Słubice 09.08.2008
Mecz juniorów młodszych POL-GER.
100 m K
4 12.43 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS +0.1 II ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
5 12.45 BURDAJEWICZ Daria OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP +0.1 II B.D. # BEZ
6 12.48 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS +0.1 II #
200 m K
2 25.12 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS +2.3 II ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
4 25.67 BURDAJEWICZ Daria OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP +2.3 II B.D. # BEZ
400 m K
2 56.80 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice # 92 U18 MZ II B.D. # 1 LDK!
4 57.87 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ II
800 m K
3 2:13.63 FIGAT Magdalena UKS Jedynka Bartoszyce # 91 U18 WN II
4 2:16.81 CZERWIŃSKA Sandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP II
5 2:18.95 FURMAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice # 92 U18 LB III
1500 m K
2 4:49.24 PŁACZEK Lena niest. Poznań # 91 U18 WP III #
3 4:50.10 DZIEDZIECH Izabela LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U18 PD III KOTOWSKI Jan # 2
3000 m K
3 10:35.28 PASZKO Jolanta STS Pomerania Szczecinek # 91 U18 ZP III #
100 m pł J MŁ K
3 14.20 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U18 OP +1.1 I B.D. # Z/3660/11 2020 M
4 14.32 GRZĄDZIELA Olga KL Gdynia 91 U18 PM +1.1 I #
5 14.83 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole # 92 U18 OP +1.1 II #
400 m pł K K
1 64.80 HARASIMOWICZ Eliza AKL Ursynów Warszawa # 91 U18 MZ II
1 65.84 TRYKACZ Aleksandra KS Agros Zamość # 92 U18 LU II B.D. # 3
2000 m prz K
3 7:08.79 KOSTKA Kornelia RKS Łódź # 92 U18 LD II #
4 7:12.51 JENDRO Justyna LUKS Podium Kup # 92 U18 OP II
Wzwyż K
3 1.70 MAŁEK Sonia WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ I B.D. # 2
4 1.70 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra # 91 U18 LB I B.D. # M
Tyczka K
3 3.40 CYGANEK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS I #
4 3.20 KOLASA Agnieszka SKLA Sopot 92 U18 PM II #
W dal K
3 5.87 DITTMER Marta TS Olimpia Poznań # 91 U18 WP +0.6 I JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/4558/11 2011
4 5.72 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS +1.1 II #
Trójskok K
1 12.06 GAUDYN Weronika WKS Wawel Kraków # 92 U18 MA +0.9 I
4 11.62 KULMACZEWSKA Edyta UKS Misiaczki Pruszków 91 U18 MZ +0.7 II B.D. B.D. Z/5256/11 2014 M
Kula (4) K
2 13.37 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU I ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2020 MM
4 13.11 DUSZA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL I #
Dysk (1) K
1 50.10 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki # 91 U18 LD I #
4 43.84 RACIBORSKA Małgorzata KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U18 LU I #
Młot (4) K
1 51.43 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL I #
2 50.21 JELONKIEWICZ Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U18 SL I #
Oszczep (600) K
2 47.10 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U18 PM I WALCZAK Leszek # Z/3384/11 2020 1
4 45.20 WALKUSZ Dominika SKLA Słupsk 92 U18 PM I B.D. # BEZ
Chód 3 km K
2 14:11.43 JASIŃSKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL -- #
3 15:18.51 ŁATKA Agnieszka MKS Unia Hrubieszów # 91 U18 LU -- #
100 m M
1 10.97 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno # 91 U18 WP -0.9 II GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2020 M
2 11.01 JAWORSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U18 PM -0.9 II #
200 m M
1 21.95 KWIATKOWSKI Tomasz RKS Łódź 91 U18 LD +1.1 II #
4 22.43 DOBROWOLSKI Jakub LKS Lubusz Słubice # 91 U18 LB +1.1 II
400 m M
3 49.28 ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 91 U18 KP II #
4 50.28 RUMIŃSKI Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP II #
800 m M
2 1:53.83 FALKOWSKI Damian SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP II #
4 2:00.76 CZEREBAK Grzegorz SKB Kraśnik 91 U18 LU III
1500 m M
1 3:58.56 GORZELAŃCZYK Jakub MKS Siechnice # 91 U18 DS II SOBCZYK Tomasz # Z/1703/11 2020
2 3:59.33 STEFANIEC Mateusz KS Agros Zamość # 91 U18 LU II B.D. # 3
3000 m M
1 8:36.68 KOWALSKI Marek GKS Żukowo # 91 U18 PM II B.D. B.D. # Z/0988/11 2018 2
4 9:01.63 DYKOWSKI Michał LKS Vectra Włocławek # 91 U18 KP III
110 m pł J MŁ M
1 14.12 DUDYŃSKI Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec # 91 U18 DS +1.4 I #
400 m pł J MŁ M
1 53.66 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP II MAĆKOWIAK Robert # Z/3806/11 2020 M
3 54.67 DUTKIEWICZ Ziemowit OŚ AZS Poznań # 92 U18 WP II
2000 m prz M
1 6:02.46 ŻEBROWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL II
2 6:04.18 TOMIAK Dariusz WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP II
Wzwyż M
1 2.01 RUTKOWSKI Jarosław WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ II #
2 1.98 GABRYEL Dorian RKS Skra Warszawa # 92 U18 MZ II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/4662/11 2014 2
Tyczka M
2 4.60 BRĄSZKIEWICZ Maciej SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP I
2 4.60 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS I ŁOŚ Dariusz # Z/4015/11 2020 MM
W dal M
2 7.09 MASŁOWSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 91 U18 KP +1.5 II B.D. # 2
3 7.03 WASILUK Piotr WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ +0.5 II #
5 6.78 TOPOLIŃSKI Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM 0.0 III #
Trójskok M
1 15.02 DAROSZEWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 91 U18 KP +0.5 I KAŹMIERCZAK Daniel # Z/3122/11 2020 1
2 14.77 SYPNIEWSKI Maksym AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ +0.6 II #
Kula (5) M
3 17.91 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno # 91 U18 SL I BEDNARCZYK Józef # Z/4086/11 2020 1
4 17.59 REGIN Paweł PKS Gwardia Szczytno # 92 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4692/11 2015 1
Dysk (1.5) M
2 58.86 MIKULICZ Michał MKL Szczecin 91 U18 ZP I #
4 45.44 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 91 U18 LD II #
Młot (5) M
1 72.64 PASTUSZKO Marcin AZS-AWF Warszawa 91 U18 MZ I #
2 68.22 KRUPA Bartłomiej MUKS Kadet Rawicz # 91 U18 WP I
Oszczep (700) M
2 69.93 SZALECKI Krzysztof KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD I #
3 67.48 BONDARENKO Krystian LKS Fenix Słupsk # 91 U18 PM I GRECKA Ewa # Z/4497/11 2020 M
Chód 5 km M
3 23:15.68 ŁOBACZEWSKI Andrzej KL Lechia Gdańsk # 92 U18 PM -- STASIEWICZ Mirosław # Z/4785/11 2015 BEZ
4 23:19.43 GRUSZKA Adam OTG Sokół Mielec # 92 U18 PK --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.5292570590973 sekund