Kielce 16.09.2010
Mistrzostwa Województwa Młodzików
100 m K
1 s 1 14.27 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA -1.8 V GIZA Andrzej # Z/1449/13 2019 2
2 s 1 14.63 RADKOWSKA Wiktoria ULKS Gryf Rytwiany 97 U14 SK -1.8 -- #
3 s 1 14.70 KOŁACZ Natalia UKS Trójka Sandomierz 96 U16 SK -1.8 --
4 s 1 14.96 SZYMAŃSKA Paulina ULKS Gryf Rytwiany 96 U16 SK -1.8 --
5 s 1 15.08 RYBAK Martyna UKS Żaczek Połaniec 96 U16 SK -1.8 --
6 s 1 15.25 KONIEC Agnieszka ULKS Gryf Rytwiany 97 U14 SK -1.8 -- #
1 s 2 13.23 WIŚNIEWSKA Paulina KKL Kielce 95 U16 SK -2.3 IV
2 s 2 13.60 MIERZWA Maria KKL Kielce 95 U16 SK -2.3 IV
3 s 2 14.12 WÓJCIK Lena KS Słoneczko Busko Zdrój 95 U16 SK -2.3 V PEREPICZKO Zdzisław Z/1591/11 2011 BEZ
4 s 2 14.87 ZAWADZKA Dominika UKS Trójka Sandomierz 96 U16 SK -2.3 --
5 s 2 14.90 CZUPRYŃSKA Sylwia UKS WiR Łopuszno # 96 U16 SK -2.3 --
6 s 2 14.92 NOWOSIELSKA Ewa UKS Trójka Sandomierz 96 U16 SK -2.3 --
1 s 3 13.60 LIPA Urszula STS Skarżysko-Kamienna 95 U16 SK -1.3 IV
2 s 3 14.53 GAWEŁ Patrycja UKS WiR Łopuszno # 96 U16 SK -1.3 -- CHUDA Barbara # 5
3 s 3 14.58 TOŚ Barbara UKS Trójka Sandomierz 96 U16 SK -1.3 -- MIREK Andrzej B.D. # Z/1557/13 2014 BEZ
4 s 3 14.67 MAZUR Paulina UKS Trójka Sandomierz 96 U16 SK -1.3 --
5 s 3 15.19 GODZWON Paulina ULKS Gryf Rytwiany 97 U14 SK -1.3 -- #
300 m K
1 s 1 45.92 KUCHARSKA Eliza KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U16 SK IV PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław Z/0851/12 2012 4
2 s 1 48.17 PACZKOWSKA Anna UKS WiR Łopuszno 96 U16 SK V CHUDA Barbara Z/0487/12 2013 BEZ
3 s 1 48.52 GLIŚCIŃSKA Katarzyna UKS WiR Łopuszno 95 U16 SK -- CHUDA Barbara # Z/1213/11 2012 4
4 s 1 50.87 ANTOSIAK Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 97 U14 SK -- #
5 s 1 54.82 KASZA Katarzyna KS Słoneczko Busko Zdrój 95 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1578/11 2012 BEZ
1 s 2 48.14 NURKIEWICZ Daria UKS Żaczek Połaniec # 96 U16 SK V
2 s 2 49.30 TOŚ Barbara UKS Trójka Sandomierz 96 U16 SK -- MIREK Andrzej B.D. # Z/1557/13 2014 BEZ
3 s 2 52.08 RYBAK Martyna UKS Żaczek Połaniec 96 U16 SK --
4 s 2 53.12 SZYMAŃSKA Paulina ULKS Gryf Rytwiany 96 U16 SK --
5 s 2 60.87 SEREMAK Karolina ULKS Gryf Rytwiany 97 U14 SK --
1 s 3 46.86 MICHALSKA Aleksandra STS Skarżysko-Kamienna 96 U16 SK V
2 s 3 48.39 GRZYMAŁA Roksana STS Skarżysko-Kamienna 96 U16 SK V
3 s 3 49.51 ZAWADZKA Dominika UKS Trójka Sandomierz 96 U16 SK --
4 s 3 49.96 CZUPRYŃSKA Sylwia UKS WiR Łopuszno # 96 U16 SK --
5 s 3 50.52 KUROPATWA Klaudia UKS Olimp Wzdół Rządowy 97 U14 SK --
600 m K
1 1:46.19 KOTAŃSKA Klaudia STS Skarżysko-Kamienna 95 U16 SK V OSMAN Artur B.D. Z/4729/11 2012 3
2 1:48.16 PACZKOWSKA Anna UKS WiR Łopuszno 96 U16 SK V CHUDA Barbara Z/0487/12 2013 BEZ
4 1:54.66 SZTUK Justyna KS Słoneczko Busko Zdrój 95 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1579/11 2011 BEZ
5 1:57.95 NOWOSIELSKA Bernadetta UKS Trójka Sandomierz 95 U16 SK --
6 1:58.32 OJRZYŃSKA Wioletta LUKS Strzałków # 95 U16 LD --
7 1:59.21 CIEŚLIK Wioletta UKS Olimp Wzdół Rządowy 96 U16 SK -- B.D.
8 2:01.80 DERWISZ Monika LUKS Strzałków # 96 U16 LD --
9 2:06.18 NOWICKA Sylwia LUKS Strzałków # 97 U14 LD --
10 2:06.81 LIPINA Oliwia LUKS Strzałków # 98 U14 LD --
11 2:07.48 KUSZCZ Daria KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U16 SK --
12 2:16.36 SZCZAŁUBA Milena UKS Olimp Wzdół Rządowy 96 U16 SK -- B.D. BEZ
13 2:21.53 BISKUP Anna UKS Olimp Wzdół Rządowy 96 U16 SK --
1 2 1:50.14 WIATROWSKA Agata UKS Trójka Sandomierz 94 U18 SK -- MIREK Andrzej Z/4339/11 2013 2
1000 m K
1 3:23.31 KOZIEŁ Olga UKS WiR Łopuszno 95 U16 SK V CHUDA Barbara # Z/1212/11 2013 BEZ
2 3:40.19 KŚCIUK Anna ULKS Wzdół Rządowy 95 U16 SK --
100 m pł MŁ K
1 15.89 WIŚNIEWSKA Paulina KKL Kielce 95 U16 SK -1.1 III
2 19.16 GAŁĘZKA Ola UKS Trójka Sandomierz 96 U16 SK -1.1 --
300 m pł K
1 52.44 GLIŚCIŃSKA Katarzyna UKS WiR Łopuszno 95 U16 SK V CHUDA Barbara # Z/1213/11 2012 4
2 53.83 SOKÓŁ Klaudia ULKS Wzdół Rządowy 96 U16 SK V
4x100 m K
1 s 1 55.30 GRZYMAŁA Roksana
KOTAŃSKA Klaudia
LIPA Urszula
MICHALSKA Aleksandra
STS Skarżysko-Kamienna 96
95
95
96
U16 SWK --
OSMAN Artur B.D.

Z/4729/11
2012
3
2 s 1 58.40 WÓJCIK Lena
SZTUK Justyna
KUCHARSKA Patrycja
KUCHARSKA Eliza
KS Słoneczko Busko Zdrój 95
95
96
96
U16 SWK -- PEREPICZKO Zdzisław
PEREPICZKO Zdzisław
PEREPICZKO Zdzisław
PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław
Z/1591/11
Z/1579/11
Z/0851/12
2011
2011
2012
BEZ
BEZ
BEZ
4
3 s 1 59.80 SKORUPSKA Ewelina
TOŚ Barbara
GAŁĘZKA Ola
RÓG Letycja
UKS Trójka Sandomierz 95
96
96
96
U16 SWK --
MIREK Andrzej B.D.

Z/1557/13
2014
BEZ
4 s 1 60.03 ZAWADZKA Dominika
MAZUR Paulina
KOŁACZ Natalia
NOWOSIELSKA Ewa
UKS Trójka Sandomierz 96
96
96
96
U16 SWK --


Wzwyż K
1 1.35 SKORUPSKA Ewelina UKS Trójka Sandomierz 95 U16 SK -- #
2 1.35 SOKÓŁ Klaudia ULKS Wzdół Rządowy 96 U16 SK --
3 1.25 RÓG Letycja UKS Trójka Sandomierz 96 U16 SK --
4 1.15 JURKOWSKA Patrycja UKS Trójka Sandomierz 96 U16 SK --
Tyczka K
1 2.12 BARAN Aleksandra KKL Kielce 97 U14 SK V
2 1.61 WOSIŃSKA Patrycja KKL Kielce 96 U16 SK --
W dal K
1 4.51 MIERZWA Maria KKL Kielce 95 U16 SK -1.1 V
2 4.28 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA -0.3 -- GIZA Andrzej # Z/1449/13 2019 2
3 4.19 KOŁACZ Natalia UKS Trójka Sandomierz 96 U16 SK +1.2 --
4 3.87 MAZUR Karolina UKS Trójka Sandomierz # 97 U14 SK -1.1 --
5 3.87 TOPOREK Monika KKL Kielce 96 U16 SK -1.1 --
6 3.75 KUROPATWA Klaudia UKS Olimp Wzdół Rządowy 97 U14 SK 0.0 --
7 3.59 GAŁĘZKA Ola UKS Trójka Sandomierz 96 U16 SK -0.4 --
8 3.53 ANTOSIAK Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 97 U14 SK +1.1 -- #
9 3.53 NOWOSIELSKA Ewa UKS Trójka Sandomierz 96 U16 SK -0.3 --
Kula (3) K
1 11.37 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U16 SK III FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
2 9.25 SIKORA Dominika UKS Olimp Wzdół Rządowy 96 U16 SK V B.D. 3
3 8.69 STĄPÓR Sandra UKS Trójka Sandomierz 96 U16 SK --
4 8.33 SUROWIEC Agnieszka KKL Kielce 95 U16 SK --
5 8.26 PIOTROWSKA Klaudia KKL Kielce 95 U16 SK --
6 8.25 GRĄDZIEL Magdalena UKS Trójka Sandomierz 95 U16 SK --
7 8.14 ZIOŁO Katarzyna UKS Trójka Sandomierz 96 U16 SK --
8 8.03 BARTELA Paulina KKL Kielce 96 U16 SK --
9 7.42 KONIEC Agnieszka ULKS Gryf Rytwiany 97 U14 SK -- #
10 7.40 GRZEGOLEC Magdalena KKL Kielce 95 U16 SK --
11 7.25 SEREMAK Karolina KKL Kielce 96 U16 SK --
Dysk (0.75) K
1 17.95 BARTELA Paulina KKL Kielce 96 U16 SK --
1 2 37.32 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U16 SK III FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
2 2 26.61 KOWALCZYK Katarzyna LUKS Strzałków # 97 U14 LD V
Młot (3) K
1 50.57 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U16 SK II FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
2 18.53 BARTELA Paulina KKL Kielce 96 U16 SK --
Oszczep (600) K
1 20.43 SUROWIEC Agnieszka KKL Kielce 95 U16 SK --
2 18.65 TRZPIOT Aleksandra Gimnazjum Wola Jachowa 95 U16 SK --
3 18.23 PIOTROWSKA Klaudia KKL Kielce 95 U16 SK --
4 17.44 GRZEGOLEC Magdalena KKL Kielce 95 U16 SK --
1 2 24.82 DZIARMAGA Mariola KKL Kielce 92 U20 SK --
2 2 21.36 KOWALCZYK Katarzyna LUKS Strzałków # 97 U14 LD --
100 m M
1 s 1 13.29 DUDEK Adam UKS Trójka Sandomierz 96 U16 SK -1.5 --
2 s 1 13.16 KWIATKOWSKI Jakub UKS Żaczek Połaniec 97 U14 SK -1.5 --
3 s 1 16.87 BAGIŃSKI Patryk niest. Kielce # 95 U16 SK -1.5 --
4 s 1 12.73 RACZYŃSKI Kamil Gimnazjum Wola Jachowa 95 U16 SK -1.5 V
5 s 1 15.58 GAJ Jakub niest. Kielce # 97 U14 SK -1.5 --
1 s 2 11.67 GAD Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK -1.7 III
2 s 2 12.30 SIUDA Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK -1.7 V
3 s 2 12.91 WOJTACHA Karol UKS Żaczek Połaniec 97 U14 SK -1.7 -- #
4 s 2 13.35 SZYDŁOWSKI Sławomir UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK -1.7 --
5 s 2 14.26 KRZYSZTOFIK Albert niest. Kielce # 95 U16 SK -1.7 --
6 s 2 17.48 MADEJCZYK Wojciech niest. Kielce # 96 U16 SK -1.7 --
1 s 3 12.07 MALINOWSKI Mateusz KKL Kielce 93 U18 SK -1.5 IV
2 s 3 11.48 WRÓBLEWSKI Kamil KKL Kielce 91 U20 SK -1.5 III
3 s 3 12.35 NOWEK Adrian KKL Kielce 90 U23 SK -1.5 --
300 m M
1 36.05 TIETIERIN Paweł KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
2 38.24 GAD Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK III
3 38.37 ZAGDAŃSKI Dariusz KKL Kielce 89 U23 SK -- #
4 39.65 SIUDA Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK IV
5 41.99 KUNDERA Radosław KKL Kielce 95 U16 SK V #
6 43.19 KWIATKOWSKI Jakub UKS Żaczek Połaniec 97 U14 SK --
7 44.78 WOJTACHA Karol UKS Żaczek Połaniec 97 U14 SK -- #
600 m M
1 1:26.62 KONDRAT Mariusz UKS Trójka Sandomierz 91 U20 SK --
2 1:34.09 PASTERNAK Krystian UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK IV
3 1:34.54 SIERŻĘGA Jakub UKS Trójka Sandomierz 95 U16 SK IV MIREK Andrzej # Z/4340/11 2014 4
4 1:46.13 DZIUBA Paweł UKS Żaczek Połaniec 96 U16 SK --
5 2:06.88 BERNACKI Mateusz Gimnazjum Rakow 95 U16 SK --
6 2:08.98 POKRZYWA Leszek Gimnazjum Rakow 95 U16 SK --
1000 m M
1 2:56.37 SWITEK Paweł UKS Żaczek Połaniec 97 U14 SK V #
2 3:02.92 DYL Michał UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK --
3 3:05.05 NOWAK Konrad UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK --
4 3:06.15 KĘPIŃSKI Adrian UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK --
5 3:10.82 MICHALSKI Wiktor UKS WiR Łopuszno # 97 U14 SK -- B.D. BEZ
6 3:11.69 CHUCHAŁA Patryk MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 96 U16 SK --
7 3:12.54 SATOR Damian KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U16 SK -- SUDOŁ Grzegorz # Z/0850/12 2019 3
8 3:18.39 CIEŚLIKOWSKI Piotr UKS Żaczek Połaniec 96 U16 SK --
2000 m M
1 6:49.66 RUGAŁA Kamil UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK --
2 6:52.00 KWIATKOWSKI Arkadiusz ULKS Gryf Rytwiany 96 U16 SK -- #
3 6:56.31 PAKUŁA Dawid Gimnazjum Wola Jachowa 95 U16 SK --
4 7:02.02 CIEŚLIK Tomasz LUKKS Bałtów # 95 U16 SK -- JAROS Kazimierz CHMIELEWSKI Tomasz Z/0601/13 2013 BEZ
110 m pł MŁ M
1 15.42 GRADZIK Patryk KKL Kielce 95 U16 SK +1.2 II #
2 15.80 PODSIADŁO Aleksander ULKS Gryf Rytwiany 95 U16 SK +1.2 III KALWAT Marek 3
300 m pł M
1 46.46 SOBIERAJ Dawid KKL Kielce 95 U16 SK V #
3 51.22 KOMISARCZYK Patryk Gimnazjum Wola Jachowa 95 U16 SK --
4x100 m M
1 s 1 48.32 SZYDŁOWSKI Sławomir
MORYTO Artur
SIUDA Mateusz
GAD Mateusz
UKS Żaczek Połaniec 95
95
95
95
U16 SWK --


2 s 1 51.43 DUDZIK Adrian
PICHETA Adrian
GRADZIK Patryk
KUNDERA Radosław
KKL Kielce 95
97
95
95
U16 SWK --


3 s 1 51.97 SIERŻĘGA Jakub
DUDEK Adam
SAJA Adrian
NOWAK Sebastian
UKS Trójka Sandomierz 95
96
95
95
U16 SWK -- MIREK Andrzej


Z/4340/11
2014
4
4 s 1 52.03 Gimnazjum Wola Jachowa


brak daty SWK --
5 s 1 53.26 Gimnazjum Górno


brak daty SWK --
6 s 1 53.62 KWIATKOWSKI Jakub
WOJTACHA Karol
SWITEK Paweł
DYL Michał
UKS Żaczek Połaniec 97
97
97
95
U16 SWK --


7 s 1 61.96 Gimnazjum Rakow


brak daty SWK --
Wzwyż M
1 1.75 PODSIADŁO Aleksander ULKS Gryf Rytwiany 95 U16 SK IV KALWAT Marek 3
2 1.65 ZAJĘCKI Patryk KKL Kielce 96 U16 SK V
3 1.60 SAJA Adrian UKS Trójka Sandomierz 95 U16 SK --
4 1.55 CZECHOWSKI Marcin GLKS Fałków 95 U16 SK --
5 1.50 SKORUPA Kacper UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK --
6 1.50 DZIDEK Michał KKL Kielce 95 U16 SK --
7 1.45 CISZEWSKI Jakub LUKS Strzałków # 96 U16 LD --
8 1.40 MAŁECKI Piotr LUKS Strzałków # 95 U16 LD --
Tyczka M
1 2.92 WÓJCIK Mateusz KKL Kielce 96 U16 SK V
2 2.42 SOBIERAJ Dawid KKL Kielce 95 U16 SK -- #
3 2.32 KMIECIK Damian KKL Kielce 96 U16 SK --
4 2.02 KUNDERA Radosław KKL Kielce 95 U16 SK -- #
5 1.92 KOWALICKI Dominik KKL Kielce 96 U16 SK --
6 1.61 MICHALSKI Wiktor UKS WiR Łopuszno # 97 U14 SK -- B.D. BEZ
7 1.41 RÓŻYC Marcin KKL Kielce 96 U16 SK --
W dal M
1 5.34 DZIDEK Michał KKL Kielce 95 U16 SK -1.1 --
2 5.28 RACZYŃSKI Kamil Gimnazjum Wola Jachowa 95 U16 SK -2.1 --
3 5.07 BOBROWSKI Mateusz ULKS Gryf Rytwiany 96 U16 SK +0.7 --
4 4.88 KOMISARCZYK Patryk Gimnazjum Wola Jachowa 95 U16 SK +1.1 --
5 4.87 DUDZIK Adrian KKL Kielce 95 U16 SK -1.1 --
6 4.76 MARCINKOWSKI Marcin Gimnazjum Górno 95 U16 SK +1.2 --
7 4.76 PICHETA Adrian KKL Kielce 97 U14 SK +0.9 --
8 4.62 RÓŻYC Marcin KKL Kielce 96 U16 SK -1.3 --
9 4.22 BERNACKI Mateusz Gimnazjum Rakow 95 U16 SK +1.1 --
10 4.18 POKRZYWA Leszek Gimnazjum Rakow 95 U16 SK -0.7 --
1 2 6.40 WASIK Mateusz KKL Kielce 91 U20 SK -1.1 III
2 2 5.21 RACZYŃSKI Michał KKL Kielce 93 U18 SK +0.3 --
Kula (5) M
1 10.69 NOWAK Sebastian UKS Trójka Sandomierz 95 U16 SK V
2 10.18 KOWALCZYK Łukasz LUKS Strzałków # 95 U16 LD --
3 9.47 KORUCH Patryk KKL Kielce 95 U16 SK --
4 9.14 RUBAK Bartłomiej Gimnazjum Wola Jachowa 97 U14 SK --
5 8.39 KARASIŃSKI Dariusz GLKS Fałków 97 U14 SK --
1 2 13.50 JANUS Grzegorz KKL Kielce 93 U18 SK III
2 2 12.53 KOŹBIAŁ Marcin KKL Kielce 93 U18 SK IV
Dysk (1) M
1 29.16 CZAJA Ernest Gimnazjum Wola Jachowa 95 U16 SK --
2 27.79 HUK Bartosz KKL Kielce 95 U16 SK --
3 26.57 STRZĄBAŁA Karol Gimnazjum Wola Jachowa 95 U16 SK --
4 23.63 KOZIOR Konrad Gimnazjum Wola Jachowa 95 U16 SK --
5 20.06 KORUCH Patryk KKL Kielce 95 U16 SK --
  2 34.41 MAŁWACKI Piotr Gimnazjum Strzałków 95 U16 SK V
Młot (5) M
1 36.60 HUK Bartosz KKL Kielce 95 U16 SK V
2 26.94 RAJCH Daniel KKL Kielce 95 U16 SK --
Oszczep (600) M
1 37.40 SOBIERAJSKI Mariusz UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK V
2 32.08 CZAJA Ernest Gimnazjum Wola Jachowa 95 U16 SK --
3 30.61 RUBAK Ernest Grzegorz KKL Kielce 96 U16 SK --
4 29.43 MORYTO Artur UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK --
5 19.74 RUBAK Ernest Eugeniusz Gimnazjum Wola Jachowa 96 U16 SK --
1 2 31.64 RADCZYC Paweł LUKS Strzałków # 95 U16 LD --
2 2 28.34 MAŁECKI Piotr LUKS Strzałków # 95 U16 LD --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.9786081314087 sekund