Bydgoszcz 28.08.2010
Finał Ligi Juniorów
100 m K
1 s 1 12.38 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP +0.8 II KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
2 s 1 12.93 GOŁĄBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM +0.8 III #
3 s 1 13.02 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U20 KP +0.8 III MAŃKOWSKI Bogumił B.D. # 2
4 s 1 13.38 DZIEWIĄTAK Arletta RKS Łódź 95 U16 LD +0.8 IV #
8 s 1 13.69 MAZUR Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +0.8 IV
1 s 2 12.90 ZAŃKO Kamila KS Agros Zamość 95 U16 LU +0.2 III
2 s 2 13.33 WIŚNIEWSKA Paulina KKL Kielce 95 U16 SK +0.2 IV
3 s 2 13.42 NIEDŹWIECKA Daria SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP +0.2 IV
4 s 2 13.59 HENNIG Marta ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB +0.2 IV #
5 s 2 13.74 KOWALCZYK Karolina RKS Łódź 92 U20 LD +0.2 IV
6 s 2 14.03 MROZOWSKA Ewelina KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +0.2 V
7 s 2 14.25 OLSZEWSKA Beata UKS 19 Bojary Białystok 94 U18 PD +0.2 --
1 s 3 12.59 ROMIŃSKA Aneta AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM 0.0 II
2 s 3 13.01 GRZESIAK Paulina AZS UMCS Lublin 94 U18 LU 0.0 III
3 s 3 13.20 DULNIK Agnieszka KKL Kielce 92 U20 SK 0.0 III
4 s 3 13.42 KASJANOWICZ Sylwia SKLA Sopot # 93 U18 PM 0.0 IV B.D. B.D. 1
5 s 3 13.49 TOPOREK Milena KKL Kielce 91 U20 SK 0.0 IV
6 s 3 13.57 SEMENIUK Beata UKS 19 Bojary Białystok 94 U18 PD 0.0 IV
7 s 3 13.71 WOJCIECHOWSKA Karolina UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ 0.0 IV #
8 s 3 13.92 KWIECIEŃ Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL 0.0 -- #
9 s 3 13.97 ZATOROWSKA Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA 0.0 --
1 s 4 12.40 CZAUSZ Edyta MKL Szczecin # 94 U18 ZP +1.2 II #
2 s 4 12.45 KRYŃSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 91 U20 PD +1.2 II #
3 s 4 12.99 BARTOSZCZYK Dorota AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +1.2 III #
4 s 4 13.00 RATAJCZYK Katarzyna SKLA Sopot # 92 U20 PM +1.2 III B.D. # BEZ
5 s 4 13.06 BARAN Małgorzata CWKS Resovia Rzeszów 91 U20 PK +1.2 III
6 s 4 13.07 DEREJCZYK Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL +1.2 III
7 s 4 13.22 CHRAPIŃSKA Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP +1.2 IV
8 s 4 13.31 KORZENIECKA Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +1.2 IV
9 s 4 13.79 MISIURSKA Aleksandra UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ +1.2 IV GĄSIEWSKI Artur # Z/3695/11 2013 3
200 m K
1 s 1 25.10 TUR Magda AZS UMCS Lublin 93 U18 LU +0.6 II B.D. 1
2 s 1 25.37 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 92 U20 PD +0.6 II SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
3 s 1 25.56 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP +0.6 II B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek NABIAŁEK Łukasz , Z/0903/11 , 2019 M
4 s 1 25.93 MALINOWSKA Magda UKS 19 Bojary Białystok 92 U20 PD +0.6 II SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0909/11 2016 2
5 s 1 26.19 PYŚ Karolina KS Agros Zamość 93 U18 LU +0.6 II #
6 s 1 26.25 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +0.6 II
7 s 1 26.34 ROSICKA Marika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP +0.6 III #
8 s 1 27.48 SZYLAKOWSKA Justyna ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB +0.6 IV
9 s 1 28.18 LENARCZYK Aleksandra RKS Łódź 93 U18 LD +0.6 IV
1 s 2 26.77 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA 0.0 III B.D. BEZ
2 s 2 27.21 ŚWIECA Katarzyna UKS-MOS Opole 92 U20 OP 0.0 III B.D. B.D. BEZ
3 s 2 27.22 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA 0.0 III B.D. # 3
4 s 2 27.52 BARTULEWICZ Weronika UKS 19 Bojary Białystok 93 U18 PD 0.0 IV B.D. # BEZ
5 s 2 27.77 RZEPECKA Karolina RKS Łódź 93 U18 LD 0.0 IV
6 s 2 28.00 NAUMCZYK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB 0.0 IV #
7 s 2 28.37 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA 0.0 IV B.D. # 1
8 s 2 28.69 STANEK Karolina KKL Kielce 92 U20 SK 0.0 --
9 s 2 29.38 KALETA Olga KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA 0.0 --
1 s 3 26.66 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U18 KP +0.3 III #
2 s 3 28.06 ROMEJ Aleksandra ŁKB Trucht Łobez # 96 U16 ZP +0.3 IV ROMEJ Elżbieta # Z/0776/12 2014 BEZ
3 s 3 28.15 WOJTKIEWICZ Anna ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB +0.3 IV
4 s 3 28.69 MROZOWSKA Ewelina KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +0.3 V
5 s 3 29.51 TASZAKOWSKA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK +0.3 --
400 m K
1 s 1 57.63 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia # 93 U18 PM II #
2 s 1 58.36 WIERUSZEWSKA Marta RKS Łódź 94 U18 LD II B.D.
3 s 1 58.48 WRÓBLEWSKA Wioletta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II
4 s 1 59.25 KUTA Bianka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP III B.D. BEZ
5 s 1 59.36 MADEJCZYK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL III
6 s 1 59.69 TRYKACZ Aleksandra KS Agros Zamość 92 U20 LU III B.D. 3
7 s 1 61.50 GAŁĄZKA Natalia UKS Młodzik Warszawa # 92 U20 MZ III B.D. # BEZ
1 s 2 57.86 TCHORZEWSKA Karolina AZS UMCS Lublin 93 U18 LU II ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/3028/11 2018 2
2 s 2 58.99 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS II #
3 s 2 59.13 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS III ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
4 s 2 60.01 PALUCH Magdalena KS Agros Zamość 93 U18 LU III
5 s 2 60.83 KACPRZYK Martyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL III
6 s 2 61.02 KOZAK Katarzyna KKL Kielce 93 U18 SK III
7 s 2 62.53 MATUSIAK Aleksandra MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS IV
1 s 3 61.45 MIKLER Anna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III
2 s 3 62.14 DRYJA Ewelina KKL Kielce 93 U18 SK IV
3 s 3 63.89 NOWACKA Nicoleta MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL IV #
4 s 3 64.92 GAŻEŁ Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -- KOLODZIEJ Roman B.D. BEZ
5 s 3 66.30 JANICKA Laura KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -- #
6 s 3 66.98 MUSIAŁ Ewa KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA --
1 s 4 57.55 ZWOLAK Anna KS Agros Zamość 87 Sen LU II
2 s 4 62.25 TRZCIŃSKA Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP IV B.D. # 3
3 s 4 65.18 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP V KOHUTEK Artur B.D. # Z/0584/12 2019 M
800 m K
1 s 1 2:18.40 KOPCIEWSKA Paula KS Podlasie Białystok 92 U20 PD III DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0799/11 2019 1
2 s 1 2:21.42 SIENNICKA Magdalena KS Agros Zamość 93 U18 LU III B.D. BEZ
3 s 1 2:21.61 PACHOTA Marta TS AKS Chorzów # 91 U20 SL III B.D. Z/2341/11 2013 1
4 s 1 2:24.00 WILK Martyna RKS Łódź 94 U18 LD III
5 s 1 2:26.83 PĘDZIWIATER Klaudia WKS Śląsk Wrocław # 93 U18 DS IV #
6 s 1 2:28.98 JARZĄBEK Sabina KKL Kielce 93 U18 SK IV WOŹNIAK Łukasz B.D. # Z/1585/11 2019 1
1 s 2 2:13.47 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92 U20 PD II DĄBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2019 M
2 s 2 2:18.05 GRZESIK Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP III B.D. B.D. BEZ
3 s 2 2:20.66 STEMPLEWSKA Marta KKL Kielce 93 U18 SK III
4 s 2 2:22.72 PIOTRKOWSKA Agnieszka UKS-MOS Opole 93 U18 OP III B.D. 4
5 s 2 2:25.28 GĘGA Monika KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA IV
6 s 2 2:26.95 HRYCAJEWSKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP IV B.D. # BEZ
7 s 2 2:27.16 RUSZKIEWICZ Monika KKL Kielce 93 U18 SK IV #
8 s 2 2:30.98 KLIMKOWSKA Agata RKS Łódź 93 U18 LD IV
1500 m K
1 s 1 4:42.53 ZAKRZEWSKA Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM II #
2 s 1 4:42.82 KOSTKA Kornelia RKS Łódź # 92 U20 LD II
3 s 1 4:46.28 ROMEJ Justyna MKL Szczecin # 94 U18 ZP III B.D. # 2
4 s 1 4:56.66 SZWARNÓG Jolanta KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA III
5 s 1 5:04.65 MOKROS Zuzanna RKS Łódź 93 U18 LD IV B.D. Z/3527/15 2019 1
6 s 1 5:20.40 KORZENIOWSKA Karolina AZS UMCS Lublin 91 U20 LU -- LIS Stanislaw B.D. # BEZ
7 s 1 5:24.09 WINNICKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- B.D. # 3
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.05 KUŹNICKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM -0.5 II
2 s 1 15.69 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -0.5 II #
3 s 1 15.92 KOŁTONOWSKA Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM -0.5 III #
4 s 1 16.51 SZUMSKA Julia UKS 19 Bojary Białystok 93 U18 PD -0.5 III SUTYNIEC Mieczysław B.D. # Z/0914/11 2015 BEZ
5 s 1 16.96 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM -0.5 IV
6 s 1 17.18 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ -0.5 IV RĄCZKA Paweł B.D. # Z/3715/11 2016 1
100 m pł K
1 s 1 14.49 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP 0.0 I B.D. # Z/3660/11 2019 M
2 s 1 14.85 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole 92 U20 OP 0.0 II
3 s 1 16.18 ZELGA Malwina RKS Łódź 92 U20 LD 0.0 III B.D. BEZ
4 s 1 16.25 DRZYCIMSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM 0.0 III B.D. B.D. BEZ
5 s 1 16.37 ŚLIŻ Alina CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK 0.0 III
6 s 1 17.01 CHARYŁO Karolina KS Podlasie Białystok 92 U20 PD 0.0 IV
1 s 2 15.47 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń # 93 U18 KP 0.0 II #
2 s 2 15.62 POSZYTEK Paulina AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM 0.0 II #
3 s 2 16.09 SZUSTER Daria ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB 0.0 III B.D. 3
4 s 2 17.37 SZCZĘK Aleksandra KS Agros Zamość 92 U20 LU 0.0 IV #
5 s 2 17.52 KOŁAKOWSKA Ewelina MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS 0.0 IV B.D.
6 s 2 18.50 MARCZYK Urszula UKS 19 Bojary Białystok 92 U20 PD 0.0 -- SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0904/11 2013 BEZ
400 m pł K K
1 s 1 63.42 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA II GIZA Andrzej B.D. # Z/3686/11 2019 M
2 s 1 64.25 URBAN Justyna UKS 19 Bojary Białystok # 91 U20 PD II SUTYNIEC Mieczysław B.D. # Z/3187/11 2013 2
3 s 1 65.17 SĘK Marta UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ II #
4 s 1 65.48 SZYMAŃSKA Karolina RKS Łódź 93 U18 LD II #
5 s 1 66.66 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U20 OP III JASIŃSKI Cyprian # Z/1731/18 2019 M
6 s 1 67.54 BASIUKIEWICZ Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM III
7 s 1 68.02 WOLSKA Agnieszka UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ III GĄSIEWSKI Artur # Z/3720/11 2012 2
1 s 2 65.03 GŁUSZEK Paulina KS Agros Zamość 93 U18 LU II B.D. # 2
2 s 2 65.60 KOTWICA Ewa AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ II B.D. # BEZ
3 s 2 67.24 MOJSIEJ Zuzanna RKS Łódź 93 U18 LD III GOWORSKI Tomasz 2
4 s 2 67.91 MAZAN Żaneta CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK III B.D. 3
5 s 2 71.31 SZYMCZYK Aleksandra KS Agros Zamość 94 U18 LU IV
4x100 m K
1 s 1 50.75 KALMUK Katarzyna
BARAN Małgorzata
ŚLIŻ Alina
MAZUR Katarzyna
CWKS Resovia Rzeszów 93
91
92
95
U20 PDK --


2 s 1 51.05 SZCZĘK Aleksandra
ZAŃKO Kamila
MARLICKA Marika
PYŚ Karolina
KS Agros Zamość 92
95
94
93
U20 LBE --


3 s 1 52.07 BOGUS Beata
TOPOREK Milena
WIŚNIEWSKA Paulina
STANEK Karolina
KKL Kielce 92
91
95
92
U20 SWK --


4 s 1 52.63 NAUMCZYK Agnieszka
WOJTKIEWICZ Anna
HENNIG Marta
SZUSTER Daria
ZLKL Zielona Góra 94
93
93
91
U20 LBU --


B.D.
3
5 s 1 53.85 CHOJNOWSKA Magdalena
WIĘCŁAWEK Dominika
KWIECIEŃ Małgorzata
DEREJCZYK Adrianna
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91
93
91
91
U20 SLK --


1 s 2 47.05 MALINOWSKA Magda
SOKÓLSKA Katarzyna
KONOPKO Klaudia
CZAUSZ Edyta
UKS 19 Bojary Białystok 92
93
92
94
U20 POD -- SUTYNIEC Hanna B.D.
B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek NABIAŁEK Łukasz
SUTYNIEC Hanna B.D.
Z/0909/11
, Z/0903/11
Z/0912/11
2016
, 2019
2017
2
M
M
2 s 2 49.55 BARTOSZCZYK Dorota
RATAJCZYK Katarzyna
DRZYCIMSKA Martyna
ROMIŃSKA Aneta
AZS-AWFiS Gdańsk 91
92
92
93
U20 POM --
B.D.
B.D. B.D.
BEZ
BEZ
3 s 2 50.17 KARPOWICZ Anna
LINKIEWICZ Małgorzata
KORZENIECKA Martyna
KOŁAKOWSKA Ewelina
MKS MOS Wrocław 91
92
92
92
U20 DOL --
ROŻEJ Marek

B.D.
Z/1295/11
2019
1

4 s 2 50.56 DZIEWIĄTAK Arletta
RZEPECKA Karolina
MOJSIEJ Zuzanna
WIERUSZEWSKA Marta
RKS Łódź 95
93
93
94
U18 LDZ --

GOWORSKI Tomasz
B.D.
2

5 s 2 50.89 ROSICKA Marika
PIĄTKOWSKA Paula
CHRAPIŃSKA Katarzyna
NIEDŹWIECKA Daria
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92
92
92
93
U20 KPO --


6 s 2 51.75 MISIURSKA Aleksandra
CZAJKOWSKA Karolina
SOŁTYS Paulina
WOJCIECHOWSKA Karolina
UKS Kusy Warszawa 94
93
93
92
U20 MAZ -- GĄSIEWSKI Artur
RADKIEWICZ Przemysław B.D.

Z/3695/11
Z/3711/11
2013
2015
3
1
7 s 2 52.20 CHARYŁO Karolina
DMOCHOWSKA Monika
DWORAKOWSKA Natalia
KRYŃSKA Ewelina
KS Podlasie Białystok 92
93
91
91
U20 POD --
B.D.
B.D.
2
2
4x400 m K
1 s 1 4:05.15 KOSTKA Kornelia
DRYJA Ewelina
STEMPLEWSKA Marta
KOZAK Katarzyna
KKL Kielce 92
93
93
93
U20 SWK --


2 s 1 4:05.83 BŁASZCZAK Jowita
KACPRZYK Martyna
PACHOTA Marta
MADEJCZYK Angelika
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95
93
91
91
U20 SLK --

B.D.
Z/2341/11
2013
1
3 s 1 4:10.66 GĘGA Monika
MIKLER Anna
GAŻEŁ Katarzyna
JANICKA Laura
KS AZS AWF Kraków 94
93
93
93
U18 MLP --

KOLODZIEJ Roman B.D.
BEZ
4 s 1 4:14.80 MAZUR Dominika
MAZAN Żaneta
TASZAKOWSKA Klaudia
ŻMUDZIEJEWSKA Joanna
CWKS Resovia Rzeszów 92
92
94
96
U20 PDK -- B.D.
B.D.


3
5 s 1 4:29.67 BARTULEWICZ Weronika
MARCZYK Urszula
DŹWIL Iwona
SZUMSKA Julia
UKS 19 Bojary Białystok 93
92
95
93
U20 POD -- B.D.
SUTYNIEC Hanna B.D.
SUTYNIEC Hanna
SUTYNIEC Mieczysław B.D.
Z/0904/11
Z/0919/11
Z/0914/11
2013
2013
2015
BEZ
BEZ
2
BEZ
1 s 2 3:57.32 TUR Magda
KOTWICA Ewa
GRZESIAK Paulina
TCHORZEWSKA Karolina
AZS UMCS Lublin 93
93
94
93
U18 LBE -- B.D.
B.D.

ADAMOWICZ Henryk B.D.
Z/3028/11
2018
1
BEZ
2
2 s 2 3:58.70 POSZYTEK Paulina
GRZESIK Katarzyna
HRYCAJEWSKA Agnieszka
KUTA Bianka
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91
93
94
94
U20 KPO --
B.D. B.D.
B.D.
B.D.
BEZ
BEZ
BEZ
3 s 2 4:00.23 BANACH Joanna
SĘK Marta
GAŁĄZKA Natalia
WOLSKA Agnieszka
UKS Kusy Warszawa 92
91
92
92
U20 MAZ -- GIZA Andrzej B.D.

B.D.
GĄSIEWSKI Artur
Z/3686/11
Z/3720/11
2019
2012
M
BEZ
2
4 s 2 4:00.85 DMOCHOWSKA Monika
KOPCIEWSKA Paula
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina
URBAN Justyna
KS Podlasie Białystok 93
92
92
91
U20 POD -- B.D.
DĄBROWSKI Tomasz B.D.
DĄBROWSKI Tomasz
SUTYNIEC Mieczysław B.D.
Z/0799/11
Z/3113/11
Z/3187/11
2019
2019
2013
2
1
M
2
5 s 2 4:01.54 TRYKACZ Aleksandra
PALUCH Magdalena
GŁUSZEK Paulina
SIENNICKA Magdalena
KS Agros Zamość 92
93
93
93
U20 LBE -- B.D.

B.D.
B.D.
3
2
BEZ
6 s 2 4:04.40 BASIUKIEWICZ Martyna
ELLWARD Syntia
KUŹNICKA Martyna
ZAKRZEWSKA Dominika
AZS-AWFiS Gdańsk 93
93
93
91
U20 POM --


7 s 2 4:08.84 SZYMAŃSKA Karolina
KLIMKOWSKA Agata
WILK Martyna
ZELGA Malwina
RKS Łódź 93
93
94
92
U20 LDZ --


B.D.
BEZ
8 s 2 4:11.33 DĄBROWSKA Karolina
MAK Ewa
MATUSIAK Aleksandra
PĘDZIWIATER Klaudia
MKS MOS Wrocław 92
93
92
93
U20 DOL -- B.D.


2
Wzwyż K
1 f 1 1.78 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB I B.D. # M
2 f 1 1.68 MAŁEK Sonia WLKS Nowe Iganie # 91 U20 MZ II B.D. # 2
3 f 1 1.59 DANIEWSKA Agata RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ III B.D. 2
4 f 1 1.59 MAKARA Dominika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP III
4 f 1 1.59 MARCISZONEK Anna UKS 19 Bojary Białystok 92 U20 PD III NAZARKIEWICZ Robert Z/0910/11 2011 3
6 f 1 1.55 KOWALSKA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK III
7 f 1 1.50 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ IV #
Tyczka K
1 f 1 3.70 WARAWĄSOWSKA Paula SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP I
2 f 1 3.50 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS I B.D. # 2
3 f 1 3.10 BOGUS Beata KKL Kielce 92 U20 SK II
4 f 1 2.60 BUDZISZEWSKA Aleksandra BKS Bydgoszcz 93 U18 KP IV #
W dal K
1 f 1 5.52 DWORAKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 91 U20 PD -1.1 II B.D. 2
2 f 1 5.12 DOROSZCZUK Magdalena AZS UMCS Lublin 93 U18 LU +0.1 III
3 f 1 5.05 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM -0.4 IV
4 f 1 5.03 HULISZ Karolina BKS Bydgoszcz 93 U18 KP +0.5 IV B.D. BEZ
5 f 1 4.94 MACHAŁA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +0.1 IV
Trójskok K
1 f 1 11.13 WIĘCŁAWEK Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL -0.2 III
2 f 1 10.98 KALMUK Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK +0.2 III
3 f 1 10.52 SADO Joanna UKS-MOS Opole 92 U20 OP -0.1 IV B.D. 3
4 f 1 9.78 CHOJNOWSKA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL +0.2 --
Kula (4) K
1 f 1 13.85 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
2 f 1 12.13 DUSZA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL II
3 f 1 11.91 RACIBORSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 92 U20 PD II B.D. B.D. 3
4 f 1 11.67 BUŃKOWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 94 U18 PD III B.D. # 3
5 f 1 9.61 ZEMAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA IV B.D. BEZ
6 f 1 11.51 BIENISZEWSKA Małgorzata AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM III
7 f 1 10.06 GAWROŃSKA Emilia RKS Łódź 92 U20 LD III B.D. B.D. BEZ
8 f 1 9.87 ANDRES Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK IV
9 f 1 9.55 GAWROŃSKA Helena RKS Łódź 92 U20 LD IV
Dysk (1) K
1 f 1 41.30 RACIBORSKA Małgorzata KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U20 LU II
2 f 1 40.87 PŁOCHARZ Monika AZS UMCS Lublin 91 U20 LU II B.D. 1
3 f 1 39.82 TOŃSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP II GASSOWSKI Janusz B.D. B.D. # Z/2181/11 2014 2
4 f 1 39.28 MISIARCZYK Renata KKL Kielce 92 U20 SK II
5 f 1 33.78 GAJDAMOWICZ Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM III #
6 f 1 33.75 MAJKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM III
7 f 1 33.55 CZUPRYŃSKA Urszula UKS 19 Bojary Białystok 92 U20 PD III SUTYNIEC Hanna # Z/0901/11 2011 3
8 f 1 32.42 GROT Tatiana AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM III #
9 f 1 31.27 GAWROŃSKA Emilia RKS Łódź 92 U20 LD IV B.D. B.D. BEZ
10 f 1 29.15 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB IV WALCZAK Jerzy B.D. # Z/1396/11 2019 1
11 f 1 21.10 WAWSZKO Małgorzata RKS Łódź 94 U18 LD --
Młot (4) K
1 f 1 49.38 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL I #
2 f 1 46.81 JELONKIEWICZ Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL II
3 f 1 44.41 KŁOSOWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 91 U20 PD II
4 f 1 42.99 KOTOWICZ Katarzyna AZS-AWF Gorzów # 92 U20 LB III #
5 f 1 42.95 ŁASKA Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP III B.D. BEZ
6 f 1 41.78 POGORZELSKA Jolanta ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB III
7 f 1 40.19 FILIPKOWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 92 U20 PD III
8 f 1 34.22 BĄK Weronika UKS-MOS Opole 96 U16 OP IV
Oszczep (600) K
1 f 1 37.61 PRZYDACZ Sylwia MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III B.D.
2 f 1 32.48 BEDNAREK Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP IV
3 f 1 31.20 GAWROŃSKA Helena RKS Łódź 92 U20 LD IV
4 f 1 25.01 GRENDA Kinga CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
100 m M
1 s 1 10.62 KRYŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok 87 Sen PD +0.5 M NIEDŹWIECKI Wojciech Z/0790/11 2018 M
2 s 1 11.58 KOŃCZAL Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP +0.5 III
3 s 1 11.92 MYŚLIWIEC Juliusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP +0.5 IV
4 s 1 11.96 SZWED Jacek UKS-MOS Opole 95 U16 OP +0.5 IV
5 s 1 12.07 SOLECKI Kamil CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +0.5 IV
1 s 2 11.67 MYŚLIWIEC Seweryn SL WKS Zawisza Bydgoszcz 90 U23 KP +0.9 III B.D. BEZ
2 s 2 12.06 GRADZIK Patryk KKL Kielce 95 U16 SK +0.9 IV #
3 s 2 12.30 MARKOWSKI Tomasz UKS-MOS Opole 95 U16 OP +0.9 V
4 s 2 12.36 STEFAŃSKI Piotr KKL Kielce 94 U18 SK +0.9 --
5 s 2 12.69 PĄPERSKI Bartłomiej RKS Łódź 93 U18 LD +0.9 -- #
1 s 3 11.52 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL +0.7 III #
2 s 3 11.67 WIŚNIEWSKI Bartosz RKS Łódź # 93 U18 LD +0.7 III
3 s 3 11.77 KOWALCZYK Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.7 IV #
4 s 3 12.10 RUMAK Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów 91 U20 PK +0.7 IV
5 s 3 12.13 KOWALCZYK Michał UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ +0.7 IV
6 s 3 12.57 JUCHNICKI Rafał UKS 19 Bojary Białystok 91 U20 PD +0.7 -- B.D. BEZ
7 s 3 12.60 BIELICKI Karol UKS 19 Bojary Białystok 94 U18 PD +0.7 --
8 s 3 12.79 GRABARCZYK Kacper UKS 19 Bojary Białystok 94 U18 PD +0.7 --
1 s 4 11.09 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 93 U18 PD +0.7 II B.D. B.D. 3
2 s 4 11.17 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.7 II GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1
3 s 4 11.46 SKUBINA Paweł KS Podlasie Białystok 92 U20 PD +0.7 III
4 s 4 11.55 PAŁYS Kamil UKS Młodzik Warszawa # 93 U18 MZ +0.7 III B.D. #
5 s 4 11.56 DROŻDŻ Patryk RKS Łódź 94 U18 LD +0.7 III #
6 s 4 11.80 WYCZYŃSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL +0.7 IV
7 s 4 11.80 RATAJCZAK Mateusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP +0.7 IV
8 s 4 11.81 KOCON Tomasz UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +0.7 IV #
9 s 4 11.81 DOBROWOLSKI Szczepan KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.7 IV
1 s 5 11.57 JARZĄBEK Sebastian KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.7 III B.D. BEZ
2 s 5 11.67 WRÓBLEWSKI Kamil KKL Kielce 91 U20 SK +0.7 III
3 s 5 11.78 TOMASZEWSKI Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +0.7 IV #
4 s 5 12.10 BURY Dominik CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +0.7 IV
5 s 5 12.13 PIĄTEK Artur ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB +0.7 IV
6 s 5 12.18 MODRZEJEWSKI Piotr KKL Kielce 94 U18 SK +0.7 IV #
7 s 5 12.23 PIETRYKA Filip KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.7 --
8 s 5 12.27 CZARNOWSKI Adam UKS 19 Bojary Białystok 94 U18 PD +0.7 -- SUTYNIEC Mieczysław Z/1326/13 2013 BEZ
200 m M
1 s 1 22.13 FÓRMAŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 91 U20 DS -0.2 II B.D. # 1
2 s 1 22.44 TIETIERIN Paweł KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.2 II
3 s 1 22.58 SUPIŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok 92 U20 PD -0.2 II
4 s 1 22.65 KOSSAKOWSKI Grzegorz KS Podlasie Białystok 91 U20 PD -0.2 II B.D. 2
5 s 1 22.77 SZMYTKOWSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM -0.2 II #
6 s 1 23.02 ANDRYSIAK Tomasz RKS Łódź 93 U18 LD -0.2 III
7 s 1 23.43 WAWRO Damian MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS -0.2 III
1 s 2 22.98 JUNIEC Denis MKS Kresy Kamieńczyk # 94 U18 MZ +0.4 III B.D. Z/1575/12 2013 2
2 s 2 23.12 GRABOWICZ Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP +0.4 III
3 s 2 23.39 OLEK Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +0.4 III
4 s 2 23.47 GAUDYN Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.4 III
5 s 2 23.62 PLEWIŃSKI Krystian UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.4 IV #
6 s 2 23.81 KURAŚ Emil RKS Łódź 93 U18 LD +0.4 IV
7 s 2 23.94 FRYZE Tomasz ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB +0.4 IV
1 s 3 23.92 JANKOWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP +0.1 IV
2 s 3 24.11 KWIATKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 93 U18 LU +0.1 IV
3 s 3 24.30 BIMKIEWICZ Jarosław AZS UMCS Lublin 93 U18 LU +0.1 IV ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/3014/11 2018 2
4 s 3 24.68 SZCZUPAK Michał KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +0.1 -- #
5 s 3 24.70 RACHUBIŃSKI Piotr RKS Łódź 94 U18 LD +0.1 --
6 s 3 25.13 KAKOJEJKO Dawid UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.1 -- #
7 s 3 25.32 WOJTACH Łukasz UKS 19 Bojary Białystok 92 U20 PD +0.1 --
1 s 4 22.81 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.2 III SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
2 s 4 22.93 POPOWNIAK Patryk RKS Łódź 91 U20 LD +0.2 III
3 s 4 23.63 SALMONOWICZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.2 IV #
4 s 4 23.71 KAWKA Oktawian KS Agros Zamość 94 U18 LU +0.2 IV
5 s 4 25.36 NOWAK Tomasz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +0.2 V
400 m M
1 s 1 49.06 UCIECHOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS II B.D. 3
2 s 1 49.36 LITERSKI Kamil UKS Młodzik Warszawa # 93 U18 MZ II #
3 s 1 49.37 SAWICKI Bogdan KS Podlasie Białystok 91 U20 PD II
4 s 1 49.55 PODSIADŁO Kamil KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS II
5 s 1 49.75 WÓJCIK Marcin AZS UMCS Lublin 93 U18 LU II #
6 s 1 49.76 RUMIŃSKI Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP II
7 s 1 49.76 KWIATKOWSKI Tomasz RKS Łódź 91 U20 LD II #
8 s 1 51.44 NOWAK Wojciech UKS 19 Bojary Białystok 92 U20 PD III SUTYNIEC Mieczysław B.D. Z/0913/11 2011 BEZ
1 s 2 49.96 KOSZYK Hubert AZS UMCS Lublin 92 U20 LU II #
2 s 2 51.71 KARPIŃSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB III
3 s 2 52.85 KAPES Mateusz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ IV
4 s 2 52.94 SUSKA Łukasz AZS UMCS Lublin 91 U20 LU IV
5 s 2 52.97 KOSIŃSKI Daniel CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK IV
6 s 2 53.57 LISOWSKI Damian KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV
7 s 2 54.27 MŁYNARCZYK Jan MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS IV
8 s 2 56.07 ATAMAN Amadeusz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
1 s 3 50.88 DAC Marek AZS UMCS Lublin 91 U20 LU III B.D. B.D. B.D. # BEZ
2 s 3 53.75 WIERZBICKI Kamil MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS IV
3 s 3 54.21 STYBAK Aleksander CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
4 s 3 54.78 DEREWECKI Mateusz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA V
5 s 3 55.32 HAŁASA Paweł KS Agros Zamość 94 U18 LU -- #
800 m M
1 s 1 1:56.34 WOJCIECHOWSKI Adam LUKS Inowrocław 88 U23 KP II DRELISZAK Ryszard # Z/3556/11 2012 BEZ
2 s 1 1:58.48 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 82 Sen LD III JASZCZAK Stanisław Z/2641/11 2019 2
3 s 1 2:03.38 TOMASZEWSKI Krzysztof LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 93 U18 KP IV
4 s 1 2:05.42 CHYLEWSKI Damian MKL Toruń # 94 U18 KP IV #
5 s 1 2:10.21 SOPEL Piotr CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
6 s 1 2:13.55 BASIŃSKI Łukasz LUKS Inowrocław 92 U20 KP -- DRELISZAK Ryszard B.D. # Z/4837/11 2012 BEZ
1 s 2 2:02.27 GÓRSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP IV
2 s 2 2:02.28 KLOC Paweł AZS UMCS Lublin 93 U18 LU IV B.D. 3
3 s 2 2:02.50 GANCARZ Ernest KS Agros Zamość 94 U18 LU IV #
4 s 2 2:04.25 KULIK Grzegorz KS Agros Zamość 93 U18 LU IV
5 s 2 2:07.72 RUSZAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP -- B.D. MARCINÓW Ryszard # , Z/3651/11 , 2019 1
6 s 2 2:14.81 KULIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL --
1 s 3 1:53.72 ROSZKO Damian KS Podlasie Białystok 91 U20 PD II CHYLIŃSKI Romuald Z/0363/11 2019 2
2 s 3 1:54.34 GORZELAŃCZYK Jakub MKS Siechnice # 91 U20 DS II B.D. Z/1703/11 2019
3 s 3 1:57.55 BORUCKI Łukasz KS Agros Zamość 91 U20 LU III #
4 s 3 1:59.50 FALKOWSKI Damian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP III
5 s 3 1:59.64 MIKUS Tomasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL III
6 s 3 2:00.18 KUBAT Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL III B.D. B.D. 2
7 s 3 2:03.91 MUSIOŁ Bartosz ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB IV B.D. # BEZ
8 s 3 2:05.30 RĘBACZ Damian UKS 19 Bojary Białystok 92 U20 PD IV
9 s 3 2:07.70 BERLIK Piotr UKS-MOS Opole 92 U20 OP --
1500 m M
1 s 1 3:59.72 GURTKIEWICZ Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL II B.D. 2
2 s 1 3:59.92 STEFANIEC Mateusz KS Agros Zamość 91 U20 LU II B.D. # 3
3 s 1 4:15.85 MAŁYSZEK Norbert KS Agros Zamość 93 U18 LU IV
4 s 1 4:16.99 SKOWROŃSKI Łukasz LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 94 U18 KP IV
5 s 1 4:17.51 JASZCZUR Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
6 s 1 4:17.77 GÓRSKI Dawid KKL Kielce 93 U18 SK IV
7 s 1 4:18.16 KOWALSKI Sebastian KKL Kielce 94 U18 SK IV #
3000 m M
1 s 1 8:48.96 MAŁYSZEK Sebastian KS Agros Zamość 91 U20 LU III
2 s 1 8:52.50 PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej MULKS Juvenia Głuchołazy # 93 U18 OP III ORŁOWSKI Andrzej # Z/3306/11 2019 1
3 s 1 9:03.42 DZIEDZIŃSKI Kamil MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III
4 s 1 9:11.50 BUCZEK Sylwester KS Agros Zamość 93 U18 LU III B.D. # BEZ
5 s 1 9:12.47 BAK Mateusz ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB III
6 s 1 9:25.81 ZIELIŃSKI Dawid RKS Łódź 93 U18 LD IV
7 s 1 9:42.85 KĘPKA Kamil AZS UMCS Lublin 94 U18 LU IV B.D. 3
8 s 1 9:46.68 KWIATKOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin 93 U18 LU IV #
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.97 PÓLKOWSKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM +0.2 II #
2 s 1 15.32 GRUSZCZYŃSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB +0.2 III
3 s 1 15.62 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +0.2 III ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
4 s 1 15.63 ZARYCHTA Michał KKL Kielce 93 U18 SK +0.2 III
5 s 1 16.43 GAŁĄZKA Sebastian UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.2 IV B.D. # BEZ
6 s 1 16.58 OSOWSKI Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM +0.2 --
1 s 2 15.12 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.5 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1302/11 2018 1
2 s 2 15.44 MOCZYDŁOWSKI Paweł STS Pomerania Szczecinek # 94 U18 ZP +0.5 III B.D. JUNIEWICZ Jakub B.D. # , Z/3696/11 , 2019
3 s 2 16.37 WŁODARCZYK Mikołaj RKS Łódź 94 U18 LD +0.5 IV
4 s 2 16.45 NOWAK Tomasz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +0.5 IV
5 s 2 16.78 KIETLA Robert RKS Łódź 94 U18 LD +0.5 --
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.41 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +1.2 I STANISLAWSKI Krzysztof # 1
2 s 1 14.72 KORZENIECKI Michał UKS 19 Bojary Białystok 91 U20 PD +1.2 II SUTYNIEC Mieczysław Z/0911/11 2011 BEZ
3 s 1 14.77 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 92 U20 MZ +1.2 II #
4 s 1 14.81 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 U20 PD +1.2 II MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2019 MM
5 s 1 15.01 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +1.2 II
8 s 1 16.28 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +1.2 III #
1 s 2 15.00 ŁOSINIECKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.2 II
2 s 2 15.45 SŁOMCZYŃSKI Damian RKS Łódź 92 U20 LD +1.2 II
3 s 2 15.57 URBANOWICZ Tomasz KS Podlasie Białystok 91 U20 PD +1.2 II
4 s 2 15.69 CZAJKOWSKI Mariusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +1.2 II #
5 s 2 16.73 ARCZYŃSKI Mirosław KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.2 IV
400 m pł J MŁ M
1 s 1 54.19 KOWALCZYK Piotr AZS UMCS Lublin 93 U18 LU II B.D. # 1
2 s 1 55.18 ZYCHOWSKI Mateusz UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ II RADKE Karol # Z/3721/11 2012 1
3 s 1 56.35 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL III #
4 s 1 56.84 JABŁOŃSKI Marcin KS Podlasie Białystok # 94 U18 PD III B.D. # 1
5 s 1 57.22 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ III BŁASIŃSKI Artur # Z/3688/11 2019 M
6 s 1 57.76 SKUPIŃSKI Michał RKS Łódź 94 U18 LD III
7 s 1 58.25 SZCZEPANEK Konrad RKS Łódź 94 U18 LD III
8 s 1 58.31 BOGUCKI Michał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ III #
400 m pł M
1 s 1 54.88 CHMIELEWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP II
2 s 1 56.96 KĘDRACKI Maciej KKL Kielce 91 U20 SK III
3 s 1 59.71 MARCZYK Andrzej AZS UMCS Lublin 91 U20 LU IV B.D. # 2
2000 m prz M
1 s 1 5:55.22 ŻEBROWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL I
2 s 1 6:14.62 PAWŁOWSKI Radosław ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB III
3 s 1 6:14.69 SZEWCZYK Jan KS Agros Zamość 91 U20 LU III
4 s 1 6:24.48 SZEWCZYK Dawid KKL Kielce 91 U20 SK III
5 s 1 6:31.91 BUCZAK Rafał KS Agros Zamość 92 U20 LU IV B.D. 2
4x100 m M
1 s 1 43.70 FÓRMAŃSKI Mateusz
PAŁYS Kamil
PIĄTEK Artur
FRYZE Tomasz
ZLKL Zielona Góra 91
93
94
92
U20 LBU -- B.D.
B.D.

1

2 s 1 44.44 BRZEZIŃSKI Maciej
HARĘDZA Krzysztof
KUBANEK Przemysław
WYCZYŃSKI Krzysztof
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93
93
94
93
U18 SLK -- GIZA Andrzej


Z/0148/11
2019
1
3 s 1 45.59 WRÓBLEWSKI Kamil
GRADZIK Patryk
MODRZEJEWSKI Piotr
WASIK Mateusz
KKL Kielce 91
95
94
91
U20 SWK --


4 s 1 46.07 KOZIK Jakub
BURY Dominik
RUMAK Bartłomiej
SOLECKI Kamil
CWKS Resovia Rzeszów 92
92
91
95
U20 PDK --


5 s 1 46.15 GRZYB Bartłomiej
HAŁASA Paweł
KAWKA Oktawian
RAJTAK Szymon
KS Agros Zamość 94
94
94
93
U18 LBE --


6 s 1 48.14 JUCHNICKI Rafał
PACEWICZ Wojciech
CZARNOWSKI Adam
KUCZYŃSKI Kornel
UKS 19 Bojary Białystok 91
95
94
95
U20 POD -- B.D.
SUTYNIEC Mieczysław
SUTYNIEC Mieczysław
SUTYNIEC Mieczysław
Z/0906/11
Z/1326/13
Z/0905/11
2014
2013
2015
BEZ
4
BEZ
1
1 s 2 42.70 BIJOWSKI Kamil
CZYKIER Damian
KOSSAKOWSKI Grzegorz
SKUBINA Paweł
KS Podlasie Białystok 93
92
91
92
U20 POD -- B.D. B.D.
MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof
B.D.
Z/3159/11
2019
3
MM
2
2 s 2 42.97 REJMUS Michał
I O
SZMYTKOWSKI Tomasz
ODOOM Dawid
AZS-AWFiS Gdańsk 91
92
93
91
U20 POM -- B.D.


Z/2560/11
2017
1
3 s 2 43.39 KOCON Tomasz
WISZNIEWSKI Rafał
JUNIEC Denis
KOWALCZYK Rafał
UKS Kusy Warszawa 92
92
94
93
U20 MAZ --

B.D.
Z/1575/12
2013
2
4 s 2 43.60 JANKOWSKI Przemysław
GRABOWICZ Krystian
KAŹMIERCZAK Piotr
RATAJCZAK Mateusz
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92
93
91
94
U20 KPO --

B.D.
BEZ
5 s 2 43.66 SIERADZAN Tomasz
KOZŁOWSKI Mateusz
OLEK Grzegorz
CHŁOND Kacper
MKS MOS Wrocław 93
93
94
94
U18 DOL -- SKRZYPIŃSKI Jacek
TŁUSTOCHOWSKI Tomasz

ŁOŚ Dariusz
Z/0272/14
Z/1302/11
Z/1301/11
2019
2018
2019
1
1
1
6 s 2 44.83 KULA Michał
BARTKOWIAK Radosław
SZWED Jacek
MARKOWSKI Tomasz
UKS-MOS Opole 91
91
95
95
U20 OPL -- STANISLAWSKI Krzysztof


1
7 s 2 46.12 ŁOSINIECKI Kamil
SĄCZAWA Jakub
DOBROWOLSKI Szczepan
PIETRYKA Filip
KS AZS AWF Kraków 92
93
92
93
U20 MLP --


4x400 m M
1 s 1 3:26.79 SKUPIŃSKI Michał
KAPES Mateusz
KWIATKOWSKI Tomasz
SZCZEPANEK Konrad
RKS Łódź 94
92
91
94
U20 LDZ --


2 s 1 3:27.20 KORZENIECKI Michał
RĘBACZ Damian
JABŁOŃSKI Marcin
NOWAK Wojciech
UKS 19 Bojary Białystok 91
92
94
92
U20 POD -- SUTYNIEC Mieczysław

B.D.
SUTYNIEC Mieczysław B.D.
Z/0911/11
Z/0913/11
2011
2011
BEZ
1
BEZ
3 s 1 3:31.30 STEFANIEC Mateusz
BORUCKI Łukasz
GANCARZ Ernest
KULIK Grzegorz
KS Agros Zamość 91
91
94
93
U20 LBE -- B.D.


3
4 s 1 3:36.27 CZAJKOWSKI Mariusz
PÓLKOWSKI Jakub
I O
ODOOM Dawid
AZS-AWFiS Gdańsk 91
94
92
91
U20 POM --


5 s 1 3:37.03 GAUDYN Jakub
LISOWSKI Damian
SZCZUPAK Michał
DEREWECKI Mateusz
KS AZS AWF Kraków 92
92
94
95
U20 MLP --


6 s 1 3:37.56 KOSIŃSKI Daniel
STYBAK Aleksander
ATAMAN Amadeusz
SOPEL Piotr
CWKS Resovia Rzeszów 92
94
94
94
U20 PDK --


1 s 2 3:22.15 GORZELAŃCZYK Jakub
MŁYNARCZYK Jan
WAWRO Damian
UCIECHOWSKI Mateusz
MKS MOS Wrocław 91
93
91
93
U20 DOL -- B.D.


B.D.
Z/1703/11
2019

3
2 s 2 3:22.40 CHOJNOWSKI Bartłomiej
SUPIŃSKI Kamil
SAWICKI Bogdan
ROSZKO Damian
KS Podlasie Białystok 93
92
91
91
U20 POD --


CHYLIŃSKI Romuald
Z/0363/11
2019
2
3 s 2 3:23.31 PODSIADŁO Kamil
LITERSKI Kamil
KARPIŃSKI Paweł
MUSIOŁ Bartosz
ZLKL Zielona Góra 91
93
92
94
U20 LBU --


B.D.
BEZ
4 s 2 3:25.56 KOWALCZYK Piotr
KOSZYK Hubert
WÓJCIK Marcin
SUSKA Łukasz
AZS UMCS Lublin 93
92
93
91
U20 LBE -- B.D.


1
5 s 2 3:28.50 KĘDRACKI Maciej
JARZĄBEK Sebastian
ZARYCHTA Michał
TIETIERIN Paweł
KKL Kielce 91
92
93
93
U20 SWK --
B.D.

BEZ
6 s 2 3:28.50 GÓRSKI Łukasz
FALKOWSKI Damian
CHMIELEWSKI Przemysław
RUMIŃSKI Dawid
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91
91
92
91
U20 KPO --


7 s 2 3:29.08 GURTKIEWICZ Łukasz
KUBAT Kamil
MIKUS Tomasz
ŻEBROWSKI Dawid
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93
93
94
91
U20 SLK -- B.D.
B.D. B.D.

2
2
8 s 2 3:29.46 PLEWIŃSKI Krystian
BOGUCKI Michał
CZAJKOWSKI Bartłomiej
ZYCHOWSKI Mateusz
UKS Kusy Warszawa 93
93
93
93
U18 MAZ --

BŁASIŃSKI Artur
RADKE Karol
Z/3688/11
Z/3721/11
2019
2012
M
1
Wzwyż M
1 f 1 2.11 ŚLEBODA Piotr GKS Olimpia Grudziądz 87 Sen KP I RADKIEWICZ Przemysław # Z/0766/11 2019 1
2 f 1 1.95 MILEWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 91 U20 PD II NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/3142/11 2019 1
3 f 1 1.90 FRĄCZKOWSKI Bartosz KS Jeziorak Iława 91 U20 WN III
4 f 1 1.90 GABRYEL Dorian RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ III RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/4662/11 2014 2
4 f 1 1.90 RUDNICKI Marcin KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA III
4 f 1 1.90 GRZYB Bartłomiej KS Agros Zamość 94 U18 LU III
7 f 1 1.85 KOCHANOWSKI Tomasz niest. Bydgoszcz # 90 U23 KP III B.D. BEZ
8 f 1 1.85 CHOCHOROWSKI Mariusz UKS-MOS Opole 93 U18 OP III
9 f 1 1.80 PRZYWARA Dawid KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA IV B.D. # BEZ
Tyczka M
1 f 1 5.00 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS I ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2019 MM
2 f 1 4.30 PAWLIK Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP II LISIAK Adam # Z/2178/11 2019 M
3 f 1 4.30 ANDRZEJEWSKI Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP II
4 f 1 4.30 JERZY Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP II B.D. CZAPIEWSKI Wiesław # , Z/2159/11 , 2019 M
5 f 1 4.20 OBREMBSKI Sławomir SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP II
6 f 1 4.20 KOZŁOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM II
7 f 1 4.00 BARSKI Piotr ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB II B.D. # BEZ
8 f 1 4.00 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ II #
9 f 1 3.80 KŁOS Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III
10 f 1 3.80 ŻUROWSKI Bartosz ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB III
11 f 1 3.60 MAJEK Jakub MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS III
W dal M
1 f 1 7.18 SKRZYPIŃSKI Maciej KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -1.8 II B.D. # BEZ
2 f 1 7.07 REJMUS Michał AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +0.4 II B.D. # Z/2560/11 2017 1
3 f 1 7.07 MASŁOWSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 91 U20 KP -0.6 II B.D. B.D. # Z/2174/11 2018 2
4 f 1 6.66 RENTFLEJSZ Maciej AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ -0.8 III B.D. # 3
5 f 1 6.18 RAJTAK Szymon KS Agros Zamość 93 U18 LU +0.2 IV
6 f 1 6.16 SAJUR Jakub niest. Wrocław # 91 U20 DS -1.0 IV B.D. BEZ
7 f 1 6.13 KRASOWSKI Mariusz ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB -0.2 IV
8 f 1 6.10 STACHÓW Krzysztof AZS UMCS Lublin 93 U18 LU +0.6 IV B.D. # 2
9 f 1 6.00 KOZIK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK -0.2 IV
10 f 1 5.99 SĄCZAWA Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.9 IV #
Trójskok M
1 f 1 13.84 RZEPKA Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 86 Sen KP +0.2 III
2 f 1 13.72 SUSZCZYK Paweł AZS UMCS Lublin 91 U20 LU +1.0 III
3 f 1 13.49 CZAJKA Mateusz AZS UMCS Lublin 92 U20 LU -0.3 III B.D. # BEZ
Kula (5) M
1 f 1 16.68 WASILEWSKI Karol KS Podlasie Białystok 93 U18 PD II
2 f 1 16.33 GORLEWSKI Artur KS Podlasie Białystok 94 U18 PD II B.D. # 1
3 f 1 15.28 LUBIENIECKI Maciej ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB II
4 f 1 14.42 KWAŚNIK Kamil CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK III
Kula (6) M
1 f 1 18.25 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
2 f 1 15.68 ZYCH Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP II
3 f 1 15.53 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 92 U20 SL II GALON Piotr Jan # Z/0084/11 2019 MM
4 f 1 14.12 MISZCZYSZYN Marcin CWKS Resovia Rzeszów 91 U20 PK II
5 f 1 13.03 ZIUŁCZYK Patryk ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB III
Dysk (1.5) M
1 f 1 52.59 SZALAST Maciej AZS UMCS Lublin 93 U18 LU II KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/3904/11 2018 1
2 f 1 45.40 LEWOSZEWSKI Krystian KS Agros Zamość 94 U18 LU II #
3 f 1 40.05 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ III B.D. B.D. # Z/3684/11 2019 1
4 f 1 32.01 KRUK Damian KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
Dysk (1.75) M
1 f 1 47.82 PĘKALSKI Krzysztof KKL Kielce 92 U20 SK II KALWAT Marek # 2
2 f 1 39.46 KACPRZAK Mateusz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ III OLSZEWSKI Radosław KĘCKI Krzysztof , Z/3356/11 , 2019 1
3 f 1 37.93 SZARAWARA Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL IV
Młot (5) M
1 f 1 68.52 PIOTROWSKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL I
2 f 1 50.59 KOŹBIAŁ Marcin KKL Kielce 93 U18 SK III
3 f 1 43.87 SARZYNIAK Piotr AZS UMCS Lublin 94 U18 LU IV
4 f 1 43.10 WILCZYŃSKI Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL IV
Młot (6) M
1 f 1 55.05 FURMANEK Tomasz KKL Kielce 91 U20 SK II #
2 f 1 47.64 RADZISZEWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 91 U20 PD III
3 f 1 42.07 MROCZEK Karol KKL Kielce 92 U20 SK IV
Oszczep (700) M
1 f 1 52.62 OSIPIUK Arnold UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ III
Oszczep (800) M
1 f 1 69.94 JACHIMOWICZ-GŁOGOWSKI Sebastian AZS-AWFiS Gdańsk 86 Sen PM I
2 f 1 66.60 SZALECKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 91 U20 PD I #
3 f 1 61.65 OSEWSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM II PIĄTEK Mirosław # Z/2549/11 2019 MM
4 f 1 61.05 GODLEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 91 U20 PD II
5 f 1 53.30 KAMELA Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III
6 f 1 51.60 FILIPEK Jacek AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III
7 f 1 51.30 NYCZ Paweł CWKS Resovia Rzeszów 91 U20 PK III
8 f 1 46.27 KROPIDŁOWSKI Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM IV
9 f 1 43.76 KURNIK Kamil KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA IV
10 f 1 41.04 WASIK Mateusz KKL Kielce 91 U20 SK IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.3077600002289 sekund