Słubice 18.09.2010
Liga Juniorów - III rzut
100 m K
1 13 s 1 13.95 WRÓBEL Joanna MKS Juvenia Puszczykowo # 93 U18 WP 0.0 --
2 14 s 1 14.01 TOMASZEWSKA Marta LLKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP 0.0 V
3 18 s 1 14.19 PAWEŁCZYK Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP 0.0 V
4 20 s 1 14.29 ZAWADZKA Anna ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB 0.0 --
5 22 s 1 14.84 MONCZAK Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP 0.0 --
1 12 s 2 13.92 ZIELIŃSKA Klaudia AZS-AWF Gorzów # 95 U16 LB -1.7 V B.D. BEZ
2 16 s 2 14.07 ZIELIŃSKA Sylwia AZS-AWF Gorzów # 95 U16 LB -1.7 V B.D. BEZ
3 17 s 2 14.13 ANDRZEJEWSKA Magdalena TS Olimpia Poznań 95 U16 WP -1.7 V BYTNIEWSKA Magdalena Z/1190/11 2011 BEZ
4 19 s 2 14.27 JANKOWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB -1.7 V
5 21 s 2 14.53 KUDRELEK Dajana LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB -1.7 --
6 23 s 2 15.13 LISTOSZ Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP -1.7 --
1 5 s 3 13.11 ORGANIŚCIAK Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 96 U16 WP -1.7 III B.D. B.D. 3
2 8 s 3 13.43 TESZBIR Klaudia AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB -1.7 IV
3 9 s 3 13.47 HENNIG Marta ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB -1.7 IV #
4 10 s 3 13.75 KACZMAREK Jagoda MKS Baszta Szamotuły 94 U18 WP -1.7 IV #
5 11 s 3 13.84 GROCHOWSKA Martyna AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB -1.7 -- #
6 15 s 3 14.02 BUTKIEWICZ Magdalena LLKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP -1.7 V #
1 1 s 4 12.29 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP -0.4 II
2 2 s 4 12.75 KUROWSKA Julia UKL Ósemka Police 95 U16 ZP -0.4 II
3 3 s 4 12.82 WOLANIN Agnieszka OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP -0.4 III #
4 4 s 4 13.09 BANIAK Joanna LLKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP -0.4 III B.D. 3
5 6 s 4 13.15 BŁOCH Anna MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP -0.4 III
6 7 s 4 13.33 BOIŃSKA Agata MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP -0.4 IV
200 m K
1 25 s 1 29.87 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -0.6 V B.D. # 3
2 31 s 1 31.02 CZARNOGRODZKA Karolina ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB -0.6 --
3 32 s 1 31.51 ŁUCZYN Joanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS -0.6 --
1 21 s 2 28.76 SZEWCZUK Katarzyna ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB +0.3 V
2 22 s 2 28.83 SADŁOWSKA Ewelina ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB +0.3 V
3 26 s 2 30.13 SYGUTOWSKA Krystyna ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB +0.3 --
4 28 s 2 30.32 STECYK Agata AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB +0.3 -- #
5 33 s 2 32.92 SADLAK Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS +0.3 --
1 18 s 3 28.37 BZDZIEL Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP +1.9 IV
2 20 s 3 28.61 NAPIÓRKOWSKA Joanna MLKS Agros Żary 93 U18 LB +1.9 --
3 24 s 3 29.80 NUCKOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 91 U20 LB +1.9 --
4 29 s 3 30.54 SERAFIN Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 94 U18 WP +1.9 --
5 30 s 3 30.65 PRZEGIĘTKA Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP +1.9 -- B.D.
1 10 s 4 27.44 BADECKA Dagmara AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB -0.1 IV
2 15 s 4 28.27 BŁOCH Anna MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP -0.1 IV
3 16 s 4 28.28 MYSZKUN Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS -0.1 IV #
4 17 s 4 28.31 MARCINISZYN Edyta ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB -0.1 IV
1 8 s 5 27.05 ŚLĘZAK Natalia MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP +0.6 III
2 11 s 5 27.59 ŚWIETLIK Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP +0.6 IV
3 14 s 5 28.02 PACH Barbara TS Olimpia Poznań 95 U16 WP +0.6 IV BYTNIEWSKA Magdalena Z/0638/11 2011 4
4 19 s 5 28.40 WOJTKIEWICZ Anna ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB +0.6 IV
5 23 s 5 29.24 TABACZEWSKA Anna MKS Baszta Szamotuły 94 U18 WP +0.6 --
1 6 s 6 26.95 CHEŁMINIAK Katarzyna MLKS Agros Żary 92 U20 LB +0.5 III #
2 7 s 6 27.03 RYDEL Paulina MLKS Agros Żary 93 U18 LB +0.5 III
3 12 s 6 27.61 BROWARCZYK Agata SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS +0.5 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0013/11 2012 3
4 13 s 6 27.63 MIKOŁAJCZAK Monika SL Olimpia Poznań # 96 U16 WP +0.5 IV B.D.
5 27 s 6 30.22 ŚWIETLIK Dagmara LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP +0.5 --
1 1 s 7 25.50 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP +1.2 II MOTYL Edward B.D. Z/0658/11 2019 MM
2 2 s 7 26.39 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP +1.2 III
3 3 s 7 26.46 KRAWCZYK Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP +1.2 III
4 4 s 7 26.88 WOLANIN Agnieszka OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +1.2 III #
5 5 s 7 26.95 BURDAJEWICZ Daria OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +1.2 III B.D. # BEZ
6 9 s 7 27.40 BASZAK Natalia SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS +1.2 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0017/11 2012 BEZ
400 m K
1 5 s 1 61.82 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL III MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1477/11 2019 1
2 12 s 1 64.58 BUCHHOLZ Klaudia AZS-PWSZ Gorzów 96 U16 LB V WOŹNIAK Agnieszka 4
3 17 s 1 67.95 BURMISTRZAK Sara UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0528/11 2014 3
4 18 s 1 68.09 PAWLAK Paulina AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB -- SASKA Tomasz Z/2604/11 2011 BEZ
5 22 s 1 69.75 DĄBROWSKA Karolina AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB --
1 6 s 2 62.46 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0529/11 2015 3
2 16 s 2 67.83 NOWICKA Katarzyna UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0539/11 2013 BEZ
3 20 s 2 68.29 SKORUPIŃSKA Agnieszka UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0524/11 2014 3
4 21 s 2 69.00 MYDŁOWSKA Marta ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 97 U14 LB -- WOŹNIAK Agnieszka B.D. Z/1181/13 2019
5 24 s 2 72.30 BOSY Kinga MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
1 9 s 3 64.24 JASIŃSKA Magdalena LKS Olimpic Szczecin # 95 U16 ZP IV
2 10 s 3 64.46 LASKOWSKA Agnieszka UKS Barnim Goleniów 96 U16 ZP IV #
3 13 s 3 64.72 STARZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard # 95 U16 ZP V
4 19 s 3 68.17 MIERZEJEWSKA Patrycja LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB --
5 23 s 3 70.05 GRUDEL Karolina AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB -- #
1 7 s 4 62.96 MAJORCZYK Monika MKS Baszta Szamotuły 94 U18 WP IV
2 11 s 4 64.52 GĄSKA Karolina UKS Barnim Goleniów 95 U16 ZP V #
3 15 s 4 66.05 NIEWCZYK Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP --
1 1 s 5 59.17 GOLICZ Malwina SL Olimpia Poznań # 90 U23 WP III B.D. 2
2 2 s 5 59.93 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin # 95 U16 LU III SZYMANIAK Wojciech # Z/3838/11 2019 MM
3 3 s 5 60.51 ŚWIETLIK Sonia UKS Młodzik Warszawa # 92 U20 MZ III B.D. # 3
4 4 s 5 61.12 NOWAK Natalia MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP III
5 8 s 5 63.58 KACZMAREK Katarzyna MKS Baszta Szamotuły 93 U18 WP IV
6 14 s 5 65.38 WITEK Paulina MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
800 m K
1 s 1 2:21.95 KAŹMIERCZAK Katarzyna PLKS Gwda Piła 92 U20 WP III
2 s 1 2:23.02 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard # 91 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/4524/11 2019 M
3 s 1 2:23.79 BOSIAK Patrycja SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0014/11 2012 1
4 s 1 2:29.90 SZURGOCIŃSKA Nikolina MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP IV
5 s 1 2:31.31 BUDNER Anna KS Energetyk Poznań 96 U16 WP IV #
6 s 1 2:31.46 JANKOWSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS IV
7 s 1 2:33.80 SZUCA Agata LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB --
8 s 1 2:35.68 KONIKOWSKA Justyna MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
9 s 1 2:35.76 KUPIS Monika LLKS Pomorze Stargard 96 U16 ZP V
10 s 1 2:37.64 JAGIEŁŁO Anna UKS Barnim Goleniów 94 U18 ZP --
11 s 1 2:40.43 TRZUPEK Dominika AZS-AWF Gorzów 90 U23 LB --
12 s 1 2:46.48 WALCZAK Alicja AZS-AWF Gorzów 91 U20 LB -- #
1 s 2 2:18.41 ROMEJ Justyna MKL Szczecin # 94 U18 ZP III B.D. # 2
2 s 2 2:19.77 SKÓRA Agnieszka LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP III BINDASZEWSKI Wiesław B.D. # Z/4586/11 2016 1
3 s 2 2:20.04 KAMIŃSKA Monika OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP III
4 s 2 2:21.23 WILKOSZ Natalia WMLKS Pomorze Stargard # 91 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/4522/11 2016 BEZ
5 s 2 2:21.49 OBARSKA Katarzyna SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP III
6 s 2 2:22.79 MANEL Ewelina LKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP III
7 s 2 2:23.22 NOWAK Katarzyna PLKS Gwda Piła 94 U18 WP III
8 s 2 2:24.16 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/4540/11 2019
9 s 2 2:27.98 BARAN Paulina LKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP IV B.D. B.D. BEZ
10 s 2 2:28.84 POŚNIAK Patrycja MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP IV
11 s 2 2:29.10 PAWŁOWSKA Marika WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4547/11 2013 2
12 s 2 2:30.18 GAJEWSKA Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP IV
1500 m K
1 s 1 4:51.19 KOŁACKA Małgorzata OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III B.D. 1
2 s 1 4:53.46 LIS Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo 94 U18 WP III
3 s 1 4:55.74 LIS Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 94 U18 WP III B.D. BEZ
4 s 1 5:08.72 POŚNIAK Manuela MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP IV
5 s 1 5:12.36 WOJCIECHOWSKA Amelia LKS Spartakus Pyrzyce 93 U18 ZP -- KUFEL Dariusz 3
6 s 1 5:15.65 STAWICKA Alicja LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB --
7 s 1 5:16.61 ĆWIRTA Małgorzata LKS Pomorze Stargard # 95 U16 ZP V KRZYSIEK Zbigniew Z/4148/11 2013 3
8 s 1 5:26.52 GAWĘDA Emilia MKL 12 Jelenia Góra 92 U20 DS --
9 s 1 5:26.92 STACHOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB V
3000 m K
1 1 s 1 10:12.88 FURMAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB II
2 2 s 1 10:23.33 LIPIECKA Agnieszka OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP II
3 3 s 1 10:43.64 STEFAŃSKA Angelika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP III #
4 4 s 1 10:57.28 LIPIECKA Angelika OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III
5 5 s 1 11:15.55 ŚLUSARCZYK Katarzyna SL GKS Olsza Olszyna 91 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0007/11 2011 BEZ
6 6 s 1 11:30.65 ROBAK Izabela MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP IV
7 7 s 1 11:31.38 GRZEŚ Krystyna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP IV #
8 8 s 1 11:38.11 KUCHARSKA Karolina LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB IV
9 9 s 1 12:02.30 JANKOWSKA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0010/11 2012 3
10 10 s 1 12:21.48 SZEWCZYKOWSKA Aleksandra MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
11 11 s 1 12:42.30 LAZAR Dominika SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -- MOTYL Edward B.D. Z/1726/11 2015 BEZ
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 15.50 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB +1.7 II SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
2 2 s 1 15.84 SOZAŃSKA Oliwia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 95 U16 LB +1.7 III SASKA Tomasz # Z/2606/11 2016 BEZ
100 m pł J MŁ K
3 3 s 1 16.29 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS +1.7 III
4 4 s 1 16.80 NOSKOWICZ Agnieszka WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP +1.7 III
100 m pł K
1 s 1 16.29 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP +1.7 III B.D. BEZ
2 s 1 16.80 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS +1.7 III CHORZĘPA Przemysław Z/0005/11 2012 4
400 m pł K K
1 1 s 1 71.43 MAJEWSKA Monika SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP IV #
4x100 m K
1 s 1 53.21 BOIŃSKA Agata
SOBIESKA Agnieszka
WRÓBEL Joanna
PRZEGIĘTKA Agnieszka
MKS Juvenia Puszczykowo 92
93
93
92
U20 WLP --


B.D.

2 s 1 54.20 STECYK Agata
GROCHOWSKA Martyna
NUCKOWSKA Weronika
TESZBIR Klaudia
AZS-AWF Gorzów 93
93
91
96
U20 LBU --


3 s 1 54.67 TOMASZEWSKA Marta
ZIELIŃSKA Klaudia
ZIELIŃSKA Sylwia
BUTKIEWICZ Magdalena
LLKS Pomorze Stargard 95
95
95
95
U16 ZPO --
B.D.
B.D.
BEZ
BEZ
4 s 1 55.41 DOBROWOLSKA Izabela
NOSKOWICZ Agnieszka
LISTOSZ Marta
NITSCHKE Katarzyna
WMLKS Nadodrze Powodowo 95
93
93
96
U18 WLP -- POLAK Mirosław


Z/4534/11
2014
2
5 s 1 59.46 POŁUKORD Daria
MASIERAK Nikola
KACZMAREK Marta
KOZAK Patrycja
SL GKS Olsza Olszyna 93
96
92
94
U20 DOL -- CHORZĘPA Przemysław

CHORZĘPA Przemysław
Z/0004/11
Z/0003/11
2012
2012

BEZ
1 s 2 51.26 KUCIA Paulina
NAPIÓRKOWSKA Joanna
RYDEL Paulina
CHEŁMINIAK Katarzyna
MLKS Agros Żary 95
93
93
92
U20 LBU -- B.D.


3
2 s 2 51.49 SOZAŃSKA Oliwia
BADECKA Dagmara
MARCINISZYN Edyta
BOROWIAK Agata
AZS-PWSZ Gorzów 95
95
96
96
U16 LBU -- SASKA Tomasz


SASKA Tomasz
Z/2606/11
Z/0050/13
2016
2015
BEZ
1
3 s 2 51.90 KROSCHEL Karena
BURDAJEWICZ Daria
BZDZIEL Patrycja
KRAWCZYK Karolina
LKS Orkan Wlkp. Poznań 96
91
96
91
U20 WLP --
B.D.

BEZ
4 s 2 51.95 NOWAK Natalia
WITEK Paulina
GRAD Aleksandra
ŚLĘZAK Natalia
MKS Hermes Gryfino 94
93
95
95
U18 ZPO --


5 s 2 52.11 ANDRZEJEWSKA Magdalena
SZÓSTAK Adrianna
PACH Barbara
MIKOŁAJCZAK Monika
TS Olimpia Poznań 95
96
95
96
U16 WLP -- BYTNIEWSKA Magdalena
JAGACIAK Jarosław
BYTNIEWSKA Magdalena
B.D.
Z/1190/11
Z/1019/12
Z/0638/11
2011
2019
2011
BEZ
M
4

6 s 2 55.91 MYSZKUN Agnieszka
BOSEK Agnieszka
CABAN Kaja
MIENIEK Justyna
MKS Bolesłavia Bolesławiec 92
93
94
92
U20 DOL --


4x400 m K
1 s 1 4:14.58 BASZAK Agata
BROWARCZYK Agata
BOSIAK Patrycja
ZŁOTEK Marzena
SL GKS Olsza Olszyna 93
93
93
92
U20 DOL -- CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
Z/0015/11
Z/0013/11
Z/0014/11
Z/0005/11
2012
2012
2012
2012
4
3
1
4
2 s 1 4:28.91 KUCZYK Marta
NOWICKA Katarzyna
SKORUPIŃSKA Agnieszka
BURMISTRZAK Sara
UMKS Iskra Wolsztyn 95
95
94
95
U18 WLP -- SKWIERZYŃSKI Jacek
SKWIERZYŃSKI Jacek
SKWIERZYŃSKI Jacek
SKWIERZYŃSKI Jacek
Z/0529/11
Z/0539/11
Z/0524/11
Z/0528/11
2015
2013
2014
2014
3
BEZ
3
3
3 s 1 4:45.87 SADLAK Katarzyna
ŁUCZYN Joanna
TWARDOWSKA Anna
JANKOWSKA Katarzyna
MKS Bolesłavia Bolesławiec 95
93
94
93
U18 DOL --


4 s 1 4:49.18 RYCHLIK Klaudia
PAWŁOWSKA Marika
KONIECZEK Alicja
DOBROWOLSKA Izabela
WMLKS Nadodrze Powodowo 92
93
94
95
U20 WLP --
WALCZAK- MORTEZAEI Artur
WALCZAK- MORTEZAEI Artur
POLAK Mirosław
Z/4547/11
Z/4540/11
Z/4534/11
2013
2019
2014
2

2
1 s 2 4:02.89 KOŁACKA Małgorzata
MAJEWSKA Monika
OBARSKA Katarzyna
WYCISZKIEWICZ Patrycja
TS Olimpia Poznań 93
94
94
94
U18 WLP -- B.D.


MOTYL Edward B.D.
Z/0658/11
2019
1
MM
2 s 2 4:11.27 KROSCHEL Karena
ŚWIETLIK Dagmara
ŚWIETLIK Karolina
ŚWIETLIK Sonia
LKS Orkan Wlkp. Poznań 96
93
96
92
U20 WLP --


B.D.
3
3 s 2 4:15.43 LIS Aleksandra
ORGANIŚCIAK Karolina
LIS Agnieszka
GAJEWSKA Paulina
MKS Juvenia Puszczykowo 94
96
94
92
U20 WLP --
B.D. B.D.
B.D.
3
BEZ
4 s 2 4:18.53 CHRZANOWSKA Magdalena
SZURGOCIŃSKA Nikolina
POŚNIAK Patrycja
POŚNIAK Manuela
MKS Hermes Gryfino 92
93
94
94
U20 ZPO -- B.D.


BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.75 SZKOLNICKA Gabriela MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS I
2 f 1 1.55 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS III B.D. # 2
3 f 1 1.55 CABAN Kaja MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS III
4 f 1 1.50 BARTOS Jagoda MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP IV
5 f 1 1.45 STASIŁOWICZ Anna WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP IV
6 f 1 1.40 BŁASZCZYKIEWICZ Sonia ZLKL Zielona Góra # 92 U20 LB -- #
7 f 1 1.40 JUSZCZAK Kinga ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB V B.D. # 3
Tyczka K
1 f 1 3.40 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS I B.D. # 2
2 f 1 3.00 KIERZEK Edyta SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP II DZIAMSKI Krzysztof Z/1182/11 2015 1
3 f 1 2.40 KWIATKOWSKA Elżbieta ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB IV #
4 f 1 2.20 OLEJNIK Wiktoria ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB --
W dal K
1 f 1 5.39 SOBIESKA Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP +2.9 III
2 f 1 5.38 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP +0.9 III JAGACIAK Jarosław # Z/1019/12 2019 M
3 f 1 5.31 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +1.6 III B.D. # 2
4 f 1 4.85 MIENIEK Justyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS +0.5 IV
5 f 1 4.83 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 94 U18 LB -0.3 IV SASKA Tomasz # Z/1825/11 2016 1
6 f 1 4.74 DUL Karolina MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS +1.0 V
7 f 1 4.68 NITSCHKE Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP +0.4 V
8 f 1 4.65 BRZOZOWSKA Agnieszka MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP +0.4 V
9 f 1 4.53 ZAWADZKA Anna ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB +2.4 --
10 f 1 4.51 ŁĘKOWSKA Manuela ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB +1.1 V SASKA Tomasz Z/1358/12 BEZ
11 f 1 4.19 KWIATKOWSKA Elżbieta ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB +0.9 -- #
12 f 1 3.94 SADLAK Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS +1.3 --
Trójskok K
1 f 1 11.30 SOBIESKA Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP +1.4 III
2 f 1 10.13 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 94 U18 LB +1.6 -- SASKA Tomasz # Z/1825/11 2016 1
Kula (4) K
1 f 1 12.38 BOK Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP II POLAK Mirosław Z/4533/11 2015 3
2 f 1 11.65 KOTOWICZ Katarzyna AZS-AWF Gorzów # 92 U20 LB III #
3 f 1 11.06 DOBROWOLSKA Beata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB III #
4 f 1 10.56 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS III B.D. 2
5 f 1 9.93 LEWANDOWSKA Klaudia MKL Szczecin # 93 U18 ZP IV B.D. # 2
6 f 1 9.22 ŚWITALSKA Paulina MLKS Agros Żary 94 U18 LB IV
7 f 1 8.87 KALISIŃSKA Joanna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
8 f 1 8.65 GURSZPIT Ewa MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
9 f 1 8.44 RYBKA Magdalena MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP V
10 f 1 8.36 DOLIŃSKA Marta MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP V
11 f 1 8.29 LEHMANN Emilia WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP -- POLAK Mirosław # Z/4542/11 2014 2
12 f 1 8.18 POGORZELSKA Jolanta ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB --
13 f 1 7.92 LEHMANN Magdalena WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP -- POLAK Mirosław # Z/4543/11 2014 2
14 f 1 7.73 CHLEBOWSKA Dominika WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
Dysk (1) K
1 f 1 38.98 BOK Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP II POLAK Mirosław Z/4533/11 2015 3
2 f 1 38.13 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS II
3 f 1 34.23 FROMM Natalia LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP III
4 f 1 33.08 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS III B.D. 2
5 f 1 31.80 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB IV WALCZAK Jerzy B.D. # Z/1396/11 2019 1
6 f 1 31.36 CZERNIEJEWSKA Monika SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV KORBUT Piotr 3
7 f 1 30.07 TOMIAK Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP IV
8 f 1 27.03 MRUKOWICZ Anna ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB IV
9 f 1 26.76 MANIECKA Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
10 f 1 25.78 ŁABIAK Małgorzata ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB --
11 f 1 24.55 ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 95 U16 LB V KOWALSKI Zenon # Z/1822/11 2018 1
12 f 1 23.65 KORALEWSKA Barbara LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB --
13 f 1 21.07 SOMMERFELD Martyna MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP -- #
Młot (4) K
1 f 1 52.52 MALINOWSKA Sandra KS Podlasie Białystok # 93 U18 PD I B.D. # 2
2 f 1 48.50 KOTOWICZ Katarzyna AZS-AWF Gorzów # 92 U20 LB I #
3 f 1 43.85 WIECZOREK Aleksandra UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP II CZARNECKI Mateusz Z/0532/11 2015 2
4 f 1 39.91 KORDYKIEWICZ Marta LLKS Pomorze Stargard 96 U16 ZP III B.D. RÓŻYCZKA Marek B.D. , Z/1106/12 , 2019
5 f 1 39.89 POGORZELSKA Jolanta ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB III
6 f 1 38.23 MORAWIN Barbara AZS-AWF Gorzów 89 U23 LB III
7 f 1 37.10 DRĄG Julita MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP III
8 f 1 35.95 IDCZAK Sara MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP IV
9 f 1 35.57 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS IV
10 f 1 35.17 GWIŻDŻ Roksana LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP IV
11 f 1 28.58 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -- B.D. 2
12 f 1 28.29 KUROWSKA Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0530/11 2011 3
Oszczep (600) K
1 f 1 38.00 NOWAK Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP III
2 f 1 36.98 NOWAK Monika AZS-AWF Gorzów # 91 U20 LB III
3 f 1 36.85 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III #
4 f 1 36.61 NOWAK Sandra AZS-AWF Gorzów # 91 U20 LB III
5 f 1 35.24 DOBROWOLSKA Beata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB III #
6 f 1 35.12 BUDZIŁŁO Katarzyna ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB III
7 f 1 34.58 ROTHE Katarzyna MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP III
8 f 1 34.53 LEWANDOWSKA Klaudia MKL Szczecin # 93 U18 ZP III B.D. # 2
9 f 1 33.92 KACZMAREK Marta SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław # Z/0003/11 2012 BEZ
10 f 1 33.86 BARWIN Kamila MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP IV
11 f 1 33.86 MONCZAK Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP IV
12 f 1 33.59 STEFAŃSKA Aleksandra MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP IV B.D. BEZ
13 f 1 32.31 KOZAK Patrycja SL GKS Olsza Olszyna 94 U18 DS IV
14 f 1 29.86 POŁUKORD Daria SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/0004/11 2012
15 f 1 29.75 WIECZOREK Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP -- #
16 f 1 29.28 PISKORSKA Milena UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP V SKWIERZYŃSKI jacek Z/0540/11 2014 BEZ
17 f 1 28.95 MANIA Ewa WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
18 f 1 28.93 MALINOWSKA Renata WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP --
19 f 1 28.70 BRAKONIECKA Jagoda MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS --
20 f 1 28.38 NAWROCKA Sylwia LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB --
21 f 1 23.01 KARWATKA Sabina ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB --
22 f 1 11.30 STRZAŁKOWSKA Emilia MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS --
100 m M
1 22 s 1 12.24 ZARĘBA Patryk LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB -2.1 --
2 24 s 1 12.27 GAWEŁ Bartosz LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -2.1 --
3 31 s 1 12.33 TARENT Patryk KS Gwardia Piła 96 U16 WP -2.1 V
4 30 s 1 12.33 DALECKI Mateusz LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB -2.1 V
5 33 s 1 12.66 MALESZA Piotr LKS Lubusz Słubice 97 U14 LB -2.1 V
6 35 s 1 12.74 GORZKIEWICZ Eryk ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB -2.1 --
7 37 s 1 13.10 MODER Michał KS Gwardia Piła 95 U16 WP -2.1 --
8 38 s 1 13.11 WŁODARZ Paweł MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP -2.1 --
1 7 s 2 11.24 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. # 87 Sen LB +0.5 II CUCH Tadeusz # Z/0530/17 2018 1
2 20 s 2 12.01 WIĘCEK Wojciech UKL Ósemka Police 95 U16 ZP +0.5 IV
3 25 s 2 12.27 MILIAN Marcin ZLKL Zielona Góra # 95 U16 LB +0.5 V B.D. 2
4 26 s 2 12.29 PIETRASZKO Filip MLKS Agros Żary 95 U16 LB +0.5 V
5 27 s 2 12.30 NAJNIGER Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB +0.5 -- WALCZAK Zygmunt 4
6 28 s 2 12.33 MUTWIL Hubert MLKS Agros Żary 96 U16 LB +0.5 V
6 29 s 2 12.33 SZCZĘSNY Filip LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP +0.5 --
8 32 s 2 12.38 KRUCZYK Kamil ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 96 U16 LB +0.5 V
1 14 s 3 11.68 ANDRZEJEWSKI Paweł MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS +0.1 III
2 15 s 3 11.69 BARANOWSKI Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP +0.1 III
3 19 s 3 11.97 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS +0.1 IV #
3 18 s 3 11.97 DROGOSZ Michał ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB +0.1 IV
5 21 s 3 12.12 KONWA Mateusz CRS Barlinek # 95 U16 ZP +0.1 IV STAWICKI Michał # Z/4154/11 2014 2
6 23 s 3 12.26 OKOŃSKI Bartłomiej KS Gwardia Piła 94 U18 WP +0.1 --
7 34 s 3 12.71 MAK Kacper AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB +0.1 V #
1 5 s 4 11.12 HŁADUNIUK Patryk MLKS Lubusz Barlinek # 95 U16 ZP +1.0 II SZYMANIAK Wojciech # Z/3826/11 2019 M
2 9 s 4 11.35 PAŁYS Kamil UKS Młodzik Warszawa # 93 U18 MZ +1.0 III B.D. #
3 11 s 4 11.47 OLSZEWSKI Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP +1.0 III B.D. BEZ
4 12 s 4 11.50 ALGIERSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB +1.0 III
5 13 s 4 11.64 SKRZYPCZAK Robert WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP +1.0 III POLAK Mirosław # Z/4549/11 2019 2
6 16 s 4 11.70 GŁOS Mateusz MKS Hermes Gryfino 91 U20 ZP +1.0 III
7 17 s 4 11.72 TROJANOWICZ Radosław LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP +1.0 III B.D.
8 36 s 4 12.74 BONDALSKI Paweł OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +1.0 --
1 1 s 5 10.74 SZCZĘŚNIAK Artur OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP -0.9 I B.D. 1
2 2 s 5 10.89 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP -0.9 I
3 3 s 5 11.00 MROWIEC Gracjan ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB -0.9 II B.D. # 2
4 4 s 5 11.11 WOJCIECHÓW Damian KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.9 II
5 6 s 5 11.18 KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP -0.9 II #
6 8 s 5 11.29 MUCHEL Mateusz AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB -0.9 II
7 10 s 5 11.39 STRÓŻEWSKI Michał LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP -0.9 III
8 39 s 5 16.01 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -0.9 -- RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
200 m M
1 10 s 1 24.33 WIERZBA Przemysław AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB +0.9 IV
2 16 s 1 24.87 CIĘŻKI Daniel MKS Juvenia Puszczykowo 94 U18 WP +0.9 --
3 20 s 1 25.38 PIETRASZKO Filip MLKS Agros Żary 95 U16 LB +0.9 V
4 24 s 1 25.54 KRUCZYK Kamil ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 96 U16 LB +0.9 V
5 25 s 1 25.59 MALESZA Piotr LKS Lubusz Słubice 97 U14 LB +0.9 V
1 14 s 2 24.64 ZARĘBA Patryk LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB +0.4 --
2 17 s 2 24.93 MACIEJEWSKI Filip TS Olimpia Poznań 95 U16 WP +0.4 V BYTNIEWSKA Magdalena Z/1188/11 2011 BEZ
3 19 s 2 25.32 STOCKI Daniel PLKS Gwda Piła 94 U18 WP +0.4 --
4 22 s 2 25.51 KRUCZEK Łukasz MKL 12 Jelenia Góra 93 U18 DS +0.4 --
5 27 s 2 26.25 MUTWIL Hubert MLKS Agros Żary 96 U16 LB +0.4 --
6 28 s 2 26.50 OSOLIŃSKI Piotr LKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP +0.4 --
1 12 s 3 24.52 PAWLUK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS 0.0 -- B.D. BEZ
2 18 s 3 25.14 PARTYKA Julian MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS 0.0 --
3 21 s 3 25.41 WALCZAK Michał AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB 0.0 --
4 23 s 3 25.51 CISZEWSKI Paweł WMLKS Pomorze Stargard # 95 U16 ZP 0.0 V KRZYSIEK Zbigniew Z/4847/11 2019 2
5 26 s 3 25.74 NAJNIGER Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB 0.0 -- WALCZAK Zygmunt 4
6 29 s 3 26.75 MILIAN Marcin ZLKL Zielona Góra # 95 U16 LB 0.0 -- B.D. 2
1 6 s 4 23.79 ZIELIŃSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB +0.2 IV
2 7 s 4 23.98 BARANOWSKI Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP +0.2 IV
3 9 s 4 24.04 KOWALSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 90 U23 LB +0.2 --
4 11 s 4 24.51 CZYŻEWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 95 U16 LB +0.2 V WOŹNIAK Agnieszka # Z/4077/11 2019 2
5 13 s 4 24.53 GALENT Michał ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB +0.2 V
6 15 s 4 24.81 DALECKI Mateusz LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB +0.2 V
1 1 s 5 23.02 CIEŚLAWSKI Bartosz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +2.3 III
2 2 s 5 23.24 DRZYMAŁA Dominik PLKS Gwda Piła 92 U20 WP +2.3 III
3 3 s 5 23.28 GÓRNY Szymon SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP +2.3 III
4 4 s 5 23.39 KUJAWA Michał PLKS Gwda Piła 92 U20 WP +2.3 III
5 5 s 5 23.60 ZIELONKA Jakub SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS +2.3 III CHORZĘPA Przemysław Z/0006/11 2012 3
6 8 s 5 24.04 BIAZIK Bartosz MLKS Agros Żary 94 U18 LB +2.3 IV #
1 s 6 22.26 MAĆKOWIAK Igor OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +0.1 II
2 s 6 22.45 WALCZAK Piotr AZS-AWF Gorzów 90 U23 LB +0.1 II #
3 s 6 22.54 MROWIEC Gracjan ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB +0.1 II B.D. # 2
4 s 6 22.67 HŁADUNIUK Patryk MLKS Lubusz Barlinek # 95 U16 ZP +0.1 II SZYMANIAK Wojciech # Z/3826/11 2019 M
5 s 6 23.07 WISZNIEWSKI Sebastian LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.1 III
400 m M
1 s 1 54.94 MUCHA Piotr LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB V
2 s 1 55.24 PIOTROWICZ Patryk PLKS Gwda Piła 94 U18 WP -- B.D. 2
3 s 1 56.54 GUMIŃSKI Krystian MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
4 s 1 63.34 KRÓLEWICZ Michał ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB --
1 s 2 55.40 NOWAKOWSKI Wojciech LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
2 s 2 56.36 JANDA Łukasz SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS --
3 s 2 56.63 KUĆ Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP --
4 s 2 56.76 GÓRSKI Miłosz MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
1 s 3 52.26 BIEŃ Dawid LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB III
2 s 3 54.71 RYGIELSKI Dawid ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB IV
3 s 3 55.07 DYMALSKI Szymon MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP --
4 s 3 55.92 PIÓRCZYŃSKI Patryk LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
1 s 4 49.37 DUTKIEWICZ Ziemowit OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP II
2 s 4 49.49 DOBROWOLSKI Jakub LKS Lubusz Słubice 91 U20 LB II
3 s 4 51.74 KUŹNICKI Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0523/11 2012 4
4 s 4 52.00 GĄCIK Mateusz AZS-AWF Gorzów # 93 U18 LB III WALCZAK Zygmunt Z/1823/11 3
5 s 4 52.15 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP III B.D. B.D. # 2
800 m M
1 12 s 1 2:05.06 BELGRAU Szymon MKL Szczecin # 94 U18 ZP IV NOWICKI Bartosz # Z/3916/11 2019
2 16 s 1 2:09.59 GRZELAK Arkadiusz MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP --
3 17 s 1 2:09.65 MASZNER Tomasz UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0531/11 2012 BEZ
4 18 s 1 2:10.06 PASTOR Alan LKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP V
5 19 s 1 2:10.73 SERWA Wojciech WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4548/11 2012 BEZ
6 20 s 1 2:10.74 CHRIN Filip AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/1817/11 2012 BEZ
7 22 s 1 2:12.34 TOMIAK Mirosław WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0822/12 2014 BEZ
8 23 s 1 2:13.36 ŁACHAŃSKI Łukasz LKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/4696/11 2012 BEZ
9 24 s 1 2:15.81 SOCHA Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0009/11 2011 4
10 26 s 1 2:17.57 RADZIMSKI Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0571/11 2011 BEZ
1 7 s 2 2:02.13 ARENZ Arkadiusz TS Olimpia Poznań 94 U18 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta
2 9 s 2 2:02.70 KARBOWIAK Wojciech LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP IV
3 10 s 2 2:03.43 GAJDA Mateusz AZS-PWSZ Gorzów 92 U20 LB IV WOŹNIAK Agnieszka Z/4078/11 2011 4
4 13 s 2 2:05.06 LUDWICZAK Norbert OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP IV
5 14 s 2 2:05.63 WERMUTH Mateusz MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP IV
6 15 s 2 2:08.00 BRATKOWSKI Marek LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
7 21 s 2 2:11.02 ZALEWSKI Paweł WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP --
8 25 s 2 2:16.55 MATYJEWICZ Jakub SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -- #
1 1 s 3 1:51.00 KOWALCZYK Bartosz PLKS Gwda Piła 92 U20 WP I KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/2851/11 2017 BEZ
2 2 s 3 1:53.71 GRYNKIEWICZ Marcin WMLKS Pomorze Stargard # 90 U23 ZP II
3 3 s 3 1:56.75 STACHOWSKI Rafał AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL II MARMUR Stanisław B.D. # Z/4333/11 2019 2
4 4 s 3 1:57.31 WIERZBICKI Sebastian AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB III
5 5 s 3 1:57.85 HURMAN Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP III
6 6 s 3 2:00.85 TOMIAK Dariusz WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP III
7 8 s 3 2:02.31 KONIECZEK Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4541/11 2016 1
8 11 s 3 2:04.82 MUSIOŁ Bartosz ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB IV B.D. # BEZ
1500 m M
1 1 s 1 4:12.07 PIASKOWSKI Arkadiusz SL Olimpia Poznań # 93 U18 WP IV #
2 2 s 1 4:13.72 RAJCZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP IV
3 3 s 1 4:14.61 STACHOWIAK Hubert OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP IV #
4 4 s 1 4:16.95 JABŁOŃSKI Bolesław OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP IV
5 5 s 1 4:19.84 KRAUS Krzysztof MKS Olimp Łobez # 94 U18 ZP IV
6 6 s 1 4:20.46 PUCH Denis LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP IV B.D. BEZ
7 7 s 1 4:21.58 PIWOWARCZYK Wojciech WMLKS Pomorze Stargard # 94 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/4530/11 2018 BEZ
8 8 s 1 4:24.20 POPKO Miłosz SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP --
9 9 s 1 4:24.23 KULASIŃSKI Bartłomiej MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP -- TALIKADZE Roman BEZ
10 10 s 1 4:25.65 PIECHOWIAK Bartosz ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB --
11 11 s 1 4:33.95 OLEJNICZAK Daniel LKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP --
12 12 s 1 4:40.49 STRÓŻYŃSKI Piotr LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
3000 m M
1 s 1 8:25.58 SZNURA Szymon OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP II #
2 s 1 8:33.61 SKORUPA Marek UKS Barnim Goleniów # 91 U20 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1333/11 2017 1
3 s 1 8:38.54 DOROŻYŃSKI Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP II DRACZYŃSKI Adam # Z/4769/11 2019 3
4 s 1 8:38.91 MAIK Mateusz OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP II
5 s 1 8:38.93 RAJCZAK Rafał OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP II B.D. 2
6 s 1 9:59.31 CHIMIAK Rafał MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP IV
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.73 KOŁODZIEJSKI Tomasz MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS +0.3 II
2 s 1 15.42 CHOJNACKI Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS +0.3 III
3 s 1 16.36 BRODA Tomasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U18 LB +0.3 IV
4 s 1 16.53 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +0.3 -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4
5 s 1 19.05 ŚCIBIÓR Eryk MLKS Agros Żary 93 U18 LB +0.3 -- #
6 s 1 19.92 ŚLUSARZ Paweł MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +0.3 --
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.46 OWCZARZAK Łukasz TS Olimpia Poznań 92 U20 WP +2.7 II MAĆKOWIAK Robert Z/1189/11 2011 2
2 2 s 1 15.71 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +2.7 III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0526/11 2012 2
3 3 s 1 16.02 DALEKI Błażej WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP +2.7 III
4 4 s 1 16.17 GRUSZCZYŃSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB +2.7 III
5 5 s 1 17.19 ŻURAWSKI Marcin AZS-AWF Gorzów 92 U20 LB +2.7 IV
6 6 s 1 18.06 POPŁAWSKI Maciej MKL 12 Jelenia Góra 92 U20 DS +2.7 --
1 s 2 14.81 EICHLER Adam KS AZS AWF Poznań # 91 U20 WP +0.3 II BIEDERMANN Roman # Z/3945/11 2013 1
2 s 2 15.06 STOLPNIEWSKI Cyryl TS Olimpia Poznań 91 U20 WP +0.3 II SZUDROWICZ Stanisław Z/0644/11 2011 2
3 s 2 15.23 PERCZAK Adam UKS Orkan Środa Wlkp. 89 U23 WP +0.3 --
4 s 2 15.30 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów 86 Sen LB +0.3 --
5 s 2 15.40 ZGODZIŃSKI Marcin KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.3 II
6 s 2 15.43 JASIŃSKI Patryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 91 U20 LB +0.3 II #
7 s 2 15.88 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS +0.3 III
400 m pł J MŁ M
1 2 s 1 60.92 JÓZEFIAK Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI jacek Z/0538/11 2012 BEZ
2 3 s 1 61.17 PALUCH Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP --
3 5 s 1 63.36 BAŃBURA Marcin MLKS Agros Żary 93 U18 LB --
400 m pł M
1 s 1 55.31 KRUPA Damian SL Olimpia Poznań # 91 U20 WP II B.D. M
2 s 1 62.78 DOMINIAK Patryk UMKS Iskra Wolsztyn 92 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0543/11 2011 BEZ
2000 m prz M
1 1 s 1 5:49.65 KRAWCZYK Szymon WKS Śląsk Wrocław # 88 U23 DS -- #
2 2 s 1 6:16.94 BAK Mateusz ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB III
3 3 s 1 6:17.22 KĄS Kajetan KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS III
4 4 s 1 6:24.81 PAWŁOWSKI Radosław ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB III
5 5 s 1 6:28.22 KONIECZNY Adam niest. Poznań # 92 U20 WP IV MOTYL Edward Z/0636/11 2011 3
6 6 s 1 6:35.15 PASZAK Michał LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP IV
7 7 s 1 7:00.63 KOSTERA Krzysztof WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
8 8 s 1 7:08.54 ŚLUSARCZYK Dominik SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0008/11 2012 4
4x100 m M
1 s 1 43.03 CIECHANOWICZ Marcin
KRUPA Damian
JASIŃSKI Patryk
KOŁODZIEJ Mateusz
MLKS Agros Żary 94
91
91
93
U20 LBU -- B.D. B.D.
B.D.

2
M
2 s 1 44.70 ANDRZEJEWSKI Paweł
PAWLUK Mateusz
ZGODZIŃSKI Marcin
CHOJNACKI Maciej
MKS Bolesłavia Bolesławiec 92
92
92
93
U20 DOL --
B.D.

BEZ
3 s 1 45.65 HORYD Mateusz
KOŁODZIEJSKI Tomasz
KRUCZEK Łukasz
WOJCIECHÓW Damian
MKL 12 Jelenia Góra 94
94
93
93
U18 DOL --


4 s 1 46.22 DALEKI Błażej
MIELCAREK Bartosz
SKRZYPCZAK Robert
FURMAN Jakub
WMLKS Nadodrze Powodowo 92
93
94
93
U20 WLP --

POLAK Mirosław
POLAK Mirosław
Z/4549/11
Z/4553/11
2019
2013
2
3
1 s 2 42.18 CIEŚLAWSKI Bartosz
MAĆKOWIAK Igor
PAWŁOWSKI Adam
SZCZĘŚNIAK Artur
TS Olimpia Poznań 93
93
92
91
U20 WLP --


B.D.
1
2 s 2 46.77 SKOTARCZAK Jakub
EICHLER Adam
STRÓŻEWSKI Michał
TROJANOWICZ Radosław
LKS Orkan Wlkp. Poznań 92
91
92
91
U20 WLP -- B.D.
BIEDERMANN Roman

B.D.
Z/3945/11
2013
3
1

3 s 2 46.92 WALCZAK Michał
MUCHEL Mateusz
WIERZBA Przemysław
ŻURAWSKI Marcin
AZS-AWF Gorzów 93
93
93
92
U20 LBU --


4 s 2 47.76 TYCZKA Damian
WŁODARZ Paweł
ŚLUSARZ Paweł
GŁOS Mateusz
MKS Hermes Gryfino 92
95
94
91
U20 ZPO --


4x400 m M
1 s 1 3:39.21 JÓZEFIAK Dawid
DOMINIAK Patryk
KUŹNICKI Bartosz
ŻUREK Mateusz
UMKS Iskra Wolsztyn 93
92
93
93
U20 WLP -- SKWIERZYŃSKI jacek
SKWIERZYŃSKI jacek
SKWIERZYŃSKI Jacek
SKWIERZYŃSKI Jacek
Z/0538/11
Z/0543/11
Z/0523/11
Z/0545/11
2012
2011
2012
2012
BEZ
BEZ
4
4
2 s 1 3:42.11 PERKOWSKI Wojciech
PAWŁOWSKI Marcin
POPŁAWSKI Maciej
KOŁODZIEJSKI Mateusz
MKL 12 Jelenia Góra 95
92
92
91
U20 DOL --


3 s 1 3:43.24 KONWA Mateusz
WIERZBA Przemysław
WALCZAK Michał
MAK Kacper
AZS-AWF Gorzów 95
93
93
96
U18 LBU -- STAWICKI Michał


Z/4154/11
2014
2
4 s 1 3:45.71 OBERC Robert
KACPRZAK Mateusz
JANDA Łukasz
SOCHA Mateusz
SL GKS Olsza Olszyna 96
91
93
92
U20 DOL --


CHORZĘPA Przemysław
Z/0009/11
2011
4
5 s 1 3:52.28 ROMANOWSKI Paweł
ROZMYS Michał
BAŃBURA Marcin
POPKO Miłosz
MLKS Agros Żary 94
95
93
94
U18 LBU --
KOSTRZEBA Jacek B.D.

Z/1727/11
2019
MM
1 s 2 3:33.48 STELMASZEWSKI Tomasz
ARENZ Arkadiusz
GÓRNY Szymon
OWCZARZAK Łukasz
TS Olimpia Poznań 91
94
94
92
U20 WLP -- OSTROWSKI Ryszard
CIEŚLICKA Elżbieta

MAĆKOWIAK Robert
Z/1189/11
2011
3

2
2 s 2 3:44.95 WERMUTH Mateusz
GUMIŃSKI Krystian
GÓRSKI Miłosz
CHIMIAK Rafał
MKS Hermes Gryfino 92
94
94
93
U20 ZPO --


3 s 2 3:45.40 CIĘŻKI Daniel
DYMALSKI Szymon
BARANOWSKI Piotr
KULASIŃSKI Bartłomiej
MKS Juvenia Puszczykowo 94
93
93
93
U18 WLP --


TALIKADZE Roman
BEZ
4 s 2 3:46.38 PASZAK Michał
BONDALSKI Paweł
KARBOWIAK Wojciech
KONIECZNY Adam
LKS Orkan Wlkp. Poznań 91
91
92
92
U20 WLP --


MOTYL Edward
Z/0636/11
2011
3
5 s 2 3:47.34 SERWA Wojciech
KONIECZEK Dawid
TOMIAK Dariusz
ZALEWSKI Paweł
WMLKS Nadodrze Powodowo 93
93
91
92
U20 WLP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur
WALCZAK- MORTEZAEI Artur

Z/4548/11
Z/4541/11
2012
2016
BEZ
1
Wzwyż M
1 f 1 2.05 GOŚCINIAK Marcin niest. Poznań # 89 U23 WP II
2 f 1 1.95 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów 86 Sen LB II
3 f 1 1.90 WRÓBLEWSKI Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU III #
4 f 1 1.85 TASARZ Przemysław PLKS Gwda Piła 93 U18 WP III #
5 f 1 1.85 ŻUROWSKI Bartosz ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB III
6 f 1 1.80 GUTEK Michał SL GKS Olsza Olszyna 91 U20 DS IV
7 f 1 1.80 KOWALONEK Łukasz AZS-AWF Gorzów 91 U20 LB IV
8 f 1 1.70 TYCZKA Damian MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP --
9 f 1 1.65 KOWALEWSKI Jakub CRS Barlinek # 94 U18 ZP -- STAWICKI Michał # Z/1591/13 2014 BEZ
Tyczka M
1 f 1 4.50 CHMIELNIK Krzysztof niest. Z.Góra # 88 U23 LB I
2 f 1 4.20 BARSKI Piotr ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB II B.D. # BEZ
3 f 1 4.00 LISEK Piotr OSOT Szczecin # 92 U20 ZP II SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/1183/11 2019 MM
4 f 1 3.80 SIUBA Jakub ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB III
5 f 1 3.60 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów 86 Sen LB III
6 f 1 3.40 PIOTROWSKI Sebastian ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB IV
7 f 1 3.40 RUDKOWSKI Olaf ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB IV
8 f 1 3.00 BŁASZCZYK Patryk ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB V
W dal M
1 f 1 6.62 PAWŁOWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 92 U20 DS -0.4 III
2 f 1 6.60 ŻUROWSKI Bartosz ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB +1.5 III
3 f 1 6.39 WASILEWSKI Mariusz TS Olimpia Poznań 93 U18 WP 0.0 III DZIAMSKI Witold Z/4369/11 2011 3
4 f 1 6.36 SZESTAŁO Piotr WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA -1.2 III B.D. 3
5 f 1 6.32 KOSTRZEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +0.4 III B.D. BEZ
6 f 1 6.01 KRASOWSKI Adam MLKS Agros Żary 93 U18 LB +0.9 IV #
7 f 1 6.00 SEMEGIN Bartosz MLKS Agros Żary 94 U18 LB +1.7 IV #
8 f 1 5.95 KRAWCZYK Mateusz LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP -1.0 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. # Z/3071/11 2015 3
9 f 1 5.86 HORYD Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS +0.8 --
10 f 1 5.75 DZIWNIEL Michał ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB -1.5 --
11 f 1 5.66 OKOŃSKI Bartłomiej KS Gwardia Piła 94 U18 WP -0.7 --
12 f 1 5.48 SZCZĘSNY Paweł ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB +1.4 --
13 f 1 5.19 MODER Michał KS Gwardia Piła 95 U16 WP -0.2 --
Trójskok M
1 f 1 14.53 BONECKI Bartosz AZS Łódź # 92 U20 LD -0.5 II SADACH Aneta # Z/1820/11 2019 1
2 f 1 13.65 MIELCAREK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP +0.7 III
3 f 1 13.10 DZIWNIEL Michał ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB -0.5 IV
4 f 1 12.90 KOSTRZEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +1.3 IV B.D. BEZ
5 f 1 12.61 HARASIMOWICZ Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 92 U20 LB +1.3 IV
6 f 1 12.58 SKLEPOWICZ Patryk MLKS Agros Żary 93 U18 LB +2.7 -- #
7 f 1 11.89 SZCZĘSNY Paweł ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB +0.9 --
Kula (5) M
1 f 1 14.44 LUBIENIECKI Maciej ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB III
2 f 1 13.92 SIEJKOWSKI Dominik LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB III
3 f 1 13.00 MŁYNARSKI Krzysztof LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP IV #
4 f 1 12.44 MAŁYSZ Michał LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB V KORALEWSKA Izabela Z/3819/11 2018 2
5 f 1 12.21 KOPANIA Dawid LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
6 f 1 11.38 SIEWIERSKI Dawid LLKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP V #
Kula (6) M
1 f 1 13.34 LUBIENIECKI Maciej ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB III
2 f 1 11.81 DROZD Sebastian MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS IV
3 f 1 8.71 KACPRZAK Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 91 U20 DS --
Kula (7.26) M
1 f 1 13.58 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68 Masters LB II PAWELSKI Grzegorz 2
Dysk (1.5) M
1 f 1 45.65 PRZYBYSZ Lubomir LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP II
2 f 1 44.24 GRACZ Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0541/11 2012 2
3 f 1 43.21 SIEJKOWSKI Dominik LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB III
4 f 1 37.57 ADAM Tomasz UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0533/11 2014 3
5 f 1 34.64 BUKOWSKI Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP --
6 f 1 34.25 LINDER Daniel LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB -- #
7 f 1 34.10 ROZMARYNOWSKI Patryk AZS-AWF Gorzów # 95 U16 LB V #
8 f 1 33.35 KOPANIA Dawid LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
9 f 1 32.83 MAŁYSZ Michał LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB V KORALEWSKA Izabela Z/3819/11 2018 2
10 f 1 31.92 RYGLEWICZ Jakub AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB V #
11 f 1 29.82 FRĄCZAK Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
Dysk (1.75) M
1 f 1 41.54 SKOTARCZAK Jakub LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP III B.D. 3
2 f 1 38.78 BROMBERGER Mariusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP III #
3 f 1 38.68 WEISER Grzegorz LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB III
4 f 1 34.67 WIECZORKIEWICZ Jakub MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS IV
5 f 1 32.01 MASZNER Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP IV
6 f 1 29.58 KOZŁOWSKI Piotr WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP --
7 f 1 29.16 PACZKOWSKI Marcin WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP --
Dysk (2) M
1 44.53 WĘGRZYN Piotr LLKS Pomorze Stargard 89 U23 ZP II #
2 32.19 KOWAL Dawid AZS-AWF Gorzów 83 Sen LB --
Młot (5) M
1 f 1 52.90 MARYNOWSKI Kenneth LLKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP III
2 f 1 52.55 SZUSZKIEWICZ Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS III
3 f 1 47.21 WOJTKOWIAK Michał UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0535/11 2014 3
4 f 1 44.55 KOT Tomasz LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP IV
5 f 1 33.66 PACYNA Maciej KS Gwardia Piła 96 U16 WP V
Młot (6) M
1 f 1 40.22 DROZD Sebastian MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS IV
Młot (7.26) M
1 f 1 46.33 KOWAL Dawid AZS-AWF Gorzów 83 Sen LB II
Oszczep (700) M
1 f 1 60.25 MŁYNARSKI Krzysztof LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP II #
2 f 1 50.39 ROMANOWSKI Paweł MLKS Agros Żary 94 U18 LB III #
3 f 1 45.52 RZYMEK Krzysztof MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP IV
4 f 1 38.12 NAWROCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
5 f 1 35.42 SMOLAK Kamil MKL 12 Jelenia Góra 93 U18 DS -- #
6 f 1 26.36 PRUTIS Michał MKL 12 Jelenia Góra 93 U18 DS --
Oszczep (800) M
1 f 1 54.08 PAWELSKI Marcin AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB III B.D. 3
2 f 1 50.12 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów 86 Sen LB III
3 f 1 47.59 LASKOWSKI Michał AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB III
4 f 1 38.12 RIMKE Przemysław WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP --
5 f 1 37.94 BORKOWSKI Kamil MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.9366729259491 sekund