Warszawa 11 - 12.09.2010
Mityng Warszawski
Tyczka K
1 2.30 JANUSZ Gabriela AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ V
1 2.50 ROSIEWICZ Daria RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ IV
1 2.70 ŁUKASZEWSKA Magdalena MKS Agros Chełm 92 U20 LU III
3 1.90 RABIEJ Katarzyna AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ -- #
3 1.90 KUKUŁA Alicja KS Warszawianka W-wa 95 U16 MZ --
5 1.70 KOZIK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 96 U16 MZ -- B.D. Z/1539/12 2013 4
Oszczep (600) K
1 33.61 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U20 MZ IV B.D. # 1
2 19.90 SZYMAŃSKA Izabela OKS Start Otwock 95 U16 MZ -- #
Chód 3 km K
1 s 1 18:28.73 SKUP Milena WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ IV
2 s 1 19:37.74 UTRATA Urszula KS Orzeł Warszawa 96 U16 MZ V #
3 s 1 19:40.84 TRZMIEL Natalia MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ V #
4 s 1 21:41.06 MAŚLAK Agnieszka UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ --
5 s 1 23:13.24 WIJAT Katarzyna UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ --
6 s 1 24:00.19 CHROBAK Joanna UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ --
Chód 5 km K
1 s 1 24:27.48 KARAŚ Jolanta AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ -- #
2 s 1 26:20.57 CHOJECKA Marlena WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ II
3 s 1 26:41.44 GARDOCKA Marta KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM II STASIEWICZ Mirosław Z/4916/11 2011 BEZ
4 s 1 27:10.08 KOPEĆ Emilia WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ III
5 s 1 30:56.30 SKUP Marta WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ III
6 s 1 32:11.62 POGORZELSKA Krystyna MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ IV #
7 s 1 33:59.51 ŚWINIARSKA Paulina WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ --
Chód 10 km K
6 s 1 49:35.61 KRAWCZUK Monika AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U23 PM I
Tyczka M
1 3.20 GIERYSZEWSKI Albert UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ IV GĘBSKI Adam # Z/0070/12 2012 3
1 4.20 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ II #
2 2.80 BALISZEWSKI Łukasz KS Orzeł Warszawa 92 U20 MZ --
2 2.80 GÓRSKI Karol RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ V
3 2.00 WALCZAK Mateusz KS Warszawianka W-wa # 93 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/0087/12 2012 4
3 2.40 MADEJ Michał UKS LA Basket Warszawa 96 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/1814/12 2014 4
4 2.40 NOWAK Maciej KS Orzeł Warszawa 96 U16 MZ -- #
5 2.40 FRĄCKIEWICZ Maciej UKS LA Basket Warszawa 95 U16 MZ --
6 2.20 BAKUN Patryk UKS LA Basket Warszawa 95 U16 MZ --
7 2.20 CYPS albo ZYPS Przemysław UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ --
Trójskok M
1 11.05 PETLIŃSKI Patryk KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ +0.2 -- #
Oszczep (700) M
  33.58 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ
Oszczep (800) M
  33.37 BALISZEWSKI Łukasz KS Orzeł Warszawa 92 U20 MZ --
Chód 5 km M
1 s 1 26:15.05 MIŚKIEWICZ Arkadiusz UKS Olimp Kozienice 95 U16 MZ III # LDK!
2 s 1 26:27.70 KUĆ Mateusz WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ III
3 s 1 28:21.22 GOŁAWSKI Mateusz WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ IV
4 s 1 28:53.57 GOŁAWSKI Robert WLKS Nowe Iganie # 98 U14 MZ IV GOŁAWSKI Janusz Z/0753/14 2019 3
5 s 1 28:53.58 CZARTOSZEWSKI Szymon WLKS Nowe Iganie # 96 U16 MZ IV GOŁAWSKI Janusz Z/1507/12 2018 BEZ
6 s 1 30:30.32 GROMEK Mateusz MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ V #
7 s 1 35:16.83 SKONIECKI Patryk WLKS Nowe Iganie # 96 U16 MZ -- #
8 s 1 37:38.51 LIP Beniamin MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ -- #
Chód 10 km M
1 s 1 40:20.66 TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U23 OP I TOMALA Grzegorz # Z/2971/11 2019 MM
2 s 1 40:30.80 SIKORA Rafał AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL I KISIEL Krzysztof # Z/0346/11 2019 MM
3 s 1 41:16.42 NOWAK Łukasz OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP I #
4 s 1 47:34.80 SZABO Wiktor MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ II #
5 s 1 49:27.06 LIPKA Łukasz MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ III #
7 s 1 51:01.05 DMOWSKI Tomasz WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ III
8 s 1 51:55.08 GOŁAWSKI Adam WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ IV
9 s 1 53:16.21 GOŁAWSKI Janusz WLKS Nowe Iganie # 66 Masters MZ -- GOŁAWSKI Janusz # Z/1785/11 2019 BEZ
10 s 1 54:22.01 PIEŃKOWSKI Wiesław WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1300990581512 sekund