Toruń 11 - 12.09.2010
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
100 m K
1 s 1 12.48 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +0.3 II B.D. # M
2 s 1 12.76 ROSICKA Marika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP +0.3 III
3 s 1 12.87 LANGE Hanna KL Lechia Gdańsk 90 U23 PM +0.3 III DZIĄBA Boguslaw # Z/4790/11 2013 1
4 s 1 13.01 GRESZTA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM +0.3 III #
5 s 1 13.27 SZEWCZYK Jadwiga MKL Toruń 92 U20 KP +0.3 IV B.D. 3
6 s 1 13.31 CHRAPIŃSKA Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP +0.3 IV
1 s 2 13.06 PIECHOWSKA Monika MKL Toruń # 92 U20 KP +0.3 III MAŃKOWSKI Bogumił 2
2 s 2 13.10 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń # 93 U18 KP +0.3 III #
3 s 2 13.14 POSZYTEK Paulina AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM +0.3 III #
4 s 2 13.18 KUTA Bianka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP +0.3 III B.D. BEZ
5 s 2 13.65 BARTKOWSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP +0.3 IV
6 s 2 13.70 NIEDŹWIECKA Daria SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP +0.3 IV
7 s 2 14.00 TRZCIŃSKA Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP +0.3 -- B.D. # 3
7 s 2 14.44 FIEDORYSZYN Martyna LKS Ziemi Puckiej Puck 97 U14 PM +0.3 V
8 s 2 16.50 JAROSZEWSKA Natalia KL Kopernik Toruń 98 U14 KP +0.3 -- MAŃKOWSKI Bogumił BEZ
1 e 1 12.57 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot # 96 U16 PM +0.2 II #
2 e 1 13.40 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP +0.2 IV #
3 e 1 13.51 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP +0.2 IV LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/0576/12 2019 2
4 e 1 13.72 ZAWADZKA Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP +0.2 IV #
5 e 1 13.80 DETTLAFF Małgorzata LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM +0.2 IV
1 e 2 12.85 GOŁĄBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM +0.6 III #
2 e 2 12.93 PŁOSZYŃSKA Nikoletta GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP +0.6 III
3 e 2 13.43 SZYMAŃSKA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM +0.6 IV
4 e 2 13.51 GAFFKE Karolina LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM +0.6 IV
5 e 2 13.56 LADEMANN Daria LKS Ziemi Puckiej Puck 96 U16 PM +0.6 IV
6 e 2 14.29 JABŁOŃSKA Aneta MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM +0.6 V
7 e 2 14.76 CICHOWICZ Klaudia SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP +0.6 --
1 e 3 13.18 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U16 PM +0.2 III B.D. # Z/0909/12 2019 M
2 e 3 13.44 DZIEDZIC Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP +0.2 IV ZIÓŁKOWSKI Marek 4
3 e 3 13.64 KANIECKA Zuzanna SKLA Sopot # 96 U16 PM +0.2 IV
4 e 3 13.67 GELIŃSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP +0.2 IV #
5 e 3 13.81 ŁAKOMY Kinga GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP +0.2 V
6 e 3 14.18 SZYMAŃSKA Sandra BKS Bydgoszcz 96 U16 KP +0.2 V
1 e 4 13.57 KAMIŃSKA Weronika LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM +0.7 IV
2 e 4 13.59 ORNAWKA Natalia WKS Flota Gdynia 96 U16 PM +0.7 IV
3 e 4 13.62 AŁTYN Justyna LKS Vectra Włocławek # 95 U16 KP +0.7 IV
4 e 4 13.95 MASŁEK Patrycja UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP +0.7 V
5 e 4 14.29 MARCINIAK Adrianna LKS Jantar Ustka 95 U16 PM +0.7 V
1 f 1 12.61 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot # 96 U16 PM -0.1 II #
2 f 1 12.88 GOŁĄBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM -0.1 III #
3 f 1 12.98 PŁOSZYŃSKA Nikoletta GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -0.1 III
4 f 1 13.13 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U16 PM -0.1 III B.D. # Z/0909/12 2019 M
5 f 1 13.40 DZIEDZIC Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP -0.1 IV ZIÓŁKOWSKI Marek 4
6 f 1 13.43 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -0.1 IV #
7 f 1 13.48 SZYMAŃSKA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM -0.1 IV
8 f 1 13.62 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -0.1 IV LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/0576/12 2019 2
9 f 1 13.76 GAFFKE Karolina LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM -0.1 IV
200 m K
1 s 1 25.48 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +0.7 II B.D. # M
2 s 1 26.00 ROSICKA Marika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP +0.7 II
3 s 1 26.66 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U18 KP +0.7 III #
4 s 1 26.81 POSZYTEK Paulina AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM +0.7 III #
5 s 1 27.17 CHRAPIŃSKA Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP +0.7 III
6 s 1 27.53 SZEWCZYK Jadwiga MKL Toruń 92 U20 KP +0.7 IV B.D. 3
7 s 1 28.03 TRZCIŃSKA Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP +0.7 IV B.D. # 3
600 m K
1 s 1 1:41.57 GAJDUS Julia SKLA Sopot # 95 U16 PM III #
2 s 1 1:41.96 KUKIEŁKO Tatiana SKLA Sopot 95 U16 PM III B.D. B.D. # 3
3 s 1 1:42.52 BRÓŹDZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń # 96 U16 KP III #
4 s 1 1:42.70 SOBKA Anna LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0039/12 BEZ
5 s 1 1:45.21 GÓRECKA Patrycja SKLA Słupsk 95 U16 PM IV #
6 s 1 1:45.63 GWOŹDZIAŃSKA Monika LKB im. Braci Petk Lębork # 95 U16 PM IV B.D. Z/1058/11 2013 4
7 s 1 1:45.87 FOJ Oliwia MUKL Brodnica 95 U16 KP IV
8 s 1 1:46.04 RYGIELSKA Aleksandra MKL Toruń 96 U16 KP V
9 s 1 1:46.56 OLESZKIEWICZ Justyna ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM V
1 s 2 1:47.46 NITZKA Sabina UKS Wiking Rychnowy 96 U16 PM V #
2 s 2 1:48.31 JAGIELSKA Marta MKL Lider Malbork 96 U16 PM V ŁUKASZ Godlewski Z/1627/12 2012 3
3 s 2 1:48.85 JAWORSKA Karolina MKL Toruń # 96 U16 KP V
4 s 2 1:48.93 BRÓŹDZIŃSKA Izabela MKL Toruń # 96 U16 KP V #
5 s 2 1:49.29 WENIG Paula LKB im. Braci Petk Lębork # 96 U16 PM V B.D. Z/0198/13 2013 BEZ
6 s 2 1:50.02 KOWALSKA Patrycja GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP --
7 s 2 1:52.37 GRZESIKOWSKA Natalia LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0232/12 3
8 s 2 1:55.73 SMOCZYŃSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP -- #
9 s 2 1:55.78 ŻBIKOWSKA Karolina GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP -- #
10 s 2 1:58.55 ZIELIŃSKA Paulina PUKS Golub-Dobrzyń # 96 U16 KP -- ŁĘGOWSKI Rafał # 4
11 s 2 2:04.40 BORTA Honorata BKS Bydgoszcz # 96 U16 KP --
12 s 2 2:05.69 FIAŁEK Alicja MKL Lider Malbork 95 U16 PM -- ŁUKASZ Godlewski Z/4455/11 2012
800 m K
1 s 1 2:15.34 KAHS Natalia KS Wejher Wejherowo # 92 U20 PM II
2 s 1 2:16.24 ZABOROWSKA Ewa KS Wejher Wejherowo 92 U20 PM II WALCZAK Mariusz Z/0713/11 2013 1
3 s 1 2:19.04 WALKIEWICZ Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/4436/11 2
4 s 1 2:27.70 PAWIŃSKA Patrycja LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2634/11 2
5 s 1 2:32.36 ZABOROWSKA Sylwia LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP -- #
6 s 1 2:37.63 JANKOWSKA Marlena LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/3678/11 BEZ
300 m pł K
1 s 1 48.30 CICHOSZ Małgorzata MLKS Baszta Bytów 95 U16 PM III
2 s 1 48.31 RYCHTER Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP III #
3 s 1 49.01 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP III KOHUTEK Artur B.D. # Z/1161/11 2019 1
4 s 1 49.95 KĘPA Agata MKL Toruń 95 U16 KP IV
5 s 1 50.10 ŁOSIK Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM IV #
6 s 1 51.17 ZUBRZYCKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM IV
7 s 1 52.20 LATOS Weronika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP V #
8 s 1 53.28 ADAMCZYK Małgorzata ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM V ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0636/12 2017 2
1 s 2 50.76 PAWLAK Monika UKB Szubin 96 U16 KP IV #
2 s 2 51.24 SZOK Katarzyna MLKS Baszta Bytów 96 U16 PM IV
3 s 2 51.76 ZIARNECKA Magdalena UKB Szubin 95 U16 KP IV WOCHNA Marek # Z/4401/11 2011 4
4 s 2 52.80 LUSTIG Klaudia UKB Szubin 95 U16 KP V WOCHNA Marek # Z/4395/11 2012 4
5 s 2 53.38 PASZYŃSKA Agata UKS Cyprianka 96 U16 KP V MAŃKOWSKI Mariusz # Z/1476/12 2014 3
6 s 2 54.15 JASKÓŁA Natalia MKL Toruń 95 U16 KP V
7 s 2 57.15 PANEK Patrycja UKB Szubin 95 U16 KP --
Wzwyż K
  f 1 1.35 ŻYTNIEWSKA Agnieszka MKL Toruń 94 U18 KP --
  f 1 1.53 LUBIŃSKA Marcelina SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP IV
  f 1 1.70 WILKOS Izabela GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP I SCHUBRING Zbigniew B.D. # Z/0769/11 2015 3
1 f 1 1.65 RADTKE Natalia MKS Sambor Tczew 96 U16 PM II
2 f 1 1.62 NIEWIADOMSKA Aleksandra WKS Flota Gdynia 95 U16 PM II B.D.
3 f 1 1.53 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP IV PRZYBYŁA Krzysztof # Z/0580/12 2019 M
4 f 1 1.50 ALEKSANDER Alicja LIUKS Kruszwica 96 U16 KP IV B.D. # BEZ
5 f 1 1.50 WASIEK Martyna MKS Sambor Tczew 95 U16 PM IV
6 f 1 1.45 BORKOWSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP IV B.D. # BEZ
7 f 1 1.40 WALENCIUK Dorota BKS Bydgoszcz 96 U16 KP V
8 f 1 1.40 MUNCH Joanna Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM V
9 f 1 1.30 SZULC Monika UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP --
Dysk (0.75) K
1 f 1 33.32 FURMANEK Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM III
2 f 1 31.17 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U16 PM IV WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
3 f 1 30.84 EBERTOWSKA Kinga UKS Lipusz 96 U16 PM IV
4 f 1 27.61 ANTOSZEWSKA Andżelika MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP V
5 f 1 25.77 OLEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U16 PM V
6 f 1 25.56 RUDNIK Kamila UKS Lipusz 96 U16 PM V
7 f 1 23.42 PAWLIKOWSKA Marta LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM -- #
8 f 1 22.76 SZCZYPIOR Marta ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -- #
9 f 1 19.56 HNATIUK Katarzyna MTS Junior Sopot 96 U16 PM -- RETYK Sławomir # Z/1215/12 2017 2
10 f 1 18.69 CZYŻAK Karolina SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP -- #
11 f 1 16.56 GĄTARSKA Monika UKS Start Smólnik 95 U16 KP --
Młot (3) K
  f 1 25.49 WEDEŁ Luiza LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 96 U16 PM --
1 f 1 36.72 DREGER Anna BKS Bydgoszcz 95 U16 KP IV B.D. BEZ
2 f 1 30.38 LIPKE Natalia LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 95 U16 PM V
3 f 1 29.46 ANTOSZEWSKA Andżelika MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP V
4 f 1 26.64 SZTAL Antonina MKL Toruń 95 U16 KP --
5 f 1 25.86 SZCZYPIOR Marta ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -- #
6 f 1 21.82 ADAMCZYK Małgorzata ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0636/12 2017 2
7 f 1 20.81 BŁASZCZAK Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -- #
8 f 1 19.04 MARCHUT Wioletta ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -- #
9 f 1 19.03 GĄTARSKA Monika UKS Start Smólnik 95 U16 KP --
Chód 3 km K
1 s 1 16:56.04 HILDEBRAND Diana KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM III STASIEWICZ Mirosław 3
2 s 1 17:13.95 BRANDT Agata KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM III
3 s 1 17:25.88 RADZIUN Agnieszka KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM III STASIEWICZ Mirosław Z/5074/11 2011 3
4 s 1 17:37.99 STANKIEWICZ Martyna ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM IV #
5 s 1 19:26.59 ZBLEWSKA Karolina ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM V
6 s 1 19:47.82 KŁOBUKOWSKA Marta LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0234/12 3
7 s 1 21:00.85 GRALAK Iga LIUKS Kruszwica 95 U16 KP --
8 s 1 22:12.57 ŁĄCKA Angelika KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM -- B.D.
9 s 1 23:24.34 BLUMA Dżesika KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM --
10 s 1 23:24.38 WŁOCH Agnieszka KL Lechia Gdańsk 96 U16 PM --
11 s 1 23:24.46 GLAZA Dominika KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM --
100 m M
1 s 1 10.97 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP +0.4 II B.D. 2
2 s 1 11.61 GRABOWICZ Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP +0.4 III
3 s 1 11.73 RUMIŃSKI Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP +0.4 III
4 s 1 12.03 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP +0.4 IV MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2
5 s 1 12.14 SZYSZKOWSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP +0.4 IV
6 s 1 12.16 BAJ Mikołaj KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM +0.4 IV WIETEK Zbigniew Z/4786/11 2013 2
1 s 2 11.86 FRANKIEWICZ Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP +0.3 IV
2 s 2 11.87 JANKOWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP +0.3 IV
3 s 2 12.09 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 97 U14 KP +0.3 IV #
1 e 1 11.46 LADEMANN Radosław LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM 0.0 III
2 e 1 11.79 WOSIŃSKI Damian ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM 0.0 IV #
3 e 1 12.24 ZABŁOCKI Aleksander SKLA Sopot 95 U16 PM 0.0 V #
4 e 1 12.47 MORYL Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 95 U16 KP 0.0 V PATYNA Tomasz 2
5 e 1 12.47 MAKOWSKI Amadeusz GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP 0.0 V
6 e 1 12.91 WALENTUKIEWICZ Mikołaj KL Lechia Gdańsk 96 U16 PM 0.0 -- #
7 e 1 13.13 SZYCA Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM 0.0 --
1 e 2 11.63 MISIORSKI Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM +0.1 III #
2 e 2 12.13 KOWALCZYK Artur MMKS Gdańsk 95 U16 PM +0.1 IV #
3 e 2 12.20 REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP +0.1 IV
4 e 2 12.51 WITKOWSKI Radosław GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP +0.1 V
5 e 2 12.76 WOŹNIAK Patryk KL Lechia Gdańsk 96 U16 PM +0.1 -- #
6 e 2 12.78 KRAMARZ Artur SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 95 U16 KP +0.1 --
1 e 3 11.38 WINTROWICZ Miłosz MLKS Krajna Sępólno 95 U16 KP +0.2 III PATYNA Tomasz Z/3747/11 3
2 e 3 11.99 MUDLAFF Tomasz LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM +0.2 IV JASKUŁKA Teresa Z/2982/11 2017 2
3 e 3 12.04 OLENDER Michał MKL Toruń 96 U16 KP +0.2 IV #
4 e 3 12.21 SZUFREIDA Karol BKS Bydgoszcz 95 U16 KP +0.2 V
5 e 3 12.45 WALTER Wojciech GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP +0.2 V
6 e 3 14.20 ŁEPKOWSKI Damian MKL Toruń 96 U16 KP +0.2 --
1 f 1 11.43 LADEMANN Radosław LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM +0.6 III
2 f 1 11.50 WINTROWICZ Miłosz MLKS Krajna Sępólno 95 U16 KP +0.6 III PATYNA Tomasz Z/3747/11 3
3 f 1 11.66 MISIORSKI Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM +0.6 III #
4 f 1 11.73 WOSIŃSKI Damian ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM +0.6 III #
5 f 1 11.92 OLENDER Michał MKL Toruń 96 U16 KP +0.6 IV #
6 f 1 11.99 MUDLAFF Tomasz LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM +0.6 IV JASKUŁKA Teresa Z/2982/11 2017 2
7 f 1 12.00 KOWALCZYK Artur MMKS Gdańsk 95 U16 PM +0.6 IV #
200 m M
1 s 1 22.60 PRYLEWSKI Mateusz MUKL Brodnica 93 U18 KP +0.6 II
2 s 1 22.91 RONOWICZ Mateusz MUKL Brodnica 91 U20 KP +0.6 III B.D. B.D. 3
3 s 1 23.00 RUMIŃSKI Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP +0.6 III
4 s 1 23.83 KAMIŃSKI Jakub MUKL Brodnica 94 U18 KP +0.6 IV
5 s 1 23.98 MYŚLIWIEC Juliusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP +0.6 IV
7 s 1 26.04 KARAŚ Kamil LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 94 U18 KP +0.6 --
600 m M
1 s 1 1:25.31 SAROSIEK Patryk MKL Lider Malbork 95 U16 PM II ŁUKASZ Godlewski Z/4457/11 2012 4
2 s 1 1:26.42 KANIGOWSKI Marcin KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM II #
3 s 1 1:26.65 RUMIŃSKI Jakub UKS Lipusz 95 U16 PM II
4 s 1 1:28.82 PIANKOWSKI Patryk MLKS Baszta Bytów 95 U16 PM III
5 s 1 1:31.01 KOTŁOWSKI Patryk GKS Żukowo 96 U16 PM III KRÓL Krzysztof Z/0719/12 2014 3
6 s 1 1:31.78 SULIKOWSKI Szymon SKS Sokół Malbork 96 U16 PM III SAJKOWSKI Norbert 3
7 s 1 1:31.94 KOTOWSKI Tomasz LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM III
8 s 1 1:33.16 BARAN Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP IV #
9 s 1 1:33.31 NURKOWSKI Patryk LKS Jantar Ustka # 96 U16 PM IV #
10 s 1 1:39.50 PAWLAK Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 96 U16 KP V #
1 s 2 1:32.70 GIMINSKI Bartłomiej GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP IV #
2 s 2 1:33.06 JAKUBOWSKI Michał MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM IV #
3 s 2 1:33.70 GLISZCZYŃSKI Mateusz MKL Toruń 96 U16 KP IV
4 s 2 1:34.77 SZYJKOWSKI Kamil LKS Promień Kowalewo Pomorskie 95 U16 KP IV B.D.
5 s 2 1:35.09 FRANKOWICZ Aleksander KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM V
6 s 2 1:35.74 FLORCZYŃSKI Łukasz SKS Sokół Malbork # 96 U16 PM V ŁUKASZ Godlewski SAJKOWSKI Norbert Z/1629/12, Z/1629/12 , 2014 BEZ
7 s 2 1:36.34 HINZ Dominik LKS Zantyr Sztum 95 U16 PM V
8 s 2 1:42.02 KUTKOWSKI Michał UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP --
800 m M
1 s 1 1:53.63 ZAWADZKI Mariusz MUKL Brodnica 91 U20 KP II B.D. # 2
2 s 1 1:58.26 FALKOWSKI Adam RKS Rumia 94 U18 PM III
3 s 1 2:01.94 DYJECIŃSKI Adrian LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP III WIERZBICKI Dariusz B.D. Z/3680/11 BEZ
4 s 1 2:02.17 CHYLEWSKI Damian MKL Toruń # 94 U18 KP IV #
5 s 1 2:02.68 SKOWROŃSKI Łukasz LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 94 U18 KP IV
6 s 1 2:09.48 PODGÓRSKI Jerzy LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 92 U20 KP --
7 s 1 2:09.92 MICHAŁOWSKI Łukasz LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/4363/11 2011 4
8 s 1 2:11.09 AUGUSTYNIAK Mateusz LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 94 U18 KP --
2000 m M
1 s 1 5:52.15 RUDNIK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 95 U16 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/0750/11 2018 1
2 s 1 6:07.92 KOPECKI Michał LKS Zantyr Sztum 96 U16 PM III MAZERSKI Bartosz # Z/0447/12 2015 4
3 s 1 6:08.20 WENT Dawid LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM III
4 s 1 6:10.07 KRAKÓWKA Jacek MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV #
5 s 1 6:13.92 SZCZEPAŃSKI Bartłomiej UKS Wiking Rychnowy 95 U16 PM IV
6 s 1 6:14.37 SERAFINOWSKI Dominik ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM IV
7 s 1 6:14.82 GRABKOWSKI Piotr SKLA Sopot 95 U16 PM IV B.D. # 3
8 s 1 6:15.50 KĘDZIERSKI Krystian BKS Bydgoszcz 95 U16 KP IV
9 s 1 6:16.38 ZABOROWSKI Paweł LKS Vectra Włocławek # 95 U16 KP IV
10 s 1 6:22.76 OBOŃSKI Marcin MLKS Nadwiślanin Chełmno 96 U16 KP V
11 s 1 6:23.02 TUBISZEWSKI Mikołaj UKB Szubin 95 U16 KP V B.D. # Z/4400/11 2011 BEZ
12 s 1 6:29.40 SZULC Krystian KS Wejher Wejherowo 96 U16 PM V WALCZAK Mariusz
13 s 1 6:30.52 RUCIŃSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 97 U14 KP V #
14 s 1 6:36.14 HINC Michał GKS Żukowo 96 U16 PM V
15 s 1 6:37.90 MIANOWSKI Mariusz LKB im. Braci Petk Lębork # 95 U16 PM V B.D. Z/1060/11 2013 BEZ
16 s 1 6:38.50 SZEFER Adam SKLA Sopot 95 U16 PM V
17 s 1 6:41.56 PLUTO-PRĄDZYŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM --
18 s 1 6:43.97 WILKOWSKI Tomasz ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -- #
19 s 1 6:59.26 PRZEPIÓRKA Jakub LKB im. Braci Petk Lębork # 96 U16 PM --
20 s 1 7:09.01 WOJCIECHOWSKI Jakub UKS Start Smólnik 95 U16 KP --
21 s 1 7:16.48 WILMA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM --
300 m pł M
1 s 1 40.02 STODOLNY Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP II B.D. # BEZ
2 s 1 41.27 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95 U16 PM II HAS Rafał B.D. # Z/0378/11 2019 1
3 s 1 41.95 PAWŁOWICZ Damian ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM III #
4 s 1 42.52 LASOCKI Patryk MKS Sambor Tczew 95 U16 PM III
5 s 1 50.94 WILAND Adam SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP -- #
1 s 2 42.60 NAPIERAŁA Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP III B.D. 3
2 s 2 43.80 JAKUĆ Denis ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM IV
3 s 2 44.29 WEIWER Michał MKL Toruń 96 U16 KP IV
4 s 2 45.24 POLASIK Artur CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP V B.D. B.D. # BEZ
5 s 2 46.73 BOROWSKI Marcin ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM --
6 s 2 46.79 BŁASZCZYK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -- B.D. # BEZ
7 s 2 46.97 TREDER Tadeusz ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM --
8 s 2 47.66 DELIŃSKI Igor LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 96 U16 PM -- #
Tyczka M
  f 1 4.00 ANDRZEJEWSKI Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP II
  f 1 4.40 PAWLIK Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP II LISIAK Adam # Z/2178/11 2019 M
1 f 1 3.00 MOLENDA Arkadiusz Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM V
2 f 1 2.90 PILC Damian Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM V
3 f 1 2.90 GRUBBA Artur Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM V
4 f 1 2.50 MODLISZEWSKI Maciej MKS Sambor Tczew 95 U16 PM --
5 f 1 2.40 ALBECKI Mateusz Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM --
Kula (5) M
1 f 1 13.52 PYCKA Mariusz MMKS Gdańsk 95 U16 PM III
1 f 1 17.01 KRZYŻAN Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP II B.D. M
2 f 1 12.67 ZIÓŁKOWSKI Oskar GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP IV #
2 f 1 12.74 SZCZEBLEWSKI Patryk SKLA Sopot 94 U18 PM IV
3 f 1 11.90 WASILEWSKI Mateusz LIUKS Kruszwica 95 U16 KP V
4 f 1 11.38 WITCZAK Błażej BKS Bydgoszcz 95 U16 KP V
5 f 1 11.37 ORLAŃCZYK Wojciech SKLA Sopot 95 U16 PM V
6 f 1 11.12 KLIMKIEWICZ Jakub SKLA Sopot 95 U16 PM V
7 f 1 10.87 KIELBRATOWSKI Dawid SKLA Sopot 95 U16 PM V #
8 f 1 10.74 ROSIK Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP V
9 f 1 10.23 OSTACHOW Przemysław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -- #
10 f 1 10.11 KŁÓSEK Maciej MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP --
11 f 1 9.90 WÓJTOWICZ Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM -- #
12 f 1 9.11 KULA Michał LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP -- SCHULZ Stanisław BEZ
Kula (6) M
1 f 1 15.70 ZYCH Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP II
Oszczep (600) M
1 f 1 56.78 WRÓBEL Szymon SKLA Słupsk 96 U16 PM III #
2 f 1 53.69 GOŁĘBIEWSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP III
3 f 1 50.07 MARACH Kamil MKL Toruń # 96 U16 KP III HULISZ Robert B.D. Z/1631/13 2018 1
4 f 1 44.13 BOLT Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV
5 f 1 43.99 WALKOWIAK Jędrzej SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP IV
6 f 1 42.56 REJMUS Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM IV DZIĄBA Boguslaw # Z/2561/11 2015 3
7 f 1 42.20 BAŃKOWSKI Mateusz UKS Cyprianka 95 U16 KP IV MAŃKOWSKI Edward # Z/4379/11 2012 4
8 f 1 41.82 PAWŁOWSKI Maciej MKL Toruń 96 U16 KP V
9 f 1 41.25 NAPIERAŁA Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP V B.D. 3
10 f 1 41.13 STOJAK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM V #
11 f 1 41.03 KŁÓSEK Maciej MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP V
12 f 1 40.28 BANASIAK Bartłomiej RKS Rumia 95 U16 PM V
13 f 1 38.73 KONOFAŁ Patryk LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM V #
14 f 1 38.50 GAJEWSKI Mateusz MKS Sambor Tczew 95 U16 PM V
15 f 1 38.23 WÓJTOWICZ Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM V #
16 f 1 36.74 GÓRNY Mariusz KL Lechia Gdańsk 96 U16 PM -- #
17 f 1 36.09 SZCZUTKOWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP --
18 f 1 33.19 DELIK Daniel MLKS Nadwiślanin Chełmno 96 U16 KP --
Oszczep (700) M
1 f 1 43.06 GROMOWSKI Mateusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP -- JUSZCZAK Stanisław # Z/2157/11 2014 3
2 f 1 41.44 WRÓBEL Maciej SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP --
Oszczep (800) M
1 f 1 56.18 KAMELA Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM II
1 f 1 77.43 RAKOCZY Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM M
2 f 1 55.89 OSEWSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM II PIĄTEK Mirosław # Z/2549/11 2019 MM
2 f 1 69.00 JACHIMOWICZ-GŁOGOWSKI Sebastian AZS-AWFiS Gdańsk 86 Sen PM I
3 f 1 52.92 FILIPEK Jacek AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III
3 f 1 68.53 KOBYŁKA Bartosz UKS 12 Kalisz # 89 U23 WP I B.D. # Z/4072/11 2019 1
4 f 1 66.37 JAKIMOWICZ Karol SKLA Sopot # 87 Sen PM I
Chód 5 km M
1 s 1 29:21.72 KAIM Artur KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM IV STASIEWICZ Mirosław Z/5059/11 2012 4
2 s 1 29:38.70 ANDREARCZYK Krystian KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM IV
3 s 1 33:09.25 OŻAROWSKI Bartosz MMKS Gdańsk 95 U16 PM --
4 s 1 40:16.75 JĄKAŁA Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.6959359645844 sekund