Spała 01.05.2010
Zawody kwalifikacyjne do EYOT
100 m K
1 s 1 12.37 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP -0.1 II B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek NABIAŁEK Łukasz , Z/0903/11 , 2019 M
2 s 1 12.59 RATAJCZYK Katarzyna SKLA Sopot # 92 U20 PM -0.1 II B.D. # BEZ
3 s 1 12.72 GWIAZDOŃ Katarzyna AZS-AWF Katowice 93 U18 SL -0.1 II
4 s 1 13.05 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ -0.1 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2019 1
1 s 2 12.41 ZAGAJEWSKA Karolina AZS ŁódĽ 93 U18 LD -0.6 II BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
2 s 2 12.50 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 92 U20 PD -0.6 II SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
3 s 2 12.59 KALINOWSKA Zuzanna MKL Toruń 93 U18 KP -0.6 II
4 s 2 12.68 MALINOWSKA Magda UKS 19 Bojary Białystok 92 U20 PD -0.6 II SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0909/11 2016 2
5 s 2 12.74 WIERUSZEWSKA Marta RKS ŁódĽ 94 U18 LD -0.6 II B.D.
6 s 2 13.52 DZIENISZ Kamila SSA Legia 1926 Warszawa 95 U16 MZ -0.6 IV #
7 s 2 13.88 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 96 U16 MZ -0.6 V #
8 s 2 14.95 OBŁĘKOWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa # 97 U14 MZ -0.6 -- B.D. # BEZ
200 m K
1 s 1 25.48 PODLASZCZAK Natalia MKL Szczecin # 93 U18 ZP -0.4 II
2 s 1 25.54 ROBAK Małgorzata LKS Polkowice 94 U18 DS -0.4 II #
3 s 1 26.54 LENARCZYK Aleksandra RKS ŁódĽ 93 U18 LD -0.4 III
4 s 1 28.46 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 96 U16 MZ -0.4 IV #
5 s 1 31.21 OBŁĘKOWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa # 97 U14 MZ -0.4 -- B.D. # BEZ
400 m K
1 s 1 57.85 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia # 93 U18 PM II #
2 s 1 59.70 MOJSIEJ Zuzanna RKS ŁódĽ 93 U18 LD III GOWORSKI Tomasz 2
100 m pł J MŁ K
1 e 1 14.17 RYBARCZYK Zuzanna O¦ AZS Poznań # 94 U18 WP -0.1 I #
2 e 1 14.56 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń # 93 U18 KP -0.1 II #
3 e 1 14.59 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -0.1 II #
4 e 1 15.05 MˇKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ -0.1 II #
5 e 1 15.25 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ -0.1 II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1
6 e 1 15.76 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -0.1 III #
1 f 1 14.24 RYBARCZYK Zuzanna O¦ AZS Poznań # 94 U18 WP -0.3 I #
2 f 1 14.72 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń # 93 U18 KP -0.3 II #
3 f 1 14.92 MˇKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ -0.3 II #
100 m pł K
1 s 1 14.78 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -0.1 II #
2 s 1 14.84 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.1 II
3 s 1 15.05 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole 92 U20 OP -0.1 II
4 s 1 15.61 MICHALSKA Alicja MKL Szczecin # 90 U23 ZP -0.1 II B.D. # 2
5 s 1 16.41 GODZWON Magdalena AZS ŁódĽ # 90 U23 LD -0.1 III B.D. 3
400 m pł K K
1 s 1 60.98 MAMROT Paulina UKS 55 ŁódĽ # 93 U18 LD I
2 s 1 61.16 KARCZMARCZYK Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM I
3 s 1 62.24 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin # 93 U18 LU I MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/4343/11 2019
4 s 1 63.52 KU¬NICKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM II
5 s 1 64.98 BASIUKIEWICZ Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM II
6 s 1 65.61 RUSAK Eliza UKS Trójka Sandomierz 92 U20 SK II
4x100 m K
1 s 1 47.31 ZAGAJEWSKA Karolina
KONOPKO Klaudia
MALINOWSKA Magda
PODLASZCZAK Natalia
POLSKA 93
92
92
93
U20 POL -- BLAUSZ Henryka B.D.
SUTYNIEC Hanna B.D.
SUTYNIEC Hanna B.D.
Z/2975/11
Z/0912/11
Z/0909/11
2019
2017
2016
M
M
2
2 s 1 48.52 SZULC Marta
GWIAZDOŃ Katarzyna
SOKÓLSKA Katarzyna
RATAJCZYK Katarzyna
POLSKA 94
93
93
92
U20 POL -- OBROCKI Bogdan B.D.

B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek NABIAŁEK Łukasz
B.D.
Z/4330/11
, Z/0903/11
2019
, 2019
1
M
BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.76 MICHAŁEK Aleksandra KS Gwardia Piła 93 U18 WP I
2 f 1 1.74 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2019 1
3 f 1 1.71 BUKOWCZYK Agnieszka RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ I RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3847/11 2015 1
4 f 1 1.71 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ I #
5 f 1 1.62 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ II #
6 f 1 1.58 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ III RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1
7 f 1 1.58 KOMINIAK Ewelina MKLA Łęczyca 93 U18 LD III #
8 f 1 1.54 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ IV #
9 f 1 1.50 GODZWON Magdalena AZS ŁódĽ # 90 U23 LD -- B.D. 3
Kula (4) K
1 f 1 14.71 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 86 Sen PM I
2 f 1 13.56 WLOKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP I #
3 f 1 12.72 ORMANOWSKA Justyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 93 U18 PD I KOTOWSKI Jan B.D. # 3
4 f 1 11.82 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM II #
5 f 1 11.27 GODZWON Magdalena AZS ŁódĽ # 90 U23 LD III B.D. 3
6 f 1 11.23 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III #
7 f 1 11.01 MARCINIAK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM III
8 f 1 10.89 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM III #
9 f 1 10.43 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III #
10 f 1 9.33 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ IV
11 f 1 9.22 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ IV #
12 f 1 8.91 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1
100 m M
1 s 1 10.75 JAWORSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM +0.1 I #
2 s 1 11.20 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 92 U20 MZ +0.1 II #
3 s 1 11.28 WARZECHA Tomasz MKS-R Centrum Dzięgielów # 94 U18 SL +0.1 II ŻWAK Adam Z/3287/11 2016 2
4 s 1 11.30 DONCZEW Konrad AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ +0.1 II B.D. B.D. # , Z/0344/11 , 2018
5 s 1 11.49 KOMUDA Artur WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ +0.1 III #
6 s 1 11.74 JURGA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM +0.1 III
7 s 1 11.87 KOCON Tomasz UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +0.1 IV #
8 s 1 11.89 SZCZEPAŃSKI Marcin OSOT Szczecin # 90 U23 ZP +0.1 -- #
9 s 1 12.01 JAKIMOWICZ Marek KS Warszawianka W-wa 92 U20 MZ +0.1 IV RˇCZKA Paweł # Z/4970/11 2011 3
200 m M
1 s 1 22.19 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP -0.5 II B.D. 2
2 s 1 22.43 DUTKIEWICZ Ziemowit O¦ AZS Poznań # 92 U20 WP -0.5 II
3 s 1 22.43 TOMCZAK Patryk LKS Polkowice 93 U18 DS -0.5 II PIERZCHALA Robert # Z/4388/11 2015 1
4 s 1 22.57 ZARAZA Dawid LKS Polkowice 93 U18 DS -0.5 II PIERZCHALA Robert # Z/4392/11 2013 3
5 s 1 23.04 KURA¦ Emil RKS ŁódĽ 93 U18 LD -0.5 III
6 s 1 24.31 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ -0.5 IV RˇCZKA Paweł # Z/4928/11 2
400 m M
1 s 1 48.87 WISZNIEWSKI Sebastian LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP II
2 s 1 49.52 SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 94 U18 SL II STĘPIEŃ Kazimierz # Z/1554/11 2017 1
3 s 1 49.88 MAĆKOWIAK Igor O¦ AZS Poznań # 93 U18 WP II #
4 s 1 50.08 DOBEK Patryk MKL Szczecin # 94 U18 ZP II BONDARENKO Valentyn # Z/0373/11 2019 MM
5 s 1 52.42 SAMBORSKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III
110 m pł J MŁ M
1 e 1 14.11 DROZDOWSKI Filip MKL Toruń 93 U18 KP -0.2 I #
2 e 1 14.46 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -0.2 II B.D. # BEZ
3 e 1 14.54 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP -0.2 II
4 e 1 15.09 URBAŃSKI Kacper MKLA Łęczyca 94 U18 LD -0.2 III
5 e 1 15.34 BRZEZIŃSKI Marcelin MKLA Łęczyca 93 U18 LD -0.2 III #
6 e 1 16.08 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -0.2 IV RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
1 f 1 13.96 DROZDOWSKI Filip MKL Toruń 93 U18 KP 0.0 I #
2 f 1 14.30 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP 0.0 II
3 f 1 14.31 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL 0.0 II B.D. # BEZ
4 f 1 14.92 URBAŃSKI Kacper MKLA Łęczyca 94 U18 LD 0.0 II
5 f 1 15.28 BRZEZIŃSKI Marcelin MKLA Łęczyca 93 U18 LD 0.0 III #
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.08 BAUWENS Dennis UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U20 WP -0.5 II
2 s 1 15.36 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 U20 MZ -0.5 II RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM
3 s 1 15.75 DˇBROWSKI Jan UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -0.5 III
4 s 1 16.07 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U20 WP -0.5 III
5 s 1 16.43 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ -0.5 III RˇCZKA Paweł # Z/4928/11 2
6 s 1 16.54 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ -0.5 IV RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2
7 s 1 16.83 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -0.5 IV #
110 m pł M
1 s 1 15.64 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -0.5 II
400 m pł J MŁ M
1 s 1 55.65 WALCZUK Paweł UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ II #
2 s 1 56.54 ZYCHOWSKI Mateusz UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ III RADKE Karol # Z/3721/11 2012 1
3 s 1 57.00 BOGUCKI Michał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ III #
Wzwyż M
1 f 1 2.16 RUTKOWSKI Jarosław WLKS Nowe Iganie # 91 U20 MZ I #
2 f 1 2.08 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U18 LD I ANDRYSIAK Mirosław # Z/1037/11 2018 1
3 f 1 1.98 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ II
4 f 1 1.95 NASIŁOWSKI Andrzej WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ II
5 f 1 1.95 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 89 U23 MZ II
6 f 1 1.84 BAUWENS Dennis UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U20 WP III
7 f 1 1.80 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U20 WP IV
8 f 1 1.75 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM
9 f 1 1.70 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -- #
10 f 1 1.65 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
Kula (5) M
1 f 1 21.12 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. B.D. Z/2329/11 2018 2
Kula (6) M
1 f 1 17.52 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ I
2 f 1 13.22 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM
3 f 1 12.99 BAUWENS Dennis UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U20 WP IV
4 f 1 12.53 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ IV RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2
5 f 1 11.52 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U20 WP IV
6 f 1 10.90 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -- #
Kula (7.26) M
1 f 1 18.59 KRZYWOSZ Krzysztof KS Podlasie Białystok 83 Sen PD M
2 f 1 17.00 JANUSZ Wojciech MKL Szczecin 90 U23 ZP I B.D. 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.0952010154724 sekund