Olecko 11 - 12.09.2010
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
300 m K
1 1 s 1 41.71 ŁUGOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN II
2 2 s 1 41.87 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN II
3 3 s 1 42.70 TKACZYK Patrycja RLMKS Orlęta Radom 95 U16 MZ II #
4 4 s 1 43.06 BITNER Aleksandra MLKL Płock 96 U16 MZ III
5 6 s 1 43.71 DZIADKO Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III
1 5 s 2 43.55 STANISZEWSKA Żaneta UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN III
2 7 s 2 44.28 MĄKOSA Barbara AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ III #
3 9 s 2 45.65 ŁĘGOWSKA Ewelina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV #
4 10 s 2 45.75 JANKOWSKA Joanna NKS Nowe Miasto Lubawskie # 95 U16 WN IV
5 13 s 2 46.84 PRUSINOWSKA Klaudia MKS Pułtusk 96 U16 MZ V
1 11 s 3 45.96 SUSKI Magdalena OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ IV
2 12 s 3 46.74 CHOLEWIŃSKA Ilona UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ V WARDASZKA Andrzej Z/0422/12 2012 BEZ
3 14 s 3 48.38 BEKISZ Izabella KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V
1 8 s 4 45.21 TRZECIAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV PODOLAK Kazimierz PODOLAK Kazimierz # Z/1260/11 2019 2
2 15 s 4 48.82 BRZOZOWSKA Angelika LKS Lubawa 96 U16 WN -- #
3 16 s 4 49.26 MALINOWSKA Elżbieta GUKS Asy Dywity 95 U16 WN -- #
4 17 s 4 49.52 NOŻYKOWSKA Aneta MKS Pułtusk 96 U16 MZ --
1000 m K
1 1 s 1 3:04.10 PAWŁOWSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 95 U16 LU III JAKUBOWSKI Marek B.D. # Z/0211/11 2017 1
2 2 s 1 3:04.95 MULKITYN Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN III
3 3 s 1 3:05.34 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 95 U16 MZ III JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4630/11 2018 3
4 4 s 1 3:08.42 PŁUKARSKA Karina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III
5 5 s 1 3:11.04 JARZYŃSKA Anita SSA Legia 1926 Warszawa 95 U16 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/4097/11 2015 1
6 6 s 1 3:11.82 SZEWCZYK Kinga KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III
7 7 s 1 3:13.48 STAŃCZAK Dominika KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN IV
8 8 s 1 3:17.10 WARDASZKA Angelika UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ IV WARDASZKA Andrzej WARDASZKA Andrzej # , Z/0421/12 , 2012 BEZ
9 9 s 1 3:21.90 SŁOWIK Wioleta MKS Pogoń Siedlce # 95 U16 MZ IV B.D. Z/0217/11 2011 BEZ
10 10 s 1 3:24.52 OLSZEWSKA Aleksandra MLKS Czarni Olecko 95 U16 WN V
11 13 s 1 3:25.95 GŁAŻEWSKA Wioleta OKLA Ostrołęka # 96 U16 MZ V
1 11 s 2 3:24.53 BIEŃKOWSKA Natalia OKLA Ostrołęka # 96 U16 MZ V
2 12 s 2 3:25.71 SKULIMOWSKA Sara MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ V #
3 14 s 2 3:34.26 WIŚNIEWSKA Anna MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 95 U16 WN -- #
4 15 s 2 3:36.92 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka # 96 U16 MZ -- PODOLAK Kazimierz DĄBROWSKI Dariusz # , Z/0397/12 , 2019 3
5 16 s 2 3:38.43 DZIEŁAK Aleksandra OKLA Ostrołęka # 96 U16 MZ --
6 17 s 2 3:44.94 WIĘCEK Katarzyna MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 96 U16 WN --
7 18 s 2 3:44.95 KURZĄTKOWSKA Estera MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 95 U16 WN -- B.D. 5
8 19 s 2 3:48.19 JANUSZKIEWICZ Patrycja MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 97 U14 WN --
9 20 s 2 3:48.50 GRALA Anna OKLA Ostrołęka # 96 U16 MZ --
10 21 s 2 3:48.93 TRZASKA Karolina OKLA Ostrołęka # 96 U16 MZ --
11 22 s 2 3:54.85 PYCH Karolina UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ -- WARDASZKA Andrzej
100 m pł MŁ K
1 1 e 1 15.40 JARCZYŃSKA Dagmara RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ +1.2 II #
2 2 e 1 15.54 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ +1.2 III #
3 3 e 1 15.73 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 96 U16 MZ +1.2 III #
4 5 e 1 16.06 KARASEK Klaudia RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ +1.2 III #
5 6 e 1 16.56 BALCEREK Aleksandra MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 96 U16 WN +1.2 III
6 7 e 1 17.58 WALCZAK Magdalena MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ +1.2 V
7 10 e 1 18.38 KOWALCZYK Natalia RLTL ZTE Radom # 95 U16 MZ +1.2 V #
2 8 e 2 17.80 BUDZIAK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 96 U16 MZ -0.3 V GĄSIEWSKI Artur # Z/1468/12 2013 3
3 9 e 2 18.28 GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 96 U16 WN -0.3 V
4 11 e 2 18.51 MIELEWCZYK Katarzyna MUKS Płock 96 U16 MZ -0.3 --
5 12 e 2 19.23 MATCZAK Sara MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ -0.3 --
6 13 e 2 20.50 BRZEZIŃSKA Natalia UKS Clan Ostrołęka # 95 U16 MZ -0.3 --
1 f 1 15.28 JARCZYŃSKA Dagmara RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ +0.3 II #
2 f 1 15.29 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ +0.3 II #
3 f 1 15.90 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 96 U16 MZ +0.3 III #
4 f 1 16.21 KARASEK Klaudia RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ +0.3 III #
5 f 1 16.33 BALCEREK Aleksandra MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 96 U16 WN +0.3 III
6 f 1 17.56 WALCZAK Magdalena MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ +0.3 V
7 f 1 17.60 GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 96 U16 WN +0.3 V
8 f 1 18.01 BUDZIAK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 96 U16 MZ +0.3 V GĄSIEWSKI Artur # Z/1468/12 2013 3
100 m pł J MŁ K
1 4 e 2 15.99 JANKOWSKA Barbara MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 94 U18 WN -0.3 III B.D. # Z/4223/11 2014 2
W dal K
1 f 1 5.31 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ +0.1 III ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0058/11 2019 2
2 f 1 4.96 GWIAZDA Katarzyna UKS Siódemka Ostrołęka # 95 U16 MZ +1.5 IV #
3 f 1 4.92 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok # 96 U16 PD +0.5 IV NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M
4 f 1 4.87 CHRUŚCIEL Andżelika MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ 0.0 IV
5 f 1 4.76 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 96 U16 MZ +0.1 V #
6 f 1 4.60 DZIENISZ Gabriela SSA Legia 1926 Warszawa 95 U16 MZ +0.4 V OBROCKI Bogdan Z/4099/11 2014 4
7 f 1 4.51 DEMIAŃCZUK Olga AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ +0.6 V
8 f 1 4.50 GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 96 U16 WN +0.7 V
9 f 1 4.33 BURAKIEWICZ Katarzyna PKS Gwardia Szczytno 97 U14 WN +0.2 -- BUKOWIECKI Ireneusz Z/0115/13 2015 4
10 f 1 4.30 RZEPKA Magda MKS Truso Elbląg 96 U16 WN +1.0 -- #
11 f 1 4.23 WALCZAK Magdalena MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ 0.0 --
12 f 1 4.20 BIŃKOWSKA Iga ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ +0.3 -- #
13 f 1 4.19 NADACHEWICZ Patrycja MKS Truso Elbląg 95 U16 WN +1.0 --
14 f 1 4.07 OKSENIUK Agnieszka GKS Piast Gliwice # 96 U16 SL +0.4 -- WONDZIŃSKA Aleksandra RAMUS Józef B.D. # Z/0974/12, Z/0974/12 , 2019 2
15 f 1 4.00 BRZOZOWSKA Angelika LKS Lubawa 96 U16 WN +0.6 -- #
16 f 1 4.00 NOWOŚWIAT Agnieszka MKS Truso Elbląg 95 U16 WN +0.5 -- #
Kula (3) K
1 f 1 12.61 SZCZUTOWSKA Anna MLKL Płock 95 U16 MZ III #
2 f 1 11.88 NESKA Maja RLTL ZTE Radom # 96 U16 MZ III #
3 f 1 11.07 SIERZAN Daria MKS Pułtusk 95 U16 MZ III
4 f 1 10.76 JAKUBOWSKA Karolina PKS Gwardia Szczytno # 95 U16 WN IV BUKOWIECKI Ireneusz # Z/2868/11 2014 2
5 f 1 10.31 KOŁODZIEJSKA Andżelika MLKL Płock 95 U16 MZ IV
6 f 1 10.16 KSYBEK Angelika MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ IV
7 f 1 10.12 LEWOSZEWSKA Patrycja WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ IV
8 f 1 10.08 KWIECIEŃ Ola UKS Michałów Radom 95 U16 MZ IV
9 f 1 9.07 WIŚNIEWSKA Sylwia LKS Lubawa 96 U16 WN V
10 f 1 8.69 WRONKA Marlena RKS Łódź # 96 U16 LD -- B.D. # BEZ
11 f 1 8.22 GULEWSKA Aleksandra PKS Gwardia Szczytno 96 U16 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz
12 f 1 7.78 TURSKA Magdalena MKS Truso Elbląg 96 U16 WN --
13 f 1 7.34 ŁUKSZO Natalia PKS Gwardia Szczytno 95 U16 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz
Oszczep (600) K
1 f 1 36.93 KARASIEWICZ Monika MUKS Płock 95 U16 MZ III
2 f 1 28.99 SZUSTEK Aleksandra WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ V
3 f 1 27.15 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U16 MZ V NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2019 3
4 f 1 26.40 KSYBEK Angelika MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ --
5 f 1 24.53 BARTKIEWICZ Magdalena RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ --
6 f 1 23.41 SZYMCZAK Anita ULKS Jedlińsk 95 U16 MZ --
7 f 1 22.09 WIŚNIEWSKA Natalia LKS Lubawa 96 U16 WN --
8 f 1 21.51 NISKA Iwona MLKL Płock 96 U16 MZ --
9 f 1 19.71 WARCHOŁ Paulina RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ --
10 f 1 18.89 CZUBKOWSKA Natalia MKS Pułtusk 95 U16 MZ --
11 f 1 17.00 SIERZAN Natalia MKS Pułtusk 96 U16 MZ --
300 m M
1 1 s 1 37.18 FLORYSZCZYK Bartosz WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ II
2 2 s 1 37.74 WITKOWSKI Łukasz RLMKS Orlęta Radom 95 U16 MZ III #
3 3 s 1 38.14 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ III RZEPKA Marek # Z/1592/12 2019 M
4 4 s 1 38.63 WIENCŁAW Paweł AKL Ursynów Warszawa 95 U16 MZ III
5 7 s 1 39.12 GAŁĄZKA Karol UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ IV RADKE KAROL / GĄSIEWSKI Artur Z/1541/12 2012 3
6 8 s 1 39.43 KROCZAK Szymon MUKS Płock 95 U16 MZ IV
1 6 s 2 38.99 DUSZCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ III #
2 10 s 2 39.84 ŁABASZEWSKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV #
3 11 s 2 40.00 STRUBIŃSKI Konrad MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ IV B.D. BEZ
4 12 s 2 40.55 ŻURAWSKI Krystian GKS Olimpia Grudziądz # 96 U16 KP V
5 13 s 2 41.11 CIESZEWSKI Damian MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ V
6 19 s 2 42.98 STOŻYŃSKI Jakub UKS Gimpas Pasłęk 95 U16 WN -- #
1 15 s 3 41.72 SKIERKOWSKI Hubert MKS Pułtusk 95 U16 MZ V
2 17 s 3 42.00 KRZYŻANOWSKI Krzysztof MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ V #
3 18 s 3 42.66 CZUBKOWSKI Damian GUKS Asy Dywity 96 U16 WN -- #
1 5 s 4 38.68 ADAMSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III #
2 9 s 4 39.57 HADER Rafał SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP IV #
3 14 s 4 41.69 DAWID Bartosz Oskar KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN V B.D. BEZ
4 16 s 4 41.97 WOŹNIAK Daniel ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ V
1000 m M
1 1 s 1 2:46.54 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ IV WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof # Z/1267/11 2019 2
2 2 s 1 2:47.11 GOCEJNA Mateusz MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ IV
3 3 s 1 2:47.52 BŁASZCZAK Rafał MLKL Płock 95 U16 MZ IV
4 4 s 1 2:48.19 POLAKOWSKI Paweł OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ IV
5 5 s 1 2:48.71 CHMIELIŃSKI Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV #
6 9 s 1 2:51.96 NIECIECKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V #
7 s 1 2:58.30 JANKOWSKI Mikołaj UOLKA Ostrów Mazowiecka 96 U16 MZ V WARDASZKA Andrzej
8 15 s 1 3:06.56 KRYCZKA Michał WLKS Nowe Iganie # 96 U16 MZ --
9 16 s 1 3:09.39 KAŁUSKI Karol WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ --
1 6 s 2 2:50.27 WOŹNIAK Cezary MUKS Płock 95 U16 MZ V
2 7 s 2 2:50.85 MAGNOWSKI Maciej RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ V
3 8 s 2 2:51.34 KRZOSEK Damian RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ V
4 10 s 2 2:52.40 RYDZIŃSKI Patryk niest. Warszawa # 95 U16 MZ V B.D. BEZ
5 11 s 2 2:57.24 SĄPÓR Hubert ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ V
6 13 s 2 3:02.58 WODZYŃSKI Artur UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN --
7 14 s 2 3:03.80 OLSZEWSKI Radosław MLKS Czarni Olecko 97 U14 WN --
8 17 s 2 3:21.48 KOZŁOWSKI Bartosz MKS Truso Elbląg # 96 U16 WN --
110 m pł MŁ M
1 f 1 16.42 LEWANDOWSKI Maciej UKS Młodzik Warszawa # 95 U16 MZ -0.9 III #
2 f 1 17.03 RÓZGA Kamil UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ -0.9 IV #
3 f 1 18.14 KALINOWSKI Daniel MKS Pułtusk 95 U16 MZ -0.9 V
4 f 1 18.85 CZAJKA Patryk RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ -0.9 -- #
5 f 1 19.41 SŁOMCZYŃSKI Grzegorz RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ -0.9 -- #
6 f 1 19.53 JAGIELSKI Janusz MKS Pułtusk 95 U16 MZ -0.9 --
7 f 1 19.95 WOŁOWIK Mateusz RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ -0.9 -- #
8 f 1 21.59 KACZUBA Krzysztof UKS Kusy Warszawa 96 U16 MZ -0.9 -- GĄSIEWSKI Artur # Z/1538/12 2014 3
Wzwyż M
1 1 f 1 1.82 PIETRUSZYŃSKI Cezary GKS Olimpia Grudziądz # 96 U16 KP III #
2 2 f 1 1.79 CHOROSZEWSKI Jakub OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ IV #
3 3 f 1 1.75 PESTA Jakub KS Jeziorak Iława 95 U16 WN IV
4 4 f 1 1.75 STRZEGOWSKI Jakub MLKL Płock 95 U16 MZ IV
5 6 f 1 1.70 EKERT Tomasz UKS Orły Glinianka 95 U16 MZ V
5 5 f 1 1.70 WOCIAL Kacper WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ V
7 8 f 1 1.65 BUJNOWSKI Tomasz MKS Truso Elbląg 95 U16 WN V
8 9 f 1 1.65 MAZANEK Andrzej UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ V KĘDZIORA Robert # Z/3716/11 2014 2
8 10 f 1 1.65 PIEZAK Paweł WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ V
10 11 f 1 1.65 KALBARCZYK Bartłomiej WLKS Nowe Iganie # 96 U16 MZ V #
11 7 f 1 1.65 ŻURAWIŃSKI Michał MKS Pułtusk 95 U16 MZ V
12 12 f 1 1.60 ZAWADKA Daniel UKS Orły Glinianka 96 U16 MZ --
13 13 f 1 1.50 KOBRYŃ Rafał MKS Truso Elbląg 95 U16 WN --
W dal M
1 f 1 6.04 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa # 95 U16 MZ +0.5 IV B.D. BEZ
2 f 1 5.89 MAZANEK Andrzej UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ +0.2 V KĘDZIORA Robert # Z/3716/11 2014 2
3 f 1 5.82 NOWAK Paweł MUKS Płock 95 U16 MZ +0.4 V
4 f 1 5.77 GROCHOWSKI Łukasz WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ +0.7 V
5 f 1 5.60 SĘK Karol OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ +0.9 V #
6 f 1 5.60 DOBKOWSKI Wojciech OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ +0.3 V
7 f 1 5.54 PIKORA Emil MKS Pułtusk 96 U16 MZ +0.5 -- #
8 f 1 5.51 GRALEWSKI Maciej MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ +0.9 --
9 f 1 5.45 MICHALSKI Arkadiusz PKS Gwardia Szczytno 95 U16 WN +0.5 -- BUKOWIECKI Ireneusz 5
10 f 1 5.49 SZUBA Michał MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ +0.7 -- #
11 f 1 5.22 ZAWADZKI Patryk LKS Lubawa 96 U16 WN +0.1 --
12 f 1 5.15 FIGAT Tomasz MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ +0.4 -- #
13 f 1 4.84 JANCZEWSKI Przemysław MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ +0.1 -- #
14 f 1 4.43 PIÓRKOWSKI Adam ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ +0.3 --
15 f 1 4.28 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +0.5 --
16 f 1 4.20 BOJANOWSKI Radosław UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN +0.8 --
Dysk (1) M
1 f 1 48.18 PAWELCZYK Krystian MKS Pułtusk 95 U16 MZ II KRYSIAK Sławomir Z/1421/11 2019 1
2 f 1 46.73 DOBRZELAK Patryk LKS Olymp Błonie 95 U16 MZ II
3 f 1 46.02 KOWALEWSKI Przemysław MKS Pułtusk 95 U16 MZ II
4 f 1 39.75 CISKOWSKI Przemysław MKS Pułtusk 95 U16 MZ IV
5 f 1 38.52 SUSKI Adrian MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ IV
6 f 1 34.91 GLEGOŁA Ernest RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ V #
7 f 1 31.94 BORKOWSKI Robert MKS Pułtusk 95 U16 MZ V
8 f 1 31.16 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ V B.D. KRUKOWSKI Michał B.D. # , Z/0444/12 , 2019 M
9 f 1 29.24 POPIELARSKI Sebastian MKS Pułtusk 95 U16 MZ --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.7475349903107 sekund