Toruń 11 - 12.09.2010
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
300 m K
1 s 1 41.62 GESEK Karolina SKLA Sopot # 96 U16 PM II
2 s 1 42.78 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U16 PM II B.D. # Z/0909/12 2019 M
3 s 1 43.00 MATEROWSKA Regina MMKS Gdańsk 95 U16 PM II
4 s 1 43.82 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP III #
5 s 1 44.31 ADAMCZYK Dominika MKL Toruń 95 U16 KP III
6 s 1 44.66 ROMEL Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP III
1 s 2 43.85 RACZKOWSKA Ilona LKS Vectra Włocławek # 95 U16 KP III
2 s 2 44.88 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP III LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/1569/12 2019 1
3 s 2 45.33 SZYMAŃSKA Sandra BKS Bydgoszcz 96 U16 KP IV
4 s 2 45.54 HOLKA Kinga MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV #
5 s 2 46.95 ZIĘTARSKA Sandra GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP V #
6 s 2 49.33 WALTER Angelika UKS Czapla Białe Błota 95 U16 KP --
1 s 3 44.03 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP III KOHUTEK Artur B.D. # Z/0584/12 2019 M
2 s 3 46.52 MARCINIAK Adrianna LKS Jantar Ustka 95 U16 PM V
3 s 3 46.88 JABŁOŃSKA Aneta MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM V
4 s 3 46.96 ZIARNECKA Magdalena UKB Szubin 95 U16 KP V WOCHNA Marek # Z/4401/11 2011 4
5 s 3 47.77 KURTYSIAK Paula MKL Toruń 95 U16 KP V
1 s 4 46.82 KNAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 97 U14 KP V B.D. # BEZ
2 s 4 47.00 PIPCZYŃSKA Justyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 96 U16 KP V
3 s 4 47.05 OPENKOWSKA Dagmara LLKS Smętowo Graniczne # 97 U14 PM V
4 s 4 47.82 FIEDORYSZYN Martyna LKS Ziemi Puckiej Puck 97 U14 PM V
1000 m K
1 s 1 3:06.14 WIŚNIEWSKA Magdalena KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM III #
2 s 1 3:06.63 DZIENNIAK Natalia LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 95 U16 PM III
3 s 1 3:10.26 GAWŁOWSKA Daria LKS Vectra Włocławek # 95 U16 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2633/11 2017 3
4 s 1 3:11.42 SZACHTA Marta LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 96 U16 PM III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0722/12 2016 3
5 s 1 3:11.44 WRONKOWSKA Anna MUKL Brodnica # 95 U16 KP III B.D. BEZ
6 s 1 3:13.36 GÓRNA Agata MUKL Brodnica 96 U16 KP IV
7 s 1 3:15.67 MOLLUS Kinga LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM IV B.D. BEZ
8 s 1 3:16.22 KUFTA Daria LLKS Smętowo Graniczne # 96 U16 PM IV
9 s 1 3:17.75 PŁACHTA Weronika MUKL Brodnica 96 U16 KP IV
1 s 2 3:19.16 DUSZYŃSKA Amanda UKB Szubin 95 U16 KP IV #
2 s 2 3:21.32 BOGDANOWICZ Anastazja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP IV
3 s 2 3:29.72 GŁODOWSKA Daria ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM V
4 s 2 3:30.73 SYKURSKA Angelika MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP V #
5 s 2 3:34.72 LEWIŃSKA Dominika KL Lechia Gdańsk 96 U16 PM -- WIETEK Zbigniew
6 s 2 3:35.76 STERANKA Marcelina ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -- #
7 s 2 3:37.57 DĄBROWSKA Paulina SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP --
1 s 3 3:18.41 KAZUBOWSKA Dominika LLKS Smętowo Graniczne # 94 U18 PM --
2 s 3 3:28.78 MAIK Daria LUKS Start Nakło # 97 U14 KP V STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0446/13 2019 1
3 s 3 3:32.22 JOACHIMIAK Martyna BKS Bydgoszcz 95 U16 KP V
100 m pł MŁ K
1 s 1 15.46 MIKOŁAJEK Maja AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM -0.2 II B.D. # 3
2 s 1 15.91 GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -0.2 III
3 s 1 16.31 ŁOSIK Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM -0.2 III #
4 s 1 16.83 GOŁĄBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM -0.2 IV #
1 s 2 16.55 CIEŚLIŃSKA Daria SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP +0.6 III
2 s 2 16.75 CICHOSZ Małgorzata MLKS Baszta Bytów 95 U16 PM +0.6 III
3 s 2 16.86 RYCHTER Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP +0.6 IV #
4 s 2 17.42 REINKE Martyna UKB Szubin 95 U16 KP +0.6 V WOCHNA Marek # Z/4398/11 2014 BEZ
5 s 2 18.86 SZOK Katarzyna MLKS Baszta Bytów 96 U16 PM +0.6 --
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.42 GRESZTA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM -1.9 II #
2 s 1 17.22 DYCZEK Maria MKL Toruń 94 U18 KP -1.9 IV
4x100 m K
1 s 1 50.38 BOLESKA Jacquelina
MATEROWSKA Regina
GESEK Karolina
BŁAŻEK Weronika
MMKS Gdańsk 95
95
96
96
U16 POM --


2 s 1 51.51 ZAWADZKA Magdalena
ŁAKOMY Kinga
PŁOSZYŃSKA Nikoletta
GELIŃSKA Natalia
GKS Olimpia Grudziądz 95
95
95
95
U16 KPO --


3 s 1 51.94 CZĘSZ Weronika
CIEŚLIŃSKA Daria
KANIECKA Zuzanna
GRZEGOREK Marcelina
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96
96
96
96
U16 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D.


Z/0576/12
2019
2
4 s 1 52.65 AŁTYN Justyna
DZIEDZIC Aleksandra
SOBKA Anna
GAWŁOWSKA Daria
LKS Vectra Włocławek 95
96
96
95
U16 KPO --
ZIÓŁKOWSKI Marek
NOWAKOWSKA Agnieszka
NOWAKOWSKA Agnieszka B.D.
Z/0039/12
Z/2633/11

2017
4
BEZ
3
5 s 1 52.70 LADEMANN Daria
DETTLAFF Małgorzata
KAMIŃSKA Weronika
SZYMAŃSKA Kinga
LKS Ziemi Puckiej Puck 96
95
95
95
U16 POM --


6 s 1 52.93 FRONTCZAK Monika
LUSTIG Klaudia
DRĄŻCZYK Sara
REINKE Martyna
UKB Szubin 95
95
95
95
U16 KPO -- WOCHNA Marek
WOCHNA Marek

WOCHNA Marek
Z/4394/11
Z/4395/11
Z/4398/11
2015
2012
2014
4
4
BEZ
7 s 1 54.31 RAKOWSKA Paulina
GAWEŁ Agata
SYROCKA Agata
HOLKA Kinga
MLKS Nadwiślanin Chełmno 96
95
96
95
U16 KPO --

LEWANDOWSKI Jacek B.D.
Z/1569/12
2019
1
Tyczka K
  f 1 2.60 LUBIŃSKA Marcelina SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP IV
  f 1 2.70 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 98 U14 PM III KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. # Z/0173/14 2019 1
  f 1 3.50 WARAWĄSOWSKA Paula SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP I
1 f 1 2.90 PSTRONGOWSKA Justyna KL Gdynia 95 U16 PM III
2 f 1 2.80 TUZ Linda KL Gdynia 96 U16 PM III
3 f 1 2.40 KOSTURKIEWICZ Oliwia GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP IV
4 f 1 2.40 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP IV PRZYBYŁA Krzysztof # Z/0580/12 2019 M
5 f 1 2.20 PAWLIK Michalina SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP V
6 f 1 2.10 ZUBERTOWSKA Jagoda GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP V
7 f 1 2.00 PYZIK Marta SKLA Sopot 96 U16 PM V
W dal K
1 f 1 5.24 MIKOŁAJEK Maja AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM +0.4 III B.D. # 3
1 f 1 5.30 LANGE Hanna KL Lechia Gdańsk 90 U23 PM +1.7 III DZIĄBA Boguslaw # Z/4790/11 2013 1
2 f 1 4.79 GAFFKE Karolina LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM +1.7 V
2 f 1 5.01 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U18 KP +1.5 IV #
3 f 1 4.78 ORNAWKA Natalia WKS Flota Gdynia 96 U16 PM 0.0 V
4 f 1 3.83 WITKOWSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP +0.2 -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0451/13 2014 4
4 f 1 4.77 KREFT Marlena SKLA Sopot 96 U16 PM +2.0 V #
5 f 1 3.79 PACHOLSKA Katarzyna BKS Bydgoszcz 95 U16 KP +2.8 --
5 f 1 4.75 ROESKE Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP +1.4 V B.D. BEZ
6 f 1 4.75 BOLESKA Jacquelina MMKS Gdańsk 95 U16 PM +0.6 V
7 f 1 4.70 FRONTCZAK Monika UKB Szubin 95 U16 KP -1.3 V WOCHNA Marek # Z/4394/11 2015 4
8 f 1 4.65 DUCZMAL Izabela SKLA Sopot 96 U16 PM +0.9 V #
9 f 1 4.57 RACZKOWSKA Ilona LKS Vectra Włocławek # 95 U16 KP +1.2 V
10 f 1 4.47 PAWLIK Michalina SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP +0.6 --
11 f 1 4.43 BANASZAK Karolina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM +2.1 --
12 f 1 4.40 KĘPA Agata MKL Toruń 95 U16 KP +0.2 --
13 f 1 4.39 WARCHOŁ Justyna LKS Vectra Włocławek # 97 U14 KP +2.7 -- KŁÓDKOWSKI Andrzej NOWAKOWSKI Marian # , Z/0038/13 , 2017 2
14 f 1 4.34 ZELEWSKA Karolina RKS Rumia 96 U16 PM +0.9 --
15 f 1 4.25 SZULC Monika UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP +1.1 --
16 f 1 4.01 WALENCIUK Dorota BKS Bydgoszcz 96 U16 KP +1.1 --
17 f 1 3.88 SZATKOWSKA Magdalena UKS Start Smólnik 95 U16 KP +1.8 --
Kula (3) K
1 f 1 12.19 HNATIUK Katarzyna MTS Junior Sopot 96 U16 PM III RETYK Sławomir # Z/1215/12 2017 2
2 f 1 11.39 GĄDEK Agata MKS Sambor Tczew 96 U16 PM III
3 f 1 10.95 JÓZWIAK Patrycja GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP IV
4 f 1 10.87 FILIPIAK Aleksandra LUKS Inowrocław 96 U16 KP IV DRELISZAK Ryszard # Z/1576/12 2012 3
5 f 1 10.48 PAWLIKOWSKA Marta LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM IV #
6 f 1 10.44 DEMSKA Dagmara MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV
7 f 1 10.06 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP IV KOHUTEK Artur B.D. # Z/0584/12 2019 M
8 f 1 9.61 OLEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U16 PM V
9 f 1 9.57 POBŁOCKA Anna UKS Lipusz 95 U16 PM V
10 f 1 9.53 HERKA Monika Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM V
11 f 1 9.32 JAKUBOWSKA Lucyna SKLA Sopot 95 U16 PM V
12 f 1 9.13 ŚWIĄDER Joanna SKLA Sopot 96 U16 PM V
13 f 1 8.94 GIERSZEWSKA Marta UKS Lipusz 95 U16 PM V
14 f 1 8.69 ZAPAŁA Natalia MKL Toruń 95 U16 KP --
15 f 1 8.06 RUDNIK Kamila UKS Lipusz 96 U16 PM --
Kula (4) K
1 f 1 13.21 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
1 f 1 14.39 KANIEWSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz 90 U23 KP I
2 f 1 10.71 BIENISZEWSKA Małgorzata AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM III
Oszczep (600) K
1 f 1 43.47 KULAS Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM II
1 f 1 44.11 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U16 PM I WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
1 f 1 49.22 JAKIMOWICZ Urszula SKLA Sopot 88 U23 PM I #
2 f 1 33.01 FILIPIAK Aleksandra LUKS Inowrocław 96 U16 KP IV DRELISZAK Ryszard # Z/1576/12 2012 3
3 f 1 33.01 KAMIŃSKA Hanna LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM IV #
4 f 1 32.91 SEROCZYŃSKA Martyna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM IV
5 f 1 32.28 BORKOWSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP IV B.D. # BEZ
6 f 1 31.12 DEMSKA Dagmara MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV
7 f 1 28.42 SZTAL Antonina MKL Toruń 95 U16 KP V
8 f 1 28.14 GIERSZEWSKA Marta UKS Lipusz 95 U16 PM V
9 f 1 27.32 EBERTOWSKA Kinga UKS Lipusz 96 U16 PM V
10 f 1 26.69 JETTER Justyna UKS Cyprianka 96 U16 KP V MAŃKOWSKI Edward Z/1475/12 2013 3
11 f 1 25.12 FURMANEK Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM --
12 f 1 24.69 POTERACKA Klaudia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM --
13 f 1 21.84 LEWOC Sandra KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM -- B.D.
300 m M
1 s 1 36.22 LADEMANN Radosław LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM II
2 s 1 37.07 MISIORSKI Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM II #
3 s 1 37.97 SZCZUDLIŃSKI Artur LIUKS Kruszwica 96 U16 KP III LUZAK Andrzej Z/1456/12 2013 2
4 s 1 38.60 KRUSZCZYŃSKI Jakub SKLA Sopot 95 U16 PM III
5 s 1 38.97 KRAWACZYŃSKI Sebastian MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP III
6 s 1 39.11 MUDLAFF Tomasz LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM IV JASKUŁKA Teresa Z/2982/11 2017 2
7 s 1 40.35 LEWANDOWSKI Maciej MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV
1 s 2 39.01 PIÓRKOWSKI Paweł GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP IV
2 s 2 39.38 SOKÓŁ Paweł ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM IV #
3 s 2 39.54 NITKA Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP IV #
4 s 2 40.09 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP IV WIERZBICKI Dariusz # Z/0040/12 2018 2
5 s 2 40.13 KOTOWSKI Tomasz LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM IV
6 s 2 40.27 WEIWER Michał MKL Toruń 96 U16 KP IV
7 s 2 42.42 SZEWCZYK Paweł LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM V
1 s 3 41.02 MIROWSKI Michał SKLA Sopot 95 U16 PM V B.D. # 3
2 s 3 41.32 LEWICKI Konrad UKS Czapla Białe Błota 95 U16 KP V
3 s 3 41.66 KONDYS Beniamin UKB Szubin 96 U16 KP V #
4 s 3 41.73 POTURALSKI Dariusz LIUKS Kruszwica 95 U16 KP V
5 s 3 41.95 FROELKE Krystian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM V
6 s 3 42.51 POTURALSKI Robert LIUKS Kruszwica 95 U16 KP --
7 s 3 53.55 KĘDZIERSKI Paweł KL Lechia Gdańsk 96 U16 PM --
1 s 4 37.74 WESOŁOWSKI Maciej MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U20 PM -- #
2 s 4 41.15 ŻYGOWSKI Michał BKS Bydgoszcz 95 U16 KP V
1000 m M
1 s 1 2:42.06 BORYŁO Mateusz GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # 95 U16 PM III
2 s 1 2:45.37 KOSIŃSKI Tomasz ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM IV
3 s 1 2:46.99 WYSOCKI Krzysztof MKS Sambor Tczew 96 U16 PM IV
4 s 1 2:48.02 BRAUN Wojciech LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM IV NOWAKOWSKI Karol Z/0820/11 2013 3
5 s 1 2:49.19 SIUDA Filip LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM IV
6 s 1 2:49.37 PIOTROWSKI Damian MUKL Brodnica 95 U16 KP IV #
7 s 1 2:49.84 KRZYŻANOWSKI Patryk SKLA Sopot 95 U16 PM IV B.D. #
8 s 1 2:51.22 RADWAŃSKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP V B.D. # BEZ
9 s 1 2:55.23 WROTNIAK Krystian GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP V #
10 s 1 3:00.62 TOMAS Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 96 U16 KP --
11 s 1 3:04.81 GROTHA Michał LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM --
1 s 2 2:53.08 HERMAN Paweł KL Lechia Gdańsk 93 U18 PM --
2 s 2 2:55.19 SZMEJTER Patryk LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP --
3 s 2 2:56.29 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA V MIREK Wacław B.D. B.D. Z/0519/13 2019
4 s 2 2:57.79 ROMANOWSKI Jacek LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP --
5 s 2 2:58.19 SZEFER Adam SKLA Sopot 95 U16 PM V
6 s 2 2:58.22 KOMOROWSKI Dariusz LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/3675/11 4
7 s 2 2:59.49 OSTASZEWSKI Robert KL Lechia Gdańsk 94 U18 PM -- WIETEK Zbigniew Z/5023/11 2012 BEZ
5000 m M
1 s 1 15:54.04 LEŚNIEWSKI Daniel MUKL Brodnica 92 U20 KP III
2 s 1 15:56.99 BYLICA Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 93 U18 KP III
3 s 1 16:02.53 PUŚCIŃSKI Michał LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2637/11 3
110 m pł MŁ M
1 s 1 15.81 STODOLNY Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -0.5 III B.D. # BEZ
2 s 1 16.00 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia # 95 U16 PM -0.5 III #
3 s 1 17.32 JAKUĆ Denis ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM -0.5 IV
4 s 1 18.24 HULISZ Filip BKS Bydgoszcz 95 U16 KP -0.5 V B.D.
5 s 1 18.51 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -0.5 -- GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2019 1
6 s 1 19.59 TREDER Tadeusz ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM -0.5 --
7 s 1 22.78 BOROWSKI Marcin ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM -0.5 --
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.58 DROZDOWSKI Filip MKL Toruń 93 U18 KP -1.3 II #
2 s 1 14.90 DIAK Mateusz SKLA Słupsk 91 U20 PM -1.3 II #
3 s 1 15.14 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP -1.3 II
4 s 1 16.47 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U20 KP -1.3 III B.D. # 3
4x100 m M
1 s 1 46.48 SKUT Maciej
ZABŁOCKI Aleksander
ZIELIŃSKI Maciej
SMOLNICKI Łukasz
SKLA Sopot 95
95
95
95
U16 POM --


HAS Rafał B.D.
Z/0378/11
2019
1
2 s 1 47.02 SOKÓŁ Paweł
KOSIŃSKI Tomasz
PAWŁOWICZ Damian
WOSIŃSKI Damian
ULKS Talex Borzytuchom 96
95
95
96
U16 POM --


3 s 1 48.10 KRAWACZYŃSKI Sebastian
LEWANDOWSKI Maciej
GBURCZYK Patryk
BOLT Mateusz
MLKS Nadwiślanin Chełmno 95
95
95
95
U16 KPO --


4 s 1 48.77 POTURALSKI Dariusz
SZCZUDLIŃSKI Artur
POTURALSKI Robert
KUCHARSKI Mateusz
LIUKS Kruszwica 95
96
95
95
U16 KPO --
LUZAK Andrzej

Z/1456/12
2013
2
5 s 1 49.58 SIUDA Filip
WENT Dawid
BRAUN Wojciech
KOTOWSKI Tomasz
LLKS Smętowo Graniczne 95
95
95
95
U16 POM --

NOWAKOWSKI Karol
Z/0820/11
2013
3
6 s 1 51.85 FROELKE Krystian
JAKUBOWSKI Michał
RUDNIK Damian
STOJAK Damian
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 96
95
95
96
U16 POM --

WRÓBLEWSKI Jarosław
Z/0750/11
2018
1
1 s 2 43.44 BLUMKOWSKI Patryk
WIERZBOWSKI Michał
HULISZ Michał
DROZDOWSKI Filip
MKL Toruń 93
92
93
93
U20 KPO --


2 s 2 44.86 FRANKIEWICZ Mateusz
MEGGER Karol
SZYSZKOWSKI Mateusz
DOLECKI Grzegorz
GKS Olimpia Grudziądz 93
94
94
89
U23 KPO --
B.D.

B.D. B.D.
BEZ
BEZ
Wzwyż M
  f 1 1.95 KOCHANOWSKI Tomasz niest. Bydgoszcz # 90 U23 KP II B.D. BEZ
1 f 1 1.82 MAŁKIEWICZ Michał MKS Sambor Tczew 95 U16 PM III
2 f 1 1.70 TAJS Maciej BKS Bydgoszcz 96 U16 KP V
2 f 1 1.70 PIGIEL Sebastian GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP V
4 f 1 1.60 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2019 1
5 f 1 1.60 GBURCZYK Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP --
6 f 1 1.50 MALINOWSKI Patryk UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP --
W dal M
1 f 1 6.07 LIGUZ Benjamin AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM +1.7 IV #
1 f 1 6.36 TOMASZEWSKI Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +1.1 III #
2 f 1 6.01 CISKOWSKI Jakub RKS Rumia 96 U16 PM +0.9 IV
2 f 1 6.06 GURZYŃSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP +0.4 IV
3 f 1 5.71 PRZYTARSKI Tomasz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 93 U18 PM +1.0 --
3 f 1 5.98 TAJS Maciej BKS Bydgoszcz 96 U16 KP +0.5 IV
4 f 1 5.57 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 97 U14 KP +0.1 -- #
4 f 1 5.80 MAŁKIEWICZ Michał MKS Sambor Tczew 95 U16 PM +1.2 V
5 f 1 5.40 LIWOCH Juliusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP +0.1 --
5 f 1 5.78 CHWARZYŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM +1.1 V #
6 f 1 5.32 CHUDZIŃSKI Daniel BKS Bydgoszcz 95 U16 KP +0.9 --
6 f 1 5.69 KUCHARSKI Mateusz LIUKS Kruszwica 95 U16 KP +1.2 V
7 f 1 5.57 REJMUS Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM +0.9 -- DZIĄBA Boguslaw # Z/2561/11 2015 3
8 f 1 5.49 PAŃKA Wojciech LUKS Inowrocław 96 U16 KP +1.0 -- DRELISZAK Ryszard #
10 f 1 5.32 HULISZ Filip BKS Bydgoszcz 95 U16 KP +0.5 -- B.D.
11 f 1 5.32 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP +0.1 -- WIERZBICKI Dariusz # Z/0040/12 2018 2
12 f 1 5.26 OLESIŃSKI Jakub UKS Cyprianka 95 U16 KP +1.3 -- MAŃKOWSKI Mariusz Z/4941/11 2011 4
13 f 1 5.04 WIERTEL Kacper KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM +0.5 --
14 f 1 5.04 MALINOWSKI Patryk UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP +1.8 --
15 f 1 4.91 SZUFREIDA Karol BKS Bydgoszcz 95 U16 KP +1.8 --
16 f 1 4.89 GRABOWSKI Ignacy KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM +0.5 --
17 f 1 4.82 HINC Oskar KL Lechia Gdańsk 96 U16 PM +1.0 --
18 f 1 4.41 OLSZEWSKI Radosław BKS Bydgoszcz 96 U16 KP +0.7 --
Dysk (1) M
1 f 1 45.39 WELENC Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM III
2 f 1 44.44 HOLESIŃSKI Szymon BKS Bydgoszcz 95 U16 KP III
3 f 1 41.99 KASZUBOWSKI Sergiusz UKS Lipusz 95 U16 PM III
4 f 1 41.62 WIŚNIEWSKI Mateusz SKLA Sopot 96 U16 PM III #
5 f 1 37.89 GORAJDOWSKI Bartosz GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP IV
6 f 1 36.27 ROBAKOWSKI Filip SKLA Sopot 95 U16 PM IV #
7 f 1 35.46 STRUPOWSKI Radosław MLKS Nadwiślanin Chełmno 96 U16 KP V
8 f 1 34.78 KUPIS Maciej SKLA Sopot 95 U16 PM V #
9 f 1 33.11 OSTACHOW Przemysław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP V #
10 f 1 30.93 SMYKOWSKI Oskar MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP --
11 f 1 28.98 STUDZIŃSKI Mateusz KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM --
12 f 1 26.66 JĘDRZEJEWSKI Przemysław KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM -- #
13 f 1 25.81 KOWALSKI Kamil KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM --
Dysk (1.5) M
1 f 1 56.57 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń # 93 U18 KP I HULISZ Robert Z/4291/11 2018 M
Dysk (2) M
1 f 1 48.41 TRACZ Robert AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM I
Młot (5) M
1 f 1 52.19 KRĘCKI Sławomir AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ III
2 f 1 36.32 WRZAŁKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP V B.D. B.D. # 1
3 f 1 35.02 LANGOWSKI Tomasz LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 95 U16 PM V
4 f 1 27.01 SMYKOWSKI Oskar MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP --
5 f 1 25.40 HOLESIŃSKI Szymon BKS Bydgoszcz 95 U16 KP --
6 f 1 22.48 STRUPOWSKI Radosław MLKS Nadwiślanin Chełmno 96 U16 KP --
7 f 1 21.68 WITCZAK Błażej BKS Bydgoszcz 95 U16 KP --
8 f 1 21.30 KOWALSKI Bartłomiej UKS Start Smólnik 95 U16 KP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.4048318862915 sekund