Koszalin 04.09.2010
Mityng Juniorów - KL Bałtyk Koszalin
100 m K
1 e 1 12.50 PODLASZCZAK Natalia MKL Szczecin # 93 U18 ZP +0.7 II
2 e 1 13.16 BANIAK Joanna LLKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP +0.7 III B.D. 3
3 e 1 13.36 NOWAK Natalia MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +0.7 IV
4 e 1 13.56 WITCZAK Żaneta ULKS Tychowo 91 U20 ZP +0.7 IV
5 e 1 14.02 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP +0.7 -- B.D. BEZ
6 e 1 14.23 BOJKOWSKA Nikola UKS Wieża Postomino 93 U18 ZP +0.7 -- ROLBIECKI Janusz Z/1050/11 2012 BEZ
7 e 1 14.88 WARCHOŁ Marta KS Żak Wałcz 94 U18 ZP +0.7 --
8 e 1 15.11 KWAŚNIK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U14 ZP +0.7 --
1 f 13.16 BANIAK Joanna LLKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP -0.2 III B.D. 3
2 f 13.60 WITCZAK Żaneta ULKS Tychowo 91 U20 ZP -0.2 IV
3 f 14.94 KWAŚNIK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U14 ZP -0.2 --
400 m K
1 s 1 60.72 ROMEJ Justyna MKL Szczecin # 94 U18 ZP III B.D. # 2
2 s 1 60.93 KAŹMIERCZAK Katarzyna PLKS Gwda Piła 92 U20 WP III
3 s 1 61.13 KAMIŃSKA Monika OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP III
4 s 1 61.49 SKÓRA Agnieszka LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP III BINDASZEWSKI Wiesław B.D. # Z/4586/11 2016 1
5 s 1 62.28 WILKOSZ Natalia WMLKS Pomorze Stargard # 91 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/4522/11 2016 BEZ
1 s 2 62.03 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard # 91 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/4524/11 2019 M
2 s 2 63.26 JAGIEŁŁO Anna UKS Barnim Goleniów 94 U18 ZP IV
3 s 2 63.59 NOWAK Katarzyna PLKS Gwda Piła 94 U18 WP IV
4 s 2 65.59 BOJKOWSKA Nikola UKS Wieża Postomino 93 U18 ZP -- ROLBIECKI Janusz Z/1050/11 2012 BEZ
800 m K
1 2:26.07 ANDRZEJEWSKA Magdalena LKS Spartakus Pyrzyce 92 U20 ZP IV
2 2:27.90 WOJCIECHOWSKA Amelia LKS Spartakus Pyrzyce 93 U18 ZP IV KUFEL Dariusz 3
3 2:27.97 ZEMLA Monika MKS Szkuner Myślibórz 91 U20 ZP IV
4 2:28.58 BUKOWSKA Urszula KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP IV
5 2:29.97 KĘDZIORA Magdalena LKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP IV
6 2:30.52 POŚNIAK Manuela MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP IV
7 2:38.39 ROBAK Izabela MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
8 2:40.23 WÓJCIK Maja MKS Szkuner Myślibórz 93 U18 ZP -- B.D. BEZ
W dal K
1 5.15 WITCZAK Żaneta ULKS Tychowo 91 U20 ZP -0.4 III
2 5.00 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP -0.5 IV B.D. BEZ
3 4.83 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.6 IV B.D. BEZ
4 4.70 WAJS Paulina STS Pomerania Szczecinek 91 U20 ZP -0.4 --
5 4.40 MAŁACZEWSKA Zofia KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA -0.3 -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0018/13 2017 BEZ
6 4.21 WARCHOŁ Marta KS Żak Wałcz 94 U18 ZP +0.8 --
Oszczep (600) K
1 37.30 LEWANDOWSKA Klaudia MKL Szczecin # 93 U18 ZP III B.D. # 2
2 26.56 WAJS Paulina STS Pomerania Szczecinek 91 U20 ZP --
3 25.24 BIAŁOWĄS Barbara KS Żak Wałcz 93 U18 ZP --
4 20.38 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -- B.D. BEZ
100 m M
1 e 1 11.16 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +1.0 II RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
2 e 1 11.30 PLESIAK Jakub LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +1.0 II B.D. 3
3 e 1 11.32 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP +1.0 III JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
4 e 1 11.46 KOŃKA Michał KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.0 III #
5 e 1 11.61 ANDERS Rafał KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP +1.0 III
6 e 1 11.63 KUJAWA Michał PLKS Gwda Piła 92 U20 WP +1.0 III
7 e 1 11.79 ŚLIWKA Rafał MKL Szczecin 82 Sen ZP +1.0 -- B.D. # Z/3195/11 2019 BEZ
8 e 1 11.98 KRAWCZYK Szymon PLKS Gwda Piła 92 U20 WP +1.0 IV
1 e 2 11.45 OLSZEWSKI Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP +0.4 III B.D. BEZ
2 e 2 11.53 ROKOWSKI Mateusz KL Bałtyk Koszalin 94 U18 ZP +0.4 III
3 e 2 11.82 BARAŃSKI Patryk KL Bałtyk Koszalin 94 U18 ZP +0.4 IV
4 e 2 11.88 POLEWIAK Kacper KL Bałtyk Koszalin 92 U20 ZP +0.4 IV
5 e 2 11.93 RYCHLIK Łukasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP +0.4 IV B.D. B.D.
6 e 2 11.94 JENDRASZCZYK Paweł STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP +0.4 IV
7 e 2 11.94 KRAWCZYK Mateusz LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP +0.4 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. # Z/3071/11 2015 3
8 e 2 12.32 KUBACKI Mateusz STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.4 -- TOBOŁA Roman # 4
1 e 3 12.50 SZCZĘSNY Filip LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP -0.3 --
2 e 3 12.65 GRYNKIEWICZ Adam MKS Olimp Łobez 93 U18 ZP -0.3 -- #
3 e 3 12.66 SPACZYŃSKI Adrian PLMKS Chrobry Gryfice 94 U18 ZP -0.3 -- #
4 e 3 12.72 WOŁEK Mateusz STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -0.3 -- TOBOŁA Roman # BEZ
5 e 3 12.89 STOCKI Daniel PLKS Gwda Piła 94 U18 WP -0.3 --
6 e 3 12.91 OSOLIŃSKI Piotr LKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP -0.3 --
7 e 3 13.03 KUĆ Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP -0.3 --
8 e 3 13.09 SWIECHOWSKI Kamil KS Żak Wałcz 94 U18 ZP -0.3 --
1 f 11.18 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -1.6 II RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
2 f 11.26 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP -1.6 II JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
3 f 11.38 PLESIAK Jakub LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP -1.6 III B.D. 3
4 f 11.43 OLSZEWSKI Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP -1.6 III B.D. BEZ
5 f 11.50 KOŃKA Michał KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -1.6 III #
6 f 11.56 ROKOWSKI Mateusz KL Bałtyk Koszalin 94 U18 ZP -1.6 III
7 f 11.70 ANDERS Rafał KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP -1.6 III
8 f 11.89 KUJAWA Michał PLKS Gwda Piła 92 U20 WP -1.6 IV
400 m M
1 s 1 52.13 BOGDANOWICZ Szymon KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP III
2 s 1 52.79 FILIPIAK Konrad LKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/4519/11 2013 3
3 s 1 53.01 CZERNIEC Rafał STS Pomerania Szczecinek # 93 U18 ZP IV
4 s 1 53.32 WIERZCHOWSKI Bartłomiej LKS Pomorze Stargard 90 U23 ZP --
5 s 1 60.57 SIWARSKI Kacper PLKS Gwda Piła 94 U18 WP --
1 s 2 53.40 MIKOŁAJCZAK Sebastian PLKS Gwda Piła 94 U18 WP IV
2 s 2 55.01 PAZDERSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek # 90 U23 ZP -- B.D. # BEZ
3 s 2 56.97 JÓZEFÓW Patryk STS Pomerania Szczecinek # 94 U18 ZP -- #
4 s 2 57.56 KAMIŃSKI Jakub UKL Ósemka Police 93 U18 ZP --
5 s 2 58.38 OLEJNICZAK Daniel LKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP --
6 s 2 79.84 PERŁOWSKI Maciej UKS Jedynka Szczecinek 97 U14 ZP -- TOBOŁA Roman BEZ
600 m M
1 1:18.65 GRYNKIEWICZ Marcin WMLKS Pomorze Stargard # 90 U23 ZP --
2 1:23.71 BONOWICZ Krystian LUKS Wieża Postomino # 94 U18 ZP -- ROLBIECKI Janusz # Z/1046/11 2013 2
3 1:25.06 GAŁKOWSKI Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/1047/11 2016 BEZ
4 1:25.60 KRAUS Krzysztof MKS Olimp Łobez # 94 U18 ZP --
5 1:28.95 KRAJEWSKI Andrzej LUKS Wieża Postomino # 94 U18 ZP -- #
800 m M
1 s 1 1:50.64 KOWALCZYK Bartosz PLKS Gwda Piła 92 U20 WP I KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/2851/11 2017 BEZ
2 s 1 1:53.67 GORZELAŃCZYK Jakub MKS Siechnice # 91 U20 DS II B.D. Z/1703/11 2019
3 s 1 1:55.00 STACHOWSKI Rafał AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL II MARMUR Stanisław B.D. # Z/4333/11 2019 2
4 s 1 1:55.32 TRĄBSKI Przemysław PLKS Gwda Piła 91 U20 WP II
5 s 1 1:56.11 TWÓR Maciej MLUKS Mokasyn Płoty 85 Sen ZP II KECLER Szymon Z/5168/11 2015
6 s 1 1:59.67 DEC Michał UKS Barnim Goleniów 92 U20 ZP III KOSTRZEBA Jacek Z/1332/11 2018 2
7 s 1 2:02.67 SZWED Mateusz MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP IV
8 s 1 2:03.23 SEPOŁOWSKI Marek KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP IV
9 s 1 2:05.32 KARMELITA Marcin KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP IV
10 s 1 2:07.29 RYCHLIK Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP IV
11 s 1 2:09.44 KALINOWSKI Zbigniew JKLA Jawor Jaworzno # 82 Sen SL -- B.D. Z/1598/11 2019 3
1 s 2 2:03.54 LEWANDOWSKI Miłosz MKS Szkuner Myślibórz 91 U20 ZP IV
2 s 2 2:04.20 STEFANIAK Dawid PLKS Gwda Piła 93 U18 WP IV
3 s 2 2:05.42 PIOTROWICZ Patryk PLKS Gwda Piła 94 U18 WP IV B.D. 2
4 s 2 2:06.65 PUCH Denis LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP IV B.D. BEZ
5 s 2 2:07.22 JANOWSKI Filip MKL Szczecin # 91 U20 ZP IV B.D. B.D. B.D. BINDASZEWSKI Wiesław # , Z/1235/13 , 2019 2
6 s 2 2:07.43 KOZIOŁ Tomasz LKS Spartakus Pyrzyce 93 U18 ZP IV KUFEL Dariusz Z/1273/11 2013 BEZ
7 s 2 2:07.86 MATYJA Daniel KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP --
8 s 2 2:08.34 GUMIŃSKI Krystian MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
9 s 2 2:10.15 PIWOWARCZYK Wojciech WMLKS Pomorze Stargard # 94 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/4530/11 2018 BEZ
10 s 2 2:10.32 MIKOŁAJCZYK Mateusz LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
11 s 2 2:13.06 CHIMIAK Rafał MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
W dal M
1 6.41 KOSTRZEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP 0.0 III B.D. BEZ
2 6.40 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek 90 U23 ZP +1.1 III
3 6.22 CZUPIEL Paweł STS Pomerania Szczecinek 85 Sen ZP -0.1 --
4 6.10 MALINOWSKI Alan STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.9 IV #
5 6.00 KRAWCZYK Mateusz LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP -0.1 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. # Z/3071/11 2015 3
6 5.84 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB +0.9 -- #
7 5.59 POMIAN Sebastian MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP -0.4 --
8 5.27 KRACZEWSKI Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP 0.0 --
9 4.93 SIEWIELEC Łukasz LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP +0.2 --
Oszczep (700) M
1 36.60 KACZYŃSKI Jarosław UKS Wieża Postomino 94 U18 ZP -- ROLBIECKI Janusz Z/1048/11 2012 BEZ
Oszczep (800) M
1 62.03 PIELECKI Krzysztof KMKL Sztorm Kołobrzeg 90 U23 ZP I
2 42.68 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek 90 U23 ZP --
3 42.25 SUBKOWSKI Bartłomiej STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP IV
4 33.47 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.2273700237274 sekund