Rzeszów 11.09.2010
Mityng POZLA
100 m K
1 s 1 12.27 BRĄGIEL Wioletta ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +1.2 II
2 s 1 12.91 ŚLIŻ Alina CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +1.2 III
3 s 1 13.02 ŁABNO Ewa WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA +1.2 III B.D. B.D. 2
4 s 1 13.06 KILIAN Justyna LKS Stal Mielec 93 U18 PK +1.2 III #
5 s 1 13.42 GĄBKA Martyna LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.2 IV
6 s 1 13.55 TOMCZYK Agnieszka LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.2 IV #
7 s 1 13.89 CUBER Agnieszka KS Cracovia 1906 Kraków # 94 U18 MA +1.2 -- B.D. B.D. #
8 s 1 14.62 GORCZYCA Patrycja ULKS Technik Trzcinica 94 U18 PK +1.2 --
1 s 2 13.06 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL +0.6 III B.D. Z/4322/11 2019
2 s 2 13.91 CZACHÓR Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK +0.6 --
200 m K
1 s 1 25.92 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL +0.5 II B.D. Z/4322/11 2019
2 s 1 27.82 ADAMCZYK Edyta MLUKS Tarnów 94 U18 MA +0.5 IV B.D. BEZ
3 s 1 27.83 CUBER Agnieszka KS Cracovia 1906 Kraków # 94 U18 MA +0.5 IV B.D. B.D. #
4 s 1 30.83 KRÓL Joanna ZKS Unia Tarnów 94 U18 MA +0.5 -- JASICZ Ryszard BEZ
1 s 2 27.51 KILIAN Justyna LKS Stal Mielec 93 U18 PK +0.7 IV #
2 s 2 27.86 CZACHÓR Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK +0.7 IV
3 s 2 28.35 JACHER Małgorzata LKS Stal Mielec 97 U14 PK +0.7 IV KULIG Marzena # Z/0835/13 2019 BEZ
4 s 2 28.35 TOMCZYK Agnieszka LKS Stal Mielec 94 U18 PK +0.7 IV #
5 s 2 28.57 DĄBAL Monika MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK +0.7 -- #
6 s 2 32.09 WÓJCIK Klaudia ULKS Lipinki 98 U14 MA +0.7 -- #
400 m K
1 s 1 61.46 SYREK Paulina KKB MOSiR Krosno # 94 U18 PK III
2 s 1 62.62 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U18 PK IV KOWAL Piotr B.D. # Z/0598/11 2019 MM
3 s 1 68.88 JUZASZEK Anna LKS Kłos Olkusz 97 U14 MA --
4 s 1 70.27 MATUSZEWSKA Aneta KS Komunalni Sanok 97 U14 PK --
5 s 1 72.03 RAJTER Marzena KS Komunalni Sanok 98 U14 PK --
6 s 1 73.34 SYREK Małgorzata KKB MOSiR Krosno # 97 U14 PK -- B.D. BEZ
1500 m K
1 s 1 4:49.94 ORŁOWSKA Marta KS Sprinterzy.com Kraków # 93 U18 MA III OSTROWSKA Justyna Z/4669/19 2019
2 s 1 4:50.94 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M
3 s 1 4:15.85 CIEŚLAK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola 89 U23 PK M #
3 s 1 4:56.07 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP III B.D. B.D. B.D. # , Z/4621/11 , 2019
4 s 1 5:26.77 KOTUŁA Anna MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
W dal K
1 5.56 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA +0.5 II ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
2 5.31 ŁABNO Ewa WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA +0.4 III B.D. B.D. 2
3 4.97 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +0.7 IV B.D. BEZ
4 4.22 JANIK Dominika KS Komunalni Sanok 97 U14 PK +0.4 --
5 4.06 BARAN Dominika CWKS Resovia Rzeszów 97 U14 PK +0.1 --
Kula (4) K
1 7.41 KUNIK Ewa KS Komunalni Sanok 94 U18 PK --
2 7.04 MATUŁA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
Dysk (1) K
1 24.58 MATUŁA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
2 24.11 GRENDA Kinga CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
Oszczep (600) K
1 27.33 GRENDA Kinga CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
Chód 5 km K
1 25:01.68 MAZIARZ Monika LKS Stal Mielec 93 U18 PK II
2 29:48.48 BARSZCZ Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 93 U18 PK III
3 32:11.54 DROZD Monika KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK IV
100 m M
1 s 1 11.45 DYKAS Paweł LKS Stal Mielec 92 U20 PK +0.9 III
2 s 1 11.52 OLSZOWY Dawid CWKS Resovia Rzeszów # 93 U18 PK +0.9 III B.D. # 1
3 s 1 11.53 PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.9 III #
4 s 1 11.64 PAWŁOWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.9 III #
5 s 1 11.76 PITRUS Michał KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +0.9 IV
6 s 1 11.79 SZKÓŁKA Damian MKL Sparta Stalowa Wola 92 U20 PK +0.9 IV
7 s 1 11.83 CHOŁODY Mariusz MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK +0.9 IV B.D. # 2
8 s 1 11.85 ŻAK Marcin MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK +0.9 IV #
1 s 2 12.41 STEFANOWICZ Adrian LKS Stal Mielec 94 U18 PK +0.4 -- #
2 s 2 12.43 GÓRKIEWICZ Michał LKS Kłos Olkusz 93 U18 MA +0.4 -- MENTLEWICZ Janusz B.D. # Z/5177/11 2016 BEZ
3 s 2 12.48 CIEŚLA Przemysław LKS Brzezina Osiek # 94 U18 MA +0.4 -- #
4 s 2 12.64 ATAMAN Amadeusz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK +0.4 --
5 s 2 12.76 JASIURKOWSKI Andrzej UKS Budowlani Nowy Sącz 91 U20 MA +0.4 --
6 s 2 13.08 FORYŚ Artur UKS Budowlani Nowy Sącz 93 U18 MA +0.4 --
7 s 2 13.25 MAŁEK Krzysztof LKS Stal Mielec 94 U18 PK +0.4 --
8 s 2 13.54 SABAT Mateusz MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK +0.4 --
200 m M
1 s 1 23.45 PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.4 III #
1 s 1 24.13 STRAWIŃSKI Michał UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK +0.8 IV
2 s 1 23.74 OLSZOWY Dawid CWKS Resovia Rzeszów # 93 U18 PK +0.4 IV B.D. # 1
2 s 1 24.14 PITRUS Michał KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +0.8 IV
3 s 1 24.02 MARZEC Grzegorz MKS Tempo Kęty 93 U18 MA +0.4 IV
3 s 1 24.41 CIEŚLA Przemysław LKS Brzezina Osiek # 94 U18 MA +0.8 -- #
4 s 1 24.36 GÓRKIEWICZ Michał LKS Kłos Olkusz 93 U18 MA +0.4 IV MENTLEWICZ Janusz B.D. # Z/5177/11 2016 BEZ
4 s 1 24.93 GUMÓŁKA Łukasz IKS Olkusz 91 U20 MA +0.8 --
5 s 1 24.54 FLAK Eryk KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK +0.4 --
5 s 1 34.36 KARKUT Michał MKS Stal Nowa Dęba 99 U12 PK +0.8 --
6 s 1 24.62 ATAMAN Amadeusz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK +0.4 --
400 m M
1 s 1 53.10 KOSIŃSKI Daniel CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK IV
2 s 1 53.74 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U18 PD IV B.D. # Z/2485/11 2019
3 s 1 54.43 STYBAK Aleksander CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
4 s 1 55.16 BUCZEK Damian CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
5 s 1 56.08 FRĄK Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK --
1 s 2 54.74 KOCZUR Eryk MKS Tempo Kęty 94 U18 MA IV
2 s 2 54.79 WISZ Maksymilian CWKS Resovia Rzeszów 90 U23 PK --
3 s 2 55.07 JACHYM Tomasz WKS Wawel Kraków # 93 U18 MA -- B.D. # 3
4 s 2 55.92 TĘCZA Sławomir CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
5 s 2 57.02 JANUSZEK Artur LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA --
1 s 3 56.07 SĘDŁAK Rafał LKS Stal Mielec 93 U18 PK --
2 s 3 56.85 SERAFIN Miłosz KB Witar Tarnobrzeg 92 U20 PK -- LDK!
3 s 3 59.01 MARUT Wojciech MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
4 s 3 62.79 KARDYŚ Sebastian LKS Stal Mielec 92 U20 PK --
5 s 3 64.67 KASPERKOWICZ Kamil KKB MOSiR Krosno # 97 U14 PK --
6 s 3 72.06 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa # 99 U12 PK -- KARKUT Bogdan # Z/0312/15 2019 1
1500 m M
1 s 1 4:15.15 AMS Tomasz UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK IV B.D. BEZ
2 s 1 4:15.83 GALICIA PEREZ Arnold KKS Victoria Stalowa Wola 93 U18 PK IV BARSZCZ Mirosław B.D. Z/4641/11 2017 BEZ
4 s 1 4:16.47 JACHYM Tomasz WKS Wawel Kraków # 93 U18 MA IV B.D. # 3
5 s 1 4:30.83 SMĘDOWSKI Paweł GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 94 U18 PK -- LASSOTA Lesław B.D. # Z/2486/11 2019 2
6 s 1 4:40.70 CZUCHRA Kamil KKB MOSiR Krosno # 93 U18 PK --
Wzwyż M
1 1.85 ZAWADA Karol UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK III
2 1.85 SABAT Piotr MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK III #
3 1.80 KOSIBA Jakub UKS Maraton Sękowa 94 U18 MA IV
4 1.40 BARYŁA Konrad KS Komunalni Sanok 97 U14 PK --
W dal M
1 6.51 SZKÓŁKA Damian MKL Sparta Stalowa Wola 92 U20 PK 0.0 III
2 6.44 KOZIK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK 0.0 III
3 5.77 KORZEŃ Radosław LKS Stal Mielec 94 U18 PK +0.2 --
4 5.61 STEFANOWICZ Adrian LKS Stal Mielec 94 U18 PK +0.1 -- #
5 5.00 BARYŁA Konrad KS Komunalni Sanok 97 U14 PK +0.5 --
6 4.14 FRĄCZEK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP +0.7 -- B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz
Młot (5) M
1 64.99 MARSZAŁEK Wojciech LKS Stal Mielec 93 U18 PK II
Chód 3 km M
1 18:05.96 JACHER Piotr LKS Stal Mielec 98 U14 PK -- #
Chód 10 km M
1 47:53.28 STALA Jakub LKS Stal Mielec 91 U20 PK II
2 49:11.71 SARZYŃSKI Łukasz MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK III #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.9100408554077 sekund