Toruń 05.09.2010
I Liga Lekkoatletyczna Seniorów
100 m K
1 s 1 12.17 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 U18 LD -0.2 II BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
2 s 1 12.54 SADŁOWSKA Daria ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB -0.2 II B.D. 2
3 s 1 12.75 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92 U20 LD -0.2 II BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2019 M
4 s 1 12.77 KOTLICKA Kamila MKL Szczecin 93 U18 ZP -0.2 III #
5 s 1 12.95 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U18 KP -0.2 III #
1 s 2 13.10 SZEWCZYK Jadwiga MKL Toruń 92 U20 KP +2.8 III B.D. 3
2 s 2 13.13 PŁUGÓW Katarzyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD +2.8 III
3 s 2 13.27 KUREK Małgorzata LKS Ziemi Puckiej Puck 91 U20 PM +2.8 IV B.D. 2
4 s 2 13.56 PISKORSKA Jagoda GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP +2.8 IV
5 s 2 13.75 GROCHOWSKA Martyna AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB +2.8 IV #
1 s 3 13.13 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń # 93 U18 KP +3.0 III #
2 s 3 13.48 SAGAŃSKA Karolina AZS Łódź 94 U18 LD +3.0 IV #
3 s 3 13.85 GRANOS Aleksandra AZS Łódź 94 U18 LD +3.0 --
200 m K
1 s 1 25.07 SADŁOWSKA Daria ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB +2.2 II B.D. 2
2 s 1 25.35 JANIK Marta LKS Lubusz Słubice 88 U23 LB +2.2 II
3 s 1 25.51 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +2.2 II B.D. # M
4 s 1 25.67 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń 88 U23 KP +2.2 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2411/11 2018 2
5 s 1 25.86 WIERUSZEWSKA Marta RKS Łódź 94 U18 LD +2.2 II B.D.
6 s 1 27.49 LENARCZYK Aleksandra RKS Łódź 93 U18 LD +2.2 IV
1 s 2 26.87 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U20 KP +1.3 III MAŃKOWSKI Bogumił B.D. # 2
2 s 2 27.41 WOJCIECHOWSKA Sara GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP +1.3 IV
3 s 2 27.90 BARTKOWSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP +1.3 IV
4 s 2 28.00 KUREK Małgorzata LKS Ziemi Puckiej Puck 91 U20 PM +1.3 IV B.D. 2
5 s 2 29.77 MISLISZ Weronika LKS Ziemi Puckiej Puck 91 U20 PM +1.3 --
1 s 3 25.52 KONERT Anita AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB +1.1 II
2 s 3 26.41 KOTLICKA Kamila MKL Szczecin 93 U18 ZP +1.1 III #
3 s 3 27.92 RZEPECKA Karolina RKS Łódź 93 U18 LD +1.1 IV
4 s 3 28.80 MISLISZ Jagoda LKS Ziemi Puckiej Puck 93 U18 PM +1.1 --
1 s 4 27.20 JANCZEWSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD +1.8 III
2 s 4 27.68 WILK Martyna RKS Łódź 94 U18 LD +1.8 IV
3 s 4 27.96 DZIEWIĄTAK Arletta RKS Łódź 95 U16 LD +1.8 IV #
4 s 4 28.96 BOGUSZ Żaneta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 92 U20 PD +1.8 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/1405/17 2018
400 m K
1 s 1 56.18 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 U23 KP I BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2019 MM
2 s 1 56.46 SADŁOWSKA Kinga ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB I
3 s 1 58.44 JANIK Marta LKS Lubusz Słubice 88 U23 LB II
4 s 1 60.51 WIERZBICKA Magdalena ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB III B.D. 2
5 s 1 61.47 TOMCZYK Agata AZS Łódź 87 Sen LD III B.D. BEZ
6 s 1 67.68 DETTLAFF Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 94 U18 PM --
800 m K
1 s 1 2:16.31 STANKIEWICZ Magdalena LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89 U23 PD II
2 s 1 2:23.48 STAWICKA Alicja LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB III
3 s 1 2:26.72 NOWICKA Amanda GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP IV #
4 s 1 2:34.00 SZUCA Agata LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB --
1500 m K
1 s 1 4:32.34 KORYTKOWSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86 Sen PD II KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/2255/11 2019 BEZ
2 s 1 4:35.04 LUBIEJEWSKA Ewelina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD II KOTOWSKI Jan BEZ
3 s 1 4:37.19 DZIEDZIECH Izabela LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U20 PD II KOTOWSKI Jan # 2
4 s 1 5:16.80 KUCHARSKA Karolina LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
3000 m K
1 s 1 10:11.30 FURMAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB II
2 s 1 10:28.25 MELOCH Arleta GKS Olimpia Grudziądz 79 Sen KP III B.D. # Z/0770/11 2019 1
3 s 1 10:32.93 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90 U23 PD III DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/3112/11 2019 M
4 s 1 10:52.44 MOKROS Zuzanna RKS Łódź 93 U18 LD III B.D. Z/3527/15 2019 1
100 m pł K
1 s 1 13.77 TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot # 84 Sen PM -0.2 I #
2 s 1 14.86 SOCHAŃSKA Sylwia MKL Szczecin 92 U20 ZP -0.2 II #
3 s 1 15.19 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U23 LD -0.2 II KRAKOWIAK Lech Z/1902/11 2019 3
4 s 1 15.62 SZABLEWSKA Agnieszka RKS Łódź 86 Sen LD -0.2 II
5 s 1 15.91 ZELGA Malwina RKS Łódź 92 U20 LD -0.2 III B.D. BEZ
400 m pł K K
1 s 1 62.00 KONERT Anita AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB I
2 s 1 62.84 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń 88 U23 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2411/11 2018 2
3 s 1 64.98 GRZYWACZ Aleksandra AZS Łódź 93 U18 LD II
4 s 1 65.96 SZYMAŃSKA Karolina RKS Łódź 93 U18 LD II #
5 s 1 68.01 MOJSIEJ Zuzanna RKS Łódź 93 U18 LD III GOWORSKI Tomasz 2
6 s 1 68.25 PARFIENIUK Anna GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
7 s 1 69.65 CHMUR Magdalena KS Podlasie Białystok 93 U18 PD IV #
8 s 1 73.82 DYCZEK Maria MKL Toruń 94 U18 KP --
3000 m prz K
1 s 1 11:30.61 SMAKOWSKA Katarzyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD II KOTOWSKI Jan BEZ
2 s 1 11:37.30 BAGIŃSKA Monika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD II B.D. BEZ
4x100 m K
1 s 1 48.45 TYMIŃSKA Karolina
SENDEREK Żaklina
SADŁOWSKA Daria
SADŁOWSKA Kinga
ZLKL Zielona Góra 84
89
90
90
Sen LBU --

B.D.
2
2 s 1 48.69 DOMINIAK Sara
ZAGAJEWSKA Karolina
RZĄDZIŃSKA Julia
DOBIJA Teresa
AZS Łódź 93
93
92
82
Sen LDZ -- B.D. JASZCZAK Stanisław
BLAUSZ Henryka B.D.
BLAUSZ Henryka B.D.
, Z/1523/11
Z/2975/11
Z/2950/11
, 2019
2019
2019
3
M
M
3 s 1 51.54 DROZDOWSKA Katarzyna
DWORAKOWSKA Natalia
MIŁASZEWSKA Emilia
GRABOWSKA Ewelina
KS Podlasie Białystok 93
91
94
93
U20 POD --
B.D.

2
4 s 1 52.48 BŁASZKOWSKA Anna
SZEWCZYK Jadwiga
ŻYTNIEWSKA Agnieszka
ZALEWSKA Martyna
MKL Toruń 92
92
94
94
U20 KPO -- MAŃKOWSKI Bogumił B.D.
B.D.

2
3
1 s 2 51.22 GROCHOWSKA Martyna
KONERT Anita
OLKIEWICZ Monika
NUCKOWSKA Weronika
AZS-AWF Gorzów 93
87
87
91
Sen LBU --


2 s 2 51.92 PISKORSKA Jagoda
PŁOSZYŃSKA Nikoletta
ŻUBERNIK Joanna
ŁAKOMY Kinga
GKS Olimpia Grudziądz 94
95
92
95
U20 KPO --


3 s 2 52.74 LENARCZYK Aleksandra
DZIEWIĄTAK Arletta
RZEPECKA Karolina
OGŁOSZKA Karolina
RKS Łódź 93
95
93
88
U23 LDZ --


KRAKOWIAK Lech
Z/1902/11
2019
3
4 s 2 52.93 JANCZEWSKA Martyna
PŁUGÓW Katarzyna
PŁOŃSKA Maria
BOGUSZ Żaneta
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93
93
93
92
U20 POD --

B.D.
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/1405/17
2018


5 s 2 56.65 KUREK Małgorzata
DETTLAFF Aleksandra
MISLISZ Weronika
MISLISZ Jagoda
LKS Ziemi Puckiej Puck 91
94
91
93
U20 POM -- B.D.


2
4x400 m K
1 s 1 4:03.25 GRZYWACZ Aleksandra
TOMCZYK Agata
RZĄDZIŃSKA Julia
DOBIJA Teresa
AZS Łódź 93
87
92
82
Sen LDZ --
B.D.
BLAUSZ Henryka B.D.
Z/2950/11
2019
BEZ
M
2 s 1 4:03.60 KORYTKOWSKA Justyna
STANKIEWICZ Magdalena
DZIEDZIECH Izabela
JABŁOŃSKA Martyna
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86
89
91
93
Sen POD -- KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan

KOTOWSKI Jan
B.D.
Z/2255/11
2019
BEZ
2
BEZ
3 s 1 4:05.17 WIERUSZEWSKA Marta
SZYMAŃSKA Karolina
WILK Martyna
ZELGA Malwina
RKS Łódź 94
93
94
92
U20 LDZ -- B.D.


B.D.

BEZ
4 s 1 4:05.76 BŁASZKOWSKA Anna
DYCZEK Maria
CURYŁO Małgorzata
WLEKLIŃSKA Dagna
MKL Toruń 92
94
94
88
U23 KPO -- MAŃKOWSKI Bogumił B.D.

B.D.
BUTKIEWICZ Jacek B.D.
Z/2411/11
2018
2
M
2
5 s 1 4:09.33 DROZDOWSKA Katarzyna
GRABOWSKA Ewelina
MIŁASZEWSKA Emilia
CHMUR Magdalena
KS Podlasie Białystok 93
93
94
93
U18 POD --


6 s 1 4:09.81 JANIK Marta
SZUCA Agata
STAWICKA Alicja
FURMAŃSKA Paulina
LKS Lubusz Słubice 88
93
93
92
U23 LBU --


7 s 1 4:13.31 MELOCH Arleta
PARFIENIUK Anna
NOWICKA Amanda
WOJCIECHOWSKA Sara
GKS Olimpia Grudziądz 79
93
94
93
Sen KPO -- B.D.


Z/0770/11
2019
1
Wzwyż K
1 f 1 1.71 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB I B.D. # M
2 f 1 1.68 WILKOS Izabela GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP II SCHUBRING Zbigniew B.D. # Z/0769/11 2015 3
3 f 1 1.60 CHODOROWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 93 U18 PD III B.D. B.D. 2
4 f 1 1.55 PŁOŃSKA Maria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD III B.D.
5 f 1 1.50 ZIMNOCH Magdalena RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ IV B.D. RADKIEWICZ Przemysław , Z/3160/11 , 2014 BEZ
6 f 1 1.40 ŻYTNIEWSKA Agnieszka MKL Toruń 94 U18 KP --
6 f 1 1.40 BŁASZCZYKIEWICZ Sonia ZLKL Zielona Góra # 92 U20 LB -- #
Tyczka K
1 f 1 3.40 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS I B.D. # 2
W dal K
1 f 1 5.52 MODRZEJEWSKA Ewelina MKL Szczecin 85 Sen ZP +2.7 II
2 f 1 5.51 OLKIEWICZ Monika AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB +0.4 II
3 f 1 5.21 DWORAKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 91 U20 PD +2.9 III B.D. 2
4 f 1 5.16 KASYK Anna MKL Szczecin 93 U18 ZP +1.5 III #
5 f 1 4.92 PAZURKIEWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 95 U16 LB +1.5 IV #
Trójskok K
  f 1 11.08 DOMINIAK Sara RKS Łódź # 93 U18 LD 0.0 III B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/1523/11 , 2019 3
  f 1 11.68 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U23 LD +0.4 II KRAKOWIAK Lech Z/1902/11 2019 3
1 f 1 12.72 DOBIJA Teresa AZS Łódź 82 Sen LD +1.4 I
2 f 1 12.13 DOMIZA Joanna RKS Łódź 89 U23 LD +2.0 I
3 f 1 12.05 OLKIEWICZ Monika AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB +0.5 I
4 f 1 11.74 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U23 LD +2.2 II KRAKOWIAK Lech Z/1902/11 2019 3
5 f 1 11.46 KRYŁOWICZ Joanna AZS Łódź 93 U18 LD +1.1 III
6 f 1 11.28 ŻUBERNIK Joanna GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP +1.2 III
7 f 1 11.24 MADEJ Anna AZS Łódź 90 U23 LD +1.6 III B.D. BEZ
8 f 1 10.89 KUCZMA Dorota GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP +0.2 III
9 f 1 10.51 CICHOCKA Dagmara GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP +1.0 IV
Kula (4) K
1 f 1 13.89 TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot # 84 Sen PM I #
2 f 1 12.37 FIODOROW Joanna OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP II WOJTULEWICZ Malwina # Z/2822/11 2019 MM
3 f 1 11.55 KOTOWICZ Katarzyna AZS-AWF Gorzów # 92 U20 LB III #
4 f 1 10.95 BUŃKOWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 94 U18 PD III B.D. # 3
5 f 1 10.63 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 68 Masters LB III BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. # Z/3809/11 2019 2
6 f 1 10.30 OWCZAREK Małgorzata RKS Łódź 89 U23 LD III
7 f 1 10.08 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM III WALCZAK Leszek Z/3384/11 2019 1
8 f 1 9.29 PARCHEM Ryszarda LKS Ziemi Puckiej Puck 67 Masters PM -- PŁOMIEŃ Waldemar BEZ
9 f 1 8.11 KORALEWSKA Barbara LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB --
Dysk (1) K
1 f 1 42.31 KORALEWSKA Izabela LKS Lubusz Słubice 85 Sen LB II
2 f 1 40.87 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 68 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. # Z/3809/11 2019 2
3 f 1 32.61 DĄBROWSKA Barbara LKS Lubusz Słubice 91 U20 LB III
4 f 1 31.78 GAWROŃSKA Emilia RKS Łódź 92 U20 LD IV B.D. B.D. BEZ
5 f 1 29.84 SKOTNICKA Agata MKL Szczecin 91 U20 ZP IV B.D. BEZ
6 f 1 28.08 PARCHEM Ryszarda LKS Ziemi Puckiej Puck 67 Masters PM -- PŁOMIEŃ Waldemar BEZ
Młot (4) K
1 f 1 61.20 FIODOROW Joanna OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP M WOJTULEWICZ Malwina # Z/2822/11 2019 MM
2 f 1 49.47 KOTOWICZ Katarzyna AZS-AWF Gorzów # 92 U20 LB I #
3 f 1 42.73 POGORZELSKA Jolanta ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB III
4 f 1 42.60 FILIPKOWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 92 U20 PD III
5 f 1 39.76 MORAWIN Barbara AZS-AWF Gorzów 89 U23 LB III
6 f 1 39.15 KORALEWSKA Izabela LKS Lubusz Słubice 85 Sen LB III
Oszczep (600) K
1 f 1 45.98 LENCZEWSKA Żaneta RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ I KRUKOWSKI Michał B.D. Z/2796/11 2013 2
2 f 1 44.16 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM I WALCZAK Leszek Z/3384/11 2019 1
3 f 1 36.60 WIELOGÓRSKA Monika KS Podlasie Białystok 92 U20 PD III B.D.
4 f 1 36.51 WRÓBLEWSKA Dominika KS Podlasie Białystok 94 U18 PD III B.D. # BEZ
5 f 1 36.15 KUBIŃSKA Marta AZS Łódź 87 Sen LD III
6 f 1 32.68 GAWROŃSKA Helena RKS Łódź 92 U20 LD IV
7 f 1 31.44 WIECZORKOWSKA Ewelina AZS Łódź 93 U18 LD IV
8 f 1 30.35 KOWALSKA Marta MKL Toruń 92 U20 KP IV
9 f 1 30.32 WIECZORKOWSKA Agata GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP IV
Chód 5 km K
1 s 1 27:01.33 KORZENIOWSKA Katarzyna MKL Szczecin 91 U20 ZP III
100 m M
1 s 1 10.86 KOPEĆ Dominik RKS Łódź 85 Sen LD +0.6 I
2 s 1 11.20 WASIAK Jarosław AZS Łódź 84 Sen LD +0.6 II #
3 s 1 11.21 WALCZAK Piotr AZS-AWF Gorzów 90 U23 LB +0.6 II #
4 s 1 11.24 WALASZCZYK Marcin AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB +0.6 II
5 s 1 11.35 PAŁYS Kamil UKS Młodzik Warszawa # 93 U18 MZ +0.6 III B.D. #
6 s 1 12.12 POMICHTER Mateusz KS Podlasie Białystok 92 U20 PD +0.6 IV B.D. #
1 s 2 10.85 ZIELIŃSKI Andrzej WKS Wawel Kraków # 90 U23 MA +1.6 I B.D. # 1
2 s 2 10.91 KĘDZIA Piotr AZS Łódź 84 Sen LD +1.6 II B.D.
3 s 2 11.01 MROWIEC Gracjan ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB +1.6 II B.D. # 2
4 s 2 11.16 DROZDOWSKI Filip MKL Toruń 93 U18 KP +1.6 II #
5 s 2 11.20 SZCZECH Paweł MKS Juvenia Białystok # 91 U20 PD +1.6 II MYDLARZ Adrian B.D. Z/2818/11 2012 3
6 s 2 11.26 HERMANOWICZ Emil KS Podlasie Białystok 90 U23 PD +1.6 II
7 s 2 11.30 SKUBINA Paweł KS Podlasie Białystok 92 U20 PD +1.6 II
1 s 3 10.71 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok # 89 U23 PD +3.9 I
2 s 3 11.11 MUCHEL Mateusz AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB +3.9 II
3 s 3 11.20 DOLECKI Grzegorz GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP +3.9 II B.D. B.D. BEZ
4 s 3 11.23 JABŁOŃSKI Tomasz AZS Łódź 90 U23 LD +3.9 II
5 s 3 11.27 DROŻDŻ Patryk RKS Łódź 94 U18 LD +3.9 II #
6 s 3 11.35 BLUMKOWSKI Patryk MKL Toruń 93 U18 KP +3.9 III
7 s 3 11.58 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP +3.9 III MAGDOWSKI Michał # Z/0429/11 2019 2
1 s 4 11.75 GODLEWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 86 Sen PD +0.7 III
2 s 4 11.84 MUDLAFF Andrzej LKS Ziemi Puckiej Puck 91 U20 PM +0.7 IV
3 s 4 11.89 FRANKIEWICZ Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP +0.7 IV
4 s 4 12.12 ANIŚKO Jakub MKL Toruń 94 U18 KP +0.7 IV
1 s 5 10.73 BĄCZYK Jarosław UKS Lisy Zgierz 88 U23 LD +1.3 I #
2 s 5 10.96 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz 89 U23 LD +1.3 II B.D. # 3
3 s 5 11.58 MAJCHRZAK Michał AZS Łódź 92 U20 LD +1.3 III #
4 s 5 11.59 PIĄTEK Artur ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB +1.3 III
1 s 6 11.65 WIŚNIEWSKI Bartosz RKS Łódź # 93 U18 LD +1.8 III
2 s 6 11.81 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP +1.8 IV MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2
3 s 6 11.86 LIGAS Daniel AZS Łódź 92 U20 LD +1.8 IV
4 s 6 11.87 ZIELIŃSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB +1.8 IV
5 s 6 12.13 HENCLIK Jacek GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP +1.8 IV
200 m M
1 s 1 21.74 KĘDZIA Piotr AZS Łódź 84 Sen LD +2.7 I B.D.
2 s 1 21.94 KAKAREKO Grzegorz KS Podlasie Białystok # 90 U23 PD +2.7 II B.D. # 1
3 s 1 22.07 KOPEĆ Dominik RKS Łódź 85 Sen LD +2.7 II
4 s 1 22.23 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89 U23 LD +2.7 II B.D. # Z/2880/11 2019 MM
5 s 1 22.24 WALASZCZYK Marcin AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB +2.7 II
6 s 1 22.25 WASIAK Jarosław AZS Łódź 84 Sen LD +2.7 II #
7 s 1 25.51 BIEŃ Dawid LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB +2.7 --
1 s 2 21.77 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok # 89 U23 PD +1.6 I
2 s 2 22.12 WALCZAK Piotr AZS-AWF Gorzów 90 U23 LB +1.6 II #
3 s 2 22.59 ANDRYSIAK Tomasz RKS Łódź 93 U18 LD +1.6 II
4 s 2 22.65 SUPIŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok 92 U20 PD +1.6 II
5 s 2 22.67 JABŁOŃSKI Tomasz AZS Łódź 90 U23 LD +1.6 II
6 s 2 23.12 JASIŃSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD +1.6 III B.D. B.D. BEZ
7 s 2 23.46 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP +1.6 III
1 s 3 22.99 CZUPRYŃSKI Krzysztof AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB +0.5 III
2 s 3 23.33 LITERSKI Kamil UKS Młodzik Warszawa # 93 U18 MZ +0.5 III #
3 s 3 23.90 MUDLAFF Andrzej LKS Ziemi Puckiej Puck 91 U20 PM +0.5 IV
4 s 3 24.07 SZYMON Patryk GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP +0.5 IV
1 s 4 22.78 MUCHEL Mateusz AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB +1.4 II
2 s 4 23.64 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP +1.4 IV MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2
3 s 4 23.66 FRYZE Tomasz ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB +1.4 IV
4 s 4 23.91 ZIELIŃSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB +1.4 IV
5 s 4 24.38 LIGAS Daniel AZS Łódź 92 U20 LD +1.4 IV
400 m M
1 s 1 48.16 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89 U23 LD I B.D. # Z/2880/11 2019 MM
2 s 1 48.78 KAKAREKO Grzegorz KS Podlasie Białystok # 90 U23 PD II B.D. # 1
3 s 1 49.25 WOJNO Arkadiusz AZS Łódź 90 U23 LD II B.D. 2
4 s 1 49.56 PODSIADŁO Kamil KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS II
5 s 1 51.52 KRYSTEK Krzysztof AZS Łódź 87 Sen LD III
6 s 1 51.54 WIERZBOWSKI Michał MKL Toruń 92 U20 KP III
1 s 2 49.61 POGORZELSKI Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 92 U20 PD II B.D. 2
2 s 2 49.99 DOBROWOLSKI Jakub LKS Lubusz Słubice 91 U20 LB II
3 s 2 50.11 LEONIK Marcin LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 90 U23 PD II
4 s 2 50.62 SZCZEPANIAK Kamil AZS Łódź 93 U18 LD III
5 s 2 51.73 CZUPRYŃSKI Krzysztof AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB III
6 s 2 54.06 NOWAKOWSKI Wojciech LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB IV
1 s 3 52.81 SKUPIŃSKI Michał RKS Łódź 94 U18 LD IV
2 s 3 52.85 STRUK Adam LKS Ziemi Puckiej Puck 90 U23 PM --
3 s 3 53.30 MEGGER Karol GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP IV B.D. BEZ
4 s 3 53.53 KAŁA Tomasz GKS Olimpia Grudziądz 90 U23 KP -- #
5 s 3 53.61 BIEŃ Dawid LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB IV
6 s 3 53.79 SAMEŁKO Łukasz KS Podlasie Białystok 90 U23 PD -- B.D. BEZ
7 s 3 55.25 ZARĘBA Patryk LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
8 s 3 58.36 PIÓRCZYŃSKI Patryk LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
1 s 4 51.99 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz 89 U23 LD III B.D. # 3
2 s 4 53.48 LAUK Wojciech AZS Łódź 93 U18 LD IV
3 s 4 53.83 ROGOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD IV #
800 m M
1 s 1 1:53.93 PAPUGA Sebastian BKL Bełchatów # 85 Sen LD II
2 s 1 1:55.39 CHYLIŃSKI Daniel LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 90 U23 PD II
3 s 1 1:56.05 TRUSZKOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 88 U23 PD II B.D. 3
4 s 1 1:56.74 WIERZBICKI Sebastian AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB II
5 s 1 1:56.81 KOWALSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP II
6 s 1 1:57.93 WIŚNIEWSKI Łukasz AZS Łódź 92 U20 LD III B.D. BEZ
7 s 1 1:58.08 KAPES Mateusz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ III
8 s 1 1:59.18 BULLMANN Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 89 U23 PM III
9 s 1 2:00.63 BIELAWIEC Maciej KS Podlasie Białystok 94 U18 PD III B.D. # 2
10 s 1 2:03.93 MARCZYŃSKI Paweł LKS Ziemi Puckiej Puck 93 U18 PM IV
11 s 1 2:06.06 BRATKOWSKI Marek LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB IV
1500 m M
1 s 1 3:53.93 OLEJARZ Artur MKL Szczecin # 88 U23 ZP II MURAWSKI Zbigniew # Z/1405/11 2019 2
2 s 1 3:54.04 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 82 Sen LD II JASZCZAK Stanisław Z/2641/11 2019 2
3 s 1 4:05.52 LABUDDA Andrzej LKS Ziemi Puckiej Puck 85 Sen PM III BLASZKE Mirosław Z/2984/11 2014 BEZ
4 s 1 4:17.88 RUPIŃSKI Michał MKL Toruń 91 U20 KP IV
5 s 1 4:21.68 ZYSKOWSKI Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 94 U18 PD IV
3000 m M
1 s 1 8:55.45 SOWIŃSKI Cezary MKL Szczecin 93 U18 ZP III #
2 s 1 9:07.70 ZIELIŃSKI Dawid RKS Łódź 93 U18 LD III
3 s 1 9:07.76 BELGRAU Szymon MKL Szczecin # 94 U18 ZP III NOWICKI Bartosz # Z/3916/11 2019
110 m pł M
1 s 1 14.96 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 U20 PD +1.6 I MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2019 MM
2 s 1 15.21 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów 86 Sen LB +1.6 II
3 s 1 15.58 KUCHARSKI Michał AZS Łódź 92 U20 LD +1.6 II
4 s 1 16.00 SŁOMCZYŃSKI Damian RKS Łódź 92 U20 LD +1.6 III
5 s 1 16.50 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U20 KP +1.6 III B.D. # 3
6 s 1 17.09 ZAJKOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 92 U20 PD +1.6 IV
400 m pł M
1 s 1 53.17 PORZĄDNY Sebastian AZS Łódź 88 U23 LD I B.D. 1
2 s 1 53.33 KLONOWICZ Krzysztof AZS Łódź 87 Sen LD I
3 s 1 57.93 GAJEWSKI Mateusz AZS Łódź 88 U23 LD III B.D. 3
4 s 1 58.70 SZCZEPANEK Konrad RKS Łódź 94 U18 LD III
1 s 2 58.53 MISTYGACZ Adam AZS Łódź 91 U20 LD III
2 s 2 60.88 WYLĘGŁY Witold AZS Łódź 92 U20 LD IV
3000 m prz M
1 s 1 9:06.88 WIŚNIEWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 77 Sen PD II B.D. Z/2837/11 2015 3
4x100 m M
1 s 1 42.23 NABIAŁEK Łukasz
KAKAREKO Grzegorz
SZCZECH Paweł
JASIŃSKI Paweł
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89
90
91
93
U23 POD --
B.D.
MYDLARZ Adrian B.D.
B.D. B.D.
Z/2818/11
2012
1
3
BEZ
2 s 1 42.88 ANDRYSIAK Tomasz
DROŻDŻ Patryk
KOPEĆ Dominik
SŁOMCZYŃSKI Damian
RKS Łódź 93
94
85
92
Sen LDZ --


3 s 1 43.04 CZUPRYŃSKI Łukasz
MUCHEL Mateusz
WALCZAK Piotr
WALASZCZYK Marcin
AZS-AWF Gorzów 86
93
90
87
Sen LBU --


4 s 1 43.18 MAJCHRZAK Michał
JABŁOŃSKI Tomasz
WASIAK Jarosław
GAJEWSKI Mateusz
AZS Łódź 92
90
84
88
Sen LDZ --


B.D.
3
5 s 1 43.52 FRYZE Tomasz
PAŁYS Kamil
PIĄTEK Artur
MROWIEC Gracjan
ZLKL Zielona Góra 92
93
94
89
U23 LBU --
B.D.

B.D.

2
6 s 1 43.65 ROSIAK Michał
HULISZ Michał
ANIŚKO Jakub
DROZDOWSKI Filip
MKL Toruń 86
93
94
93
Sen KPO -- ZIÓŁKOWSKI Marek


Z/3681/11

1
7 s 1 45.04 FRANKIEWICZ Mateusz
RZEPKA Miłosz
KALINOWSKI Michał
DOLECKI Grzegorz
GKS Olimpia Grudziądz 93
86
93
89
Sen KPO --

MAGDOWSKI Michał
B.D. B.D.
Z/0429/11
2019
2
BEZ
4x400 m M
1 s 1 3:15.99 KLONOWICZ Krzysztof
WOJNO Arkadiusz
PORZĄDNY Sebastian
KĘDZIA Piotr
AZS Łódź 87
90
88
84
Sen LDZ --
B.D.
B.D.
B.D.
2
1

2 s 1 3:23.12 CZUPRYŃSKI Krzysztof
PAPUGA Sebastian
WIERZBICKI Sebastian
KRZEMIŃSKI Robert
AZS-AWF Gorzów 87
85
87
86
Sen LBU --


3 s 1 3:23.46 CHYLIŃSKI Daniel
LEONIK Marcin
POGORZELSKI Kamil
ROGOWSKI Piotr
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 90
90
92
93
U23 POD --

B.D.
2
1 s 2 3:23.83 KSZCZOT Adam
KAPES Mateusz
OSMULSKI Tomasz
SZCZEPANEK Konrad
RKS Łódź 89
92
82
94
Sen LDZ -- B.D.

JASZCZAK Stanisław
Z/2880/11
Z/2641/11
2019
2019
MM
2
2 s 2 3:34.44 BLUMKOWSKI Patryk
HULISZ Szymon
WIERZBOWSKI Michał
RUPIŃSKI Michał
MKL Toruń 93
91
92
91
U20 KPO --
B.D.

3
3 s 2 3:34.81 DOBROWOLSKI Jakub
PIÓRCZYŃSKI Patryk
NOWAKOWSKI Wojciech
BRATKOWSKI Marek
LKS Lubusz Słubice 91
94
94
94
U20 LBU --


4 s 2 3:35.14 LABUDDA Andrzej
BULLMANN Dawid
STRUCK Adam
MARCZYŃSKI Paweł
LKS Ziemi Puckiej Puck 85
89
90
93
Sen POM -- BLASZKE Mirosław


Z/2984/11
2014
BEZ
5 s 2 3:36.30 DOLECKI Grzegorz
KOWALSKI Marcin
MEGGER Karol
SZYMON Patryk
GKS Olimpia Grudziądz 89
93
94
92
U23 KPO -- B.D. B.D.

B.D.
BEZ
BEZ
Wzwyż M
1 f 1 2.13 ŚLEBODA Piotr GKS Olimpia Grudziądz 87 Sen KP I RADKIEWICZ Przemysław # Z/0766/11 2019 1
2 f 1 2.10 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. # 88 U23 LB I LEWKOWICZ Zbigniew # Z/3787/11 2018 1
3 f 1 2.00 KARGULEWICZ Artur WKS Śląsk Wrocław # 89 U23 DS II
4 f 1 1.95 DUDA Michał ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB II
5 f 1 1.90 KOCHANOWSKI Tomasz niest. Bydgoszcz # 90 U23 KP III B.D. BEZ
6 f 1 1.85 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów 86 Sen LB III
7 f 1 1.85 CZARNY Jarosław ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB III
7 f 1 1.85 WRÓBLEWSKI Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU III #
9 f 1 1.85 JAROSZEWICZ Tomasz KS Podlasie Białystok 94 U18 PD III #
10 f 1 1.80 ŻYŁA Tobiasz LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB IV
10 f 1 1.80 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ --
10 f 1 1.80 GURBIN Maciej GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP IV
10 f 1 1.80 PUCHLIK Michał KS Podlasie Białystok 93 U18 PD IV B.D. 3
14 f 1 1.80 ŻUROWSKI Bartosz ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB IV
15 f 1 1.75 DUSIŃSKI Adam MKL Szczecin 94 U18 ZP IV #
15 f 1 1.75 BOŻKO Arkadiusz KS Podlasie Białystok 93 U18 PD IV
Tyczka M
1 f 1 5.00 CZERWIŃSKI Przemysław OSOT Szczecin # 83 Sen ZP I KALINICZENKO Wiaczesław # Z/3784/11 2017 M
2 f 1 4.70 WYPRZAŁ Jarosław ZLKL Zielona Góra 86 Sen LB I
3 f 1 4.40 BARSKI Piotr ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB II B.D. # BEZ
4 f 1 4.40 ŻUROWSKI Bartosz ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB II
W dal M
  f 1 6.73 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ +1.1 III
1 f 1 7.42 LEWANDOWSKI Krzysztof WKS Wawel Kraków # 86 Sen MA +0.1 I #
2 f 1 7.06 ROSIAK Michał LKS Vectra Włocławek # 86 Sen KP +0.4 II ZIÓŁKOWSKI Marek Z/3681/11 1
3 f 1 6.83 MACHAJ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 88 U23 KP +0.8 II
4 f 1 6.76 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ +2.2 III
5 f 1 6.70 WIECZOREK Piotr AZS Łódź 88 U23 LD +2.5 III B.D. BEZ
6 f 1 6.56 GRZĄŚLEWICZ Paweł GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP -0.1 III
7 f 1 6.48 JAŚCZAK Artur AZS Łódź 91 U20 LD +0.3 III B.D. 3
8 f 1 6.19 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U20 KP +1.7 IV B.D. # 3
9 f 1 6.15 GURZYŃSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP +0.9 IV
10 f 1 6.13 BRZEZICKI Marek MKL Szczecin 87 Sen ZP +1.1 --
Trójskok M
1 f 1 14.89 MACHAJ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 88 U23 KP +0.4 I
2 f 1 14.66 ROSIAK Michał LKS Vectra Włocławek # 86 Sen KP +1.0 II ZIÓŁKOWSKI Marek Z/3681/11 1
3 f 1 13.68 GRZĄŚLEWICZ Paweł GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP -0.4 III
4 f 1 13.65 MARCHEL Jakub MKL Toruń 91 U20 KP +0.2 III
5 f 1 13.59 RZEPKA Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 86 Sen KP 0.0 III
6 f 1 13.38 MICHALAK Jakub MULKS MOS Sieradz # 86 Sen LD +2.5 III KUŚ Tomasz B.D. Z/4513/11 2011 3
7 f 1 13.23 BRZEZICKI Marek MKL Szczecin 87 Sen ZP +1.2 III
Kula (7.26) M
1 f 1 17.75 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 85 Sen PM M KOWNATKE Rafał # Z/5086/11 2019 1
2 f 1 16.83 JANUSZ Wojciech MKL Szczecin 90 U23 ZP I B.D. 3
3 f 1 15.60 GRZENKOWICZ Grzegorz LKS Ziemi Puckiej Puck 81 Sen PM I
4 f 1 14.92 KLEBS Łukasz GKS Olimpia Grudziądz 77 Sen KP I
5 f 1 14.41 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68 Masters LB II PAWELSKI Grzegorz 2
6 f 1 13.92 JASIONEK Marcin LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 76 Sen PD II B.D. Z/2801/11 2014 3
7 f 1 13.67 GORLEWSKI Artur KS Podlasie Białystok 94 U18 PD II B.D. # 1
8 f 1 13.65 MIELKE Sebastian GKS Luzino 87 Sen PM II KAKOL Stanislaw JASKUŁKA Teresa Z/4234/11 2016
9 f 1 13.36 WASILEWSKI Karol KS Podlasie Białystok 93 U18 PD II
10 f 1 13.34 BOJKO Artur MKL Szczecin 88 U23 ZP II B.D. # 1
11 f 1 13.07 MIKULICZ Michał MKL Szczecin 91 U20 ZP III #
12 f 1 13.05 STOLARCZYK Marek LKS Lubusz Słubice 64 Masters LB III STOLARCZYK Marek Z/3898/18 2019 2
13 f 1 12.34 SADOWSKI Wojciech MKL Szczecin 91 U20 ZP III #
14 f 1 10.45 WEISER Grzegorz LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB IV
Dysk (2) M
1 f 1 51.76 BOJKO Artur MKL Szczecin 88 U23 ZP I B.D. # 1
2 f 1 50.67 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 85 Sen PM I KOWNATKE Rafał # Z/5086/11 2019 1
3 f 1 49.03 MIKULICZ Michał MKL Szczecin 91 U20 ZP I #
4 f 1 48.49 DARGA Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck 89 U23 PM I PŁOMIEŃ Waldemar Z/3458/11 2017 1
5 f 1 48.14 STOLARCZYK Marek LKS Lubusz Słubice 64 Masters LB I STOLARCZYK Marek Z/3898/18 2019 2
6 f 1 46.11 GRZENKOWICZ Grzegorz LKS Ziemi Puckiej Puck 81 Sen PM I
7 f 1 37.57 JANUSZ Wojciech MKL Szczecin 90 U23 ZP III B.D. 3
8 f 1 37.19 WEISER Grzegorz LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB III
9 f 1 31.99 KOWAL Dawid AZS-AWF Gorzów 83 Sen LB --
Młot (7.26) M
1 f 1 57.56 WIERCIOCH Michał AZS-AWF Gorzów 86 Sen LB I KOWALSKI Zenon Z/2025/16 2016 1
2 f 1 55.38 DOBKOWSKI Sebastian niest. Białystok # 93 U18 PD I B.D. # Z/2831/11 2013 1
3 f 1 46.02 KOWAL Dawid AZS-AWF Gorzów 83 Sen LB II
4 f 1 36.27 CESZKE Brunon LKS Ziemi Puckiej Puck 54 Masters PM --
5 f 1 34.92 CESZKE Błażej LKS Ziemi Puckiej Puck 89 U23 PM --
Oszczep (800) M
  f 1 35.71 GUTORSKI Piotr MKL Toruń 93 U18 KP --
  f 1 49.00 BABULA Bartosz GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III B.D. 1
1 f 1 72.91 FRĄCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB I B.D. 1
2 f 1 61.76 WIŚNIEWSKI Maciej GKS Olimpia Grudziądz 78 Sen KP II
3 f 1 53.63 SZKLAREK Sebastian AZS Łódź 87 Sen LD III B.D. 3
4 f 1 51.27 RAKOWSKI Andrzej ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB III
5 f 1 50.28 MIELKE Sebastian GKS Luzino 87 Sen PM III KAKOL Stanislaw JASKUŁKA Teresa Z/4234/11 2016
6 f 1 49.78 BRZOZOWSKI Łukasz AZS-AWF Gorzów 92 U20 LB III
7 f 1 41.91 TRZASKA Piotr MKL Toruń 92 U20 KP IV
8 f 1 41.07 DARGA Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck 89 U23 PM -- PŁOMIEŃ Waldemar Z/3458/11 2017 1
Chód 5 km M
1 s 1 21:10.09 BŁOCKI Adrian AZS-AWF Katowice # 90 U23 SL -- GRZONKA Paweł # Z/1145/11 2019 MM
2 s 1 22:05.01 ROGOWSKI Patryk MKL Szczecin # 89 U23 ZP --
3 s 1 22:12.38 GRZONKA Paweł MLKS Baszta Bytów # 84 Sen PM -- B.D. # Z/1141/11 2017 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.1006669998169 sekund