Poznań 11.09.2010
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
100 m K
1 1 e 1 12.68 KUROWSKA Julia UKL Ósemka Police 95 U16 ZP +0.5 II
2 5 e 1 13.30 SYGNECKA Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP +0.5 IV #
3 19 e 1 14.19 NOWAK Klaudia UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP +0.5 V CZESZYK Piotr # BEZ
4 24 e 1 14.37 WAŁASZEWSKA Magdalena MKL Maraton Świnoujście 96 U16 ZP +0.5 V
1 2 e 2 13.02 PODLEWSKA Roksana KS Stal Ostrów Wlkp. 96 U16 WP +0.7 III
2 6 e 2 13.43 ROLIŃSKA Agata PLKS Gwda Piła 95 U16 WP +0.7 IV
3 9 e 2 13.50 STĘPIEŃ Dominika KMKL Sztorm Kołobrzeg 96 U16 ZP +0.7 IV
4 16 e 2 14.04 RYCZEK Martyna PLKS Gwda Piła 96 U16 WP +0.7 V
5 22 e 2 14.29 SZULC Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP +0.7 V #
6 35 e 2 15.27 PRZYBYLSKA Patrycja UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP +0.7 --
1 4 e 3 13.28 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL +0.5 IV PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
2 12 e 3 13.73 KONIECZNA Monika UKS Achilles Leszno 95 U16 WP +0.5 IV
3 31 e 3 14.95 KAŁUŻA Adrianna UKL Ósemka Police 96 U16 ZP +0.5 --
1 3 e 4 13.08 BŁOCH Anna MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP +0.7 III
2 13 e 4 13.81 ANDRZEJEWSKA Magdalena TS Olimpia Poznań 95 U16 WP +0.7 V BYTNIEWSKA Magdalena Z/1190/11 2011 BEZ
3 17 e 4 14.10 PAWEŁCZYK Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP +0.7 V
4 25 e 4 14.42 DUTKIEWICZ Klaudia MKS Juvenia Puszczykowo 96 U16 WP +0.7 V
5 28 e 4 14.68 DRZEWIECKA Jolanta UKS Przełaj Żerków 96 U16 WP +0.7 --
6 30 e 4 14.93 KILANOWSKA Marta LKLA Krokus Astromal Leszno 96 U16 WP +0.7 -- B.D. B.D.
1 8 e 5 13.49 KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U16 PM +1.2 IV HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019
2 15 e 5 14.00 GÓRALSKA Anna KL Wałcz 96 U16 ZP +1.2 V
3 18 e 5 14.13 PIETRZYŃSKA Martyna MKS Kusy Szczecin 96 U16 ZP +1.2 V
4 26 e 5 14.50 CHAMARCZUK Emilia MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP +1.2 V
5 32 e 5 15.06 SENDYK Dominika MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP +1.2 --
6 34 e 5 15.19 ANDRZEJEWSKA Justyna PLKS Gwda Piła 96 U16 WP +1.2 --
1 7 e 6 13.44 TUROWSKA Monika KL Wałcz 95 U16 ZP +0.2 IV
2 11 e 6 13.69 GRAD Aleksandra MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP +0.2 IV
3 20 e 6 14.24 CIESIELSKA Kamila UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP +0.2 V
4 21 e 6 14.28 WIELICZKO Sara MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP +0.2 V
5 33 e 6 15.11 WALENCZAK Emilia LKLA Krokus Astromal Leszno 96 U16 WP +0.2 -- B.D. BEZ
1 10 e 7 13.60 BZDZIEL Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP -0.7 IV
2 14 e 7 13.92 DOBROWOLSKA Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP -0.7 V POLAK Mirosław # Z/4534/11 2014 2
3 23 e 7 14.34 POCIEJ Aleksandra MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP -0.7 V
4 27 e 7 14.52 PATRYJAS Marta PLKS Gwda Piła 96 U16 WP -0.7 --
5 29 e 7 14.73 WYSOCKA Marzena MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP -0.7 -- #
6 36 e 7 15.50 PIKULIK Marcelina PLKS Gwda Piła 96 U16 WP -0.7 --
1 f 1 12.60 KUROWSKA Julia UKL Ósemka Police 95 U16 ZP +0.6 II
2 f 1 13.01 BŁOCH Anna MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP +0.6 III
3 f 1 13.01 PODLEWSKA Roksana KS Stal Ostrów Wlkp. 96 U16 WP +0.6 III
4 f 1 13.22 TUROWSKA Monika KL Wałcz 95 U16 ZP +0.6 IV
5 f 1 13.26 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL +0.6 IV PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
6 f 1 13.32 SYGNECKA Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP +0.6 IV #
7 f 1 13.34 ROLIŃSKA Agata PLKS Gwda Piła 95 U16 WP +0.6 IV
8 f 1 13.44 KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U16 PM +0.6 IV HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019
300 m K
1 17 s 1 48.53 KAWKA Aleksandra MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
2 18 s 1 48.85 NOWAK Marta MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP --
3 19 s 1 48.87 WIŚNIEWSKA Agata UKS 12 Kalisz 95 U16 WP --
4 25 s 1 51.10 PIECHOCKA Angelika UKS Sprint Przeźmierowo 96 U16 WP --
1 10 s 2 45.48 KOWALCZYK Sandra MKS Kusy Szczecin 96 U16 ZP IV #
2 13 s 2 46.85 LEWANDOWSKA Kamila KL Bałtyk Koszalin 96 U16 ZP V
3 20 s 2 49.01 SZWARC Karolina MKS Kusy Szczecin 96 U16 ZP --
4 21 s 2 49.24 BOROWSKA Jowita MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
5 22 s 2 49.28 KONIECZNA Adrianna UKS Sportowiec Borowo 96 U16 WP --
6 23 s 2 49.61 HOFFMANN Katarzyna KS Gwardia Piła 95 U16 WP --
7 24 s 2 49.68 HOFFMANN Barbara KS Gwardia Piła 95 U16 WP --
1 4 s 3 43.51 ŚWIETLIK Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP III
2 7 s 3 44.60 STĘPIEŃ Dominika KMKL Sztorm Kołobrzeg 96 U16 ZP III
3 9 s 3 44.94 PRZEPŁATA Weronika MKS Kusy Szczecin 96 U16 ZP III
4 14 s 3 47.21 KIESTRZYŃSKA Katarzyna MKL Gniezno 95 U16 WP V B.D.
5 15 s 3 48.00 KWIATKOWSKA Dominika KL Wałcz 95 U16 ZP V
6 16 s 3 48.36 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP V BIEDERMANN Roman B.D. Z/0938/12 2019 2
1 1 s 4 41.28 PODLASZCZAK Weronika MKL Szczecin # 95 U16 ZP II
2 2 s 4 42.11 ORGANIŚCIAK Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 96 U16 WP II B.D. B.D. 3
3 3 s 4 43.12 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL III MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1477/11 2019 1
4 5 s 4 43.93 ROLIŃSKA Agata PLKS Gwda Piła 95 U16 WP III
5 6 s 4 44.28 ROMEJ Aleksandra ŁKB Trucht Łobez # 96 U16 ZP III ROMEJ Elżbieta # Z/0776/12 2014 BEZ
6 8 s 4 44.62 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. # Z/0939/12 2019 M
7 11 s 4 45.81 KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U16 PM IV HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019
8 12 s 4 45.87 BUCHAJCZYK Anna KS Gwardia Piła 95 U16 WP IV B.D. BEZ
600 m K
1 7 s 1 1:47.09 ANDRZEJEWSKA Weronika UKS Jedynka Gostyń 95 U16 WP V SADOWSKI Waldemar Z/0759/11 2014 BEZ
2 8 s 1 1:47.99 GLUMA Agata UKS Achilles Leszno 96 U16 WP V
3 10 s 1 1:48.62 ŁUKASZYK Joanna MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP V
4 12 s 1 1:50.31 SUŁEK Dominika UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP --
5 14 s 1 1:54.01 MARYNOWSKA Sylwia MKL Szczecin # 95 U16 ZP -- #
6 15 s 1 1:57.47 BIRK Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP --
7 16 s 1 1:58.27 PUTO Anna-Maria UKS Sportowiec Borowo 96 U16 WP --
8 17 s 1 2:00.11 SIEWOSIENKIEWICZ Marta PLKS Gwda Piła # 96 U16 WP --
9 18 s 1 2:03.28 JANOWICZ Sandra MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP --
10 19 s 1 2:05.68 ROCHOWIAK Ewa UKS Sportowiec Borowo 96 U16 WP --
1 1 s 2 1:40.63 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła # 96 U16 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2019 1
2 2 s 2 1:41.55 GĄSKA Karolina UKS Barnim Goleniów 95 U16 ZP III #
3 3 s 2 1:43.24 MIKOŁAJCZAK Monika SL Olimpia Poznań # 96 U16 WP IV B.D.
4 4 s 2 1:44.03 RZEPKA Joanna LUKS Orkan Września 95 U16 WP IV
5 5 s 2 1:44.34 JASIŃSKA Magdalena LKS Olimpic Szczecin # 95 U16 ZP IV
6 6 s 2 1:46.64 BEDNAREK Anna UKS 12 Kalisz 95 U16 WP V #
7 9 s 2 1:48.60 LIWAK Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań # 96 U16 WP V
8 11 s 2 1:49.74 BUCZEK Karina MLKS Sparta Złotów 96 U16 WP V KOWALSKI Dariusz BEZ
9 13 s 2 1:53.14 MODRZEJEWSKA Anastazja KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U16 WP --
1000 m K
1 5 s 1 3:12.12 MASTERNAK Weronika MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP III
2 9 s 1 3:15.40 NOWAK Maria LUKS Orkan Września 96 U16 WP IV
3 10 s 1 3:16.93 SZCZEPANIAK Agata KS Gwardia Piła 95 U16 WP IV
4 13 s 1 3:22.46 BURMISTRZAK Sara UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0528/11 2014 3
5 18 s 1 3:28.36 FOTEREK Anna LKS OSiR Pleszew 96 U16 WP V
6 19 s 1 3:31.36 MAŁECKA Izabela MUKS Kadet Rawicz 95 U16 WP V
7 20 s 1 3:31.83 MARCZAK Sylwia UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP V
8 21 s 1 4:08.69 ŚRODA Weronika MKS Juvenia Puszczykowo 95 U16 WP --
1 1 s 2 3:05.71 KROSCHEL Karena LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP III
2 2 s 2 3:05.89 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0355/12 2019 1
3 3 s 2 3:06.55 STARZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard # 95 U16 ZP III
4 4 s 2 3:06.97 MAJDECKA Andżelika LUKS Orkan Września 95 U16 WP III #
5 6 s 2 3:13.07 PŁOSAJ Nikol UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP IV
6 7 s 2 3:13.66 LASKOWSKA Agnieszka UKS Barnim Goleniów 96 U16 ZP IV #
7 8 s 2 3:14.63 ĆWIRTA Małgorzata LKS Pomorze Stargard # 95 U16 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/4148/11 2013 3
8 11 s 2 3:17.26 ZIACH Karolina MLKS Sparta Złotów 95 U16 WP IV KOWALSKI Dariusz Z/0875/11 2014 BEZ
9 12 s 2 3:17.52 PERŁOWSKA Agata UKS Jedynka Szczecinek 95 U16 ZP IV TOBOŁA Roman Z/0787/11 2011 BEZ
10 14 s 2 3:22.92 BUDNER Anna KS Energetyk Poznań 96 U16 WP V #
11 15 s 2 3:23.80 UCIECHOWSKA Joanna LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP V
12 16 s 2 3:24.04 NOWICKA Katarzyna UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0539/11 2013 BEZ
13 17 s 2 3:26.47 JÓZEFÓW Klaudia STS Pomerania Szczecinek # 96 U16 ZP V #
100 m pł MŁ K
1 4 e 1 17.15 BOROWSKA Aleksandra UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP +0.6 IV
2 5 e 1 17.16 DĄBROWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP +0.6 IV #
3 9 e 1 17.77 PLEWA Paulina PLKS Gwda Piła 96 U16 WP +0.6 V
4 11 e 1 17.92 SWARCEWICZ Kinga GULKS Barwice 96 U16 ZP +0.6 V KIELING Mariusz # Z/1421/12 2012 BEZ
5 14 e 1 19.10 WYKA Weronika MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP +0.6 --
6 16 e 1 19.47 LECKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP +0.6 --
7 17 e 1 19.50 PYCEL Gabriela MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP +0.6 --
1 1 e 2 16.58 POLOCH Martyna UKS Achilles Leszno 95 U16 WP -1.2 III
2 3 e 2 17.09 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP -1.2 IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0529/11 2015 3
3 8 e 2 17.67 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP -1.2 V BIEDERMANN Roman B.D. # Z/3611/11 2019 2
4 13 e 2 18.37 STASIŁOWICZ Anna WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP -1.2 V
5 15 e 2 19.19 FRĄCKOWIAK Katarzyna KL Wałcz 96 U16 ZP -1.2 --
6 18 e 2 19.58 DUDA Aleksandra STS Pomerania Szczecinek 96 U16 ZP -1.2 --
1 2 e 3 16.64 POLOCH Ewa UKS Achilles Leszno 95 U16 WP -0.5 III
2 6 e 3 17.17 MAŁY Karolina KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U16 WP -0.5 IV
3 7 e 3 17.65 KAPAŁKA Agnieszka LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP -0.5 V
4 10 e 3 17.85 ŁUKASZCZYK Patrycja MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP -0.5 V
5 12 e 3 17.96 DRĘTKIEWICZ Renata STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP -0.5 V #
6 20 e 3 19.69 GRAŚ Marta KS Gwardia Piła 95 U16 WP -0.5 --
6 19 e 3 19.69 FLOREK Alicja MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP -0.5 --
1 f 1 16.22 POLOCH Martyna UKS Achilles Leszno 95 U16 WP -0.1 III
2 f 1 16.28 POLOCH Ewa UKS Achilles Leszno 95 U16 WP -0.1 III
3 f 1 16.72 BOROWSKA Aleksandra UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP -0.1 III
4 f 1 16.86 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP -0.1 IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0529/11 2015 3
5 f 1 17.00 MAŁY Karolina KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U16 WP -0.1 IV
6 f 1 17.16 DĄBROWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP -0.1 IV #
7 f 1 17.75 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP -0.1 V BIEDERMANN Roman B.D. # Z/3611/11 2019 2
8 f 1 17.83 KAPAŁKA Agnieszka LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP -0.1 V
300 m pł K
1 2 s 1 48.22 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL III PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
2 12 s 1 54.10 MATELSKA Monika LKS OSiR Pleszew 96 U16 WP V
3 13 s 1 55.47 ŚMIAŁEK Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
4 14 s 1 55.66 KULSKA Aneta TS Olimpia Poznań 95 U16 WP -- BYTNIEWSKA Magdalena Z/1648/11 2011 5
1 8 s 2 50.05 PLEWA Paulina PLKS Gwda Piła 96 U16 WP IV
2 9 s 2 50.91 PACH Barbara TS Olimpia Poznań 95 U16 WP IV BYTNIEWSKA Magdalena Z/0638/11 2011 4
3 11 s 2 52.83 LECKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP V
4 15 s 2 56.76 PYCEL Gabriela MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP --
1 1 s 3 47.65 ŚLĘZAK Natalia MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP III
2 3 s 3 48.56 POLOCH Ewa UKS Achilles Leszno 95 U16 WP III
3 4 s 3 48.60 POLOCH Martyna UKS Achilles Leszno 95 U16 WP III
4 5 s 3 48.90 DRĘTKIEWICZ Renata STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP III #
5 6 s 3 49.72 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0529/11 2015 3
6 7 s 3 49.86 BOROWSKA Alicja UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP IV
7 10 s 3 52.40 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP V REJEWSKI Robert B.D. # Z/1671/12 2019
4x100 m K
1 s 1 51.34 ANDRZEJEWSKA Magdalena
PACH Barbara
SZÓSTAK Adrianna
MIKOŁAJCZAK Monika
TS Olimpia Poznań 95
95
96
96
U16 WLP -- BYTNIEWSKA Magdalena
BYTNIEWSKA Magdalena
JAGACIAK Jarosław
B.D.
Z/1190/11
Z/0638/11
Z/1019/12
2011
2011
2019
BEZ
4
M

2 s 1 52.04 PAWEŁCZYK Aleksandra
JANOWICZ Adrianna
OKONOWSKA Kamila
BŁOCH Anna
MKS Baszta Szamotuły 96
95
95
95
U16 WLP --
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.

Z/1477/11
2019
1
3 s 1 53.34 BOROWSKA Aleksandra
BOROWSKA Alicja
BOCIAN Dominika
KONIECZKA Karolina
UKS Przełaj Żerków 95
95
95
96
U16 WLP --


4 s 1 53.38 ORŁOWSKA Karolina
ŚWIETLIK Karolina
KROSCHEL Karena
BZDZIEL Patrycja
LKS Orkan Wlkp. Poznań 96
96
96
96
U16 WLP -- KACZOR Mieczysław B.D.


Z/1067/12
2014
BEZ
5 s 1 53.95 RZEPKA Joanna
MAJDECKA Andżelika
NOWAK Maria
MATUSZAK Martyna
LUKS Orkan Września 95
95
96
95
U16 WLP --


6 s 1 53.98 PIETRZYŃSKA Martyna
PRZEPŁATA Weronika
POCIEJ Aleksandra
KOWALCZYK Sandra
MKS Kusy Szczecin 96
96
95
96
U16 ZPO --


1 s 2 54.37 TYLKOWSKA Daria
BUCHAJCZYK Anna
SZPOTT Sandra
SERWUS Agnieszka
KS Gwardia Piła 96
95
96
96
U16 WLP --
B.D.
KRZEWIŃSKI Ignacy
Z/0009/12
2019
BEZ
1
2 s 2 54.92 GIERASIMCZYK Roksana
GRAD Aleksandra
KAWKA Aleksandra
SENDYK Dominika
MKS Hermes Gryfino 95
95
96
96
U16 ZPO --


3 s 2 55.31 KĘDZIERSKA Karolina
WALIGÓRA Paulina
KOPYTO Katarzyna
DZIUBAK Jagoda
LKLA Krokus Astromal Leszno 95
96
95
96
U16 WLP --
PTAK Krzysztof
PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
B.D.
Z/1742/12
2017
2

BEZ
4 s 2 56.66 PRZYBYLSKA Patrycja
KASICA Monika
SUŁEK Dominika
CIESIELSKA Kamila
UKS Wieża Postomino 95
96
95
95
U16 ZPO --
HAS Rafał B.D.

Z/1665/12
2019

5 s 2 57.01 STACHOWIAK Klaudia
DOBROWOLSKA Izabela
NITSCHKE Katarzyna
ŚMIAŁEK Izabela
WMLKS Nadodrze Powodowo 95
95
96
95
U16 WLP --
POLAK Mirosław

Z/4534/11
2014
2
6 s 2 58.01 BIŃCZYK Marta
BEDNAREK Anna
PRUSS Katarzyna
WIŚNIEWSKA Agata
UKS 12 Kalisz 95
95
96
95
U16 WLP -- WIŚNIEWSKI Paweł


Z/2366/11
2017
BEZ
Wzwyż K
1 2 f 1 1.60 KISZEWSKA Kornelia MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP III
2 1 f 1 1.60 WAWRZYNIAK Monika OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP III B.D. # 1
3 4 f 1 1.55 STASIŁOWICZ Anna WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP III
4 3 f 1 1.55 SŁAWIŃSKA Sonia OSOT Szczecin # 95 U16 ZP III #
5 5 f 1 1.50 SWARCEWICZ Kinga GULKS Barwice 96 U16 ZP IV KIELING Mariusz # Z/1421/12 2012 BEZ
6 6 f 1 1.50 BARTOS Jagoda MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP IV
7 7 f 1 1.45 MURAWSKA Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP IV
8 8 f 1 1.45 LELIS Natalia KS Gwardia Piła 95 U16 WP IV B.D. 3
9 9 f 1 1.40 PURGAŁ Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP V
10 10 f 1 1.40 JACOSZEK Karolina UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP V
11 14 f 1 1.35 BRZOZOWSKA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP --
11 13 f 1 1.35 NAPIERALSKA Karolina WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP --
11 11 f 1 1.35 SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 96 U16 WP --
11 12 f 1 1.35 CHOJNACKA Dominika LUKS Orkan Września 95 U16 WP --
15 15 f 1 1.35 ZIEMBA Dominika KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP --
16 17 f 1 1.30 PAJĄK Paula MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
16 16 f 1 1.30 CIERŻNIAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
Tyczka K
1 1 f 1 2.50 WYBIERALSKA Małgorzata SL Olimpia Poznań # 96 U16 WP IV
2 2 f 1 2.50 JĘDRZEJEWSKA Maria OSOT Szczecin # 96 U16 ZP IV #
3 3 f 1 1.60 TUROWSKA Monika KL Wałcz 95 U16 ZP --
W dal K
1 1 f 1 5.40 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP -0.2 II JAGACIAK Jarosław # Z/1019/12 2019 M
2 2 f 1 5.21 PODLEWSKA Roksana KS Stal Ostrów Wlkp. 96 U16 WP -0.4 III
3 3 f 1 5.03 BRZOZOWSKA Agnieszka MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP +0.2 IV
4 4 f 1 4.88 WIELICZKO Sara MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP +0.1 IV
5 5 f 1 4.81 OKONOWSKA Kamila MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP +1.1 IV #
6 6 f 1 4.81 ŚLĘZAK Natalia MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP -0.3 IV
7 7 f 1 4.77 JÓŹWIAK Beata PLKS Gwda Piła 95 U16 WP -0.3 V
8 8 f 1 4.76 MATUSZAK Martyna LUKS Orkan Września 95 U16 WP +0.4 V
9 9 f 1 4.65 MURAWSKA Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP +0.1 V
10 10 f 1 4.64 BOCIAN Dominika UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP -0.8 V
11 11 f 1 4.54 WALIGÓRA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 96 U16 WP -0.3 V PTAK Krzysztof # Z/1742/12 2017 2
12 12 f 1 4.44 ORŁOWSKA Karolina UKS Orkan Środa Wlkp. # 96 U16 WP -0.4 -- KACZOR Mieczysław B.D. # Z/1067/12 2014 BEZ
13 20 f 1 4.11 KISZEWSKA Kornelia MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP +0.4 --
13 13 f 1 4.37 GRAŚ Marta KS Gwardia Piła 95 U16 WP +0.2 --
14 14 f 1 4.34 DUDA Aleksandra STS Pomerania Szczecinek 96 U16 ZP +0.1 --
15 15 f 1 4.26 BZDZIEL Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP -0.7 --
16 16 f 1 4.23 NITSCHKE Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP -0.3 --
17 17 f 1 4.22 KARPIK Sara MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP -0.1 --
18 18 f 1 4.12 WYSOCKA Marzena MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP -0.1 -- #
20 19 f 1 4.11 CIERŻNIAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP +0.1 --
21 21 f 1 4.00 POPIŃSKA Paulina MKS-MOS Śrem # 97 U14 WP +0.5 --
Kula (3) K
1 1 f 1 10.81 LEWERA Anna LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP IV
2 2 f 1 10.78 CHLEBOWSKA Dominika WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP IV
3 3 f 1 10.60 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 96 U16 SK IV FURMANEK Grzegorz # Z/1130/12 2019 LDK!
4 4 f 1 10.16 KOCZOROWSKA Diana LUKS Orkan Września 95 U16 WP IV
5 5 f 1 10.12 DOLIŃSKA Marta MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP IV
6 6 f 1 9.90 JELIŃSKA Oliwia KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP IV
7 7 f 1 9.67 SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 96 U16 WP V
8 8 f 1 9.40 RYBKA Magdalena MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP V
9 9 f 1 9.19 JARCZEWSKA Martyna MUKS Szok Bojanowo 96 U16 WP V
10 10 f 1 8.96 KROLL Paulina PLKS Gwda Piła 95 U16 WP V
11 11 f 1 8.84 ZWIERZYŃSKA Paulina UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP V CZARNECKI Mateusz # Z/0432/12 2014 3
12 12 f 1 8.47 GRĄDALSKA Zuzanna UKS Sprint Przeźmierowo 95 U16 WP --
13 13 f 1 8.27 GRZECHOWIAK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP --
14 14 f 1 8.27 ROBAK Natalia UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -- #
15 16 f 1 8.25 BABIAK Karolina LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP --
16 15 f 1 8.25 KUŁAGA Paula PLKS Gwda Piła 96 U16 WP --
17 17 f 1 8.24 BĄCZKOWSKA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP --
18 18 f 1 8.24 OSTROWSKA Alicja MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP -- #
19 19 f 1 8.12 PATELSKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP --
20 20 f 1 7.49 GRALEWSKA Dominika LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP --
21 21 f 1 7.29 ŚLIGA Wioletta PLKS Gwda Piła 96 U16 WP -- #
22 22 f 1 7.11 MUCHA Izabela MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP --
23 23 f 1 7.10 BUDA Anita WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP --
24 24 f 1 6.66 RAPICKA Anna WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP --
25 25 f 1 6.10 KRYM Karolina UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP -- B.D. Z/0430/12 2013 4
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 32.50 KACZMAREK Anna MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP IV
2 2 f 1 31.27 HEIGENBARTH Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP IV
3 3 f 1 28.68 KOŻANOWSKA Magda KS Żak Wałcz 95 U16 ZP IV MAKAROŃSKI Grzegorz Z/4699/11 2018 1
4 4 f 1 27.33 DOLIŃSKA Marta MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP V
5 5 f 1 27.33 CICHA Sonia UKS Olimp Duszniki 96 U16 WP V PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1003/12 2017 3
6 6 f 1 27.18 CHLEBOWSKA Dominika WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP V
7 7 f 1 26.20 JĘDRASIAK Sylwia LKS OSiR Pleszew 96 U16 WP V
8 8 f 1 23.63 JARCZEWSKA Martyna MUKS Szok Bojanowo 96 U16 WP --
9 9 f 1 23.40 STEPCZYŃSKA Angelika MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP --
10 10 f 1 23.36 JELIŃSKA Oliwia KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP --
11 11 f 1 22.83 ROBAK Natalia UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -- #
12 12 f 1 22.82 PODGÓRSKA Cecylia UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -- #
13 13 f 1 21.11 IDCZAK Sara MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP --
14 14 f 1 20.82 MUCHA Izabela MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP --
15 15 f 1 19.50 ORCHOLSKA Oliwia UKS Sprint Przeźmierowo 95 U16 WP --
16 16 f 1 17.80 KOCZOROWSKA Diana LUKS Orkan Września 95 U16 WP --
Młot (3) K
1 1 f 1 42.85 KORDYKIEWICZ Marta LLKS Pomorze Stargard 96 U16 ZP III B.D. RÓŻYCZKA Marek B.D. , Z/1106/12 , 2019
2 2 f 1 35.57 IDCZAK Sara MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP IV
3 3 f 1 35.34 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 96 U16 SK IV FURMANEK Grzegorz # Z/1130/12 2019 LDK!
4 4 f 1 32.32 OSTROWSKA Alicja MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP V #
5 5 f 1 31.03 GWIAZDOWSKA Anna UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP V CZARNECKI Mateusz # Z/0429/12 2014 3
6 6 f 1 30.25 KOŻANOWSKA Magda KS Żak Wałcz 95 U16 ZP V MAKAROŃSKI Grzegorz Z/4699/11 2018 1
7 7 f 1 28.08 WALKOWIAK Monika UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek 5
8 8 f 1 27.44 KRYM Karolina UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP V B.D. Z/0430/12 2013 4
9 9 f 1 23.93 GRZECHOWIAK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP --
10 10 f 1 16.92 BABIAK Karolina LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP --
11 11 f 1 15.30 GRALEWSKA Dominika LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP --
Młot (4) K
1 1 f 1 58.76 WEISS Marta MUKS Kadet Rawicz # 90 U23 WP I #
Oszczep (600) K
1 1 f 1 32.12 PISKORSKA Milena UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP IV SKWIERZYŃSKI jacek Z/0540/11 2014 BEZ
2 2 f 1 31.14 BARWIN Kamila MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP IV
3 3 f 1 30.90 CICHA Sonia UKS Olimp Duszniki 96 U16 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1003/12 2017 3
4 4 f 1 28.93 PASZKO Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 95 U16 ZP V
5 5 f 1 28.68 LEWERA Anna LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP V
6 6 f 1 26.74 KUBERSKA Paulina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP V
7 7 f 1 26.38 WALIGÓRA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 96 U16 WP -- PTAK Krzysztof # Z/1742/12 2017 2
8 8 f 1 25.50 KRYSZTOFIAK Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP --
9 9 f 1 23.76 ŁUKASZCZYK Patrycja MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP --
10 10 f 1 23.58 CIESIELSKA Kamila UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP --
11 11 f 1 23.33 PRZYBYLSKA Patrycja UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP --
12 12 f 1 22.75 WITUSZYŃSKA Marta LUKS Wieża Postomino # 96 U16 ZP --
13 13 f 1 22.34 STACHOWIAK Klaudia WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
14 14 f 1 21.50 GIERASIMCZYK Roksana MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP --
15 15 f 1 20.98 PATELSKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP --
16 16 f 1 20.95 KACZOROWSKA Iga KMKL Sztorm Kołobrzeg 96 U16 ZP --
17 17 f 1 20.00 MIKOŁAJEWICZ Sandra WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
Chód 3 km K
1 1 s 1 15:52.56 MROTEK Katarzyna KS Gwardia Piła 95 U16 WP II
2 2 s 1 16:08.08 KANCLERZ Paulina KS Gwardia Piła 93 U18 WP --
3 3 s 1 16:25.06 PRUSS Katarzyna UKS 12 Kalisz 96 U16 WP III
4 4 s 1 17:03.80 ZIELIŃSKA Krystyna UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP III
5 5 s 1 17:37.34 BIŃCZYK Marta UKS 12 Kalisz 95 U16 WP IV WIŚNIEWSKI Paweł Z/2366/11 2017 BEZ
6 6 s 1 18:06.98 LEHMANN Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP IV ZAWORSKI Marek # Z/0355/11 2013 2
7 7 s 1 18:48.61 LIBIGOCKA Klaudia STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP IV #
8 8 s 1 19:00.14 ZALIWKOWSKA Natalia PLKS Gwda Piła 96 U16 WP V
9 9 s 1 19:14.24 BORUCKA Klaudia PLKS Gwda Piła 96 U16 WP V
10 10 s 1 20:03.49 SZUSZKIEWICZ Kamila MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP V
11 11 s 1 20:40.32 BINCZEWSKA Magdalena KS Energetyk Poznań 96 U16 WP --
12 12 s 1 22:04.32 WINIARSKA Sylwia LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP --
100 m M
1 2 e 1 11.67 GRELA Adam MKL Szczecin # 95 U16 ZP -0.1 III B.D. B.D. B.D. # 3
2 4 e 1 11.93 KRZEMIŃSKI Konrad SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP -0.1 IV MOTYL Edward B.D. # Z/0642/11 2016 BEZ
3 9 e 1 12.23 MĄCZKA Mariusz MKL Szczecin # 95 U16 ZP -0.1 V #
4 15 e 1 12.38 GÓRSKI Dawid KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U16 WP -0.1 V
5 16 e 1 12.44 WIELIŃSKI Błażej UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP -0.1 V
6 18 e 1 12.47 WALKOWIAK Filip niest. Poznań # 95 U16 WP -0.1 V CIEŚLICKA Elżbieta 4
7 20 e 1 12.52 MAJ Grzegorz MKS Junior Złocieniec 97 U14 ZP -0.1 V #
8 24 e 1 12.66 WOJCIESZAK Przemysław UKS 12 Kalisz 95 U16 WP -0.1 V KURZAJCZYK Robert B.D. Z/2375/11 2014 3
1 3 e 2 11.70 JANISZAK Kamil MKS Junior Złocieniec 95 U16 ZP -0.1 III
2 8 e 2 12.04 NOWAK Dominik LKS Orkan Wlkp. Poznań # 96 U16 WP -0.1 IV #
3 11 e 2 12.28 SZYMKOWIAK Remigiusz UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP -0.1 V SKWIERZYŃSKI Jacek BEZ
4 21 e 2 12.55 GRYSKA Mateusz UKS Sprint Przeźmierowo 95 U16 WP -0.1 V
5 23 e 2 12.66 LIPIŃSKI Paweł UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP -0.1 V
6 27 e 2 13.25 WŁODARZ Paweł MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP -0.1 --
1 5 e 3 11.97 GŁOWACKI Dawid KS Gwardia Piła 96 U16 WP -0.7 IV
2 7 e 3 12.04 WIĘCEK Wojciech UKL Ósemka Police 95 U16 ZP -0.7 IV
3 10 e 3 12.26 WARDAK Mateusz LUKS Wieża Postomino # 95 U16 ZP -0.7 V #
4 14 e 3 12.35 CHANC Alan MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP -0.7 V
5 19 e 3 12.48 LIPIECKI Tomasz KS Obieżyświat Nowe Miasto # 95 U16 WP -0.7 V CZESZYK Piotr Z/1591/12 2012 BEZ
1 1 e 4 11.66 GROBELNY Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 95 U16 WP +0.2 III #
2 6 e 4 12.02 DOLACIŃSKI Grzegorz UKS Achilles Leszno 95 U16 WP +0.2 IV
3 12 e 4 12.29 CIEMIĘGA Grzegorz KS Gwardia Piła 95 U16 WP +0.2 V
4 13 e 4 12.32 PAWŁOWSKI Mikołaj MKS Jarocin 95 U16 WP +0.2 V PAWŁOWSKI Wojciech BEZ
5 17 e 4 12.45 RYŚ Daniel LKS Olimpic Szczecin 96 U16 ZP +0.2 V
6 22 e 4 12.63 SREBRO Mateusz MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP +0.2 V
7 25 e 4 13.01 TRZEPACZ Dawid MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP +0.2 --
8 26 e 4 13.05 SŁABY Paweł LUKS Orkan Września 95 U16 WP +0.2 --
1 f 1 11.47 GROBELNY Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 95 U16 WP +0.1 III #
2 f 1 11.56 JANISZAK Kamil MKS Junior Złocieniec 95 U16 ZP +0.1 III
3 f 1 11.58 GRELA Adam MKL Szczecin # 95 U16 ZP +0.1 III B.D. B.D. B.D. # 3
4 f 1 11.93 KRZEMIŃSKI Konrad SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP +0.1 IV MOTYL Edward B.D. # Z/0642/11 2016 BEZ
5 f 1 11.97 DOLACIŃSKI Grzegorz UKS Achilles Leszno 95 U16 WP +0.1 IV
6 f 1 11.98 GŁOWACKI Dawid KS Gwardia Piła 96 U16 WP +0.1 IV
7 f 1 12.06 WIĘCEK Wojciech UKL Ósemka Police 95 U16 ZP +0.1 IV
8 f 1 12.07 NOWAK Dominik LKS Orkan Wlkp. Poznań # 96 U16 WP +0.1 IV #
300 m M
1 13 s 1 39.55 LIPIŃSKI Paweł UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP IV
2 16 s 1 40.55 GRYSKA Mateusz UKS Sprint Przeźmierowo 95 U16 WP V
3 17 s 1 40.64 KARAŚ Emil MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP V
4 21 s 1 41.64 SZKUDLARZ Mateusz PLKS Gwda Piła 95 U16 WP V
5 25 s 1 44.34 SADOK Tomasz PLKS Gwda Piła 95 U16 WP --
1 18 s 2 40.84 MAJ Grzegorz MKS Junior Złocieniec 97 U14 ZP V #
2 20 s 2 41.39 BRZEZIŃSKI Adam MKL Szczecin # 95 U16 ZP V #
3 22 s 2 41.94 WIECZOREK Szymon MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP V
4 23 s 2 42.46 KORYZNA Michał MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP V
5 24 s 2 43.65 POLAK Dawid KS Żak Wałcz 95 U16 ZP --
6 26 s 2 47.98 PIKIES Radosław UKS Sportowiec Borowo 96 U16 WP --
1 2 s 3 37.70 WOLNIEWICZ Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP III #
2 7 s 3 38.35 KRZEMIŃSKI Konrad SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP III MOTYL Edward B.D. # Z/0642/11 2016 BEZ
3 9 s 3 38.56 CISZEWSKI Paweł WMLKS Pomorze Stargard # 95 U16 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/4847/11 2019 2
4 11 s 3 39.37 CHANC Alan MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP IV
5 12 s 3 39.38 WALKOWIAK Filip niest. Poznań # 95 U16 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta 4
6 14 s 3 40.19 PASZKIEWICZ Adam KS Energetyk Poznań 95 U16 WP IV
7 15 s 3 40.33 WOJCIESZAK Przemysław UKS 12 Kalisz 95 U16 WP IV KURZAJCZYK Robert B.D. Z/2375/11 2014 3
1 1 s 4 37.46 JANISZAK Kamil MKS Junior Złocieniec 95 U16 ZP II
2 3 s 4 37.77 GROBELNY Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 95 U16 WP III #
3 4 s 4 38.18 SIEJAK Marcin UKS AS Czempiń 95 U16 WP III DUTKIEWICZ Janusz # Z/4559/11 2012 4
4 6 s 4 38.32 JEZIERSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP III
4 5 s 4 38.32 GULCZYŃSKI Bartosz LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP III BINDASZEWSKA Hanna B.D. Z/4582/11 2014 3
6 8 s 4 38.39 CIEMIĘGA Grzegorz KS Gwardia Piła 95 U16 WP III
7 10 s 4 39.12 MAJUSIAK Adam UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP IV
8 19 s 4 41.15 JÓSKOWIAK Jarosław MKS Juvenia Puszczykowo # 96 U16 WP V PAWŁOWSKI Wojciech 3
600 m M
1 8 s 1 1:32.32 MASTERNAK Krystian MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP IV
2 9 s 1 1:33.56 FLORCZAK Aleksander MKL Szczecin # 95 U16 ZP IV #
3 10 s 1 1:35.28 KURKUL Przemysław UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP V
4 11 s 1 1:35.90 RADZIMSKI Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0571/11 2011 BEZ
5 12 s 1 1:36.07 JASIŃSKI Przemysław UKL Ósemka Police 96 U16 ZP V
6 13 s 1 1:36.11 STAWNY Rafał LUKS Orkan Września 96 U16 WP V
7 14 s 1 1:37.28 KLEPADŁO Kamil MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP V
8 15 s 1 1:39.14 NOWAK Patryk MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP V
1 1 s 2 1:25.14 LIPIŃSKI Bartosz SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP II B.D. 3
2 2 s 2 1:26.87 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ II BAŁDYKA Jakub B.D. # Z/0457/12 2019 3
3 3 s 2 1:27.84 KORPIK Dominik SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP II DZIAMSKI Witold B.D. Z/1834/11 2019
4 4 s 2 1:28.26 SOBCZYK Patryk MKL Gniezno 95 U16 WP III PINIARSKI Paweł BEZ
5 5 s 2 1:28.34 KACZMAREK Damian UKS Achilles Leszno 95 U16 WP III
6 6 s 2 1:29.31 GRODZKI Dawid UKS Achilles Leszno 96 U16 WP III
7 7 s 2 1:31.48 TARENT Patryk KS Gwardia Piła 96 U16 WP III
1000 m M
1 1 s 1 2:47.21 LINKA Kamil KS Gwardia Piła 95 U16 WP IV RAJEWICZ Czesław Z/2062/11 2018 2
2 2 s 1 2:48.79 HANKIEWICZ Kamil MUKS Kadet Rawicz 95 U16 WP IV
3 3 s 1 2:49.43 KORBUSZEWSKI Arkadiusz UKS Achilles Leszno 95 U16 WP IV #
4 4 s 1 2:49.49 PRUCHNIEWSKI Paweł KL Bałtyk Koszalin 96 U16 ZP IV #
5 5 s 1 2:50.65 BZOWY Patryk UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP V
6 6 s 1 2:51.49 TOMIAK Mirosław WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0822/12 2014 BEZ
7 7 s 1 2:51.95 PALACZ Jakub PLKS Gwda Piła 96 U16 WP V
8 8 s 1 2:52.31 BRZOZOWSKI Michał MKL Maraton Świnoujście 95 U16 ZP V
9 9 s 1 2:52.98 ŁACHAŃSKI Łukasz LKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP V KRZYSIEK Zbigniew Z/4696/11 2012 BEZ
10 10 s 1 2:52.99 STOJEK Kamil MKL Szczecin # 96 U16 ZP V B.D. NOWICKI Bartosz # , Z/0791/12 , 2019
11 11 s 1 2:56.90 OLEJNIK Łukasz MKL Szczecin # 96 U16 ZP V #
12 12 s 1 2:57.67 FABISIAK Mateusz OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP V OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/0816/12 2019 3
13 13 s 1 2:58.58 NOWOTNY Bartosz SL Olimpia Poznań # 96 U16 WP V
14 14 s 1 2:58.59 ŁYSIAK Jakub MKS Gniezno # 96 U16 WP V PINIARSKI Paweł Z/0937/12 2012 4
15 15 s 1 3:00.35 GESSEL Grzegorz MKS Junior Złocieniec 96 U16 ZP --
16 16 s 1 3:10.67 BIAŁKOWSKI Radosław UKS Jedynka Szczecinek 96 U16 ZP -- TOBOŁA Roman 4
2000 m M
1 1 s 1 5:54.41 PANKRATOW Paweł MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP II NOWICKI Bartosz B.D. # Z/0258/11 2019 2
2 2 s 1 5:58.82 MARKIEWICZ Jędrzej LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP II DUTKIEWICZ Janusz # Z/4563/11 4
3 3 s 1 6:01.53 MIKOŁAJCZAK Piotr WMLKS Nadodrze Powodowo # 96 U16 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur B.D. Z/0574/13 2017
4 4 s 1 6:05.23 PASTOR Alan LKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP III
5 5 s 1 6:05.98 CIELECKI Szymon MKS Szkuner Myślibórz 95 U16 ZP III
6 6 s 1 6:08.45 SAMIŁO Łukasz MUKS Kadet Rawicz 95 U16 WP III #
7 7 s 1 6:17.96 MARCINIAK Dawid LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP IV #
8 8 s 1 6:21.18 SIKORA Artur KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U16 WP V
9 9 s 1 6:25.78 PTAK Nikodem UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0542/11 2014 BEZ
10 10 s 1 6:30.35 ZASKÓRSKI Hubert MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP V
11 11 s 1 6:37.46 OLSZEWSKI Sebastian WMLKS Nadodrze Powodowo # 96 U16 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0431/12 2016 BEZ
12 12 s 1 6:54.60 ŁYSKAWKA Bartosz LKS OSiR Pleszew 96 U16 WP --
13 13 s 1 7:11.72 SIENKIEWICZ Adrian MKL Szczecinek # 96 U16 ZP -- TOBOŁA Roman # Z/1032/13 2013 BEZ
110 m pł MŁ M
1 1 e 1 16.44 HAMPEL Hubert LUKS Orkan Września 96 U16 WP +0.6 III
2 2 e 1 16.83 DŁUGOSZ Patryk PLKS Gwda Piła 95 U16 WP +0.6 III
3 8 e 1 18.68 CYWIŃSKI Michał GULKS Barwice 95 U16 ZP +0.6 -- B.D. BEZ
4 10 e 1 19.20 SZYMKOWIAK Remigiusz UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP +0.6 -- SKWIERZYŃSKI Jacek BEZ
5 11 e 1 19.33 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP +0.6 -- KACZOR Mieczysław # Z/1601/12 2019 1
6 13 e 1 21.26 NIEDZIELA Wiktor UKS Sprint Przeźmierowo 95 U16 WP +0.6 --
1 3 e 2 17.11 MAZIARZ Kamil GULKS Barwice 95 U16 ZP +0.7 IV KIELING Mariusz # Z/1423/12 2012 4
2 4 e 2 17.35 STOCHAJ Artur KS Gwardia Piła 95 U16 WP +0.7 IV
3 5 e 2 17.37 MACIEJEWSKI Filip TS Olimpia Poznań 95 U16 WP +0.7 IV BYTNIEWSKA Magdalena Z/1188/11 2011 BEZ
4 6 e 2 17.87 KOWALEWSKI Adam LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP +0.7 V
5 7 e 2 17.91 GIŻYCKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek # 96 U16 ZP +0.7 V #
6 9 e 2 19.12 ZBORALSKI Robert UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP +0.7 -- SKWIERZYŃSKI Jacek BEZ
7 12 e 2 19.44 ANTONIEWICZ Sławomir UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP +0.7 -- #
1 f 1 16.52 HAMPEL Hubert LUKS Orkan Września 96 U16 WP +0.1 III
2 f 1 16.54 KOWALEWSKI Adam LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP +0.1 III
3 f 1 16.55 STOCHAJ Artur KS Gwardia Piła 95 U16 WP +0.1 III
4 f 1 16.56 DŁUGOSZ Patryk PLKS Gwda Piła 95 U16 WP +0.1 III
5 f 1 16.72 MAZIARZ Kamil GULKS Barwice 95 U16 ZP +0.1 III KIELING Mariusz # Z/1423/12 2012 4
6 f 1 17.51 GIŻYCKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek # 96 U16 ZP +0.1 IV #
7 f 1 17.52 MACIEJEWSKI Filip TS Olimpia Poznań 95 U16 WP +0.1 IV BYTNIEWSKA Magdalena Z/1188/11 2011 BEZ
8 f 1 18.45 CYWIŃSKI Michał GULKS Barwice 95 U16 ZP +0.1 V B.D. BEZ
300 m pł M
1 7 s 1 44.00 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP IV HEMMERLING Andrzej # Z/0931/12 2019 1
2 10 s 1 46.73 ANTONIEWICZ Sławomir UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -- #
3 11 s 1 47.34 NAWRACAŁA Dominik UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek BEZ
4 12 s 1 47.51 LENARTOWSKI Maciej OSOT Szczecin # 95 U16 ZP --
5 13 s 1 48.19 NIEDZIELA Wiktor UKS Sprint Przeźmierowo 95 U16 WP --
1 1 s 2 40.37 NIŹNIK Daniel LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP II BINDASZEWSKA Hanna Z/4454/11 2015 2
2 2 s 2 41.60 STOCHAJ Artur KS Gwardia Piła 95 U16 WP III
3 3 s 2 41.68 DŁUGOSZ Patryk PLKS Gwda Piła 95 U16 WP III
4 4 s 2 41.80 MACIEJEWSKI Filip TS Olimpia Poznań 95 U16 WP III BYTNIEWSKA Magdalena Z/1188/11 2011 BEZ
5 5 s 2 43.00 WYSOCKI Patryk KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP III
6 6 s 2 43.82 GRZEŚKOWIAK Grzegorz UKS Przełaj Żerków 96 U16 WP IV
7 8 s 2 45.06 GÓRSKI Dawid KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U16 WP V
8 9 s 2 45.39 ZBORALSKI Robert UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek BEZ
4x100 m M
1 s 1 48.24 KOSIOR Michał
WYSOCKI Patryk
WYSZKOWSKI Sebastian
KRĘŻOŁEK Albert
KMKL Sztorm Kołobrzeg 95
95
95
95
U16 ZPO -- B.D. BARTA Franciszek


, Z/3614/11
, 2019
3
2 s 1 48.73 KRZEMIŃSKI Konrad
CYBULSKI Filip
MACIEJEWSKI Filip
WALKOWIAK Filip
TS Olimpia Poznań 95
95
95
95
U16 WLP -- MOTYL Edward B.D.
DZIAMSKI Krzysztof
BYTNIEWSKA Magdalena
CIEŚLICKA Elżbieta
Z/0642/11
Z/0665/11
Z/1188/11
2016
2018
2011
BEZ
1
BEZ
4
3 s 1 49.53 NAWRACAŁA Dominik
SZYMKOWIAK Remigiusz
SZYMKOWIAK Nikodem
ZBORALSKI Robert
UMKS Iskra Wolsztyn 96
96
96
96
U16 WLP -- SKWIERZYŃSKI Jacek
SKWIERZYŃSKI Jacek
SKWIERZYŃSKI Jacek
SKWIERZYŃSKI Jacek
BEZ
BEZ

BEZ
4 s 1 50.15 MAZIARZ Kamil
MROZEK Damian
BRUG Krzysztof
URBANIAK Paweł
GULKS Barwice 95
96
95
95
U16 ZPO -- KIELING Mariusz
B.D.
B.D.
B.D.
Z/1423/12
2012
4
5
BEZ

1 s 2 46.03 GŁOWACKI Dawid
CIEMIĘGA Grzegorz
TARENT Patryk
STOCHAJ Artur
KS Gwardia Piła 96
95
96
95
U16 WLP --


2 s 2 46.18 SREBRO Mateusz
MĄCZKA Mariusz
KARAŚ Emil
GRELA Adam
MKS Kusy Szczecin 95
95
95
95
U16 ZPO --


B.D. B.D. B.D.
3
3 s 2 47.34 PODLEWSKI Sławomir
KOWALEWSKI Adam
HAMPEL Hubert
SŁABY Paweł
LUKS Orkan Września 95
95
96
95
U16 WLP --


4 s 2 47.35 PALICKI Maciej
LIPIECKI Tomasz
WOLNIEWICZ Tomasz
KUDERCZAK Tomasz
UKS Orkan Środa Wlkp. 96
95
96
95
U16 WLP -- HEMMERLING Andrzej
CZESZYK Piotr

KACZOR Mieczysław
Z/0931/12
Z/1591/12
Z/2496/11
2019
2012
2014
1
BEZ
3
5 s 2 47.70 WIELIŃSKI Przemysław
WIELIŃSKI Błażej
MAJUSIAK Adam
NOWAK Dominik
UKS Przełaj Żerków 95
95
95
96
U16 WLP --


6 s 2 49.67 GŁUSZAK Przemysław
MICHALSKI Michał
TRZEPACZ Dawid
WŁODARZ Paweł
MKS Hermes Gryfino 95
96
96
95
U16 ZPO --
DZIAMSKI Krzysztof

Z/0662/12
2018
3
Wzwyż M
1 1 f 1 1.82 HAMPEL Hubert LUKS Orkan Września 96 U16 WP III
2 2 f 1 1.80 GRYKA Patryk PLKS Gwda Piła 95 U16 WP IV #
3 3 f 1 1.75 CIĘŻKI Kamil PLKS Gwda Piła 95 U16 WP IV
4 4 f 1 1.75 SMOLARZ Szymon PLKS Gwda Piła 96 U16 WP IV #
5 8 f 1 1.65 CYWIŃSKI Michał GULKS Barwice 95 U16 ZP V B.D. BEZ
5 5 f 1 1.65 KOSICKI Marcin WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP V
5 6 f 1 1.65 KLIMECKI Antoni MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP V
8 7 f 1 1.65 PRZYBYŁA Adrian WKS Flota Gdynia # 95 U16 PM V
9 12 f 1 1.60 MAZIARZ Kamil GULKS Barwice 95 U16 ZP -- KIELING Mariusz # Z/1423/12 2012 4
9 11 f 1 1.60 LENARTOWSKI Maciej OSOT Szczecin # 95 U16 ZP --
11 9 f 1 1.60 GIŻYCKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek # 96 U16 ZP -- #
12 10 f 1 1.60 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U16 WP -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3
13 13 f 1 1.55 BŁASZCZAK Mateusz UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP --
14 14 f 1 1.55 BAJOR Konrad KS Żak Wałcz 95 U16 ZP --
15 15 f 1 1.45 PRUSIŃSKI Andrzej KS Gwardia Piła 95 U16 WP --
16 16 f 1 1.45 MARCHEWKA Michał KS AZS AWF Poznań # 95 U16 WP -- BIERNACKI Jacek 4
17 17 f 1 1.40 STEFAŃSKI Grzegorz MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
Tyczka M
1 1 f 1 4.11 CYBULSKI Filip SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP II DZIAMSKI Krzysztof Z/0665/11 2018 1
2 2 f 1 3.70 ODLANICKI-POCZOBUTT Nikodem SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP III DZIAMSKI Krzysztof Z/0652/11 2017 2
3 3 f 1 2.00 ŁOSIN Michał KL Wałcz 95 U16 ZP --
4 4 f 1 2.00 RUSZAŁA Dawid KL Wałcz 95 U16 ZP --
5 5 f 1 2.00 SYDONOWICZ Łukasz KL Wałcz 96 U16 ZP --
6 6 f 1 2.00 KOSEK Stanisław UKS Liderek Chwiram # 96 U16 ZP -- KOZIEJ Marcin # Z/0928/12 2015 4
7 7 f 1 1.80 PIASECKI Patryk KS Gwardia Piła # 96 U16 WP -- #
8 8 f 1 1.60 PSZCZÓŁKOWSKI Jacek KL Wałcz 96 U16 ZP -- DIWYK Marek # Z/0312/12 2015 3
9 9 f 1 1.60 PIKUŁA Patryk KL Wałcz 96 U16 ZP --
W dal M
1 2 f 1 6.26 GŁOWACKI Dawid KS Gwardia Piła 96 U16 WP +0.5 IV
2 1 f 1 6.26 DOLACIŃSKI Grzegorz UKS Achilles Leszno 95 U16 WP -0.8 IV
3 3 f 1 6.13 PODLEWSKI Sławomir UKS Orkan Środa Wlkp. # 95 U16 WP +0.1 IV #
4 4 f 1 5.86 WARDAK Mateusz LUKS Wieża Postomino # 95 U16 ZP -0.3 V #
5 5 f 1 5.80 WIELIŃSKI Przemysław UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP +0.8 V
6 6 f 1 5.75 JARNOT Damian PLKS Gwda Piła 95 U16 WP +1.5 V
7 7 f 1 5.56 KOSIOR Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP +1.1 -- B.D. BARTA Franciszek # , Z/3614/11 , 2019 3
8 8 f 1 5.52 NOWAK Jacek MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP +0.3 --
9 9 f 1 5.43 URBANIAK Paweł GULKS Barwice 95 U16 ZP +0.2 -- B.D.
10 10 f 1 5.42 BOGDANOWICZ Michał MKL Szczecin # 95 U16 ZP -0.2 -- B.D. # 3
11 11 f 1 5.22 KOWALEWSKI Adam LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP +0.4 --
12 12 f 1 5.22 WASTOWSKI Dominik MKS Święc Sławno 96 U16 ZP -0.8 --
13 13 f 1 5.20 WIERZCHUCKI Szymon PLKS Gwda Piła 95 U16 WP +1.1 --
14 14 f 1 5.18 MODER Michał KS Gwardia Piła 95 U16 WP -1.0 --
15 15 f 1 5.13 WYSZKOWSKI Sebastian KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP -0.7 --
16 16 f 1 5.05 SZYMKOWIAK Nikodem UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP -0.3 -- SKWIERZYŃSKI Jacek
17 17 f 1 5.02 RÓŻAŃSKI Paweł KS Gwardia Piła 95 U16 WP +0.1 -- CHRZĄSZCZ Piotr B.D. # Z/2056/11 2018 2
18 18 f 1 4.75 KOCOŃ Hubert PLKS Gwda Piła 95 U16 WP -0.8 --
Kula (5) M
1 1 f 1 14.82 STANOWSKI Dawid KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/3620/11 2015 2
2 2 f 1 12.44 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP V BIERNACKI Jacek B.D. # Z/1594/12 2019 1
3 3 f 1 11.70 FARYŃSKI Michał LKS Maraton Turek 95 U16 WP V
4 4 f 1 11.27 SIEWIERSKI Dawid LLKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP V #
5 5 f 1 10.88 WARDAK Norbert LUKS Orkan Września 95 U16 WP V
6 6 f 1 10.81 DRÓŻYŃSKI Dawid GULKS Barwice 95 U16 ZP V B.D. BEZ
7 7 f 1 10.55 WŁODARCZYK Szymon MKS Juvenia Puszczykowo 95 U16 WP V
8 8 f 1 10.49 FRĄCZAK Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
9 9 f 1 10.05 KORDYLEWSKI Arkadiusz MKS Juvenia Puszczykowo 95 U16 WP --
10 10 f 1 9.68 JABŁOŃSKI Piotr MUKS Kadet Rawicz 95 U16 WP --
11 11 f 1 9.43 OLSZEWSKI Bartosz KS Żak Wałcz 95 U16 ZP --
12 12 f 1 9.28 MAŚLACH Kacper UKL Ósemka Police 96 U16 ZP --
13 13 f 1 9.23 WÓJCIK Bartłomiej KL Wałcz 95 U16 ZP --
14 14 f 1 9.22 DUDA Szymon WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP --
15 15 f 1 9.12 ZABŁOCKI Eryk MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP --
16 16 f 1 8.68 WAŚNIEWSKI Dominik MKL Szczecin # 95 U16 ZP -- #
17 17 f 1 7.23 NIEWIADOMSKI Karol WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
Dysk (1) M
1 1 f 1 45.37 PRZEWOŹNY Łukasz UKS Olimp Duszniki 95 U16 WP III
2 2 f 1 44.09 FRĄCZAK Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP III
3 3 f 1 43.10 ADAM Tomasz UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0533/11 2014 3
4 4 f 1 41.86 WOJTKOWIAK Michał UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0535/11 2014 3
5 5 f 1 41.24 KWIECISZEWSKI Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 96 U16 WP III
6 6 f 1 38.18 STANOWSKI Dawid KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/3620/11 2015 2
7 7 f 1 37.28 DZIECIĄTKOWSKI Adrian MKS Junior Złocieniec 95 U16 ZP IV #
8 8 f 1 36.93 MATYSIK Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP IV
9 9 f 1 35.03 KOŻANOWSKI Piotr KS Żak Wałcz 95 U16 ZP V
10 10 f 1 35.00 MARYNOWSKI Kenneth LLKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP V
11 11 f 1 29.98 OLSZEWSKI Bartosz KS Żak Wałcz 95 U16 ZP --
12 12 f 1 29.74 DRÓŻYŃSKI Dawid GULKS Barwice 95 U16 ZP -- B.D. BEZ
13 13 f 1 25.38 WAŚNIEWSKI Dominik MKL Szczecin # 95 U16 ZP -- #
14 14 f 1 25.08 PACYNA Maciej KS Gwardia Piła 96 U16 WP --
15 15 f 1 24.66 LASZCZYK Maciej KS Żak Wałcz 96 U16 ZP --
Młot (5) M
1 1 f 1 52.43 MARYNOWSKI Kenneth LLKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP III
2 2 f 1 46.60 WOJTKOWIAK Michał UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0535/11 2014 3
3 3 f 1 40.90 LASZCZYK Maciej KS Żak Wałcz 96 U16 ZP IV
4 4 f 1 37.68 JABŁOŃSKI Piotr MUKS Kadet Rawicz 95 U16 WP V
5 5 f 1 37.36 DZIADYKIEWICZ Daniel MUKS Kadet Rawicz 95 U16 WP V
6 6 f 1 28.95 PACYNA Maciej KS Gwardia Piła 96 U16 WP --
7 7 f 1 28.76 KOŻANOWSKI Piotr KS Żak Wałcz 95 U16 ZP --
8 8 f 1 25.67 ADAM Tomasz UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0533/11 2014 3
9 9 f 1 21.93 ZABŁOCKI Eryk MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP --
Oszczep (600) M
1 1 f 1 51.76 FARYŃSKI Michał LKS Maraton Turek 95 U16 WP III
2 2 f 1 49.61 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP III BIERNACKI Jacek B.D. # Z/1594/12 2019 1
3 3 f 1 48.60 PRZEWOŹNY Łukasz UKS Olimp Duszniki 95 U16 WP III
4 4 f 1 46.36 DZIECIĄTKOWSKI Adrian MKS Junior Złocieniec 95 U16 ZP IV #
5 5 f 1 40.57 ZIMOWSKI Artur UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP V
6 6 f 1 40.50 GŁUSZAK Przemysław MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP V
7 7 f 1 37.02 MATYSIK Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP V
8 8 f 1 36.40 BARŁÓG Adrian UKS Sportowiec Borowo 96 U16 WP --
9 9 f 1 31.60 KOLASINSKI Radosław PLKS Gwda Piła 95 U16 WP --
10 10 f 1 30.33 ROWECKI Emanuel UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -- CZESZYK Piotr # BEZ
Chód 5 km M
1 1 s 1 26:45.20 ZIELIŃSKI Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP III ZAWORSKI Marek Z/0360/11 2017 BEZ
2 2 s 1 27:43.12 NOWAK Mateusz UKS Skoczek Skoki 96 U16 WP IV NOWAK Wiesław # Z/1555/12 2016 2
3 3 s 1 27:43.35 KWITA Zbigniew PZLAM # 59 Masters KP -- DYGACZ Agnieszka # Z/0156/19 2019 BEZ
4 4 s 1 28:53.90 SZPECIŃSKI Przemysław KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP IV
5 5 s 1 29:24.14 KOMINEK Dawid UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP IV
6 6 s 1 32:45.88 WAŁĘSIAK Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -- #
7 7 s 1 33:45.60 WOJTYŚ Przemysław UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -- #
8 8 s 1 34:44.81 NOWAK Szymon UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP --
9 9 s 1 35:08.98 WOJCIECHOWSKI Wiktor UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP -- ZAWORSKI Marek # Z/2030/11 2017 BEZ
10 10 s 1 37:14.00 BYDOŁEK Michał UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.1876058578491 sekund