D. BEZ
6 s 2 54.22 WITOŃ Bartosz SKLA Sopot 93 U18 PM IV #
7 s 2 54.74 PIĄTKOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 94 U18 PM IV B.D. 3
600 m M
1 s 1 1:26.04 RUDNIK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 95 U16 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/0750/11 2018 1
2 s 1 1:27.01 KANIGOWSKI Marcin KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM II #
3 s 1 1:27.76 SAROSIEK Patryk MKL Lider Malbork 95 U16 PM II ŁUKASZ Godlewski Z/4457/11 2012 4
4 s 1 1:31.16 KOTOWSKI Tomasz LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM III
5 s 1 1:31.30 KOTŁOWSKI Patryk GKS Żukowo 96 U16 PM III KRÓL Krzysztof Z/0719/12 2014 3
6 s 1 1:32.51 SULIKOWSKI Szymon SKS Sokół Malbork 96 U16 PM IV SAJKOWSKI Norbert 3
7 s 1 1:32.97 SIUDA Filip LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM IV
8 s 1 1:33.26 GÓRSKI Mateusz LKB im. Braci Petk Lębork # 96 U16 PM IV B.D. Z/0199/13 2015 BEZ
9 s 1 1:33.63 NURKOWSKI Patryk LKS Jantar Ustka # 96 U16 PM IV #
1 s 2 1:33.52 GABIS Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM --
2 s 2 1:38.23 LABUCHN Maciej LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM V
3 s 2 1:39.06 HINZ Dominik LKS Zantyr Sztum 95 U16 PM V
4 s 2 1:40.43 KASIŃSKI Jakub MMKS Gdańsk 95 U16 PM --
5 s 2 1:46.93 JEDWABNIK Dawid LLKS Smętowo Graniczne # 98 U14 PM -- NOWAKOWSKI Karol BEZ
6 s 2 1:51.68 KOSECKI Kacper KL Lechia Gdańsk # 97 U14 PM -- STASIEWICZ Mirosław # Z/0043/13 2018 3
7 s 2 1:53.84 KOZŁOWSKI Adrian LLKS Smętowo Graniczne # 97 U14 PM --
1000 m M
1 s 1 2:46.80 KOSIŃSKI Tomasz ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM IV
2 s 1 2:46.87 RUMIŃSKI Jakub UKS Lipusz 95 U16 PM IV
3 s 1 2:47.19 WYSOCKI Krzysztof MKS Sambor Tczew 96 U16 PM IV
4 s 1 2:48.45 SZEFER Adam SKLA Sopot 95 U16 PM IV
5 s 1 2:48.47 BRAUN Wojciech LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM IV NOWAKOWSKI Karol Z/0820/11 2013 3
6 s 1 2:50.66 KRZYŻANOWSKI Patryk SKLA Sopot 95 U16 PM V B.D. #
7 s 1 2:52.57 MIANOWSKI Mariusz LKB im. Braci Petk Lębork # 95 U16 PM V B.D. Z/1060/11 2013 BEZ
8 s 1 2:53.49 SERAFINOWSKI Dominik ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM V
9 s 1 2:54.41 KOPECKI Michał LKS Zantyr Sztum 96 U16 PM V MAZERSKI Bartosz # Z/0447/12 2015 4
10 s 1 2:56.16 WENT Dawid LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM V
11 s 1 2:59.10 SZULC Krystian KS Wejher Wejherowo 96 U16 PM V WALCZAK Mariusz
12 s 1 3:00.16 KIEŁPIŃSKI Robert GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # 95 U16 PM -- NAWROCKI Dariusz BEZ
13 s 1 3:01.72 GROTHA Michał LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM --
1 s 2 2:58.47 PAWŁOWSKI Kamil MMKS Gdańsk 95 U16 PM V #
2 s 2 3:00.56 FLORCZYŃSKI Łukasz SKS Sokół Malbork # 96 U16 PM -- ŁUKASZ Godlewski SAJKOWSKI Norbert Z/1629/12, Z/1629/12 , 2014 BEZ
3 s 2 3:04.87 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 96 U16 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna # Z/0759/12 2019 1
4 s 2 3:11.01 URBANOWICZ Tomasz MMKS Gdańsk 96 U16 PM --
5 s 2 3:11.64 ZIEŃCZUK Przemysław MMKS Gdańsk 96 U16 PM -- #
6 s 2 3:12.38 PRZEPIÓRKA Jakub LKB im. Braci Petk Lębork # 96 U16 PM --
7 s 2 3:14.74 ZYŚK Kryspin UKS Jedynka Reda 96 U16 PM --
8 s 2 3:17.82 WILMA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM --
9 s 2 3:22.23 STRUPIŃSKI Adam LKB im. Braci Petk Lębork # 96 U16 PM -- B.D. Z/1860/12 2013 BEZ
10 s 2 3:28.85 KLAHS Jakub LKS Ziemi Puckiej Puck 96 U16 PM --
1 s 3 2:56.90 OBECNY Mateusz CMKL Człuchów 97 U14 PM V #
2 s 3 2:58.70 GLIWA Jakub SKLA Sopot 97 U14 PM V
3 s 3 2:59.38 KROTLA Bartłomiej CMKL Człuchów 97 U14 PM V B.D. # 3
4 s 3 3:01.60 DZIENNIAK Mikołaj LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 97 U14 PM --
5 s 3 3:01.84 OSTASZEWSKI Robert KL Lechia Gdańsk 94 U18 PM -- WIETEK Zbigniew Z/5023/11 2012 BEZ
6 s 3 3:07.01 BUŁAJ Rafał LKS Zantyr Sztum 97 U14 PM -- #
7 s 3 3:08.64 WAWRZONKOWSKI Przemysław LLKS Smętowo Graniczne # 97 U14 PM --
8 s 3 3:08.82 SERKOWSKI Patryk KUKS Remus Kościerzyna 97 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0130/13 2017 2
9 s 3 3:09.54 KASS Mateusz RKS Rumia 97 U14 PM --
10 s 3 3:11.76 KAMIŃSKI Filip LKS Zantyr Sztum 97 U14 PM -- #
11 s 3 3:14.15 NADOLNY Wojciech MKL Lider Malbork 98 U14 PM --
12 s 3 3:21.56 ŁĘCZYŃSKI Karol LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 95 U16 PM --
13 s 3 3:34.55 KOSOBUCKI Marcin MKL Lider Malbork 97 U14 PM --
1500 m M
1 s 1 4:05.29 FALKOWSKI Adam RKS Rumia 94 U18 PM III
2 s 1 4:07.11 WĄSICKI Sebastian LKB im. Braci Petk Lębork # 88 U23 PM III B.D. B.D. Z/2027/11 2015 3
3 s 1 4:07.95 ZAGULAK Damian GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # 92 U20 PM III B.D. Z/4925/11 2012 BEZ
4 s 1 4:11.43 CYBULSKI Grzegorz RKS Rumia 93 U18 PM III
5 s 1 4:11.73 KAMIŃSKI Patryk MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U20 PM III B.D. 2
6 s 1 4:13.78 NIEZGODA Marcel WKS Flota Gdynia 87 Sen PM --
7 s 1 4:16.28 GOTOWAŁA Krzysztof WKS Flota Gdynia 90 U23 PM --
8 s 1 4:18.85 ZAPOLSKI Piotr WKS Flota Gdynia 90 U23 PM --
9 s 1 4:19.56 KRÓL Rafał LKB im. Braci Petk Lębork # 90 U23 PM -- B.D. 4
10 s 1 4:25.33 DERDOWSKI Michał LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 93 U18 PM -- MYKOWSKI Jerzy Z/4365/11 2019 3
11 s 1 4:27.54 PŁOTKA Eryk KKB Starogard Gdański # 93 U18 PM --
12 s 1 4:29.48 CZERNIEWSKI Marcin LKS Fenix Słupsk # 90 U23 PM -- ROLBIECKI Janusz # Z/4532/11 2019 BEZ
13 s 1 4:32.39 GÓRECKI Mateusz SKLA Słupsk 93 U18 PM -- #
14 s 1 4:38.00 LEWANDOWSKI Michał LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 92 U20 PM --
15 s 1 4:52.16 SZPAJCHER Zbigniew LKS Zantyr Sztum 93 U18 PM --
2000 m M
1 s 1 6:24.65 GRABKOWSKI Piotr SKLA Sopot 95 U16 PM V B.D. # 3
2 s 1 6:27.56 SZCZEPAŃSKI Bartłomiej UKS Wiking Rychnowy 95 U16 PM V
3 s 1 6:44.83 HINC Michał GKS Żukowo 96 U16 PM --
4 s 1 6:53.60 BRZESKI Krzysztof WKS Flota Gdynia 95 U16 PM --
110 m pł MŁ M
3 s 1 15.95 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia # 95 U16 PM +0.9 III #
6 s 1 18.79 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +0.9 -- GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2019 1
110 m pł J MŁ M
5 s 1 17.90 KĘDRA Paweł MKS Sambor Tczew 94 U18 PM +0.9 --
7 s 1 18.89 HETSCHER Mateusz MKS Sambor Tczew 94 U18 PM +0.9 --
8 s 1 19.32 PAPIS Mateusz MKS Sambor Tczew 94 U18 PM +0.9 --
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.07 DIAK Mateusz SKLA Słupsk 91 U20 PM +0.9 II #
2 s 1 15.40 LEMAN Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM +0.9 II B.D.
110 m pł M
4 s 1 15.96 KUNCEWICZ Szymon MKS Sambor Tczew 87 Sen PM +0.9 III
300 m pł M
1 s 1 42.00 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95 U16 PM III HAS Rafał B.D. # Z/0378/11 2019 1
2 s 1 42.45 PAWŁOWICZ Damian ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM III #
3 s 1 42.98 LASOCKI Patryk MKS Sambor Tczew 95 U16 PM III
4 s 1 44.29 JAKUĆ Denis ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM IV
5 s 1 48.08 DELIŃSKI Igor LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 96 U16 PM -- #
6 s 1 49.11 LIPIŃSKI Oliwer UKS Lipusz 96 U16 PM --
1 s 2 43.27 DĄBROWSKI Przemysław SKLA Sopot 94 U18 PM -- #
2 s 2 44.03 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA IV GIZA Andrzej # Z/0044/13 2019 1
4x100 m M
1 s 1 47.47 SKUT Maciej
ZABŁOCKI Aleksander
MIROWSKI Michał
SMOLNICKI Łukasz
SKLA Sopot 95
95
95
95
U16 POM --

B.D.
HAS Rafał B.D.
Z/0378/11
2019
3
1
2 s 1 48.42 KOSIŃSKI Tomasz
PAWŁOWICZ Damian
SOKÓŁ Paweł
WOSIŃSKI Damian
ULKS Talex Borzytuchom 95
95
96
96
U16 POM --


3 s 1 49.09 KULWAS Patryk
KOWALCZYK Artur
PYCKA Mariusz
ŁAPIŃSKI Krystian
MMKS Gdańsk 95
95
95
95
U16 POM --


4 s 1 49.98 SIUDA Filip
BRAUN Wojciech
KOTOWSKI Tomasz
WENT Dawid
LLKS Smętowo Graniczne 95
95
95
95
U16 POM --
NOWAKOWSKI Karol

Z/0820/11
2013
3
5 s 1 51.65 MISIORSKI Dawid
STOJAK Damian
JAKUBOWSKI Michał
FROELKE Krystian
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 95
96
95
96
U16 POM --


Wzwyż M
1 f 1 1.73 MAŁKIEWICZ Michał MKS Sambor Tczew 95 U16 PM V
1 f 1 1.88 BARZOWSKI Karol SKLA Sopot # 91 U20 PM III B.D. # 3
2 f 1 1.62 RÓZGA Simon SKLA Sopot 95 U16 PM -- #
2 f 1 1.88 LEMAN Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM III B.D.
3 f 1 1.62 CHWARZYŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM -- #
3 f 1 1.79 KĘDRA Paweł MKS Sambor Tczew 94 U18 PM IV
4 f 1 1.47 FLAK Piotr LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 97 U14 PM -- #
4 f 1 1.57 GŁADKIEWICZ Kamil SKLA Sopot 95 U16 PM --
5 f 1 1.52 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2019 1
6 f 1 1.52 KUBISZ Tomasz SKLA Sopot 95 U16 PM --
Tyczka M
1 f 1 3.00 GRUBBA Artur Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM V
2 f 1 2.70 PILC Damian Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM --
3 f 1 2.70 MOLENDA Arkadiusz Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM --
4 f 1 2.40 MODLISZEWSKI Maciej MKS Sambor Tczew 95 U16 PM --
W dal M
1 f 1 6.18 LIGUZ Benjamin AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM +1.4 IV #
1 f 1 6.75 TOMASZEWSKI Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +2.0 III #
2 f 1 6.12 CISKOWSKI Jakub RKS Rumia 96 U16 PM +2.0 IV
2 f 1 6.72 ZAREMBSKI Paweł KL Gdynia 89 U23 PM +0.9 III
3 f 1 5.75 MAŁKIEWICZ Michał MKS Sambor Tczew 95 U16 PM +0.9 V
3 f 1 6.32 ŁUNKIEWICZ Mateusz LKS Jantar Ustka 94 U18 PM +1.6 III
4 f 1 5.71 KUBUS Przemysław AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM +1.3 V #
4 f 1 6.08 KAMIŃSKI Mariusz MMKS Gdańsk 94 U18 PM +1.8 IV
5 f 1 5.71 CHWARZYŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM +0.9 V #
5 f 1 5.98 JASIEWICZ Paweł LKS Jantar Ustka 92 U20 PM +1.2 IV #
6 f 1 5.41 WIERTEL Kacper KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM +2.3 --
6 f 1 5.84 KRAWIEC Paweł SKLA Słupsk 92 U20 PM +1.4 -- #
7 f 1 5.31 CHAMSKI Kamil MKS Sambor Tczew 96 U16 PM +1.8 --
7 f 1 5.48 MUSZYŃSKI Sebastian SKLA Słupsk 94 U18 PM +1.9 -- #
8 f 1 5.26 LISIECKI Paweł MMKS Gdańsk 95 U16 PM +1.8 --
8 f 1 5.36 STANIUK Mateusz SKLA Słupsk 94 U18 PM +2.0 -- #
9 f 1 4.95 HINC Oskar KL Lechia Gdańsk 96 U16 PM +0.8 --
9 f 1 5.20 SZWALKA Mateusz MKS Sambor Tczew 94 U18 PM +1.7 --
10 f 1 4.92 GRABOWSKI Ignacy KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM +1.0 --
Trójskok M
1 f 1 12.41 STECKA Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM -1.8 --
2 f 1 11.94 KAMIŃSKI Mariusz MMKS Gdańsk 94 U18 PM -2.5 --
Kula (5) M
1 f 1 12.28 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno # 94 U18 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/5061/11 2019 M
1 f 1 13.34 PYCKA Mariusz MMKS Gdańsk 95 U16 PM IV
2 f 1 12.47 LEŚNIK Łukasz UKS Jedynka Reda 95 U16 PM V
3 f 1 11.74 ORLAŃCZYK Wojciech SKLA Sopot 95 U16 PM V
4 f 1 11.29 ROBAKOWSKI Filip SKLA Sopot 95 U16 PM V #
5 f 1 11.09 KIELBRATOWSKI Dawid SKLA Sopot 95 U16 PM V #
6 f 1 10.82 RYBA Sebastian LKS Ziemi Puckiej Puck 96 U16 PM V #
7 f 1 9.83 TOBIASZ Aleksander SKLA Sopot 95 U16 PM --
8 f 1 9.58 MALEK Maciej SKLA Sopot 95 U16 PM --
9 f 1 9.26 KLIMKIEWICZ Jakub SKLA Sopot 95 U16 PM --
10 f 1 9.24 GRABOWSKI Wojciech MMKS Gdańsk 95 U16 PM --
11 f 1 8.92 SADOWSKI Piotr LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM -- #
12 f 1 8.62 WIŚNIEWSKI Mateusz SKLA Sopot 96 U16 PM -- #
Kula (6) M
1 f 1 14.01 KUBYLIS Piotr KL Gdynia 93 U18 PM II
2 f 1 10.75 ŻBIKOWSKI Maksymilian KL Gdynia 93 U18 PM --
Dysk (1) M
1 f 1 42.59 WELENC Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM III
2 f 1 39.80 WIŚNIEWSKI Mateusz SKLA Sopot 96 U16 PM IV #
3 f 1 38.54 ROBAKOWSKI Filip SKLA Sopot 95 U16 PM IV #
4 f 1 38.07 KUPIS Maciej SKLA Sopot 95 U16 PM IV #
5 f 1 33.84 CZARNOTTA Dawid KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM V #
6 f 1 32.80 STUDZIŃSKI Mateusz KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM V
7 f 1 31.42 GRZEGORCZYK Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM V
8 f 1 27.81 LEWANDOWSKI Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM --
9 f 1 26.58 KOWALSKI Kamil KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM --
10 f 1 26.53 JĘDRZEJEWSKI Przemysław KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM -- #
11 f 1 25.08 SADOWSKI Piotr LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM -- #
12 f 1 23.43 KOWALSKI Bartosz KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM -- #
Dysk (1.5) M
2 f 1 38.11 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno # 94 U18 WN IV BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/5061/11 2019 M
3 f 1 35.88 PIESIK Nikodem UKS I LO Viking Rumia 94 U18 PM IV B.D. Z/4672/11 2011 3
4 f 1 34.45 GRÓDEK Bartosz MKS Sambor Tczew 93 U18 PM --
Dysk (1.75) M
1 f 1 37.34 BARTCZAK Kamil MKS Sambor Tczew 92 U20 PM IV
1 f 1 41.72 KUBYLIS Piotr KL Gdynia 93 U18 PM III
Dysk (2) M
1 f 1 47.04 MALECKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 84 Sen PM I
Młot (5) M
1 f 1 53.37 KRĘCKI Sławomir AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ III
2 f 1 34.97 WRZAŁKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP V B.D. B.D. # 1
3 f 1 32.67 LANGOWSKI Tomasz LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 95 U16 PM V
Młot (6) M
1 f 1 30.90 JASIEWICZ Paweł LKS Jantar Ustka 92 U20 PM -- #
Oszczep (600) M
1 f 1 55.12 WRÓBEL Szymon SKLA Słupsk 96 U16 PM III #
2 f 1 41.97 STOJAK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM V #
3 f 1 41.58 GAJEWSKI Mateusz MKS Sambor Tczew 95 U16 PM V
4 f 1 40.55 BANASIAK Bartłomiej RKS Rumia 95 U16 PM V
5 f 1 37.58 CZECHOWICZ Piotr SKLA Słupsk 96 U16 PM V
6 f 1 34.76 LIPSKI Oskar SKLA Słupsk 96 U16 PM --
7 f 1 33.51 KONOFAŁ Patryk LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM -- #
8 f 1 32.25 CHYLIŃSKI Zenon RKS Rumia 95 U16 PM --
9 f 1 27.54 KOSTEWICZ Kamil UKS Jedynka Reda 96 U16 PM --
10 f 1 27.25 GÓRNY Mariusz KL Lechia Gdańsk 96 U16 PM -- #
11 f 1 24.54 MAZUR Michał AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM -- #
Oszczep (800) M
1 f 1 64.22 KOŚCIÓW Dawid LKS Jantar Ustka 90 U23 PM I MICHALSKI Henryk # Z/2503/11 2019 MM
2 f 1 60.60 OSEWSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM II PIĄTEK Mirosław # Z/2549/11 2019 MM
3 f 1 53.71 FILIPEK Jacek AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III
Chód 5 km M
1 s 1 25:29.31 KAIM Sebastian KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM --
2 s 1 27:18.85 MATUSZEWSKI Adrian KL Lechia Gdańsk 94 U18 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/4784/11 2015 BEZ
3 s 1 28:32.61 KAIM Artur KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM IV STASIEWICZ Mirosław Z/5059/11 2012 4
4 s 1 29:17.32 ANDREARCZYK Krystian KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM IV
5 s 1 33:40.43 WILKOWSKI Tomasz ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.854907989502 sekund