Łódź 11 - 12.09.2010
Mistrzostwa Polski AZS Juniorów w LA
200 m K
1 s 1 24.66 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 U18 LD -0.2 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
2 s 1 24.77 TUR Magda AZS UMCS Lublin 93 U18 LU -0.2 I B.D. 1
3 s 1 26.04 GWIAZDOŃ Katarzyna AZS-AWF Katowice 93 U18 SL -0.2 II
4 s 1 26.41 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92 U20 LD -0.2 III BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2019 M
5 s 1 26.53 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -0.2 III BUGAŁA Edward B.D. # Z/2785/11 2019 1
6 s 1 26.87 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.2 III B.D. BEZ
7 s 1 26.89 GRZESIAK Paulina AZS UMCS Lublin 94 U18 LU -0.2 III
1 s 2 28.06 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -1.3 IV B.D. # 1
2 s 2 28.09 BUNICKA Aneta AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -1.3 IV #
3 s 2 28.76 KRÓL Izabela AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ -1.3 V #
4 s 2 29.29 ZATOROWSKA Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -1.3 --
5 s 2 30.74 WINDAK Anna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -1.3 --
1 s 3 27.88 GÓRECKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN -0.6 IV
2 s 3 28.19 BRZEZICKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -0.6 IV
3 s 3 28.70 SAMUL Anna KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN -0.6 --
4 s 3 29.28 GAŻEŁ Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.6 -- KOLODZIEJ Roman B.D. BEZ
5 s 3 30.13 JANICKA Laura KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.6 -- #
1 s 4 26.81 CAŁA Magdalena CKS Budowlani Częstochowa # 91 U20 SL -0.6 III B.D. # 2
2 s 4 29.35 JAGIEŁA Kinga LKS Maraton Turek 93 U18 WP -0.6 --
3 s 4 29.68 WŁODARCZYK Izabela LKS Maraton Turek 94 U18 WP -0.6 -- #
4 s 4 30.44 TRZEPACZ Gabriela LKS Maraton Turek 93 U18 WP -0.6 --
800 m K
1 s 1 2:17.39 STEFAŃSKA Angelika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP II #
2 s 1 2:18.45 ZAKRZEWSKA Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III #
3 s 1 2:19.95 STRUCIŃSKA Daria KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN III #
4 s 1 2:22.82 MIKLER Anna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III
5 s 1 2:23.87 KULESA Monika KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN III
6 s 1 2:24.31 LIPIECKA Agnieszka OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III
7 s 1 2:35.29 STERNIK Anna AZS UMCS Lublin 92 U20 LU --
1 s 2 2:20.03 BRZEZIŃSKA Anna AZS UMCS Lublin 90 U23 LU III
2 s 2 2:20.87 GĘGA Monika KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III
3 s 2 2:23.11 RYBAK Martyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III
4 s 2 2:44.21 MUSIAŁ Ewa KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA --
400 m pł K K
1 s 1 62.45 TCHORZEWSKA Karolina AZS UMCS Lublin 93 U18 LU I ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/3028/11 2018 2
2 s 1 64.08 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA II B.D. M
3 s 1 64.88 GRZYWACZ Aleksandra AZS Łódź 93 U18 LD II
4 s 1 66.56 KOTWICA Ewa AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ III B.D. # BEZ
1 s 2 63.96 STĘPNIK Agata AZS UMCS Lublin 90 U23 LU II B.D. B.D. BEZ
2 s 2 64.64 PSKIT Agata RKS Łódź # 91 U20 LD II JASZCZAK Stanisław Z/0106/11 2019 3
3 s 2 65.91 LENART Weronika UKS 55 Łódź # 93 U18 LD II
4 s 2 66.75 SZYMAŃSKA Karolina RKS Łódź 93 U18 LD III #
5 s 2 69.25 STRZYŻ Izabela SKLA Sopot 90 U23 PM --
6 s 2 72.45 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD IV B.D. # BEZ
7 s 2 86.91 KOSMALA Sylwia UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- #
2000 m prz K
1 7:17.23 WARDA Martyna KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN II B.D. 3
2 7:22.87 JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin # 92 U20 ZP II MURAWSKI Zbigniew # Z/2131/11 2019
3 7:28.88 SZWARNÓG Jolanta KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA II
4 7:45.38 KOPEĆ Lucyna KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN III #
5 8:11.15 PARZYCHOWSKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
Wzwyż K
1 1 1.65 DANIEWSKA Agata RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ II B.D. 2
2 1 1.40 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92 U20 LD -- BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2019 M
3 1 1.40 KRYŁOWICZ Joanna AZS Łódź 93 U18 LD --
4 1 1.35 DOMINIAK Sara RKS Łódź # 93 U18 LD -- B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/1523/11 , 2019 3
5 1 1.30 GRZYWACZ Aleksandra AZS Łódź 93 U18 LD --
6 1 1.30 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 94 U18 LB -- SASKA Tomasz # Z/1825/11 2016 1
1 2 1.60 SUCHODOLSKA Anna UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD III
2 2 1.60 KOMINIAK Ewelina MKLA Łęczyca 93 U18 LD III
3 2 1.45 STASIAK Paulina MKLA Łęczyca 91 U20 LD IV
4 2 1.20 ANTCZAK Natalia UKS Dziewiątka Kutno 96 U16 LD --
4 2 1.20 KOWALSKA Izabela UKS Dziewiątka Kutno 96 U16 LD --
Trójskok K
1 1 11.56 DOROSZCZUK Magdalena AZS UMCS Lublin 93 U18 LU +1.9 II
2 1 11.27 DOMINIAK Sara RKS Łódź # 93 U18 LD +0.8 III B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/1523/11 , 2019 3
3 1 10.79 KRYŁOWICZ Joanna AZS Łódź 93 U18 LD +1.8 III
4 1 10.26 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 94 U18 LB +0.5 IV SASKA Tomasz # Z/1825/11 2016 1
1 2 11.60 DOMIZA Joanna RKS Łódź 89 U23 LD 0.0 II
2 2 9.83 JAKUBCZYK Katarzyna UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD +1.4 --
Kula (4) K
1 1 9.98 ZEMAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA IV B.D. BEZ
2 1 9.98 PŁOCHARZ Monika AZS UMCS Lublin 91 U20 LU IV B.D. 1
3 1 9.86 KOPCIŃSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV B.D. BEZ
4 1 9.62 LYTEK Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA IV
5 1 8.48 CZAJKA Dorota KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
6 1 8.08 STERNA Ewelina AZS Łódź 94 U18 LD --
7 1 7.22 WIECZORKOWSKA Ewelina AZS Łódź 93 U18 LD --
1 2 9.85 PIETRZAK Zofia AZS UMCS Lublin 89 U23 LU --
2 2 9.12 GAWROŃSKA Helena RKS Łódź 92 U20 LD IV
3 2 7.18 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- #
Oszczep (600) K
1 1 34.84 WIECZORKOWSKA Ewelina AZS Łódź 93 U18 LD III
2 1 31.52 KOPCIŃSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV B.D. BEZ
3 1 30.45 CHMARA Aleksandra OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP IV B.D. BEZ
4 1 28.90 CZAJKA Dorota KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
5 1 26.70 STERNA Ewelina AZS Łódź 94 U18 LD --
1 2 31.91 GAWROŃSKA Helena RKS Łódź 92 U20 LD IV
200 m M
1 s 1 23.37 KOSZYK Hubert AZS UMCS Lublin 92 U20 LU -1.8 III #
2 s 1 23.43 WÓJCIK Marcin AZS UMCS Lublin 93 U18 LU -1.8 III #
3 s 1 23.70 STAWIARZ Dariusz niest. Kraków # 93 U18 MA -1.8 IV
4 s 1 23.88 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS Łódź 92 U20 LD -1.8 IV #
5 s 1 24.45 KUCHARSKI Michał AZS Łódź 92 U20 LD -1.8 --
1 s 2 24.29 BRODA Tomasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U18 LB -1.6 IV
2 s 2 24.43 LIGAS Daniel AZS Łódź 92 U20 LD -1.6 --
3 s 2 24.99 KARMELITA Piotr AZS Łódź 94 U18 LD -1.6 --
4 s 2 27.37 REMBOWSKI Sebastian AZS Łódź 97 U14 LD -1.6 --
5 s 2 27.37 BELOWSKI Kamil AZS Łódź 95 U16 LD -1.6 --
1 s 3 24.19 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ -1.5 IV #
2 s 3 24.33 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -1.5 IV #
3 s 3 25.03 DOBCZYŃSKI Arkadiusz AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -1.5 --
1 s 4 22.34 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -0.4 II OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
2 s 4 23.49 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -0.4 III B.D. B.D. # 2
3 s 4 23.84 MARACHA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -0.4 IV #
4 s 4 24.39 LISOWSKI Damian KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.4 IV
5 s 4 24.61 PIETRYKA Filip KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.4 --
6 s 4 25.69 PASTERNAK Maciej KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -0.4 -- #
1 s 5 23.79 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -1.8 IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/1268/11 2019 2
2 s 5 23.90 GIESZCZYŃSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -1.8 IV #
3 s 5 24.28 KWIATKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 93 U18 LU -1.8 IV
4 s 5 24.46 SUSKA Łukasz AZS UMCS Lublin 91 U20 LU -1.8 --
5 s 5 24.97 KUREK Maciej AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -1.8 -- #
6 s 5 26.13 FALKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -1.8 --
1 s 6 22.25 PORZĄDNY Sebastian AZS Łódź 88 U23 LD -1.6 II B.D. 1
2 s 6 22.96 JABŁOŃSKI Tomasz AZS Łódź 90 U23 LD -1.6 III
3 s 6 23.08 MARCZYK Mikołaj AZS UMCS Lublin 90 U23 LU -1.6 III
4 s 6 23.91 WIŚNIEWSKI Bartosz RKS Łódź # 93 U18 LD -1.6 IV
5 s 6 24.83 STRZECHOWSKI Jakub UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD -1.6 -- #
1 s 7 24.37 NIEMIEC Sebastian AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -1.7 IV #
2 s 7 24.55 SKUPIŃSKI Michał RKS Łódź 94 U18 LD -1.7 --
3 s 7 24.59 MUŻDŻYŃSKI Krystian RKS Łódź # 94 U18 LD -1.7 -- #
4 s 7 25.17 KOWALSKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD -1.7 -- #
5 s 7 25.65 WŁODARCZYK Mikołaj RKS Łódź 94 U18 LD -1.7 --
6 s 7 26.29 EWKOWSKI Rafał UKS Dziewiątka Kutno 97 U14 LD -1.7 --
7 s 7 28.47 KOWALSKI Piotr UKS Dziewiątka Kutno 97 U14 LD -1.7 -- KUDŁA Jacek B.D. Z/1369/13 2019
800 m M
1 s 1 1:57.87 STACHOWIAK Hubert OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP III #
2 s 1 1:57.95 WIŚNIEWSKI Łukasz AZS Łódź 92 U20 LD III B.D. BEZ
3 s 1 1:58.91 GACZOREK Adrian AZS-AWF Katowice 92 U20 SL III
4 s 1 1:59.04 GĄCIK Mateusz AZS-AWF Gorzów # 93 U18 LB III WALCZAK Zygmunt Z/1823/11 3
5 s 1 2:00.05 PARADOWSKI Marcin AZS-AWF Katowice 94 U18 SL III
6 s 1 2:01.47 JABŁOŃSKI Bolesław OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III
7 s 1 2:01.49 WOJTKOWIAK Patryk OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP III
1 s 2 2:04.39 WOJTALIK Oskar AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ IV B.D. # BEZ
2 s 2 2:05.74 LAUK Wojciech AZS Łódź 93 U18 LD IV
3 s 2 2:08.64 TERENOWICZ Krzysztof AZS Łódź 93 U18 LD -- #
4 s 2 2:15.59 KOPACZEWSKI Piotr AZS Łódź 93 U18 LD --
5 s 2 2:16.67 URBAŃSKI Jan AZS Łódź 94 U18 LD --
6 s 2 2:19.40 MIELCZAREK Krystian UKS Lisy Zgierz # 96 U16 LD --
7 s 2 2:19.43 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U14 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2019 1
8 s 2 2:20.19 SZCZEPAN Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA --
1 s 3 2:03.38 KLOC Paweł AZS UMCS Lublin 93 U18 LU IV B.D. 3
2 s 3 2:04.34 PIÓRKOWSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN IV
3 s 3 2:04.82 SZABLEWSKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
4 s 3 2:05.12 GAJDA Mateusz AZS-PWSZ Gorzów 92 U20 LB IV WOŹNIAK Agnieszka Z/4078/11 2011 4
5 s 3 2:22.45 DUBIAK Mateusz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP --
6 s 3 2:11.92 CZARNECKI Rafał KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA --
1 s 4 1:56.81 SZNURA Szymon OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP II #
2 s 4 1:57.08 SZUSTOWICZ Krystian AZS UMCS Lublin 89 U23 LU III #
3 s 4 2:02.00 RYMINIECKI Robert AZS Łódź 87 Sen LD III
4 s 4 2:03.75 BADEŃSKI Dawid LKS Maraton Turek 92 U20 WP IV
5 s 4 2:04.27 POPŁAWSKI Piotr AZS Łódź 86 Sen LD --
6 s 4 2:05.16 MICHALAK Mateusz LKS Maraton Turek 93 U18 WP IV #
7 s 4 2:08.77 ANTOSIK Jakub LKS Maraton Turek 92 U20 WP --
8 s 4 2:11.79 WERNER Piotr LKS Maraton Turek 92 U20 WP --
9 s 4 2:16.04 BRYŃSKI Marcin LKS Maraton Turek 94 U18 WP -- #
3000 m M
1 9:34.11 MAIK Mateusz OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP IV
2 9:42.66 NAJMOWICZ Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
3 9:49.05 KĘPKA Kamil AZS UMCS Lublin 94 U18 LU IV B.D. 3
4 9:53.22 KWIATKOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin 93 U18 LU IV #
5 9:56.67 MAZUR Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV
6 9:58.12 LIPIŃSKI Szymon KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN IV B.D. BEZ
7 10:10.44 CHRIN Filip AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/1817/11 2012 BEZ
400 m pł M
1 s 1 55.43 DUTKIEWICZ Ziemowit OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP II
2 s 1 55.80 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 U20 SL II ISKRA Janusz B.D. # Z/3049/11 2019 M
3 s 1 56.95 SZCZEPANIAK Kamil AZS Łódź 93 U18 LD III
4 s 1 57.18 MISTYGACZ Adam AZS Łódź 91 U20 LD III
1 s 2 55.60 KOWALCZYK Piotr AZS UMCS Lublin 93 U18 LU II B.D. # 1
2 s 2 57.05 MARCZYK Andrzej AZS UMCS Lublin 91 U20 LU III B.D. # 2
3 s 2 59.36 PRZYBYŁEK Bartosz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV #
4 s 2 61.31 WYLĘGŁY Witold AZS Łódź 92 U20 LD IV
1 s 3 55.90 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91 U20 LD II ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2019 2
2 s 3 56.74 KRYSTEK Krzysztof AZS Łódź 87 Sen LD III
3 s 3 57.88 GAJEWSKI Mateusz AZS Łódź 88 U23 LD III B.D. 3
4 s 3 58.25 SZCZEPANEK Konrad RKS Łódź 94 U18 LD III
5 s 3 66.65 IGNACZEWSKI Michał UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- #
Wzwyż M
1 1 1.92 BONECKI Bartosz AZS Łódź # 92 U20 LD III SADACH Aneta # Z/1820/11 2019 1
2 1 1.89 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III ZAPART Stanisław B.D. # Z/0080/11 2019 BEZ
3 1 1.80 KAMIŃSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV
4 1 1.75 PRZYWARA Dawid KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA IV B.D. # BEZ
5 1 1.75 HARASIMOWICZ Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 92 U20 LB IV
1 2 1.89 KUJAWA Tomasz LKS Maraton Turek 92 U20 WP III
2 2 1.80 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/1037/11 2018 1
3 2 1.75 BARANOWSKI Cezary MKLA Łęczyca 93 U18 LD IV
4 2 1.70 CIEŚLAK Piotr MKLA Łęczyca 93 U18 LD --
5 2 1.70 PIOTROWSKI Przemysław SKS Start Łódź 94 U18 LD -- GĘBARSKI Łukasz Z/4486/11 2012 4
Trójskok M
1 1 14.18 SUSZCZYK Paweł AZS UMCS Lublin 91 U20 LU +1.9 III
2 1 14.15 BONECKI Bartosz AZS Łódź # 92 U20 LD +0.4 III SADACH Aneta # Z/1820/11 2019 1
3 1 13.89 CZAJKA Mateusz AZS UMCS Lublin 92 U20 LU +2.0 III B.D. # BEZ
4 1 13.73 RENTFLEJSZ Maciej AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ 0.0 III B.D. # 3
5 1 12.32 URBAN Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +0.2 --
6 1 12.13 KAMIŃSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.7 --
7 1 11.74 PIĄTKOWSKI Radomir KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +1.2 --
8 1 11.46 CZEKOŃSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +1.2 --
9 1 11.44 HARASIMOWICZ Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 92 U20 LB +1.6 --
1 2 12.69 SÓJKA Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD +1.4 IV
2 2 12.10 ŚWIĘTOSŁAWSKI Łukasz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD +0.2 --
3 2 11.94 BŁASZCZYK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD +0.2 --
Kula (5) M
1 11.86 KACZMAREK Tomasz LKS Maraton Turek 94 U18 WP -- #
2 10.01 KACPRZAK Artur LKS Maraton Turek 93 U18 WP --
Kula (6) M
1 15.00 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 92 U20 SL II GALON Piotr Jan # Z/0084/11 2019 MM
2 14.05 DZIĘCIOŁ Paweł OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP II B.D. 3
3 13.48 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U18 LU III ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
4 11.92 GRZESZCZUK Piotr niest. Warszawa # 92 U20 MZ IV
5 11.83 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ IV
6 11.82 KLEPACKI Jacek KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN IV
7 11.38 SZALAST Maciej AZS UMCS Lublin 93 U18 LU IV KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/3904/11 2018 1
8 10.53 JARZĘBSKI Robert AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ --
9 10.45 MENDYK Daniel KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
10 9.82 ZIENTARA Adam AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4623351097107 sekund