Chorzów 15.06.2008
Mistrzostwa ¦l±ska młodzików
100 m K
1 f 12.45 GWIAZDOŃ Katarzyna AZS-AWF Katowice # 93 U16 SL 0.0 II
2 f 13.01 GMYZ Gabriela CKS Budowlani Częstochowa # 93 U16 SL 0.0 III LAMCH Czesław Z/1862/11 2012 3
3 f 13.05 KALISZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 93 U16 SL 0.0 III
1 12.60 GWIAZDOŃ Katarzyna AZS-AWF Katowice # 93 U16 SL +0.1 II
2 12.96 BARANIK Angelika MOS CSiR D±browa Górnicza # 92 U18 SL +0.1 III #
5 13.24 GORZKOWSKA Anna MKS-MOSM Bytom # 93 U16 SL 0.0 IV #
6 13.29 LONCIERZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 93 U16 SL 0.0 IV
300 m K
1 s 1 42.60 PEŁKA Natalia MKS-MOS Katowice 93 U16 SL II
2 s 1 43.25 MEISNER Maria KS Sprint Bielsko-Biała # 93 U16 SL III
3 s 1 43.58 DURASIEWICZ Martyna TS AKS Chorzów # 93 U16 SL III
1 s 2 44.47 ELŻBIECIAK Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL III
2 s 2 44.56 GIEC Magdalena MOS CSiR D±browa Górnicza # 94 U16 SL III
3 s 2 44.80 MOJŻYSZ Paulina UKS 5 Plus Rydułtowy 94 U16 SL III
1 s 6 44.46 PIONTEK Natalia TL ROW Rybnik # 95 U14 SL III #
1000 m K
1 3:12.74 PRĘDY¦ Daria GTS Bojszowy 94 U16 SL IV #
100 m pł MŁ K
1 17.56 KRUKOWSKA Klaudia MOS D±browa Górnicza 93 U16 SL +0.7 V
Wzwyż K
1 1.50 GOŁYSZNY Justyna MUKS SZS Cieszyn # 93 U16 SL IV
Tyczka K
1 3.20 MOLEK Aneta MKS Ustroń 94 U16 SL II #
1 3.80 KRUPIŃSKA Natalia KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA M #
2 3.10 NYCZ Patrycja KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA II
2 3.40 WAWAK Marcelina KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA I
3 2.80 CYGANEK Monika MKS Ustroń 94 U16 SL III #
4 2.80 WOJDYŁO Magdalena MKS Ustroń 93 U16 SL III #
5 2.60 KŁAPTOCZ Aleksandra UKS Olimp Mazańcowice # 93 U16 SL IV
6 2.60 MARMYSZ Izabela UKS Olimp Mazańcowice # 93 U16 SL IV
7 2.40 MADZIA Karolina UKS Olimp Mazańcowice # 93 U16 SL IV
W dal K
1 5.18 NAJDROWSKA Paulina MKS-MOSM Bytom 94 U16 SL +0.3 III
2 5.07 SZYMAŃSKA Anna LKS Pszczyna 94 U16 SL +1.0 IV #
3 4.82 ROKOSZ Kamila MOSM Tychy 94 U16 SL +0.1 IV
4 4.82 LAPCZYK Paulina TL ROW Rybnik # 95 U14 SL 0.0 IV B.D. # 3
5 4.80 ANDRYCHIEWICZ Joanna TS AKS Chorzów # 94 U16 SL +0.6 IV
6 4.80 WIĘCŁAWEK Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL +1.2 IV
Kula (3) K
1 10.13 BORUTA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 93 U16 SL IV
2 10.07 SETLA Anna UKS Junior Kamesznica # 94 U16 SL IV B.D. 4
3 10.02 HARATYK Izabela MKS Ustroń 93 U16 SL IV
4 9.81 ¦WIĘCZYK Natalia LKS Pogórze Skoczów # 93 U16 SL IV #
Oszczep (600) K
1 29.89 BOGOCZ Weronika TS AKS Chorzów # 94 U16 SL V #
2 28.38 KIJAS Nikol TS AKS Chorzów # 93 U16 SL V
Chód 3 km K
1 15:59.63 WIERUS Karolina CKS Budowlani Częstochowa # 93 U16 SL II LAMCH Czesław # Z/1874/11 2017 3
2 16:03.66 FUCHS Małgorzata GTS Bojszowy 94 U16 SL III #
3 17:34.39 GAWRON Karolina CKS Budowlani Częstochowa # 93 U16 SL IV
100 m M
1 f 11.74 WARZECHA Tomasz MKS-R Centrum Dzięgielów # 94 U16 SL +0.3 III ŻWAK Adam # Z/3287/11 2016 2
1 11.82 WARZECHA Tomasz MKS-R Centrum Dzięgielów # 94 U16 SL +0.1 IV ŻWAK Adam # Z/3287/11 2016 2
300 m M
1 s 1 38.37 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice # 93 U16 SL III #
2 s 1 38.52 SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz # 94 U16 SL III STĘPIEŃ Kazimierz # Z/1554/11 2017 1
3 s 1 38.80 KUKIELAK Tomasz MOSiR Mysłowice # 93 U16 SL III
4 s 1 38.93 WAWRZYŃCZYK Paweł UKS 5 Plus Rydułtowy # 93 U16 SL III
5 s 1 39.06 PRENCEL Paweł AZS-AWF Katowice # 93 U16 SL IV B.D. B.D. # 2
6 s 1 39.39 WOJTAL Tomasz GKS Piast Gliwice # 93 U16 SL IV
1 s 2 37.33 JĘCZMIONKA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz # 91 U18 SL --
600 m M
1 1:30.66 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL III B.D. 2
110 m pł MŁ M
1 16.48 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U16 SL +0.8 III B.D. # BEZ
2 17.00 KOZIOŁ Paweł MOSiR Mysłowice # 94 U16 SL +0.8 III
300 m pł M
1 43.12 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice # 93 U16 SL IV RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2020 1
Wzwyż M
1 1.70 TOPA Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz # 93 U16 SL V
2 1.70 MARASIK Adrian UKS Olimp Mazańcowice # 93 U16 SL V
Tyczka M
1 3.40 KLYTA Tomasz MKS Ustroń 91 U18 SL IV #
1 3.90 ¦WIERKOT Arkadiusz UKS Olimp Mazańcowice # 92 U18 SL III
2 3.40 RYBIŃSKI Rafał UKS Olimp Mazańcowice # 92 U18 SL IV
2 3.90 ¦WIERKOT Artur UKS Olimp Mazańcowice # 93 U16 SL III
3 3.80 KŁODA Michał MKS Ustroń 93 U16 SL III #
4 3.00 FOLEK Radosław UKS Olimp Mazańcowice # 93 U16 SL V
5 2.80 NOWAK Mateusz MKS Ustroń 94 U16 SL V #
6 2.80 TOMICZEK Filip MKS Ustroń 94 U16 SL V
7 2.60 ¦LIWA Piotr UKS Olimp Mazańcowice # 93 U16 SL --
W dal M
1 6.19 NOCOŃ Konrad LUKS Zabrzeg 93 U16 SL -0.6 IV
2 5.97 SZYMOSZEK Krzysztof UKS Czwórka Żory # 94 U16 SL 0.0 IV #
3 5.94 PAKOSZ Krzysztof KS Sprint Bielsko-Biała # 93 U16 SL -0.3 IV
4 5.91 WARZECHA Tomasz MKS-R Centrum Dzięgielów # 94 U16 SL -0.1 IV ŻWAK Adam # Z/3287/11 2016 2
5 5.64 KOZIOŁ Paweł MOSiR Mysłowice # 94 U16 SL 0.0 V
6 5.64 OLE¦ Łukasz MKS Żywiec 94 U16 SL -0.1 V
Kula (4) M
1 17.29 GRABCZYK Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 93 U16 SL II
2 13.94 SZYMIK Kamil MKS-MOS Katowice 93 U16 SL IV
3 13.78 DUGAJCZYK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL IV
Dysk (1) M
1 49.10 DZIENGO Mateusz MOSM Tychy 93 U16 SL II #
2 41.46 ZAKRZEWSKI Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 94 U16 SL III
3 38.46 DUGAJCZYK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL IV
Młot (4) M
1 60.06 PIOTROWSKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL II
2 38.68 WILCZYŃSKI Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 94 U16 SL V
3 36.11 SĘDZIELEWSKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL V

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.0269510746002 sekund