Kraków 12.09.2010
Finał OPK w LA
100 m K
1 s 1 12.71 WĄS Patrycja WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +0.4 II B.D. BEZ
2 s 1 12.74 PASIERBEK Magdalena KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +0.4 II
3 s 1 12.93 WAŻNA Izabela MOSM Tychy 91 U20 SL +0.4 III B.D. B.D. BEZ
4 s 1 13.13 KUŹMA Maja KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +0.4 III
5 s 1 13.20 OLSZEWSKA Emanuela KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA +0.4 III
6 s 1 13.46 BRZOZOWSKA Ewa KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA +0.4 --
7 s 1 13.58 KRZYWDA Malwina SKS Kusy Kraków 94 U18 MA +0.4 IV
8 s 1 13.88 BOMBA Kinga KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +0.4 --
1 s 2 13.23 TARKA Dominika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +0.9 IV
2 s 2 13.54 USENDIAH Jessica MOSM Tychy 98 U14 SL +0.9 IV
3 s 2 13.83 WESOŁOWSKA Małgorzata WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.9 --
4 s 2 14.07 SIKORA Marta KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +0.9 V
5 s 2 14.42 DUDZIŃSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +0.9 V
6 s 2 14.79 SIWEK Julia MOSM Tychy 98 U14 SL +0.9 --
7 s 2 15.92 CIĘŻKOWSKA Katarzyna SKS Kusy Kraków 96 U16 MA +0.9 --
200 m K
1 26.02 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -0.3 II KUKLA Rafał # Z/4751/11 2018 2
2 26.71 WĄS Patrycja WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -0.3 III B.D. BEZ
3 27.64 MUCHA Marta KS Energetyk Jaworzno # 93 U18 SL -0.3 IV
4 27.69 OLSZEWSKA Emanuela KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -0.3 IV
5 29.46 SIKORA Marta KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -0.3 V
6 30.41 DUDZIŃSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -0.3 --
7 33.41 CIĘŻKOWSKA Katarzyna SKS Kusy Kraków 96 U16 MA -0.3 --
400 m K
1 57.10 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA II
2 62.54 ADAMCZYK Edyta MLUKS Tarnów 94 U18 MA IV B.D. BEZ
3 63.78 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno # 93 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef # Z/1002/11 2019 BEZ
4 63.98 KLIMEK Iwona MLUKS Tarnów 95 U16 MA IV
800 m K
1 2:11.33 MARMON Sara KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA II B.D. # 2
2 2:18.16 HAYDER Kamilia KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA III MIREK Wacław # Z/1926/11 2019 1
3 2:24.86 STAWIARSKA Aneta IKS Olkusz 89 U23 MA III
4 2:27.23 KUROWSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS IV #
5 2:28.79 RZYMEK Sabina MLUKS Tarnów 94 U18 MA IV
6 2:30.03 BARCZYK Anna IKS Olkusz 90 U23 MA --
7 2:41.99 GŁOWACZ Aneta KS Energetyk Jaworzno # 94 U18 SL --
8 2:47.98 BIAŁAS Monika KS Energetyk Jaworzno # 93 U18 SL -- B.D.
100 m pł J MŁ K
3 e 1 15.29 KUŹMA Maja KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA 0.0 II
100 m pł K
1 e 1 14.99 PASIERBEK Magdalena KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA 0.0 II
2 e 1 15.09 TARKA Dominika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA 0.0 II
400 m pł K K
1 f 1 63.00 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka # 89 U23 MA II KRÓL Zbigniew # Z/1912/11 2019 1
2 f 1 69.32 ZAMBROWSKA Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie # 91 U20 MA IV #
3 f 1 72.36 DULAK Katarzyna UKS Budowlani Nowy Sącz 93 U18 MA IV KLIMEK Józef B.D. # Z/0369/11 2018 3
Wzwyż K
1 1.72 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA I B.D. B.D. 2
2 1.72 BUKOWCZYK Agnieszka RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ I RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3847/11 2015 1
3 1.64 HEJNA Edyta KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA II
4 1.54 PRAŻUCH Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA --
5 1.45 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP IV B.D. B.D. # M
W dal K
1 5.95 STARZAK Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU 0.0 I #
2 5.88 PŁONKA Katarzyna SKLA Sopot # 88 U23 PM +0.1 I
3 5.58 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA +0.4 II
4 5.33 SUCHAN Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U23 SL 0.0 III B.D. B.D. BEZ
5 5.29 ŁABNO Ewa WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA +0.1 III B.D. B.D. 2
6 5.25 WŁODARCZYK Natalia KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA 0.0 III #
7 5.22 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA +1.2 III ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
8 4.90 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP +0.5 IV B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz #
9 4.83 KOZAK Agnieszka WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.3 IV
10 4.57 DZIECH Justyna UKS Gminy Brzeszcze # 94 U18 MA +0.5 --
Kula (4) K
1 11.16 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA III TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
Dysk (1) K
1 41.28 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA II TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
2 35.75 PLECHTA Marzena KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA III
3 29.94 KACZOR Klaudia KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV #
Oszczep (600) K
1 37.42 BURDA Katarzyna WKS Wawel Kraków 94 U18 MA III B.D. B.D. 2
2 31.09 NOWAK Gabriela WKS Wawel Kraków # 95 U16 MA IV
100 m M
1 s 1 10.63 NOWAK Marcin KS AZS AWF Kraków # 77 Sen MA -0.3 M
2 s 1 10.74 ŁAWRESZUK Marcin AZS-AWF Katowice # 90 U23 SL -0.3 I
3 s 1 11.17 SUSZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -0.3 II B.D. # BEZ
4 s 1 11.29 ZIĘBA Szymon WKS Wawel Kraków 89 U23 MA -0.3 II
5 s 1 11.38 DUNAL Patryk KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -0.3 III B.D. 3
6 s 1 11.53 WIKAR Mateusz KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -0.3 III #
1 s 2 11.56 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.2 III #
2 s 2 11.89 SUPERSON Marcin KU AZS Politechniki Krakowskiej # 88 U23 MA +0.2 -- B.D. GIZA Andrzej # , Z/1356/12 , 2012 3
3 s 2 11.95 MACIOŁEK Piotr WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.2 IV
4 s 2 12.02 MARTYNA Bogusz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.2 IV
5 s 2 12.15 KORNAŚ Bartosz KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA +0.2 --
6 s 2 12.48 KRAWIEC Robert WKS Wawel Kraków 93 U18 MA +0.2 --
1 s 3 11.85 ZIELIŃSKI Adrian WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +1.5 IV
2 s 3 12.04 KASPRZAK Patryk UKS Gimpel Nowy Targ 93 U18 MA +1.5 IV #
3 s 3 12.23 MICHALAK Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 93 U18 MA +1.5 --
4 s 3 12.57 SIBIK Andrzej KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.5 --
5 s 3 12.59 CZACHORA Krzysztof MOSM Tychy 94 U18 SL +1.5 --
6 s 3 13.32 WADELSKI Józef MOSM Tychy 97 U14 SL +1.5 --
7 s 3 14.59 KOWALSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 48 Masters MA +1.5 -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # , Z/0177/19 , 2019
200 m M
1 s 1 22.89 SUSZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -1.6 III B.D. # BEZ
2 s 1 23.01 ZIĘBA Szymon WKS Wawel Kraków 89 U23 MA -1.6 III
3 s 1 23.32 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -1.6 III #
4 s 1 23.80 GAJEWSKI Szymon WKS Wawel Kraków 93 U18 MA -1.6 IV
5 s 1 24.52 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA -1.6 -- B.D. # 2
1 s 2 23.55 WIKAR Mateusz KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -1.2 III #
2 s 2 24.82 KASPRZAK Patryk UKS Gimpel Nowy Targ 93 U18 MA -1.2 -- #
3 s 2 25.19 MARTYNA Bogusz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -1.2 --
4 s 2 26.20 SIBIK Andrzej KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -1.2 --
5 s 2 27.28 NADZIEJKO Jakub KS Energetyk Jaworzno # 95 U16 SL -1.2 --
6 s 2 30.32 KOWALSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 48 Masters MA -1.2 -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # , Z/0177/19 , 2019
400 m M
1 s 1 53.02 OSTROWSKI Piotr MLUKS Tarnów 94 U18 MA IV
2 s 1 53.32 RADKO Mateusz KS Energetyk Jaworzno # 92 U20 SL IV B.D. Z/1001/11 2011 BEZ
3 s 1 53.87 MICHALAK Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 93 U18 MA IV
4 s 1 54.39 POTOK Daniel ULKS Lipinki # 93 U18 MA IV #
5 s 1 55.01 BUKAŁA Dawid SPLA Tychy # 94 U18 SL -- WDOWIAK Szymon # Z/0395/11 2017 BEZ
1 s 2 52.25 PRZYBYŁA Wiktor UKS Gimpel Nowy Targ 92 U20 MA III B.D. # BEZ
2 s 2 56.44 GUT Paweł KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -- KOLODZIEJ Roman BEZ
3 s 2 56.55 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL -- B.D. B.D. B.D. # Z/0972/11 2019
4 s 2 59.52 MASTALSKI Daniel UKS Gimpel Nowy Targ 93 U18 MA --
800 m M
1 s 1 1:52.79 CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza # 88 U23 MA II CZERWIŃSKI ADAM Z/3849/11 2019 1
2 s 1 1:56.16 BUCZKOWSKI Sławomir KS Cracovia 1906 Kraków 91 U20 MA II B.D. BEZ
3 s 1 1:57.09 MAJCHERKIEWICZ Grzegorz LKS Kłos Olkusz 91 U20 MA III KOLODZIEJ Roman # BEZ
4 s 1 1:57.59 ZIELINKIEWICZ Arkadiusz niest. Kraków # 85 Sen MA III KOLODZIEJ Roman B.D. BEZ
5 s 1 1:59.17 KNAPIK Michał RKS Łódź # 93 U18 LD III
6 s 1 2:01.46 DADOUCH Mohamed KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA III
7 s 1 2:04.09 IWANIEC Mariusz KU AZS PWSZ w Tarnowie # 92 U20 MA IV
1 s 2 2:00.41 PIEKARZ Krystian UKS Budowlani Nowy Sącz 93 U18 MA III #
2 s 2 2:00.61 MOTAK Jakub KS Cracovia 1906 Kraków 92 U20 MA III B.D. # BEZ
3 s 2 2:02.22 KOS Kamil KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA -- #
4 s 2 2:02.55 GAŁĄZKIEWICZ Sebastian KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA -- KOLODZIEJ Roman 3
5 s 2 2:04.89 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków # 87 Sen MA -- KOLODZIEJ Roman 2
6 s 2 2:05.28 KACZMARCZYK Tomasz MLUKS Tarnów 90 U23 MA --
7 s 2 2:05.28 BIEDA Norbert UKS Gimpel Nowy Targ 93 U18 MA IV B.D. # BEZ
8 s 2 2:06.07 PASICH Wojciech IKS Olkusz 93 U18 MA IV
9 s 2 2:10.72 KRAJEWSKI Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 93 U18 MA -- #
1500 m M
1 4:14.63 PAJOR Michał ZKS Unia Tarnów 91 U20 MA IV KUCZEK Piotr # BEZ
2 4:17.34 ZEMŁA Marcin WKS Wawel Kraków # 92 U20 MA IV B.D. Z/4084/11 2
3 4:18.26 MOLEK Dariusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 94 U18 MA IV B.D. BEZ
4 4:22.58 WRONA Łukasz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 91 U20 MA -- B.D. 3
5 4:24.00 NOWAK Dawid ULKS Fajfer 2001 Łapanów 94 U18 MA --
6 4:43.28 TRUCHAN Radosław ZKS Unia Tarnów 94 U18 MA -- JASICZ Ryszard 4
110 m pł J MŁ M
5 15.89 KRAWIEC Robert WKS Wawel Kraków 93 U18 MA +0.1 IV
110 m pł M
1 14.36 GIZA Maciej KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA +0.1 I
2 14.52 TARNOWSKI Piotr WKS Wawel Kraków 89 U23 MA +0.1 I
3 15.00 POGONOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA +0.1 I
4 15.79 SUŁEK Adrian KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA +0.1 III
400 m pł J MŁ M
3 60.85 ŁUKASIK Łukasz ZKS Unia Tarnów 93 U18 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/4313/11 2011 4
400 m pł M
1 55.33 DUSIŃSKI Damian KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA II
2 55.84 POGONOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA II
Wzwyż M
1 2.04 ZAWIŁA Łukasz KS AZS AWF Kraków # 83 Sen MA II
2 2.00 LABUT Paweł KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA II
3 1.95 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA II B.D. # 2
4 1.85 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U20 SL III B.D. # 2
W dal M
1 6.46 BERKOWICZ Piotr KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +1.6 III B.D. # 3
2 6.39 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA +1.4 III B.D. # 2
3 6.10 DONIEC Andrzej KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA +1.0 -- B.D. B.D. # BEZ
4 6.04 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U20 SL -0.2 IV B.D. # 2
5 5.90 MARTYNA Bogusz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.8 IV
6 5.85 GADZINA Jakub UKS Budowlani Nowy Sącz 92 U20 MA +0.8 --
7 5.30 GRZESIAK Bartosz UKS Gimpel Nowy Targ 93 U18 MA +1.3 -- #
Kula (5) M
1 13.97 SMALCERZ Krzysztof KS Energetyk Jaworzno # 94 U18 SL III BEDNARCZYK Józef # Z/4083/11 2015 4
2 12.70 SUM Przemysław WKS Wawel Kraków 95 U16 MA IV #
Kula (6) M
1 12.40 WOJTASZEK Dawid WKS Wawel Kraków # 92 U20 MA IV B.D. # 3
2 11.23 KOWALEWSKI Jakub WKS Wawel Kraków 92 U20 MA IV
Kula (7.26) M
1 17.25 HARATYK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA I
2 14.65 GIBES Wojciech WKS Wawel Kraków 84 Sen MA I
3 10.55 BRODZIAK Łukasz KU AZS UJ Kraków 89 U23 MA --
4 12.42 LIS Czesław KS Energetyk Jaworzno # 56 Masters SL III BEDNARCZYK Józef BEDNARCZYK Józef BEZ
5 8.18 KUBATEK Jan niest. Kraków # 69 Masters MA --
Dysk (1) M
1 37.83 SMALCERZ Krzysztof KS Energetyk Jaworzno # 94 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef # Z/4083/11 2015 4
Dysk (1.5) M
1 25.96 WOJTASZEK Dawid WKS Wawel Kraków # 92 U20 MA -- B.D. # 3
Dysk (1.75) M
1 41.10 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno # 91 U20 SL III BEDNARCZYK Józef # Z/4086/11 2019 1
Dysk (2) M
1 47.95 MUNIAK Michał KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA I
2 46.69 BARAN Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA I
3 44.28 LIS Czesław KS Energetyk Jaworzno # 56 Masters SL II BEDNARCZYK Józef BEDNARCZYK Józef BEZ
4 37.49 WIERZBA Bartosz KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA III
5 34.03 ALBINIAK Leszek niest. Kraków # 71 Masters MA -- B.D. BEZ
6 29.75 BRODZIAK Łukasz KU AZS UJ Kraków 89 U23 MA --
Oszczep (700) M
1 68.29 BANAŚ Adrian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 93 U18 MA I
2 54.86 KACHNIC Artur KS Cracovia 1906 Kraków 93 U18 MA III
3 37.58 MIGDAŁ Robert ULKS Fajfer 2001 Łapanów 94 U18 MA --
Oszczep (800) M
1 55.75 ROKHOV Taras KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA II B.D. B.D. 2
2 40.32 KUBATEK Jan niest. Kraków # 69 Masters MA --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.1675000190735 sekund