Kozienice 18.09.2010
Mazowiecki Mityng Młodzików Szukamy Olimpijczyków
100 m K
1 1 s 1 13.42 CHACIŃSKA Natalia AZS ŁódĽ # 96 U16 LD -0.3 IV SADACH Aneta # Z/0206/12 2019 1
2 7 s 1 14.03 GŁASZCZKA Sylwia GKS Wilga Garwolin 94 U18 MZ -0.3 --
3 9 s 1 14.73 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U14 MZ -0.3 -- BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
1 11 s 2 15.17 ZIÓŁKOWSKA Emilia UKS Sprint 2020 Warszawa # 97 U14 MZ +0.4 --
2 12 s 2 15.51 KANABUS Sandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 97 U14 MZ +0.4 --
3 13 s 2 15.72 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ +0.4 -- #
4 14 s 2 16.99 MISIAK Ewelina MKS Pogoń Siedlce 96 U16 MZ +0.4 --
1 2 s 3 13.50 TKACZYK Patrycja RLMKS Orlęta Radom 95 U16 MZ -1.6 IV #
2 3 s 3 13.53 MˇKOSA Barbara AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ -1.6 IV #
3 4 s 3 13.83 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom # 97 U14 MZ -1.6 V #
4 5 s 3 13.92 TARADEJNA Monika UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD -1.6 V
5 6 s 3 14.02 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 96 U16 MZ -1.6 V #
6 8 s 3 14.09 SAWICKA Katarzyna MKS Pogoń Siedlce 95 U16 MZ -1.6 V
7 10 s 3 15.16 MOLENDA Kinga UKS Michałów Radom 96 U16 MZ -1.6 --
300 m K
1 6 s 1 46.98 SAWICKA Katarzyna MKS Pogoń Siedlce 95 U16 MZ V
2 7 s 1 47.32 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U14 MZ V BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
3 8 s 1 50.36 ZIÓŁKOWSKA Emilia UKS Sprint 2020 Warszawa # 97 U14 MZ --
1 1 s 2 43.83 BARAN Agata AZS UMCS Lublin 95 U16 LU III #
2 2 s 2 44.01 TKACZYK Patrycja RLMKS Orlęta Radom 95 U16 MZ III #
3 3 s 2 44.05 MˇKOSA Barbara AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ III #
4 4 s 2 44.71 KĘDZIOREK Monika GKS Wilga Garwolin 93 U18 MZ --
5 5 s 2 45.43 KARASEK Klaudia RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ IV #
6 9 s 2 52.08 FREJTAK Angelika UKS Technik Radom # 95 U16 MZ -- #
600 m K
1 1 s 1 1:47.02 MROZOWSKA Patrycja AZS UMCS Lublin 95 U16 LU V
2 2 s 1 1:48.60 SAWICKA Patrycja UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD V
3 3 s 1 1:49.45 CAŁKA Dominika AZS UMCS Lublin 97 U14 LU V
4 4 s 1 1:54.96 PŁATOS Ewelina RLTL ZTE Radom # 95 U16 MZ -- B.D. # BEZ
5 5 s 1 1:55.89 STASIAK Patrycja UKS Vis Skierniewice 97 U14 LD -- #
6 6 s 1 1:59.17 CELIŃSKA Małgorzata UKS Victoria Józefów # 96 U16 MZ --
1000 m K
1 1 s 1 3:23.96 KARDAS Ilona UKS Olimp Kozienice 94 U18 MZ -- MISZTAL Janusz B.D. # Z/3957/11 2016 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:24.75 STARZYK Marzena UKS Olimp Kozienice 96 U16 MZ V # LDK!
100 m pł MŁ K
1 3 s 1 15.90 KARASEK Klaudia RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ -0.3 III #
2 5 s 1 17.42 UTRATA Urszula KS Orzeł Warszawa 96 U16 MZ -0.3 V #
1 1 s 2 15.41 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ 0.0 II #
2 2 s 2 15.67 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 96 U16 MZ 0.0 III #
3 4 s 2 16.10 KRYNICKA Joanna RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ 0.0 III
4 6 s 2 17.52 WOJENKA Klaudia UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD 0.0 V
100 m pł K
1 1 s 1 15.30 MˇKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ -1.6 II #
2 2 s 1 15.77 JAROSZEK Karolina RLTL ZTE Radom 90 U23 MZ -1.6 III #
Wzwyż K
1 f 1 1.75 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2019 1
2 f 1 1.30 MISIAK Ewelina MKS Pogoń Siedlce 96 U16 MZ --
W dal K
1 f 1 5.22 CHACIŃSKA Natalia AZS ŁódĽ # 96 U16 LD 0.0 III SADACH Aneta # Z/0206/12 2019 1
2 f 1 4.90 TRĘBSKA Agata UKS Korabka Łowicz 96 U16 LD 0.0 IV KARMELITA Sławomir # BEZ
3 f 1 4.80 DZIENISZ Kamila SSA Legia 1926 Warszawa 95 U16 MZ +1.2 IV #
4 f 1 4.67 DZIENISZ Gabriela SSA Legia 1926 Warszawa 95 U16 MZ +1.2 V OBROCKI Bogdan Z/4099/11 2014 4
5 f 1 4.65 KRAWCZYK Wioleta GKS Wilga Garwolin 93 U18 MZ +0.1 --
6 f 1 4.64 GŁASZCZKA Sylwia GKS Wilga Garwolin 94 U18 MZ -0.5 --
7 f 1 4.39 MOLENDA Kinga UKS Michałów Radom 96 U16 MZ -0.3 --
8 f 1 4.06 KANABUS Sandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 97 U14 MZ +0.1 --
Kula (3) K
1 f 1 10.62 SZYMAŃSKA Izabela OKS Start Otwock 95 U16 MZ IV #
2 f 1 10.49 SIERZAN Daria MKS Pułtusk 95 U16 MZ IV
3 f 1 9.84 WIECZOREK Aneta UKS Olimp Kozienice 95 U16 MZ IV #
4 f 1 8.51 DOBRZELAK Karolina UKS Misiaczki Pruszków # 98 U14 MZ --
5 f 1 8.39 SIKORSKA Olga RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ --
6 f 1 7.89 MOLIK Patrycja UKS Michałów Radom 97 U14 MZ --
7 f 1 7.75 WITKOWSKA Katarzyna RLMKS Orlęta Radom 96 U16 MZ --
Dysk (0.75) K
1 f 1 40.06 SIERZAN Daria MKS Pułtusk 95 U16 MZ II
2 f 1 32.94 CZUBKOWSKA Natalia MKS Pułtusk 95 U16 MZ IV
3 f 1 31.95 BARTKIEWICZ Magdalena RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ IV
4 f 1 30.61 DOBRZELAK Karolina UKS Misiaczki Pruszków # 98 U14 MZ IV
5 f 1 29.67 WARCHOŁ Paulina RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ IV
6 f 1 22.23 SZYMAŃSKA Izabela OKS Start Otwock 95 U16 MZ -- #
Oszczep (600) K
1 f 1 24.37 BARTKIEWICZ Magdalena RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ --
2 f 1 24.27 WITKOWSKA Katarzyna RLMKS Orlęta Radom 96 U16 MZ --
3 f 1 20.44 WARCHOŁ Paulina RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ --
100 m M
1 1 s 1 11.59 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ -2.2 III #
2 2 s 1 11.78 KWIATKOWSKI Bartłomiej RLMKS Orlęta Radom 94 U18 MZ -2.2 IV
3 3 s 1 11.94 DUSZCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ -2.2 IV #
4 4 s 1 12.05 ŻAK Mariusz RLTL ZTE Radom # 95 U16 MZ -2.2 IV #
5 5 s 1 12.15 WITKOWSKI Łukasz RLMKS Orlęta Radom 95 U16 MZ -2.2 IV #
6 10 s 1 12.84 KROGULEC Cezary MKS Pogoń Siedlce 92 U20 MZ -2.2 --
1 6 s 2 12.47 ROGÓŻ Michał AKL Ursynów Warszawa 95 U16 MZ -0.7 V
2 11 s 2 12.87 MARSZAŁEK Michał RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ -0.7 -- #
3 13 s 2 12.90 CˇKAŁA Adam MLKS Pilica Białobrzegi # 94 U18 MZ -0.7 --
4 17 s 2 13.71 BEŁC Dawid UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD -0.7 --
1 14 s 3 12.91 SKOCZEK Oskar UKS Vis Skierniewice 97 U14 LD -1.7 -- #
2 18 s 3 13.95 NOLBERCZAK Sebastian UKS Vis Skierniewice 97 U14 LD -1.7 --
3 19 s 3 14.08 DZIUBIŃSKI Dominik UKS Vis Skierniewice 97 U14 LD -1.7 -- #
4 20 s 3 15.01 GONTAREK Łukasz UKS Vis Skierniewice 97 U14 LD -1.7 -- #
5 21 s 3 15.71 KAMIŃSKI Jakub UKS Vis Skierniewice 97 U14 LD -1.7 --
1 8 s 4 12.70 JAROSZEK Paweł MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ 0.0 V OLSZEWSKI Radosław # BEZ
2 16 s 4 13.43 UKLEJA Paweł MKS Pogoń Siedlce 95 U16 MZ 0.0 --
1 7 s 5 12.53 ¦MIAŁEK Mateusz UKS Technik Radom 94 U18 MZ -0.2 -- #
2 9 s 5 12.78 KUCHARCZYK Karol UKS Technik Radom # 94 U18 MZ -0.2 --
3 12 s 5 12.89 BARAN Maciej GKS Wilga Garwolin 93 U18 MZ -0.2 --
4 15 s 5 13.06 BASZKIEWICZ Dominik MKS Pogoń Siedlce 95 U16 MZ -0.2 --
300 m M
1 3 s 1 38.99 ZIELIŃSKI Karol UKS Technik Radom 96 U16 MZ III
2 7 s 1 44.00 PISAREK Bartłomiej RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ --
1 6 s 2 43.90 PYSZCZAK Mateusz UKS Technik Radom 94 U18 MZ -- #
2 8 s 2 44.43 KROGULEC Cezary MKS Pogoń Siedlce 92 U20 MZ --
3 9 s 2 45.20 WALCZAK Sebastian RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ --
4 10 s 2 47.85 MI¦KIEWICZ Piotr RLTL ZTE Radom 97 U14 MZ --
5 11 s 2 55.79 JARZˇBEK Sebastian RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ --
1 1 s 3 37.54 WITKOWSKI Łukasz RLMKS Orlęta Radom 95 U16 MZ III #
2 2 s 3 37.80 ŻAK Mariusz RLTL ZTE Radom # 95 U16 MZ III #
3 4 s 3 39.71 WILK Sylwester OKS Start Otwock 96 U16 MZ IV
4 5 s 3 40.86 DOBROWOLSKI Kamil UKS Technik Radom 94 U18 MZ -- #
600 m M
1 1 s 1 1:29.55 SZOSTAK Piotr GKS Wilga Garwolin 92 U20 MZ --
2 2 s 1 1:29.73 ZADROŻNY Łukasz GKS Wilga Garwolin 92 U20 MZ --
3 3 s 1 1:34.81 KRZOSEK Damian RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ IV
4 4 s 1 1:38.13 CYNGOT Jacek UKS Olimp Kozienice 96 U16 MZ V MISZTAL Janusz B.D. # Z/0907/12 2019 2 LDK!
5 5 s 1 1:45.96 SOBULSKI Kamil RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ -- #
6 6 s 1 1:59.18 GRYLAK Konrad MKS Pogoń Siedlce 95 U16 MZ --
1000 m M
1 1 s 1 2:41.33 PAWIŃSKI Łukasz UKS Technik Radom 91 U20 MZ -- #
2 2 s 1 2:46.36 CELIŃSKI Krzysztof OKS Start Otwock 95 U16 MZ IV
3 3 s 1 2:51.45 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/1784/13 2019 1
4 4 s 1 2:55.84 LIPKA Grzegorz UKS Technik Radom 94 U18 MZ --
5 5 s 1 2:56.88 KRAWCZYK Daniel UKS Technik Radom 94 U18 MZ -- #
6 6 s 1 2:57.19 MALCZEWSKI Piotr UKS Technik Radom # 94 U18 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof # BEZ
7 7 s 1 2:59.69 JASKULSKI Marcin UKS Technik Radom 96 U16 MZ V
8 8 s 1 3:00.26 WOJDAK Bartłomiej UKS Technik Radom 94 U18 MZ --
9 9 s 1 3:01.35 PETKOW Paweł UMKS Junior Pionki 95 U16 MZ -- SZCZECHOWSKI Jacek # Z/1258/14 2014 3
10 10 s 1 3:08.17 KARWATOWICZ Damian UKS Technik Radom 93 U18 MZ -- #
11 11 s 1 3:08.18 LATUSZEK Michał GKS Wilga Garwolin 94 U18 MZ --
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 17.43 PARJASZEWSKI Damian UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD -0.8 IV
2 2 s 1 18.35 SŁOMCZYŃSKI Grzegorz RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ -0.8 V #
3 3 s 1 21.45 CZAJKA Patryk RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ -0.8 -- #
Wzwyż M
1 f 1 1.65 KALIŃSKI Dominik UKS Starówka Radom 94 U18 MZ -- B.D. Z/2832/11 2012 3
2 f 1 1.60 KUREK Arkadiusz MKS Pogoń Siedlce 95 U16 MZ --
3 f 1 1.50 ¦PIEWAK Bartosz RLMKS Orlęta Radom 95 U16 MZ --
4 f 1 1.40 PIASTOWICZ Filip RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ --
W dal M
1 f 1 5.47 MALCZEWSKI Piotr UKS Technik Radom # 94 U18 MZ +0.1 -- STANISLAWSKI Krzysztof # BEZ
2 f 1 5.31 KUCHARCZYK Karol UKS Technik Radom # 94 U18 MZ +0.1 --
3 f 1 5.25 NOWAK Maciej KS Orzeł Warszawa 96 U16 MZ +0.1 -- #
4 f 1 5.16 BIELECKI Sebastian UKS Vis Skierniewice 97 U14 LD 0.0 -- #
5 f 1 5.12 CˇKAŁA Adam MLKS Pilica Białobrzegi # 94 U18 MZ 0.0 --
6 f 1 5.11 BARAN Maciej GKS Wilga Garwolin 93 U18 MZ 0.0 --
7 f 1 5.04 ¦MIAŁEK Mateusz UKS Technik Radom 94 U18 MZ -0.3 -- #
8 f 1 5.00 ¦PIEWAK Bartosz RLMKS Orlęta Radom 95 U16 MZ +0.1 --
9 f 1 4.81 SKOCZEK Oskar UKS Vis Skierniewice 97 U14 LD +0.1 -- #
10 f 1 4.69 RYBUS Patryk UKS Vis Skierniewice 97 U14 LD +0.2 -- B.D. #
11 f 1 4.56 NOLBERCZAK Sebastian UKS Vis Skierniewice 97 U14 LD -0.2 --
12 f 1 4.47 DZIUBIŃSKI Dominik UKS Vis Skierniewice 97 U14 LD +0.2 -- #
13 f 1 3.81 KAMIŃSKI Jakub UKS Vis Skierniewice 97 U14 LD +0.2 --
Kula (5) M
1 f 1 15.63 WˇSIK Tomasz LKS Olymp Błonie 94 U18 MZ II #
2 f 1 13.69 GLEGOŁA Ernest RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ III #
3 f 1 12.42 TRZMIEL Mateusz GKS Wilga Garwolin 95 U16 MZ V
4 f 1 12.15 DOBRZELAK Patryk LKS Olymp Błonie 95 U16 MZ V
5 f 1 11.38 SZUBA Michał MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ V #
6 f 1 11.25 BUDZIŃSKI Adam RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ V
7 f 1 10.81 MARKOWSKI Łukasz OKS Start Otwock 95 U16 MZ V SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara STANISLAWSKI Krzysztof # Z/4671/11 2018 2
8 f 1 10.03 WARDA Bartłomiej RLMKS Orlęta Radom 95 U16 MZ --
9 f 1 9.67 KUSZPIT Krzysztof OKS Start Otwock 96 U16 MZ -- #
10 f 1 9.56 UKLEJA Paweł MKS Pogoń Siedlce 95 U16 MZ --
11 f 1 9.07 WOŁOWIK Mateusz RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ -- #
12 f 1 8.97 BEŁC Dawid UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD --
13 f 1 8.10 ŻUREK Filip UKS Michałów Radom 95 U16 MZ --
14 f 1 7.42 PIˇTKOWSKI Jakub RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ --
15 f 1 6.98 PIECHOWICZ Adrian UKS Starówka Radom 96 U16 MZ -- B.D.
16 f 1 6.75 BˇK Bartłomiej UKS Michałów Radom 96 U16 MZ --
17 f 1 6.68 ROZESŁANIEC Emil RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ --
Dysk (1) M
1 f 1 53.66 PAWELCZYK Krystian MKS Pułtusk 95 U16 MZ II KRYSIAK Sławomir Z/1421/11 2019 1
2 f 1 47.70 DOBRZELAK Patryk LKS Olymp Błonie 95 U16 MZ II
3 f 1 45.47 KOWALEWSKI Przemysław MKS Pułtusk 95 U16 MZ III
4 f 1 41.85 CISKOWSKI Przemysław MKS Pułtusk 95 U16 MZ III
5 f 1 40.32 WˇSIK Tomasz LKS Olymp Błonie 94 U18 MZ -- #
6 f 1 37.08 GLEGOŁA Ernest RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ IV #
7 f 1 35.12 KUSZPIT Krzysztof OKS Start Otwock 96 U16 MZ V #
8 f 1 35.06 MARKOWSKI Łukasz OKS Start Otwock 95 U16 MZ V SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara STANISLAWSKI Krzysztof # Z/4671/11 2018 2
Oszczep (600) M
1 f 1 41.38 SZUBA Michał MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ V #
1 f 1 44.07 WOŁOWIK Mateusz RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ IV #
3 f 1 38.20 GLEGOŁA Ernest RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ V #
4 f 1 37.44 JAROSZEK Paweł MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ V OLSZEWSKI Radosław # BEZ
5 f 1 36.82 FALIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ --
6 f 1 35.83 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ -- B.D. B.D. # Z/5021/15 2019 1
7 f 1 34.63 WOSZTYL Rafał RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ -- #
8 f 1 31.64 WARDA Bartłomiej RLMKS Orlęta Radom 95 U16 MZ --
9 f 1 30.24 STOBIECKI Igor RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ --
10 f 1 29.64 GUMOLA Grzegorz RLTL ZTE Radom # 94 U18 MZ -- #
11 f 1 26.50 PIˇTKOWSKI Jakub RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ --
12 f 1 23.30 BUDZIŃSKI Adam RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ --
13 f 1 21.55 ROZESŁANIEC Emil RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ --
14 f 1 18.98 PIECHOWICZ Adrian UKS Starówka Radom 96 U16 MZ -- B.D.

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.8766601085663 sekund