Poznań 23.05.2008
Samsung Athletic Cup
100 m K
1 e 1 13.47 WOJCIECHOWSKA Agnieszka OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP -0.7 IV
1 e 2 12.87 RYBARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 94 U16 WP +2.5 III #
1 e 4 13.96 SKUPIN Sandra MKS Jarocin 94 U16 WP +0.4 V DURCZAK Marek BEZ
1 e 5 13.60 LIKE Katarzyna UKS Orkan Środa Wlkp. # 94 U16 WP +3.6 IV
2 e 5 13.81 MOTUZNA Joanna LLKS Osowa Sień # 93 U16 LB +3.6 V
3 e 5 14.03 CZERWIŃSKA Paulina MUKS Szok Bojanowo # 94 U16 WP +3.6 V
3 13.81 LIKE Katarzyna UKS Orkan Środa Wlkp. # 94 U16 WP -1.4 V
4 14.10 NIEMCZAL Karolina UKS Achilles Leszno # 94 U16 WP -1.4 V B.D. 2
5 14.14 MOTUZNA Joanna LLKS Osowa Sień # 93 U16 LB -1.4 V
300 m K
1 s 1 41.69 KOBRYŚ Karolina UKS Orkan Środa Wlkp. # 93 U16 WP II
3 s 1 43.15 GOŚCINIAK Magdalena UKS Przełaj Żerków # 93 U16 WP III
600 m K
1 s 1 1:35.74 CHAŁUBEK Aleksandra UKS Barnim Goleniów # 93 U16 ZP II #
2 s 1 1:37.47 STEFAŃSKA Angelika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U16 OP II #
3 s 1 1:39.99 LIPIECKA Agnieszka OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP III
4 s 1 1:40.85 LIPIECKA Angelika OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP III
5 s 1 1:42.22 SKÓRA Agnieszka LKS Olimpic Szczecin # 93 U16 ZP III BINDASZEWSKI Wiesław B.D. # Z/4586/11 2016 1
7 s 1 1:43.54 JAWORSKA Natalia MKL Gniezno # 94 U16 WP IV NOWIŃSKI Krzysztof 5
300 m pł K
2 51.50 KUCHARZAK Paulina MKS Jarocin 94 U16 WP IV DURCZAK Marek 4
3 52.46 ANTONIEWICZ Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. # 93 U16 WP V
Wzwyż K
1 1.65 MICHAŁEK Aleksandra KS Gwardia Piła # 93 U16 WP II
4 1.45 PAWLICKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. # 93 U16 WP IV #
5 1.35 GRUSZKA Monika UMKS Iskra Wolsztyn # 94 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz # Z/0534/11 2011 3
6 1.35 GORZELAŃCZYK Karolina MKS Jarocin 94 U16 WP -- B.D. 5
7 1.30 MUSZYŃSKA Maja KS Gwardia Piła # 94 U16 WP --
W dal K
1 5.26 SUCHANECKA Klaudia LLKS Osowa Sień 93 U16 LB +9.9 III #
2 5.25 DZIATKOWIAK Anna UKS Achilles Leszno # 93 U16 WP +9.9 III
3 5.00 KORPIK Julita UKS Olimp Duszniki # 94 U16 WP +9.9 IV #
4 4.98 WOŹNY Karolina UKS Achilles Leszno # 93 U16 WP +9.9 IV
5 4.80 GORAJ Kamila LLKS Osowa Sień 93 U16 LB +9.9 IV #
Kula (3) K
1 12.91 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS III #
2 10.74 FRICZ Katarzyna MKS Baszta Szamotuły # 93 U16 WP IV #
3 10.20 KRUPIŃSKA Weronika KS Gwardia Piła # 93 U16 WP IV
4 10.09 HAGDAN Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. # 93 U16 WP IV #
7 8.85 ROGALA Zofia MUKS Kadet Rawicz # 93 U16 WP V
Oszczep (600) K
1 36.97 KRUPIŃSKA Weronika KS Gwardia Piła # 93 U16 WP III
2 32.82 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS IV #
3 29.23 LOBERMAJER Katarzyna UKS Orkan Środa Wlkp. # 93 U16 WP V
4 27.08 SIELYAKH Aleksandra UMKS Iskra Wolsztyn # 93 U16 WP V CZARNECKI Mateusz
5 21.97 PENOWSKA Iwona UKS Orkan Środa Wlkp. # 95 U14 WP --
6 20.22 DRYKA Beata WMLKS Nadodrze Powodowo # 93 U16 WP -- B.D. BEZ
100 m M
1 e 1 11.87 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek # 93 U16 ZP +4.3 IV JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2020
2 e 1 12.35 GAWARECKI Paweł UKS Orkan Środa Wlkp. # 93 U16 WP +4.3 V
1 e 3 11.83 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U16 MZ -2.3 IV RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2020 1
1 11.52 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U16 MZ +1.1 III RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2020 1
2 11.95 NOWAK Damian MUKS Kadet Rawicz # 93 U16 WP +1.1 IV
4 12.18 KWIATKOWSKI Mikołaj UKS Orkan Środa Wlkp. # 93 U16 WP +1.1 IV
300 m M
1 s 1 41.87 KOTERWA Dawid niest. Poznań # 93 U16 WP V B.D.
1000 m M
1 s 1 2:41.61 DOBRAS Daniel KS Stal Ostrów Wlkp. # 93 U16 WP III #
2 s 1 2:42.09 JASTRZĘBSKI Damian LUKS Olimpia Ostrzeszów 94 U16 WP III WIEJA Piotr 4
3 s 1 2:42.31 GOLIK Miłosz LLKS Osowa Sień 93 U16 LB III
4 s 1 2:42.63 PIASKOWSKI Arkadiusz SL Olimpia Poznań # 93 U16 WP III #
5 s 1 2:43.46 SAMIŁO Mateusz MUKS Kadet Rawicz # 93 U16 WP IV #
6 s 1 2:46.07 JABŁOŃSKI Bolesław OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP IV #
7 s 1 2:47.49 HAN Michał MKL Gniezno # 93 U16 WP IV PINIARSKI Paweł 4
8 s 1 2:49.68 WIŚNIEWSKI Paweł KS Gwardia Piła # 93 U16 WP IV
10 s 1 2:54.42 OLIWA Jakub LLKS Osowa Sień 93 U16 LB V
4 s 2 2:54.84 DROBNIK Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U16 OP V B.D. Z/1812/11 2020 1
5 s 2 2:54.85 MICHAŁOWICZ Tomasz LLKS Osowa Sień 93 U16 LB V
1 s 3 2:45.58 MUSIOŁ Bartosz ZLKL Zielona Góra 94 U16 LB IV B.D. # BEZ
2 s 4 2:52.16 GRZYBOWSKI Mateusz MUKS Kadet Rawicz # 93 U16 WP V
300 m pł M
1 42.33 NOWAK Damian MUKS Kadet Rawicz # 93 U16 WP III
2 43.42 KEDWES Paweł LKS Olimpic Szczecin # 93 U16 ZP IV B.D. 3
3 44.98 JENDRASZCZYK Paweł STS Pomerania Szczecinek # 93 U16 ZP V #
4 45.54 PRZYBYLSKI Marcin niest. Poznań # 93 U16 WP V
Wzwyż M
1 1.80 BASZCZYŃSKI Mariusz UKS Orkan Środa Wlkp. # 93 U16 WP IV B.D. B.D. # Z/4274/11 2017 2
2 1.75 LEWANDOWSKI Bartosz KS Gwardia Piła # 93 U16 WP IV
3 1.75 SZYMKOWIAK Patryk UKS Trójka Marzenin # 93 U16 WP IV #
4 1.60 SZUKALSKI Jakub MKS Jarocin 94 U16 WP -- DURCZAK Marek BEZ
W dal M
1 6.08 MALUCHA Łukasz KS Gwardia Piła # 93 U16 WP +9.9 IV
2 6.03 DRASZAWKA Bartłomiej KS Gwardia Piła # 94 U16 WP +9.9 IV
3 5.76 TRZCIŃSKI Paweł MKL Gniezno # 93 U16 WP +9.9 V PINIARSKI Paweł 4
5 5.57 MIELCAREK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo # 93 U16 WP 0.0 -- #
6 5.27 KUBICKI Mikołaj niest. Poznań # 93 U16 WP 0.0 --
7 5.16 KOŁODZIEJCZUK Marcin UKS Skoczek Skoki # 94 U16 WP 0.0 -- #
Kula (4) M
3 11.39 KRÓL Wojciech niest. Poznań # 93 U16 WP V
4 10.86 NOLBERT Krzysztof MUKS Kadet Rawicz # 94 U16 WP -- #
5 10.33 WALIGÓRA Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn # 93 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz 3
Oszczep (600) M
1 44.75 BIEŃKOWSKI Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS IV
2 41.96 PRZYBYLSKI Marcin niest. Poznań # 93 U16 WP V
3 40.42 KLOPŚ Damian UMKS Iskra Wolsztyn # 93 U16 WP V CZARNECKI Mateusz
4 40.00 KLUJ Krzysztof UMKS Iskra Wolsztyn # 93 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/0525/11 2012 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.96580004692078 sekund